Uitslagenlijst Albert Eising-loop

Dalen - Zondag 14 september 2014

J-5, 500 M BAMBINO
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Scott Versterre
Dalen
2:21
2:21
2
Finn Regtop
Dalen
2:36
2:36
3
Mauro Keereweer
Dalen
2:38
2:36
4
Yuka Ensink
Dalen
2:40
2:40
5
Aron Meijerink
Dalen
2:42
2:41
6
Valentijn van Huizen
Dalen
2:51
2:50
7
Tristen Kortman
Dalen
2:52
2:50
8
Luuk Wilting
Dalen
2:53
2:51
9
Tijn van Veen
Dalen
2:57
2:54
10
Liam Gruisinga
Coevorden
2:57
2:57
11
Cars jan de Ridder
Dalen
2:59
2:59
12
Quin Scholing
Noordscheschut
3:00
2:57
13
Tygo Mennega
Dalen
3:05
3:01
14
Mika Reinders
Dalen
3:07
3:05
15
Sven Wolbers
Dalen
3:08
3:07
16
Thijs Braakman
Coevorden
3:08
3:07
17
Julian Smidt
Dalen
3:13
3:11
18
Guido Karssies
Hollandscheveld
3:15
3:14
19
Hugo Welink
Dalen
3:18
3:17
20
Sem Thijssen
Dalen
3:23
3:23
21
Siem Wilpshaar
Dalen
3:24
3:23
22
Julian Ruinemans
Dalen
3:28
3:27
23
Sil Koert
Dalen
3:32
3:29
24
Dion Boer
Coevorden
3:33
3:31
25
Willen Eijsink
Dalen
3:33
3:28
26
Peter Kataxakis
Coevorden
3:43
3:42
27
Samuel van de Vegte
Schoonebeek
3:45
3:41
28
Kaj van Lubek
Hoogeveen
3:46
3:44
29
Morris Eising
Breda
4:10
4:09
30
Sarah Bekel
Dalen
4:43
4:38
31
Kiljan Hilvering
Dalen
4:53
4:46
M-5, 500 M BAMBINO
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Isa Scholing
Noordscheschut
2:27
2:26
2
Nienke Hoorn
Dalen
2:43
2:43
3
Florien Menzo
Dalen
2:45
2:42
4
Eline Smid
Dalen
2:47
2:47
5
Kirsten Nijenbanning
Holsloot
2:51
2:48
6
Indy Dijkstra
Dalen
2:53
2:52
7
Kaylinn Westerman
Dalen
2:55
2:54
8
Celien Reinders
Dalen
2:59
2:58
9
Carice Uneken
Wachtum
3:02
2:59
10
Jildou Baas
Dalen
3:03
3:02
11
Emma Millekamp
Dalen
3:12
3:12
12
Lote Arends
Dalen
3:22
3:18
13
Manon Scheperkeuter
Hengelo Ov
3:28
3:27
14
Melanie Kataxakis
Coevorden
3:34
3:31
15
Nout Thijssen
Dalen
3:35
3:33
16
Norah Wessel
Coevorden
3:35
3:32
17
Thura Ludwig
Dalen
3:47
3:41
18
Felien Bulle
Dalen
4:05
3:58
19
Marlotte Koop
Dalen
4:39
4:35
20
Eva Bekel
Dalen
4:43
4:39
21
Rosalie Unken
Wachtum
4:46
4:39
22
Tessa Hilvering
Dalen
4:53
4:47
J-7, 1 KILOMETER -7
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Colin Breed
Dalerveen
4:16
4:16
2
Ivan Reinders
Dalen
4:20
4:19
3
Julian Lunenborg
Dalen
4:22
4:21
4
Rinse Sietsma
Dalen
4:40
4:39
5
Sacha van Lubek
Hoogeveen
4:44
4:43
6
Ramon Doldersum
Dalen
4:47
4:47
7
Stijn Nijenbanning
Holsloot
4:49
4:47
8
Julian Arends
Dalen
4:50
4:50
9
Max van der Woude
Dalen
4:57
4:57
10
Luuk Bekel
Dalen
4:59
4:57
11
Bas Brinkman
Dalen
5:00
4:58
12
Berjan Kelder
Gramsbergen
5:03
5:02
13
Yort van der Vlag
Dalen
5:06
5:06
14
Rick Meijerink
Dalen
5:06
5:05
15
Luuk Mennega
Dalen
5:13
5:11
16
Jorn Koop
Dalen
5:19
5:17
17
Maurits Blauwgeers
Dalen
5:19
5:19
18
Tim Lubbers
Dalen
5:33
5:31
19
Sil Wilpshaar
Dalen
5:38
5:37
20
Melle van Veen
Dalen
5:39
5:38
21
Jack Eising
Breda
5:45
5:44
22
Yannick van den Hoek
Dalen
5:57
5:57
23
Jarne Wilpshaar
Dalen
6:00
6:00
24
Nathan van Harten
Zwolle
6:13
6:13
25
Kik van Dijk
Dalen
6:17
6:16
26
Thian de Groot
Zwartemeer
6:23
6:22
M-7, 1 KILOMETER -7
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Fleur Zwartscholten
Coevorden
4:51
4:51
2
Lynn Cremer
Dalen
5:09
5:08
3
Donna Lunenborg
Dalen
5:19
5:19
4
Lindsay Westerman
Dalen
5:25
5:24
5
Madison Knip
Dalen
5:30
5:29
6
Lieke Welink
Dalen
5:31
5:30
7
Marin Brand
Dalen
5:40
5:38
8
Myron Venema
Dalen
5:46
5:44
9
Linn Grummel
Dalen
5:47
5:47
10
Ilse Kats
Dalen
5:48
5:47
11
Naomi Visscher
Dalen
5:53
5:51
12
Guusje Brouwer
Coevorden
6:02
6:02
13
Nienke Koop
Assen
6:23
6:21
14
Sterre Thijssen
Dalen
6:24
6:21
15
Mila Drogt
Dalen
6:41
6:40
16
Renske Eijsink
Dalen
6:45
6:45
17
Aniek Ruinemans
Dalen
6:48
6:47
18
Robin Buursema
Dalen
6:48
6:47
19
Ann-Marin Spang
Dalen
7:09
7:09
20
Hanne Eijsink
Dalen
7:12
7:11
J-9, 1 KILOMETER -9
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wessel Drogt
Dalen
4:03
4:03
2
Tygo Regtop
Dalen
4:04
4:03
3
Milan Brand
Dalen
4:10
4:10
4
Tom Gubler
Dalen
4:11
4:10
5
Gijs Bours
Dalen
4:19
4:18
6
Yort Esschendal
Dalen
4:22
4:21
7
Twan Cremer
Dalen
4:22
4:22
8
Milan Speklé
Emmen
4:25
4:23
9
Steijn Bast
Wachtum
4:27
4:26
10
Daan Schluter
Dalen
4:27
4:26
11
Thomas Smidt
Dalen
4:31
4:29
12
Machiel Menzo
Dalen
4:33
4:32
13
Bastien Spang
Dalen
4:33
4:32
14
Jarno Wilting
Wachtum
4:35
4:34
15
Chiel Brouwer
Coevorden
4:36
4:36
16
Dorian Knip
Dalen
4:39
4:37
17
Stan Tibben
Dalen
4:42
4:41
18
Lukas van den Hoek
Dalen
4:43
4:43
19
Bastiaan Hoorn
Dalen
4:51
4:49
20
Julian Visscher
Dalen
4:53
4:52
21
Jens Grummel
Dalen
4:54
4:53
22
Kian Ensink
Dalen
4:55
4:54
23
Daan Schlepers
Dalen
4:59
4:57
24
Lars Millekamp
Dalen
5:00
4:59
25
Hidde Wilpshaar
Dalen
5:10
5:08
26
Tijn Wilpshaar
Dalen
5:10
5:08
27
Senna de Leeuw
Dalen
5:22
5:20
28
Joris Blaauwgeers
Dalen
5:32
5:32
29
Pim Dijkstra
Dalen
6:44
6:43
M-9, 1 KILOMETER -9
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Britt Dankelman
Arrien
4:11
4:11
2
Janne Nijhof
Hengelo Ov
4:12
4:11
3
Milou Karssies
Hollandscheveld
4:33
4:31
4
Britt Borger
Dalfsen
4:43
4:43
5
Milou Lambers
Dalen
4:44
4:42
6
Ilse Braakman
Coevorden
4:53
4:52
7
Yvette Lubbers
Dalen
4:59
4:57
8
Daphne Snippe
Dalen
5:00
4:59
9
Chantal Schurmann
Dalen
5:01
4:59
10
Romy de Vries
Dalen
5:02
5:01
11
Liselotte Kortman
Dalen
5:05
5:04
12
Valerie Versterre
Dalen
5:17
5:16
13
Isis Wilps
Dalen
5:19
5:17
14
Marit Koop
Assen
5:32
5:31
15
Maud Jansen
Dalen
5:34
5:34
16
Rosemarie Versterre
Dalen
5:36
5:35
17
Roos Slomp
Dalen
5:37
5:34
18
Anouk Ruinemans
Dalen
5:42
5:42
19
Willemijn Kruiswijk
Utrecht
5:49
5:47
20
Lieke vd Sluis
Dalen
5:53
5:51
21
Femke Sietsma
Dalen
5:57
5:56
22
Anne Blaauwgeers
Dalen
6:08
6:07
23
Esmee Stevens
Dalen
6:26
6:26
HEREN, 1 KILOMETER G
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wolter Dragsma Hi5Club
Coevorden
3:59
3:59
2
Sander Alberts
Koekange
4:01
4:01
3
Wesley Kuilder
Emmen
4:11
4:11
4
Leon Brockman Hi5Club
Coevorden
4:34
4:33
5
Geert Muskee
Dalerveen
4:44
4:43
6
Harron Dekker
Zweeloo
4:48
4:46
7
Falco Marani Hi5Club
Coevorden
4:48
4:46
8
Alex Hi5Club
Coevorden
5:08
5:07
9
MaartenMittendorf Hi5C
Coevorden
5:18
5:17
10
Nijenbanning Jurgen
Dalen
5:54
5:54
11
BertJan Heersmink Hi5C
Coevorden
7:21
7:18
DAMES, 1 KILOMETER G
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Charell Meppelink Hi5C
Dalerveen
5:32
5:31
2
Cherique Stoel Hi5Club
Coevorden
5:35
5:35
3
Carolien Postma Hi5Clu
Coevorden
5:52
5:50
4
Sandra Benjamins Hi5Cl
Coevorden
6:45
6:43
5
Marjolein Wolters Hi5C
Coevorden
8:00
7:58
6
Jeanet Kampman
JC Homanstraat 59
9:06
9:06
7
Hermien Kappert Hi5Clu
Coevorden
9:16
9:13
8
Anita Lautenbach
Emmen
9:17
9:17
J-12, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Finn van Pijkeren
Middelstum
7:39
7:38
2
Reinier de Boer
Dalen
7:40
7:40
3
Mink de Jong
Vroomshoop
8:03
8:03
4
Lars Woelders
Gramsbergen
8:11
8:11
5
Sem Jansen
Dalen
8:12
8:11
6
Stan Meijerink
Coevorden
8:16
8:15
7
Stefan Hofsink
Gramsbergen
8:22
8:22
8
Ruben Stuiver
Wachtum
8:28
8:28
9
Gijs Kruiswijk
Utrecht
8:53
8:51
10
Damian de Vries
Dalen
8:55
8:54
11
Job Bours
Dalen
8:57
8:56
12
Jort Cremer
Dalen
9:03
9:02
13
Lorenzo Assen
Coevorden
9:03
9:03
14
Oscar Spang
Dalen
9:15
9:14
15
Mart Schluter
Dalen
9:19
9:18
16
Pepijn Reijntjes
Dalen
9:22
9:20
17
Finn Wilp
Dalen
9:33
9:32
18
Luca Mulder
Coevorden
9:50
9:48
19
Milan Dries
Wachtum
9:58
9:56
20
David van Harten
Zwolle
9:59
9:58
21
Sven Veenstra
Dalen
10:02
10:00
22
Christiaan van der Wei
Gramsbergen
10:10
10:09
23
Lars Koelink
Dalen
10:11
10:11
24
Thijmen van der Vlag
Dalen
10:15
10:15
25
Sven Slomp
Dalen
10:27
10:25
26
Frank Steffens
Coevorden
10:29
10:28
27
Rick Ruinemans
Dalen
10:30
10:29
28
Marten Pol
Coevorden
10:32
10:30
29
Niels Dijkman
Coevorden
10:38
10:36
30
Rick Spekle
Emmen
10:58
10:56
31
Thijn Meppelink
Dalen
11:17
11:15
32
Reino ten Hoor
Dalen
11:39
11:37
33
Arjen vd Sluis
Dalen
11:40
11:38
34
Jasper Koopman
Dalen
11:40
11:38
M-12, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marleen van der Weide
Gramsbergen
8:31
8:30
2
Melanie Hofsink
Gramsbergen
9:00
8:59
3
Else Brand
Dalen
9:03
9:02
4
Kike Velting
Dalen
9:03
9:02
5
Marit Kolkman
Holten
9:56
9:55
6
Liz Schoonman
Dalen
9:57
9:56
7
Nathalie Kelder
Gramsbergen
10:16
10:15
8
Florine Segeren
Zwinderen
10:17
10:16
9
Debbie Roossien
Coevorden
10:32
10:31
10
Rozemarijn Reijntjes
Dalen
10:38
10:36
11
Ilse Assen
Dalen
10:47
10:46
12
Lena Nijhof
Hengelo Ov
10:47
10:47
13
Francesca Miedema
Dalen
11:21
11:19
14
Joline Koop
Assen
11:56
11:53
15
Esmay Schurmann
Dalen
12:07
12:05
16
Marit Naaijer
Dalen
12:08
12:06
17
Daniek Bakker
Dalen
12:08
12:07
18
Lauran Koop
Dalen
12:21
12:18
19
Rosan de Leeuw
Dalen
12:22
12:19
20
Marle Boermans
Dalen
12:22
12:19
21
Iris Slomp
Dalen
12:35
12:35
22
Julia van der Woude
Dalen
12:43
12:42
DAMES, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Yasmin Hillebrink
Groningen
17:24
17:23
2
Anouk Lindenholz
Hoogeveen
18:21
18:20
3
Lies Deruddere
Wevelgem (Bel)
19:15
19:14
4
Ilse Kolkman
Holten
19:54
19:52
5
Lynn Ranters
Laar (Dui)
22:15
22:10
6
Susan Koop
Emmen
22:32
22:28
7
Tamara de Vries
Meppel
23:09
23:07
8
Henrieke Huisjes
Daarlerveen
23:11
23:09
9
Suzan van Beest
Groningen
23:58
23:48
10
Mandy Super
Emmen
24:20
24:16
11
Henrike Bosman-Bannink
Dalen
25:08
25:06
12
Nina Hof
Gieterveen
25:47
25:45
13
Marjolein Wolting
Coevorden
26:00
25:58
14
Eva ter Horst
Coevorden
26:18
26:01
15
Maarleen Aasman
Erica
26:34
26:28
16
Gea Pol
Coevorden
26:34
26:16
17
Marieke Ros
Emmen
26:41
26:28
18
Maureen Hannisse
Emmen
26:41
26:28
19
Ellen Witlage
Zwartemeer
26:53
26:47
20
Ceryl Esschendal
Dalen
26:54
26:38
21
Chantal Hoekstra
Emmen
27:02
26:47
22
Esra Papa
Dalen
27:14
27:11
23
Ramona Sens
Dalen
27:14
27:11
24
Krista Withaar
Veenoord
27:20
27:09
25
Irma Mittendorff
Coevorden
27:35
27:21
26
Marja Koops-Mittendorf
Dalen
27:35
27:14
27
Linda Hidding
Dalen
27:45
27:30
28
Marjolein Blom
Groningen
27:51
27:44
29
Marije Wijnbergen
Groningen
28:13
28:05
30
Mirna Wolters
Coevorden
28:53
28:29
31
Leonie Cremer
Coevorden
28:55
28:45
32
Nienke Timmermans
Gramsbergen
28:57
28:48
33
Liesbeth Bulle
Dalen
29:07
29:02
34
Lindy Timmermans
Ane
29:33
29:23
35
Irene Kooiker
Coevorden
29:33
29:10
36
Marijke Schat
De Wijk
29:36
29:28
37
Monika Hilberts
Schoonebeek
29:56
29:44
38
Claudia Heijnen
Schoonebeek
30:17
30:06
39
Gerda Oosting
Emmen
30:19
30:13
40
Renate Nijenbanning
Holsloot
30:29
30:17
41
Hilde An Snijders
Holthone
30:47
30:47
42
Lauran de Ridder
Dalen
30:50
30:50
43
Marjolein Korenhof
Dalen
30:52
30:39
44
Wen Xue de Jonge
Dalen
30:52
30:39
45
Chantal Roseboom
Dalen
31:12
30:59
46
Lucia Schat
De Wijk
31:23
31:09
47
Leontien Aardema
Dalen
31:32
31:17
48
Judith Bekel
Dalen
31:54
31:39
49
Bertina Garming
Veldhoven
32:01
31:49
50
Margriet Wesselink
Coevorden
32:04
31:43
51
Sandra de Graaf
Veenoord
32:07
31:46
52
Fiore Gielen
Coevorden
32:30
32:23
53
Annemarie Bosch
Coevorden
33:27
33:11
54
Dominique Damminga
Zwolle
33:57
33:36
55
Maaike Mepschen
Dalen
34:06
33:43
56
Nienke Mepschen
Dalen
34:06
33:44
57
Marlies Hidding
Emmen
34:07
33:47
58
Renate Sibon
Coevorden
34:14
33:51
59
Inge Bouwers
Coevorden
36:07
35:45
60
Manon Scholten
Dalen
36:11
36:00
61
Rianne Bouwers
Dalen
36:17
35:55
62
Maaike Korthuis
Wachtum
36:26
36:04
D40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Smilde
19:39
19:38
2
Astrid van Velden
Hardenberg
19:41
19:39
3
Jeannet Roos
Ruinen
22:08
22:06
4
Sandra Boertien
Coevorden
22:48
22:46
5
Wilma Hooijer
Hoogeveen
22:55
22:53
6
Ineke Nawijn
Hardenberg
23:27
23:24
7
Riechina Schipper
Dwingeloo
24:43
24:26
8
Lucie Mol
Dalen
24:44
24:40
9
Rhea Wessemius
Emmen
24:57
24:52
10
Zwanet Hutten
Gramsbergen
25:55
25:45
11
Boekie Meyering
Dalen
26:02
25:53
12
Ankie Koops
Dalen
26:03
25:55
13
Margo Lemmen-Meijer
Emmen
26:30
26:26
14
Herma Mars
Coevorden
26:31
26:13
15
Annemieke Assen
Coevorden
27:10
26:54
16
Agaath Meijer
Dalen
27:18
27:04
17
Greetje Aasman
Nieuwlande
27:30
27:25
18
Gery Meier
Hardenberg
27:38
27:23
19
Marja Blom
Emmer-Compascuum
27:53
27:46
20
Tinie Kosmeijer
Dalen
28:03
27:56
21
Geeke Snijders
Holthone
28:16
28:11
22
Sonja Oost
Erm
28:35
28:21
23
Rina Kamping
Hengelo Ov
28:57
28:45
24
Theresia Eggen
Emmen
29:01
28:47
25
Sonja Rabbers
Dalen
29:31
29:17
26
Karin Staal
Dalen
29:31
29:20
27
Annet Eising
Zwolle
30:04
29:50
28
Annette Hagel
Coevorden
30:19
30:08
29
Willy Everts
Hoogeveen
30:43
30:34
30
Joke Eising
Wachtum
30:50
30:37
31
Anita Hugen
Geesbrug
30:58
30:39
32
Monique Koops
Geesbrug
30:58
30:39
33
Manuela van der Weide
Geesbrug
30:59
30:40
34
Angelique Dekker
Dalen
31:02
30:36
35
Corrie Koops
Erm
31:32
31:15
36
Ria Bakker
Coevorden
31:42
31:34
37
Herma Wilting
Wachtum
32:15
31:59
38
Tineke Hulzebos
Dalen
32:19
31:58
39
Janet Kamping
Klazienaveen
32:28
32:17
40
Yvonne Keuter
Hoogeveen
33:03
32:39
41
Winie Breman
Dalen
33:11
32:46
42
Margriet Vroege
Wachtum
33:18
32:57
43
Gees Meppelink
Dalen
39:39
39:29
HEREN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Davy Stieperaere
Wevelgem (Bel)
16:07
16:06
2
Erik Lindenholz
Hoogeveen
16:25
16:25
3
Patrick Postma
De Blesse
17:36
17:35
4
Maarten van Dijk
Hoogeveen
17:51
17:50
5
Bert Karssies
Hollandscheveld
18:38
18:36
6
André Scholing
Noordscheschut
19:43
19:43
7
Wilson D Alberto
Leeuwarden
20:49
20:41
8
Bart Hagel
Amsterdam
21:08
20:58
9
Michiel Kikkert
Coevorden
21:49
21:46
10
Guus Thijssen
Dalen
22:00
21:31
11
David Bakker
Hoogeveen
22:00
21:56
12
Jos Millekamp
Dalen
22:06
22:02
13
Henko Schippper
Geesbrug
22:13
22:11
14
Henk Kortman
Dalen
22:32
22:16
15
Mats Bours
Dalen
22:53
22:49
16
Roy Moes
Smilde
22:55
22:54
17
Michael Oldersma
Schoonebeek
22:58
22:48
18
Marcel Wezzel
Coevorden
23:44
23:38
19
Theo Schat
Zwolle
23:48
23:40
20
Stefan Berg
Stadskanaal
23:51
23:47
21
Gerrit jan Ruinemans
Dalen
23:52
23:37
22
Kaelen Brinkman
Emmer-Compascuum
24:08
24:04
23
Rafael Oldersma
Schoonebeek
24:09
24:00
24
Jordy Borgman
Dalen
24:22
24:17
25
Mark van der Wal
Coevorden
24:23
24:16
26
Jeroen Koopman
Dalen
24:23
24:19
27
Daniel de Leeuw
Coevorden
24:33
24:22
28
Jeroen Ramaker
Coevorden
24:43
24:21
29
Daan Meijering
Dalen
25:32
25:16
30
Pascal van der Woude
Dalen
26:02
25:56
31
Erik Rijnders
Vroomshoop
26:04
26:02
32
Maarten Hollenga
Groningen
26:16
26:09
33
Harm Thijssen
Dalen
26:17
25:48
34
Erik-Jan Dam
Coevorden
26:19
25:58
35
Kevin de Bruijn
De Krim
26:42
26:23
36
Julian de Inger
Winschoten
26:44
26:26
37
Ronald Bosman
Veenoord
26:54
26:39
38
Michel van der Breggen
Emmen
27:21
27:01
39
Mart Schluter
Dalen
27:54
27:43
40
Lars Vandongen
Hardenberg
28:02
27:44
41
Geert Muskee
Dalerveen
28:06
27:59
42
Robert Wibier
Emmen
29:01
28:53
43
Raphael van de Vegte
Schoonebeek
29:11
29:08
44
Fernando Leusmann
Emmen
29:31
29:10
45
Robin Lambers
Dalen
29:56
29:39
46
Liv van Dijk
Dalen
31:02
30:37
47
Hans-Robert Scheperkeu
Hengelo Ov
31:36
31:16
48
Hendri Garming
Dalen
32:01
31:48
H40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kasper Wulff
Hoogeveen
17:24
17:24
2
Savio Strik
Nijverdal
19:06
19:05
3
John Blankhorst
Dalfsen
19:13
19:12
4
Jerry de Jong
Vroomshoop
19:23
19:21
5
Jacoo Talen
Hollandscheveld
19:38
19:36
6
Hermann Ranters
Laar (Dui)
20:15
20:10
7
Ton Schoonman
Dalen
20:28
20:26
8
Herald Hofsink
Gramsbergen
21:10
21:07
9
Ruud Douma
Gasselternijveen
21:15
21:14
10
Marcel Thijssen
Coevorden
21:25
21:22
11
Gertjan de Haan
Noordscheschut 9
21:27
21:24
12
Jonny Talen
Witteveen
22:04
22:00
13
Harry Eggen
Emmen
22:32
22:29
14
Aljo van der Sleen
Coevorden
22:57
22:48
15
Chris Hesselink
Laar (GER)
23:00
22:50
16
Aaldert Koops
Geesbrug
23:35
23:24
17
Gert Hugen
Geesbrug
23:41
23:29
18
Remko Meijerink
Dalen
24:17
24:10
19
Raymond van Basten
Klazienaveen
24:23
24:04
20
René van Basten
Klazienaveen
24:27
24:07
21
Ronald Braakman
Coevorden
24:33
24:17
22
Reijer Koster
Coevorden
24:34
24:28
23
Han van Beveren
Dalen
24:45
24:41
24
Marcel Blauwgeers
Dalen
25:19
24:57
25
Winston Moes
Smilde
25:33
25:24
26
Erik van Dijk
Dalen
26:14
26:05
27
Arjan Esschendal
Dalen
26:54
26:39
28
Wichard Koops
Dalen
26:59
26:39
29
Robert de Jager
Winschoten
27:02
26:45
30
Roelant Pepping
Oudewater
27:12
26:55
31
Gerhard van den Hoek
Dalen
27:24
27:17
32
Herwin Schluter
Dalen
27:54
27:43
33
Henk Koopman
Coevorden
28:04
27:41
34
Johan Scholten
Dalen
28:20
28:09
35
Kor Roossien
Coevorden
28:29
28:09
36
Andre Ruinemans
Dalen
29:34
29:16
37
Bas Lambers
Dalen
29:56
29:39
38
Tinus Otter
Coevorden
30:29
30:13
39
Jelko Smidt
Dalen
31:14
31:05
H50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Horst van den Berg
Hoogeveen
18:07
18:06
2
Henry Perdok
Norg
18:16
18:16
3
Albert Oldehinkel
Radewijk
18:28
18:27
4
Jan Groot
Hardenberg
18:59
18:59
5
Heerke Postma
De Blesse
19:19
19:18
6
Geert Deruddere
Wevelgem (Bel)
19:41
19:41
7
Heinz Stroeve
Emlichleim
20:39
20:37
8
Geert Kruimink
Coevorden
20:40
20:37
9
Henk Jan Meier
Hardenberg
20:44
20:42
10
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
22:50
22:47
11
Hans Windt
Ter Apel
23:38
23:36
12
Wim Munsterhuis
Dalen
23:51
23:48
13
Arno Jans
Dalen
23:57
23:50
14
Wilko Jonkman
Elim
24:29
24:11
15
Jouke Dorenbos
Dalen
24:43
24:38
16
Arie Driesprong
Dwingeloo
24:59
24:41
17
Peter Vrolijk
Coevorden
25:06
25:00
18
Jan Vermeij
Dalen
25:31
25:28
19
Jans Jagt
Klazienaveen
25:34
25:18
20
Wim Smit
Nieuwlande
25:44
25:39
21
Lucas Centen
Dalen
26:15
26:05
22
Henk Haverkort
Coevorden
26:45
26:35
23
Bennie Drent
Emmen
27:10
26:53
24
Gezienus Meyering
Dalen
27:42
27:26
25
Jans Kuipers
Klazienaveen
27:54
27:40
26
Rudolf Hidding
Dalen
28:26
28:11
27
G k Blom
Dalen
28:46
28:34
28
Klaas Blom
Emmer-Compascuum
28:46
28:34
29
Gerrit jan Wolters
Coevorden
28:54
28:29
30
Jan van Selm
Dalen
29:04
28:55
31
Jouke Schat
De Wijk
29:30
29:19
32
Winfried Hamminga
Coevorden
30:28
30:22
33
Jan Millekamp
Dalen
32:17
32:00
TEAMS, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Arjan Heijnen
Korenmolen
19:57
19:57
2
Jan Garming
Korenmolen
21:09
21:09
3
Stan Heijnen
Korenmolen
21:33
21:32
4
Marc Stuart
Stuers
23:58
23:53
5
Marcel Boorsma
Hoveniersbedrijf Boo
24:26
24:21
6
Katelijna Stuart
Stuers
24:28
24:24
7
Ella Albers
Stuers
24:39
24:35
8
Roy Meijerink
Sportver. Steenwijks
25:17
25:15
9
Rene Meijerink
Sportver. Steenwijks
25:26
25:25
10
Arianne Hedlund
BWB school team 2
27:31
27:22
11
Marloes vd Weide
BWB school team 1
28:29
28:21
12
Annie Wortelboer
BWB school team 2
29:03
28:54
13
Nicolet Battenberg
Sportver. Steenwijks
29:20
29:07
14
Manon Berends
BWB school team 1
29:33
29:24
15
Minarda Bosman
Sportver. Steenwijks
29:41
29:28
16
Marieke Bosman
Sportver. Steenwijks
29:58
29:45
17
Annelie Brinks
Hoveniersbedrijf Boo
30:47
30:40
18
Herma Meppelink
Sportver. Steenwijks
31:36
31:23
19
Anneke Boorsma
Hoveniersbedrijf Boo
32:00
31:53
20
Ingrid Kataxakis
Sportver. Steenwijks
32:05
31:52
21
Jolanda Schlepers
Hoveniersbedrijf Boo
32:43
32:35
22
José Warners
BWB school team 2
33:27
33:18
23
Marlies Benjamins
Sportver. Steenwijks
36:20
36:06
24
Janita Hoveling
Sportver. Steenwijks
38:28
38:13
25
Christine Prins
Sportver. Steenwijks
43:04
42:50
DAMES, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ine Snoeken
Ruinen
40:46
40:45
2
Lies Deruddere
Wevelgem (Bel)
41:52
41:50
3
Pleuni de Boer
Zwolle
43:01
42:59
4
Marleen Herbert
Hardenberg
43:25
43:24
5
Verona Gerth
Klazienaveen
44:25
44:23
6
Manon Herbert
Hardenberg
45:50
45:48
7
Alet Lingenaar
Zwartemeer
46:32
46:28
8
Manon Otter
Nieuw-Dordrecht
48:07
48:06
9
Rochelle Bakker
Coevorden
48:36
48:30
10
Danielle Koop
Klazienaveen
54:30
54:27
11
Chantal Kuipers
Zwolle
58:32
58:23
12
Karen Halmingh
Dalen
59:10
59:00
13
Marjolein Sins
Dalen
59:11
59:00
14
Irma Smeenge
Emmen
59:58
59:53
D40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Cathy Es-Bode
Hoogeveen
42:28
42:26
2
Roelie Heyting
Schoonebeek
50:26
50:20
3
Ans Hoiting-Kip
Dalen
52:47
52:41
4
Saskia van almelo Meir
Coevorden
59:29
59:20
5
Manon Kiers
Zwolle
1:00:03
59:52
HEREN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henry Rutgers
Noordscheschut
32:55
32:55
2
Erwin Akkerman
Meppel
33:48
33:48
3
Hilco Huisjes
Daarlerveen
35:03
35:02
4
Joost Hindriks
Schoonebeek
35:42
35:41
5
Tjip Baas
Emmer-Compascuum
37:19
37:17
6
Sebastiaan Pol
Coevorden
38:27
38:27
7
Henry Brinks
Zandpol
39:12
39:07
8
Jurgen Veenendaal
Amsterdam
39:59
39:55
9
Pascal van Zon
Hardenberg
40:05
40:05
10
John Sikken
Erm
40:16
40:14
11
Bert Jansen
Schoonebeek
41:17
41:11
12
Michel Blaauwgeers
Coevorden
41:47
41:43
13
Andres Faber
Beilen
43:22
43:19
14
Sven Meiringh
Coevorden
45:20
45:12
15
Kevin Timmerman
Hardenberg
45:50
45:50
16
Sjoerd Terpstra
Klazienaveen
47:23
47:19
17
Joey Wesselink
Ommen
47:23
47:15
18
Mart van Ark
Zwolle
49:42
49:37
19
Erik Snippe
Dalen
53:32
53:27
20
Bert Pruis
Leusden
54:42
54:37
21
Roy van der Sleen
Groningen
55:49
55:41
22
Harron Dekker
Zweeloo
58:09
58:00
H40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jannes Dolfing
Westerbork
36:55
36:54
2
Kasper Wulff
Hoogeveen
37:01
37:00
3
Gerard Berg
Stadskanaal
40:48
40:45
4
Erik Nijhof
Hengelo Ov
41:31
41:31
5
Patrick Bekel
Dalen
42:03
42:02
6
Bart Trip
Emmen
43:11
43:07
7
Theo de Haas
Emmen
43:27
43:23
8
Jan van Wieren
Emmen
44:37
44:35
9
Freddy Bos
Emmer-Compascuum
44:52
44:49
10
Rob Somsen
De Krim
46:03
46:00
11
Albèr Greupink
Coevorden
46:05
46:02
12
Marnix Laurs
Rotterdam
46:40
46:34
13
Andre Potter
emlichheim
46:56
46:53
14
Arjan Pol
Coevorden
47:26
47:19
15
Marco Scholten
Coevorden
47:40
47:36
16
Marcel Wilps
Dalen
49:14
49:09
17
Erik de Haan
Nieuw-Amsterdam
49:37
49:33
18
Martin Leijen
Zwolle
49:53
49:45
19
Bas Lambers
Dalen
50:01
49:54
20
Richard Hermes
Coevorden
51:11
51:07
21
Remko Meijerink
Dalen
51:55
51:48
22
Rinze Stellingwerf
Dalen
52:16
52:09
23
Jan Eising
Breda
52:47
52:41
24
Jan Meppelink
Dalen
54:43
54:36
25
Gert Lubbers
Dalen
55:07
55:02
26
Robert Uneken
Wachtum
57:26
57:18
27
Erwin Meiringh
Coevorden
59:29
59:20
H50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Reinder de Jonge
Assen
36:27
36:27
2
Peter Rolink
Erica
36:57
36:56
3
Gerhard Stroeve
Emlichheim
40:36
40:34
4
Bennie Kosse
De Krim
42:16
42:14
5
Heinz Stroeve
Emlichheim
43:12
43:11
6
Sietze Hoogsteen
Emmen
43:55
43:51
7
Martin Hagel
Dalen
45:25
45:21
8
Harry Wildeboer
Hardenberg
46:29
46:20
9
Jan Garming
Dalen
46:39
46:35
10
Harry van der Sleen
Dalen
47:30
47:23
11
Jos Smit
Laar
47:45
47:37
12
Marten Bethlehem
Coevorden
47:47
47:45
13
Martien Kuilder
Loozen
47:48
47:40
14
Herman Klaassen
Schoonebeek
47:58
47:51
15
Tonnie Plas
Klazienaveen
48:08
48:03
16
Geert Steenhuis
Lutten
51:01
50:51
17
Mans Veldsink
Dedemsvaart
51:14
51:06
18
Henk Nijland
Zuidlaren
52:02
51:56
19
Hendrik jan Gommer
Dalen
52:32
52:25
20
Gerard Brinkman
Emmer-Compascuum
53:42
53:39
21
Henk Daggert
Hellendoorn
54:09
54:00
22
Niels Smulders
Gramsbergen
54:25
54:17
23
Gerrit Lahuis
Aalden
54:50
54:43
TEAM, TEAMLOOP 3X5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Korenmolen
Dalen
1:02:39
2
Stuers
Emmen
1:13:05
3
Sportver. team 2
Steenwijksmoer
1:24:56
4
Sportver. team 1
Steenwijksmoer
1:26:22
5
Hoveniersbedrijf Boors
Dalen
1:27:13
6
BWB School - team 2
Coevorden
1:30:01
http://www.alberteisingloop.nl
www.uitslagen.nl
14-09-2014 00:00