Uitslagenlijst Slach om Reahus

Reahus - Zondag 7 september 2014

9KM, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geart Jorritsma
Sneek
30:43
2
Gerrit Wolbers
Franeker
31:01
3
Jan Sytze Jonker
Hemrik
31:13
4
Rob Vijver
Franeker
32:09
5
Gerrrit Kramer
Bolsward
33:34
6
Saco Bootsma
Workum
36:47
7
Mike Hofstra
Sneek
37:21
8
Andrea Hofstra
Bolsward
37:28
9
Han Meij
Hemelum
37:52
10
Egbert Jan Flik
Leeuwarden
38:32
11
Tineke van der Vleiert
Sneek
39:07
12
Beke Cnossen
Boazum
39:17
13
Betty Agricola
Goingarijp
39:20
14
Nynke Steigenga
Exmorra
40:28
15
Rein Bootsma
Tirns
40:29
16
Jelle Wolthuizen
Sneek
40:34
17
Jacinta Fancel
Leeuwarden
40:42
18
Marco Leeverink
Bolsward
40:56
19
Bert Baanstra
Sneek
41:07
20
Sjoerd Kooistra
Loenga
41:38
21
Fan Fai Tsang
Bolsward
41:50
22
Joost Bijslma
Makkum
42:19
23
Martin van den Burg
Sneek
42:28
24
Hester Groenveld
Bolsward
43:18
25
Hendrik Oosterhoff
Heerenveen
43:26
26
Fedde Bloemhof
Itens
43:46
27
David Reijmerink
Dirkshorn
43:48
28
Marijke Bekkema
Itens
43:54
29
Bert Barhorst
IJlst
44:19
30
Marco Vijver
Franeker
44:30
31
Alie Brouwer
Joure
44:32
32
Arnold Burger
Reahus
44:48
33
Isabelle Brus
Dirkshorn
44:49
34
Meinte Wesselius
Wommels
44:54
35
Rob Appelboom
Wommels
45:20
36
Leo van der Meulen
Sneek
45:40
37
Cor van der Meer
Oppenhuizen
45:44
38
Koos Jacobsen
Sneek
45:45
39
Senk Hoekstra
Emmeloord
45:51
40
Chris Vessies
Koudum
46:06
41
Henk Nijp
Mantgum
46:10
42
Bert Rienstra
Sneek
46:30
43
Louke Berretty
Wommels
46:46
44
Andrew Guest
Sneek
46:54
45
Jan Dotinga
Oosthem
47:06
46
Peter Wijnia
Wommels
47:19
47
Simon Sijtsma
IJsbrechtum
47:23
48
Rienk Wiersma
Wommels
47:27
49
Piet Gemser
Sneek
47:38
50
Siebe Gerritsma
Franeker
48:18
51
Miquel Calis
Ermelo
48:36
52
Meint Leijenaar
Tirns
48:48
53
Edwin Claessens
Espel
48:50
54
Johannes
Reahus
49:18
55
Freek Bron
Sonnega
49:39
56
Clara de Boer
Bolsward
49:48
57
Pieter Poelstra
Lemmmer
49:56
58
J Hylkema
Reahus
49:58
59
Lydia Wiersma Galama
Burgwerd
50:45
60
Hans Keulaerds
IJlst
51:48
61
Suuske de Jager
Tirns
51:50
62
Ellen Seally
IJlst
52:55
63
Rein Terwisscha van Sc
Reahus
52:56
64
Jan Barkmeyer
Akkrum
53:31
65
Jacqueline Swart
Haskerhorne
53:33
66
Joop Bootsma
Reahus
53:36
67
Marielle Scheltinga
Bolsward
53:41
68
Teunis van der Meij
Tzum
54:03
69
Joke Witteveen
Reahus
54:34
70
Jan Portijk
Wolvega
54:38
71
Anke van Dijk
Wommels
55:27
72
Franke Groen
Sneek
58:45
73
A Koopmans
Welsryp
58:55
74
Grietje Palstra
Bolsward
1:00:04
75
Albert Rameau
Rien
1:00:08
76
Rudie Vallinga
Bolsward
1:03:45
77
Dave de Bree
Sneek
1:03:14
78
Renske Molenwijk
Amstelveen
1:03:54
6KM, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Jan de Jong
Joure
20:48
2
Auke Fennema
Sneek
20:59
3
Marco Kingma
Sneek
21:23
4
Marco van Meerveld
Sneek
21:41
5
Dirk Slot
IJlst
21:59
6
Klaas Douwe Yska
Nijland
22:37
7
Sybolt Haijtema
Workum
22:41
8
Tessa de Jong
Hidaard
23:28
9
Henk Ruiter
Sneek
23:44
10
Lieuwe Palstra
Bolsward
24:15
11
Arnold van der Meulen
Sneek
25:23
12
Nynke Bruinsma
Sneek
26:02
13
Janet Werkema
Sneek
26:35
14
Yvonne Schots de Vries
Wommels
26:59
15
Baudien de Boer
Sneek
27:42
16
Caroline Huitema
Bolsward
27:42
17
Theo Boorsma
Sneek
27:43
18
Jorrit Hoekstra
Reahus
28:13
19
Paul van der Zwan
Sneek
28:23
20
Maaike Jorritsma
Sneek
28:57
21
Hester Brouwer
Hichtum
29:17
22
Wietse Jonker
Wommels
29:25
23
Bram Strubbe
Easterein
29:30
24
Andries Lanting
Easterein
29:52
25
Pieter van den Bos
Jirnsum
30:00
26
Marije Brandsma
Reahus
30:53
27
Nynke Brouwer
Bolsward
31:40
28
Els Wijnia-Luiks
Wommels
32:09
29
Paul Morshagen
Amstelveen
32:41
30
Jan H Kroese
Bolsward
32:52
31
Anne Willemsma
Rien
33:24
32
Wally Hoekstra
Easterein
33:27
33
Geeske Yntema
Easterein
34:30
34
Paula Korbach
Itens
34:44
35
Lian Altenburg
Leeuwarden
35:09
36
Raymond Boutema
Bolsward
36:34
37
Meine Visser
Bolsward
36:37
38
Caroline Noordhuis
Bolsward
37:56
39
Teatske de Jong
Reahus
39:28
40
Jildou Hobma
Lemmer
40:04
41
Naomi Reymerink
Ermelo
40:13
42
Hiltsje Bloemhof
Tirns
40:42
43
Jantine deBoer
Bolsward
43:14
44
Hella Yntema
Bolsward
47:07
45
B Schreuder
Zweeloo
48:28
46
Peter Jan de Jong
Joure
54:12
J15, JEUGD T/M 15JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Nauta
Reahus
10:44
2
Erik Boersma
Sneek
10:46
3
Ilse Boersma
Sneek
10:51
4
Ylse Barkmeijer
Akkrum
11:04
5
Lydia de Jong
Hidaard
11:05
6
Daphne Lijklema
Reahus
12:56
J12, JEUGD T/M 12JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Wolthuizen
Sneek
4:23
2
Pieter de Jong
Reahus
4:32
3
Haitze Wiersma
Reahus
4:45
4
Ruerd Andringa
Reahus
4:52
5
Thiadmer Agricola
Reahus
4:56
6
Suze de vries
Sneek
4:57
7
Trudie Hoekstra
Reahus
5:01
8
Femke Agricola
Reahus
5:02
9
Wietske de Jager
Reahus
5:08
10
Jeffrey van der Werf
Reahus
5:11
11
Matthijs de Jong
Ede
5:14
12
Hieke Bootsma
Reahus
5:17
13
Iris de Jong
Reahus
5:18
14
Rick Lijklema
Reahus
5:22
15
Iris Elsinga
Akkrum
5:41
16
Froukje Altenburg
Reahus
5:48
17
Esther Altenburg
Reahus
5:51
18
Haye Hylkema
Reahus
5:55
19
Anne Bootsma
Reahus
5:57
20
Marije Brouwer
Joure
6:00
21
Joop Altenburg
Reahus
6:05
J9, JEUGD T/M 9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Serjan Dames
Sneek
4:43
2
Jan Elsinga
Akkrum
4:45
3
Yara de Boer
Exmorra
4:48
4
Inez de Jong
Scharnegoutum
4:49
5
Robin van der Goot
Scharnegoutum
4:50
6
Amarins Gerbrandy
Reahus
4:51
7
Aldrich
Tirns
4:52
8
Lisca van Gelder
Leeuwarden
5:23
9
Jesper Altenburg
Reahus
5:25
10
Noa de Boer
Exmorra
5:28
11
Berend Hoekstra
Sneek
5:31
12
Hidde Bos
Bolsward
5:38
13
Amber Goedbloed
Tirns
5:53
14
Jiska Altenburg
Reahus
5:57
15
Berber Postma
Reahus
6:02
16
Steffi Altenburg
Reahus
6:03
17
Jelte Hoek
Hichtum
6:13
18
Doutzen Wiersma
Reahus
6:20
19
Claran Bron
Sonnega
6:21
20
Rutger Altenburg
Reahus
6:22
21
Dione van Gelder
Leeuwarden
6:33
22
Rixt Poelstra
Lemmer
7:23
23
Douwine Tolsma
Reahus
7:24
24
Reinder Bootsma
Tirns
7:26
25
Melle Bos
Bolsward
7:27
26
Jesca van Gelder
Leeuwarden
8:26
27
Corrie Altenburg
Reahus
8:30
28
Jorja Jetten
Reahus
10:34
29
Riona Bron
Sonnega
10:35
30
Manon Scholten
Tirns
10:36
Opmerkingen over deze uitslag: jjorritsma@versatel
Met dank aan al onze sponsoren en vrijwilligers. Bedankt voor uw deelname.
www.uitslagen.nl
08-09-2014 18:24