Uitslagenlijst 15e DijkenLoop

Beneden-Leeuwen - Zondag 7 september 2014

MSEN, MARATHON INDIV.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pascal van Norden
Gouda
2:41:16
2:41:15
2
Merlijn Wijn
Eindhoven
2:51:25
2:51:24
3
Vincent Meers
Gentbrugge (BEL)
2:56:13
2:56:10
4
Arjan van Binsbergen
Tiel
3:07:15
3:07:13
5
Koen van Dijk
Hoogland
3:25:49
3:25:44
6
Frans Woerden
Mijdrecht
3:27:24
3:27:22
7
Pim Freriks
Utrecht
3:29:05
3:29:01
8
Christian Boer
Barendrecht
3:29:29
3:29:26
9
Aart van Meerveld
Barneveld
3:29:45
3:29:28
10
Reinout van der Bok
Utrecht
3:34:12
3:34:05
11
Paul van Hiel
Steenhuffel (BEL)
3:43:44
3:43:37
12
Richard Dreijer
Diemen
3:46:26
3:46:22
13
Tobias Lundgen
Amsterdam
3:46:55
3:46:45
14
Peter van Meerveld
's-Hertogenbosch
3:47:19
3:47:04
15
Marco van Leeuwen
Zaltbommel
3:48:49
3:48:46
16
Bas van der Burgt
Boxtel
3:56:53
3:56:47
17
Kees van Veldhuisen
Ede Gld
4:06:59
4:06:51
18
Jan van Gelder
Gennep
4:10:41
4:10:35
19
Sten Mulders
Arnhem
4:20:24
4:20:15
20
Robert Engel
Duiven
4:24:57
4:24:45
21
Johan van den Akker
Beneden-Leeuwen
4:25:14
4:25:09
22
Marcel Klein
Landgraaf
5:13:37
4:48:50
M45, MARATHON INDIV.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Driesen
Beerse (BEL)
3:00:36
3:00:35
2
Harold Peterman
Apeldoorn
3:02:56
3:02:54
3
Rudy van Daele
St Niklaas (BEL)
3:08:26
3:08:24
4
Peter Palmans
Neerpelt (BEL)
3:16:24
3:16:20
5
Xavier Verbruggen
Zulte (BEL)
3:19:34
3:19:29
6
Frankie Leus
Voorburg (BEL)
3:21:22
3:21:20
7
Gaby Huisman
Ooij
3:24:13
3:24:12
8
Gerrard Boot
Amsterdam
3:25:01
3:24:59
9
Ronald van den Hoogen
Arnhem
3:32:47
3:32:43
10
Rob van Dop
Groesbeek
3:32:59
3:32:56
11
Jan Verhoeff
Horssen
3:34:26
3:34:15
12
Ruud Verhoef
Utrecht
3:36:31
3:36:24
13
Marcel Magnée
Wamel
3:36:35
3:36:24
14
Johan Watthy
Gistel (BEL)
3:42:55
3:42:54
15
Joost de Reuver
Wamel
3:43:53
3:43:45
16
Wieger Vreeke
Emmeloord
3:47:25
3:47:21
17
Willy Tierens
Londerzeel (BEL)
3:51:03
3:50:59
18
Peter Hulsen
Leiden
3:52:06
3:52:03
19
Dirk de Groot
Rotterdam
3:53:11
3:53:06
20
Wilfried Duivenvoorden
Hoofddorp
3:53:39
3:53:30
21
Johan Luijken
Emmerich am Rhein (G
3:53:53
3:53:45
22
Ben van Esch
Schijndel
3:59:38
3:59:29
23
Leendert de Groot
Schiedam
4:00:05
4:00:00
24
Wim Pijnenburg
Vught
4:04:50
4:04:50
25
Peter van den Hater
Druten
4:15:11
4:15:06
26
Rudy van der Heijden
Grave
4:20:03
4:19:57
27
Henk Berns
Beuningen Gld
4:20:24
4:20:12
28
Hans Megens
Beneden-Leeuwen
4:25:14
4:25:08
29
Jan Spitael
Gijzegem (BEL)
4:26:48
4:26:46
30
Durk Jan de Bruin
Vogelenzang
4:31:07
4:30:59
31
Jos Cornelissen
Aalsmeer
4:45:32
4:45:32
M55, MARATHON INDIV.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lucien Taelman
Waregem (BEL)
2:56:31
2:56:29
2
Jos Lempers
Landgraaf
3:25:43
3:25:41
3
Hans Wilmink
Bennekom
3:33:31
3:33:27
4
Erik Brandsema
Maurik
3:37:08
3:37:06
5
Henry Okkersen
Schimmert
3:44:33
3:44:28
6
Ruud Kok
Apeldoorn
3:45:09
3:45:07
7
Peter van Wouwe
Leimuiden
3:51:29
3:51:19
8
Rinus Reijngoudt
Dordrecht
3:53:19
3:53:09
9
David van Toor
Appeltern
3:55:36
3:55:30
10
John Haan
Landgraaf
3:57:50
3:57:47
11
Herman Gerards
Landgraaf
3:59:57
3:59:55
12
Pierre Muijrers
Landgraaf
4:00:06
4:00:03
13
Wim Hogentoren
Vught
4:04:51
4:04:45
14
Bob Bock
Amsterdam
4:16:57
4:16:47
15
Herman Euverman
Zwolle
4:23:38
4:23:27
16
Nol Janssen
Gendt
4:35:17
4:35:08
17
Jan van Katwijk
Rhoon
4:39:03
4:38:50
18
Hans Buis
De Rijp
4:41:29
4:41:13
19
Chris Spooren
Overpelt (BEL)
4:45:33
4:45:24
20
Marc Blyaert
Merchtem (BEL)
4:49:40
4:49:31
21
Wilfried Crauwels
Mechelen (BEL)
4:51:23
4:51:13
22
Tonnie Bremer
Maasbommel
4:51:59
4:51:48
VSEN, MARATHON INDIV.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dimphy Ariaens
Cuijk
3:21:42
3:21:41
2
Nanette Dijkman
Heerde
3:54:06
3:54:04
3
Sonja Sioncke
Linden (BEL)
3:57:19
3:57:11
4
Idya Karimi
Tiel
4:07:21
4:07:15
5
Ann Van Samang
Brugge (BEL)
4:39:43
4:39:37
V45, MARATHON INDIV.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tineke Mous
Sint-Oedenrode
3:50:28
3:50:21
2
Sabine Luijken
Emmerich am Rhein (G
3:58:55
3:58:48
3
Gertie Theunissen
Eindhoven
4:16:07
4:16:01
4
Marja Vester
Vogelenzang
4:20:50
4:20:41
5
Grazyna Hendrix
Noordwijkerhout
4:45:47
4:45:39
4PERS, MARATHON EST. 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chris & Jeroen
Appeltern
3:00:49
3:00:46
2
Hent en Leon
Boven-Leeuwen
3:10:04
3:10:01
3
Hubsch Quatsch
Utrecht
3:14:23
3:14:23
4
Time is running 1
Barendrecht
3:15:56
3:15:53
5
Spivimet
Utrecht
3:24:57
3:24:57
6
VLent-Petit combinatie
Maasbommel
3:31:14
3:31:14
7
Papa's Trots
Beneden-Leeuwen
3:33:33
3:33:30
8
Van Helder
Beneden-Leeuwen
3:39:41
3:39:41
9
Motion For You 1
Druten
3:53:29
3:53:27
10
Roadrunners
Rosmalen
4:04:43
4:04:43
11
Motion For You 2
Druten
4:12:06
4:12:04
12
Dijkenlopers
Alphen Gld
4:23:01
4:23:01
13
Motion For You 3
Druten
4:23:52
4:23:52
14
Motion For You 5
Druten
4:32:15
4:32:15
7PERS, MARATHON EST. 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elle LingerieVoorhuis
Druten
2:53:16
2:53:15
2
Pax Docententeam
Beneden-Leeuwen
3:04:19
3:04:19
3
VLent-Petit Combinatie
Maasbommel
3:07:54
3:07:54
4
Miep Roadrunners Nijme
Nijmegen
3:09:27
3:09:27
5
Hippo'S
Utrecht
3:17:09
3:17:09
6
HRunning 1
Druten
3:24:30
3:24:30
7
Cognitor Team 1
Wamel
3:26:20
3:26:20
8
Skg-ikob 1
Houten
3:27:03
3:27:03
9
Citadel College 1
Nijmegen
3:28:09
3:28:09
10
Salettenpowerrrr
Zwolle
3:28:41
3:28:41
11
Sneller dan Verwacht!
Altforst
3:32:36
3:32:36
12
Ziekenhuis Rivierenlan
Altforst
3:36:22
3:35:58
13
Turboslakken 2
Druten
3:37:09
3:37:07
14
Rabobank Maas en Waal
Druten
3:44:13
3:44:13
15
Pax BSM team 1
Beneden-Leeuwen
3:46:40
3:46:40
16
Turboslakken 1
Druten
3:49:45
3:49:43
17
RTP Elektrotechniek
Afferden Gld
3:51:02
3:50:59
18
Elle LingerieVoorhuis
Druten
3:51:53
3:51:46
19
VLent-Petit combinatie
Maasbommel
3:51:59
3:51:59
20
VLent-Petit combinatie
Maasbommel
3:52:13
3:52:13
21
Wiel en Omstreken 1 Di
Beneden-Leeuwen
3:54:48
3:54:43
22
HRunning 2
Druten
3:58:16
3:58:16
23
Cognitor Team 2
Beneden-Leeuwen
3:59:10
3:59:10
24
Pax BSM team 3
Beneden-Leeuwen
3:59:33
3:59:33
25
Wiel en Omstreken 2 Di
Beneden-Leeuwen
3:59:58
3:59:58
26
Ziekenhuis Rivierenlan
Buren Gld
4:00:09
4:00:09
27
Shr-skh 2
Wageningen
4:01:13
4:01:13
28
Pax BSM team 2
Beneden-Leeuwen
4:04:00
4:04:00
29
HRunning 3
Druten
4:04:42
4:04:42
30
Citadel College 2
Bemmel
4:11:52
4:11:52
31
Pax BSM team 4
Beneden-Leeuwen
4:26:34
4:26:34
32
Motion For You 4
Druten
4:35:19
4:35:17
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jay Sauer
Nijmegen
1:12:08
1:12:07
2
Arthur Schramade
Nijmegen
1:21:17
1:21:16
3
Maarten Nellestijn
Wijchen
1:25:49
1:25:46
4
Guus Beking
Zutphen
1:26:07
1:26:06
5
Jan-Willem Wolters
Elst Gld
1:28:12
1:28:10
6
Richard van Wissen
Rosmalen
1:29:51
1:29:49
7
Rob Timmerman
Houten
1:35:28
1:35:15
8
Jaap Oliemeulen
Schaijk
1:37:22
1:37:20
9
Pierre Tromp
Beneden-Leeuwen
1:38:25
1:38:18
10
Maarten Arntz
Nijmegen
1:39:08
1:39:02
11
Frank Janssen
Groesbeek
1:40:26
1:40:23
12
Siem van den Berg
Beneden-Leeuwen
1:44:29
1:44:19
13
Hugo Stappers
Nijmegen
1:44:34
1:44:26
14
Bas Rikken
Macharen
1:44:41
1:44:34
15
Martijn Hermsen
Arnhem
1:44:57
1:44:48
16
Gert-Jan Hommersom
Boven-Leeuwen
1:45:00
1:44:54
17
Marijn Marchand
Tiel
1:46:37
1:46:29
18
Jeffrey Theunissen
Nijmegen
1:46:38
1:46:25
19
Noud Frielink
Breda
1:46:47
1:46:36
20
Jores Janssen
Horssen
1:47:03
1:46:56
21
Rik Janssen
Utrecht
1:47:44
1:47:32
22
Robert Timmer
Deventer
1:48:17
1:48:06
23
Bart van Gelder
Deest
1:51:01
1:50:52
24
Vincent Kuiper
Echteld
1:51:39
1:51:33
25
Mark Grim
Druten
1:53:08
1:53:03
26
Ernest Lange
's-Gravenhage
1:53:56
1:53:46
27
Jeroen Pietersma
Nijmegen
1:54:38
1:54:30
28
Boudewijn van Putten
Breda
1:55:30
1:55:19
29
Marcel Cromzigt
Beneden-Leeuwen
1:55:44
1:55:34
30
Ronnie Lagarde
Alphen Gld
1:56:25
1:56:15
31
Reinier Aartsen
Arnhem
1:58:49
1:58:42
32
Gijs Rosmalen
Malden
2:01:47
2:01:36
33
Dennis van Teeffelen
Nijmegen
2:04:02
2:03:53
34
Dennis Eker
Tiel
2:05:49
2:05:37
35
Dennis Cobussen
Druten
2:08:12
2:07:58
36
Wido Kelderman
Ede Gld
2:09:27
2:09:19
37
Jeroen Huiskens
Tennet
2:11:45
2:11:31
38
Marc van Rossum
Utrecht
2:12:12
2:12:08
39
Stan Vermeulen
Tennet
2:12:18
2:12:04
40
Peter van Eldonk
Wijchen
2:15:00
2:14:53
41
Pieter Roelofs
Nijmegen
2:16:31
2:16:20
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tjerry van Schijndel
Uden
1:21:12
1:21:11
2
Joost Jongen
Rotterdam
1:23:02
1:23:01
3
René Braam
Uden
1:29:01
1:28:58
4
Frank Laurant
Beneden-Leeuwen
1:32:30
1:32:27
5
Johannes Ingenbleek
Uedem (GER)
1:34:35
1:34:28
6
George van Leur
Beneden-Leeuwen
1:36:56
1:36:50
7
Coen van Voorthuysen
Rhenen
1:37:19
1:37:16
8
Peter Giesberts
Mook
1:37:36
1:37:32
9
Jan Holterman
Emmen
1:39:47
1:39:45
10
Hans Scheltinga
Nijmegen
1:39:55
1:39:46
11
Coos Diepenbroek
Lent
1:39:55
1:39:46
12
Pascal Boderie
Aalst Gld
1:42:10
1:42:04
13
Marcel Janssen
Gendt
1:43:16
1:43:11
14
Johnnie Wissing
Gendt
1:43:26
1:43:20
15
Bert Bruins
Wijchen
1:44:25
1:44:20
16
Erwin Oldenburg
Arnhem
1:44:54
1:44:51
17
Harold van Woezik
Bergharen
1:45:35
1:45:28
18
Andre Gerritsen
Tennet
1:46:03
1:45:51
19
Stan Jacobs
Druten
1:47:09
1:47:01
20
Dick Kers
Veenendaal
1:48:34
1:48:29
21
Jos Raedts
Grave
1:49:01
1:48:54
22
Henk van Dongen
Vinkel
1:49:23
1:49:14
23
Luuk Holleman
Nijmegen
1:49:50
1:49:41
24
Wim Nissen
Ochten
1:49:56
1:49:49
25
Martin Ekhardt
Arnhem
1:50:46
1:50:41
26
Cor van Summeren
Maasbommel
1:50:59
1:50:55
27
Ton de Vree
Dreumel
1:52:09
1:52:03
28
Remi Meijer
Milsbeek
1:52:21
1:52:16
29
Jan Engelen
Gendt
1:53:46
1:53:41
30
Rik van Gasteren
's-Hertogenbosch
1:54:10
1:54:07
31
Willem Staal
Zeist
1:54:21
1:54:09
32
Wim Welberg
Goor
1:54:51
1:54:47
33
Harrie Janssen
Budel-Dorplein
1:55:19
1:55:16
34
Peter-Paul de Winter
Bilthoven
1:55:32
1:55:25
35
Warner de Boer
Druten
1:56:12
1:56:04
36
Jos van de Velde
Echteld
1:56:44
1:56:37
37
Theo Huistede
Ambt Delden
1:56:56
1:56:52
38
Dirk-Jan van Dam
Rhenen
1:57:54
1:57:46
39
Albert Doelwijt
Veenendaal
2:01:09
2:01:00
40
Dick Spreeuwers
Amersfoort
2:01:44
2:01:40
41
Gerro Klaassen
Nijmegen
2:02:47
2:02:35
42
Marco van den Berg
Beneden-Leeuwen
2:03:03
2:02:54
43
Andre van Eck
Wamel
2:03:22
2:03:10
44
Arjan van Wijk
Beneden-Leeuwen
2:04:24
2:04:13
45
Jan van Roessel
Beneden-Leeuwen
2:06:19
2:06:15
46
Jacco Bouwman
Oosterbeek
2:08:09
2:07:57
47
Peter Kegel
Baarlo Lb
2:08:39
2:08:34
48
Harold Kegel
Baarlo Lb
2:14:12
2:14:06
49
Adrie Kooijmans
Beneden-Leeuwen
2:15:15
2:15:10
50
Rob Wennekes
Beusichem
2:17:35
2:17:28
51
Hemmy ten Barge
Druten
2:18:18
2:18:07
52
Peter Bronmeijer
Tennet
2:18:45
2:18:33
53
Wim Streng
Cothen
2:25:10
2:24:58
54
Pieter Visscher
Wijk bij Duurstede
2:26:27
2:26:12
55
Hennie van Ling
Utrecht
2:44:15
2:44:01
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmé Möricke
Nijmegen
1:21:14
1:21:13
2
Linda Ooms
Dieren
1:26:07
1:26:06
3
Selina van der Vliet
Soest
1:29:32
1:29:31
4
Justine Bosch
Berlicum Nb
1:36:58
1:36:57
5
Ann den Bieman
Wamel
1:40:23
1:40:20
6
Kristel Peters
Houten
1:49:19
1:49:17
7
Kim van de Wijgert
Vinkel
1:55:28
1:55:18
8
Wies Arts
Utrecht
2:01:51
2:01:42
9
Rebecca de Groot
Rotterdam
2:04:38
2:04:27
10
Andrea Ingenbleek
Uedem (GER)
2:07:38
2:07:25
11
Suzanne van Duren
Nijmegen
2:10:42
2:10:33
12
Fiona Jacobs
Tennet
2:10:51
2:10:37
13
Marianne Vossenberg
Malden
2:11:50
2:11:39
14
Natasja Kusters
Dreumel
2:13:39
2:13:30
15
Danny Jonkman
Arnhem
2:15:18
2:15:03
16
Cynthia Henricks
Beneden-Leeuwen
2:26:24
2:26:15
17
Colinda van der Wielen
Beneden-Leeuwen
2:26:24
2:26:15
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rian van Helvoort
Uden
1:28:43
1:28:42
2
Jeannine Liebrand
Nijmegen
1:37:46
1:37:45
3
Claudia Rijnvis
Tiel
1:59:24
1:59:16
4
Maria Franken
Boven-Leeuwen
2:03:03
2:02:54
5
Jo Panda
Nijmegen
2:03:49
2:03:41
6
Connie Eli
Wijk bij Duurstede
2:13:34
2:13:22
7
Swopke Swagemakers
Druten
2:13:39
2:13:32
8
Wies Kegel
Baarlo Lb
2:14:12
2:14:06
9
Marga Langeveld
Veenendaal
2:21:28
2:21:18
10
Suzanne Pasmans
Zennewijnen
2:22:56
2:22:46
11
Lia Steensma
Veenendaal
2:32:40
2:32:27
12
Dinie Klaassen
Nijmegen
2:38:31
2:38:18
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tony de Groot
Boxtel
37:04
37:02
2
Wijnand Jelier
Veenendaal
38:16
38:13
3
Rens Verboeket
Nijmegen
38:49
38:46
4
Erik Wolfs
Zaltbommel
39:38
39:36
5
Paul de Keijzer
Beneden-Leeuwen
39:47
39:46
6
Sander Rijnders
Dreumel
40:03
40:02
7
Gerwin Godschalk
Malden
40:55
40:53
8
Koen van Hees
's-Gravenhage
41:41
41:40
9
Roy Maas
Nijmegen
42:23
42:18
10
Martijn Kleiberg
Kesteren
42:30
42:12
11
Guido van Toor
Nijmegen
42:36
42:34
12
Herbert ter Maat
Tennet
42:44
42:34
13
Bart van Galen
Beneden-Leeuwen
44:11
44:05
14
Martijn Steffek
Nijmegen
44:28
44:27
15
Wim Kools
Druten
44:34
44:29
16
Mark Terink
Tennet
44:39
44:18
17
Jeroen Huiskens
Tennet
45:03
44:20
18
Harm van Zuijlen
Wamel
45:08
45:05
19
Frans Vlieg
Wamel
46:14
46:07
20
Hans Mulders
Eefde
46:17
46:02
21
Fred van de Ven
Schijndel
46:39
46:36
22
Jelle van de Geijn
Druten
46:46
46:35
23
Peter van Veldhuizen
Tiel
46:47
46:27
24
Jochem van Rossum
Beneden-Leeuwen
47:26
47:13
25
Sjeng Verbeek
Waalwijk
47:33
47:32
26
Rob van den Hurk
Beneden-Leeuwen
48:16
48:13
27
Niels van der Heijden
Beneden-Leeuwen
48:30
48:20
28
John Thoonen
Nijmegen
48:31
48:02
29
Jan-Willem Meulenbroek
Tennet
48:32
48:08
30
Anton Coenders
Beneden-Leeuwen
48:47
48:44
31
Harold van Zandvoort
Druten
48:58
48:50
32
Imre Tannemaat
Tennet
49:08
48:31
33
Yuri Vrancken
's-Hertogenbosch
49:11
48:54
34
Guus Nijs
Beneden-Leeuwen
49:23
49:06
35
Ton van Vliet
Beneden-Leeuwen
49:31
49:22
36
Bas Hoeijmakers
Tennet
49:33
48:57
37
Ton Engelen
's-Hertogenbosch
49:49
49:15
38
Eric Schiks
Beneden-Leeuwen
49:58
49:45
39
Remco Siemes
Nijmegen
50:16
50:12
40
Geert Bolk
Bergharen
50:18
49:48
41
Aadam Abdi
Beuningen Gld
50:20
50:01
42
Bas Bongers
Nijmegen
50:29
50:21
43
Dennis Meijer
Tiel
50:59
50:42
44
Michel Rijnders
's-Gravenhage
51:07
51:05
45
Peter Berendsen
Arnhem
51:43
51:27
46
Carlos Weijers
Beneden-Leeuwen
51:44
51:41
47
Joost Hoekstra
Tennet
51:57
51:17
48
ronald van meer-Dijksm
Tennet
52:24
51:50
49
Frits van Santen
Varik
52:24
52:16
50
Jesse Kamps
Oss
52:28
52:10
51
Pieter vd Boogaard
Dreumel
52:36
52:25
52
Marcel Denecke
Beneden-Leeuwen
52:47
52:41
53
Bart Kommer
Tiel
53:00
52:54
54
André van Drumpt
Erichem
53:11
52:58
55
Peter van Beem
Druten
53:14
52:35
56
Tomas Ooijevaar
's-Hertogenbosch
53:17
53:06
57
Reinout van Dijk
Wamel
53:21
53:12
58
Wouter Pen
Druten
53:55
53:51
59
Bart Giezen
Beneden-Leeuwen
53:59
53:48
60
Mike Nusteen
Tennet
54:05
53:26
61
Pascal Geurts
Tiel
54:09
53:44
62
Robbie Lange
Tennet
54:39
54:01
63
Sjuul van de Klok
Druten
55:22
55:12
64
Stijn Megens
Nijmegen
55:29
55:23
65
Oskar Pen
Druten
55:56
55:52
66
Rick de Kleyn
Tennet
56:13
55:23
67
Ronald Holdijk
Tiel
56:30
55:58
68
Maarten van Til
Tennet
56:31
55:53
69
Gerjan Emsbroek
Tennet
56:33
55:44
70
Mike Heesakkers
Oss
56:57
56:47
71
Paul Beelen
Lent
57:15
56:50
72
Joost Bonekamp
Tennet
57:22
56:43
73
Mark Riepe
Dreumel
57:32
57:03
74
William Hendricks
Groesbeek
57:37
57:26
75
Roel Röttger
Tennet
57:56
57:11
76
John Arts
Beneden-Leeuwen
58:11
57:35
77
Coen Hendrikx
Tennet
58:46
57:59
78
Jonas Grutters
Nijmegen
58:48
58:23
79
Roel Jannink
Tennet
59:12
58:27
80
Clemens Jonas
's-Hertogenbosch
59:12
58:56
81
Jim Mack
Amsterdam
59:33
59:21
82
Jeroen Hol
Dreumel
1:00:09
59:35
83
Reinier van Amerongen
Druten
1:00:53
1:00:37
84
Lennard Bolijn
Tiel
1:00:58
1:00:49
85
Victor de Boer
Utrecht
1:01:04
1:00:42
86
Frans van Hofwegen
Tennet
1:02:12
1:01:26
87
Erik van den Dikkenber
Veenendaal
1:02:45
1:02:22
88
Rogier Wessels
Tennet
1:02:46
1:02:01
89
André Buijs
Tennet
1:04:19
1:03:39
90
Fred Pasman
Beneden-Leeuwen
1:04:22
1:04:05
91
Mike Gerritsen
Dreumel
1:07:11
1:06:38
92
Rob Reuvers
Beneden-Leeuwen
1:08:34
1:08:14
93
Diederik Banken
Heesch
1:09:00
1:08:48
94
rob van ewijk
1:11:45
1:11:10
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ron van Dijk
Tiel
38:18
38:17
2
Adri Henskens
's-Hertogenbosch
38:27
38:26
3
Eite Everts
Rhenen
39:26
39:26
4
Hayo den Boeft
Gouda
40:23
40:22
5
Peter Koster
Lent
41:47
41:42
6
Andy Corbeek
Millingen aan de Rij
42:41
42:37
7
Riny Crul
Bemmel
43:11
43:05
8
Toon Verkerk
Nijmegen
44:52
44:34
9
Toon Derks
Beneden-Leeuwen
45:29
45:26
10
Rob Rosmulder
Doornenburg
45:33
45:32
11
Geert van den Hurk
Druten
45:41
45:35
12
Adrie Honders
Opheusden
45:56
45:44
13
Jan Willem Heurter
Nijmegen
46:22
46:07
14
Ruud de Jongh
Wadenoijen
46:26
46:09
15
Erik Steenbeek
Tiel
47:00
46:20
16
Ralph Schuurman
Deventer
47:02
46:59
17
Nick van Dun
Epse
47:09
47:06
18
Jan Nico Blauw
Tennet
47:14
46:31
19
Oscar van Hattem
Rhenen
47:28
47:21
20
Harrie van Welie
Beneden-Leeuwen
47:50
47:46
21
Paul van Rossum
Druten
47:53
47:49
22
Peter Hoekendijk
Tennet
47:56
47:12
23
Harry van der Zanden
Nijmegen
48:09
47:37
24
Jan Pieterse
Utrecht
48:11
48:03
25
Bert van Ravenswaaij
Ede Gld
48:17
48:10
26
René Jansen
Nijmegen
48:38
48:23
27
Ger van Maurik
Tiel
48:39
48:22
28
Ronald den Ouden
Druten
48:44
48:38
29
Marcel Janssen
Haalderen
48:49
48:34
30
Willy Molag
Tiel
48:56
48:48
31
Aiko Haak
Gemert
49:04
49:01
32
Gert Libbers
Druten
49:16
48:46
33
Peter Essers
Tiel
49:35
49:04
34
frans van der donk
Boven-Leeuwen
49:37
49:23
35
Maarten Vermeulen
Tiel
49:42
49:10
36
Hans Heurter
Druten
50:01
49:42
37
Michel van Beek
Elst Gld
50:03
49:52
38
Herman Winnemuller
Weurt
50:15
50:13
39
Jac Slits
Druten
50:25
50:15
40
Blair Rawes
Arnhem
50:39
50:30
41
Wim Megens
Winssen
50:42
50:36
42
René van Velzen
Veenendaal
50:44
50:35
43
Evert Christ
Puiflijk
50:56
50:44
44
Alex van Kerkhof
Beneden-Leeuwen
50:56
50:43
45
Henk Kroon
Tennet
51:47
51:06
46
Wim Daanen
Beneden-Leeuwen
51:47
51:22
47
Johan van Oijen
Beneden-Leeuwen
52:26
52:12
48
Geert Maassen
Maasbommel
52:39
52:17
49
Jafar Taqawi
Nijmegen
52:42
52:13
50
Jam Smits
Oijen
52:48
52:46
51
Cok Janssen
Beneden-Leeuwen
52:57
52:45
52
Carel van de Graaf
Alphen aan den Rijn
53:06
52:58
53
Rob Vos
Wijchen
53:07
52:51
54
Theo Suppers
Nederasselt
53:17
53:01
55
Cor Vink
Tiel
53:26
53:19
56
Harrie Wesselink
Cuijk
53:33
53:11
57
Bas ter Steege
Malden
53:36
53:15
58
Eric Thijssen
Beneden-Leeuwen
53:41
53:26
59
Maarten de Klein
Beuningen Gld
54:00
53:35
60
Frank Polman
Tennet
54:19
53:34
61
Pierre Basten
Beneden-Leeuwen
54:25
54:13
62
Richard Rutten
Nijmegen
54:57
54:36
63
Jan Leder
Beneden-Leeuwen
55:04
54:54
64
Martien Soetekouw
Vught
55:37
55:32
65
Theo van Erp
Beneden-Leeuwen
55:43
55:29
66
Geert Janssen
Beneden-Leeuwen
55:45
55:31
67
Rino l'Herminez
Wamel
56:04
55:58
68
Herman Verploegen
Winssen
56:05
55:33
69
Wim ten Westenend
Tennet
56:12
55:25
70
Alfred van Elst
Tennet
56:13
55:35
71
Ton Megens
Boven-Leeuwen
56:22
55:58
72
Peter van den Hurk
Beneden-Leeuwen
56:34
56:23
73
Hans van der Horst
Valburg
56:35
56:14
74
Willy Willems
Ewijk
56:40
56:19
75
Harrie Stempher
Eindhoven
56:45
56:21
76
Theo van Elk
Beneden-Leeuwen
56:48
56:34
77
Marcel de Bruijn
Tennet
56:56
56:12
78
Willem van Veenendaal
Beneden-Leeuwen
57:04
56:50
79
Theo Sessink
Molenhoek Lb
57:13
56:51
80
Eric Rietveld
Tennet
57:32
56:34
81
Jan van Thuyl
Beuningen Gld
57:53
57:34
82
Ruud Broeke
Tennet
58:00
57:18
83
Mario Bammens
Tennet
58:05
57:26
84
Alex Wanders
Tennet
58:31
57:50
85
Hans Sas
Druten
58:33
58:06
86
Rijn Meijer
Tiel
58:43
58:26
87
Gerjo de Kleijn
Druten
58:55
58:31
88
Jan Boot
Westervoort
58:59
58:39
89
Tonnie van Rhijn
Dreumel
59:00
58:33
90
Roelof Wolters
Heteren
59:12
59:01
91
Harrie Janssen
Wijchen
59:32
59:17
92
Harry Leeftink
Markelo
59:32
59:05
93
Willem de Kleijn
Druten
59:34
59:24
94
Ton van Heck
Wamel
59:49
59:23
95
Loek Janssen
Nijmegen
59:55
59:33
96
Gerard van den Heuvel
Beneden-Leeuwen
59:59
59:40
97
Gé van Tiem
Beneden-Leeuwen
59:59
59:40
98
Fred den Biesen
Puiflijk
1:00:08
59:47
99
Martin Hol
Dreumel
1:00:09
59:35
100
Jan van Doesburg
Geldermalsen
1:00:41
1:00:06
101
Jeroen Diels
Amsterdam
1:00:47
1:00:16
102
Paul Thijssen
IJzendoorn
1:00:50
1:00:17
103
Jos Kuijper
Goor
1:01:00
1:00:32
104
Peter Bockting
Tennet
1:01:11
1:00:35
105
Freek Kragten
Tiel
1:01:55
1:01:24
106
Alexander Grutters
Cuijk
1:02:29
1:02:06
107
Peter van de Koppel
Tennet
1:02:40
1:02:00
108
Dietmar Verbeek
Tiel
1:02:41
1:02:11
109
Frans Fokker
Buurmalsen
1:02:57
1:02:27
110
Tonnie de Haas
Boven-Leeuwen
1:02:57
1:02:42
111
Henk Kuijk
Tennet
1:04:34
1:03:50
112
Bernard Frijling
Tiel
1:05:32
1:05:01
113
Marco de Wilde
Zoelen
1:06:09
1:05:56
114
Reinier van Hattem
Rhenen
1:08:03
1:07:58
115
Ewald Peters
Ewijk
1:08:41
1:08:34
116
Thijs Sas
Druten
1:08:49
1:08:14
117
Thom Smits
Boven-Leeuwen
1:09:42
1:09:17
118
Matthijs Kok
Oss
1:12:11
1:11:52
119
roelof de vries
Tennet
1:15:14
1:14:33
120
Theo van der Kemp
Leerdam
2:08:59
1:45:43
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heleen Fritschy
Nijmegen
45:42
45:38
2
Dieke Reijers
Deest
51:43
51:38
3
Lilianne van Nistelroo
Dreumel
52:20
52:16
4
Jeanine van Kaauwen
Beneden-Leeuwen
52:22
52:08
5
Merel Plasmeyer
's-Hertogenbosch
53:17
53:06
6
Eline Kooi
Zevenaar
53:54
53:52
7
Hanneke van Dijk
Utrecht
54:24
54:18
8
Karin Dubelaar
Beuningen Gld
54:30
54:00
9
Marieke Zegers
Druten
55:16
54:52
10
Mirlijn Sabel
's-Hertogenbosch
55:20
55:12
11
Patricia Croonen
Nijmegen
55:25
54:53
12
Ilona Schiks
Beneden-Leeuwen
55:37
55:25
13
Marloes Soetekouw
Eindhoven
55:37
55:31
14
Joyce Vink
Tiel
55:43
55:36
15
Linda de Leeuw
Alphen Gld
55:50
55:32
16
Mieke van Leeuwen
Wamel
56:05
55:44
17
Ilonka Bastiaans
Beuningen Gld
56:14
56:06
18
Denise Vogelezang
Tiel
56:57
56:50
19
Jessica van Hulst
Boven-Leeuwen
57:08
56:39
20
Helen Schachtschneider
Tennet
57:24
56:45
21
Simone Bos
Beneden-Leeuwen
57:26
57:01
22
Marieke Hamels
Malden
57:34
56:59
23
Marieke Weerts
Uden
57:44
57:34
24
Wendy Kanis
Barendrecht
57:50
57:25
25
Astrid van Gelder
Beneden-Leeuwen
58:33
58:20
26
Joëlle Bockting
Tennet
58:44
58:08
27
Simone Wolthuis
Alphen Gld
58:45
58:25
28
Kristy Jonas
Breda
59:24
59:07
29
Christel van Zon
Amsterdam
59:31
59:20
30
Eel de Man
Amsterdam
59:32
59:20
31
Sanne Janssen
's-Hertogenbosch
59:32
59:18
32
Sanne Wellen
Nijmegen
59:43
59:19
33
Vera van der Heijden
Lent
59:47
59:23
34
Daphne van den Bogaard
Nijmegen
59:48
59:26
35
Suzan van Heck
Druten
59:49
59:23
36
Marieke Peeters
Beneden-Leeuwen
59:50
59:21
37
Renske van den Heuvel
Beneden-Leeuwen
59:59
59:40
38
Merel van de Westelake
Berlicum Nb
1:00:39
1:00:03
39
Maringka van Amerongen
Druten
1:00:53
1:00:36
40
Diane Riches
Nijkerk Gld
1:01:30
1:01:02
41
Nicole Verbeek
Tiel
1:02:41
1:02:11
42
Karin Peters
Maasbommel
1:03:02
1:02:40
43
Carola Zondag
Puiflijk
1:03:12
1:02:55
44
Daniëlle van de Werken
Zaltbommel
1:03:21
1:02:47
45
Claudia van Doesburg
Geldermalsen
1:03:58
1:03:24
46
Marjolein Bastiaans
Beuningen Gld
1:04:28
1:04:19
47
Marlou Mulders
Utrecht
1:04:59
1:04:38
48
Lydia Backer
Boven-Leeuwen
1:05:59
1:05:33
49
Klaartje van der Burgt
Boxtel
1:06:10
1:05:54
50
José Götz
Ewijk
1:06:40
1:06:18
51
Katja Kramer
Tennet
1:06:40
1:05:54
52
Suzanne van de Glind
Tennet
1:06:55
1:06:11
53
Petra Gerritsen
Tennet
1:07:01
1:06:22
54
Irma van Donzel
Bergharen
1:07:56
1:07:39
55
Marieke Reinderink
Goor
1:08:28
1:08:01
56
Sandra van den Burg
Goor
1:08:28
1:08:01
57
Karin Banken
Heesch
1:09:00
1:08:48
58
Monique Elsen
Beneden-Leeuwen
1:09:01
1:08:42
59
Bianca Hazelaar
Tennet
1:09:53
1:09:11
60
Niki Tromp-Hellenbrand
Beneden-Leeuwen
1:09:55
1:09:14
61
Angelique de Haas
Barendrecht
1:12:07
1:11:42
62
Famke Kamps
Oss
1:12:11
1:11:53
63
Loes de Man
's-Gravenhage
1:13:48
1:13:36
64
Christa de Heus
Culemborg
1:13:58
1:13:50
65
Scarlett Zwartkruis
's-Gravenhage
1:13:59
1:13:52
66
Manuela l'Herminez
Wamel
1:14:25
1:14:06
67
Doreth Beekers
Altforst
1:16:28
1:16:02
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tonny Peer
Ewijk
44:13
44:12
2
Marjo Eshuis
's-Hertogenbosch
45:24
45:22
3
Annette van Veenendaal
Beneden-Leeuwen
48:00
47:46
4
Mieke Akkermans
Lent
49:52
49:44
5
Marise van Ravenswaaij
Ede Gld
53:54
53:47
6
Mieke den Bieman
Wamel
54:27
54:12
7
Gertie Verlinde
's-Hertogenbosch
54:29
54:13
8
Christa Kleinegris-Slo
Scherpenzeel Gld
54:54
54:26
9
Alida Leeuw
Bemmel
55:14
54:53
10
Maranka Verkerk-v d Be
Nijmegen
55:58
55:39
11
Sylvia van Velzen
Veenendaal
55:59
55:31
12
Arna Lemmen
Alphen Gld
56:15
55:55
13
Berthe van de Weem
Nijmegen
56:15
55:46
14
Andra Walhout
Nijmegen
56:43
56:15
15
Ria van Dijk
Hoogland
57:03
56:56
16
Miranda van Zwam
Appeltern
57:18
56:58
17
Erica Bosch
Ewijk
57:32
57:10
18
Liduine de Jong
Tennet
58:05
57:26
19
Marian de With
Tiel
58:59
58:44
20
Angela Jans
Alphen Gld
59:00
58:40
21
Marijke Leeftink
Markelo
59:33
59:05
22
Miranda van Staveren
Beneden-Leeuwen
59:45
59:17
23
Marita de Wilde
Goor
1:00:18
59:51
24
Erika van Hulst
Beneden-Leeuwen
1:00:41
1:00:12
25
Gerdine Diels
Amsterdam
1:00:47
1:00:16
26
Doritha van den Hurk
Beneden-Leeuwen
1:01:11
1:01:02
27
Joke de With
Leerdam
1:01:40
1:01:26
28
Nel van Wijk
Rotterdam
1:02:03
1:01:30
29
Hanneke Sizoo
Alphen Gld
1:03:02
1:02:42
30
Jonita Basten
Boven-Leeuwen
1:03:27
1:02:59
31
Grietje Bron
Goor
1:09:09
1:08:42
32
Monique van den Tooren
Beneden-Leeuwen
1:09:34
1:09:15
33
Annieck Vennegoor
Tennet
1:09:46
1:09:05
34
Marian ten Westenend-K
Tennet
1:09:47
1:09:00
35
Joke Bernoster
Oss
1:12:11
1:11:53
36
Alma Scholten
Tennet
1:12:50
1:12:05
37
Joke van den Berg
Dreumel
1:13:19
1:13:09
38
Anja van de Weijer
Zoelen
1:13:49
1:13:11
39
Yet Langerak
Ophemert
1:13:59
1:13:52
40
Mieke Lantsink
Tennet
1:18:44
1:17:51
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Justin Meerenburgh
Arnhem
15:42
15:41
2
Edwin Wissema
Didam
15:47
15:46
3
Wilbert van Vliet
Dreumel
15:52
15:52
4
Dennis van Doornik
Druten
17:24
17:22
5
Sjuul Postulart
Winssen
17:41
17:40
6
Michael van Baal
Tiel
17:42
17:41
7
Rutger Folkers
Molenhoek Lb
18:33
18:31
8
Michael van der Lubbe
Nijmegen
18:55
18:54
9
Marcel Kuenen
Elst Gld
19:33
19:32
10
Martijn Laurant
Wijchen
19:41
19:40
11
Mike Haalboom
Veenendaal
19:43
19:42
12
Marco Bosch
Druten
20:56
20:53
13
Jorick van Veenendaal
Beneden-Leeuwen
20:59
20:56
14
Rick Tromp
Boven-Leeuwen
21:13
21:09
15
Frank van de Graaf
Beuningen Gld
21:18
21:15
16
Niek Noorlandt
Rhenen
21:27
21:27
17
Coen de Vree
Beneden-Leeuwen
21:35
21:30
18
Casper Leder
Beneden-Leeuwen
22:00
21:57
19
Joren van Doesburg
Tiel
22:39
22:23
20
Simon Baars
Puiflijk
22:41
22:33
21
Gregor van den Berg
Boven-Leeuwen
23:17
23:14
22
Harmjan Derksen
Beneden-Leeuwen
23:21
23:17
23
Rob Konings
Beneden-Leeuwen
23:46
23:31
24
Teun van der Weijden
Nijmegen
23:49
23:39
25
Mark van Dam
Tiel
23:53
23:31
26
Edwin Arts
Boven-Leeuwen
24:30
24:16
27
Niels van Eldik
Tiel
25:26
25:14
28
Joep Hooymans
Dreumel
26:03
26:01
29
Karsten Becker
Wageningen
26:13
26:05
30
Beau Mulders
Beneden-Leeuwen
26:15
26:09
31
Marcel van der Vliet
Druten
26:16
25:40
32
Jaap van Kuppeveld
Druten
26:17
25:46
33
Peetjan Vink
Boven-Leeuwen
26:42
26:35
34
Jonathan Walg
Schaijk
27:43
27:38
35
Erik van de Locht
Beneden-Leeuwen
28:18
28:16
36
Richard Spoelman
Wijchen
28:20
28:15
37
Noud Franken
Boven-Leeuwen
28:37
28:31
38
Epco Dijk
Wageningen
28:54
28:46
39
Frank Reijnen
Wamel
29:10
29:07
40
Enrico Schreuders
Tiel
29:15
29:02
41
Joos Korstanje
Wageningen
33:05
32:46
42
Pim van Gameren
Dreumel
33:17
33:01
43
Cas van Kaauwen
Beneden-Leeuwen
51:27
50:58
M45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martin Brink
Wageningen
20:48
20:45
2
Caspar Wijkmans
Wamel
22:06
22:04
3
John Vink
Wamel
22:26
22:22
4
Henk Heinen
Wageningen
23:11
23:08
5
Hans Bos
Houten
24:16
23:53
6
Bert Huiskamp
Nijkerk Gld
25:47
25:36
7
Henk de Leeuw
Beneden-Leeuwen
26:38
26:24
8
Roger van Polanen Pete
Barendrecht
27:26
27:23
9
Ron van Kolck
Nijmegen
28:30
28:22
10
Henk van Dijk
Boven-Leeuwen
28:37
28:30
11
Peter Ruiter
Beneden-Leeuwen
29:20
29:08
12
Johan van Santen
Amersfoort
31:36
31:29
13
Henny van Dulmen
Beuningen Gld
31:37
31:24
14
Joop Oordijk
Druten
32:01
31:56
15
Marinus Lefeber
Beneden-Leeuwen
32:13
31:54
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isabel Wasseveld-Stick
Zutphen
18:15
18:14
2
Renske Smetsers
Nijmegen
18:57
18:56
3
Eva Riemeijer
Kranenburg (GER)
20:30
20:29
4
Ieneke Voets
Elst Gld
22:28
22:26
5
Antoinette van Summere
Horssen
22:30
22:26
6
Karima Coenders-El Dah
Ewijk
22:36
22:35
7
Anke Abbink
Westendorp
23:54
23:41
8
Manon Gieling
Ewijk
24:12
24:09
9
Cindy Harteveld
Ede Gld
24:42
24:39
10
Wietske Bogaerts
Horssen
25:01
24:57
11
Hanny Vink-Hol
Zoelen
25:03
24:56
12
Kim Gieling
Ewijk
25:18
25:11
13
Jitte den Biesen
Puiflijk
25:55
25:51
14
Ingrid Versteijnen
Vinkel
25:58
25:50
15
Mijke Lub
Nijmegen
26:20
26:05
16
Anne van Teeffelen
Beneden-Leeuwen
27:11
27:06
17
Karlijn Hol
Beneden-Leeuwen
27:12
27:05
18
Marieke Lindenschot
Nijmegen
28:11
28:02
19
Heidi van Tiem
Wamel
28:16
28:12
20
Lisa Boeijen
Lithoijen
28:29
28:27
21
Inge Lub
Nijmegen
28:41
28:26
22
Stacey Boeijen
Lithoijen
28:42
28:40
23
Denise Roelofs
Gemert
28:51
28:46
24
Stella van Bommel
Beuningen Gld
28:53
28:40
25
Loeka van der Heijden
Alphen Gld
29:04
28:56
26
Moniek Kamoen
Nijmegen
29:17
29:07
27
Femke van den Heuvel
Dreumel
29:23
29:11
28
Indy van Hoogdalem
Dreumel
29:23
29:11
29
Karen Weijman
Tiel
29:24
29:09
30
Marieke Bardoel
Horssen
29:37
29:31
31
Amber Ciaccia
Bergharen
29:37
29:31
32
Rianne Geurts
Druten
29:39
29:35
33
Suzanne Hobé-VanToorn
Tiel
29:39
29:23
34
Karola Cats
Dreumel
29:41
29:29
35
Kristel van Elk
Beneden-Leeuwen
29:51
29:37
36
Marion Meulendijks
Beneden-Leeuwen
29:52
29:46
37
Angela Vink
Tiel
29:54
29:42
38
Suzanne Koning
Boven-Leeuwen
29:57
29:51
39
Inge van Oss
Alphen Gld
30:02
29:49
40
Cindy Lelie
Tiel
30:11
30:00
41
Marcia van Mourik
Erichem
30:12
30:00
42
Annet Vermeulen
Dreumel
30:12
29:56
43
Nienke Klooster
Beneden-Leeuwen
30:17
30:09
44
Hilde den Daas
Dreumel
30:20
30:13
45
Jaimy Hattu
's-Hertogenbosch
30:42
30:34
46
Wendy Mulders
Beneden-Leeuwen
31:07
31:00
47
Angela Litjens
Wamel
31:15
30:58
48
Marieke de Ruiter
Boven-Leeuwen
31:16
30:59
49
Jessica van Wijk-Erens
Kesteren
31:24
31:05
50
Judith van Gelder
Druten
31:41
31:30
51
Fatma Coban
Rijssen
31:43
31:33
52
Elise Cuppen
Dreumel
32:11
32:06
53
Lidy den Bieman
Beneden-Leeuwen
32:24
32:10
54
Meike Smits
Alphen Gld
32:24
32:16
55
Angelique Fenten
Beneden-Leeuwen
32:39
32:24
56
Mirjam van Gelder
Beneden-Leeuwen
32:54
32:39
57
Rachel Betancourt
's-Gravenhage
32:58
32:45
58
Céline Claessen
Nijmegen
33:34
33:23
59
Maud Bockting
Nijmegen
33:35
33:23
60
Marloes Mulder-Vissche
Druten
33:50
33:39
61
Amy Magnée
Wamel
33:50
33:33
62
Esther van Norel
Beneden-Leeuwen
33:50
33:33
63
Noel Weeren
Tiel
33:59
33:49
64
Claudia Dekkers
Wamel
34:32
34:22
65
Suzan van Drunen
Wamel
34:32
34:22
66
Esther Scherrenburg
Opheusden
34:38
34:24
67
Bianca van Florestein
Kesteren
34:38
34:24
68
Jolanda Zeggelaar
Ede Gld
34:51
34:42
69
Yvonne van Gogh
Buren Gld
35:10
34:54
70
Anouk van Gend
Zennewijnen
35:11
34:54
71
Lieske Visser
Horssen
35:27
35:08
72
Rian van Arkel
Heesselt
35:33
35:16
73
Marijke Gallmann
Buren Gld
35:33
35:16
74
Brenda Koggel
Beneden-Leeuwen
35:35
35:20
75
Marian Koggel
Raalte
35:35
35:20
76
Fransisca van der Wal
Maurik
35:47
35:28
77
Maaike Vissers
Dreumel
36:04
35:48
78
Jessica Groenhof
Tiel
36:58
36:42
79
Esmeralda van Versevel
Wamel
37:37
37:20
80
Judith Peters
Tiel
38:10
37:59
81
Leonne Pothuizen
Tiel
38:10
37:59
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emma Bijnen
Oosterbeek
21:40
21:38
2
Ans van Veenendaal
Leersum
23:42
23:41
3
Saskia Henskens
Deventer
24:31
24:30
4
Jacobine Corbeek
Millingen aan de Rij
25:20
25:15
5
Trudie Janssen Steenbe
Bergharen
25:22
25:14
6
Ietie Bijl
Hernen
25:34
25:29
7
Theo lukkezen
Beneden-Leeuwen
26:37
26:25
8
Laura van Eldik
Tiel
27:15
27:02
9
Elma Schmidt
Dreumel
27:26
27:23
10
Karin van den Hurk
Beneden-Leeuwen
27:45
27:39
11
Marion Giesberts
Beneden-Leeuwen
28:06
27:59
12
Mariël Kolvenbach
Dreumel
28:47
28:42
13
Inge van den Bogaard
Beneden-Leeuwen
29:12
29:08
14
Nicolet Rutjes
Boven-Leeuwen
29:38
29:34
15
Mariëlle van den Donge
Leiden
30:07
29:59
16
Wilma Jansen
Horssen
30:15
30:04
17
Anja Basten
Horssen
30:16
30:04
18
Marian Gerritsen-Koolh
Beneden-Leeuwen
30:25
30:19
19
Mirjam de Louw
Schaijk
30:28
30:23
20
Carla den Ouden
Beneden-Leeuwen
30:32
30:27
21
Helma Op den Camp
Beneden-Leeuwen
30:32
30:26
22
Andrea Janssen
Beneden-Leeuwen
30:36
30:31
23
Petra Smits
Alphen Gld
30:51
30:43
24
Lindy Schrijvers
Oss
30:56
30:53
25
Saskia Rog
Maasbommel
31:13
30:53
26
Marian Woudberg
Zoetermeer
32:14
32:04
27
Ruby Coffeng
Epse
32:21
32:08
28
Gerrie de Heuvel
Beneden-Leeuwen
32:25
32:10
29
Elsa Huisman
Breda
33:04
32:46
30
Irma Gelen
Goor
33:07
32:57
31
Lianne Broeders
's-Hertogenbosch
33:31
33:18
32
Willy Klomp
Tiel
33:59
33:49
33
Lenie Arts
Eindhoven
34:09
34:01
34
Corry Maasdamme-Huffel
Amersfoort
34:09
34:02
35
Annemarieke Burgsteijn
Ede Gld
34:50
34:42
36
Jolanda Visser
Horssen
35:27
35:09
37
Anita Olde Daalhuis
Diepenheim
36:04
35:55
38
Dorien Haanepen
Diepenheim
36:51
36:42
J1215, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sven Haalboom
Veenendaal
9:50
9:49
2
Marnix den Ouden
Druten
10:16
10:16
3
Jens Gerrits
Wijchen
10:50
10:49
4
Lucien Vermeulen
Tiel
11:14
11:14
5
Sander van Os
Dreumel
11:19
11:18
6
Youri Dreijer
Dreumel
11:43
11:41
7
Luca van den Hurk
Beneden-Leeuwen
12:14
12:12
8
Jelle Haak
Gemert
12:24
12:24
9
Marco Vink
Wamel
12:32
12:30
10
Daan Baumann
Driel
12:49
12:47
11
Pim van Haaren
Horssen
13:27
13:26
12
Wouter van Welie
Beneden-Leeuwen
14:05
14:03
13
Roy Elsen
Beneden-Leeuwen
14:06
14:04
14
Ivan Boerakker
Beneden-Leeuwen
16:11
16:09
15
Sven Dijks
Druten
16:20
16:18
16
Sander Zondag [Handbik
Beneden-Leeuwen
19:39
19:34
M1215, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ynte Biemans
Kerkdriel
10:57
10:56
2
Lieke Hermans
Maasbommel
12:26
12:24
3
Leentje Wijkmans
Wamel
12:51
12:51
4
Judith Bijl
Maasbommel
14:19
14:18
5
Tessa Groen
Est
14:34
14:32
6
Simone Dulfer
Oss
14:51
14:49
7
Irene Hulsen
Leiden
16:34
16:33
J1-6, 1 KM T/M 6 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Siebe Jansen
Alphen Gld
4:43
4:42
2
Dries Bouwmans
Horssen
4:47
4:47
3
Leonard Brinkhuis
Beneden-Leeuwen
4:54
4:52
4
Pim Dubelaar
Beuningen Gld
5:06
5:05
5
Bram Witsiers
Altforst
5:08
5:08
6
Karsten Smits
Altforst
5:08
5:08
7
Tijmen Haak
Gemert
5:16
5:13
8
Sam van Tiem
Wamel
5:19
5:19
9
Noud Janssen
Druten
5:22
5:21
10
Sam Konings
Beneden-Leeuwen
5:27
5:23
11
Darryl Aartsen
Arnhem
5:39
5:36
12
Thijmen Verbruggen
Beneden-Leeuwen
5:41
5:40
13
Yesper Westra
Tiel
5:54
5:50
14
Bas van Kuppeveld
Druten
6:01
6:01
15
Nick van den Hurk
Beneden-Leeuwen
6:01
5:59
16
Sil van Heck
Maasbommel
6:07
6:01
17
Nick van Suilen
Beneden-Leeuwen
6:17
6:13
18
Lucas van Os
Beneden-Leeuwen
6:26
6:22
19
Daan Jorritsma
Beneden-Leeuwen
6:27
6:24
20
Noud van den Boom
Dreumel
6:29
6:28
21
Tijn van Rossum
Boven-Leeuwen
6:42
6:39
22
Vigo Wakker
Beneden-Leeuwen
6:45
6:44
23
Tygo Beekers
Altforst
6:55
6:53
24
Finn Gijsbers
Beneden-Leeuwen
7:00
6:58
25
Nick Peters
Beneden-Leeuwen
7:04
7:01
26
Thom Balink
Deest
7:11
7:05
27
Wouter van den Heuvel
Beneden-Leeuwen
7:23
7:16
28
Bram Heesakkers
Maasbommel
7:44
7:37
29
Storm Griesheimer
Wadenoijen
7:48
7:45
30
Guus Heesakkers
Maasbommel
10:58
10:50
M1-6, 1 KM T/M 6 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fleur van Oort
Dreumel
4:44
4:42
2
Sanne Bek
Beneden-Leeuwen
5:19
5:17
3
Frederique Bexkens
Druten
5:39
5:36
4
Marit van den Berk
Druten
5:43
5:40
5
Mijntje Smits
Altforst
5:55
5:53
6
Maaike Hermans
Beneden-Leeuwen
6:01
5:59
7
Jinte Gijsbers
Beneden-Leeuwen
6:23
6:23
8
Lotte Bek
Beneden-Leeuwen
6:26
6:23
9
Myron van Os
Beneden-Leeuwen
6:26
6:22
10
Lisa Crum
Beneden-Leeuwen
6:30
6:27
11
Fenne Schiltmans
Beneden-Leeuwen
6:35
6:33
12
Fiore Sperna Weiland
Beneden-Leeuwen
6:43
6:38
13
Fenna van Sommeren
Beneden-Leeuwen
6:51
6:51
14
Jet van Osenbruggen
Druten
6:51
6:48
15
Nina Beekers
Altforst
6:54
6:52
16
Riva Bos
Heeswijk-Dinther
6:57
6:54
17
Tess van den Hurk
Beneden-Leeuwen
6:58
6:53
18
Fabienne Verbruggen
Beneden-Leeuwen
6:59
6:58
19
Maartje Balink
Deest
7:10
7:04
20
Babs van Rooij
Beneden-Leeuwen
7:13
7:08
21
Fay van den Hurk
Beneden-Leeuwen
8:06
8:03
22
Elisa Zondag
Beneden-Leeuwen
8:15
8:11
J7-8, 1 KM 7+8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Davide de Vree
Dreumel
3:50
3:49
2
Martčl Smits
Altforst
3:51
3:50
3
Gerus Bouwmans
Horssen
3:56
3:56
4
Zach den Bieman
Wamel
4:00
4:00
5
Tiemen Janssen
Druten
4:04
4:04
6
Hans Griesheimer
Wadenoijen
4:09
4:06
7
Bas Broekman
Beneden-Leeuwen
4:14
4:13
8
Siem van Kaauwen
Beneden-Leeuwen
4:17
4:16
9
Rick Hermans
Beneden-Leeuwen
4:19
4:18
10
Ruben Sepers
Beneden-Leeuwen
4:19
4:18
11
Daan van Tiem
Beneden-Leeuwen
4:20
4:18
12
Stijn Vrolijks
Beneden-Leeuwen
4:24
4:23
13
Bram Buis
Beneden-Leeuwen
4:32
4:31
14
Twan Buis
Beneden-Leeuwen
4:34
4:33
15
Jesper van den Berk
Druten
4:35
4:33
16
Zen Maille
Beneden-Leeuwen
4:35
4:35
17
Sep van Atteveld
Maasbommel
4:36
4:35
18
Niels Goedhart
Beneden-Leeuwen
4:43
4:42
19
Remco van Eldijk
Maasbommel
4:45
4:42
20
Cas van der Weerden
Altforst
4:46
4:44
21
Ties van de Langerijt
Appeltern
4:48
4:45
22
Michael van Suijdam
Boven-Leeuwen
4:48
4:46
23
Melvin Letterman
Dreumel
4:51
4:48
24
Julian Gubbels
Beneden-Leeuwen
4:54
4:53
25
Kjell Westra
Tiel
4:54
4:53
26
Bart de Swart
Beneden-Leeuwen
5:02
5:01
27
Sander van Dijk
Beneden-Leeuwen
5:05
5:03
28
Sjors van den Oever
Dreumel
5:07
5:07
29
Lucas Blijleven
Opijnen
5:10
5:06
30
Cas Heesakker
Beneden-Leeuwen
5:15
5:13
31
Mees Cobussen
Druten
5:15
5:13
32
Tim Ariëns
Beneden-Leeuwen
5:15
5:15
33
Milan Kuijpers
Dreumel
5:20
5:18
34
Guus van Osenbruggen
Druten
5:29
5:28
35
Mick van Os
Beneden-Leeuwen
5:31
5:29
36
Stefan van Rossum
Dreumel
5:39
5:34
37
Ruben van Dijk
Beneden-Leeuwen
5:41
5:39
38
Thomas Vink
Wamel
5:44
5:41
39
Joris Verploegen
Dreumel
5:44
5:43
40
Ference van Gemert
Beneden-Leeuwen
5:44
5:38
41
Julian van Gemert
Beneden-Leeuwen
5:44
5:41
42
Stijn Verploegen
Dreumel
5:51
5:50
43
Senna Klinkert
Dreumel
6:12
6:11
44
Luuk Heesakker
Dreumel
6:14
6:11
45
Max Kooijmans
Dreumel
6:32
6:31
46
Joery van Krevel
Druten
6:35
6:32
M7-8, 1 KM 7+8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Myrthe Domensino
Beneden-Leeuwen
4:10
4:10
2
Mara Mulders
Beneden-Leeuwen
4:18
4:18
3
Selje van Boekel
Heerewaarden
4:19
4:17
4
Vera Witsiers
Altforst
4:24
4:23
5
Aafke Wijkmans
Wamel
4:25
4:25
6
Roos Jonker
Druten
4:26
4:26
7
Minke Weijers
Beneden-Leeuwen
4:35
4:32
8
Emma Weijers
Horssen
4:40
4:38
9
Tatum Lemmers
Beneden-Leeuwen
4:43
4:41
10
Anne Banken
Beneden-Leeuwen
4:43
4:27
11
Maud Domensino
Beneden-Leeuwen
4:46
4:42
12
Sophie Gerrits
Beneden-Leeuwen
4:46
4:43
13
Johanna Elemans
Maasbommel
4:57
4:55
14
Cira Sperna Weiland
Beneden-Leeuwen
4:58
4:57
15
Marieke van Kuppeveld
Druten
4:59
4:58
16
Luna van Gelder
Beneden-Leeuwen
5:14
5:12
17
Sterre van Rossum
Beneden-Leeuwen
5:20
5:18
18
Sara Holleman
Dreumel
5:26
5:24
19
Lilly Wouters
Beneden-Leeuwen
5:30
4:51
20
Tara van Bakel
Beneden-Leeuwen
5:36
5:34
21
Katoo van Atteveld
Maasbommel
5:36
5:34
22
Yindi Wagemakers
Beneden-Leeuwen
5:42
5:40
23
Anouk van Gruijthuijse
Boven-Leeuwen
5:44
5:41
24
Bjelke van Boekel
Heerewaarden
5:48
5:46
25
Line Romijnders
Beneden-Leeuwen
5:49
5:46
26
Jolie Maille
Beneden-Leeuwen
5:52
5:50
27
Louise Post
Dreumel
6:04
6:04
28
Elise Klop
Maasbommel
6:05
6:04
29
Eline Verbruggen
Beneden-Leeuwen
6:09
6:06
30
Catootje Pasman
Beneden-Leeuwen
6:15
5:44
31
Lieke Hulsen
Alphen Gld
6:19
6:17
32
Puck Bueters
Druten
6:22
6:06
33
Meke Hol
Dreumel
6:25
6:24
34
Karlijn van Kerkhof
Beneden-Leeuwen
6:33
6:31
35
Sara van Gelder
Beneden-Leeuwen
6:35
6:32
J9-10, 1 KM 9+10 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tijn Baumann
Driel
3:22
3:22
2
Ard Laffeber
Tiel
3:31
3:31
3
Marc van Burgel
Nieuwegein
3:35
3:35
4
Jake den Bieman
Wamel
3:40
3:39
5
Wout Gerrits
Wijchen
3:48
3:47
6
Siem Banken
Altforst
3:49
3:49
7
Luuk Driessen
Beneden-Leeuwen
3:51
3:51
8
Luuk de Swart
Beneden-Leeuwen
4:00
4:00
9
Tijn van der Wielen
Beneden-Leeuwen
4:01
4:00
10
Pim Heesakker
Dreumel
4:01
4:00
11
Daniel Post
Dreumel
4:02
4:01
12
Kjell van Boekel
Heerewaarden
4:02
4:01
13
Yannick van Kol
Altforst
4:02
4:02
14
Stan de Kleijn
Dreumel
4:06
4:05
15
Karsten Weijers
Beneden-Leeuwen
4:06
4:04
16
Hugo Arntz
Beneden-Leeuwen
4:10
4:09
17
Rowdy Aartsen
Arnhem
4:12
4:12
18
Ian van Elk
Beneden-Leeuwen
4:13
4:12
19
Stefan van Haagen
Beneden-Leeuwen
4:13
4:11
20
Isaak van den Berg
Boven-Leeuwen
4:15
4:14
21
Julian Vijn
Horssen
4:21
4:19
22
Robin van den Hoogen
Arnhem
4:24
4:19
23
Teun van den Dobbelste
Batenburg
4:31
4:28
24
Meddo Meijer
Beneden-Leeuwen
4:39
4:39
25
Jelle Goossens
Alphen Gld
4:40
4:37
26
Hugo Lindner
Alphen Gld
4:40
4:37
27
Jona Wouters
Beneden-Leeuwen
4:43
4:41
28
Nick Gubbels
Horssen
4:45
4:44
29
Ties van Heck
Maasbommel
4:52
4:50
30
Floris Klop
Maasbommel
5:01
4:58
31
Guus van den Hurk
Druten
5:13
5:11
32
Tom van der Weerden
Altforst
5:20
5:17
33
Robin Beerens
Alphen Gld
5:26
5:22
M9-10, 1 KM 9+10 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rinske Haak
Gemert
4:02
4:01
2
Paula Spoelman
Wijchen
4:08
4:07
3
Sarah Flipsen
Zoelen
4:11
4:11
4
Miran Rijnders
Dreumel
4:21
4:20
5
Roos Banken
Beneden-Leeuwen
4:23
4:21
6
Myrthe van Deuren
Alphen Gld
4:33
4:32
7
Lieselotte Loning
Dreumel
4:36
4:34
8
Louise Peters
Horssen
4:54
4:51
9
Carmen van den Heuvel
Alphen Gld
4:58
4:56
10
Mirte van Dijk
Beneden-Leeuwen
5:03
5:01
11
Emilie Loning
Dreumel
5:07
5:06
12
Robin van Tiem
Wamel
5:27
5:26
13
Jade Domensino
Beneden-Leeuwen
5:29
5:28
14
Maud Grooteman
Wateringen
5:36
5:34
15
Enza Heesakker
Beneden-Leeuwen
5:44
5:43
16
Tess van den Boom
Dreumel
6:13
6:07
17
Marit Sepers
Beneden-Leeuwen
6:38
6:36
18
Linde van Os
Dreumel
7:29
7:28
J1112, 1 KM 11+12 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Moreno de Vree
Dreumel
3:25
3:25
2
Luc den Bieman
Wamel
3:27
3:25
3
Aron van der Steege
Wamel
3:27
3:26
4
Bas Brouwer
Buurmalsen
3:34
3:33
5
Jort Bartelse
Druten
3:36
3:36
6
Thomas Letterman
Dreumel
3:40
3:40
7
Mike Witsiers
Beneden-Leeuwen
3:42
3:40
8
Thies van Kaauwen
Beneden-Leeuwen
3:42
3:41
9
Thomas Post
Dreumel
3:43
3:43
10
Gijs Banken
Altforst
3:45
3:44
11
Wout van Gent
Beneden-Leeuwen
3:46
3:45
12
Jasper van Laarhoven
Kaatsheuvel
3:47
3:46
13
Mart Fransen
Wamel
3:50
3:48
14
Jordy Praster
Arnhem
4:03
4:03
15
Jan Peters
Horssen
4:22
4:20
16
Roel Grooteman
Wateringen
4:45
4:43
M1112, 1 KM 11+12 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elke Wijkmans
Wamel
3:42
3:41
2
Eva van Boekel
Horssen
3:46
3:45
3
Renske Sistermans
Druten
3:51
3:49
4
Milou Hermans
Maasbommel
3:52
3:51
5
Kimberley van Deuren
Alphen Gld
4:15
4:14
6
Femke Heesakker
Dreumel
4:28
4:27
7
Kyra van Os
Beneden-Leeuwen
4:32
4:29
8
Ilse Dreijer
Dreumel
4:32
4:30
9
Yara van der Wielen
Beneden-Leeuwen
4:32
4:30
10
Melanie van Suijdam
Boven-Leeuwen
4:40
4:38
11
Nathalie Janssen
Beneden-Leeuwen
5:14
5:12
12
Barbara Hulsen
Leiden
5:17
5:15
eventuele fouten in de uitslag graag mailen naar info@dijkensport.nl
www.uitslagen.nl
30-09-2014 20:06