Uitslagenlijst Uit®waarde TrailRun

Beneden-Leeuwen - Zaterdag 6 september 2014

MAN, TRAILRUN 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ivan van Beuningen
Beneden-Leeuwen
1:11:28
2
Harry Derksen
Didam
1:12:14
3
Hans Janssen
Maren-Kessel
1:12:46
4
Diėgo Alblas
Beneden-Leeuwen
1:14:33
5
Rolf Broekman
Beneden-Leeuwen
1:15:16
6
Wim van Arnhem
Tiel
1:15:34
7
Sjoerd Hooymans
Wamel
1:16:11
8
Julian Salet
Zwolle
1:16:21
9
Eric van den Bosch
Eindhoven
1:16:52
10
Jelrik Geurtz
Angeren
1:17:59
11
Willie van Boxtel
Sambeek
1:18:23
12
Hennie van Wamel
Boven-Leeuwen
1:18:29
13
Willem Biemolt
Utrecht
1:18:39
14
Frank Salet
Zwolle
1:19:33
15
Marco Boereboom
Wadenoijen
1:19:48
16
Kees Willems
Beneden-Leeuwen
1:20:06
17
Alwin de Lijster
Wijk bij Duurstede
1:21:28
18
Cas Arts
Beneden-Leeuwen
1:23:08
19
Frank Arts
Beneden-Leeuwen
1:24:01
20
Stefan van Oss
Druten
1:24:11
21
Pieter Brons
Overasselt
1:24:32
22
Ruud van de Veerdonk
Helmond
1:26:24
23
Dirk Kop
Amersfoort
1:27:07
24
Wim de Gans
Alblasserdam
1:27:44
25
Leon Schelfhout
Groesbeek
1:28:11
26
Jan Rovers
Beneden-Leeuwen
1:28:45
27
Benjo van den Boogaard
Puiflijk
1:30:18
28
Marc van den Dobbelste
Beneden-Leeuwen
1:30:58
29
Johan van Dijk
Malden
1:32:40
30
Ad van der Heijden
Sint-Oedenrode
1:32:51
31
Wim Daanen
Beneden-Leeuwen
1:32:55
32
Sjoerd van Zoeren
Leersum
1:33:03
33
Alex Kwakernaak
Geertruidenberg
1:33:26
34
Werner Erkelens
Bergharen
1:35:07
35
Martijn Karelse
Elst Ut
1:36:26
36
Tim Peters
Nijmegen
1:37:32
37
Marco Oggel
Best
1:38:21
38
Ko Wassink
Dreumel
1:38:43
39
Theo Lukkezen
Beneden-Leeuwen
1:39:30
40
John Hijgenaar
Opijnen
1:40:30
41
Ewald Peters
Ewijk
1:41:21
42
Jan van Groenestijn
Beneden-Leeuwen
1:43:24
43
Silvester van Haren
Wijchen
1:44:55
44
Lennard Voorberg
Gorinchem
1:46:02
45
Ben de Groot
Teeffelen
1:46:45
46
Mart Verboord
Heusden gem Heusden
1:47:13
47
Mike Wouters
Beneden-Leeuwen
1:47:58
48
Jos van Rijt
Amersfoort
1:49:27
49
Bas Poort
Beneden-Leeuwen
1:54:16
VROUW, TRAILRUN 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noortje Corstjens
Nijmegen
1:18:18
2
Japke van Es
Wijchen
1:27:50
3
Sieta van der Zee
Kerkdriel
1:29:16
4
Patty de Kleijn
Druten
1:30:24
5
Masja van Ingen
Druten
1:30:31
6
Anja van Ooijen
Randwijk
1:30:57
7
Sjoerdtje de Boer
Ede Gld
1:31:26
8
Anne-Marie Renkens
Druten
1:31:40
9
Christianne Salet
Nijmegen
1:32:49
10
Margo Visser
Babberich
1:34:30
11
Wendy Verspeek
Best
1:36:07
12
Carla Salet
Maarssen
1:46:43
13
Simone Gresnigt
Amersfoort
1:50:58
14
Claudia van den Braak
Druten
1:56:41
eventuele fouten in de uitslag graag mailen naar info@dijkensport.nl
www.uitslagen.nl
06-09-2014 17:10