Uitslagenlijst Oranjeloop

Nieuwleusen - Vrijdag 5 september 2014

J12, 1 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rowan Trompetter
Staphorst
5:48
5:47
2
Tieme Brinksma
Nieuwleusen
5:50
5:48
3
Jille Brinksma
Nieuwleusen
5:55
5:54
4
Mathijs Krul
Nieuwleusen
6:13
6:13
5
Thomas Koobs
Nieuwleusen
6:15
6:13
6
Twan Vasse
Nieuwleusen
6:20
6:18
7
Jim Marsman
Nieuwleusen
6:28
6:23
8
Jesse Marsman
Nieuwleusen
6:28
6:24
9
Roan Ganzeboer
Nieuwleusen
6:35
6:32
10
Joris Kreule
Nieuwleusen
6:36
6:34
11
Mirco ten Kate
Nieuwleusen
6:46
6:44
12
Owen Ganzeboer
Nieuwleusen
6:46
6:41
13
Justin Kamerman
Nieuwleusen
6:46
6:45
14
Cyriel Klosse
Nieuwleusen
7:05
7:02
15
Melle Vrieling
Nieuwleusen
7:07
7:04
16
Jasper Boudeling
Nieuwleusen
7:10
7:07
17
Vito ten Kate
Nieuwleusen
7:17
7:16
18
Stan ter Wee
Nieuwleusen
7:41
7:37
19
Twan Boertjes
Nieuwleusen
8:08
8:04
20
Gijs ter Wisscha
Nieuwleusen
8:10
8:07
21
Niels Kreule
Nieuwleusen
8:10
8:08
22
Treffer Dekker
Punthorst
8:11
8:08
23
Lucas Logtenberg
Nieuwleusen
8:18
8:12
24
Ian Mijnheer
Nieuwleusen
8:22
8:18
25
Sven Wierbos
Nieuwleusen
8:45
8:39
26
Thijmen van Dijk
Nieuwleusen
8:46
8:44
27
Kristan Eikelboom
Nieuwleusen
9:01
8:56
28
Dilan Eikelboom
Nieuwleusen
9:18
9:14
29
Leon Ganzeboer
Nieuwleusen
9:19
9:13
30
Marnix Lohuis
Balkbrug
9:58
9:54
31
Luca Huzen
Nieuwleusen
10:03
10:01
32
Dani Eijkenaar
Nieuwleusen
10:04
9:58
33
Shane van Lennep
Nieuwleusen
10:40
10:35
M12, 1 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Minke Nijhuis
Zwolle
5:24
5:24
2
Lisa Smeenk
Nieuwleusen
6:50
6:46
3
Laurie Hoekstra
Nieuwleusen
6:51
6:48
4
Sophie Vasse
Nieuwleusen
6:55
6:53
5
Eva Spijkerman
Punthorst
7:08
7:03
6
Silke Kok
Nieuwleusen
7:08
7:06
7
Cynthia van den Berg
Staphorst
7:33
7:33
8
Linda Snijder
Nieuwleusen
7:41
7:36
9
Chantal Mijnheer
Nieuwleusen
7:47
7:44
10
Moniek Spijker
Nieuwleusen
8:00
7:58
11
Elsa Kok
Nieuwleusen
8:06
8:04
12
Esmee Bosman
Nieuwleusen
8:08
8:05
13
Keanny Vink
Nieuwleusen
8:09
8:06
14
Lois Kamerman
Nieuwleusen
8:13
8:11
15
Merle Brouwer
Nieuwleusen
8:15
8:10
16
Lianne ter Wisscha
Nieuwleusen
8:24
8:21
17
Robin Russcher
Nieuwleusen
8:32
8:29
18
Mellanie Westerhof
Nieuwleusen
8:41
8:40
19
Marieke Marsman
Nieuwleusen
8:45
8:40
20
Tess Spijker
Nieuwleusen
8:49
8:47
21
Noa Stolte
Nieuwleusen
9:01
8:56
22
Jasmijn Popken
Nieuwleusen
9:02
8:57
23
Esther Meekhof
Nieuwleusen
11:25
11:22
24
Lynn Brasjen
Nieuwleusen
11:27
11:22
25
Esmee Klosse
Nieuwleusen
11:27
11:22
26
Ilse Huisman
De Wijk
11:55
11:51
27
Senaida Eikelboom
Nieuwleusen
11:56
11:52
J16, 2 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bas de Jong
Zwolle
10:46
10:46
2
Lars van der Horst
Agnieten College
10:52
10:52
3
Max Sinninghe
Olst
11:13
11:12
4
Nick Brinkman
Agnieten College
12:19
12:19
5
Kian Spijker
Nieuwleusen
12:37
12:35
6
Danny Trompetter
Staphorst
12:40
12:38
7
Stijn Hoekstra
Agnieten College
12:47
12:47
8
Roy Bollemaat
Agnieten College
13:02
13:02
9
Julian Kragt
Agnieten College
13:34
13:33
10
Sjors Poppema
Agnieten College
13:35
13:35
11
Gerrel-Jan Visscher
Nieuwleusen
13:37
13:36
12
Tjitze Oosterling
Staphorst
13:39
13:38
13
David Hersevoort
Nieuwleusen
13:40
13:39
14
Mike Bosman
Nieuwleusen
13:44
13:43
15
Sjoerd Snijder
Nieuwleusen
13:46
13:45
16
Jarmo ten Klooster
Nieuwleusen
13:50
13:48
17
Robert Meekhof
Nieuwleusen
14:06
14:06
18
Hidde Bakker
Zwolle
14:10
14:08
19
Rutger Looijestijn
Dalfsen
14:10
14:08
20
Bink Dekker
Punthorst
14:13
14:10
21
Jarmo Visscher
Nieuwleusen
14:40
14:35
22
Daan Wierbos
Nieuwleusen
14:44
14:39
23
Sem Hartman
Agnieten College
14:49
14:48
24
Stefan Klein
Agnieten College
15:06
15:05
25
Martijn van Spijker
Agnieten College
15:27
15:25
26
Jarno Born
Agnieten College
15:29
15:28
27
Roan Spijker
Agnieten College
16:19
16:19
28
Lennard de Weerd
Agnieten College
16:28
16:28
29
Sjoerd Klein
Agnieten College
17:18
17:18
30
Ihab Omar
Nieuwleusen
17:37
17:37
31
Bastian Dijkman
Agnieten College
17:44
17:43
32
Kyan Sterken
Nieuwleusen
17:49
17:49
33
Jorn Veerman
Agnieten College
17:51
17:51
34
Wouter Schuurman
Nieuwleusen
18:07
18:06
35
Jelmar Schoemaker
Nieuwleusen
18:07
18:06
36
Martijn Kremer
Agnieten College
18:20
18:19
37
Julian Bijker
Agnieten College
18:22
18:21
38
Lucas Lohuis
Balkbrug
18:25
18:23
39
Mike Brinkman
Agnieten College
18:49
18:47
40
Thomas Roskam
Agnieten College
18:59
18:59
41
Justin van der Kolk
Agnieten College
21:32
21:32
M16, 2 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotte Kremer
Nieuwleusen
14:35
14:33
2
Felicia Westerhof
Nieuwleusen
14:49
14:49
3
Chantal Krul
Agnieten College
14:53
14:50
4
Lisa Vasse
Agnieten College
15:40
15:37
5
Anne ten Klooster
Nieuwleusen
16:42
16:40
6
Lisanne Visscher
Agnieten College
17:39
17:37
7
Glennys Hetharia
Agnieten College
17:43
17:40
8
Shannon Mulder
Agnieten College
17:43
17:40
9
Marit van der Woude
Agnieten College
17:43
17:40
10
Iris Ganzeboer
Agnieten College
17:45
17:42
11
Anouk Bredewold
Agnieten College
18:30
18:29
12
Marcia Pereira de Azev
Agnieten College
18:33
18:31
13
Yvanka Dunnewind
Agnieten College
18:48
18:44
14
Indy van der Kolk
Agnieten College
18:48
18:44
15
Lisa Bollemaat
Agnieten College
18:48
18:44
16
Kelly Wind
Agnieten College
19:45
19:40
17
Ilse Huls
Agnieten College
19:45
19:41
18
Lisa Compagner
Punthorst
19:57
19:56
19
Julia Mussche
Nieuwleusen
19:58
19:57
20
Noa Soer
Nieuwleusen
20:31
20:28
21
Roos van der Kolk
Nieuwleusen
20:31
20:28
VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daniëlla Leusink
Punthorst
24:17
24:10
2
Mylena Floor
Zwolle
24:28
24:26
3
Manon Klomp
Nieuwleusen
24:32
24:26
4
Rianne Schonewille
Zwolle
24:32
24:30
5
Gerda Prins
Nieuwleusen
24:39
24:32
6
Rolinde Middeljans
Wierden
25:22
25:12
7
Marianne Kremer
Ommen
25:29
25:18
8
Marielle Timmerman
AG'85
25:36
25:32
9
Sanne Boerman
Nieuwleusen
25:39
25:33
10
Rianne Bloemert
Nieuwleusen
26:00
25:53
11
Tineke Bloemert
Punthorst
26:24
26:16
12
Renate Dunnink
Rouveen
26:54
26:47
13
Jacqueline Brouwer
AG'85
26:56
26:47
14
Anneke la Roi
Zwolle
27:19
27:07
15
Jeanet Bloemert
Punthorst
27:44
27:41
16
Esther Kamphof
AG'85
27:53
27:44
17
Jolanda Timmerman
Staphorst
27:54
27:50
18
Marlon Praas
Dedemsvaart
28:09
27:57
19
Maira Visscher
Nieuwleusen
28:22
28:14
20
Martine Toersen
Nieuwleusen
28:59
28:52
21
Jessica Klompjan
Nieuwleusen
29:11
28:59
22
Paula Smeenk
AG'85
29:17
29:06
23
Nienke Timmermans
Gramsbergen
29:33
29:20
24
Leonie Bakker
Nieuwleusen
29:35
29:22
25
Carola de Bruyn
De Krim
29:39
29:26
26
Agneta Fieten
Zuidwolde Dr
29:54
29:45
27
Geraldine ten Kate
Nieuwleusen
29:56
29:50
28
Ingrid Niks
Dedemsvaart
30:11
29:57
29
Maureen van Leussen
Nieuwleusen
30:26
30:16
30
Nadia Schoemaker
Nieuwleusen
30:33
30:24
31
Jessica Vogelzang
Zwolle
31:12
30:59
32
Kyra Kamerman
Zwolle
31:31
31:23
33
Lindy Timmermans
Ane
31:54
31:40
34
Rianne Niks
Ommen
33:01
32:48
35
Anna Snijder
Nieuwleusen
33:03
32:57
36
Judith Kuiper
Nieuwleusen
35:53
35:45
37
Leonie Leeuw-Zenderink
Nieuwleusen
36:48
36:44
38
Tanja van den Bosch
Nieuwleusen
36:57
36:51
39
Judith Brinkman
Nieuwleusen
37:18
37:11
V35, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esther Kooiker
Staphorst
22:25
22:23
2
Marry Marsman
AG'85
22:57
22:55
3
Evelien Marsman-Besten
Lemelerveld
23:08
23:06
4
Connie Kok
AG'85
23:44
23:41
5
Monique Wieling
Nieuwleusen
25:53
25:49
6
Gea Brink
AG'85
26:14
26:08
7
Alice Veijer
AG'85
26:15
26:11
8
Sonja Nijhoff
Lemele
26:20
26:14
9
Brigitte Tas
Nieuwleusen
26:40
26:24
10
Mieke Sellis
AG'85
26:51
26:47
11
Elise Siemens
Zwolle
26:56
26:47
12
Helma Bloemert
AG'85
27:00
26:56
13
Tiny Smeenk
Nieuwleusen
27:07
26:56
14
Rianne Huzen
Apeldoorn
27:23
27:12
15
Zwanet Hutten
Gramsbergen
27:25
27:11
16
Marieke Veenstra-Weste
Witharen
28:11
28:05
17
Stijntje Troost
AG'85
28:12
28:08
18
Anja Stolte
AG'85
28:29
28:24
19
Linda Wardenier
Nieuwleusen
28:30
28:22
20
Jenny de Roo
AG'85
28:30
28:25
21
Annelies Kooiker
Nieuwleusen
28:56
28:49
22
Willemien Weits
AG'85
29:06
28:58
23
Janet Bloemers
Nieuwleusen
29:12
29:08
24
Carly Kouwen
Nieuwleusen
29:29
29:20
25
Jeanet Wever
Nieuwleusen
29:34
29:29
26
Wendy Bos
Nieuwleusen
29:37
29:30
27
Dinie Overmars
Hasselt
29:56
29:49
28
Gerby Lohuis
Balkbrug
29:59
29:45
29
Ria Smalbrugge
Hasselt
30:07
30:02
30
Sabine ter Wee
AG'85
30:15
30:12
31
Rianne Meijer
Nieuwleusen
30:31
30:21
32
Klaasje Konterman
Nieuwleusen
31:58
31:51
33
Ivonne Roessink
Nieuwleusen
33:07
32:58
34
Geesje Tempelman
AG'85
34:09
33:58
35
Jessica Ekkel
AG'85
34:24
34:14
36
Ineke van Tiel-Oldenga
Meppel
37:12
37:06
MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
André Knol
Ermelo
17:01
17:00
2
Maurice Veijer
AG'85
18:28
18:28
3
Michiel Veldman
AG'85
18:34
18:34
4
Jurgen van Dijk
Hattemerbroek
19:03
19:02
5
Sjoerd van Westerop
Zwolle
19:06
19:05
6
Harold Engels
Staphorst
19:20
19:11
7
Jorn Lammers
Marienheem
19:29
19:29
8
Joan Bloemert
Punthorst
19:40
19:38
9
Kevin van der Horst
Staphorst
19:43
19:40
10
Karlo Hoeve
Staphorst
19:43
19:42
11
Gerard Veyer
Staphorst
19:53
19:50
12
Vincent Buitenhuis
Staphorst
19:55
19:55
13
André Brakke
Staphorst
20:13
20:12
14
Mathieu Huisman
Rouveen
20:16
20:07
15
Henk Bloemert
Rouveen
20:24
20:22
16
Herald de Vries
Staphorst
20:28
20:25
17
Harwin Lier
Staphorst
20:32
20:26
18
Niek Ekkelenkamp
Dalfsen
20:33
20:26
19
Jeffrey Gerrits
Nieuwleusen
20:34
20:31
20
Martijn Timmerman
Staphorst
20:40
20:36
21
Dirk Kuiers
Staphorst
20:41
20:35
22
Freddy de Witte
Staphorst
20:42
20:41
23
Arnoud Roo
Nieuwleusen
21:13
21:11
24
Bennie Boldewijn
AG'85
21:27
21:24
25
Bertil Opmeer
Nieuwleusen
22:09
22:04
26
Benny Hulst
Staphorst
22:13
22:05
27
Henk Timmerman
Staphorst
22:25
22:22
28
Herre ten Kate
Nieuwleusen
22:25
22:19
29
Rudie Troost
AG'85
22:29
22:21
30
Eliam de Groot
Heerenveen
22:33
22:29
31
Stefan van der Meulen
Zwolle
22:39
22:29
32
Ronald Brakke
Staphorst
22:39
22:35
33
Joël de Groot
Heerenveen
22:55
22:52
34
René van Leussen
AG'85
22:56
22:51
35
Jaap Sterken
Zwolle
22:58
22:45
36
Bertjan Bisschop
Rouveen
23:27
23:26
37
Martin Hulst
Staphorst
23:29
23:21
38
Marco Laarman
AG'85
23:42
23:32
39
Jasper van Veen
Nieuwleusen
23:49
23:43
40
Jurrian Balt
Dedemsvaart
23:53
23:44
41
Lucas Snijder
Nieuwleusen
23:54
23:48
42
Jaap Snijder
Nieuwleusen
23:58
23:46
43
Rob Hagels
Dedemsvaart
24:04
23:56
44
Martijn Snip
Almelo
24:46
24:35
45
Leon Stolte
Nieuwleusen
25:02
24:55
46
Berry Makkinga
Nieuwleusen
25:06
24:55
47
Jan Thijs Snijder
Nieuwleusen
25:11
25:06
48
Henk Middeljans
Nieuwleusen
25:22
25:12
49
Arne Nijeboer
Lutten
25:28
25:19
50
Arjan Hoekman
Nieuwleusen
25:42
25:35
51
Freddie Spanhak
Zwolle
25:47
25:37
52
Marcel Boerman
Nieuwleusen
25:53
25:37
53
Hylke Thiry
Zwolle
26:33
26:21
54
Roelof Wanders
Nieuwleusen
27:17
27:12
55
Ronni Schuurman
Nieuwleusen
27:43
27:39
56
Wesley Ganzeboer
Nieuwleusen
27:47
27:40
57
Rick Neulen
Wijhe
29:09
29:02
58
Erwin Brouwer
Nieuwleusen
29:18
29:06
59
Jorian Roo
Nieuwleusen
29:18
29:10
60
Roy van den Berg
Nieuwleusen
29:40
29:30
61
Johan Snijder
Nieuwleusen
30:03
29:57
M40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michel Blaauwgeers
Zwolle
18:58
18:57
2
Albert Koobs
Hattem
19:21
19:20
3
Ronny Veldman
Zwolle
19:34
19:33
4
Klaas Compagner
AG'85
19:40
19:40
5
Edwin Wallinga
Hasselt
19:48
19:46
6
Klaas Arkema
Hasselt
19:51
19:50
7
Hendri Schipper
Sibculo
20:03
20:02
8
Gert Bartels
Zwolle
20:07
20:06
9
Jan Schra
AG'85
20:34
20:30
10
Jan van der Horst
Nieuwleusen
21:15
21:13
11
Timo de Jong
Zwolle
21:20
21:17
12
Theo van der Horn
AG'85
21:47
21:44
13
Wim Spijker
AG'85
21:48
21:46
14
Harm Dunnink
AG'85
21:51
21:49
15
Alexander Pot
Nieuwleusen
22:19
22:17
16
Jan de Koning Gans
Hasselt
22:20
22:14
17
Jan Schutte
Sibculo
22:42
22:39
18
Robert van Bree
Dedemsvaart
23:07
23:04
19
Harrie Jasper
Sibculo
23:18
23:15
20
Johan Stolte
Nieuwleusen
24:28
24:12
21
Herman Bloemers
Nieuwleusen
24:35
24:32
22
Jeroen Brouwer
Nieuwleusen
25:27
25:23
23
Jan Boessenkool
Staphorst
25:32
25:26
24
Bas Prins
Nieuwleusen
26:07
26:04
25
Roel Wever
Nieuwleusen
26:08
26:03
26
Carl Mijnheer
Nieuwleusen
26:25
26:16
27
Henry Kouwen
Nieuwleusen
27:13
27:06
28
Jan Schoemaker
Nieuwleusen
27:44
27:28
29
Martin Marsman
Nieuwleusen
27:52
27:36
30
Jan Kragt
Nieuwleusen
28:52
28:40
M50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
18:40
18:39
2
Harm Kooiker
AG'85
19:11
19:10
3
Theo Boekema
Zwolle
19:23
19:22
4
Jan Beldman
AG'85
20:04
20:04
5
Marten Bolt
Zwolle
20:18
20:17
6
Evert Bisschop
Koekange
20:33
20:30
7
Willem Brinkman
De Schiphorst
21:13
21:09
8
Albert Holtland
AG'85
21:23
21:21
9
Henk Akkerman
AG'85
21:50
21:47
10
Jan Akkerman
AG'85
22:19
22:17
11
Henri van der Veen
AG'85
22:35
22:26
12
Cor Kooiker
AG'85
22:37
22:35
13
Benny Hoes
Zwolle
23:18
23:07
14
Jan Feenstra
Dalfsen
23:29
23:17
15
Herman Vrieling
Nieuwleusen
23:39
23:27
16
Jelle de Vries
Staphorst
24:28
24:12
17
Paul Floor
Zwolle
24:28
24:26
18
Jan Snijder
Nieuwleusen
25:20
25:13
19
Bert Bosch
Nieuwleusen
25:41
25:29
20
Bertus Schutte
Ommen
26:13
26:01
21
Gerrit Jan Boerman
Nieuwleusen
26:13
26:07
22
Harrie Huzen
Apeldoorn
26:49
26:35
23
Hendrik Jan van Veen
Nieuwleusen
27:14
27:03
24
Jan Tuin
Nieuwleusen
27:26
27:12
25
Piet van der Stoep
Nieuwleusen
27:26
27:12
26
Jan Kamphuis
Dedemsvaart
28:14
28:06
27
Johannes Kuilder
Almelo
28:21
28:06
28
Rens van 't Zand
AG'85
28:31
28:25
29
Nico Swart
Nieuwleusen
28:48
28:36
30
Albert Kuilder
Almelo
29:15
29:00
31
Henk Hoes
Dalfsen
30:32
30:23
32
Klaas van Hoek
Nieuwleusen
30:54
30:45
33
Ab Koetsier
Holten
32:03
31:49
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stéphanie Bergsma
AG'85
46:13
46:12
2
Sanne Winkler
Hasselt
49:03
48:58
3
Sandra Pasman
Nieuwleusen
49:04
49:02
4
Marit Nijdam
Nieuwleusen
57:11
57:04
5
Simone Gerrits
Ommen
57:34
57:27
6
Agnes Bakker
Leiden
59:51
59:45
V35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Hasper
Meppel
39:57
39:57
2
Janneke Molenhuis
Meppel
43:24
43:23
3
Mirella Makkinga
AG'85
43:42
43:41
4
Hilma Krul
AG'85
49:27
49:25
5
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
54:55
54:53
6
Janet Vrieling
Lelystad
57:12
57:06
7
Renate Brouwer
Nieuwleusen
59:26
59:18
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerold Hartger
Neuenhaus (Duitsland
32:51
32:51
2
Erik Leusink
Punthorst
33:25
33:25
3
Kars Eijsink
Balkbrug
33:51
33:50
4
Mark Schippers
Hardenberg
34:49
34:49
5
Erik Lindenholz
Hoogeveen
35:13
35:12
6
Henry Visscher
AG'85
36:21
36:21
7
Michiel Broeksma
Zwolle
38:37
38:37
8
Bouke de Jong
AG'85
38:42
38:42
9
Michiel Huzen
AG'85
39:20
39:19
10
Niek Sterken
Dalfsen
39:51
39:48
11
Kasper Bisschop
AG'85
40:50
40:49
12
Jan Pullen
Hardenberg
40:58
40:58
13
Christiaan Roo
Nieuwleusen
42:34
42:32
14
Geert van der Beek
Hardenberg
42:49
42:48
15
Martijn Bloemert
Staphorst
43:19
43:16
16
Arno Kruithof
Rouveen
43:24
43:21
17
Tom Best
Noordwolde Fr
43:57
43:56
18
Johan van Leussen
AG'85
43:59
43:57
19
Henk Hokse
AG'85
45:54
45:50
20
Jan Talen
Staphorst
45:56
45:52
21
Jan Grupstra
Nieuwleusen
46:11
46:07
22
Serge Hofkamp
Ommen
47:13
47:09
23
Klaas Kin
Staphorst
48:58
48:54
24
Steven Kreule
Zwolle
49:03
49:01
25
David Smit
Zwolle
49:22
49:20
26
Wilbert Lindeboom
Nieuwleusen
49:43
49:41
27
Justin Eijkenaar
AG'85
50:23
50:20
28
Jonathan Hol
Nieuwleusen
50:51
50:48
29
Martin van Diepen
Wezep
51:01
50:54
30
Rian Gerrits
Ommen
51:55
51:49
31
Ronald Reurink
Nieuwleusen
54:29
54:22
32
Willem van't Zand
Dedemsvaart
54:36
54:28
33
Patrick vd Bent
Dedemsvaart
54:36
54:28
34
Jan Hindrik Spriensma
Kraggenburg
55:58
55:51
35
Aart de Ridder
Kraggenburg
55:58
55:51
36
Roel Bos
Punthorst
57:38
57:33
37
Johan Gerben Bakker
Nieuwleusen
59:51
59:45
M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Smalbrugge
Hasselt
33:26
33:26
2
Bennie Akkerman
AG'85
39:56
39:54
3
Peter Ligthart
Hasselt
40:06
40:05
4
Jan van Beesten
Ommen
45:28
45:27
5
Jeroen Eikenaar
Zwolle
47:04
47:00
6
Rien Padding
Dedemsvaart
47:57
47:52
7
André Sterenberg
Assen
50:30
50:26
8
Patrick Neulen
Wijhe
51:16
51:13
9
Jurgen van Dijken
Klazienaveen
52:09
52:03
10
Ronald Middelkamp
Nieuwleusen
53:02
52:57
11
Edwin Boonstra
Zwolle
54:54
54:50
12
Gert-Jan Hogeveen
Lelystad
57:11
57:06
13
Ben Kok
Kampen
1:00:31
1:00:26
M50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerrit Voortman
Coevorden
39:07
39:06
2
Erwin Bisschop
Hoogeveen
43:43
43:41
3
Fred Koningstein
AG'85
44:47
44:46
4
Adri Compagner
Nieuwleusen
45:47
45:42
5
Klaas Veerman
Nieuwleusen
49:08
49:05
6
Mans Veldsink
Dedemsvaart
49:14
49:09
7
Jan Roelof Nijenbannin
Gees
49:21
49:15
8
Gerard Kooiker
Nieuwleusen
49:41
49:35
9
Jan Snijder
Nieuwleusen
49:47
49:45
10
Ben Schimmel
AG'85
50:23
50:19
11
Wim Huisman
Nieuwleusen
51:21
51:19
12
Henk Wallinga
AG'85
53:04
53:01
13
Henk Laarman
AG'85
56:58
56:53
14
Henk de Kleine
Dalfsen
1:02:27
1:02:23
15
Wout Zieleman
Ommen
1:06:34
1:06:30
Tot ziens bij de ZWARTE DENNEN CROSS op 18 oktober
Met dank aan de vele vrijwilligers en sponsors
www.uitslagen.nl
28-09-2014 21:24