Uitslagenlijst Sneek Bolsward Sneek

Sneek - Zaterdag 30 augustus 2014

M20, 20 KM WED/PREST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Venhuizen
Smilde
1:09:39
2
Remon van Lunzen
Leeuwarden
1:09:50
3
Riekele Kobes
Haskerhorne
1:10:33
4
Paul Geertsma
Leeuwarden
1:11:41
5
Dirk Londema
Arnhem
1:12:06
6
James Brown
Amsterdam
1:12:54
7
Didier Senay
Veendam
1:13:05
8
Douwe Nauta
Leeuwarden
1:13:18
9
Harry Wiersma
Blije
1:13:52
10
Rob Vijver
Franeker
1:14:06
11
Roeland Slagter
Modena (ITA)
1:14:47
12
Douwe Yska
Nijland
1:15:33
13
Roelof Oostra
Mantgum
1:15:34
14
Jasper Stein
Sneek
1:15:35
15
Erik Kuyer
Ruinerwold
1:17:20
16
Kosta Poltavets
Heerenveen
1:17:59
17
Hans Wesseling
Noordwijk
1:18:41
18
Jetze Genee
Makkum Fr
1:18:47
19
Menno Mud
Tytsjerk
1:18:51
20
Saco Hemstra
Weidum
1:18:54
21
Dick Wobbes
Hurdegaryp
1:19:13
22
Hans Versteeg
Wolvega
1:20:38
23
Niek Jaarsma
Franeker
1:21:09
24
Freerk Jaarsma
Makkum
1:21:09
25
Harmen Jorritsma
Joure
1:22:11
26
Marco van Meerveld
Sneek
1:22:22
27
Timo Schraa
Leeuwarden
1:22:27
28
Jasper Keizer
St.-Annaparochie
1:22:54
29
Geart Sierd van der Ze
Leeuwarden
1:23:42
30
Cees Kuijt
Leiden
1:24:13
31
Rintje Bosma
Heerenveen
1:24:23
32
Martijn Snip
Leiden
1:24:51
33
Siebolt Haijtema
Workum
1:24:55
34
Thijs Tuinstra
Hemelum
1:25:06
35
Jan Klomp
Amersfoort
1:25:10
36
Kees Mak
Wognum
1:25:17
37
Saco Bootsma
Workum
1:25:25
38
Chris Draijer
Oudega
1:25:29
39
Marco Leeverink
Bolsward
1:25:40
40
Jan Smit
Opperdoes
1:25:45
41
Eddy Oosterkamp
Steggerda
1:26:10
42
Ruben Muller
Leeuwarden
1:26:25
43
Gerald Hoogeveen
Bolsward
1:26:41
44
Alex Kok
Abbekerk
1:26:53
45
Giorgio delea
Franeker
1:26:53
46
Huib Jan Imbens
Wirdum
1:27:21
47
Aart Kolk
Doetinchem
1:27:35
48
Henk Ruiter
Sneek
1:27:55
49
Joost Tijsen
Sneek
1:28:27
50
Hermen Grasman
Haren
1:28:27
51
Harmen de Hoop
Sneek
1:28:38
52
Pieter Talsma
Mantgum
1:29:00
53
Catrinus Vroom
Hijun
1:29:05
54
Jelle Miedema
Willemsoord
1:29:09
55
Jan Stolker
Steenwijk
1:29:29
56
Wiebe Koopmans
Scharnegoutum
1:29:44
57
Johan de Witte
Makkum
1:29:53
58
Wim Kuipers
Sneek
1:30:21
59
Beke Cnossen
Boazum
1:30:29
60
Franke Smidstra
Leeuwarden
1:31:15
61
Jan v.d. Zweep
Sneek
1:31:22
62
Kees Visser
Eindhoven
1:31:30
63
Frank Ettes
Blokker
1:31:47
64
Martijn Otten
Heerenveen
1:31:47
65
Joop Ernst
Ede Gld
1:32:01
66
Jeroen Tiesma
Bolsward
1:32:08
67
Sytse Algera
Zeewolde
1:32:31
68
Ronald van Etten
Wieringerwerf
1:33:13
69
Rene Miedema
Bolsward
1:33:59
70
Erik Siemonsma
Sneek
1:33:59
71
Theo Zijlstra
Sneek
1:33:59
72
Peter Westerhof
Sneek
1:34:30
73
Robert Rijpma
Sneek
1:34:32
74
Andries Tolman
Oldeholtpade
1:35:36
75
Martijn Venhorst
Emmeloord
1:36:00
76
Andrew Guest
Sneek
1:36:08
77
Bert Baanstra
Sneek
1:36:39
78
Jaap van der Winden
Den Haag
1:36:57
79
Jacco Altena
Bolsward
1:37:26
80
Jildert Steenbeek
Heeg
1:37:56
81
Harry Terluin
Emmeloord
1:37:57
82
André Duinstra
Sneek
1:38:43
83
Hans Andringa
Drachten
1:38:44
84
Wim Mulder
Stiens
1:39:28
85
Dedde de Jong
Dokkum
1:39:30
86
Alfred Zwaan
Sneek
1:39:43
87
Johannes Klaver
Joure
1:39:59
88
Wibe Jan Elgersma
Harich
1:40:03
89
Arnold Kempenaar
Sneek
1:40:24
90
Carel Harkema
Leeuwarden
1:40:28
91
Karst Anema
Stiens
1:40:43
92
John van de Wiel
Sneek
1:40:55
93
Frans Haitsma
Leeuwarden
1:41:19
94
Meindert van der Hulst
Lemmer
1:41:29
95
S. Jellema
Sneek
1:41:46
96
Marten Jager
Dronrijp
1:42:02
97
Jan Faber
Sneek
1:42:43
98
Rieks de Roo
Dronten
1:42:49
99
Lex de Boer
Avenhorn
1:43:31
100
Bram Schoon
Heilo
1:43:57
101
Michael Egberts
Meppel
1:44:04
102
Piet Tjerk Dirksma
Sneek
1:44:19
103
Andre Siesling
Bolsward
1:44:53
104
Henk-Jan Oostendorp
Hengelo Ov
1:44:54
105
Lukas Offinga
Wommels
1:45:15
106
Bart Ebink
Sneek
1:45:16
107
Arend van Wijk
Zwolle
1:45:46
108
Jaap Dijkstra
Franeker
1:45:56
109
Paul-Binne Horjus
Sneek
1:46:08
110
Joop Tromp
Nijland
1:46:10
111
Remco Puister
Oranjewoud
1:46:17
112
Ralph Ferwerda
Wirdum
1:46:18
113
Wiebe Biesma
Heerenveen
1:46:51
114
Jan Jellema
Ijlst
1:46:58
115
Rogier den Heyer
Dronrijp
1:47:16
116
Cor v.d. Meer
Oppenhuizen
1:47:17
117
B. Rienstra
Sneek
1:47:44
118
Klaas van der Kooy
Damwald
1:47:50
119
G. van den Berg
Sneek
1:48:42
120
Johannes van Diggelen
Sneek
1:49:11
121
Gerrit Duits
Sneek
1:50:27
122
Theo van Vliet
Hoorn
1:50:52
123
Herman Hommen
Wieringerwerf
1:51:10
124
Mildo Kock
Balk
1:51:22
125
Gerben Ebink
Sneek
1:51:43
126
Gerben Brouwer
Sneek
1:51:50
127
Herman Wassenaar
Menaam
1:52:14
128
Jan Tienstra
Bodegraven
1:52:24
129
Hendrik Toppen
Hoogezand
1:53:19
130
Peter Been
Sneek
1:53:22
131
Lolke Cnossen
Sneek
1:53:24
132
Marius den Otter
Bolsward
1:53:46
133
Jan Lootsma
Menaam
1:53:59
134
Cor Snoek
Roden
1:54:45
135
Henk Bos
Sloten
1:55:25
136
Frank Doeksen
Heerenveen
1:55:25
137
Tjerk Viersen
Hommerts
1:56:02
138
Peter Glim
Hippolytushoef
1:56:35
139
Rob Tolsma
Sneek
1:57:21
140
John Vermolen
Sneek
1:57:22
141
Peter Syperda
Gaastmeer
1:59:21
142
Gerard Houbein
Franeker
1:59:42
143
Femme de Bruin
Leeuwarden
2:02:02
144
Geert Kraak
Heerenveen
2:03:38
145
Jan Bert Kuipers
Sneek
2:07:30
146
A. Kramer
Hoorn
2:10:11
V20, 20 KM WED/PREST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariska Kramer-Postma
Drachten
1:13:37
2
Immy Auck Kersbergen
Wommels
1:14:42
3
Simone van Dijk
Makkum Fr
1:29:17
4
Tessa Boot
Warten
1:30:17
5
Jacintha Fancel
Leeuwarden
1:32:59
6
Hilda Wijnja
Tjerkgaast
1:34:30
7
Marije vd Kooij
Heerenveen
1:35:12
8
Nijnke Steigenga
Exmorra
1:35:43
9
Inge van Schaick
Leeuwarden
1:37:05
10
Marrit Mulder
Amsterdam
1:39:21
11
Janet Werkema
Sneek
1:39:59
12
J.Muizer
Leeuwarden
1:41:19
13
Anita Fokkens
Tersoal
1:42:22
14
Janet Krooshof
Grou
1:43:32
15
Coby de Vries
Oldelamer
1:44:19
16
Hester Schotanus
Leeuwarden
1:46:18
17
Karin Danhof
Irnsum
1:47:52
18
Giny Hettinga
Sneek
1:54:45
19
Wendy Broers
Wieringerwerf
1:54:45
20
Rosanna van Teijen
Oppenhuizen
2:02:04
21
Stella Abma
Sneek
2:03:17
22
Helma Post
Groningen
2:10:51
M10, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Sytze Jonker
Hemrik
34:54
2
Jan Nauta
Marknesse
37:30
3
Henri Harmsen
Drachten
37:42
4
Siep Nota
Sneek
38:06
5
Kees Noppert
Leeuwarden
38:39
6
Frits van Twuyver
Callantsoog
39:00
7
Ritske Flootman
Menaldum
39:03
8
Albert van Ramshorst
Sneek
39:13
9
Jappie Brandenburg
Oudemirdum
39:39
10
Theo Borawitz
Leeuwarden
39:47
11
Stefan van der Wal
Drachten
39:59
12
Marc Steenhorst-Ensing
Assen
40:47
13
Niels Nagelhout
St. Nicolaasga
41:54
14
Robert Nooitgedagt
Sneek
42:01
15
Dirk Slot
IJlst
42:07
16
Mike Hofstra
Sneek
42:23
17
Jacob van der ploeg
Damwald
42:30
18
Janaldo Keulen
Sneek
43:17
19
Durk Bouma
Oppenhuizen
43:24
20
Arjen Boekema
Groningen
43:27
21
Tom Best
Noordwolde
43:53
22
Hans Jan Jasper
Sneek
44:24
23
Albert Rijpma
Sneek
44:24
24
Martin Brouwer
Sneek
44:54
25
Nolle Lam
Elahuizen
45:15
26
Richard van Lunzen
Franeker
45:16
27
Wennie Brouwer
Sneek
45:22
28
Syb van der Ploeg
Jorwert
45:28
29
Henk Ferwerda
Scharnegoutum
45:30
30
Luut de Jong
Woudsend
45:53
31
Cor van Sluis
Franeker
46:14
32
Harmen Westra
Sneek
46:51
33
Jaap Ypma
Hartwerd
47:21
34
Jan de Groot
Steenwijk
47:45
35
Werner Zuurbier
Sneek
47:46
36
G.F. Postma
Koufurderige
47:47
37
Gert-Willem Lammers
Bolsward
47:57
38
L. Smid
Hindeloopen
47:57
39
Sander Jaspers
Rotterdam
48:09
40
Jan Nanninga
Leeuwarden
48:14
41
Pieter van der Bosch
Jonkersvaart
48:15
42
Symen van der Velde
Waaksens gem Litt
48:21
43
Sven de Haan
Beetsterzwaag
48:29
44
Sietse Klaas Rozema
IJlst
48:33
45
Menno de Roos
Ysbrechtum
48:37
46
Adrie Hoks
Joure
48:51
47
René Anema
Balk
48:52
48
Pieter de Jong
Jubbega
48:54
49
Simon Sijtsma
IJsbrechtum
48:56
50
Feelde Bloemhof
Itens
48:58
51
Harm Mintjes
Bolsward
49:03
52
dhr. van Kalsbeek
Scharnegoutum
49:07
53
Appie Bles
Leeuwarden
49:18
54
Leo van der Meulen
Sneek
49:32
55
Raymond Reekers
Sneek
49:35
56
Wigle de Vries
Oldelamer
49:57
57
Jels Kramer
Appelscha
50:07
58
Durk Douma
Woudsend
50:12
59
Ridzert Postma
Sneek
50:21
60
Levis Ubbens
Sneek
50:25
61
Johannes de Jong
Dordrecht
50:26
62
Jack van Rozen
Oosterwolde
50:26
63
Kees Visser
Tjerkgaast
50:52
64
Jacco v.d. Brink
Schoorl
50:53
65
Willem Mouwer
Nunspeet
50:54
66
Raimon Serra
Sneek
51:13
67
Sander Sieperda
Bolsward
51:25
68
Jan Willem Kram
IJlst
51:35
69
Han Bosma
Sneek
51:39
70
Jariq Pluister
Ijsbrechtum
52:36
71
Freark Kaspersma
Abbega
52:39
72
Peter Reitsma
Bolsward
52:41
73
Rein Postma
Eenrum
53:21
74
Bernyco Postema
Sneek
53:24
75
Peter IJsbrandij
Berkhout
53:30
76
Dennis Reijmer
Nijland
53:52
77
Wolfgang Maurer
Siegen (Duitsland)
54:06
78
Wim Hospes
Balk
54:17
79
Richard de Jong
Lekkum
54:18
80
Freek Bron
Sonnega
54:23
81
Peter Faber
Workum
54:26
82
Yke Atsma
Bolsward
54:33
83
Stephan Franken
's-Gravenhage
54:34
84
Michel van der Goot
Sneek
54:49
85
Henk Velkers
Joure
55:03
86
S de Witte
Sneek
55:11
87
Frank Laarhoven
Sneek
55:14
88
Gerard Pronk
Sneek
55:14
89
Menno Salverda
Sneek
55:48
90
Just Hofmans
Voorburg
56:05
91
Fan Fai Tsang
Bolsward
56:08
92
Dirk van Terwisga
Sneek
56:12
93
Ype van Dik
Balk
56:29
94
Wybren Rozema
IJlst
57:14
95
Jurgen de Vries
Bedum
57:14
96
Harry Lijzenga
Sneek
57:33
97
Jan Boekema
Sneek
58:22
98
Sander de Vries
Bedum
58:29
99
Pytrik
Sneek
58:38
100
Jan Kalsbeek
Stiens
58:52
101
Jelle de Haan
Haskerhorne
58:57
102
Wieger van Keulen
Leeuwarden
59:03
103
Francisco Oosterbaan
Goenga
59:09
104
Harry Zwanenburg
Sneek
59:13
105
J.Portijk
Wolvega
59:37
106
Rudie Vallinga
Bolsward
59:44
107
B.Bosma
Bolsward
59:57
108
Frank Groen
Sneek
1:01:49
109
Luuk van der Wal
Sneek
1:02:40
110
Theo de Wreede
Sneek
1:02:40
111
Aron Verwoord
Apeldoorn
1:05:43
112
Rients Hilverda
Nijland
1:06:00
113
Jan Stienstra
IJsbrechtum
1:17:12
V10, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ylona Kruis
IJsbrechtum
40:00
2
Regine Postma
Heeg
42:10
3
Lavina Wind
Sneek
45:20
4
Hella Yntema
Bolsward
45:21
5
Liesbeth Steenbergen
Sneek
45:58
6
Corine Visser
leeuwarden
46:25
7
Margryt Gerritsma
De Knipe
47:20
8
Alie Brouwer
Joure
48:58
9
Caroline Huitema
Bolsward
49:01
10
Marijke Bekkema
Itens
49:20
11
F. Hoekstra
Heerenveen
49:24
12
Maria de Jong
Drachten
50:15
13
Gatske de Jong
Balk
50:25
14
Rosa Greydanus
Bolsward
51:14
15
Lucia van der Bijl
Bolsward
51:34
16
Theresia Offringa
Nijland
52:53
17
Thea van der Meulen
Sneek
53:41
18
Rianne vd Veen
Leeuwarden
54:18
19
Henrieta Oosterbaan
Goenga
54:24
20
Carla Pot
Sneek
54:26
21
Roelina Adema
Hommerts
54:59
22
Kirsten Nota
Sneek
55:03
23
Antsje Smeding
Sint Nicolaasga
55:18
24
Anneke Heijnis
Woudsend
55:19
25
E. Stipkovits
Sneek
55:27
26
Anita Bijker
Sneek
55:34
27
Ineke v Wieren
Middenmeer
55:52
28
Wilma Hemstra
Weidum
56:00
29
Wendelin Minnesma
Sneek
56:06
30
Charlotte Tsang
Bolsward
56:07
31
Lucia Sierra
Sneek
56:15
32
Karin van Delden
Sneek
56:15
33
Christina de Haan
Bolsward
56:16
34
Klaske Portena
Sint Nic
56:30
35
Anja Poiesz
IJsbrechtum
56:39
36
Judit de Vries
Nijland
56:53
37
Suzan Kroontje
Bolsward
57:39
38
Margriet Schonenburg
Leeuwarden
57:52
39
Esme Keja
Sneek
57:53
40
Carlien Bootsma
Utrecht
58:27
41
Dora Wijnja
Scharsterbrug
58:31
42
Eliane Hofmans
Voorburg
58:37
43
Joce Poutsma
Sneek
58:37
44
Ilonka Marcelis
Sneek
58:45
45
Ina van der Weide
Burgwerd
59:23
46
Sjoukje de Glee
Sneek
59:29
47
Hedwig Falkema
Hommerts
59:38
48
Annemarie de Boer
Woudsend
59:38
49
José Abma
Sneek
59:45
50
Jitske Dijkstra-Yntema
Scharnegoutum
1:00:51
51
Mariëlle Scheltinga
Bolsward
1:00:58
52
Grietje Palstra
Bolsward
1:01:26
53
Johanna Rozema-Fortuin
IJlst
1:01:47
54
Dora Wijnja
Scharsterbrug
1:02:04
55
Inge Kools
Leeuwarden
1:02:11
56
Marianne Rinia
Sneek
1:02:12
57
Lies Keja
Sneek
1:02:40
58
Tjitske Fortuin
Folsgare
1:02:48
59
Aafke Keizer-Zijlstra
St.-Annaparochie
1:03:04
60
Yvonne Dowenga
Heerenveen
1:03:57
61
Jolijn Rijpma
Sneek
1:03:57
62
Agnes Nota
Sneek
1:03:57
63
Afke Brandenburg
Wirdum
1:04:19
64
Kayla Pagenkopf
Elk Mound (USA)
1:04:36
65
Evelien de Jong
's-Gravenhage
1:04:43
66
Regina van Os-Tippersm
Joure
1:06:09
67
Annemarie Steehouwer
Sneek
1:06:10
68
Yvonne de Jong
Sneek
1:06:22
69
Oda Sonsma
Grou
1:06:23
70
Toziena van der Tuuk
Scharnegoutum
1:09:16
71
Inge Faber
Hindeloopen
1:09:16
M5, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jens Dijkstra
Emmeloord
18:36
2
Jurjen Jagersma
IJlst
19:06
3
Rein Kramer
Bolsward
21:31
4
Niels Jansen
Scharnegoutum
21:42
5
Arnold van der Meulen
Sneek
21:54
6
Michel Beukens
Scharnegoutum
22:11
7
Joost Bijlsma
Makkum
22:41
8
Stefan Klijn
Scharnegoutum
23:09
9
Rosanne Stoelwinder
Heerenveen
23:16
10
Pieter de Jong
Lytse Wierum
23:23
11
Jarno Kuiper
Steenwijk
24:09
12
Bouke den Otter
Bolsward
24:32
13
Remco Zeilstra
Scharnegoutum
24:50
14
Peter Nonhof
Sneek
26:11
15
Ruben van der Bijl
Scharnegoutum
27:01
16
Anne Koopmans
Scharnegoutum
27:33
17
Mathijs van der Bijl
Scharnegoutum
27:51
18
Peter Boersen
Leeuwarden
28:59
19
Yannick van der Zei
Wijnjewoude
29:28
20
Remko Wierstra
Heerenveen
29:40
21
Kris Rewti
Sneek
31:04
22
Corné Nonhof
Sneek
48:55
V5, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Albers
Apeldoorn
18:59
2
Rianne Harmsen de Boer
Drachten
19:57
3
Vera Keidel
Leeuwarden
20:14
4
Anneke Heida
Sneek
22:23
5
Theuny Reiker
Scharnegoutum
22:40
6
Danique Bolt
Scharnegoutum
22:40
7
Maaike Jorritsma
Sneek
25:12
8
Tetsje Hoks
Joure
25:20
9
Truus v.d.Ploeg
Damwâld
26:15
10
Gerdi de Vries
Sneek
26:21
11
Anne van der Werf
Leeuwarden
27:10
12
Jynthe Rijpma
Sneek
27:52
13
Mirthe Siemonsma
Scharnegoutum
28:32
14
Marije Hospes
Wijnjewoude
29:25
15
Aagje Koopmans
Scharnegoutum
29:31
16
Ellen Tichelaar
Bodegraven
29:50
17
Sita Groenveld
Bolsward
29:50
18
Marit Kuijer
Sneek
30:59
19
Clarissa Rewti
Sneek
31:03
20
Janny Lijzenga
Sneek
32:14
21
Esther Knol
Scharnegoutum
34:11
22
Esther Hoekstra
Sneek
35:49
23
Marielle van der Wal
Sneek
35:59
24
Annemieke Wierstra
Heerenveen
36:23
25
Petra de Groot
Bolsward
36:29
26
Johanna Overdijk-Cnoss
Sneek
38:59
J4TM8, JEUGD 4 TM 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam v/d Werf
Sneek
5:28
2
Daan Jaarsma
Makkum
5:51
3
Jetse Overdijk
Sneek
6:41
4
Sverre Zuurbier
Sneek
7:11
5
Corneel Algra
Heeg
8:03
6
Arianne Algra
Heeg
9:17
M4TM8, JEUGD 4 TM 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa de Boer
Exmorra
5:52
2
Yara de Boer
Exmorra
6:11
3
Baukje Lijzenga
Sneek
6:46
4
Susan Breeuwsma
Sneek
7:06
5
Sanne Marije Tiesma
Bolsward
7:20
6
Elske v/d Werf
Sneek
7:31
7
Maartje v/d Werf
Sneek
8:52
8
Martine Bakker
Bolsward
9:15
J9-11, JEUGD 9 TM 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van Lunzen
Franeker
5:04
2
Kars Zuurbier
Sneek
5:26
3
Jan Hoekstra
Sneek
6:56
4
Senna Dam
Sneek
7:02
M9-11, JEUGD 9 TM 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Jaarsma
Makkum
5:20
2
Ilse Steigenga
Exmorra
5:26
3
Femke Yska
Nijland
5:36
4
Suze de Vries
Sneek
5:42
5
Marrit Elsinga
Akkrum
5:42
6
Leanna Lijzenga
Sneek
5:46
7
Yverna Zuurbier
Sneek
5:47
8
Joliek de Vries
Oppenhuizen
6:33
9
Bethe Siemonsma
Sneek
6:35
10
Carthlin
Sneek
7:40

Opmerkingen graag naar: uilke@avhorror.nl
Dank aan alle sponsoren en vrijwilligers
www.uitslagen.nl
29-09-2014 22:27