Uitslagenlijst Tough Ten Miles - Tough Safari

Hilvarenbeek - Zaterdag 30 augustus 2014

MAN, TOUGH TEN MILES - 5 MILES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Neefs
Moergestel
56:02
2
wittenberg gerwin
Tilburg
56:26
3
Maurice Hollaar
1:00:30
4
kops ijen
Tilburg
1:01:31
5
Stefan Dekkers
Team Il Cuore
1:02:01
6
Geert Pijnenburg
Team Il Cuore
1:02:07
7
Bart Mols
1:02:53
8
Paulus Karremans
Tilburg
1:02:54
9
Jef Pelkmans
1:03:29
10
Michiel Smulders
1:03:39
11
Martijn Sijde, vanáde
Apeldoorn
1:04:07
12
Thymen Voorst, van
Barneveld
1:04:37
13
Jack Laat, de
Team Il Cuore
1:04:39
14
Tim Dirne
Etten-Leur
1:06:03
15
RenÚ Schuurmans
Team Il Cuore
1:06:08
16
Niels Buijs
Team Jeroen Maass
1:06:35
17
Dirk van Nunen
1:06:43
18
Harry Heuvel, vanáden
Tilburg
1:06:55
19
Jeroen Vos
1:07:01
20
Daan Jong, de
Team Il Cuore
1:07:03
21
Glenn Middelhof
Team Il Cuore
1:07:04
22
Ibrahim Krakayali
1:08:25
23
Erik Geloven, van
Team BodyProject 5 m
1:09:06
24
Benjamin Verstraten
Mierlo
1:09:18
25
Jesper Fortuin
Strijen
1:09:26
26
Leen Fortuin
Strijen
1:09:34
27
Gabriel Woelderen, van
Oisterwijk
1:09:44
28
Jarno Velden, van der
Team BodyProject 5 m
1:09:50
29
Tjeerd Velden, van der
Team BodyProject 5 m
1:09:51
30
Tristan Ekker
1:10:36
31
Bart Bruggen, vanáder
Eindhoven
1:11:05
32
Onno Klerk, de
Team Erika Vos
1:11:06
33
Rob Snoeren
Team BodyProject 5 m
1:11:07
34
Coenraad Groot
Breda
1:11:37
35
Nick Alphen, van
Baarle-Nassau
1:11:52
36
Joris Hees, vaná
Baarle-Nassau
1:11:53
37
Joey Gulickx
Baarle-Nassau
1:11:53
38
Graard Ketelaars
1:11:59
39
Niels Wheeler
Utrecht
1:12:00
40
Ronnie Koens
Team DionSports
1:12:01
41
Aruna Fernando
1:12:59
42
Rene Heurkens
1:13:13
43
Roel Lavrijsen
Reusel
1:13:21
44
Luc Wouters
Tilburg
1:13:23
45
Jeroen Loots
1:13:45
46
Dennis Gorp, van
Moergestel
1:13:50
47
John Geurts
1:14:07
48
Denny Lambregts
Schijf
1:14:44
49
Wouter Wolfslag
Delft
1:14:52
50
Patrick Ariaans
1:15:09
51
Arno Bas
1:15:10
52
Tijs Rovers
Wageningen
1:15:19
53
Jelle Kiwitz
1:15:38
54
Gijs Hopmans
1:15:39
55
Nils Berg, Van de
Team Vader en Zoons
1:15:50
56
Luuk Vrehen
Team Vader en Zoons
1:15:59
57
Dewie Heuvelink
Roosendaal
1:16:00
58
Erwin Bertens
Tilburg
1:16:22
59
Marvin Bolder
Oisterwijk
1:16:29
60
Xander Bliek
1:16:33
61
Daan Gils, van
Team Vader en Zoons
1:16:34
62
Jorgen Kocx
1:16:35
63
Jeroen Maass
Team Jeroen Maass
1:16:45
64
Robin Damen
Sittard
1:16:46
65
Jordi Timmerman
Waalwijk
1:16:50
66
Martijn Wagtendonk, va
Teteringen
1:16:51
67
Rick Stultiens
Sittard
1:16:58
68
Niels Quaedvlieg
Oisterwijk
1:17:01
69
Dennis Swaanen
Team MVB Training 5
1:17:27
70
Wiebe Hoogveld
Team Beekse Bergen
1:17:27
71
Henk Kuik, van
Team BodyProject 5 m
1:17:28
72
JeanáPierre Dube
Oirschot
1:17:30
73
Bart Bronnenberg
Oirschot
1:17:36
74
Jannus Brouw, op den
Team Beekse Bergen
1:17:42
75
Michel Klinkenberg
Team MVB Training 5
1:17:51
76
Daan Ruiter, de
Team Jeroen Maass
1:18:00
77
Joost Meurs
Amsterdam
1:18:38
78
Jasper Rouwendal
Vlissingen
1:18:39
79
Roel
Team Jasper Rouwenda
1:18:49
80
Hugo Ramakers
Utrecht
1:18:52
81
van der Wijst eric
Tilburg
1:19:04
82
Bram Peters
Tilburg
1:19:10
83
Marco van der Plas
Tilburg
1:19:19
84
eli franker
1:20:00
85
Dennis Krstic
Breda
1:20:07
86
hendrik van fasen
Tilburg
1:20:15
87
Lars Eeuwijk, van
Team Vader en Zoons
1:20:24
88
Baruch Franke
Team City Bootcamp 5
1:20:41
89
Marcel Perdok (running
1:20:47
90
Smulders sander
Tilburg
1:20:47
91
Dennis IJpelaar
Team City Bootcamp 5
1:20:57
92
Erwin
Team Lenneke Barten
1:21:57
93
Eric Bekkers
Team BodyProject 5 m
1:21:58
94
Patrick Meeuwesen
Breda
1:22:03
95
Chester Hooven, van de
1:22:20
96
Remco Elberts
De Meern
1:23:01
97
Teije kleikamp
Tilburg
1:23:13
98
Marc Koning, de
Susteren
1:23:26
99
Olivier Meier Mattern
Team Il Cuore
1:23:49
100
Yannick Simon Walet
Amsterdam
1:24:00
101
Lars Neleman
1:24:05
102
David Boeree
1:24:08
103
Ard Burgers
Moergestel
1:24:31
104
Jasper Bondt, de
Best
1:24:34
105
Perry Jansen
Waldfeucht
1:24:50
106
Robert Bedaf, vaná
Etten-Leur
1:24:50
107
Maarten Hendriks
Etten-Leur
1:24:54
108
Marco Reuring
Team Nefit / Bosch 5
1:25:07
109
Danny Wiggemans
Team Nefit / Bosch 5
1:25:10
110
Bastino
Team Arian Koeken
1:25:28
111
Peter Maas
Gilze
1:25:34
112
Bjarne Tellekamp
1:25:35
113
Peter Berg, Van de
Team Vader en Zoons
1:25:40
114
Brayn Sommeling
Budel-Schoot
1:25:50
115
Martijn Ham
1:26:23
116
Justin Opzeeland
1:26:51
117
Siemen Niersen, van
Team BodyProject 5 m
1:27:16
118
Bob Iersel, van
Lichtenvoorde
1:27:28
119
Rogier Barnhoorn
1:27:29
120
Keoma Veldhuis
Amsterdam
1:27:44
121
Harmen Verboord
Team Jeroen Maass
1:27:46
122
Jasper Korpershoek
Nieuwegein
1:28:29
123
Peter Muller
Breda
1:28:30
124
Mark Aarle, van
Tilburg
1:28:36
125
Marcel Perdok
Team Nefit / Bosch 5
1:28:38
126
Marcel Perdok (running
Team Nefit / Bosch 5
1:28:39
127
Richard Leevenson
Tilburg
1:28:49
128
Nick Akker, van den
1:29:02
129
Gertjan Saris
Eindhoven
1:29:04
130
Sander Manjoero
1:29:26
131
Jeroen
Team Susan Weening
1:29:41
132
Marcel
Team Susan Weening
1:29:43
133
Gijs Bersselaar, vaná
Oosterhout Nb
1:29:46
134
Roderick
Team Susan Weening
1:29:57
135
Daan
Team Chantal Martins
1:30:10
136
Dennis
Team Chantal Martins
1:30:11
137
Erik Bouvrie
Breda
1:30:14
138
Jeffrey Siebers
Breda
1:30:15
139
Rik Planken
Bleskensgraaf ca
1:31:08
140
Sven Hamers
Moergestel
1:31:12
141
Jasper Vries, Deá
1:31:24
142
Arjen Zessen, van
1:31:29
143
Jesper Tielbeke
Tilburg
1:31:32
144
Toon Schoot, van de
Team MVB Training 5
1:31:39
145
Louis Toussaint
Team City Bootcamp 5
1:31:45
146
Joost Barendregt
Amsterdam
1:33:20
147
Michiel Roozen
1:33:29
148
Guillermo PoffÚ
1:33:31
149
Bert PoffÚ
1:33:33
150
Dennis Aarts
Roermond
1:33:33
151
Freek Empel, van
Roermond
1:33:35
152
Roy Gisbergen, van
Tilburg
1:33:56
153
John Erven, van
Tilburg
1:34:10
154
Geert Mulders
's-Hertogenbosch
1:34:10
155
Anko Gielkens
Team Stefan van den
1:34:14
156
Dion Nieuwenhuize
Breda
1:34:17
157
Steef
Team Glenn Otter Vin
1:34:45
158
Jeffrey Gouw
Drunen
1:34:47
159
Joris Smid
Team Stefan van den
1:34:50
160
Michiel Koenraads
Team Stefan van den
1:34:56
161
Roy Boverhof
Team Stefan van den
1:34:57
162
Roald Leeuwen, van
Team Stefan van den
1:35:01
163
Guido Sikkens
Team Stefan van den
1:35:09
164
Franc Boverhof
Team Stefan van den
1:35:17
165
Rogier Alkemmade
Team Stefan van den
1:35:19
166
Michel Slugaj
Venlo
1:35:51
167
Mike Janssen
Team Vader en Zoons
1:35:53
168
Daan Houdijk
Team Vader en Zoons
1:35:58
169
Brent Weiden, van der
Team Vader en Zoons
1:36:01
170
Eric Gugelot
Team City Bootcamp 5
1:36:19
171
Erik Veldhuizen
Eindhoven
1:36:37
172
Michel Gieben
Arnhem
1:36:48
173
Jeroen Pas
Arnhem
1:36:56
174
Oscar Arends
Arnhem
1:36:57
175
Sil Lieshout, van
Team Beekse Bergen
1:37:12
176
Frank Bosch, Vanáden
Liempde
1:37:17
177
Jan Spapens
Tilburg
1:37:48
178
Bas Slotboom
Team Vader en Zoons
1:38:44
179
Stijn Slotboom
Team Vader en Zoons
1:38:49
180
Luc Dumont
Team Vader en Zoons
1:38:51
181
Rene Gils, van
Team Vader en Zoons
1:38:52
182
Jan Roubos
1:40:01
183
Gerlo Eden, van
1:40:03
184
Jeroen Verdonk
Eersel
1:40:22
185
Tommie Heeren
Rucphen
1:40:27
186
Frans Lambregts
Etten-Leur
1:40:30
187
Chris Zwarts
Roosendaal
1:40:32
188
Maarten Peels
Nigtevecht
1:40:47
189
Peter Hendriks
Haelen
1:40:59
190
Harold Lanters
Nigtevecht
1:41:02
191
Johan Bavel, van
Ulvenhout
1:41:11
192
Paul AB
Kerkrade
1:41:23
193
Nico Lekens
1:42:08
194
Rob Bekker
Nigtevecht
1:42:14
195
Jaap Flik
Nigtevecht
1:42:15
196
Gerben Belzen, van
Team BodyProject 5 m
1:42:32
197
Bert Eynde, van den
1:42:34
198
Xavier Lepere
1:43:28
199
Thierry Verstraeten
1:43:29
200
Bob Stukart
Amsterdam
1:44:41
201
Maarten Vrehen
Team Vader en Zoons
1:45:12
202
Wiro Weiden, van der
Team Vader en Zoons
1:45:15
203
Dennis Masselink
Tilburg
1:45:30
204
Denny Biggelaar, de
1:45:56
205
Bjorn Otten
1:46:04
206
Teun Hendrickx
Team Jeroen Maass
1:46:07
207
Gero Vogelsang
1:46:16
208
Siem Kennes
Goirle
1:46:40
209
Kevin Roelands
Valkenswaard
1:47:23
210
Ruud Proost, de
1:47:23
211
Ton Assenberg
Maasbracht
1:48:23
212
Johan Klein
Wommels
1:48:25
213
Kevin Loyens
1:48:48
214
Niki Raskin
1:50:35
215
Jan Bex
1:50:36
216
Sjors Thomassen
Team Jeroen Verdonk
1:51:36
217
Bas Nefkens
Team 2B FIT
1:52:26
218
Anton Vervloet
1:52:32
219
Mark Berkom, Van
Oss
1:52:33
220
Jan Vlemminx
1:53:04
221
Gijs Denissen
1:53:06
222
Rob Kroon
1:53:09
223
Joey Erven, van
1:53:28
224
Rick Meers, van
1:53:30
225
Martijn Vogels
1:53:31
226
Ruud Hof, van
Team Arian Koeken
1:53:32
227
Danne Bastiaanse
Team Arian Koeken
1:53:33
228
Marijn Kort, de
1:53:56
229
Bjorn
Team Lenneke Barten
1:54:35
230
Matthew Burnet
Rotterdam
1:54:44
231
Marc Pompen
Team Lonneke Donkers
1:54:44
232
Mario Leijen
Oss
1:54:45
233
Ronald
Team Jasper Rouwenda
1:54:58
234
Gertie Pennings
Team Lonneke Donkers
1:55:01
235
Robert Walmsley
Raamsdonksveer
1:55:11
236
Mark Voogt
Eindhoven
1:55:11
237
Paul Haarbosch
Team Lonneke Donkers
1:55:20
238
Ronald Brugge
Berkel-Enschot
1:55:48
239
Jeroen Dekker
Team Club Actief
1:55:55
240
Rainer Schloenvoigt
Duisburg
1:56:03
241
Bas Driel, van
Team Club Actief
1:56:04
242
Noud Frielink
Teteringen
1:56:23
243
Teun Engelen, van
Chaam
1:56:30
244
Frans Broek, vanáden
's-Hertogenbosch
1:56:35
245
Bootje
Team Glenn Otter Vin
1:56:38
246
Carlo Bartels
Team Jeroen Verdonk
1:56:49
247
Arnold Fransen
1:56:59
248
L Cornelissen
Team Lonneke Donkers
1:57:33
249
Sebastiaan Wiel, van d
1:57:38
250
Arian Koeken
Team Arian Koeken
1:57:42
251
Marus Gelens
Teteringen
1:57:43
252
Tim Wolk, vanáder
Uithoorn
1:57:48
253
Jasper Joode, de
Team Arian Koeken
1:57:53
254
Jankees Woezik, van
Team Club Actief
1:57:53
255
Glenn Otter Vincentie
Drunen
1:57:57
256
Otter
Team Glenn Otter Vin
1:58:00
257
Thijs Lokven, vaná
's-Hertogenbosch
1:58:13
258
Eric Quay, de
Team Club Actief
1:58:17
259
Mark Biesheuvel
Eindhoven
1:58:22
260
Jeroen Tilburg, van
Team Arian Koeken
1:58:27
261
Marco Vugt, van
Team Only the Brave
1:59:19
262
Nick Smissen, van der
Team Club Actief
1:59:33
263
Marc Houdijk
Team Vader en Zoons
2:00:00
264
Jan-Willem Janssen
Team Vader en Zoons
2:00:02
265
Frank Hilten, van
Team Only the Brave
2:00:05
266
Alex Hulst, van
Team Only the Brave
2:00:07
267
Edwin Bax
Team Only the Brave
2:00:10
268
Tommy Laat, de
Team Club Actief
2:00:14
269
Wouter hendrikx
Team Beekse Bergen
2:00:25
270
Edmund Caprino
2:00:38
271
Jan-Willem Korsten
Nuland
2:00:51
272
Gilles Heyst, van
Almere
2:01:04
273
Sjon Buuren, van
2:01:37
274
John Wetering, vanáde
Oss
2:02:30
275
Rick Dumont
Team Vader en Zoons
2:03:26
276
Alex Eeuwijk, van
Team Vader en Zoons
2:03:33
277
Floris Eeuwijk, van
Team Vader en Zoons
2:03:33
278
Joshua Fincke
2:04:53
279
Sebastiao Nhaaoia
2:06:35
280
Peter Mayringer
Doetinchem
2:09:02
281
Maarten Uittenbogaard
Team Arian Koeken
2:13:36
282
Ízden Kilic
Apeldoorn
2:15:46
283
Roy Koopmans
Team Arian Koeken
2:16:42
284
Johan Heuvel, Vanáden
Nuenen
2:17:08
285
Robin
Team Chantal Martins
2:17:15
286
Steven Wijgerden, van
2:29:57
287
Paul Graag, de
Team Arian Koeken
2:41:55
288
Kevin Koeken
Team Arian Koeken
2:43:28
289
Patrick Opstal, van
2:44:44
290
Ivan Vrijsen
Team Star Sock 5 Mil
2:45:23
291
Eric Roosen
Team Star Sock 5 Mil
2:45:26
292
Dirk Eikelboom
Wouw
2:46:47
VROUW, TOUGH TEN MILES - 5 MILES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlijn Heuvel, vanád
Tilburg
1:06:54
2
Carien Meulen, vanáde
Groningen
1:07:57
3
Lonneke Geurtz
Team BodyProject 5 m
1:10:12
4
Charlotte Alphen, van
Team Il Cuore
1:10:52
5
Nard Hoefnagels
Breda
1:11:12
6
Marijke Ridders
Team DionSports
1:12:00
7
Ariel Teujowa
1:12:10
8
Mandy Smidts
Groningen
1:12:19
9
Geby Broeders
Team BodyProject 5 m
1:12:36
10
Maxime Harends
Team BodyProject 5 m
1:12:36
11
Merel Ekker
1:12:56
12
MariŰlle Wijk, van
1:14:38
13
Marieke Bertens
Team BodyProject 5 m
1:15:21
14
Sylvia Verbaak
Team DionSports
1:15:45
15
desimpele inge
Tilburg
1:15:54
16
Yvette Eijndhoven, van
Team BodyProject 5 m
1:16:38
17
Maaike Vliet, Van
Best
1:16:47
18
Nienke Erisman
Hooge Mierde
1:16:48
19
Janna Peeters
Roermond
1:16:52
20
Evelien Haverkamp
Tilburg
1:17:03
21
Meta Sipkens
Tilburg
1:17:11
22
Marion Vroonhoven, van
Son en Breugel
1:17:23
23
Irene Smeeman
's-Gravenhage
1:17:35
24
Kick
Team Jasper Rouwenda
1:18:46
25
Susanne Nispen, van
Team BodyProject 5 m
1:18:49
26
Anne Adriaans
Team BodyProject 5 m
1:18:53
27
Joanna Schrap
's-Gravenhage
1:18:56
28
Maartje Ven, vanáde
Delft
1:19:19
29
Femke Assouw, van
Oisterwijk
1:19:32
30
Sylvia Aarts
Team BodyProject 5 m
1:20:22
31
Nienke Loenen, van
Utrecht
1:20:32
32
Sandra Hellemons
Roosendaal
1:21:32
33
Michelle Wanrooij, Van
Baarle-Nassau
1:21:34
34
Steffanie Raasveldt
Tilburg
1:22:32
35
Miriam Captein
1:22:39
36
Nathalie Pashouwers
Schaijk
1:23:08
37
Lieke Wingens
Tilburg
1:23:09
38
Femke Castenmiller
Team DionSports
1:23:15
39
Ingrid Overveld, van
Team DionSports
1:23:15
40
Lisette Adams-Romme
1:23:45
41
Anastasia Somers
1:23:47
42
Trisha Moonen
Team Il Cuore
1:23:50
43
Melin Walet
Amsterdam
1:24:04
44
Madieke Eekelaar
Tilburg
1:24:07
45
Pauline Kolen
Moergestel
1:24:14
46
Marjolijn Evers
Etten-Leur
1:24:14
47
Anke Stevens
Moergestel
1:24:29
48
Nicole van Daelen
Moergestel
1:24:30
49
Erika Vos
Team Erika Vos
1:24:51
50
Caroline Vugts
Team Erika Vos
1:24:53
51
Saskia Oppen, van
Team BodyProject 5 m
1:24:55
52
Denise Berkel, van
Team BodyProject 5 m
1:24:56
53
Daphne Maas
Team City Bootcamp 5
1:25:02
54
Steffi Broek, vanáden
Klein Zundert
1:25:35
55
Mieke Godrie
Klein Zundert
1:25:37
56
Anja Vercoelen
Budel-Schoot
1:25:57
57
Masja Linnartz
Team BodyProject 5 m
1:26:05
58
Pleunie Treffers
Sprang-Capelle
1:26:09
59
Marjolein HamávanáSe
Tilburg
1:26:27
60
Monique Verbeet
Wijchen
1:26:38
61
Marloes Nistelrooij, v
Nuland
1:27:04
62
Iris Vrijsen
Team Star Sock 5 Mil
1:27:08
63
Christel Abrahams
Hilvarenbeek
1:27:14
64
Sofie Abrahams
Hilvarenbeek
1:27:15
65
Sabine Jacobs
Team BodyProject 5 m
1:27:17
66
Margriet Oosten, van
1:27:30
67
Fieke Naaijkens
Tilburg
1:27:34
68
Sanne Pas, van der
Team Jeroen Maass
1:27:42
69
Najat Bay
Amsterdam
1:27:46
70
Jytte Kroeze
Team Jeroen Maass
1:27:49
71
Dorien Duindam
Team Erika Vos
1:27:52
72
Tesse Theidersen
Zaandam
1:27:55
73
Meryem Touzani
Amsterdam
1:28:07
74
Gina Godamoradpoer
Nieuwegein
1:28:34
75
Meggie Berkel, van
1:28:48
76
Elly Mols
1:29:02
77
Eline Kramer
1:29:02
78
Patricia Leurs
Eindhoven
1:29:17
79
Reni Ven, van de
Team Beekse Bergen
1:29:35
80
Eveline Plasmans
Oisterwijk
1:29:36
81
Ingrid
Team Susan Weening
1:29:40
82
Merel Ursem-Reijnen
Oosterhout Nb
1:29:46
83
Susan Weening
Delft
1:30:00
84
Susan Sleijster
Breda
1:30:24
85
Ilse Smissen, vanáder
Breda
1:30:25
86
Dana Zelis-Palmen
Simpelveld
1:31:12
87
Janet Hamers
Moergestel
1:31:12
88
Mirjam Vries-kwakernaa
1:31:25
89
Sjanne Tielbeke
Nijmegen
1:31:30
90
Esther Bom
1:31:31
91
Dorien Geertse
Team City Bootcamp 5
1:32:20
92
Ingrid Rosmalen, van
Team City Bootcamp 5
1:32:23
93
Tessa Nuenen, van
Team City Bootcamp 5
1:32:47
94
Ankie Wijs, de
Team City Bootcamp 5
1:32:48
95
Sebastiaan Prause
Delft
1:33:21
96
Jenna Bagnall
Tilburg
1:33:28
97
Mariska Jansen
Nederhorst den Berg
1:33:31
98
Laura Rovers
Herten
1:33:33
99
Monique Bolder
Oisterwijk
1:33:51
100
Amely Verreijen
's-Hertogenbosch
1:34:09
101
Debbie Reinders
Team BodyProject 5 m
1:34:16
102
Heleen Verdaasdonk
Breda
1:34:17
103
Heleen Nistelrooij, va
Nuland
1:34:29
104
Emilie Vries, de
Tilburg
1:35:24
105
Sabina Reuneker
Tilburg
1:35:26
106
Dyantha Muller
Venlo
1:35:51
107
Debbie Kuthala
Tilburg
1:36:17
108
Mariska Sante, van
Team City Bootcamp 5
1:36:21
109
Marieke Couwenberg
Tilburg
1:36:22
110
Noortje Breedijk
Oisterwijk
1:36:28
111
Astrid Hoeken
Arnhem
1:36:32
112
Marjolein Bekkers
Tilburg
1:36:35
113
Karien Bekkers
Tilburg
1:36:36
114
Kim Evers
Tilburg
1:36:36
115
Marleen Toorians
Tilburg
1:36:57
116
Jannah Boerakker
Team Beekse Bergen
1:37:12
117
Lori Oerlemans
Berkel-Enschot
1:37:37
118
Kim Loon, van
Tilburg
1:37:41
119
Amy Schellekens
Breda
1:37:49
120
Monique Broek, vanáde
1:38:12
121
Christa Steen, van der
Team MVB Training 5
1:38:23
122
Nathalie Pera
1:38:31
123
Samantha Pera
1:38:34
124
Benice Kouwenberg
Veldhoven
1:38:51
125
Lonneke Rooijackers
Oirschot
1:39:18
126
Marloes Schoot, vanád
Oirschot
1:39:20
127
Edith Roubos
1:39:58
128
Linda Bondt, de
Best
1:40:01
129
Lilian Godschalk
Team DionSports
1:40:18
130
Anita Godschalk
Team DionSports
1:40:24
131
Dominique Gastel, van
Team DionSports
1:40:25
132
Wencke Ouden, den
Team Erika Vos
1:40:27
133
Marjolein Rombouts
Team Erika Vos
1:40:28
134
Anoucha Horst, vanáde
Etten-Leur
1:40:29
135
Agnes Bartels
Team Jeroen Verdonk
1:40:43
136
Daisy Melders
1:42:06
137
Kim Gorkum, van
Team BodyProject 5 m
1:42:23
138
Jolanda Hollemans-Sep
Roosendaal
1:42:28
139
Firiyal Ackerman
Team jurgen de Brouw
1:42:29
140
Antje Becker
1:42:30
141
Sabine Esch, van
Team MVB Training 5
1:42:31
142
Nina Broek, van de
Team jurgen de Brouw
1:42:31
143
Marjolein Bouman
1:42:34
144
Hanneke CrezÚe
Nijmegen
1:42:50
145
Bertina Broekman
1:42:56
146
Alice Koolen
Made
1:42:59
147
Mari Jose Sanders
Team jurgen de Brouw
1:43:00
148
Jeanine Thode
1:43:01
149
Mirella Letsch
1:43:02
150
Linda Bel
1:43:02
151
Joanne Straus
1:43:27
152
Yvonne Hooymayers
Sint-Oedenrode
1:43:31
153
Sietske Delen
Team Beekse Bergen
1:44:06
154
Marissa Janssen
Team DionSports
1:45:15
155
Danielle Franken
Team DionSports
1:45:15
156
brouwer lotte
1:45:44
157
Michelle Witlox
1:46:01
158
Mirjam Saladin
Erp
1:46:02
159
Natalie Kuit
Veldhoven
1:46:06
160
Maaike Oerlemans
Goirle
1:46:39
161
Irene Welling
Breda
1:47:09
162
Loraine Vugs
Amsterdam
1:47:29
163
Barbara Vugs
Eindhoven
1:47:31
164
Nikki Pijnenburg
Breda
1:47:38
165
Michelle Biesters
Maasbracht
1:48:14
166
Linda Westerveld
Maasbracht
1:48:20
167
Sanne Klein
Wommels
1:48:24
168
Pascalle Bosch, vanád
Leveroy
1:48:46
169
Sabrina Gaens
1:49:11
170
Ellen Hof
Heerenveen
1:50:25
171
Dagmar Bouwman
Reduzum
1:50:26
172
Peggy Kanters
Heerenveen
1:50:28
173
Wendy Meer, vanáder
Heerenveen
1:50:35
174
Lisan Stolp
1:50:38
175
Hester Groot, de
Poppenwier
1:50:45
176
Elianna Voriatzidis
1:51:18
177
Duurtje Gunnink
Heerenveen
1:51:24
178
Lida Polimac
Sint-Oedenrode
1:51:30
179
Francis Bloemenhuis, v
Helmond
1:51:31
180
Els Hout, van de
Team 2B FIT
1:51:47
181
Wil Riel, van
1:51:51
182
Sanne Buuren, van
1:52:02
183
Kim Mierlo, van
Tilburg
1:52:09
184
Corina Dieltjes
Team 2B FIT
1:52:11
185
Jody Boere
Team 2B FIT
1:52:17
186
Nicolle Brouwer, deá
Berkel-Enschot
1:52:24
187
Juliette Pontzen
Tilburg
1:52:45
188
Wendy van Kasteren
Boxtel
1:52:48
189
Lisa Brugge
Berkel-Enschot
1:53:36
190
Inge Oosterhout, vaná
Ven-Zelderheide
1:53:54
191
Grietje Snoeren
Terheijden
1:53:54
192
Patries Rasenberg
Terheijden
1:53:56
193
Mendy Horst, ter
Gouda
1:54:05
194
Sanne Spree, vanáder
Gouda
1:54:06
195
Lenneke Barten
Lieshout
1:54:10
196
Chantal MartinsádeáC
Helmond
1:54:11
197
Stephanie Janssen
Eindhoven
1:54:27
198
Stefanie Remie
Raamsdonksveer
1:54:32
199
Chantal Hendriks
Eindhoven
1:54:32
200
Kyara Wetering, vanád
Oss
1:54:58
201
Judith
Team Jasper Rouwenda
1:55:03
202
Lonneke Donkers
Eersel
1:55:05
203
Renate
Team Jasper Rouwenda
1:55:13
204
Yvonne van Amersfoort
Hegelsom
1:55:35
205
Nicky Molen, vanáder
Duisburg
1:56:00
206
Kristy
Team Mirjam Gelens
1:56:07
207
Mirjam Gelens
Teteringen
1:56:08
208
Diana
Team Mirjam Gelens
1:56:09
209
Lindsey
Team Mirjam Gelens
1:56:09
210
Selma Hofstra
1:56:13
211
Jess
Team Mirjam Gelens
1:56:16
212
Sandra
Team Mirjam Gelens
1:56:20
213
Frank-Jan Benschop
Team Club Actief
1:56:21
214
Iris Broek, vanáden
's-Hertogenbosch
1:56:22
215
Jessica Braak, vanáde
Rijen
1:56:24
216
Wendy Vliet, van
1:56:31
217
Eefje
Team Glenn Otter Vin
1:56:38
218
Rianne Strijbos
1:56:49
219
Jolanda MartinsádeáC
Helmond
1:56:52
220
Miranda Derks
Helmond
1:56:54
221
Janneke Wind
's-Hertogenbosch
1:57:03
222
Vera Beckers
Vught
1:57:08
223
Mariken Kusters-Leeven
Tilburg
1:57:08
224
Anniek Aarle, van
Tilburg
1:57:08
225
Maud Zandvoort, van
Team Jeroen Verdonk
1:57:33
226
E Cornelissen
Team Lonneke Donkers
1:57:36
227
Jacline Kort, de
Team Jeroen Verdonk
1:57:39
228
Carola Luyten
Team Arian Koeken
1:57:42
229
Monique Henry
1:57:51
230
Kristina Klinger
Team Arian Koeken
1:57:53
231
Floor Harmsen
Team Club Actief
1:57:54
232
Laura Dijkstra
Eindhoven
1:57:54
233
Nel
Team Glenn Otter Vin
1:57:56
234
Tineke Straten, van
Best
1:57:59
235
Noortje Neefs
's-Hertogenbosch
1:58:14
236
Janneke Vissers
's-Hertogenbosch
1:58:14
237
Yvette Wijtman
Team Club Actief
1:58:17
238
Marli Jong, de
Nuenen
1:58:28
239
Esmee Jong, de
Nuenen
1:58:30
240
Ingrid Amelsvoort, van
Oisterwijk
1:58:53
241
Femke Geel, van
Esbeek
1:58:53
242
Sabine Bingley
Team Only the Brave
2:00:06
243
Marloes Bax
Team Only the Brave
2:00:07
244
Sanne Linden, van der
Team Beekse Bergen
2:00:16
245
Michelle Berning
2:00:20
246
Vivian Korsten
Nuland
2:00:28
247
Sandra Buuren-Hobijn,
2:01:36
248
Marga Wetering, vanád
Oss
2:02:29
249
Miriam Duijvestijn
Terheijden
2:02:51
250
Marjo Riel, van
2:04:51
251
Naomi Visser
Zevenbergen
2:05:22
252
Kim Spies
Duiven
2:06:16
253
Merel Witsenboer
2:06:22
254
Sharon Hendriksen
2:06:22
255
Carin Baars
2:06:33
256
Jose Spies
Duiven
2:06:33
257
Marijke Jong, de
2:06:35
258
Miriam Bekkers
Helmond
2:09:05
259
Kim Erens
Eindhoven
2:10:11
260
Nicole Heuvel-Voskuil,
Nuenen
2:17:09
261
Charissa
Team Chantal Martins
2:17:11
262
Brechje
Team Lenneke Barten
2:17:16
263
Marina Rietveld
Hoofddorp
2:23:17
264
Yvonne Vuure, Van
Julianadorp
2:24:00
265
Pascal Aken, van
's-Hertogenbosch
2:24:19
266
Natasja Boon, Vanáder
Amstelveen
2:24:20
267
Tarja Boon, Vanáder
Amsterdam
2:24:21
268
Antoinette Ronde, De
Rotterdam
2:24:22
269
Marjolein Brouwer
Team Arian Koeken
2:41:52
270
Debby Kilic-Beekman
Apeldoorn
2:58:06
MAN, TOUGH TEN MILES - 10 MILE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Tempelaars
1:38:24
2
Peter Vossius
1:41:51
3
Peter Dool, van den
1:42:08
4
Sylvester Hoekstra
Best
1:44:07
5
Jeroen Kuilman
Breda
1:45:42
6
Damian Hoog, de
1:47:27
7
Laurens Erich
Tilburg
1:48:26
8
Erik Tilemans
Poppel
1:48:26
9
William Breugel, Van
Tilburg
1:48:29
10
Marc Belt
Wageningen
1:48:39
11
David Meekers
1:48:42
12
Gert-jan Kessel, van
Schijndel
1:49:36
13
Ramon Schellekens
Tilburg
1:49:36
14
Robert Gerritsen
Team Robert Gerritse
1:49:42
15
Joost Boxmeer, van
Eindhoven
1:49:44
16
Rob Tilborg, van
1:49:45
17
Marc Siebers
Breda
1:50:09
18
Ruud Ammerlaan
1:51:11
19
Edgar Gunst,áde
1:51:34
20
Mike Helgers
Buchten
1:52:26
21
Ralph Thijssen
Haelen
1:54:11
22
Paul Tulfer
1:54:28
23
Heinze Baars
Team BodyProject 10
1:54:33
24
FIT4FREE BLANCO 3
1:55:02
25
FIT4FREE BLANCO 4
1:55:02
26
Floyd Wal, vanáder
Tilburg
1:55:41
27
Marcel Baast, van
Team BodyProject 10
1:56:03
28
Richard Sluis, Van
Amersfoort
1:57:13
29
Mathijs Roosen
Oisterwijk
1:57:19
30
Mark Geurtsen
Hengelo Gld
1:58:41
31
Albert Griens
2:00:26
32
Johan Vermonden
Baarle-Nassau
2:00:29
33
Dolf Spoelstra
Ulvenhout
2:00:41
34
Niels Kuijl
Oisterwijk
2:01:15
35
Richard Oerlemans
2:01:17
36
Theo Camps
Vierlingsbeek
2:01:32
37
Lawrence Bolte
Tilburg
2:01:39
38
Jordy Smit
2:02:10
39
Dennis Amkreutz
Team MVB Training 10
2:03:38
40
Reinout Priesterbach
2:03:39
41
Frank van der Bom
's-Hertogenbosch
2:04:01
42
Twan Heijden, vanáder
Eersel
2:04:10
43
Justin Engels
2:04:22
44
Remco Duffhues
2:04:51
45
Johannes Frimodig
2:05:26
46
Michael Relyveld
2:05:34
47
Remco Weerd, vanáder
Epe
2:05:58
48
Jeroen Litjens
Dordrecht
2:06:17
49
Eic Meuwissen
2:06:18
50
Dustin Kluin
Epe
2:06:19
51
Hessel Kers
Heerde
2:06:20
52
Jos Schellekens
Tilburg
2:06:29
53
Steef Ritzema
Arnhem
2:06:34
54
Maarten Mertens
2:07:56
55
Patrick Verhoek
Tilburg
2:08:11
56
Leroy Engels
Eindhoven
2:08:15
57
Mervyn Brookson
2:08:33
58
Koen Heijmans
Tilburg
2:09:18
59
Willem Pas, vanádeá
Berkel-Enschot
2:09:21
60
Antoine Schonenberg
2:10:10
61
Ron Keetels
2:10:16
62
Eduard Nispen, van
Team BodyProject 10
2:10:18
63
Ruud Zoetelief
Hoofddorp
2:10:20
64
Boy Blijdestein
Rosmalen
2:10:30
65
Erik Holleman
Bladel
2:12:08
66
Tom Riele, te
Bladel
2:12:08
67
Rob Brakel, van
Bladel
2:12:10
68
Huig Duijn, van
Dussen
2:12:14
69
Johan Timmermans
Someren
2:12:39
70
Stijn Poppel, van
Utrecht
2:13:16
71
Arno Storm
Molenschot
2:13:25
72
Thijs Leijgraaff
Tilburg
2:13:25
73
RenÚ Limpt, van
Reusel
2:13:49
74
Rob Avendonk, van
Bladel
2:13:51
75
Wesley Loon, van
Team Dwayne Coule
2:15:35
76
Gunther Lavrijsen
Team BodyProject 10
2:15:55
77
Dirk Muijsenberg, van?
Zevenbergen
2:16:14
78
Patrick Tijssen
Tilburg
2:16:27
79
Mike Kruijs, van der
Team BodyProject 10
2:16:32
80
Peter Doren, vaná
Udenhout
2:16:33
81
Jacob Nijmeijer
Putten
2:16:37
82
Patrick Lamper
2:16:41
83
Tommie Joris
Team MVB Training 10
2:17:02
84
John Kloet
2:17:56
85
Edwin Hooven, van den
2:18:05
86
Kevin Gils, van
2:18:57
87
Bas Zweerts
Tilburg
2:19:07
88
Leo Avendonk, van
Hooge Mierde
2:19:13
89
Marco Siller
Budel
2:19:16
90
Keyi Burggraaff
2:19:56
91
Peter Olijve
2:20:58
92
Sophron Vermeij
2:21:55
93
Rogier Burggraaff
Utrecht
2:21:58
94
Ward Wolters
Amsterdam
2:22:00
95
Krzysztof
Tilburg
2:22:05
96
Stefan Broek, vanáden
Bergen op Zoom
2:22:06
97
Antwan Treffers
2:22:15
98
Timon Keulers
2:22:20
99
Bram
Team Wassilios Athan
2:22:37
100
Jurgen Massuger
Tilburg
2:22:41
101
Jos
Team Wassilios Athan
2:22:42
102
Ronald Teunissen
Amsterdam
2:22:45
103
Gerben Dijkstra
Eindhoven
2:23:06
104
Rene Schellekens
Haghorst
2:23:11
105
Bas Berkel, van
2:23:18
106
Teun VKB
Team Henny Seroeyen
2:23:40
107
Don Twikler
2:23:40
108
Roy Frissen
2:23:41
109
Fabian Vreys
Team Henny Seroeyen
2:23:46
110
Henny Seroeyen
Lommel
2:23:48
111
Stefan van Amersfoort
Eindhoven
2:23:53
112
Wim Webers
Team Henny Seroeyen
2:23:59
113
Rik VKB
Team Henny Seroeyen
2:24:18
114
Micha Poot
Pijnacker
2:24:20
115
Maico Salimans
2:24:37
116
Bob Pennings
Boxtel
2:24:41
117
Joost Verbeek
2:24:41
118
Roel Sande, vanáde
Tilburg
2:24:43
119
Jerry Drunen, van
Team Dwayne Coule
2:25:24
120
Pim Beimans
Tilburg
2:25:49
121
Daan Venrooij, van
Loon op Zand
2:25:55
122
Jan-Willem Mooren
Tilburg
2:25:57
123
Erwin Ritzervelt
2:26:04
124
Gertjan Boven, van
2:26:09
125
Antonio Ganeto
2:26:17
126
Thijs Vermeer
Team BodyProject 10
2:26:41
127
Joris Sleddens
Someren
2:26:44
128
Dave Wilson
2:26:57
129
Danny Kastelijn
Eindhoven
2:26:57
130
Ronnie Wilde, de
Goor
2:27:08
131
Chris Snaphaan
2:27:36
132
Andreas Graether
2:27:38
133
Bisente Kenepa
2:27:39
134
Matthew Bintner
Nijmegen
2:27:41
135
Peteráalexander hof,
Willemstad Nb
2:27:41
136
Harry Bogaerds
Willemstad Nb
2:27:43
137
Jan-Jaap Teggeler
Almelo
2:27:47
138
RenÚ Gerven, Van
Rosmalen
2:27:59
139
Carlo Boven, Van
Rosmalen
2:28:01
140
Ronald Bastian
2:28:02
141
Stieven Lootens
2:28:18
142
Cedric Dors
2:28:21
143
Leander Jager, de
Leerdam
2:28:28
144
Wilfred Horst (running
Team Nefit / Bosch 1
2:28:56
145
Wilfred Horst (running
Team Nefit / Bosch 1
2:29:00
146
Wilfred Horst (running
Team Nefit / Bosch 1
2:29:06
147
Robbert Boom
Breda
2:29:41
148
Wouter Elzing
Nieuw-Schoonebeek
2:29:59
149
Peter Abrahams
Hilvarenbeek
2:30:30
150
Miel Berkel, van
Team MVB Training 10
2:30:40
151
Guus Stappaerts
Tilburg
2:30:41
152
Paul van Gorp
Tilburg
2:31:00
153
Jeroen Daelen, van
Team Il Cuore
2:31:00
154
Bas Pinxt
Lanaken
2:31:13
155
Raymond Pauwels
Maastricht
2:31:15
156
Dirk Bertens
Oisterwijk
2:31:27
157
Martijn Siebelink
Tilburg
2:31:27
158
Jan Menssen
Beek-Ubbergen
2:31:29
159
Wil Lips
Rijen
2:31:36
160
Rick Venrooij, van
Lieshout
2:31:37
161
Edwin Kemmeren
Dongen
2:31:38
162
Cees Gageldonk, van
2:31:43
163
Arjan Bakker, de
Hoek
2:31:45
164
Wilco Notkamp
Almelo
2:31:54
165
Hans Wegen, van
Rijen
2:31:54
166
Bas Zwiers
Rijssen
2:31:55
167
Steef Wijntjes
2:32:37
168
Rolf Veenhuizen
Team Beekse Bergen
2:32:42
169
RenÚ Dam, van
2:32:43
170
Erwin Sande, vanáder
Oisterwijk
2:32:50
171
Niels Volder, de
2:33:02
172
Gideon Haasteren, van?
Etten-Leur
2:33:04
173
Haske Maas
Someren
2:33:06
174
Twan Bakel, van
Loon op Zand
2:33:07
175
Lars Oppers
Breda
2:33:08
176
Marvin Kilsdonk
Etten-Leur
2:33:10
177
Jeroen Seelen
Breda
2:33:13
178
Joost Aarts
's-Hertogenbosch
2:34:09
179
Barend Key
's-Hertogenbosch
2:34:13
180
Michiel Berge, vanáde
's-Hertogenbosch
2:34:13
181
Ruben VerduynáLunel
Nieuwegein
2:34:15
182
Jeroen Witvoet
Rijssen
2:34:22
183
Dave Hermans
Eindhoven
2:34:40
184
Nick Hermans
Reusel
2:34:45
185
Mark Dirkx
Reusel
2:34:56
186
Mark Steenbergen, van
Reusel
2:35:13
187
Sander Hoeksema
Reusel
2:35:33
188
Mike Koppel, van de
2:35:49
189
Rob Verbaandert
Tilburg
2:35:51
190
Joost Deelen, van
2:36:00
191
Robin Smeets
Maasbracht
2:36:00
192
Jack Stolzenbach
Zeeland
2:36:01
193
Jelle Stornebrink
Tilburg
2:36:02
194
Roman Klosinski
Numansdorp
2:36:06
195
Harold Oerlemans
2:36:13
196
Reinhoud Blok, de
Langbroek
2:36:32
197
Kay Aras
Sint-Oedenrode
2:36:59
198
Dave Kumpe
Leiden
2:37:48
199
Kristian Jager, de
Utrecht
2:38:27
200
Carlos Kan, Van
Vorden
2:38:33
201
Igor Drunen, van
Biezenmortel
2:38:37
202
Pascal Dokkum, van
2:38:55
203
Bryan Schaap
's-Hertogenbosch
2:39:37
204
Peter Pennings
Rosmalen
2:39:59
205
Martin Witte, de
2:40:10
206
Joost Bruinsma
Berkel-Enschot
2:40:26
207
Pieter Ongenae
2:40:40
208
Ron Blom
2:41:13
209
Rudy Laat, de
Rijswijk Zh
2:41:37
210
Lars Niemans
Team MVB Training 10
2:41:39
211
AJ Vergeer
Team MVB Training 10
2:42:30
212
Paul Verheggen
Team MVB Training 10
2:42:35
213
Thom Trommelen
Team Koen Verhoeven
2:43:05
214
Stef Kolkman
Geldrop
2:43:20
215
Ted Kolkman
Geldrop
2:43:22
216
Henry van Elteren
Tilburg
2:44:21
217
Bart Besselaar, vanád
Tilburg
2:44:46
218
John Hennige
Eindhoven
2:45:53
219
Johan Vos, de
Ossendrecht
2:46:55
220
Dion Somers
Team Politie Brabant
2:46:57
221
Kenneth Wetzelaar
Team Politie Brabant
2:46:58
222
Ron Korver
Team Politie Brabant
2:47:31
223
Bas Diks
's-Hertogenbosch
2:47:40
224
Jochem Gerretsen
Team Politie Brabant
2:47:40
225
Sander Veenhuis
Team Politie Brabant
2:47:43
226
John Pelt, van
Tilburg
2:48:00
227
Tim Pottiez
2:48:29
228
Gregory Osselaer
2:48:58
229
David Klein
Vorden
2:49:30
230
Bram Buydens
2:49:56
231
Dominik Wachter, de
2:49:56
232
Erik Konijn
Eindhoven
2:50:47
233
Dirk
Team Merel van Engel
2:52:14
234
Rutger Hulsen, van
's-Gravenhage
2:52:16
235
Bart Vleeshakker
2:52:40
236
Yuup
Team Merel van Engel
2:52:46
237
Thyco
Team Merel van Engel
2:52:49
238
Dimitri
Team Merel van Engel
2:52:52
239
Stefan
Team Merel van Engel
2:52:52
240
Mike Bekelaar
Valkenswaard
2:53:08
241
Marc Pelt, van
Tilburg
2:54:03
242
Mattis Doeselaar, van
Koudekerke
2:54:32
243
Ingvar Nordin
2:54:33
244
John Wijnen
Maastricht
2:54:38
245
Michel
Team Jacco Hermus
2:54:55
246
Bob
Team Jacco Hermus
2:55:04
247
Frank
Team Jacco Hermus
2:55:05
248
Bas van Amerongen
Tilburg
2:55:07
249
Jacco Hermus
's-Hertogenbosch
2:55:12
250
Frank Lieshout, van
Team Dwayne Coule
2:55:17
251
Ralf Marinus
Team Dwayne Coule
2:55:17
252
Dwayne Coule
Team Dwayne Coule
2:55:23
253
Edwin Eck, van
Tilburg
2:55:31
254
MArco Sanchez
Capelle aan den IJss
2:56:11
255
Jurgen Duijster
Team Transfer Soluti
2:57:14
256
Martijn Habraken
Team Transfer Soluti
2:57:27
257
Wouter Hennekam
Team Transfer Soluti
2:57:35
258
Robert Hantink
Team Transfer Soluti
2:58:15
259
Remco Holland
Team Transfer Soluti
2:58:23
260
Menno Booi
Team Transfer Soluti
2:58:42
261
Dieter Keere, van de
2:58:57
262
Agostino Spinetto
Vleuten
2:59:05
263
Remco Meijs, van der
2:59:52
264
Mark
Team Friso Sijbertsm
3:00:28
265
Friso Sijbertsma
IJsselstein Ut
3:00:30
266
Patrick
Team Friso Sijbertsm
3:00:41
267
Ronald
Team Friso Sijbertsm
3:00:41
268
CornÚ Rooij, de
Team MVB Training 10
3:01:17
269
Roeland Huitsing
Loon op Zand
3:01:47
270
Joost Huijbregts
Riel
3:01:54
271
Ruud Masset
3:04:37
272
Patrick Vennix
Team MVB Training 10
3:05:12
273
Oskar Wahlen
De Kwakel
3:08:47
274
Robin Gerrits
Wijchen
3:09:26
275
Sebastiaan Meer, vaná
Breda
3:09:41
276
Roger Thijssens
IJsselstein Ut
3:09:41
277
Ezimar Amukwaman
Team City Bootcamp 1
3:09:44
278
Alex Vredenborg
Rotterdam
3:09:57
279
Steven Kennedy
3:09:59
280
Bjorn Bottinga
Gouda
3:10:11
281
Mark Bouwmans
's-Hertogenbosch
3:10:14
282
Bob Bouwmans
Rosmalen
3:10:19
283
Joost Nelissen
Stramproy
3:10:20
284
Frank Koenders
Tegelen
3:10:24
285
Ron Kemps
Breda
3:16:33
286
Victor Wolde, ten
Team HealthCity Eind
3:19:47
287
Hans Rijswijk, van
Team HealthCity Eind
3:20:51
288
Niek Maas
Team Mark Cattenstar
3:25:15
289
Sjimmie Meeuws
Team Mark Cattenstar
3:25:47
290
Mark Cattenstart
Team Mark Cattenstar
3:26:05
291
Koen Leenen
Team Mark Cattenstar
3:26:43
VROUW, TOUGH TEN MILES - 10 MILE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Syrith Holt
2:10:17
2
Nicole Bleijenberg
Molenschot
2:13:25
3
Kayleigh Welhouse
2:16:08
4
Saskia Kivits
Schijndel
2:16:09
5
Ria Pijnenburg
Oirschot
2:17:02
6
Loes Kuijken
Hooge Mierde
2:18:16
7
Katrien Borne, Vanáde
Hooge Mierde
2:18:35
8
Jonne Bommel, van
2:19:13
9
Vera Colijn
Hilvarenbeek
2:19:21
10
Judith Hoeven
2:19:56
11
Magdalena Kogut
Waalwijk
2:20:21
12
Esmah Lahlah
Tilburg
2:24:44
13
Pascaline Sande, vaná
Tilburg
2:24:44
14
Marscha Baan
Almelo
2:27:10
15
Celesta Veekens
Rosmalen
2:27:53
16
Miranda Rienstra
Arnhem
2:28:05
17
Claudia Beumer
Haelen
2:28:31
18
Wilfred Horst (running
Team Nefit / Bosch 1
2:29:02
19
Ghislaine Dekkers
Team MVB Training 10
2:30:40
20
Jolanda Wegen, van
Rijen
2:31:55
21
Gerty Kessel, van
Sint-Oedenrode
2:32:03
22
Kerstin Donk, van den
Team BodyProject 10
2:32:13
23
Puc Brands
Team Beekse Bergen
2:32:56
24
Marianne Vroon
Reusel
2:34:50
25
Wendy Obermeijer
Almelo
2:36:47
26
Daisy Ouweland, vanád
Gilze
2:38:27
27
Elizabeth Broekmeulen
2:38:59
28
DÚsirÚe Greef, de
Rijen
2:39:09
29
Karlijn Meijenfeldt, v
Rijen
2:39:10
30
Marjan Vossen
Eindhoven
2:39:56
31
Miepke Meijs, vanáder
Eindhoven
2:39:56
32
Selveta Santen, van
2:40:03
33
Sandra Kerstens
2:40:27
34
Lobke Summeren, van
Breda
2:41:43
35
Eline van Voorene
Eindhoven
2:44:26
36
Hanneke Roosen
Team Star Sock 10 Mi
2:45:18
37
Daisy Roosen
Team Star Sock 10 Mi
2:45:19
38
Suus Pelt, van
2:45:30
39
Rosanne Verhoeven
Eersel
2:46:59
40
Monique Sande, van de
Team Politie Brabant
2:47:30
41
Michelle Helvoirt, van
's-Hertogenbosch
2:48:37
42
Maartje Berkelmans
Sint-Michielsgestel
2:48:38
43
Jamie Dongeren, van
Vorden
2:49:18
44
Noortje Corstjens
Team City Bootcamp 1
2:50:13
45
Thirza Stiphout
Team City Bootcamp 1
2:50:14
46
Inge Feijt
Capelle aan den IJss
2:50:32
47
Anna Iersel, van
Team BodyProject 10
2:51:38
48
Merel Engelshoven, van
Leiden
2:52:33
49
Michelle Doeselaar, va
Vlissingen
2:54:34
50
Danique Drunen, van
Moergestel
2:55:01
51
Lesley
Team Jacco Hermus
2:55:15
52
Chantal Zantvoort, van
2:55:37
53
Linda Nab
Team Transfer Soluti
2:57:32
54
Betteco Boer, de
Team Transfer Soluti
2:57:42
55
Karin Soutberg
Team Transfer Soluti
2:58:26
56
Marieke Spek, van der
Team Transfer Soluti
2:58:32
57
Kokx Kim
3:00:14
58
Schoonderbeek Roos
3:00:18
59
Marleen Vromans
Team MVB Training 10
3:01:14
60
Inge Huijbregts
Riel
3:01:51
61
Hanne Vandenneste
3:03:17
62
Karlijn Hagoort
Team MVB Training 10
3:04:31
63
Maaike MassetáHegmans
3:04:37
64
Suzan Vromans
Team MVB Training 10
3:04:39
65
Gemke Franken
Team MVB Training 10
3:05:36
66
Suzi
Team Jacco Hermus
3:07:49
67
Esther Delaere
3:09:35
68
Marieke Giesen
3:09:36
69
Sabine Reeder
Rotterdam
3:09:37
70
Elsbeth Pijnappels
Team City Bootcamp 1
3:09:38
71
Marja Haardt, de
Team City Bootcamp 1
3:09:38
72
Marta Boonstra
Team City Bootcamp 1
3:09:49
73
Astrid Vredenborg
Breda
3:09:50
74
Nienke Hetterscheid
Team City Bootcamp 1
3:10:03
75
Joyce Sabel
Team HealthCity Eind
3:20:00
76
Fleur Plaat
Team HealthCity Eind
3:20:03
77
Brenda Zeelenberg
Team HealthCity Eind
3:20:15
78
Caroline Wouters
Team HealthCity Eind
3:20:24
79
Cindy Heugten, van
Team Mark Cattenstar
3:26:06
Uitslag verwerkt met UitslagenSoftware.nl
www.uitslagen.nl
04-09-2014 13:58