Uitslagenlijst 20e Kermisloop

Siebengewald - Zaterdag 23 augustus 2014

J8, JEUGD 1000M 8J
Plts
Naam
Tijd
1
Orsouw van Thomas
Schaijk
3:51
2
Spronk Lino
Nutterden (GER)
4:38
3
Tijn van Rens
Vierlingsbeek
4:39
4
Wiedemeijer Channing
Bergen Lb
4:47
5
Pol van de Finn
Boxmeer
5:40
6
Aarts Sven
Horst
5:47
7
Damien Rothoff
Siebengewald
6:40
8
Max Weber
Siebengewald
7:08
M8, JEUGD 1000M 8J
Plts
Naam
Tijd
1
Wassenberg Charlene
Xanten (GER)
4:59
2
Bebber von Helena
Xanten (GER)
5:01
3
Rens van Merle
Vierlingsbeek
5:19
4
Bruin de Janske
Boxmeer
5:22
5
Scholler Lina
Sevelen (GER)
7:05
J12, JEUGD 1000M 12J
Plts
Naam
Tijd
1
Martijn Jansen
Venlo
3:41
2
Reinders Fynn
Xanten (GER)
3:52
3
Kenley Koch
Siebengewald
3:58
4
Kuse Ole
Xanten (GER)
3:59
5
Bruin de Lucas
Boxmeer
4:24
M12, JEUGD 1000M 12J
Plts
Naam
Tijd
1
Kok Eva
Stiphout
4:00
2
Bebber von Katharina
Xanten (GER)
4:13
3
Orsouw Lotte
Schaijk
4:18
4
Wassenberg Sophie
Xanten (GER)
4:25
5
Bruin de Nora
Boxmeer
5:05
J16, JEUGD 2500M 16J
Plts
Naam
Tijd
1
Reinders Tim
Xanten (GER)
9:04
2
Grote Lennert
Xanten (GER)
9:51
M16, JEUGD 2500M 16J
Plts
Naam
Tijd
1
Doorenbos Pascalle
Molenhoek Lb
10:02
2
Kok Laura
Stiphout
10:15
3
Anna Heymann
Weeze (GER)
10:50
4
Kuse Maya
Xanten (GER)
11:38
H5000, 5KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Kai Schmidt
Goch (GER)
16:29
2
Schuettrigkeit Tim
Goch (GER)
16:51
3
Schramade Arthur
Nijmegen
17:20
4
Gnoss Marcel
Goch (GER)
17:38
5
Aijmanns Theo
Goch (GER)
17:51
6
Jans Marco
Well Lb
17:57
7
Frenken Deafvon
Stein Lb
17:58
8
Helmes David
Emmerich (GER)
18:14
9
Linders Geert
Venray
18:31
10
Loock Thijs
Bergen Lb
18:43
11
Godschalk Gerwin
Malden
19:00
12
Vollebergh Herman
Nijmegen
19:05
13
Wiljo Ermers
Gemert
19:10
14
Cremers Roy
Sint Anthonis
19:16
15
Jurgens Mark
Melderslo
19:24
16
Janssen Maarten
Gennep
19:34
17
Weegen van Bjorn
Weeze (GER)
19:40
18
Aben Theo
Ledeacker
19:42
19
Weyenberg Karl-Heinz
Weeze (GER)
19:45
20
Rooij van Mart
Venray
19:51
21
Benthum van Raymond
Nijmegen
19:52
22
Groenen Marciano
Obbicht
19:55
23
Orsouw van Robert
Schaijk
19:56
24
Jurgens Ben
Melderslo
19:58
25
Benthum van Niels
Cuijk
19:59
26
Wijnen Bart
Escharen
20:30
27
Dennmans Roy
Bergen Lb
20:36
28
Pol van de Martijn
Boxmeer
20:39
29
Janssen Nick
Siebengewald
20:47
30
Sommers Eric
Sint Anthonis
20:53
31
Koster Peter
Lent
20:58
32
Grote Stephan
Xanten (GER)
21:04
33
Broeks Frank
Mill
21:29
34
Jurgens Roland
Melderslo
21:38
35
Zeegers Joris
Ledeacker
21:51
36
Verdijck Guido
Boxmeer
21:55
37
Wintjes Lars
Landhorst
22:00
38
Flinkert G
Venray
22:04
39
Willems Jos
Gennep
22:05
40
Oever van de Piet
Oploo
22:12
41
Rob Aerdts
Siebengewald
22:13
42
Wolfgang Heymann
Weeze (GER)
22:18
43
Roelofs Eugene
Boxmeer
22:19
44
Wheeler Philip
Cuijk
22:33
45
Toonen Willem
Siebengewald
22:56
46
Lange Henk
Vianen Nb
22:58
47
Aben Toon
Rijkevoort
22:59
48
Wijnen Hendri
Schaijk
23:17
49
Beek van der Ton
Grave
23:26
50
Correlissen Rene
Sint Hubert
23:40
51
Thijssen Lauw
Goch (GER)
23:58
52
Jans Trudo
Vianen Nb
24:03
53
Schimmel Willem
Boxmeer
24:20
54
Thielen Jos
Wanssum
24:44
55
Busseck Jurgen
Goch (GER)
24:57
56
Heaton Joe
Siebengewald
25:06
57
Dommecke Andreas
Koln (GER)
27:18
58
Coolen Joop
Wijchen
27:29
59
Straatman Jan
Siebengewald
28:25
60
Weimar Frank
Best
31:39
D5000, 5KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Möricke Esme
Nijmegen
18:10
2
Thijssen Maike
Cuijk
21:53
3
Weerd de Wendy
Sint Anthonis
22:08
4
Jansen Janne
Xanten (GER)
23:43
5
Kerkhof Marian
Mill
23:45
6
Kuse Nicole
Xanten (GER)
24:36
7
Marcellis Natasja
Overloon
25:13
8
Berg v-d Carin
Boxmeer
25:24
9
Egmond van Moniek
Grave
25:54
10
Wielen vd Mirjam
Schaijk
26:15
11
Lehmann Melanie
Nijmegen
26:21
12
Hoogen vd Karin
Wanroij
26:52
13
Froehlich Jenny
Xanten (GER)
27:12
14
Thissen Helga
Weeze (GER)
27:54
15
Gerrits Susan
Cuijk
28:04
16
Theuws Eri
Wanroij
28:36
17
Gerbecks Maud
Afferden Lb
28:39
H, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Frenken Crifven
Stein Lb
34:48
2
Thielen Sjors
Venray
36:46
3
Martens Marcel
Castenray
37:09
4
Klein de Roy
Wanroij
37:16
5
Harry Nillesen
Heijen
37:44
6
David Helmes
Emmerich (GER)
39:07
7
Steegh Ralph
Wellerlooi
40:42
8
IJsseldijk van Jorden
Nijmegen
41:55
9
Schilders Bart
Castenray
42:49
10
Engels Jurgen
Ledeacker
44:14
11
Peters Dave
Geijsteren
44:20
12
Ghielen Paul
Venray
44:30
13
Bruin de Edwin
Boxmeer
45:04
14
Aarts Erik
Wanssum
45:18
15
Simons Twan
Vierlingsbeek
46:08
16
Timmermans Gijs
Emmen
1:12:08
H40, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Perc Milan
Cuijk
36:20
2
Jaspers Erwin
Ven-Zelderheide
38:24
3
Aijmanns Theo
Goch (GER)
38:49
4
Fonteyne Frank
Lottum
39:12
5
Linders Geert
Venray
39:59
6
Dekker Paul
Malden
40:08
7
Jonkmanns Guido
Geldern (GER)
40:22
8
Foreman Stefan
Weeze (GER)
41:02
9
Knippenberg van Nico
Venlo
42:20
10
Weijs John
Veulen
44:22
11
Hendriks Roger
Boxmeer
44:40
12
Heijden vd Rudy
Grave
44:48
13
Verheijen Marco
Wanroij
46:35
14
Koster Peter
Lent
51:55
15
Detering Udo
Bergen Lb
53:31
H50, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Jans Marco
Well Lb
37:36
2
Rooij de John
Venray
37:54
3
Janssen John
Venlo
38:17
4
Nabuurs Jan
Stevensbeek
41:00
5
Boxtel van Willie
Sambeek
42:14
6
Lammers Henk
Nijmegen
43:06
7
Classens Pieter
Oirlo
43:34
8
Kerkers Henk
Deurne
44:09
9
Kuehnen
Weeze (GER)
45:57
10
Voncken Leon
Arcen
46:21
11
Gerbecks Jan
Afferden Lb
46:35
12
Schmidt Wolfgang
Moers (GER)
46:46
13
Gijsbers Wim
Boxmeer
48:52
14
Kempen van Thijs
Westerbeek
50:24
15
Brons Paul
Siebengewald
53:26
16
Steegh Frans
Wellerlooi
54:13
17
Janssen Frank
Bergen Lb
56:43
H60, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Verkerk Toon
Nijmegen
41:24
2
Aarts Piet
Wanssum
48:06
3
Moons Matthee
Malden
48:12
4
Kusters Jan
Vianen Nb
48:56
5
Melkert Jan
Deurne
49:43
6
Dongen van Franz
Weeze (GER)
49:54
7
Gerrits P
Cuijk
50:30
8
Oever van den Sjaak
Westerbeek
52:13
9
Toonen Martin
Siebengewald
53:20
10
Janssen Huub
Sevenum
53:57
11
Tienen van Toon
Rijkevoort
54:05
D, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Corstjens Noortje
Nijmegen
42:22
2
Wijst van de Suzanne
Venray
47:16
3
Wendy Jungen
Afferden Lb
51:55
D40, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Gerrits Dorien
Rijkevoort
54:54
2
Lieshout van Ingrid
Venhorst
56:49
D50, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Fairley Dorthe
Molenhoek Lb
44:52
2
Wouters-Opsteegh Maria
Escharen
48:28
3
Gosens Isabel
Sint Agatha
54:58
4
Heijster van Marjo
Venray
55:02
5
Voets Rita
Venray
56:45
JB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Benthum van Sammie
Cuijk
1:40
2
Spronk Ben
Nutterden (GER)
1:46
MB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Scuderie Mariella
Weeze (GER)
1:19
2
Spronk Felisa
Nutterden (GER)
1:23
3
Aarts Liz
Wanssum
1:25
4
Hoogen van der Silke
Siebengewald
20:12
5
Seuderie Carlotto
Weeze (GER)
23:11
6
Dinnissen Sylvie
Siebengewald
www.uitslagen.nl
23-08-2014 00:00