Uitslagenlijst A Local Swim Westland

De Lier - Zaterdag 16 augustus 2014

JEUGD, JEUGD SWIM - 600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike Vogelaar
Monster
21:08
2
Wesley van Loenen
Maasdijk
21:11
3
Donna Brokx
De Lier
22:31
4
Sem Veenman
Naaldwijk
23:27
5
Amber Kuyvenhoven
De Lier
24:39
6
Michelle Verheij
De Lier
24:41
7
Lindy van Ruijven
De Lier
24:49
8
Fabiënne Nederpelt
's-Gravenzande
25:04
9
Lynn Persoon
Monster
25:43
10
Joëlle Keijzer
De Lier
25:52
11
Naomi Holtkamp
De Lier
26:01
12
Flinn Buitelaar
De Lier
27:16
13
Vader van Flinn
De Lier
27:16
14
Floris Stolze
De Lier
27:25
15
Nino van Schie
Honselersdijk
27:33
16
Thijmen van der Eijk
De Lier
27:39
17
Isabelle van Geest
De Lier
27:52
JUMP1, A LOCAL SWIM - 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos van Esch
's-Gravenhage
31:25
2
Marcel van Vliet
Naaldwijk
39:33
3
Marco-Paul Kalfsterman
's-Gravenzande
42:57
4
Brian Tabben
Santa Cat. Pinula (G
43:51
5
Carolien de Roo
Honselersdijk
46:45
6
Alex van Os
Monster
46:54
7
Robert van den Berg
's-Gravenzande
47:00
8
Geert v Ruijven
Poeldijk
47:49
9
Nel Lievaart
Delft
48:47
10
Marcel Vrolijk
De Lier
49:59
11
Jan van den Beukel
Monster
50:03
12
Joop Knijnenburg
De Lier
52:54
13
Inge van Schie
Naaldwijk
56:16
14
Jon Lievaart
Naaldwijk
58:08
15
Marcel vd Berg
Naaldwijk
58:56
16
Petra Stolze
De Lier
1:01:02
17
Sonja in 't Veld
De Lier
1:01:05
18
Dewi van Berkel
's-Gravenzande
1:02:54
19
Leo van der Post
Naaldwijk
1:04:44
20
Peter Kruithof
Schiedam
1:05:01
21
Liane Kok
Naaldwijk
1:05:22
22
René Nederpelt
's-Gravenzande
1:11:33
23
Robin van der Kruijk
Naaldwijk
1:13:32
24
Richard Kok
Naaldwijk
1:14:59
25
Dave van Koppen
Naaldwijk
1:15:05
26
Mart Voordenhout
De Lier
1:19:58
27
Jolenta Grootscholten
Honselersdijk
1:21:20
28
Cobie van Rijn-Visser
De Lier
1:42:31
29
Jannie Disselkoen
's-Gravenzande
1:43:54
JUMP2, A LOCAL SWIM - 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Willems
's-Gravenzande
38:38
2
Anja van der Eijk
De Lier
49:04
3
Patrick Lansbergen
's-Gravenzande
54:59
4
Erik van Mil
De Lier
56:25
5
Jan den Hoed
De Lier
56:30
6
Klaas van der Eijk
De Lier
57:00
7
Yvette Badoux
's-Gravenhage
58:26
8
Rob Kokshoorn
De Lier
58:57
9
Ed Kester
De Lier
59:23
10
Charles Slaghuis
Naaldwijk
1:00:28
11
Rick Lievaart
Honselersdijk
1:03:32
12
Kim Slaghuis
Naaldwijk
1:05:27
13
Inge den Hoed
De Lier
1:05:30
14
Annemieke den Hoed
De Lier
1:07:53
15
Jaap Kokshoorn
De Lier
1:07:54
16
Louis Voskamp
De Lier
1:09:40
17
Kees van Dijk
De Lier
1:09:53
18
Aad Grootscholte
Kwintsheul
1:10:24
19
Marieke Vijverberg
Naaldwijk
1:18:34
20
Jolanda Kostense
Hoek van Holland
1:19:09
21
Jos Wouters
Honselersdijk
1:19:11
22
Mia Hogenkamp
De Lier
1:19:21
23
Vera van der Eijk
De Lier
1:21:01
24
Sanne van der Eijk
De Lier
1:21:04
25
Marian v Mil
De Lier
1:22:26
26
Henny van Malkenhorst
Honselersdijk
1:23:04
27
Joke Solleveld
De Lier
1:35:55
28
Lida Fransen
De Lier
1:36:16
29
Alphons de Wit
De Lier
1:53:10
JUMP3, A LOCAL SWIM - 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Brehm
De Lier
51:56
2
Janine Neijssel
De Lier
52:00
3
Ton van der Burg
Pijnacker
55:11
4
Alice Buitelaar
De Lier
1:00:06
5
Edith van Geest
De Lier
1:00:06
6
Heleen Vogelaar
Monster
1:00:29
7
Patrick de Lange
Zoetermeer
1:00:41
8
Marion de Lange
Zoetermeer
1:00:46
9
Frans van Os
De Lier
1:01:14
10
Agna Scheffers
Naaldwijk
1:03:01
11
Davy Poot
De Lier
1:05:50
12
Jaco Buitelaar
De Lier
1:05:56
13
Wim Scheffers
Naaldwijk
1:08:10
14
Matthieu van Vliet
De Lier
1:08:15
15
Odette vd meer de Munc
De Lier
1:10:33
16
Hélène Zwinkels
Naaldwijk
1:10:49
17
Monique van Veen
Honselersdijk
1:21:09
18
Anja de Zeeuw
's-Gravenzande
1:21:12
19
Elza Wennekers
De Lier
1:21:38
20
Jolanda van Klink
Naaldwijk
1:21:52
21
Esther Vollebregt
Naaldwijk
1:22:02
22
Anja Varekamp
De Lier
1:30:55
23
Hans Holtkamp
Harmelen
1:32:25
24
Silvia Holtkamp
Harmelen
1:32:32
25
Demi Verheij
De Lier
1:32:55
26
Vera Varekamp
De Lier
1:32:59
27
Esther Verheij
De Lier
1:33:07
28
Peet Holtkamp
De Lier
1:34:06
29
Esther Holtkamp
De Lier
1:34:07
30
Joke van der knaap
Bleiswijk
1:34:47
31
Helma Huisman
De Lier
1:35:00
JUMP4, A LOCAL SWIM - 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacoline van den Beuke
Delft
37:46
2
Robert Spruyt
De Lier
37:50
3
Toke van Ruijven
Kwintsheul
48:17
4
Roy Reichel
Naaldwijk
52:50
5
Jeroen de Vliet
's-Hertogenbosch
55:39
6
Wietske van der Lans
De Lier
56:01
7
Marie-Anne Zwinkels
De Lier
56:03
8
Hendrike van Gesink
Wateringen
56:08
9
Peter Bouman
Wateringen
56:09
10
Ellen Vroon
Voorschoten
56:16
11
Agnes Van Den Berg
Naaldwijk
57:32
12
Caroline de Reus
Schiedam
59:27
13
Danny van der Meij
Schiedam
59:28
14
Nick Zwinkels
De Lier
59:31
15
Wouter van Vliet
Maassluis
59:34
16
Frans van Meurs
Naaldwijk
1:00:05
17
Conny Kester
De Lier
1:03:29
18
Yvon Brunt
Achthuizen
1:03:35
19
Coen van den Ende
's-Gravenzande
1:03:37
20
Irene Rodenbug
De Lier
1:04:17
21
Marieke van der Put
Den Hout Nb
1:10:44
22
Hans Jongmans
Maassluis
1:10:51
23
Kelly Jongmans
Raamsdonksveer
1:11:55
24
Wesley van Dongen
Raamsdonksveer
1:11:57
25
Flip van Adrichem
De Lier
1:19:13
26
Tim van der Meer
's-Gravenzande
1:21:08
27
John Hersbach
Maasdijk
1:32:05
JUMP5, A LOCAL SWIM - 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Scheffers
Honselersdijk
47:09
2
Jack van Wingerden
Honselersdijk
47:22
3
Jacqueline Vellekoop
Naaldwijk
51:59
4
Sjors van Os
De Lier
52:10
5
Jack Zwinkels
De Lier
53:15
6
Niek Olsthoorn
De Lier
53:22
7
Dennis Zeeman
De Lier
56:23
8
Kirsten Zonneveld
Maasdijk
56:25
9
John Scheffers
Honselersdijk
56:33
10
Marja Dukker
De Lier
59:33
11
Peter Boeters
De Lier
1:03:54
12
Marie-Louise de Vreede
Breda
1:04:00
13
Esther Ligthart
Naaldwijk
1:04:50
14
Rosalie Gijsberts
's-Gravenzande
1:04:51
15
Irene van der Lee
Maasland
1:04:52
16
Jose van der Post
Naaldwijk
1:05:30
17
Sabine Wildenberg
De Lier
1:06:51
18
Jenny van Rossum
Monster
1:08:19
19
Arianne Konings
Heeswijk-Dinther
1:08:34
20
Monique van Cleef
Heeswijk-Dinther
1:08:36
21
Tine van Baalen
Naaldwijk
1:08:43
22
Miranda van Asseldonk
Heeswijk-Dinther
1:08:46
23
Rob Zonneveld
Maassluis
1:10:28
24
Tineke Broek
De Lier
1:10:35
25
Mark Vellekoop
Naaldwijk
1:16:55
26
Patricia rombout
Vlaardingen
1:24:32
JUMP6, A LOCAL SWIM - 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom van de Merwe
Vlaardingen
40:17
2
Simone Nell
Rotterdam
43:41
3
Marjo Duijvesteijn
's-Gravenzande
50:48
4
Patrick Kunst
Monster
52:24
5
Mike 't Hoen
Bathmen
52:40
6
Jack Beerkens
Dodewaard
53:21
7
Davey Vaarting
De Lier
54:20
8
Eduard Wittenaar
De Lier
54:22
9
Tim van Geest
De Lier
54:44
10
Rick Veenstra
De Lier
54:49
11
Jeroen van Ruijven
De Lier
57:49
12
Kees van Dijk
De Lier
58:36
13
Sylvester Nak
De Lier
58:37
14
Ronald Haket
De Lier
58:40
15
Robert Solleveld
De Lier
58:49
16
Marco van Hasenbroek
De Lier
59:13
17
Rene Beerkens
De Lier
1:04:36
18
Rene van Schie
Honselersdijk
1:05:43
19
Simon van der Ende
Maasdijk
1:06:00
20
Albert Solleveld
De Lier
1:06:01
21
Mildo Wittenaar
Naaldwijk
1:06:31
22
Tom Scheffers
Honselersdijk
1:06:47
23
Willem van der Arend
Kwintsheul
1:08:51
24
Koos van Leeuwen
Poeldijk
1:08:58
25
Jonita van de Laar
's-Gravenzande
1:09:05
26
Trees van der Zanden
Wateringen
1:09:05
27
Robert van Ewijk
De Lier
1:09:42
28
Ruud Kester
Maasdijk
1:09:42
29
Marissa van Ewijk
De Lier
1:10:28
30
Richard Sosef
Naaldwijk
1:40:05
JUMP7, A LOCAL SWIM - 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim van Leeuwen
Capelle aan den IJss
42:47
2
Dörthe Dräger
Den Hoorn Zh
43:09
3
Annemieke Berendse
Den Hoorn Zh
49:46
4
Monique Groothuis
Zevenbergen
53:33
5
Cynthia Tammerijn
De Lier
53:46
6
Gerla Koole
De Lier
54:05
7
Angelique van Vliet
's-Gravenhage
56:02
8
Pieter Geldof
De Lier
58:07
9
Michael van den Dool
De Lier
1:02:15
10
Mariska Boogaard
Naaldwijk
1:02:54
11
Nancy Salome
Naaldwijk
1:03:00
12
Dennis Westerdiep
Zoetermeer
1:03:21
13
Sandra Westerdiep
Zoetermeer
1:03:38
14
Stef Wennekers
De Lier
1:03:51
15
Maurice van den Berg
Maasdijk
1:04:43
16
Dianto van der Lugt
Naaldwijk
1:05:21
17
Bernadette Dekker
De Lier
1:08:03
18
Karina Dijkxhoorn
De Lier
1:08:03
19
Ashwin Scheffers
De Lier
1:12:15
20
Trees Wubben
's-Gravenhage
1:19:49
21
Henny van Paassen
Honselersdijk
1:19:52
22
Astrid van Luijk
Monster
1:19:56
23
Renate van Marrewijk
Naaldwijk
1:21:09
24
Sarah van Duijn
De Lier
1:22:09
25
Herman van Duijn
De Lier
1:22:09
JUMP8, A LOCAL SWIM - 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eric in 't Veld
De Lier
41:17
2
Nick van Vliet
's-Gravenhage
49:05
3
Rody grootscholte
De Lier
51:18
4
Petra Stolze
De Lier
53:21
5
Diana van Hooft
Wateringen
53:22
6
Ruud van Asma
De Lier
53:25
7
Desiree Ruigrok
De Lier
53:26
8
Ilse Voois
's-Gravenzande
53:31
9
Margaret van Ruijven
De Lier
53:43
10
Tom van der Burg
Wateringen
55:28
11
Robin van zanten
De Lier
55:37
12
Tineke van Adrichem
De Lier
56:15
13
Brigitte Kobessen
Naaldwijk
58:20
14
Bart van der Helm
's-Gravenzande
59:44
15
Henri van Schie
Naaldwijk
1:00:09
16
Monica van Asma
De Lier
1:00:16
17
Arjen in 't Veld
Naaldwijk
1:02:57
18
Agatha Stolze
De Lier
1:04:02
19
Rob Mulder
De Lier
1:05:57
20
Johan Stolze
De Lier
1:06:48
21
Linda Van Kester
De Lier
1:07:38
22
Helma van Kester
De Lier
1:07:39
23
Pieter van der Marel
De Lier
1:09:24
24
Henry Paauwe
De Lier
1:12:29
25
John Persoon
De Lier
1:13:22
26
Ruud Kouwenhoven
Monster
1:13:28
27
Mark de Ridder
De Lier
1:13:35
28
José van Aken
's-Gravenzande
1:15:35
29
Roos van der Lubbe
's-Gravenzande
1:29:59
30
Ellen Vijverberg
's-Gravenzande
1:30:03
JUMP9, A LOCAL SWIM - 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eddy van Vliet
Rotterdam
33:50
2
Paul Spaans
Monster
34:32
3
John van Marrewijk
De Lier
35:04
4
Leon Lankester
Naaldwijk
35:15
5
Aad van Loon
Nieuw-Lekkerland
41:22
6
Sanne Bakker
's-Gravenzande
42:55
7
Rob Groenewegen
Naaldwijk
45:12
8
Wim vd Burgh
Maasland
45:16
9
Geraline Groenewegen
Honselersdijk
49:01
10
Richard Groenewegen
Honselersdijk
49:23
11
Piet Verduijn
Honselersdijk
50:08
12
Maaike de Groot
Kwintsheul
51:13
13
Carl Verbeek
Naaldwijk
54:41
14
Rob Voogd
Maasdijk
55:41
15
Roy Hulscher
Naaldwijk
56:44
16
Erik Verduijn
Maasdijk
57:16
17
Jeroen Boers
De Lier
57:42
18
Els vd Burgh
Maasland
59:13
19
Hans van Kleef
Vlaardingen
59:14
20
Marijke van den Ende
's-Gravenzande
59:27
21
Edwin van Zeijl
Wateringen
1:10:02
22
Maurice van Veldhooven
De Lier
1:10:08
23
Marcel van den Ende
De Lier
1:10:31
24
Jan de Boer
De Lier
1:14:55
25
Saskia de Rijke
Honselersdijk
1:16:25
26
Danny van Dijk
Naaldwijk
1:16:31
27
Thomas Buys
De Lier
1:16:33
JMP10, A LOCAL SWIM - 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Beeldreclame TriFa Den
Maasland
37:12
2
Beeldreclame TriFa Car
Maasland
37:15
3
Beeldreclame TriFa Jol
Maasland
37:56
4
Beeldreclame TriFa Ton
Schiedam
39:00
5
Beeldreclame TriFa Mar
Maasland
39:02
6
Paula 't Hart
Maassluis
40:47
7
Beeldreclame TriFa Pie
Delft
45:37
8
Beeldrecl TriFa Jacque
Maasland
47:59
9
Beeldreclame TriFa Fer
Hoek van Holland
48:33
10
Ruud Zwinkels
Wateringen
55:30
11
Angelique van Paassen
Naaldwijk
55:46
12
Jeroen Duijvesteijn
Wateringen
55:50
13
Cor 's-Gravemade
Monster
1:02:50
14
Lianne Demmenie
De Lier
1:05:10
15
Francis Helderman
Honselersdijk
1:06:34
16
Marco van der Stok
De Lier
1:06:36
17
Rainier deGroot
De Lier
1:06:39
18
Rob hanemaaijer
De Lier
1:06:42
19
Ferry Dankier
De Lier
1:06:42
20
Marcel Stolze
De Lier
1:07:08
21
Richard Stolze
De Lier
1:07:08
22
Sander Keijzer
De Lier
1:07:08
23
Martin Prins
De Lier
1:07:08
24
Ineke van der Zalm
Naaldwijk
1:09:12
25
Hélène Reedijk
Monster
1:09:17
26
Ellen Scheffers
Naaldwijk
1:09:20
27
John Grootscholten
Naaldwijk
1:09:23
28
Karin de Bloois
's-Gravenzande
1:09:24
29
Frenk Damen
Naaldwijk
1:09:26
30
Richard Scheffers
Naaldwijk
1:09:27
Uitslag verwerkt met UitslagenSoftware.nl
www.uitslagen.nl
19-08-2014 14:49