Uitslagenlijst Coevorder Grachtenloop

Coevorden - Zondag 6 juli 2014

J-5, 500 M BAMBINO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yasin Baran
OBS De Wilhelminasch
1:39
1:38
2
Gyvano Scheenstra
OBS Buitenvree
1:44
1:44
3
Noah Woldring
OBS Parkschool
1:44
1:44
4
Liam Gruisinga
CBS Dr. Picardt
1:49
1:49
5
Danisha Kampherbeek
CBS Mijndert vd Thij
1:53
1:53
6
Nidhaysa Keliq Zekir
OBS De Wilhelminasch
1:55
1:55
7
Luca Woldring
OBS Parkschool
1:56
1:56
8
Jim Langenberg
OBS Parkschool
1:59
1:57
9
Coen Groeneveld
OBS Buitenvree
1:59
1:55
10
Sven Tenfelde
Klazienaveen
2:01
1:53
11
Florens Heijnen
Coevorden
2:01
2:00
12
Tim Baas
andere school
2:03
2:01
13
Youri Langius
OBS Parkschool
2:07
2:02
14
Devi Niks
OBS Parkschool
2:07
2:07
15
Dion Boer
OBS Parkschool
2:10
2:09
16
Stef Feijen
Emmen
2:10
2:07
17
Bram Bakker
RKBS St. Willibrordu
2:12
2:07
18
Syl van Egmond
Enschede
2:14
2:10
19
Binq Groeneveld
OBS Buitenvree
2:17
2:12
20
Bradley Kampherbeek
OBS Parkschool
2:20
2:16
21
Thijs Lomulder
Noord-Sleen
2:22
2:20
22
Quin Scholing
Noordscheschut
2:30
2:25
23
Mees Leemhuis
OBS Parkschool
2:30
2:28
24
Ryan Mast
Coevorden
2:32
2:22
25
Maik Wubbema
RKBS St. Willibrordu
2:34
2:27
26
Peter Kataxakis
Coevorden
2:39
2:34
27
Mathijs Ram
Coevorden
2:41
2:40
28
Mika Feijen
Emmen
2:43
2:35
29
Bas Dijkhuizen
RKBS St. Willibrordu
2:45
2:44
30
Levi Leemhuis
OBS Parkschool
2:58
2:57
31
Samuel van de Vegte
Schoonebeek
3:02
2:56
32
Mika Habing
Wijchen
3:17
3:07
33
Jurrian Toussaint
Coevorden
3:19
3:07
34
Rutger Arends
Agterhorn - Laar (GE
3:30
3:28
35
Stijn Eikens
Coevorden
4:01
4:00
36
Ryan Meppelink
Coevorden
4:45
4:34
M-5, 500 M BAMBINO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isa Scholing
Noordscheschut
1:27
1:27
2
Urjii Abadilla Abadins
OBS De Wilhelminasch
1:44
1:43
3
Manon van de Sande
RKBS St. Willibrordu
1:46
1:46
4
Tessa Melenhorst
RKBS St. Willibrordu
1:51
1:50
5
Celien Reinders
BWB School
1:57
1:57
6
Charlotte Arends
Agterhorn - Laar (GE
2:03
2:03
7
Imre Rook
OBS Parkschool
2:05
2:05
8
Bente Veltman
Coevorden
2:12
2:11
9
Era Niks
OBS Parkschool
2:16
2:14
10
Jill Visscher
OBS Parkschool
2:18
2:16
11
Melissa Egberts
Coevorden
2:21
2:16
12
Laura Geerdink
Coevorden
2:24
2:20
13
Melanie Kataxakis
Coevorden
2:28
2:23
14
Talina Vuijk
Coevorden
2:30
2:26
15
Mirthe Tenfelde
Klazienaveen
2:31
2:23
16
Iris Reinsma
CBS Dr. Picardt
2:33
2:26
17
Berber Reinsma
CBS Dr. Picardt
2:34
2:26
18
Brechtje Timmer
Nieuwe Krim
2:36
2:31
19
Veerle Dimmendaal
CBS Dr. Picardt
2:43
2:41
20
Noes Leemhuis
OBS Parkschool
2:47
2:47
21
Eline Jacobs
Coevorden
2:52
2:43
22
Milana Stevens
OBS Parkschool
3:08
3:08
23
Marlou Rens
Coevorden
3:22
3:14
24
Jaylinn van der Veen
RKBS St. Willibrordu
3:30
3:28
25
Naomi Gonkel
Hoogeveen
3:36
3:29
26
Noa Jacobs
Coevorden
4:37
4:27
J-7, 1 KM 6-7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aris Remmerde
OBS De Vlinderhof
4:08
4:08
2
Ivan Reinders
BWB School
4:11
4:10
3
Ruben Eefting
Hollandscheveld
4:12
4:11
4
Lars van de Griend
RKBS St. Willibrordu
4:17
4:17
5
Sacha van Lubek
Hoogeveen
4:21
4:21
6
Sven de Vries
CBS Paul Kruger
4:22
4:22
7
Tim Melenhorst
RKBS St. Willibrordu
4:34
4:33
8
Kian van der Zwaag
RKBS St. Willibrordu
4:34
4:34
9
Ruben Tenfelde
Klazienaveen
4:37
4:36
10
Bram Pierik
CBS Paul Kruger
4:40
4:38
11
Frank Joling
RKBS St. Willibrordu
4:40
4:39
12
Hugo Hemmes
RKBS St. Willibrordu
4:47
4:47
13
Bram Bartels'
RKBS St. Willibrordu
4:47
4:47
14
Dinand Luinge
OBS De Wilhelminasch
4:57
4:56
15
Jay Hoogeveen
RKBS St. Willibrordu
4:57
4:57
16
Jesper Wesseling
RKBS St. Willibrordu
4:58
4:57
17
Stijn Mast
RKBS St. Willibrordu
5:10
5:09
18
Elmar Wolf
OBS Buitenvree
5:13
5:11
19
Merlijn Stravers
Coevorden
5:14
5:13
20
Kian Vuijk
CBS Paul Kruger
5:14
5:12
21
Maurice Hof
RKBS St. Willibrordu
5:18
5:18
22
Gammachu Kelif Zekir
OBS De Wilhelminasch
5:20
5:20
23
Paul Tenfelde
Klazienaveen
5:23
5:21
24
Thijn Stravers
RKBS St. Willibrordu
5:50
5:49
25
Joey Perdijk
RKBS St. Willibrordu
6:01
6:00
26
Jordy Perdijk
RKBS St. Willibrordu
6:27
6:26
27
Dylan Botter
OBS Parkschool
6:34
6:32
28
Raphael Kok
RKBS St. Willibrordu
6:44
6:43
29
Yusuf Baran
OBS De Wilhelminasch
6:53
6:53
M-7, 1 KM 6-7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rajana Tsatsajeva
OBS Buitenvree
4:43
4:43
2
Lieke Tromp
OBS Parkschool
5:16
5:16
3
Iftu Abadilla Abadinsa
OBS De Wilhelminasch
5:21
5:20
4
Demi Keuter
OBS Buitenvree
5:36
5:35
5
Nova Vredeveld
RKBS St. Willibrordu
5:38
5:38
6
Marleyne van Bueren
OBS De Wilhelminasch
5:44
5:42
7
Noa van Ewijk
RKBS St. Willibrordu
5:44
5:43
8
Sarissa Van Bueren
OBS De Wilhelminasch
5:48
5:47
9
Aricia Woldring
OBS Parkschool
5:52
5:51
10
Yfke Vos
RKBS St. Willibrordu
5:57
5:56
11
Romee Rens
RKBS St. Willibrordu
6:00
6:00
12
Joëlle Zeeman
Emmen
6:05
6:04
13
Tara Kampherbeek
OBS De Wilhelminasch
6:23
6:22
14
Janiek Noordman
RKBS St. Willibrordu
6:36
6:34
15
Silke Vos
RKBS St. Willibrordu
6:38
6:38
16
Maud Beukeveld
CBS Paul Kruger
6:41
6:38
17
Manoa Brockhaus
OBS De Wilhelminasch
6:51
6:49
18
Alicia Habing
Wijchen
7:06
7:03
19
Madelief Slomp
OBS De Wilhelminasch
7:16
7:15
8+, 1 KM 6-7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolijn van der Bosch
CBS Dr. Picardt
6:47
6:47
J8+9, 1 KM 8-9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart Joling
RKBS St. Willibrordu
3:43
3:43
2
Bjorn Wesseling
RKBS St. Willibrordu
3:45
3:44
3
Kas Lamberink
CBS Paul Kruger
3:46
3:46
4
Justin Meijer
CBS Dr. Picardt
3:49
3:49
5
Casper Hemmes
RKBS St. Willibrordu
4:03
4:02
6
David Koomen
RKBS St. Theresia
4:05
4:05
7
Levi Zandkamp
RKBS St. Willibrordu
4:08
4:08
8
Thijmen Kootstra
RKBS St. Willibrordu
4:10
4:09
9
Tom Bouwknegt
Hoogeveen
4:13
4:12
10
Milan Brand
BWB School
4:15
4:14
11
Julian Luit
Amersfoort
4:20
4:20
12
Senna Kootstra
RKBS St. Willibrordu
4:27
4:26
13
Luca Noordman
RKBS St. Willibrordu
4:30
4:29
14
Marc Melenhorst
RKBS St. Willibrordu
4:33
4:32
15
Jur Klok
OBS Buitenvree
4:35
4:33
16
Nick Schepers
OBS Buitenvree
4:36
4:36
17
Luuk Oldeman
Ommen
4:37
4:36
18
Tijn Zinnemers
Emmen
4:43
4:42
19
Rutger de Vegt
Hoogeveen
4:50
4:48
20
Ryan Langenberg
CBS Dr. Picardt
5:02
5:01
21
Daniel Scholtens
CBS Dr. Picardt
5:11
5:09
22
Damyan Kampherbeek
CBS Mijndert vd Thij
5:20
5:18
23
Milan Bosgraaf
Assen
5:25
5:24
24
Gijs Gritter
CBS Dr. Picardt
5:26
5:25
25
Jonathan Speelman
CBS Dr. Picardt
5:37
5:37
26
Yunus Karakoc
OBS De Wilhelminasch
6:03
6:02
27
Swen Ram
RKBS St. Willibrordu
6:21
6:20
28
Jelmer Rook
OBS Parkschool
6:36
6:36
29
Christian Gruisinga
CBS Dr. Picardt
6:47
6:44
M8+9, 1 KM 8-9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Britt Kreeft
RKBS St. Theresia
3:52
3:51
2
Kike Velting
BWB School
4:00
3:59
3
Britt van den Bosch
CBS Dr. Picardt
4:06
4:05
4
Sam Elders
RKBS St. Willibrordu
4:30
4:29
5
Marielinde Heijnen
RKBS St. Willibrordu
4:42
4:41
6
Tess Hamminga
OBS Parkschool
4:46
4:45
7
Bente Bartels
RKBS St. Willibrordu
4:52
4:51
8
Roos Pastoor
RKBS St. Theresia
4:53
4:53
9
Lynn Vogelzang
OBS Parkschool
5:15
5:14
10
Marije Pierik
CBS Paul Kruger
5:19
5:17
11
Mirte Mastt
RKBS St. Willibrordu
5:19
5:19
12
Marle van de Bosch
CBS Dr. Picardt
5:23
5:21
13
Nilay Eski
RKBS St. Willibrordu
5:24
5:23
14
Daphne Stevens
RKBS PantaRhei
5:27
5:26
15
Lisa Meijerink
OBS Parkschool
5:30
5:29
16
Marit Reinsma
CBS Dr. Picardt
5:31
5:30
17
Marcel Pasjes
CBS Dr. Picardt
5:34
5:32
18
Loïs Mulder
CBS Dr. Picardt
5:35
5:34
19
Isabel Slomp
OBS De Wilhelminasch
5:40
5:39
20
Yara Veenvliet
CBS Dr. Picardt
5:42
5:42
21
Gwen Winter
CBS Paul Kruger
5:48
5:47
22
Megan Scheerhoorn
CBS Paul Kruger
5:49
5:48
23
Lotte Huizinga
RKBS St. Willibrordu
6:08
6:07
24
Mandy Jacobs
RKBS St. Willibrordu
6:08
6:08
25
Lotte Colmer
RKBS St. Willibrordu
6:10
6:09
26
Tara Dragt
RKBS St. Willibrordu
6:14
6:13
27
Tarza Koerts
RKBS PantaRhei
6:20
6:19
28
Eva van Egmond
Enschede
6:25
6:24
29
Marleen Doorn
OBS Buitenvree
6:26
6:24
30
Desiree Korterink
Coevorden
6:59
6:58
J-G, 1 KM G-GROEP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joran Kroesen
Hoogeveen
3:34
3:34
2
Wolter Dragsma
Hi5Club
3:39
3:39
3
Wesley Kuilder
Emmen
3:45
3:44
4
Sander Alberts
Koekange
3:48
3:48
5
Alex Albers
Hi5Club
4:26
4:26
6
Harron Dekker
Zweeloo
4:34
4:34
7
Maarten Mittendorf
Hi5Club
5:01
5:01
8
Richard van Holten
Hoogeveen
5:40
5:39
9
Jurgen Nijenbanning
andere school
5:51
5:49
10
Falco Marani
Hi5Club
6:00
5:59
11
Steve Dekker
Hoogeveen
6:35
6:34
12
Mark Kleine
Hi5Club
6:52
6:51
13
Bertjan Heersmink
Hi5Club
7:14
7:11
M-G, 1 KM G-GROEP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joyce Unij
Emmer-Compascuum
4:57
4:57
2
Corina Hemme
Nieuw-Dordrecht
5:00
5:00
3
Paula Mulder
Hardenberg
5:10
5:10
4
Cheriqu Stoel
Hi5Club
5:24
5:23
5
Carolien Postma
Hi5Club
5:28
5:27
6
Sandra Benjamins
Hi5Club
5:59
5:59
7
Susanne Verweg
Hi5Club
7:13
7:13
8
Marjolein Wolters
Hi5Club
7:34
7:33
9
Anita Lautenbach
Emmen
8:19
8:19
10
Jeanet Kampman
De Sperwers
8:24
8:23
11
Hermien Kappert
Hi5Club
8:42
8:39
J-12, 2 KM 10-12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reinier de Boer
BWB School
7:25
7:25
2
Stijn van de Griend
RKBS St. Willibrordu
7:57
7:57
3
Daan van Lunen
OBS Parkschool
8:07
8:07
4
Jasper Klingenberg
CBS Dr. Picardt
8:08
8:08
5
Daniel Kluitenberg
OBS Buitenvree
8:15
8:15
6
Julian Veenstra
OBS Parkschool
8:22
8:22
7
Stefan Hofsink
Spurt '88
8:26
8:25
8
Sjors Boesenkool
RKBS St. Willibrordu
8:31
8:31
9
Lorenzo Assen
RKBS St. Theresia
8:35
8:35
10
Daan Keuter
Coevorden
8:42
8:41
11
Bram Hinders
OBS Buitenvree
8:45
8:44
12
Raphael van de Vegte
Schoonebeek
8:50
8:49
13
Luca Mulder
CBS Dr. Picardt
8:51
8:51
14
Collin Wolf
OBS Buitenvree
8:53
8:50
15
Jordy Egberts
OBS Parkschool
8:55
8:54
16
Julian Grobbe
RKBS St. Theresia
8:58
8:58
17
Abdalllah Tsatsajeva
OBS Buitenvree
9:10
9:10
18
Coen Veenstra
OBS De Wilhelminasch
9:16
9:15
19
Milva Lopers
Gramsbergen
9:24
9:23
20
Thomas Scholtens
CBS Dr. Picardt
9:46
9:46
21
Chiel Brouwer
BWB School
9:56
9:55
22
Stan Meijerink
RKBS St. Theresia
9:58
9:57
23
Job Snels
OBS Parkschool
9:59
9:58
24
Tim Colmer
RKBS St. Willibrordu
10:28
10:28
25
Sven Frikken
CBS Dr. Picardt
10:32
10:32
26
Justin Jacobs
RKBS St. Willibrordu
10:35
10:34
27
Marten Pol
CBS Dr. Picardt
10:40
10:39
28
Daan Keen
RKBS St. Willibrordu
10:41
10:40
29
Kees van Gromgen
OBS Parkschool
10:43
10:43
30
Mika Eisen
CBS Dr. Picardt
10:43
10:43
31
Jim Vogelzang
OBS Parkschool
10:54
10:53
32
Kay Visser
RKBS St. Willibrordu
11:14
11:13
33
Emile Bronmans
OBS Parkschool
11:22
11:22
34
Sem Klok
OBS Buitenvree
11:24
11:21
35
Rick Smidt
RKBS St. Theresia
12:00
11:59
36
Chris Klunder
Coevorden
12:12
12:12
37
Stijn Roseboom
Coevorden
12:17
12:15
38
Tom Reefman
Agtherop
12:37
12:36
39
Jordy Botter
OBS Parkschool
13:50
13:49
M-12, 2 KM 10-12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vera de Vries
Sneek
7:31
7:31
2
Jenda de Boer
andere school
7:34
7:33
3
Else Brand
BWB School
8:29
8:28
4
Melanie Hofsink
Spurt '88
9:17
9:16
5
Louise Westerhof
OBS Parkschool
9:29
9:29
6
Lieke Boesenkool
RKBS St. Willibrordu
9:30
9:30
7
Debbie Roossien
CBS Dr. Picardt
9:44
9:43
8
Lotte de Jonge
OBS Parkschool
9:44
9:43
9
Lotte Vrieling
OBS Stidalschool
9:49
9:48
10
Lynn van Ewijk
RKBS St. Willibrordu
9:54
9:54
11
Marlon Schlepers
RKBS St. Theresia
10:01
10:00
12
Lavida van der Wijk
RKBS St. Willibrordu
10:06
10:04
13
Louisa Luit
Amersfoort
10:22
10:20
14
Annalena Ohlig
BWB School
10:22
10:21
15
Jaily Winter
CBS Paul Kruger
10:36
10:36
16
Marlou Marsman
CBS Dr. Picardt
10:45
10:43
17
Michelle Rolleman
OBS Buitenvree
10:47
10:46
18
Esmee Bosgraaf
Assen
10:55
10:54
19
Amber van de Bosch
CBS Dr. Picardt
11:07
11:06
20
Lotte Gritter
CBS Dr. Picardt
11:15
11:14
21
Romy Lunenborg
OBS De Wilhelminasch
11:21
11:20
22
Carlijn Pasjes
CBS Dr. Picardt
11:23
11:22
23
Shelby Meppelink
CBS Mijndert vd Thij
11:53
11:51
24
Ilse Dekker
Coevorden
12:06
12:06
25
Vera Kampherbeek
OBS De Wilhelminasch
12:20
12:19
26
Sharon Luinge
OBS De Wilhelminasch
12:26
12:25
27
Inge Reefman
49824 Laar
13:14
13:13
28
Nynke Spijkerman
Coevorden
13:18
13:18
29
Esmee Alting
CBS Dr. Picardt
13:32
13:30
30
Kaya Vredeveld
CBS Dr. Picardt
13:34
13:33
31
Wendy Lin
Coevorden
14:11
11:41
32
Emma Slomp
OBS De Wilhelminasch
15:25
15:24
33
Nina Brockhaus
OBS De Wilhelminasch
15:40
15:40
34
Annemarie Reefman
Laar Duitsland
15:41
15:40
DAMES, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Puck de Gier
Zuidwolde Dr
19:07
19:06
2
Iris Velting
Dalen
20:11
20:11
3
Marieke ten Brinke
Westerhaar-Vriezenv
20:48
20:47
4
Tamara de Vries
Meppel
22:26
22:25
5
Hannie Gijlers
Hengelo Ov
22:29
22:26
6
Marcha Lich
Aalden
23:10
23:08
7
Dianne Kottrik
Coevorden
23:30
23:26
8
Hesra Bijen
Groningen
23:51
23:45
9
Claire Rendering
Coevorden
24:36
24:32
10
Mandy Super
Emmen
24:58
24:52
11
Moniek Beldman
Hardenberg
25:53
25:49
12
Henrike Bannink
Dalen
25:57
25:42
13
Leandra Tiekstra
Coevorden
26:15
25:47
14
Eva ter Horst
Coevorden
26:19
26:09
15
Helga Huvermann
Rhede
26:46
26:31
16
Marleen Aasman
Erica
27:12
26:49
17
Lisa Keuter
Rijswijk Zh
27:14
26:57
18
Ilse Zwols
Emmen
27:15
27:06
19
Gea Pol
Coevorden
27:23
26:53
20
Irma Mittendorff
Coevorden
27:34
27:13
21
Karin Meems
Coevorden
27:52
27:38
22
Krista Withaar
Veenoord
28:15
28:08
23
Dionne Spijkerman
Coevorden
28:25
28:24
24
Marja Koops Mittendorf
Renault Hoiting Dale
28:43
28:22
25
Marjolein Klaassen
Schoonebeek
28:48
28:31
26
Melanie Klement
Velp Gld
28:49
28:28
27
Marloes Staal
Schoonebeek
28:49
28:32
28
Charlot Benjamins
Dalerpeel
28:51
28:47
29
Tessa Staal
Dalerpeel
28:51
28:48
30
Nadia Lagerwaard
Erica
28:53
28:48
31
Denise Guichelaar
Hoogeveen
29:00
28:35
32
Inge Geuzinge
Emmen
29:06
29:00
33
Roelinke Lubben
Emmen
29:07
28:37
34
Roelie Hegen
Sleen
29:28
29:05
35
Leonie Cremer
Coevorden
29:28
29:10
36
Vera Smidt
Coevorden
29:30
29:22
37
Karin Dubbink
Nieuw-Amsterdam
29:49
29:29
38
Kim van de Sande
Zwolle
29:53
29:35
39
Daphne de Jong
Coevorden
29:56
29:23
40
Manon de Jonge
Timing Uitzendteam -
30:10
30:05
41
Karin Hogeveen
Emmen
30:30
30:01
42
Teunella Pierik
Coevorden
30:33
30:14
43
Ipek Karakoc
Coevorden
30:47
30:47
44
Annelies Brinks
Coevorden
30:50
30:43
45
Naomi Schonewille
Geesbrug
30:59
30:25
46
Rosenna Bekelaar
Geesbrug
30:59
30:26
47
Claudia Heijnen
Schoonebeek
31:11
30:57
48
Dorien Redder
Emmen
31:23
30:54
49
Anneke Boorsma
Coevorden
31:45
31:38
50
Marjolein de Vries
Emmen
31:55
31:43
51
Irene Kooiker
Coevorden
32:09
31:38
52
Marjoke Tenfelde
Weiteveen
32:34
32:19
53
Sandra Feijen
Emmen
33:02
32:33
54
Stephanie Bos
Wachtum
33:05
32:37
55
Charelly van Klinken
Nieuw-Amsterdam
33:06
32:44
56
Esmeralda van der Heid
Veenoord
33:07
32:45
57
Dian Koers
Bakkerij Sieben - 2
33:15
33:02
58
Ilona Prins
Bakkerij Sieben - 2
33:15
33:02
59
Milja Immink
Weiteveen
33:19
33:04
60
Anouk Osseforth
Timing Uitzendteam -
33:21
33:16
61
Annieck Overzet
Bakkerij Sieben - 2
33:37
33:25
62
Charelle Meppelink
Dalerveen
33:52
33:43
63
Ingrid van der Veen
Coevorden
34:11
33:44
64
Karen ten Velde
Enschede
34:11
33:44
65
Shanna Mank
Utrecht
34:11
33:44
66
Lisanne van Dooren
Coevorden
34:28
34:22
67
Margriet Wesselink
Coevorden
34:37
34:24
68
Alies de Jonge
Hoogeveen
34:44
34:16
69
Yvette Scheerhoorn
Coevorden
34:57
34:37
70
Karolien Kuipers
Coevorden
35:04
34:35
71
Renate Orsel
Gemeente Coevorden
35:05
34:49
72
Marieke Meijerink
Groningen
35:49
35:23
73
Marjolein van Lottum
Beautysalon Simply T
39:03
38:38
74
Paulien Post
Geesbrug
39:29
38:55
75
Manon Hugen
Geesbrug
39:29
38:55
D40+, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
20:07
20:06
2
Marjan Kuipers
Wachtum
21:55
21:52
3
Marian Fuselier
Heino
21:59
21:58
4
Ineke Nawijn
Hardenberg
22:40
22:38
5
Petra Zwart
Erica
23:09
23:09
6
Roelie Heijting
Bakkerij Sieben - 1
24:11
24:00
7
Lucie Mol
Dalen
24:26
24:23
8
Linda Schlosser
Enschede
24:44
24:38
9
Karin Kwint
Sluyters Sport
25:51
25:18
10
Maureen Schutten
Timing Uitzendteam -
26:06
26:01
11
Aaffien Klingenberg
Coevorden
26:26
26:08
12
Meta Kasperts
Coevorden
27:04
26:32
13
Roelie Meijering
Dalen
27:18
27:01
14
Annemieke Assen
Coevorden
27:30
27:14
15
Lammieke Vaartjes
Hollandscheveld
27:42
27:16
16
Peter Vrolijk
Coevorden
27:47
27:25
17
Irma IJdens
Coevorden
27:51
27:34
18
Marianne Roossien
Coevorden
27:53
27:36
19
Miranda Gritter
Coevorden
27:54
27:22
20
Sylvia Slot de Blaauw
Coevorden
28:13
27:47
21
Vera Koster
Coevorden
28:56
28:48
22
Geke de Leeuw
Bakkerij Sieben - 2
29:05
28:54
23
Gerda op't Ende
Emmen
29:10
29:03
24
Marian Schrijver
Lemelerveld
29:15
29:09
25
Mirjam Nauta
Schoonoord
29:20
29:07
26
Anja Jacobs
Coevorden
29:26
29:12
27
Miny Visser
Coevorden
29:26
29:12
28
Jaqueline Pol
Coevorden
29:39
29:29
29
Geeke Snijders
Holthone
29:46
29:25
30
Annette Hagel
Coevorden
29:47
29:41
31
Jantje Frieling
Emmen
30:30
30:01
32
Ageeth van der Weide
Dalerpeel
30:38
30:31
33
Geertje Goelema
Dalen
30:42
30:17
34
Karin Staal
Gemeente Coevorden
30:45
30:29
35
Jessica Bekman
Emsbüren (GER)
30:51
30:35
36
Monique Koops
Geesbrug
31:49
31:15
37
Thea Ekkelkamp
Animal Lovers B.V.
31:57
31:23
38
Leny Stevens
Emmen
32:03
31:53
39
Maartje Timmerman
Coevorden
32:06
31:42
40
Anita Hugen
Geesbrug
32:14
31:39
41
Manuela van der Weide
Geesbrug
32:14
31:40
42
Trudy Klein
Coevorden
32:19
32:02
43
Marlies de Vries
Nieuw-Amsterdam
32:35
32:21
44
Janet Knuppe
Oosterhesselen
33:03
32:43
45
Margriet Vroege
Wachtum
33:05
32:36
46
Zwaantje Ekkelenkamp
Coevorden
33:11
32:53
47
Ina Otten
Hardenberg
33:11
32:53
48
Yvonne Keuter
Hoogeveen
33:32
33:13
49
Majella Bouws-Gudde
Emmen
33:32
33:23
50
Janet Kamping
Klazienaveen
33:43
33:17
51
Sylvia Voortman
Coevorden
33:50
33:40
52
Mascha de Vries
Emmen
34:33
34:23
53
Marietje van der Fels
Domesta
34:38
34:09
54
Kinie Kaspers
Emmer-Compascuum
34:46
34:17
55
Tineke Hulzebos
Dalen
34:53
34:24
56
Heidi Dekker
Dalerpeel
35:26
35:19
57
Geeske Bouwknegt
Hoogeveen
35:30
35:17
58
Gerda de Jonge
Hardenberg
37:15
36:47
59
Len Leijendekker-Feije
Coevorden
43:43
43:38
HEREN, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost Hindriks
Schoonebeek
16:50
16:50
2
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
16:59
16:59
3
William van Eeken
Wieln Duitsland
17:30
17:29
4
Maarten van Dijk
Hoogeveen
17:55
17:54
5
Tjip Baas
Emmer-Compascuum
18:16
18:16
6
Jan Bouwknegt
Hoogeveen
18:27
18:27
7
Welmer de Boer
Nijland
18:30
18:30
8
Folkert Huisma
Drachten
18:55
18:55
9
Jeroen Kerkdijk
Schoonebeek
19:01
18:59
10
G Kuijpers
IVM
19:12
19:12
11
Quinten Vos
Timing Uitzendteam -
19:16
19:13
12
Rob Kottrik
Coevorden
19:32
19:31
13
Richard Prakken
Aalden
19:44
19:43
14
André Scholing
Noordscheschut
19:49
19:48
15
Anne Gert Venema
Emmen
19:57
19:47
16
Kay Ambergen
Coevorden
19:59
19:57
17
Koen Hilferink
Zwolle
20:04
20:01
18
Thijs Terlouw
Domesta
20:29
20:27
19
Mark Langius
Emlichheim DE
20:34
20:31
20
Daan Hinders
Coevorden
20:40
20:27
21
Ramon Nijhof
Timing Uitzendteam -
20:43
20:42
22
Rene Kemkes
Coevorden
20:50
20:49
23
Christian Kampherbeek
Hardenberg
20:57
20:52
24
Frank Ambergen
Coevorden
21:04
21:01
25
Bert Jansen
Schoonebeek
21:09
20:48
26
Bart Hagel
Amsterdam
21:16
20:46
27
Dylan Huizing
Coevorden
21:28
21:28
28
Michiel Kikkert
Coevorden
21:39
21:34
29
Berry Scholten
Timing Uitzendteam -
21:41
21:37
30
Niek Klokkers
Lutten
21:43
21:35
31
Kelvin Deen
Coevorden
21:44
21:41
32
Nico Kottrik
Bakker Groep Coevord
21:45
21:45
33
Henko Schipper
Geesbrug
21:53
21:39
34
Thijs Baarslag
Hoogeveen
21:54
21:52
35
Henriko Kruizinga
Timing Uitzendteam -
21:58
21:56
36
Jan-Jorrit Lubben
Velp Gld
22:11
22:03
37
Stefan Kleine
Elim
22:16
22:12
38
Jan Snoeijer
Coevorden
22:21
22:17
39
Henk Veldman
Emmen
22:22
22:14
40
Niels van de Venis
Timing Uitzendteam -
22:32
22:25
41
Jorn Kreeft
RKBS St. Theresia
22:35
22:34
42
Jani Visser
Coevorden
22:36
22:34
43
Bas Perdijk
Briltil
22:39
22:34
44
Henk Kortman
Dalen
22:49
22:45
45
Joris Mittendorff
Coevorden
22:53
22:38
46
Jesper Scholte
Coevorden
22:55
22:47
47
Daniel Herbers
Emmen
22:58
22:47
48
Sander Gosevoort
Coevorden
22:59
22:41
49
Albert Kwant
Emmen
23:06
22:55
50
Walter van Dunen Sessa
Coevorden
23:07
23:05
51
Sebastiaan Slot
Hardenberg
23:07
22:36
52
Stefan Kwint
Sluyters Sport
23:10
22:37
53
Jorden Ekkelenkamp
Coevorden
23:25
23:06
54
Rob van de Graaff
Emmen
23:27
23:22
55
Dani Savenije
Emmen
23:30
23:09
56
Hans Tholen
Slagharen
23:34
23:13
57
Rutger Bronts
Coevorden
23:35
23:34
58
Daan Meijering
Dalen
23:36
23:25
59
Kjetil Brand
Dalen
23:46
23:40
60
Robin Smale
Wageningen
23:50
23:29
61
Raymond Weber
Erica
23:51
23:27
62
Bas Schlepers
Coevorden
23:53
23:44
63
Marcel Boorsma
Coevorden
23:53
23:45
64
Stan van der Veen
Dalerpeel
24:03
23:59
65
Martijn Oudhuis
Coevorden
24:05
23:51
66
Erik Boertjes
Hardenberg
24:18
24:14
67
Rick Hendriks
Nieuw-Amsterdam
24:20
23:57
68
Jimmy Arends
Timing Uitzendteam -
24:30
24:27
69
Mark van der Wal
Coevorden
24:34
24:26
70
Mark Kiers
Coevorden
24:37
24:21
71
Stefan Berg
Coevorden
24:39
24:33
72
Joost Bouman
Timing Uitzendteam -
24:42
24:38
73
Ramon Tromp
Coevorden
24:46
24:44
74
Kevin Schlepers
Slagharen
24:53
24:44
75
Frank Emming
Nieuw-Amsterdam
25:00
24:35
76
Marco Boer
Renault Hoiting Dale
25:04
24:42
77
Arnoud de Winkel
Timing Uitzendteam -
25:12
25:08
78
Daniël de Leeuw
Coevorden
25:18
25:11
79
Manfred Grooten
Emmen
25:20
25:10
80
Milan van Os
Hoogeveen
25:25
25:10
81
Freddy Reefman
Laar
25:26
25:24
82
Sieb de Haan
Coevorden
25:32
25:19
83
Wilfred Kolk
Hoogeveen
25:38
25:12
84
Hans Westerhof
Vlagtwedde
25:39
25:39
85
Richard Wessel
Coevorden
25:42
25:27
86
Mark Jagt
Nieuw-Amsterdam
25:44
25:25
87
Jeroen Boer
Veenoord
25:48
25:25
88
Rowin Faas
Coevorden
25:51
25:36
89
John de Vegt
Gemeente Coevorden
25:58
25:49
90
Jeroen Koopman
Barger-Compascuum
26:15
25:51
91
Bas Spang
Coevorden
26:17
26:05
92
Peter Seinen
Renault Hoiting Dale
26:19
25:58
93
Rick Klunder
Coevorden
26:38
26:32
94
Hylke Thiry
Zwolle
26:41
26:35
95
Joran Kroesen
Hoogeveen
26:59
26:31
96
Rutger Zwols
Groningen
27:08
26:41
97
Roy Klaassen
Coevorden
27:35
27:23
98
Andy Hof
Coevorden
27:36
27:13
99
Jeroen Ramaker
Coevorden
27:56
27:25
100
Mr Suit
Leeuwarden
28:00
27:35
101
Niels Koster
Coevorden
29:18
28:50
102
Joost Bank
Dalen
29:29
28:39
103
Arnout Nijenbanning
Dalen
29:29
28:42
104
Neal Stalenburg
Beautysalon Simply T
30:01
29:37
105
Rolf Noppers
Emmen
30:07
29:54
106
Nick Wolters
Coevorden
30:21
30:11
107
Thom vd Weide
Coevorden
30:31
30:03
108
Jeroen Strijker
Emmen
31:03
30:42
109
Ivan Buijs
Renault Hoiting Dale
31:04
30:42
110
Richard Hamminga
Coevorden
31:09
31:02
111
Bert Jan Venema
Emmen
31:55
31:44
112
Jan-Willem Fekkes
Animal Lovers B.V.
31:57
31:23
113
Anne de Jong
Amsterdam
32:48
32:29
114
Antoin Tigelaar
Emmen
32:48
32:38
115
Jan Jaap Levinga
Emmen
32:59
32:51
116
Gijs Timmermans
Emmen
33:43
33:33
117
Jesse Jutstra
Coevorden
34:49
34:38
118
Jos Meijerink
Eelde
35:49
35:22
119
Christian Kruitbos
Schoonebeek
36:21
36:10
120
Andre Noot
Beautysalon Simply T
37:44
37:19
121
Kyle Stalenburg
Beautysalon Simply T
38:17
37:52
122
Pascal Jelies
Vlagtwedde
39:20
39:19
123
Mike Mulder
Dalen
41:08
40:16
H40+, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
17:13
17:13
2
Michel Blaauwgeers
Zwolle
18:22
18:22
3
Albert Mussche
Nieuwleusen
18:41
18:41
4
Gert Berenst
Vroomshoop
18:45
18:44
5
Robert Terlouw
Domesta
19:36
19:33
6
André van der Kooi
Timing Uitzendteam -
20:01
20:01
7
André Maes
Bakker Groep Coevord
20:06
20:05
8
Gert van der Belt
Domesta
20:15
20:11
9
Cristian Gozevoort
Bakkerij Sieben - 1
21:10
21:00
10
Herald Hofsink
Gramsbergen
21:44
21:42
11
Sjonnie de Groot
Emmen
22:33
22:13
12
Aaldert Koops
Geesbrug
22:43
22:28
13
Roberto Heijnen
Bakker Groep Coevord
23:03
22:53
14
Reijer Koster
Coevorden
23:10
23:02
15
Arnold Sluyters
Sluyters Sport
23:10
22:38
16
Henk Veenvliet
IVM
23:19
23:19
17
Dave Gerth
Emmen
23:25
23:22
18
René Heijnen
Bakkerij Sieben - 1
23:28
23:16
19
Roelof Sieben
Bakkerij Sieben - 2
24:04
23:52
20
Roeland Kwint
Sluyters Sport
24:17
23:45
21
René VanBasten
Hoofddorp
24:20
23:56
22
Raymond van Basten
Hoofddorp
24:26
24:02
23
Chris Hesselink
Laar (GER)
24:36
24:20
24
Eric Marissen
Coevorden
24:53
24:43
25
Bert Ambergen
Coevorden
25:01
24:58
26
Niek Weeting
Meppel
25:04
24:44
27
Gerwin Kampherbeek
Coevorden
25:44
25:20
28
Ralf Groeneveld
Coevorden
25:44
25:21
29
Marco Perdijk
Briltil
25:52
25:47
30
Michel Bosgraaf
Assen
25:56
25:41
31
Marius Veenvliet
IVM
26:07
25:35
32
Jan Spijkerman
Coevorden
26:20
26:19
33
Erwin Kroezen
Weiteveen
26:24
26:19
34
Henk Koopman
Coevorden
26:29
26:25
35
Bert Wolbert
Coevorden
26:48
26:32
36
Robin Doorn
Coevorden
27:21
27:17
37
Bernard Heijnen
Weiteveen
27:51
27:26
38
Arthur Brand
Dalen
28:16
28:10
39
Kor Roossien
Coevorden
28:17
27:58
40
Jos Gosevoort
Coevorden
28:39
28:20
41
Lennard Reinsma
Coevorden
29:05
28:32
42
Eric Ekkelenkamp
Coevorden
29:41
29:22
43
Martijn Brander
Animal Lovers B.V.
31:57
31:23
44
Eric Zeeman
Emmen
32:44
32:27
H50+, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gertjan Tichelaar
Oldebroek
17:41
17:41
2
Tjibbe de Vries
Kampen
19:29
19:29
3
Heinz Stroeve
Emlichheim (Dui)
20:08
20:07
4
Evert van den Bosch
Ommen
20:26
20:25
5
Hans Zandbergen
Hoogeveen
20:50
20:48
6
Frank Koopmans
Balkbrug
21:23
21:20
7
Arno Jans
Dalen
22:55
22:50
8
Martin Hagel
Gemeente Coevorden
22:59
22:46
9
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
23:04
23:02
10
Herman KLaassen
Bakkerij Sieben - 1
23:40
23:29
11
Jan Heller
Barger-Compascuum
23:57
23:56
12
Ben Schrijver
Lemelerveld
24:08
24:06
13
Johan van der Veen
Dalerpeel
24:32
24:11
14
Jos Assen
Gemeente Coevorden
24:40
24:31
15
Wim Munsterhuis
Dalen
24:44
24:42
16
Joop Savenije
Klazienaveen
26:22
26:13
17
Harry Kramer
Bakkerij Sieben - 1
26:25
26:14
18
Gerard Oudhuis
Coevorden
26:55
26:40
19
Geert Spang
Coevorden
27:06
26:53
20
Jan Vermeij
Dalen
27:17
27:04
21
Henk Meijerink
Coevorden
27:39
27:13
22
Henk Haverkort
Coevorden
27:44
27:30
23
Pc de Zwart
Coevorden
27:57
27:42
24
Johannes Stalenburg
Beautysalon Simply T
28:42
28:18
25
Jans Kuipers
Klazienaveen
29:25
29:16
26
Gerrit Schuitema
Emmen
29:32
29:13
27
Martin Keuter
Coevorden
30:05
29:47
28
Hans Kok
Coevorden
30:49
30:18
29
Winfried Hamminga
Coevorden
31:18
31:11
30
Henk Kruimink
Oosterhesselen
31:26
31:06
31
Rob Vinke
Borger
32:32
32:00
32
Jaap Lubbers
Nieuw-Amsterdam
32:40
32:15
33
Jan Benjamins
Dalerpeel
32:53
32:33
34
Wim Pessink
Timing Uitzendteam -
33:19
33:13
35
Gerarde Muiser
Midsland
33:31
33:29
DAMES, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacelyn Gruppen
Stuifzand
37:10
37:10
2
Saffira Kiewiet
Haren Gn
37:17
37:17
3
Ine Snoeken
Ruinen
41:35
41:35
4
Janien Lubben
Emmen
42:38
42:38
5
Manon Otter
Nieuw-Dordrecht
48:09
48:07
6
Allet Lingenaar
Zwartemeer
48:44
48:43
7
Rachelle Bakker
Coevorden
49:04
48:56
8
Dominique Hagenauw
Amsterdam
49:11
49:04
9
Alisa van de Capelle
Erica
51:24
51:21
10
Debora Kroese
Ruinerwold
56:43
56:39
11
Chantal Kuipers
Zwolle
1:03:27
1:03:15
12
Marjolein Wolting
Coevorden
1:04:05
1:04:00
13
Anouschka Zwiggelaar
Elim
1:14:37
1:14:32
D40+, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anneke de Boer
Nijland
44:41
44:40
2
Liesbeth Koehorst
Hoogeveen
57:41
57:34
3
Petra Mensen
Klazienaveen
58:06
57:55
4
Monique Tempelman
Aalden
59:42
59:34
5
Peter Zwiggelaar
Emmen
1:07:28
1:07:23
HEREN, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Schippers
Hardenberg
34:13
34:13
2
Martijn Croon
Coevorden
36:53
36:52
3
Sebastiaan Pol
Coevorden
38:40
38:40
4
Jerry Koorman
Ter Apel
39:07
39:06
5
Ewoud Lalkens
Sleen
40:33
40:33
6
Jurgen Veenendaal
Amsterdam
41:09
41:08
7
John Sikken
Erm
41:57
41:57
8
Kenny Boer
Veenoord
44:24
44:20
9
Harman Wattel
Coevorden
45:14
45:10
10
Dennis Nijstad
Elim
45:22
45:18
11
Johan Veenstra
Nieuw-Amsterdam
46:03
46:00
12
Mark Vester
Dalerveen
46:22
46:14
13
Wilfred ten Caat
Elim
47:38
47:34
14
Remco Bos
Coevorden
47:59
47:55
15
Arnold Malkus
Coevorden
48:45
48:43
16
Marc van de Graaff
Emmen
49:08
49:08
17
Martijn Boer Domesta
Emmen
50:23
50:12
18
Mark van der Veen
Dalerpeel
50:52
50:43
19
Sander Berends
Coevorden
51:19
51:12
20
Jan Marc
Coevorden
53:09
53:09
21
Jan Roelof Wesselink
Coevorden
54:22
54:16
22
Roy van der Slen
Groningen
54:37
54:33
23
Harron Dekker
Zweeloo
55:10
55:00
24
Ewan Scholte
Coevorden
55:21
55:19
25
Lennart Slomp
Coevorden
55:23
55:20
26
Bart Hensen
Coevorden
56:49
56:46
27
Wesley Mast
Coevorden
57:23
57:14
28
Rolf Pelgrim
Coevorden
59:34
59:32
29
Kevin Zwarts
Elim
1:01:32
1:01:27
30
Bertus Veenstra
Erica
1:04:59
1:04:49
H40+, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Paalman
Rijssen
33:41
33:40
2
Jannes Dolfing
Westerbork
37:07
37:06
3
Gerard Berg
Coevorden
41:20
41:17
4
Bert Eisen
Coevorden
42:24
42:22
5
Bennie Wiegman
Kiel-Windeweer
42:49
42:48
6
Bas van de Graaff
Coevorden
43:27
43:27
7
Richard Luit
Amersfoort
44:29
44:26
8
Robert Terlouw Domesta
Emmen
45:24
45:22
9
Alber Greupink
Coevorden
45:56
45:54
10
Martijn Heidemans
Zutphen
47:23
47:21
11
Jos Timmerman
Coevorden
47:33
47:32
12
Aljo van der Sleen
Coevorden
47:45
47:39
13
Tom van Tellingen
Sleen
48:09
48:08
14
Richard Kok
Coevorden
48:21
48:19
15
Leo Meijerink
Coevorden
48:39
48:35
16
Arjan Pol
Coevorden
49:22
49:16
17
Ron Seitzinger
Emmen
49:53
49:45
18
Vincent Koomen
Coevorden
49:57
49:55
19
Bennie Lippold
Coevorden
50:10
50:01
20
Martin Oost
Hoogeveen
51:05
50:59
21
Rob Zandkamp
Coevorden
51:34
51:28
22
Ronald Schlepers
Coevorden
51:34
51:25
23
Richard Koehorst
Hoogeveen
53:59
53:52
24
Harry Sloots
Elim
55:13
55:09
25
Arend Brink
49824 Emlichheim (DU
55:14
55:06
26
Aart Jan Gillisen
Meppen
55:32
55:20
27
Robert Teuben
Emmen
56:45
56:38
28
Eric Mensen
Klazienaveen
1:02:58
1:02:46
29
Hendri de Haan
Coevorden
1:03:09
1:02:59
30
Richard van der Veen
Coevorden
1:03:13
1:03:02
31
Erik Zwiggelaar
Emmen
1:04:58
1:04:53
H50+, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Rolink
Erica
37:31
37:30
2
Bennie Kosse
De Krim
42:44
42:43
3
Henk Hartman
Dalen
43:37
43:34
4
Erwin Bisschop
Hoogeveen
43:56
43:53
5
Sietze Hoogsteen
Emmen
44:13
44:10
6
Piet Tjeerdsma
Emmen
44:39
44:34
7
Heinz Stroeve
Emlichheim (dui)
46:32
46:31
8
Jan Garming
Dalen
46:39
46:36
9
Mans Veldsink
Dedemsvaart
47:36
47:29
10
Garmt Borgman
Hoogezand
48:05
48:05
11
Jurgen Riesenbeck
Emmen
48:06
47:59
12
Jos Smit
Laar (GER)
49:05
48:56
13
Benny Beerling
Schoonebeek
49:47
49:39
14
Henk Tuls
Coevorden
49:48
49:41
15
Wim Wolbers
Hollandscheveld
50:02
49:56
16
Hans van Overbeek
Emmen
51:44
51:33
17
Harry van der Sleen
Dalen
53:24
53:20
18
Peter Wattel
Coevorden
53:26
53:22
19
Willy Zandbergen
Coevorden
55:10
54:59
20
Gerrit Lahuis
Aalden
57:06
56:58
21
Jan Olsman
Almelo
57:46
57:38
22
Henk de Jong
Hoogeveen
59:05
58:59
23
Thijs Likkel
Coevorden
59:27
59:17
24
Giuseppe Pitta
Emmen
59:37
59:35
25
Joop Westdijk
Coevorden
1:01:01
1:00:50
26
Frans Hoogenraad
Coevorden
1:03:31
1:03:19
ESTAF, ESTAFETTE 4X2.5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Venhorst Makelaardij
Venhorst Makelaardij
37:38
37:30
BEDR, TIMING BEDR 3X5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Timing Uitzendbureau -
Coevorden
1:00:00
2
Domesta
Coevorden
1:00:20
3
Bakker Groep Coevorden
Coevorden
1:04:54
4
Bakkerij Sieben - team
Coevorden
1:08:18
5
Ivm
Coevorden
1:08:38
6
Timing Uitzendbureau -
Coevorden
1:08:55
7
Sluyters Sport
Coevorden
1:10:37
8
Gemeente Coevorden
Coevorden
1:13:37
9
Renault Hoiting Dalen
Dalen
1:20:06
10
Bakkerij Sieben - team
Coevorden
1:26:24
11
Timing Uitzendbureau -
Coevorden
1:29:37
12
Animal Lovers BV
Coevorden
1:35:51
13
Beautysalon Simply The
Zwolle
1:36:27
Winnaar bedrijvenloop 5 km: Timing team 1
Winnend team 4x2.5 km: Venhorst Makelaardij
Organisatie: Rotaryclub Coevorden en Loopgroep Codac
Uitslagen op http://www.uitslagen.nl en http://www.coevordergrachtenloop.nl
www.uitslagen.nl
20-07-2014 21:44