Uitslagenlijst 3e Oethoesterloop

Uithuizen - Zaterdag 5 juli 2014

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjan Marchand
Groningen Atletiek
33:07
33:06
2
Meindert ter Veer
Oldehove
35:33
35:31
3
Gerben Vermij
Leens
36:04
36:02
4
Jos Richie
Groningen Atletiek
37:28
37:27
5
Harald Kiewiet
Winschoten
39:27
39:26
6
Julius Kuipers
Wageningen
41:49
41:45
7
Lex Doornbos
Groningen
43:13
42:58
8
Mick de Haan
Groningen
44:05
44:01
9
Johan Weijenberg
Uithuizermeeden
46:13
46:07
10
Tim Noorman
Delfzijl
47:24
47:20
11
Robers Folkers
Uithuizen
52:57
52:41
12
Ubel Haveman
Ulrum
56:08
56:04
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Lionitas
35:04
35:03
2
Martin Veenhuizen
Tynaarlo
35:50
35:50
3
Sietze Jan Boer
Loopgroep Astrea
38:22
38:21
4
Remco Oost
Loopgroep Astrea
38:32
38:31
5
Johan Vonck
Artemis
38:35
38:34
6
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
39:01
38:59
7
Wubbo Gremmer
Winschoten
39:58
39:57
8
Gert Kleinjan
Aduard
40:55
40:53
9
Bart Hanenburg
Uithuizermeeden
42:19
42:15
10
Marco den Hollander
Assen
42:44
42:43
11
Peter Hoving
Kantens
43:00
42:54
12
Adem Karaaslan
Loopgroep Kameleon
43:08
43:05
13
Eric Swijghuizen
Spijk Gn
43:56
43:55
14
Geert Anne Mollema
Oldehove
46:05
46:01
15
Tonnie Westerloo
Uithuizermeeden
46:13
46:01
16
Richard Terra
Bedum
49:15
49:06
17
Siep Huizinga
Loopgroep Kameleon
50:03
49:49
18
Richard van de werff
Usquert
50:39
50:28
19
Harry Hammenga
Winsum Gn
52:34
52:15
20
Rene Rijpleog
Uithuizermeeden
53:16
53:04
21
Jurjen de Vries
Loopgroep Bedum
54:21
54:04
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naanko Drent
Heiligerlee
38:09
38:09
2
Carel Opten
AAC '61
38:11
38:11
3
Henry Perdok
Friesland
39:22
39:20
4
Kees Groenendijk
ATC '75
39:29
39:28
5
K Stadlander
Aquilo
41:53
41:51
6
Roelof Berends
Oudeschip
42:11
42:07
7
Klaas Bijsterveld
Loopgroep RaitdaipRu
44:59
44:54
8
Bobby Broersma
Groningen
45:49
45:47
9
Writser Vonck
Godlinze
46:12
46:01
10
Henk Kamstra
Winsum Gn
47:53
47:47
11
Anton Alberts
Harkstede
47:59
47:55
12
Peter Disseldorp
Loopgroep Zuidhorn
49:08
49:00
13
Koos van Koldam
Farnsum
50:37
50:28
14
Klaas Olthof
Loopgroep Kameleon
50:51
50:42
15
Jan Mulder
Annen
51:10
51:05
16
Kor Tillema
Loopgroep Kameleon
51:55
51:46
17
Dirk Franssens
Saaksum
54:08
54:01
18
Dirk Dros
Winsum Gn
1:00:59
1:00:46
19
Herman Wassink
Loopgroep Kameleon
1:01:21
1:01:07
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Olijve
ATC '75
38:36
38:35
2
Karel Edens
Groningen
39:47
39:46
3
Jan Krans
Fivelstreek
43:12
43:10
4
Jan Pols
Groningen Atletiek
46:54
46:49
5
Jan Berends
Einighause
47:24
47:17
6
Bert Rekker
Loopgroep Nienoord
48:16
48:13
7
Dirk Heun
Appingedam
48:39
48:29
8
Anko Wieringa
Groningen
48:39
48:32
9
Henk Smit
Groningen
49:03
49:00
10
Luud Pijl
Noordwolde Gn
52:01
51:51
11
Jan Rake
Haren Gn
52:07
51:56
12
Fokko Dijkstra
Usquert
52:12
52:07
13
Nico Geertsema
Winsum Gn
53:49
53:39
14
Jaap Groenendal
Oldehove
53:52
53:46
15
Ed van der Graaf
Dutch Runners
54:06
53:55
16
Richard Hyacinth
Groningen
55:31
55:27
17
Lenard Wijnstekers
Groningen
55:31
55:28
18
Klaas van der Molen
Fivelstreek
57:49
57:43
19
Carel Vedder
Groningen
58:41
58:30
20
Johan Hekkema
Uithuizermeeden
1:04:58
1:04:39
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henderike Oosterhof
the Hague Road Runne
41:21
41:19
2
Annet Haaksma
Groningen
51:50
51:47
3
Susanne Blom
Sappemeer
52:05
52:00
4
Ellen Haveman
Ulrum
54:17
54:12
V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
avVN
41:46
41:44
2
Simone Binnema
Artemis
44:27
44:25
3
Sandra Medendorp
Pesse
44:48
44:46
4
Aleida Groothoff
Winsum Gn
47:42
47:38
5
Nicole Boschman
Loopgroep Kameleon
58:43
58:30
6
Erna Veening
Loopgroep RaitdaipRu
59:59
59:51
7
Ellen La Crois
Uithuizermeeden
1:02:31
1:02:15
8
Harma Kooi
Usquert
1:03:09
1:02:53
V50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anna Siebenga
Gasselte
44:55
44:52
2
Hilda Broekhuizen
Artemis
47:13
47:09
3
Tini Visker
Artemis
50:03
49:58
4
Reina Wijnia-Kwant Kri
Hasselt
53:03
53:02
5
Marian Overgaauw
Eelde
55:05
54:59
6
Jeannet Bakema
Artemis
57:58
57:54
7
Reinie Heerema-Kremer
Loopgroep Kameleon
1:06:26
1:06:13
TRIM, 10 KM TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janneke de Vries
Schipborg
30:06
30:00
2
Hink Slagter
Annen
32:58
32:51
3
Marinus Jannssen
Uithuizermeeden
43:49
43:43
4
Gert Jan van der Hoek
Loopgroep Astrea
44:19
44:16
5
Michiel Janssen
Uithuizermeeden
44:53
44:47
6
Lineke Huizinge
Baflo
51:26
51:13
7
Peter Kwant
Holwierde
53:21
53:10
8
Theo Kroeze
Appingedam
53:27
53:08
9
Peter Brouwer
Artemis
54:16
53:57
10
Riėtte Danhof
Baflo
55:16
55:01
11
Jan Woldhuis
Ten Post
57:01
56:49
12
Kars Schuiling
Uithuizermeeden
57:07
56:51
13
Sander de vries
Loopgroep Bedum
57:50
57:32
14
Saaktje Slump
Loopgroep Kameleon
58:42
58:30
15
Diana Schuiling
Uithuizermeeden
1:02:36
1:02:20
TRIM, 5 KM TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wiigwas Geertsema
Groningen
18:30
18:29
2
Frank Buigel
Vitalis
18:30
18:30
3
Thomas Kwint
Groningen Atletiek
18:32
18:31
4
Jarno Dekker
Groningen
18:59
18:57
5
Joris Rietveld
Zuidlaren
20:55
20:53
6
Jesse Slagter
Annen
21:05
21:02
7
Ayzo Wiertsema
Uithuizen
21:46
21:37
8
Wim Ammeraal
Artemis
22:16
22:12
9
Marinde Schuitema
Groningen Atletiek
22:38
22:35
10
Ricardo Kregel
Uithuizen
23:21
23:15
11
Henk Wijnholds
Garsthuizen
23:42
23:33
12
Arjen Kwint
Artemis
24:24
24:18
13
Agnes Woldhuis
Ten Post
24:36
24:27
14
Hans Arling
Siddeburen
24:46
24:43
15
Jeroen Reens
Groningen
26:28
26:11
16
Hendrik van Dis
Uithuizen
26:47
26:37
17
Josien Binnema
Eenrum
26:54
26:49
18
Ike Haveman
Ulrum
26:58
26:54
19
Nienke Eek
Uithuizen
26:58
26:55
20
Roos Velting
Loopgroep Bedum
26:58
26:55
21
Dirk de Weert
Loopgroep Kameleon
27:03
26:56
22
Bianca Boerema
Groningen
27:13
27:03
23
Marian Danhof
Eenrum
27:22
27:05
24
Marianne Bouwland
Loopgroep Kameleon
27:52
27:44
25
Josefien van der Veen
Loopgroep Kameleon
28:04
27:56
26
Janine Roelfsema
Aquilo
28:35
28:29
27
Siegrit Bisschop-van W
Uithuizen
29:00
28:44
28
Robin Medendorp
Pesse
29:11
29:04
29
Ineke Wolters
Artemis
29:11
28:57
30
Anita Vermue
Zandeweer
29:48
29:40
31
Nellie Bos-Zuidema
Uithuizermeeden
30:29
30:13
32
Saskia van Zwam
Loopgroep Kameleon
30:35
30:18
33
Lineke Ham
Warffum
31:12
31:06
34
Marja Franssens
Saaksum
31:31
31:17
35
Sjouke de Vries
Delfzijl
31:34
31:22
36
Nik Haveman
Ulrum
31:35
31:33
37
Jeannette Polkerman
Zuidlaren
32:58
32:51
38
Hilda Meijerhof
Appingedam
34:30
34:12
39
Ans de Vries
Delfzijl
34:31
34:13
40
Trijnie Doornbos
Groningen
34:39
34:24
41
Corry Hofland
Groningen
34:50
34:32
42
Janneke de Weert-Siege
Loopgroep Kameleon
34:56
34:38
43
Wilma Kampen
Uithuizen
39:43
39:32
www.uitslagen.nl
26-07-2014 17:13