Uitslagenlijst Dom Verdan Loop

Reutum - Zondag 29 juni 2014

J-6, 500 METER JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Braakhuis
Reutum
2:04
2
Thijs Jansen
Borne
2:16
3
Rens Koopman
Reutum
2:17
4
Luuk Morskieft
Haarle gem Tubbergen
2:37
5
Lucas Frieling
Haarle gem Tubbergen
2:50
6
Joris Scholten
Oldenzaal
2:51
7
Jaap groothuis
Reutum
2:52
8
Mees Grundel
Reutum
2:52
9
Nino Mensink
Reutum
2:53
10
Brent Huiskes
Reutum
2:56
11
Jitse Koopman
Tubbergen
3:03
12
Per Steggink
Reutum
3:10
13
Thieme Koopman
Tubbergen
4:01
14
Brent Huiskes
Reutum
4:04
15
Dean Huiskes
Reutum
4:43
M-6, 500 METER JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jette Morskieft
Reutum
2:23
2
Jolie Mensink
Reutum
2:28
3
Femke Hesselink
Reutum
2:41
4
Sanne Albers
Hoge Hexel
2:42
5
Iris Vrerink
Reutum
2:42
6
Esmee Rekers
Almelo
2:51
7
Diede Huiskes
Reutum
2:51
8
Eva Kuis
Reutum
2:53
9
Nora Grundel
Reutum
3:01
10
Vere Groot Rouwen
Reutum
3:18
11
Tess Bossink
Oldenzaal
3:25
12
Lieke Hesselink
Reutum
3:35
13
Romy Veenhuis
Reutum
3:39
14
Ise Grundel
Reutum
3:48
15
Puck groothuis
Reutum
4:17
J7-12, 1 KM METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper oude hengel
Reutum
4:11
2
Ties Wesselink
Albergen
4:21
3
Niek Wesselink
Reutum
4:39
4
Tom Slaghekke
Reutum
4:41
5
Frian Groothuis
4:47
6
Danny Albers
Hoge Hexel
4:53
7
Robin Heinhuis
Reutum
4:54
8
Kees groothuis
Reutum
4:54
9
Bas Eerdman
Reutum
5:08
10
Daan Droste
Reutum
5:08
11
Tijn Droste
Reutum
5:19
M7-12, 1 KM METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lois Wesselink
Albergen
4:26
2
Nina Kamphuis
Reutum
4:30
3
Sterre Maathuis
Reutum
5:08
4
Britt Vrerink
Reutum
5:09
5
Mies Kamphuis
Reutum
5:22
6
Tess Grundel
Reutum
5:26
J-12, 2 KM METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kjelt Kuipers
Reutum
8:10
2
Vincent de Munnik
Veenoord
8:22
3
Rens Morskieft
Reutum
8:23
4
Jaap Kamphuis
Reutum
8:38
5
Mats Holsink
Reutum
8:45
6
Jort Maathuis
Reutum
8:49
7
Joppe Wekamp
Geerdijk
9:08
8
Chiel Wesselink
Reutum
9:29
9
Bram Rekers
Reutum
10:11
10
Wout Kuipers
Reutum
10:15
M-12, 2 KM METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Oude Hengel
Reutum
8:11
2
Maureen Rekers
Almelo
8:50
3
Fenne Olde Hampsink
Reutum
9:42
MAN, 5 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Dijkers
Amsterdam
19:52
2
Allard Komdeur
Groningen
21:16
3
Dirk Loman
Tubbergen
22:24
4
Martijn Veenhuis
Oldenzaal
22:39
5
Ivo Boone
Hengelo Ov
22:51
6
Frank Broekhuis
Albergen
22:56
7
Paul Wekamp
Geerdijk
23:34
8
Bernard Knuif
Albergen
23:44
9
Jan Steggink
Reutum
23:58
10
Emiel Willemsen
Almelo
24:58
11
Stefan Droste
Mander
25:13
12
Casper Kuipers
Reutum
25:37
13
Dennis Evertman
Oldenzaal
25:45
14
Mark Lokotte
Reutum
26:18
15
Jurrian Bruns
Harbrinkhoek
26:52
16
Jesse Kuipers
Reutum
27:14
17
Niels Bossink
Oldenzaal
27:40
18
Martin Groothuis
Haarle
27:52
19
Jeroen Velthuis
Geesteren Ov
28:05
20
Harry Olde Loohuis
Reutum
28:40
21
Jordy Nijland
Enschede
29:28
22
Jan Steggink
Haarle gem Tubbergen
30:41
23
Laura Davido
Rossum
31:43
24
Hans Kuijpers
Almelo
31:43
25
Henk Elferink
Hengelo Ov
34:12
VROUW, 5 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kitty Oerbekke
Zwolle
23:28
2
Karlijn Lammerink
Haarle gem Tubbergen
24:21
3
Wendy Lenferink
Langeveen
24:50
4
Kirsten Vleerbos
Albergen
25:01
5
MuriŽl Lammerink
Haarle gem Tubbergen
25:21
6
Erika Leusink
Borne
25:50
7
Marie Jose Leushuis-Bo
Borne
26:05
8
Monique Lohuis
Enschede
26:24
9
Andrea Olthof
Vroomshoop
26:25
10
Joyce de Witte - Paus
Manderveen
26:40
11
Karin Holsink
Reutum
26:41
12
Manon Sanders
Tubbergen
27:15
13
Jeannette Lansink
Albergen
27:35
14
Olga Assink
Tubbergen
27:35
15
Karin Engbers
Ootmarsum
27:40
16
Yvonne Jansen
Borne
28:00
17
Jette Brunninkhuis
Borne
28:02
18
Rianne Rutten
Hengelo Ov
28:24
19
Petra Nijhuis
Tubbergen
28:33
20
Annette Kroezen
Tubbergen
28:43
21
Marian de Boer
Manderveen
28:51
22
Lieke Luimes
Enschede
29:13
23
Myrthe Bruns
Harbrinkhoek
29:13
24
Kim Brunnikhuis
Reutum
29:19
25
Anneloes Oude Voshaar
Reutum
29:42
26
Ilona Kuipers
Reutum
29:50
27
Linda Kuiper
Oldenzaal
30:01
28
Monica Egberts
Almelo
30:38
29
Margreet Gasman
Almelo
30:38
30
Annette Schoemaker
Kloosterhaar
30:49
31
Ivonne Bekhuis
Weerselo
30:58
32
Else Oude Hendriksman
Langeveen
31:04
33
Renske Vrerink
Reutum
31:04
34
Brigitte Asbreuk
Enschede
31:08
35
Emmy Hulsink
Oldenzaal
31:08
36
Marjolein Tiemens
Almelo
31:16
37
Rosanne Hofstť
Tubbergen
31:22
38
Tanja Frieling
Hoge Hexel
31:26
39
Resi Rine
Almelo
31:27
40
Anja Ariese
Almelo
31:34
41
Anneke Hemmer
Tubbergen
31:36
42
Irene Wesselink
Reutum
31:41
43
Bertine Lokotte
Tubbergen
31:41
44
Moniek Engbers
Ootmarsum
31:53
45
Irma Nijmeijer
Oldenzaal
31:53
46
Moniek Monninkhof
Weerselo
32:13
47
Ellen Leus
Harbrinkhoek
32:37
48
Annemarie Holsink
Harbrinkhoek
32:37
49
Mariska Popken
Almelo
33:20
50
Esther Risseeuw
Deurningen
34:12
51
Kim Peddemors
Tubbergen
39:46
MAN, 10 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max de Boer
Manderveen
40:37
2
Bas Germs
Tubbergen
40:54
3
Mart Woesthuis
Tubbergen
41:46
4
Coen Demmer
Tubbergen
42:11
5
Frank Droste
Reutum
43:13
6
Gerjan Jonkeren
Almelo
43:32
7
Daan Kuipers
Geesteren Ov
43:40
8
Rutger Tuller
Hengelo Ov
43:49
9
Rein de Boer
Manderveen
44:18
10
Nick Hoek
Almelo
45:35
11
Gerald Velers
Ootmarsum
45:56
12
Rob Bruns
Harbrinkhoek
45:58
13
Peter Vlaanderen
Enschede
48:10
14
Jorgen de Vries
Enschede
48:16
15
Henk Elferink
Hengelo Ov
48:20
16
Theo Gomis
Enschede
50:13
17
Benno Olde Hampsink
Reutum
50:31
18
Thijs Westerbeek
Oldenzaal
50:40
19
Alwie Brummelhuis
Rossum Ov
51:48
20
Hans van Bentheim
Geesteren Ov
51:54
21
Ivo Weierink
52:06
22
Gerard Aarnink
Nutter
52:21
23
Clemens' haarhuis
Tubbergen
52:22
24
Karin Geuke
Tubbergen
52:43
25
Stijn Waaijer
Geesteren Ov
53:19
26
Niels Doorn
Enschede
53:53
27
Fred de Wildt
Enschede
54:01
28
Eddy Oude Elferink
Weerselo
54:10
29
Arjan Kreuwel
Geesteren Ov
54:15
30
Jan Waaijer
Geesteren Ov
54:41
31
Marc ter Haar
Almelo
55:14
32
Ronny Mensink
55:14
33
Sander Linting
Almelo
55:28
34
Carel van Leeuwen
Enschede
55:52
35
Marcel Kamphuis
Reutum
56:27
36
Leo Eppink
Tubbergen
56:48
37
Norbert van de Graaf
Tubbergen
56:52
38
Hennie van der Sluis
Enschede
57:31
39
Rob Reinalda
57:57
40
Norbert van de Graaf
Tubbergen
58:47
41
Rudie Olthof
Enschede
58:51
42
Edwin Scholten
59:04
43
Pim Kerkhof Jonkman
Oldenzaal
59:26
44
Arjen van der Horst
Tubbergen
59:26
45
Patrick Groeneveld
59:59
46
Laurent Monnink
Hengelo Ov
1:02:01
47
Jan van der Zande
Oldenzaal
1:04:00
48
Jan Lohuis
Tilligte
1:08:36
VROUW, 10 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet Werger
Ootmarsum
44:53
2
Ida Verduin-Boone
Schagen
45:35
3
Pleuni de Boer
Manderveen
45:49
4
Astrid Boudrie
Oldenzaal
47:30
5
Kim Verbeek
Oldenzaal
47:30
6
Hannie Gylers
Hengelo
47:45
7
Jorien Tijink
Bornerbroek
48:35
8
Anneke Paus
Albergen
49:56
9
Marian Mensink
Tubbergen
50:01
10
Elske Barkman
Enschede
50:47
11
Marloes Zengerink
Hengelo
51:18
12
Bianca Menderink
Hengelo Ov
51:18
13
Wendy hulsbeek
Tubbergen
51:44
14
Sandra de Vries
Enschede
51:54
15
JosŤ Lohuis
Geesteren Ov
53:36
16
Anneke Scholten
Reutum
53:50
17
Ans Timmerman
Bruchterveld
53:51
18
Sinette Oude Lansink
Geesteren Ov
54:02
19
Jorien Altena
Bruinehaar
54:11
20
Leonie Oosting
54:20
21
Yvette Hesp
Almelo
54:44
22
Miranda lansink-oude b
Reutum
55:15
23
Marisca van der Lied
Oldenzaal
55:42
24
Sanne muller
Enschede
55:48
25
Marijke Tijink
Reutum
56:03
26
Marlijn Meinders
Oldenzaal
56:12
27
Margret Eppink
Tubbergen
56:14
28
Hetty Oude Avenhuis
Albergen
56:22
29
Anita Kamphuis
Reutum
56:27
30
Eslie Wissink
Albergen
56:27
31
Nicole Huitink
Oldenzaal
56:33
32
Esther Rikken
De Lutte
56:33
33
Ellen Koster
Almelo
56:33
34
Leandra Geurtse
Albergen
56:41
35
Rachel Maathuis
Reutum
56:44
36
Natasja Snijders
Geesteren Ov
56:46
37
Kim Paus
Albergen
56:46
38
Monique Kerkhoffs
Enschede
56:52
39
Heidi Rikkerink
Oldenzaal
56:52
40
Petra Bos
Oldenzaal
57:03
41
Judith Telgenhof
Reutum
57:04
42
Ingrid Staarink
Tubbergen
57:05
43
Kristel Mensink
Reutum
57:07
44
Sharon Kuipers
Reutum
57:31
45
Elles Wallerbosch
Geesteren Ov
57:31
46
Hanny Schulten
57:57
47
Hilde Schroder
Tubbergen
58:00
48
Carole Grundel
Reutum
58:01
49
Marlijn Scholten
Oldenzaal
58:11
50
Anouk Heesink
58:11
51
Lisa Wiegink
Ootmarsum
58:11
52
Dionne Reekers
Reutum
58:12
53
Marleen Hesselink
Reutum
58:12
54
Carmen Rikkink
Reutum
58:13
55
Inge Olde Meule
Tubbergen
58:13
56
Marloes Velthuis
Denekamp
58:56
57
Gonnie van Langen
Denekamp
58:56
58
Anne Verduin
Amsterdam
58:57
59
Claudia Leus
Geesteren Ov
59:04
60
HenriŽtte Harmelink
Geesteren Ov
59:04
61
Siny Oerbekke
Reutum
59:04
62
Martine Wilbrink
Hengelo Ov
59:04
63
Nienke koopman
Tubbergen
59:20
64
Tanja Eidhof
Oldenzaal
59:26
65
Vera SchrŲder
Tubbergen
59:26
66
Enith Bouwmeesters
Enschede
59:26
67
Monique Veenstra
Enschede
59:26
68
Anne Snoeijink
59:26
69
Margreet Weemhoff
Enschede
59:57
70
Ellen Harink
Albergen
59:59
71
Moniek Meen
Fleringen
1:00:00
72
Noortje Haarman
Fleringen
1:00:18
73
Eelke Grimberg
Tubbergen
1:00:28
74
Denise Los-Rooze
Oldenzaal
1:00:28
75
Caroline van Es
Enschede
1:00:29
76
Elly ten Asbroek
Boekelo
1:00:48
77
Anne Leferink
Rossum Ov
1:00:49
78
Elise Arens
Rossum Ov
1:01:49
79
Elly Wenneger
Oldenzaal
1:01:50
80
Sandra Hoogeveen
Hardenberg
1:02:07
81
Denise Scholten
1:02:07
82
Marian Wassink
1:02:08
83
Lucy van der Meer
Oldenzaal
1:03:51
84
Marian Wassenburg
Enschede
1:04:06
85
Kyra oude Hengel
1:05:43
86
Trijntje Altena
1:06:52
87
Jonne Lohuis
1:14:30
MAN, 21 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
1:19:32
2
Ruben Lammerink
Haarle gem Tubbergen
1:25:24
3
Tonnie Bruns
Ootmarsum
1:26:13
4
Grant de Munnik
Veenoord
1:28:26
5
Wilco Mars
Ommen
1:30:32
6
Ivo Schreven
Reutum
1:34:40
7
Thomas Wigger
Tubbergen
1:35:03
8
Freddie Spelmink
Enschede
1:35:17
9
Olav Seliger
Enschede
1:35:42
10
Thomas ter Beke
Tubbergen
1:35:52
11
Laurens Groothuis
Geesteren
1:36:12
12
Hans Brunninkhuis
Reutum
1:36:24
13
Nick Koster
Tiendeveen
1:37:59
14
Marc Oude Voshaar
Geesteren Ov
1:38:33
15
Thijs Lubberman
Tubbergen
1:39:07
16
Fred van de Belt
Almelo
1:39:59
17
Roy Ordelmans
Hengelo Ov
1:41:22
18
Sjef Olde Scholtenhuis
Oldenzaal
1:42:03
19
Danny Vermaas
Almelo
1:42:46
20
Dario Aresu
Hengelo Ov
1:43:10
21
Harry Kleine
Noordscheschut
1:43:56
22
Hans van Eijck
Emmerich (GER)
1:44:26
23
Jan olde Hampsink
Tubbergen
1:44:44
24
Raijmond Schreven
Zevenaar
1:44:51
25
Hans Oude Rengerink
Ootmarsum
1:45:25
26
Raymond Slot
Enschede
1:46:41
27
Alfons Booijink
Fleringen
1:46:51
28
Johan de Bondt
Enschede
1:47:07
29
Hennie Tiehuis
Haaksbergen
1:47:51
30
Nick Hans
Tubbergen
1:48:06
31
Ben Weiden
Mariaparochie
1:48:13
32
Nick Zweers
Lochem
1:48:21
33
Ronald Boerkamp
Wijhe
1:49:04
34
Wilko Pierik
Hengelo Ov
1:49:59
35
Ryan Prins
Noordscheschut
1:50:23
36
Jos Everlo
Mariaparochie
1:53:17
37
Gert-Jan Hell
Veenendaal
1:53:23
38
Harrie Steenbergen
Ruinen
1:53:23
39
Jeroen Schreuder
Almelo
1:53:53
40
BertJan Nijhuis
Enschede
1:55:14
41
Andre Beuving
Almelo
1:55:45
42
Peter Maatman Oonk
Hengelo Ov
1:56:22
43
Erik Dam
Fleringen
1:58:46
44
Ronnie Hilberink
Geesteren Ov
2:00:20
45
Bjorn Grundel
Reutum
2:01:53
46
Bert jan bons
Tubbergen
2:02:06
VROUW, 21 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siegrid Droste
Reutum
1:48:25
2
Bernadet Grundel
Reutum
1:48:25
3
Anne Oltvoort
Lochem
1:50:11
4
Marisha Boer
Noordscheschut
1:51:00
5
Anouk Ymker
Vroomshoop
1:53:55
6
Geerda Warnet
Tubbergen
1:54:10
7
Alieke Vos
Nieuweroord
1:55:08
8
Lydia van den Akker
Enschede
1:55:14
MAN, 5 KM OPEN CANIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mick Velthuis
Geesteren Ov
27:49
VROUW, 5 KM OPEN CANIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Holsink
Reutum
25:18
www.uitslagen.nl
29-06-2014 00:00