Uitslagenlijst Van Bank tot Bank

Heerde - Zaterdag 28 juni 2014

J-8, 500M JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maikel Potkamp
AV '34
1:43
1:42
2
Robin Timmerman
1:50
1:50
3
Kiran Rorije
De Gemzen
2:00
1:59
4
Sem Bakker
Kampen
2:02
2:02
5
Wout Beekman
De Gemzen
2:03
2:02
6
Wout Hollander
De Gemzen
2:05
2:05
7
Galileo Wilson
Heerde
2:05
2:05
8
Timo Hanekamp
De Gemzen
2:06
2:06
9
Rens Huisstede
Heerde
2:07
2:07
10
Aron de Wilde
Heerde
2:07
2:07
11
Owen Steffers
Heerde
2:09
2:08
12
Alexander Wagner
De Gemzen
2:11
2:11
13
Wout Beekman
De Gemzen
2:14
2:14
14
Maarten Veldkamp
Heerde
2:16
2:16
15
Niels Berger
Zwolle
2:16
2:16
16
Marthijn Wever
Zwolle
2:25
2:24
17
Hidde van den Brink
Heerde
2:25
2:25
18
Daniël Bunte
Heerde
2:37
2:36
19
Floris Rietberg
Heerde
2:47
2:47
20
Chris de Wilde
Heerde
3:03
3:02
21
Stan Stijf
Heerde
3:04
3:02
22
Ruben Wever
Zwolle
3:16
3:15
23
Gerrit Wensink
't Loo Oldebroek
3:23
3:22
24
Joah Visser
Hattem
3:48
3:48
M-8, 500M MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Renske Hanekamp
De Gemzen
1:54
1:54
2
Daphne Wagtelenberg
Heerde
1:55
1:55
3
Britt van der Linden
Zwolle
1:57
1:57
4
Suusje Berkenbosch
De Gemzen
1:59
1:58
5
Elodie van Arken
De Gemzen
2:01
2:00
6
Esmee Vis
De Gemzen
2:04
2:04
7
Fleur Gerrits
De Gemzen
2:05
2:05
8
Famke Strikwerda
Neede
2:08
2:08
9
Nienke Kroes
Cialfo
2:10
2:10
10
Suzy Wilson
Heerde
2:14
2:13
11
Eva van 't Hul
Elburg
2:14
2:13
12
Eline Berger
Zwolle
2:14
2:14
13
Esther Bunte
De Gemzen
2:15
2:15
14
Britt Borger
ACO Van Elderen
2:19
2:18
15
Jasmijn de Vries
2:22
2:22
16
Bente Hanekamp
De Gemzen
2:29
2:29
17
Isa de Wilde
Heerde
2:32
2:31
18
Lois Bartelink
Heerde
2:35
2:35
19
Eva Boldewijn
Staphorst
2:37
2:36
20
Brenda Wensink
't Loo Oldebroek
2:38
2:37
21
Naomi Souman
Wezep
2:41
2:41
22
Carice van Arken
't Harde
2:42
2:42
23
Francine van der Stoop
Heerde
2:45
2:44
24
Diane Wensink
't Loo Oldebroek
2:45
2:45
25
Inez Montfrooy
Heerde
2:47
2:46
26
Noor Boldewijn
Staphorst
2:50
2:50
27
Suze Haverkamp
Heerde
2:52
2:50
28
Maren Stijf
Heerde
3:01
3:01
29
Tess van der Linden
Zwolle
3:22
3:22
30
Rosalie van der Stoop
Heerde
3:33
3:32
31
Merel Beekman
De Gemzen
3:34
3:34
J9-10, 1000M 9N10 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tijn Baumann
Driel
3:10
2
Jim van Emmerik
Cialfo
3:15
3
Sam van Emmerik
Cialfo
3:18
4
Vincent Derksen
Epe
3:26
5
Sven van Egteren
Heerde
3:28
6
Wouter Rietberg
Heerde
3:40
7
Dylan Houtman
Heerde
3:42
8
Sven van Boven
Oldebroek
3:44
9
Joris van de Meent
Heerde
3:45
10
Merijn Renshoff
De Gemzen
3:47
11
Imre van den Brink
Heerde
3:56
12
Milan Harbrink
Zwolle
4:14
M9-10, 1000M 9N10 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmee Bakker
Kampen
3:32
3:32
2
Iris Bredewolt
Cialfo
3:33
3:32
3
Naomi van de Meent
Heerde
3:34
3:34
4
Tessa Harbrink
PEC 1910
3:44
3:44
5
Evelien van Houweling
De Gemzen
3:48
3:48
6
Anna de Jong
PEC 1910
4:07
4:06
7
Els Eektimmerman
Raalte
4:18
4:18
8
Lot Haverkamp
Heerde
4:21
4:20
J1112, 1K 11N12 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs van Leeuwen
Heerde
2:56
2
Louis de Gruijter
De Gemzen
3:17
3
Justin Houtman
Heerde
3:28
4
Daan Baumann
Driel
3:32
5
Luka Khabaliani
Heerde
3:40
6
Thomas van 't Hul
Elburg
3:44
7
Maarten Smit
Heerde
3:46
8
Peter Steffes
Heerde
3:55
9
Christiaan Pleijter
4:03
M1112, 1K 11N12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Desi van Emmerik
Cialfo
3:04
2
Emma van Emmerik
Cialfo
3:33
3
Gemma Jonker
Heerde
3:33
4
Denice Koolman
Wapenveld
3:49
5
Myrthe Renshoff
De Gemzen
3:56
6
Janouk Kroes
Cialfo
3:59
7
Lotte Eektimmerman
Raalte
4:06
8
Esmé Bastiaannet
De Gemzen
4:11
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronald Derksen
Veluwe
17:09
17:09
2
Thijs Doornwaard
de Noordgouw
17:42
17:42
3
Gertjan Tichelaar
Oldebroek
18:23
18:22
4
Gerrit Doornwaard
Heerde
18:41
18:41
5
Jurgen van Dijk
PEC 1910
19:15
19:13
6
John Blankhorst
Dalfsen
19:25
19:25
7
Arjan Schakelaar
Heerde
19:27
19:27
8
Peter van de Streek
Heerde
19:28
19:24
9
Bas Hollegien
NOP
19:30
19:29
10
Ricardo Doyer
Epe
19:30
19:29
11
Arnoud Kamp
de Noordgouw
19:31
19:24
12
Martijn Wagelaar
Apeldoorn
19:31
19:31
13
Anne Nijland
Veldhuis Advies 1
19:33
19:33
14
Niels Visser
Hattem
19:42
19:38
15
Kenny Bosveld
Raalte
19:59
19:52
16
Remy Sijbom
Dalfsen
20:01
19:44
17
Jurian Onderdijk
Veldhuis Advies 1
20:02
20:02
18
Erik-Jan Korenberg
Veldhuis Advies 1
20:03
20:03
19
Kees Bus
KRC Accountens&Advis
20:04
20:03
20
Rik van den Brink
Epe
20:05
20:05
21
Rob Jan Wagelaar
AV '34
20:27
20:27
22
Freek van de Graaf
De Gemzen
20:31
20:26
23
Niels van Lohuizen
De Gemzen
20:38
20:37
24
Albert Lantink
Zwolle
20:39
20:31
25
Rick Gal
Zutphen
20:40
20:34
26
Julian Reuvekamp
Zwolle
20:40
20:29
27
Gert Schaap
Kon. van der Most 1
20:42
20:35
28
Ruben Fix
de Noordgouw
20:49
20:48
29
Marco Klunder
Apeldoorn
20:52
20:36
30
Hanno de Boer
Hattem
20:59
20:55
31
Michael van den Berg
Epe
21:00
20:34
32
Andre van Oort
Heerde
21:09
21:08
33
Marcel Wagtelenberg
Kon. van der Most 1
21:14
21:13
34
Jan Willem Hofstede
Rabo Noord Veluwe 1
21:23
21:05
35
Timo Vork
Hattem
21:24
21:15
36
Arjan Nijhof
Cialfo
21:35
21:29
37
Jan Kerssies
Zwolle
21:38
21:33
38
Wilco Jonker
de Noordgouw
21:40
21:38
39
Derk Jan Lantink
Wapenveld
21:51
21:43
40
Erik Waanders
Veldhuis Advies 2
21:53
21:42
41
Theo Hanekamp
Veldhuis Advies 1
21:56
21:53
42
Wim-Patrick Uitslag
Oldebroek
22:02
21:44
43
Gerco Plender
't Loo Oldebroek
22:07
22:01
44
Bennie Boldewijn
Staphorst
22:09
22:01
45
Arne-Jan IJzerman
de Noordgouw
22:09
22:07
46
Jeroen Wever
Zwolle
22:26
22:23
47
Patric Wessels
Kon. van der Most 2
22:34
22:27
48
Henk Ruitenberg
Rabo Noord Veluwe 1
22:36
22:16
49
Arjan van Keulen
Rabo Noord Veluwe 1
22:38
22:19
50
Robert Stratink
Kon. van der Most 1
22:40
22:36
51
Arnout Mak
De Gemzen
22:48
22:46
52
Maarten van de Kamp
de Noordgouw
22:50
22:45
53
Niels Schuurman
de Noordgouw
22:58
22:56
54
Bas Balster
de Noordgouw
23:00
22:58
55
Maurits Goldmann
de Noordgouw
23:00
22:57
56
Mark Strookappe
Rabo Noord Veluwe 1
23:03
22:45
57
Peter Eikelboom
Kon. van der Most 2
23:06
22:59
58
Rene Vijge
Epe
23:07
23:06
59
Michael Schakelaar
de Noordgouw
23:09
23:01
60
Tim Hagedoorn
de Noordgouw
23:09
23:01
61
Bert Prins
Kon. van der Most 2
23:24
23:13
62
Richard Tuin
de Noordgouw
23:35
23:27
63
Henk Fix
de Noordgouw
23:46
23:30
64
Ronald Harbrink
PEC 1910
23:56
23:44
65
Jan Hummel
Rabo Noord Veluwe 1
24:02
23:58
66
Rutger v.d. Zwan
de Noordgouw
24:14
24:10
67
Mitchel Hakkert
Cialfo
24:14
24:11
68
Dirk Van Ommen
Groningen
24:26
24:00
69
Richard Nooteboom
de Noordgouw
24:31
24:22
70
Gerben Kamphuis
de Noordgouw
24:33
24:24
71
Matthijs Kamp
de Noordgouw
24:34
24:24
72
Sander Schakelaar
de Noordgouw
24:36
24:33
73
Twan Wagtelenberg
de Noordgouw
24:41
24:38
74
Stefan Reurink
De Gemzen
24:41
24:39
75
Joost van den Brink
Heerde
24:48
24:28
76
Matthijs van de Vosse
de Noordgouw
24:55
24:47
77
Martijn van de Put
Brandweer Heerde
24:56
24:44
78
Willem-Jan Pleijter
24:59
24:48
79
Twan van Essen
Epe
25:08
25:03
80
Robin van Emst
Rabo Noord Veluwe 2
25:15
24:55
81
Patrick Hanekamp
Wapenveld
25:16
25:06
82
Bastiaan Montfrooy
Veldhuis Advies 2
25:22
25:13
83
Daniel Smits
de Noordgouw
25:28
25:26
84
Edwin Brink
KRC Accountens&Advis
25:31
25:31
85
Niels Nitrauw
Amersfoort
25:33
25:16
86
Stefan Reimert
Heerde
25:39
25:23
87
Bessel Woudenberg
Rabo Noord Veluwe 2
25:49
25:28
88
Noah Bloksma
de Noordgouw
25:56
25:53
89
Robert van de Hoff
de Noordgouw
26:03
26:00
90
Erik Smit
Heerde
26:08
26:04
91
Thomas van Essen
de Noordgouw
26:18
26:14
92
Hans de Wiede
Heerde
26:22
26:10
93
Roy Hofmeijer
de Noordgouw
26:25
26:22
94
Richart vh Ende
KRC Accountens&Advis
26:27
26:25
95
Andre Sytsma
Heerde
26:29
26:07
96
Daniel Rabius
de Noordgouw
26:33
26:27
97
Jan Smit
KRC Accountens&Advis
26:34
26:32
98
Barend Bekamp
Vorchten
26:34
26:18
99
Gerrit Fredriks
de Noordgouw
26:38
26:29
100
Eric Reurink
Heerde
26:48
26:44
101
Jeroen Speldekamp
Apeldoorn
26:49
26:35
102
Arnoud Faber
de Noordgouw
26:51
26:46
103
Reinier Hartink
Kon. van der Most 1
26:52
26:45
104
Obsa Rinders
Borculo
27:01
26:49
105
Ronald Oost
Hattem
27:18
27:01
106
Thijs Oost
Hattem
27:19
27:02
107
Remco Reuvers
Veldhuis Advies 2
27:19
27:08
108
Robert van Dijk
Heerde
27:25
27:01
109
Marco wind
de Noordgouw
27:43
27:37
110
Gerjo Vijge
Zwolle
27:54
27:33
111
Bennie van Riessen
Heerde
27:55
27:43
112
Reinier van Leeuwen
Heerde
27:56
27:30
113
Maarten Buter
Heerde
28:23
27:52
114
Daan Veldkamp
de Noordgouw
28:47
28:42
115
Laurent Pots
Kon. van der Most 1
28:59
28:50
116
Peter Veldhuis
de Noordgouw
29:00
28:36
117
Jos Stap
de Noordgouw
29:07
28:57
118
Corné van Velzen
Heerde
29:13
28:55
119
Jan-Peter van Keulen
Heerde
29:29
29:06
120
Gert Simens
Heerde
29:46
29:21
121
Egon Doyer
Marknesse
29:48
29:35
122
Erick Urbanus
de Noordgouw
30:01
29:40
123
Remko de Vries
30:28
30:15
124
Joost de Vries
30:29
30:16
125
Mathias Eikelboom
Heerde
30:29
30:15
126
Jacco Eikelboom
Heerde
30:38
30:24
127
Cees Vork
Heerde
30:45
30:17
128
Peter Disselhorst
Heerde
30:48
30:25
129
Wilfred van Es
Trecho
31:09
30:46
130
Piet Vanooij
Trecho
31:09
30:46
131
Dick Stam
Trecho
31:09
30:46
132
Jan Steenbergen
Wapenveld
31:27
31:07
133
Sietsche van Gunst
Running2000
31:38
31:25
134
Albert Bijsterbosch
Heerde
31:43
31:22
135
Daan Boom
Kortenhoef
31:49
31:31
136
Marko van Ommen
Heerde
32:09
31:41
137
Matijs Brouwer
Apeldoorn
32:14
31:52
138
Jerry Nab
Apeldoorn
32:17
31:55
139
Ton Vollebregt
Heerde
33:34
33:09
140
Bert Kistemaker
de Noordgouw
37:57
37:19
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Irene Bijman
Isala '96
20:00
19:59
2
Tamara Pleiter
Heerde
21:27
21:27
3
Jet Nooteboom
de Noordgouw
21:52
21:47
4
Gerda de Jong
PEC 1910
22:17
22:14
5
Mariska Werler
Cialfo
23:13
23:07
6
Carla Boekema
BB lopers
23:18
23:15
7
Monique de Ruijter
Arnhem
23:41
23:26
8
Truus Verbiesen
Hattem
23:59
23:57
9
Tessa Kamps
PEC 1910
24:02
24:01
10
Jacoline van Dorp
KRC Accountens&Advis
24:06
24:06
11
Nardie Mulder
Zwolle
24:06
24:03
12
Barbara Hakkert
Epe
24:14
24:11
13
Jethel Bos
De Gemzen
24:19
24:16
14
Annet Buitenhuis
Veldhuis Advies 2
24:20
24:10
15
Amber Overbosch
Epe
24:27
24:16
16
Marinka Stegeman
de Noordgouw
24:41
24:41
17
Jacqueline van der Sch
Heerde
25:02
25:01
18
Nina Tuinman
de Noordgouw
25:14
25:10
19
Jolien Philipsen
Cialfo
25:20
25:13
20
Marije Ellenbroek
Zwolle
25:24
25:13
21
Dessa Elskamp
de Noordgouw
25:29
25:24
22
Krista Hulshof-Dijs
Heerde
25:45
25:35
23
Thea Rinders- van Noor
Borculo
25:51
25:34
24
Eva Vijge
Epe
25:51
25:50
25
Natasja van Gelder
Veessen
25:59
25:37
26
Marit Hanekamp
De Gemzen
26:00
25:57
27
Iris Reurink
de Noordgouw
26:01
25:58
28
Ruth Bax
Heerde
26:03
25:42
29
Antine Sytsma
Heerde
26:13
25:52
30
Esmee van Essen
de Noordgouw
26:18
26:13
31
Liselotte Volkers
de Noordgouw
26:27
26:24
32
Annelies Tuin
Zwolle
26:32
26:10
33
Claudida Schakelaar
Rabo Noord Veluwe 2
26:35
26:16
34
Annet van Egteren
Veessen
26:50
26:27
35
Nicky van Oort
Heerde
26:56
26:55
36
Karien Steenbergen
Epe
27:00
26:34
37
Roxanne Nijland
Heerde
27:04
26:53
38
Evelien van Schoonhove
Cialfo
27:24
27:01
39
Yolanda Mors
PEC 1910
27:26
27:18
40
Liliane van Haren
Heerde
27:35
27:24
41
Bertina Mulder
Emst
27:37
27:27
42
Geke Fix
de Noordgouw
27:41
27:32
43
Claudia de Graaf
de Noordgouw
27:46
27:40
44
Ezra Roelofs
de Noordgouw
27:47
27:45
45
Susan Schakelaar
De Gemzen
28:22
28:19
46
Mirjam Beekman
Heerde
28:29
28:15
47
Jacqueline Bouwmeester
Zwolle
28:31
28:15
48
Willemien Beekhuis
Heerde
28:33
28:17
49
Rowie van der Wal
Cialfo
28:38
28:33
50
Suzanne Bethlehem
Ede Gld
28:41
28:25
51
Hanneke Steenbergen
Wapenveld
28:48
28:27
52
Lucia Hogeling
Zutphen
28:51
28:34
53
Sophie Bögemann
Amsterdam
28:52
28:42
54
Iris Riezebos
Kampen
28:52
28:39
55
Dirma Riezebos
Kampen
28:53
28:40
56
Ankie van Schoonhoven
Cialfo
29:01
28:39
57
Danique van Espelo
Nunspeet
29:01
28:56
58
Ajanne Rorije-Lever
De Gemzen
29:06
28:59
59
Marit Grooters
Heerde
29:11
28:52
60
Yvonne Bosch
Rabo Noord Veluwe 2
29:17
28:56
61
Marjet Steenbergen
Wapenveld
29:19
28:58
62
Marielle Huisman
De Gemzen
29:26
29:19
63
Angela Spierenburg
Heerde
29:29
29:03
64
Johanni Blok
Heerde
29:29
29:03
65
Désirée Sellis
Epe
29:43
29:32
66
Petra Exel
Wezep
29:45
29:29
67
Hellen Simens
Wapenveld
29:51
29:26
68
Marjan Spijkerman
Heerde
29:59
29:41
69
Marieke Bruins
de Noordgouw
30:05
30:00
70
Agnes de Graaf
Heerde
30:11
29:59
71
Jolien Stijf
Heerde
30:11
29:57
72
Henriëtte de Vries - v
30:27
30:14
73
Rita van der Pop
Hattem
30:29
30:27
74
Geke Kegelaar
Wapenveld
31:00
30:36
75
Leoni Wiersma
Zwolle
31:13
30:58
76
Patty Wiersma
Zwolle
31:19
31:04
77
Michelle Harms
Epe
31:31
31:05
78
Anneke van Buul
Heerde
31:44
31:15
79
Geke Dekker
Heerde
32:05
31:51
80
Bea Bessels
De Gemzen
32:08
31:53
81
Lenie v.d Berg
Heerde
32:21
31:54
82
Evelien Bunte
Heerde
32:28
32:13
83
Hilli Visser
Wapenveld
32:52
32:27
84
Daniëlle Blok
Heerde
33:06
32:40
85
Deli van der Veen
Zwolle
33:32
33:03
86
Tineke Vollebregt
Heerde
33:34
33:10
87
Janneke Vollebregt
Enschede
33:34
33:10
88
Linda Bastiaannet
Heerde
33:35
33:19
89
Harriet Bos
De Gemzen
33:54
33:48
90
Herma van Huffelen
Vaassen
34:03
33:52
91
Egberdien van Dijk
Heerde
34:17
33:51
92
Jolien Hut
Huizen
34:29
34:15
93
Chantal de Weerd
Veessen
34:38
34:13
94
Lisa Tonscheck
Groningen
35:23
34:56
95
Marianne Fleming
Vaassen
36:15
36:05
96
Josine Huisman
Deventer
36:23
35:55
97
Grietje Bredenhoff
Wapenveld
36:40
36:26
98
Anita Bronsink
Heerde
36:40
36:26
99
Linda Floor
De Gemzen
37:05
36:42
100
Miranda Martens
Hoeven
37:28
37:03
101
Melissa de Heer
de Noordgouw
37:55
37:48
102
Rosanne Broekhuis
de Noordgouw
37:56
37:48
103
Astrid Boom
Dolichos
38:17
37:58
104
Mirjam van Horssen
Rabobank
40:47
40:27
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tonnie Stouten
Veluwe
34:54
34:54
2
Gerard Kroes
Cialfo
36:16
36:16
3
Patrick Dijk
Salland
37:21
37:20
4
Nico Nieuwkerk
Apeldoorn
38:23
38:21
5
Gertjan de Jong
Athlos
38:42
38:41
6
Peter van de Pol
Ciko '66
39:35
39:34
7
Theo Boekema
BB lopers
39:38
39:38
8
Andre Gijsendorffer
Zwolle
39:52
39:49
9
Roelof Schra
Staphorst
40:09
40:07
10
Wynand Fokkert
BB lopers
40:11
40:11
11
Johan van Hoorn
Hattem
40:46
40:42
12
Arjan Rorije
Dalfsen
40:53
40:44
13
Ronald Keizer
PEC 1910
41:22
41:19
14
Mischa Visser
Hanzesport
41:32
41:31
15
Olaf Bögemann
Heerde
41:48
41:45
16
Jeroen Eektimmerman
Raalte
42:01
42:00
17
Alex Kersaan
Apeldoorn
42:04
42:02
18
Rudi Hoffman
Lelystad
42:26
42:25
19
Joram Bogers
Arnhem
42:46
42:37
20
Marcel de Bats
Vaassen
42:50
42:36
21
Erik Smid
Dalfsen
43:24
43:14
22
Bas Reuvekamp
Zwolle
44:01
43:59
23
Jordy van Leeuwen
Heerde
44:20
44:16
24
Richard van 't Veld
Utrecht
44:35
44:24
25
Bertrand Maas
BB lopers
44:40
44:40
26
Arie Verhoef
De Gemzen
44:47
44:38
27
ALbert Holtland
Staphorst
44:56
44:54
28
Herman Stijf
Hattem
45:03
45:01
29
Dirk Stijf
Heerde
45:03
44:47
30
Bert Wagtelenberg
Hattem
45:12
45:07
31
Hubert Bögemann
De Gemzen
45:17
45:14
32
Gert-Jan Oosterveen
Epe
45:29
45:18
33
Jean Paul van Bregt
Wezep
45:31
45:10
34
Harm Dunnink
Staphorst
45:34
45:31
35
Bauke Busscher
Hattem
45:35
45:30
36
Lars Boxhoorn
Lelystad
45:40
45:26
37
Arno van Breukelen
PEC 1910
45:47
45:39
38
Gerbert Hebbink
Zwolle
45:48
45:40
39
Dennis Menshov
De Gemzen
45:49
45:44
40
Martijn Meijer
Zwolle
46:33
46:17
41
Dick Riphagen
de Noordgouw
47:06
46:54
42
Anders Ekman
Zwolle
47:06
47:02
43
Christiaan Sangers
Vaassen
47:22
47:17
44
Hendrikus van de Schoo
Oldebroek
47:38
47:30
45
Paul Termes
De Gemzen
47:52
47:41
46
Peter de Rooy
De Gemzen
47:56
47:50
47
Herman de Boer
Lelystad
48:03
48:02
48
Henk Brons
Hattem
48:31
48:27
49
Jan Fransen
Hasselt
48:41
48:30
50
Alfred Brouwer
Team Tapperij Teun
48:44
48:28
51
Gerrit Jan Kroes
Hattem
49:19
49:08
52
Marc Berghuis
Ermelo
49:26
49:18
53
Herman Schipper
Heerde Runners
50:03
49:56
54
Jan Souman
Wezep
50:12
49:53
55
Jan Pluim
Rabo Noord Veluwe 2
50:22
50:13
56
Egbert Sluiter
Heerde Runners
50:25
50:21
57
Dick van Gelder
Akzo-Nobel
50:30
50:25
58
Ton Bello
De Gemzen
50:38
50:33
59
Gerard van der Sluis
Isala '96
50:44
50:36
60
Ronny Angelier
Apeldoorn
50:46
50:44
61
Vincent Koetsier
Vaassen
50:53
50:42
62
Harry Bijsterbosch
Heerde Runners
51:26
51:24
63
Sybren Tancoer
Statina
51:43
51:26
64
Hein Ossendrijver
Wezep
51:45
51:44
65
Henny Bosselaar
BAV
51:52
51:46
66
Gerhard Koele
Akzo-Nobel
52:08
52:02
67
Martin Veldwijk
Kon. van der Most 2
52:14
52:07
68
Marcel van Waas
PEC 1910
52:15
52:05
69
Dick van 't Veld
Heerde
52:21
52:05
70
Nico Schoone
Zwolle
52:35
52:19
71
Joop Sattler
PEC 1910
52:58
52:47
72
Ron Willemsen
Hattem
53:29
53:20
73
Raymond van Weeghel
Zwolle
53:31
53:17
74
Jeroen Hollegien
Laar (GER)
53:32
53:17
75
Joost Bruggeman
Huizen
53:54
53:37
76
Robert van Assen
Lelystad
54:03
53:48
77
Gert Heres
De Gemzen
54:23
54:13
78
Jan Koster
BAV
54:32
54:25
79
Gert Jan Knippenberg
Houten
54:36
54:25
80
Ruud Horst
Cialfo
54:36
54:31
81
Arnold Olthuis
Terwolde
54:45
54:18
82
Berend Jan Hazenberg
Ermelo
54:47
54:36
83
Ake Sikkema
Dutch Runners
54:51
54:33
84
Alfred Schuman
PEC 1910
55:24
55:15
85
John de Heij
Wapenveld
55:33
55:16
86
Roland Redder
Heerde
55:48
55:32
87
Rob Angelier
Vaassen
56:14
56:00
88
Anton Bos
Akzo-Nobel
56:48
56:41
89
Harold Jansen
Ede Gld
57:29
57:05
90
Wilco Landman
De Gemzen
57:54
57:35
91
Marcel van Buul
Heerde
58:39
58:34
92
Vincent Oldenhof
PEC 1910
59:00
58:46
93
Peter Oosterhof
Heerde Runners
59:18
59:06
94
Kennard van der Bijl
Ede Gld
59:20
58:56
95
Jurrie Teeuwen
De Gemzen
59:46
59:38
96
Jan van den Berg
de Noordgouw
1:00:52
1:00:40
97
Eric van Schaick
Trecho
1:00:53
1:00:37
98
Hazem Al Mejah
Akzo-Nobel
1:01:15
1:01:10
99
Herman Denekamp
Zwolle
1:04:02
1:03:50
100
Henk Stuurman
Harderwijk
1:06:34
1:00:59
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
41:26
41:25
2
Hermien van t Hul
De Gemzen
44:00
43:57
3
Ellen Raveling
Heerde
45:42
45:38
4
Irene Eektimmerman
Raalte
46:03
46:01
5
Marit Tenkink
Vitalis
46:40
46:39
6
Nanette Dijkman
Heerde
46:44
46:40
7
Monique Fibbe
Heerde
47:44
47:37
8
Silke Bink
Breezand
48:36
48:32
9
Laura van Espelo
's-Gravenhage
49:32
49:17
10
Anne-Marie Smits
Akzo-Nobel
49:55
49:50
11
Reinou de Haan
Apeldoorn
50:45
50:44
12
Hilja Loseman
PEC 1910
50:52
50:44
13
Diana Seinen
PEC 1910
51:38
51:24
14
Gertine Bastiani
Heerde
51:57
51:51
15
Natasja Scholten
Kampen
52:05
52:00
16
Corien Kroon
Kon. van der Most 2
52:14
52:06
17
Kim Scholten
PEC 1910
52:15
52:05
18
Sigrid Jansen
Zwolle
52:34
52:23
19
Maryse van Diepen
De Gemzen
52:36
52:18
20
Gerda Sikken
Dutch Runners
53:05
53:00
21
Magda Willemsen
Hattem
53:32
53:23
22
Gea Brink
Staphorst
53:33
53:29
23
Jolande Schraa
PEC 1910
54:52
54:40
24
Mirjam Dam
PEC 1910
55:53
55:44
25
Ivonne Langen
Apeldoorn
56:15
56:13
26
Tineke Boom
Apeldoorn
56:25
56:10
27
Thea Reuvekamp
Zwolle
56:43
56:35
28
Ilse van Arken
De Gemzen
58:08
57:51
29
Nadi de Vos - Dijkslag
Heerde
58:18
58:05
30
Marja van Ettingen
PEC 1910
58:46
58:37
31
Gerjanne Hamming
Zelhem
58:56
58:41
32
Frederiek de Boer
Staphorst
59:00
58:57
33
Marije Kranenburg
PEC 1910
59:17
59:03
34
Marleen Boessenkool
Staphorst
1:00:27
1:00:24
35
Ria den Hollander
Trecho
1:00:27
1:00:11
36
Jacqueline van Hoesel
PEC 1910
1:01:50
1:01:37
37
Sylvia van der Kolk
Kampen
1:01:59
1:01:46
38
Greet Denekamp
PEC 1910
1:04:02
1:03:50
MRECR, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niek Rijnja
Zwolle
54:46
54:46
2
Elmer Spoelstra
Ede Gld
55:50
55:50
3
Jeroen ten Klooster
Wijhe
56:35
56:34
4
Marcel Zeelen
Steyl
56:38
56:36
5
Maikel Vogels
De Gemzen
57:28
57:26
6
Ruud Koolhaas
Espel
58:44
58:42
7
Erwin Veldkamp Warmlop
Wezep
59:52
59:49
8
Ramon Lentink
Veluwe
59:53
59:53
9
Danny van den Beld
Wezep
1:00:12
1:00:09
10
Albert Mussche
Nieuwleusen
1:00:25
1:00:23
11
Bulent Suvan
Ruinerwold
1:00:38
1:00:36
12
Hans Peters
Vaassen
1:00:48
1:00:45
13
Robin Veldhuis
PEC 1910
1:00:58
1:00:53
14
Mike van Leeuwen
Heerde
1:01:16
1:01:15
15
Thijs Krukkert
Groningen
1:02:10
1:02:07
16
Gerco van den Brink
Ermelo
1:02:46
1:02:44
17
Randall Locht
PEC 1910
1:02:47
1:02:45
18
Jurriën de Haer
Zwolle
1:03:05
1:02:44
19
Geert de Lange
Athlos
1:03:15
1:03:11
20
Thomas Bervoets
Hattem
1:04:21
1:04:16
21
Henri Plender
't Loo Oldebroek
1:04:31
1:04:30
22
Arno Kwak
De Gemzen
1:04:44
1:04:40
23
Gerrit van der Veen
Zwolle
1:04:46
1:04:43
24
Aalt Wensink
De Gemzen
1:05:06
1:05:05
25
Muriel Brink
Arnhem
1:05:08
1:04:49
26
Richard van den Brink
Athlos
1:05:13
1:05:10
27
Leon Flipsen
Utrecht
1:05:19
1:05:11
28
Olaf Satink
PEC 1910
1:05:30
1:05:28
29
Rob Schuil
Zwolle
1:05:43
1:05:40
30
Christiaan van Putten
Cialfo
1:05:43
1:05:35
31
Tonnie de Winter
Veluwe
1:05:49
1:05:44
32
Edwin Wallinga
Hasselt
1:05:50
1:05:38
33
Klaas Arkema
Hasselt
1:05:50
1:05:39
34
Theo Jacobs
Cialfo
1:06:19
1:06:12
35
Rob ter Heerdt
PEC 1910
1:06:22
1:06:16
36
Paul Van Duursen
Zwolle
1:06:27
1:06:14
37
Martin van der
Zwolle
1:06:44
1:06:36
38
Corné van der Worp
Hattem
1:07:03
1:06:59
39
Peter Boeting
Ermelo
1:07:17
1:07:13
40
Gerrit ter Elst
Athlos
1:07:18
1:07:01
41
Willium van Petersen
Heerde
1:07:18
1:07:08
42
Klaas Wijnberger
Dalfsen
1:07:27
1:07:22
43
Jeroen de Lange
Harderwijk
1:07:27
1:07:22
44
Christiaan Hüskens
Zwolle
1:07:34
1:07:33
45
Harry van Wynen
Zwolle
1:07:35
1:07:28
46
Kevin Bosveld
Raalte
1:08:01
1:07:47
47
Bram Leferink
Zwolle
1:08:14
1:08:10
48
Elmer Oosten
Nunspeet
1:08:15
1:08:13
49
Peter Jansma
Heerde
1:08:46
1:08:38
50
Raoul Huisman
Veluwe
1:09:07
1:08:52
51
Harry Veldkamp
Cialfo
1:09:13
1:09:04
52
Bart Overbeek
Amsterdam
1:09:38
1:09:27
53
Leonard Ruyter
Elburg
1:09:41
1:09:27
54
Wilt Pathuis
Athlos
1:10:05
1:09:47
55
Gerard Coes
Capgemini Running Te
1:10:20
1:10:10
56
Jan Strik
De Gemzen
1:10:23
1:10:14
57
Jan-Willem v Drieenhui
Veluwe
1:10:29
1:10:12
58
Erik Jan Everts
Zwolle
1:10:38
1:10:33
59
Jan willem Hanekamp
Heerde
1:10:51
1:10:45
60
Jacob de Ruiter
Dutch Runners
1:10:53
1:10:39
61
Remmelt Mulder
Hanzesport
1:10:54
1:10:52
62
Arno Manshof
Veluwe
1:11:31
1:11:16
63
Jeroen Schippers
Hasselt
1:11:42
1:11:29
64
Frederik Jonkers
Heerde
1:11:46
1:11:34
65
Klaas Ophoff
Zwolle
1:11:50
1:11:38
66
Jan bakker (Warmlopers
Zwolle
1:12:19
1:11:56
67
Remco Klompstra
Epe
1:12:41
1:12:34
68
Jacco Hageman
Heerde
1:12:41
1:12:36
69
Richard Hofmeijer
Heerde
1:13:14
1:12:55
70
Theo Sleurink
IJsselmuiden
1:13:32
1:13:27
71
Henry Velthuijzen
Epe
1:13:56
1:13:41
72
Evert Driessen
Heerde
1:13:58
1:13:49
73
Vincent Goedhart
Zwolle
1:14:10
1:13:52
74
Bastiaan van Dorsten
Heerde
1:14:39
1:14:19
75
Chris van Gelder
Isala '96
1:14:49
1:14:39
76
Pim Bredewout
Wezep
1:14:58
1:14:41
77
Andre Schonewille
Ermelo
1:14:58
1:14:33
78
Klaas Speets
Zwolle
1:15:02
1:14:44
79
Jan Nijburg
Zwolle
1:15:17
1:15:08
80
Bert Vlijm
De Gemzen
1:15:20
1:15:14
81
Wim den Braanker
Apeldoorn
1:15:22
1:15:12
82
Michael Agteres
Kampen
1:16:09
1:15:51
83
J. Hulleman
Heerde
1:16:10
1:16:01
84
Theo Knippenberg
Oene
1:16:26
1:16:03
85
Arnejan van der Wal
Hattem
1:17:00
1:16:42
86
Albert Aalberts
Zwolle
1:17:18
1:16:55
87
Marc Blommers
Cialfo
1:17:31
1:17:21
88
Dick Frinsel
Trecho
1:17:37
1:17:23
89
Maarten Schoon
Swifterbant
1:17:42
1:17:31
90
Herjan Bekamp
Vorchten
1:17:45
1:17:34
91
Natan Flier
Oldebroek
1:18:08
1:17:46
92
Harry van der Helm
Driebergen-Rijsenbur
1:18:31
1:18:22
93
Henk Boot
Creil
1:18:53
1:18:34
94
Rudi vd Molen
Nunspeet
1:19:02
1:18:56
95
Peter Mulder
Zwolle
1:19:28
1:19:12
96
Jeroen Kok
Zwolle
1:19:28
1:19:06
97
Rob Rikmanspoel
Heerde
1:19:29
1:19:27
98
Werner Schoenman
Zwolle
1:19:31
1:19:20
99
Rob van der Boog
Deventer
1:19:47
1:19:36
100
Jacco Witteveen
Epe
1:19:51
1:19:28
101
Bart Ahrens
Athlos
1:19:56
1:19:38
102
Eduard van Boven
Oldebroek
1:19:56
1:19:34
103
Harm Stegeman
Rouveen
1:20:21
1:20:04
104
Martin van Ommen
Zwolle
1:21:02
1:20:46
105
Pim Leutholff
Zwolle
1:21:15
1:21:01
106
Piet Verlaan
Trecho
1:21:33
1:21:20
107
Marc Vastenhout
Veluwe
1:21:41
1:21:33
108
Wim J van den Noort
Zwolle
1:21:54
1:21:22
109
Jan van der Meij
Dronten
1:22:01
1:21:43
110
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:22:29
1:22:04
111
Piet Kool
Heerde
1:22:51
1:22:30
112
Wim van der Kolk
Zwolle
1:23:08
1:22:47
113
Willem Flier
Wezep
1:23:40
1:23:18
114
Harm Timmer
Wezep
1:23:40
1:23:18
115
Teus den Hollander
Trecho
1:24:15
1:24:01
116
Dick Buter
Heerde
1:24:17
1:24:02
117
Anne Wiersma
Zwolle
1:24:48
1:24:30
118
Sjaco Aalbers
Nieuwleusen
1:24:48
1:24:32
119
Cor den Toom
De Gemzen
1:25:44
1:25:30
120
Erwin Blok
Wezep
1:25:59
1:25:35
121
Matthijs Schenk
Zwolle
1:26:26
1:26:05
122
Bob Speelberg
Diepenveen
1:26:44
1:26:24
123
Jeroen van Deutekom
Kampen
1:26:47
1:26:28
124
Arjan Sleurink
Kampen
1:26:58
1:26:54
125
Jan Mulder
Heerde
1:26:59
1:26:40
126
Berend Jan Sterken
Nieuwleusen
1:27:09
1:26:56
127
Joep Jansen
Enkhuizen
1:27:25
1:27:04
128
Hans Hofman
De Gemzen
1:27:59
1:27:46
129
Jaco Treep
Hattem
1:28:53
1:28:29
130
Bart Riezeweide
Hattem
1:28:54
1:28:29
131
Ben Bouwhuis
Marknesse
1:28:57
1:28:53
132
Elmer Stamhuis
Zwolle
1:29:12
1:28:56
133
Bert de Weerd
Epe
1:30:46
1:30:31
134
Ton van Ass
Vaassen
1:31:19
1:31:00
135
Martijn Jongman
Epe
1:33:39
1:33:20
136
Robbie Jongman
Epe
1:33:39
1:33:21
137
Evert Klomp
Apeldoorn
1:36:45
1:36:26
138
Adrie Bijsterbosch
Heerde
1:42:12
1:41:51
139
Paul van den Brink
Loopgroep Aart Stigt
1:50:24
1:50:13
VRECR, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marianne van der Veen
Apeldoorn
1:07:21
1:07:05
2
Marjon Bijsterbosch
Zwolle
1:13:15
1:13:12
3
Geertruida Brommer
Hattemerbroek
1:14:31
1:14:22
4
Rita Busch
Veluwe
1:16:35
1:16:27
5
Gery Nijmeijer
Heerde
1:16:35
1:16:20
6
Marjorie van den Brink
De Gemzen
1:17:01
1:16:46
7
Jacqueline Dijkslag
De Gemzen
1:18:54
1:18:38
8
Annet Gerkes
Trecho
1:19:32
1:19:19
9
Debora van Boven-Flier
Oldebroek
1:19:56
1:19:34
10
Reina Wijnia-Kwant
avVN
1:20:31
1:20:24
11
Elisabeth Geertsema
Zwolle
1:20:40
1:20:23
12
Bertine Engelsman
Wezep
1:21:18
1:20:56
13
Penny Tsang
De Meern
1:21:33
1:21:20
14
Terry Brand
Trecho
1:21:39
1:21:26
15
Anita de Ruiter
Epe
1:22:09
1:21:55
16
Anita van Nijen
Emmeloord
1:22:11
1:22:03
17
María Pilar Pampín Ben
Hattem
1:22:45
1:22:36
18
Ingrid Timmer
Flevo Delta
1:23:01
1:22:45
19
Henny Oosterloo
Spirit Lelystad
1:23:04
1:22:53
20
Corrine van der Kolk
Zwolle
1:23:07
1:22:47
21
Annemarie ter Weijden
Hattemerbroek
1:24:04
1:23:43
22
Jorien Kroeze
PEC 1910
1:24:33
1:24:20
23
Liesbeth Stobbink
Hattem
1:25:16
1:25:07
24
Bea Claessens
Cialfo
1:31:58
1:31:48
25
Irma Schonewille
Running2000
1:35:08
1:34:43
MSEN, 15 KM ATLETIEKU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gert-Jan Liefers
AV '34
49:35
49:34
2
Wilfred Bruil
Loopgroep PK
52:32
52:31
3
Jan Willem Hagen
Athlos
53:43
53:42
4
Sjoerd van Westerop
BB lopers
59:24
59:21
5
Jeroen Driehuis
PEC 1910
59:49
59:45
6
Dieudonné Kartouw
PEC 1910
1:01:01
1:00:57
7
Erwin Schoneville
Cialfo
1:03:31
1:03:24
8
Janko van Arken
De Gemzen
1:03:49
1:03:48
9
Norbert Nijland
AV Rijssen
1:41:19
1:40:57
M40, 15 KM ATLETIEKU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jay Sauer
Cifla
50:54
50:54
2
Remon van Lunzen
Lionitas
52:19
52:19
3
Bennie Thünker
Isala '96
54:37
54:36
4
Martin Ketellapper
Lionitas
55:18
55:18
5
Fons Leuven
Suomi
57:52
57:50
6
Maurice Winterman
Veluwe
57:58
57:57
7
Robert Reitsema
Isala '96
1:00:45
1:00:44
8
Jos Bloem
Pijnenburg
1:00:53
1:00:51
9
Rogier Beele
Spirit Lelystad
1:02:22
1:02:18
10
Arnold Bredewolt
Cialfo
1:03:06
1:03:00
11
Henny Berends
Spurt '88
1:16:53
1:16:41
M50, 15 KM ATLETIEKU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan-Pieter Mondria
De Gemzen
54:42
54:42
2
Leen van Rijn
Rijnsoever
59:05
59:01
3
Stef Rasch
Pijnenburg
1:05:48
1:05:40
4
John van Dongen
Pijnenburg
1:08:12
1:08:04
5
Edgar Cukier
Pijnenburg
1:14:13
1:14:06
6
Hans van de Wetering
Trecho
1:20:13
1:20:00
M60, 15 KM ATLETIEKU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Elshout
avVN
1:04:56
1:04:54
2
Cees de Vries
avVN
1:12:28
1:12:21
3
Willem Landman
Spirit Lelystad
1:17:00
1:16:54
4
Frits Lautenbag
De Gemzen
1:17:40
1:17:28
5
Hans Oostindiën
BAV
1:18:24
1:18:19
6
Peter Geurtsen
Spirit Lelystad
1:23:02
1:22:51
VSEN, 15 KM ATLETIEKU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmé Möricke
Cifla
57:28
57:27
2
Renata Veltman
De Gemzen
1:10:55
1:10:53
V40, 15 KM ATLETIEKU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Hasper
De Sprinter
1:01:47
1:01:45
2
Anne Van Schuppen
Cialfo
1:03:04
1:03:03
3
Rietje Klappe
BB lopers
1:15:12
1:15:04
4
Nelleke Evers
Veluwe
1:19:48
1:19:44
5
SylviaTalen
De Sprinter
1:20:44
1:20:38
Doe ook mee aan de 2e Run for Joyce op 5 juli in Wezep
Café Restaurant De Spikke
www.uitslagen.nl
02-07-2014 18:37