Uitslagenlijst 11e Stoomtramloop Medemblik - Hoorn

Medemblik - Zondag 22 juni 2014

MSEN, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerben Broens
Running Junkies 3
1:22:52
2
Frank Vulker
Leiden Atletiek
1:23:37
3
Richard Wuisman
Loopgroep Hoorn
1:24:24
4
Yoshi Groen
Running Junkies 2
1:25:07
5
Wiebe Strick
Running Junkies 3
1:25:26
6
Rindert Procee
Assendelft
1:26:17
7
Wouter Hordijk
Running Junkies 2
1:26:43
8
Korneel de Ruiter
Running Junkies 5
1:28:33
9
Borek Janecek
Amsterdam
1:29:10
10
Thomas Ettes
Running Junkies 1
1:30:12
11
Martijn Kamp
Grootebroek
1:30:33
12
Doede Everhardus
SV Sportlust
1:31:33
13
Thomas Reddering
Running Junkies 1
1:31:36
14
Stephan Mol
Medemblik
1:33:24
15
Peter Alders
Hoorn Nh
1:34:15
16
Bas Winkel
Running Junkies 6
1:34:17
17
Victor Schiering
Running Junkies 3
1:34:18
18
Jason Chronis
Amsterdam
1:34:30
19
Joost van Borrendam
Utrecht
1:34:46
20
Wouter Lefevere
Running Junkies 1
1:36:35
21
Niels Vertelman
Loopgroep Aart Stigt
1:36:45
22
Marco Bot
Bovenkarspel
1:36:57
23
Johan Hubers
Hoorn Nh
1:38:02
24
Stef Bakker
Hoogkarspel
1:38:34
25
Jeroen Vogelsang
Zwaag
1:39:50
26
Amrit Singh
Running Junkies 4
1:40:17
27
Arjan Coens
Seed Valley, 21,1 km
1:40:53
28
Alexander Gladisch
Running Junkies 4
1:41:15
29
Roy Dekker
Alkmaar
1:41:15
30
Max Jong
Hoorn Nh
1:42:36
31
Dennis Poot
Hoofddorp
1:42:56
32
Robin Mantel
Oudkarspel
1:42:57
33
Bertram Vlot
Hoorn Nh
1:42:57
34
Jeroen Koopman
Den Helder
1:42:57
35
Jeroen Meissen
Zwaag
1:44:12
36
Giel Mulder
Amsterdam
1:44:26
37
Leon Bakker
Avenhorn
1:44:29
38
Frank Brink
Zuid-Scharwoude
1:44:54
39
Lennert Salomé
Running Junkies 6
1:46:03
40
Jelle Reinen
Beverwijk
1:46:09
41
Bart Spruit
Enkhuizen
1:46:45
42
Jori Faber
Running Junkies 5
1:48:24
43
Satu
Hoorn Nh
1:50:22
44
Andrew Bosschaart
Alkmaar
1:52:10
45
Jeroen Staal
Wognum
1:55:05
46
Seth Profet
Running Junkies 3
1:55:29
47
David Pennekamp
De Goorn
1:55:46
48
Nick Verzijlberg
Haarlem
1:57:28
49
Michel Kion
Hoofddorp
1:57:29
50
Jeroen Mol
Amsterdam
1:57:36
51
Daan van Mechelen
Amsterdam
1:58:26
52
Keng Pereira
Amsterdam
2:00:55
53
Ka-Tjun Hau
Amsterdam
2:01:59
54
Tim Busschops
Enkhuizen
2:22:51
M35, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vincent Bruins
Hollandia
1:17:13
2
Ronald Marees
Seed Valley, 21,1 km
1:21:48
3
Harald van Gils
Running Junkies 2
1:23:58
4
Oranje tornado Wiringa
SAV
1:24:16
5
Norbert Bijvoet
Hollandia
1:29:32
6
Chris van de Bruinhors
Alkmaar
1:29:50
7
Melvin Snel
Haarlem
1:31:20
8
Dennis de Jong
Bovenkarspel
1:32:22
9
Alex Kok
Hollandia
1:35:58
10
Pieter Klaver
Haarlemmermeer
1:36:50
11
Bastiaan Beemsterboer
Dutch Runners
1:38:02
12
Joeri Cornelisz
Enkhuizen
1:39:28
13
Jeroen Linting
Klaverkaas
1:39:39
14
Peter Baltus
Alkmaar
1:42:04
15
Cor van Breugel
Loopgroep Hoorn
1:43:03
16
Eric Kouwenhoven
Tuitjenhorn
1:46:10
17
Jardy Kooij
Grootebroek
1:46:12
18
Carlos Gonzalez
Amsterdam
1:46:39
19
Leon Schmidt
Amsterdam
1:48:19
20
Erwin Wit
Berkhout
1:53:18
21
Sjoerd Koedooder
Oosterblokker
1:54:56
22
Frank Buurman
Amsterdam
1:55:47
23
Yorick van Leeuwen
Enkhuizen
1:56:06
24
Jorg Becker
Warmenhuizen
1:57:54
25
Rogier Linterman
Hoorn Nh
1:57:55
26
Sander Veenhoken
Zaandam
1:58:33
27
Ronald Mom
De Goorn
2:08:39
28
Kasper Evers
Silvolde
2:09:25
29
Harry de Lange
Opperdoes
2:09:48
30
Gilbert van den Berg
Obdam
2:10:16
31
Chris Van Bleisem
Schagen
2:16:16
32
Christiaan Bosch
Loopgroep Hoorn
2:23:41
M40, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik van Caem
Amsterdam
1:20:51
2
Sander Menkveld
Anna Paulowna
1:25:46
3
Menno Beneker
SV Sportlust
1:28:35
4
Edwin Huisman
Blokker
1:28:47
5
Gerard van der Laan
Diemen
1:30:00
6
Johan Slootweg
Loopgroep Aart Stigt
1:30:02
7
Jan Veerman
Hoorn Nh
1:30:07
8
Ties de Ruijter
Amsterdam
1:32:12
9
Pieter bakker
Avenhorn
1:32:35
10
Rene Oldenbeuving
Blokker
1:33:17
11
Christian de Boer
Renkum
1:35:56
12
Maurice Harkema
Altis
1:40:47
13
Alain takken
Avenhorn
1:41:07
14
Rob Fernie
Hoorn Nh
1:41:45
15
Michael van den Berg
Den Helder
1:44:03
16
Jeroen Kooij
Haarlem
1:47:06
17
Jeroen Brand
Alkmaar
1:48:54
18
Sander Striekman
Grootebroek
1:49:20
19
Stefan Hes
Hoorn Nh
1:49:27
20
Jan Reus
SAV
1:50:34
21
Hans Braas
ARO '88
1:51:59
22
Joost van der Louw
Hoorn Nh
1:52:03
23
Jacco Koster
Hoorn Nh
1:53:01
24
Jan Mark van der Molen
Veenendaal
1:53:11
25
Nick Loos
Hoorn Nh
1:53:18
26
Paolo Leone
Amsterdam
1:53:23
27
Jeroen Kunis
Loopgroep Hoorn
1:53:46
28
Esat Kucukozcan
Alkmaar
1:54:45
29
Jeroen Groot
Obdam
1:55:20
30
Marek Dursiewicz
Andijk
1:56:31
31
Slawek Kubaszek
Bovenkarspel
1:59:35
32
Alex Meijer
Purmerend
2:00:53
33
Jorn Juist
Purmerend
2:01:20
34
Remco van der Horst
Veenendaal
2:06:31
M45, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Gombault
Trias
1:24:55
2
Jan Willem Davidse
PEC 1910
1:26:26
3
Wouter Ebbing
Hoorn Nh
1:27:58
4
Gertjan Klumpenhouwer
SAV
1:29:15
5
Peter Luijters
Loopgroep Hoorn
1:30:30
6
Erik Koopmans
Oosterblokker
1:33:46
7
Tom Souverein
Loopgroep Hoorn
1:34:21
8
Ron Zandvliet
Oude Wetering
1:34:24
9
Eric van de Visse
Hoorn Nh
1:35:11
10
Nico van Dalen
SV Sportlust
1:35:45
11
Rob van der Pal
Zaanland
1:37:39
12
Marco Fais
AV '40
1:38:17
13
Olvert-Jan Lap
Diemen
1:40:10
14
Henk van Diest
Assendelft
1:40:30
15
Dirk Draaisma
Loopgroep Hoorn
1:40:39
16
Stephan Westphal
Putten
1:41:37
17
Hans Hoogervorst
SAV
1:42:12
18
Remco Fritz
Loopgroep Hoorn
1:43:55
19
Paolo Gasbarro
Amsterdam
1:44:50
20
Ton Vonk
Seed Valley, 21,1 km
1:45:20
21
Marco Klaver
Hylas
1:49:23
22
Paul Wagenaar
Zwaag
1:52:03
23
Ray Saffrie
Badhoevedorp
1:52:11
24
Martin Hinse
Loopgroep Hoorn
1:56:31
25
Rob Barnhoorn
Noordwijk Zh
1:58:02
26
Dennis Sterkman
NEA Volharding
1:58:13
27
Hoss Wilstra
Lopersgroep Deurne
2:01:31
28
Marco Hageman
Hylas
2:01:37
29
Raymond Spekking
Hoorn Nh
2:02:04
30
Jim Terlingen
Utrecht
2:02:42
31
Arnoud van Spijker
Badhoevedorp
2:03:43
32
Bart Bulsing
Atos
2:06:14
33
Wim Becker
Gouda
2:08:09
34
Fred de Geers
ARO '88
2:10:22
35
John Spigt
Seed Valley, 21,1 km
2:17:52
M50, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Weijerstrass
Loopgroep Hoorn
1:26:55
2
Wim van Berkum
Loopgroep Hoorn
1:27:58
3
Erik Leibbrand
Noordkop
1:28:26
4
Richard Koomen
Wervershoof
1:30:52
5
Jan Laan
Amsterdam
1:32:02
6
Wim Glas
Oudkarspel
1:33:01
7
Sjon Wagenaar
Hoogkarspel
1:34:01
8
Nico Wessel
Heerhugowaard
1:36:01
9
Wilbert van Leijen
Running Junkies 5
1:38:23
10
René Glas
Wognum
1:38:30
11
André Brand
Haarlem
1:39:19
12
Rob Wams
Loopgroep Hoorn
1:40:13
13
Timo Haan
Dutch Runners
1:40:59
14
Peter van der Fluit
Bergen Nh
1:41:14
15
Arnold ter Veer
Dutch Runners
1:43:41
16
John Mol
Nieuwkoop
1:44:03
17
Kees Duivenvoorden
NSL
1:45:29
18
Rob Kruijssen
ARO '88
1:45:32
19
Rene Mijnen
Hoogkarspel
1:46:21
20
Alexander Vlieger
Alkmaar
1:46:59
21
Caro Degeling
Seed Valley, 21,1 km
1:47:17
22
Michel Mulder
Zwaag
1:47:54
23
Evert Baak
Rijswijk Zh
1:48:28
24
Arthur Warmerdam
NSL
1:50:03
25
Auke Lenstra
Assen
1:51:23
26
Ben Bosboom
Zaanland
1:51:29
27
Sjaak Smit
Amsterdam
1:53:23
28
Bert Jansen
Hoorn Nh
1:55:33
29
Fred van de Laar
NEA Volharding
1:56:20
30
Peter Bakker
ARO '88
1:58:31
31
Ruud Horn
Dutch Runners
1:59:55
32
Ruud Zijlstra
Loopgroep Hoorn
2:00:45
33
Ruud Hes
Hera
2:03:49
34
Rik Langedijk
Amsterdam
2:04:48
35
Martin Corzilius
Zaanland
2:06:00
36
Frans van Kampenhout
Hellas
2:06:08
37
Bas Schröder
Medemblik
2:10:25
38
Ed Noordeloos
Seed Valley, 21,1 km
2:10:26
39
Alex Kramer
Loopgroep Hoorn
2:14:38
40
Robert Meeder
NEA Volharding
2:25:17
M55, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs van den Hurk
avVN
1:23:52
2
Kees Mak
avVN
1:31:29
3
Jan Smit
Hollandia
1:33:45
4
Nico Wagenaar
Hera
1:37:28
5
Cor de Bakker
Loopgroep Hoorn
1:45:10
6
Sjaak van der Linden
Dutch Runners
1:45:14
7
Rob van Tol
Suomi
1:45:37
8
Reginald Janki
Amsterdam
1:49:39
9
Harry Stam
Hoorn Nh
1:50:33
10
Johan Scheffe
Hylas
1:51:08
11
Aad van der Velden
Amsterdam
1:52:52
12
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
1:53:51
13
Nico van Zadel
Hoorn Nh
1:56:28
14
Piet Boon
Seed Valley, 21,1 km
1:56:54
15
Cees Rood
Zwaagdijk-West
1:57:22
16
Theo Schermer
Hoorn Nh
1:57:52
17
Jan Karsten
Hoorn Nh
1:58:21
18
Martin Doeleman
Purmerend
1:59:29
19
Leo Weijers
NSL
2:01:27
20
Ferdinand de Wildt
Hoogwoud
2:03:13
21
Jongerhuis Rob
Noordwijk Zh
2:06:25
22
Jack Groen
Alkmaar
2:07:14
23
Erik Romeijn
Hoorn Nh
2:12:03
24
Theo Breebaart
NEA Volharding
2:15:44
M60, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Vermeulen
GAC Gemert
1:28:54
2
Koos v.d. Jagt
avVN
1:44:41
3
Cor van Hekken
Amsterdam
1:47:32
4
Ad Steltenpool
Hollandia
1:55:07
5
Sjaak Rijerkerk
Hillegom
1:55:17
6
René Stuten
Zaanland
1:56:41
7
Theo van Vliet
Loopgroep Hoorn
1:57:25
8
Peter Smit
Lycurgus
1:58:04
9
Henk de Vries
Hollandia
1:58:20
10
Kees Buurmans
Amsterdam
1:58:32
11
Cees Vallentgoed
Oostwoud
2:05:10
12
Joop Broekhof
NSL
2:05:24
13
Jan Tol
NEA Volharding
2:10:58
14
Pyet van Brink
Hera
2:19:51
15
Jan van Veen
Nieuwe Niedorp
2:28:30
16
Peter van Veen
Heerhugowaard
2:28:30
17
Tim Veld
Hollandia
2:35:36
VSEN, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marloes Hovestad
Running Junkies 1
1:34:17
2
Katia Ganda
Zaanland
1:34:50
3
Lysanne van der Voort
Amsterdam
1:38:50
4
Ellen Berkhout
Nibbixwoud
1:43:00
5
Manon Schutter
Running Junkies 3
1:45:42
6
Rosalie Smit
Amsterdam
1:47:16
7
Nadia Meijer
Purmerend
1:48:13
8
Eva Boomgaard
Running Junkies 5
1:52:10
9
Lotte Schenk
Enkhuizen
1:53:02
10
Maaike Vrien
Hoorn Nh
1:53:47
11
Rianne Veerman
Running Junkies 4
1:54:43
12
Suzanne Limmen
Haarlem
1:54:46
13
Sabine Brouwer
Velserbroek
1:58:31
14
Janine van der Giessen
Alkmaar
2:01:26
15
Mariette Schaap
Amsterdam
2:02:04
16
Claudia Olde Meule
Amsterdam
2:03:58
17
Nienke Tebbens
Groningen
2:07:15
18
Kelly Goslinga
Groningen
2:08:06
19
Femke Klaver
Hylas
2:17:20
20
Liesbeth Moeke
Amsterdam
2:18:13
21
Carin Fortuyn
NEA Volharding
2:21:19
V35, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mandy de Rooij
Seed Valley, 21,1 km
1:48:35
2
Lisette Boon-Baas
SAV
1:50:03
3
Wendy Broers
Wieringermeer
1:55:34
4
Petra de Jongh
Purmerend
1:56:19
5
Udjen Lewis
Running Junkies 5
1:58:14
6
Tineke Lupi
Running Junkies 2
2:01:40
7
Hanneke van Breen
Arnhem
2:06:25
8
Sigrid van der Pels
NEA Volharding
2:08:37
9
Saskia Klaassen
Loopgroep Medemblik
2:09:26
10
Sandra Ceelie
NEA Volharding
2:20:16
V40, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willy Risselada
Toyota Botman
1:33:44
2
Jacqueline Prins
Hoorn Nh
1:38:25
3
Marije Schouten
Vogelenzang
1:52:09
4
Sharon Boyle
Amsterdam
1:55:25
5
Karolien Vrolijk
NSL
1:57:40
6
Ciska Paardekooper
Toyota Botman
1:57:49
7
Joke van den Berg
Badhoevedorp
2:03:42
8
Helen Eeken
Hoorn Nh
2:08:33
9
Claudia Koppen
NEA Volharding
2:10:20
10
Annelies Metselaar
Middenbeemster
2:13:09
11
Janet Veld
NEA Volharding
2:21:19
12
Mirjam Dijkstra
NEA Volharding
2:35:34
V45, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia de Boer
ARO '88
1:49:05
2
Ingrid Dijkstra
Seed Valley, 21,1 km
1:51:41
3
Amber Schoen
Loopgroep Hoorn
1:56:32
4
Mirjam Schoutsen
Medemblik
1:57:38
5
Ingrid Molenaar
Hoorn Nh
1:58:20
6
Trea van den Heuvel
Opperdoes
2:06:28
7
Ilona Schouten
Medemblik
2:10:25
8
Renske molenwijk
Amstelveen
2:33:13
V50, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin van Tol-Porck
Suomi
1:45:36
2
Rosita Feringa
Wognum
1:47:29
3
Joke Schoutsen
Medemblik
1:49:41
4
Margareth Rood-Overman
ARO '88
1:53:59
5
Tineke de Groot-Schrod
WZK Tri Team Wassena
2:01:13
6
Marian Hes
Hollandia
2:03:49
7
Ellen Doeleman- Pouwe
NEA Volharding
2:04:00
V55, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mieke Ernst
Grootschermer
1:58:38
2
Baukje van der Giessen
Den Helder
2:06:26
V60, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charlotte Rood
Toyota Botman
2:02:08
2
Truus Doekes
ARO '88
2:02:45
MRECR, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Oscar Wokke
Hoorn
35:38
2
Chris Schaper
SAV
37:07
3
Michael Rippens
Zwaag
38:17
4
Robin Schonenberg
Zaandam
39:41
5
Rens Koning
Wognum
39:47
6
Patrick Stastra
Amsterdam
39:56
7
Ben Beunder
Hoorn Nh
40:18
8
Erwin le Blansch
Zwaagdijk-West
41:03
9
Raymond Joesoef
Hoorn Nh
41:09
10
Ronald Jacobs
Den Helder
42:08
11
Ben Danenberg
Seed Valley, 10 km t
42:33
12
Michiel Keesmaat
Sliedrecht
43:14
13
Marco Zoomer
Zaandam
43:44
14
Casper Stammis
Wervershoof
44:22
15
Hidde Koomen
Wervershoof
44:22
16
Sebastiaan Weel
Hoorn Nh
44:30
17
Marco Windt
Schagen
44:38
18
Sietse van der Weij
Seed Valley, 10 km t
45:28
19
Barry Kuipers
Seed Valley, 10 km t
45:33
20
Nico Wenker
Wognum
45:40
21
Michel Haring
Seed Valley, 10 km t
45:50
22
Simon Laan
Hoorn Nh
45:55
23
Hans Kelling
Hoogkarspel
46:20
24
Henk Dekker
Loopgroep Hoorn
46:29
25
Pieter Druif
Amsterdam
47:01
26
Paul Buijsman
Seed Valley, 10 km t
47:40
27
Jurgen Blankendaal
Obdam
48:14
28
Erik Baartscheer
Bovenkarspel
48:20
29
Erik van 't Hof
Midwoud
48:25
30
Jasper Kerver
Amsterdam
48:50
31
Peter Jacobs
Noordkop
48:53
32
René Merts
Purmerend
49:11
33
Ton Duijn
Seed Valle, 10 km te
49:15
34
Jacco Kaarsemaker
Wervershoof
49:28
35
Michel Broekman
Loopgroep Hoorn
49:30
36
Erik schouten
Wognum
49:40
37
Arno de Vries
Loopgroep Hoorn
49:46
38
John Bregman
Univé hollands noord
49:47
39
Martijn Lokman
Loopgroep Hoorn
50:06
40
Fred Kok
Midwoud
50:15
41
Jeroen Akker
Zwaagdijk-West
50:21
42
Reinier de Groot
Midwoud
50:25
43
Joost Kok
Hoorn Nh
50:27
44
Sander Dekker
Hoorn Nh
50:30
45
Hans Spek
Seed Valley, 10 km t
50:34
46
Jan Hania
Wognum
50:35
47
Roelf Weges
Seed Valle, 10 km te
50:50
48
Sebastiaan Groneveld
Den Oever
50:56
49
Richard Havenaar
Hollandia
50:56
50
Sander Schoen
Hoorn Nh
51:10
51
Chris Schoen
Hoorn Nh
51:10
52
Paul Lakeman
Loopgroep Hoorn
51:31
53
Aart van Halteren
Hobrede
51:41
54
Patrick Kuperus
Middenmeer
51:56
55
Sjoerd Huisman
Loopgroep Hoorn
51:59
56
Evert van Unen
Opperdoes
52:21
57
Louk Leffelaar
Twisk
52:22
58
Henk Sol
Blokker
52:30
59
Ronald Guitoneau
Hollandia
52:36
60
Nico Kuip
Hoorn Nh
52:55
61
Siem Kok
Seed Valle, 10 km te
53:54
62
Ben Wagenvoort
Zaandam
54:16
63
Marcel Knol
Zwaag
54:19
64
Robin sweerts
SAV
54:21
65
René harders
Andijk
54:22
66
Dirk Lemmen
Obdam
54:26
67
Sjaak Rood
Blokker
54:31
68
Chan Rambharse
Almere
54:34
69
Paul Roozendaal
Hoorn Nh
54:47
70
Dennis Guitoneau
Univé hollands noord
54:59
71
René Brown
Loopgroep De Weyver
55:03
72
Harry van der Knaap
Wognum
55:14
73
André van der Heijden
Seed Valley, 10 km t
55:33
74
Kees van 't Hoenderdal
Grootschermer
55:34
75
Theo Schuitemaker
Ursem
55:58
76
Milko Looze
Hoorn Nh
56:19
77
Remon Kragtwijk
Univé hollands noord
56:29
78
Ron Sanches
Zaandam
56:43
79
Patrick Dekker
Seed Valley, 10 km t
57:07
80
Arno Velt
Wognum
57:28
81
Rogér Alkemade
Lisse
57:44
82
Peter Plas
Hoogwoud
57:45
83
Eric Hes
Hoorn Nh
57:53
84
Jeffrey Jacobs
Hoorn Nh
58:06
85
Nico Mol
Wervershoof
58:12
86
Martin Schouten
Loopgroep Hoorn
58:16
87
Hein Hendriks
De Spartaan
58:18
88
Rick Hoogeboom
Hoorn Nh
58:23
89
Willem peter Paarlberg
Sint Pancras
58:29
90
Ramon Dop
Hoorn Nh
58:44
91
Marcel Corver
Purmerend
58:49
92
Joan Hardenberg
Wognum
59:30
93
Piet Zuiker
Wognum
59:44
94
Jan de Boer
Loopgroep Hoorn
1:00:04
95
Dave Botman
Enkhuizen
1:00:38
96
Jeroen van der Mije
Zandvoort
1:01:04
97
Leo van der Riet
Hoorn Nh
1:01:20
98
George Hulstede
Loopgroep Hoorn
1:01:27
99
Gijs Louet Feisser
Hoorn Nh
1:01:35
100
Daan Louet Feisser
Hoorn Nh
1:01:35
101
Arnold de Boer
Enkhuizen
1:02:27
102
Jaap Brouwer
Hoorn Nh
1:02:41
103
Stefan Peijpers
2smal
1:02:43
104
Robert van der Haar
Hoorn Nh
1:03:06
105
Arthur Bark
Hoorn Nh
1:03:23
106
Bas Brekelmans
Bovenkarspel
1:04:09
107
Bart Berkhout
Purmerend
1:04:13
108
Theo Kooter
Blokker
1:04:23
109
Rob Linterman
Wieringerwerf
1:05:19
110
Hans de Weerd
Hylas
1:06:25
111
Frank Sprenger
Loopgroep Hoorn
1:06:30
112
Piet Baartscheer
Almere
1:06:52
113
Willem Oudekerk
Hoofddorp
1:07:13
114
Wesley Hendriks
Zwaag
1:08:56
115
Perry Schouten
Hoorn Nh
1:10:14
116
Patrick Kalkman
Heerhugowaard
1:10:15
117
Pim Kuipers
Hollandia
1:23:13
118
Roland van Paridon
Amsterdam
1:43:08
VRECR, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sarah Wiebers
Hollandia
45:55
2
Gaby Kessen
Zwaag
46:26
3
Ghyta Denz
AV '23
47:33
4
Marjolein de Vries
Wognum
49:01
5
Anneke Baak
Rijswijk Zh
49:31
6
Tessa Beertsen
Grootebroek
49:52
7
Irene Deen
Bovenkarspel
51:18
8
Rianne Koomen
Aartswoud
51:28
9
Brigit Rinkel
Wognum
51:34
10
Margreet Schuttrups
Zwaag
51:34
11
Aniëla Schouten
Hoorn Nh
51:37
12
Trudy Schoone
Loopgroep Hoorn
51:54
13
Malika Koppes
Heerhugowaard
52:02
14
Martine Sieverding
Westwoud
52:25
15
Anne Marije van Harten
Hoorn Nh
52:44
16
Yvette Spaan
Blokker
53:33
17
Elke van den Elsen
Hoorn Nh
54:11
18
Ilonka Molenaar-Kreutz
Wervershoof
54:21
19
Silvia Arntz
Loopgroep Hoorn
54:42
20
Saskia Boon
Univé hollands noord
55:10
21
Gonnie Zuiker
Wognum
55:38
22
Louise Sol-Uijtdragers
Blokker
55:43
23
Marijke Denz
AV '23
55:48
24
Sanne Kemner
Amsterdam
56:15
25
Priscilla Mol
Wervershoof
56:19
26
Ine Hersbach
NEA Volharding
56:24
27
Marlies Kühne
Purmerend
56:34
28
Kirstin Buis-Vlaar
Hoorn Nh
57:30
29
Eveline Wilderom
Grootschermer
57:32
30
Nynke van der Veen
Amsterdam
57:32
31
Mendy Steltenpool
Seed Valle, 10 km te
57:41
32
Danielle Hendriks
Lisse
57:44
33
Sandra Bakker
Enkhuizen
57:52
34
Jolanda Velt
Wognum
58:10
35
Channe Noort
Wieringerwerf
58:22
36
Lieke Bosman
2smal
58:35
37
Winny de Jong
Enkhuizen
58:55
38
Sjanne Bosman
2smal
58:55
39
Perin de Jong
Hoorn Nh
59:26
40
Caroline op den Kelder
Nibbixwoud
59:46
41
Brenda Vlaar
Nibbixwoud
59:47
42
Miranda van Hal
Midwoud
59:47
43
Betty Beerepoot
Hoorn Nh
59:48
44
Marion Buis
Univé hollands noord
59:57
45
Alie Oosterkamp
Benningbroek
59:59
46
Femke Boersma
Hoorn Nh
1:00:01
47
Petra Fijma
Hoorn Nh
1:00:11
48
Jose Mom
De Goorn
1:00:19
49
Diane Scheper
Hoorn Nh
1:00:25
50
Karin Baartscheer
Bovenkarspel
1:00:40
51
Elly Geelkerken
Hollandia
1:00:45
52
Sharon Simonis
Den Oever
1:01:32
53
Regina van der Riet
Hoorn Nh
1:01:36
54
Conny Buis
Hollandia
1:01:53
55
Mirte Bosman
2smal
1:01:56
56
Linda Arkesteijn
Nibbixwoud
1:02:26
57
Judith Linterman
Winkel
1:02:27
58
Noortje Kok
Zwaag
1:02:33
59
Anne Fleur kok
Grootebroek
1:02:34
60
Tamara Everts
Hoorn Nh
1:02:41
61
Margreet Hansen
Enkhuizen
1:02:43
62
Ageeth Geus
Zaandam
1:02:48
63
Ragna de Jong-Geus
Bovenkarspel
1:02:50
64
Judith van der Haar
Loopgroep Hoorn
1:03:06
65
Ilse Bianchi
Hollandia
1:03:08
66
Hélène Schilder
SAV
1:03:18
67
Melda Knol
Hoorn Nh
1:03:23
68
Esther The
Amstelveen
1:03:36
69
Patricia Weemer
Hoorn Nh
1:03:40
70
Ciska Nibbering
Loopgroep Hoorn
1:03:44
71
Stephanie Dam
Hoogwoud
1:03:48
72
Monique Ruiter
Wervershoof
1:03:51
73
Milana Baslerová
Amsterdam
1:03:54
74
Danielle Schroder
Atverni
1:03:56
75
Franciska Toering
Loopgroep Hoorn
1:04:12
76
Ann van Boxtel
Hoorn Nh
1:04:27
77
Ingrid Koster-Wognum
Hoorn Nh
1:04:28
78
Stephanie Ligthart
Grootebroek
1:05:18
79
Anneke Brown
Opmeer
1:05:32
80
Carla Zwart
Hollandia
1:05:35
81
Marianne Kok
Midwoud
1:05:50
82
Evelyn Stuijfbergen
Hoorn Nh
1:05:55
83
Miranda Jonkman
Seed Valle, 10 km te
1:05:58
84
Saskia Uding
Hoorn Nh
1:06:19
85
Tonny Sikkes
Loopgroep Hoorn
1:06:46
86
Christel van der Wolf
Heerhugowaard
1:06:56
87
Wendy van Diepen
Zwaag
1:07:10
88
Joanna Asmus
Running Junkies 6
1:07:26
89
Irene Wilhelm
Running Junkies 1
1:07:42
90
Marion Beertsen
Grootebroek
1:08:16
91
Jelly Althuis
Loopgroep Hoorn
1:08:38
92
Karina Braem
Zwaag
1:08:55
93
Saskia Wit
Nederland
1:09:18
94
Jacqueline Arens
Purmerend
1:09:18
95
Yvonne de Boer
Loopgroep Hoorn
1:11:35
96
Shari Lemmen
Obdam
1:13:08
97
Mireille Smit
Zaandam
1:13:37
98
Bianca Vormer
Hoorn Nh
1:14:18
MRECR, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinier Wardenaar
Zwaag
17:06
2
Sander Groot
Hoorn Nh
17:18
3
Erik Strikker
Den Helder
17:45
4
Maarten Buijsman
Delft
18:00
5
Daan van der Meulen
Hoorn
19:02
6
Giel Zwaag
Amsterdam
22:13
7
Luuk Zwaag
Amersfoort
22:48
8
Nico schooneman
Zaandam
26:31
9
Michel Coppoolse
Zaandam
26:39
10
Jelle Zwaag
Nijmegen
26:45
11
Kees Bijvoet
Wognum
27:34
12
Remco Smit
Zaandam
29:25
13
Jeroen jacobs
Hoorn Nh
29:42
14
Michael Zaaijer
Zaandam
29:45
15
Cor Lub
Enkhuizen
29:50
16
Rob van Diepen
Wognum
29:52
17
Iwan Resodikromo
Zwaag
32:20
18
James Zwaag
Hoogkarspel
35:55
19
Larry Sadler
Andijk
41:44
J-12, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Damian Smit
Zaandam
24:26
2
Luca Poree
Zandam
24:27
3
Tom van der Louw
Hoorn Nh
26:10
4
Max Schooneman
Zaandam
26:30
5
Tijn Coppoolse
Zaandam
26:38
6
Iker Zaaijer-Gonzalez
Zaandam
27:04
7
Cas Jacobs
Hoorn Nh
29:41
8
Jasper vlaar
Hollandia
31:53
VRECR, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wieke Buisman
Hoorn Nh
23:29
2
Ilse op den Kelder
Ravenstein
23:31
3
Alice vlaar
Hoorn Nh
27:36
4
Els van der Poel
Barsingerhorn
28:16
5
Jojanne van Groenigen
Westknollendam
28:38
6
Iris van den Elzen
Hoorn Nh
28:47
7
Linda van Dijk
Zwaag
29:33
8
Marlies Schipper
Alkmaar
29:34
9
Inge Groot
Hoorn Nh
29:36
10
Annemieke de Boer
Amsterdam
31:08
11
Juliana Romano
Heiloo
31:08
12
Petra Smulders
Rosmalen
31:57
13
Leyang Tseng
Zwaag
32:20
14
Marije de Wild
Amsterdam
32:35
15
Nienke Jansen
Hoorn Nh
32:41
16
Karin van Pelt-Dielema
Alkmaar
34:05
17
Angela Diters-Hoekstra
Pijnenburg
35:14
18
Tanya van Poorten
Grootebroek
35:42
19
Leontien Rood
Hoogkarspel
36:22
20
Linda Dekker
Blokker
36:31
J-8, JEUGDLOOP 1 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aaron Ponne
Grootebroek
6:44
2
Thijs Vlaar
Hoorn
7:14
3
Nikai Vet
Wognum
7:30
4
Cameron Fernie
Hoorn Nh
7:39
5
Fedde Veenendaal
Hoorn Nh
7:55
6
Rowyn pinas
Zwaag
8:24
7
Esmael Ahmed
Hoorn Nh
8:35
8
Sven Vreeker
Hoorn Nh
8:39
9
Dex Vet
Wognum
9:02
10
Sven Jacobs
Hoorn Nh
9:54
J-12, JEUGDLOOP 1 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Vlaar
Hoorn
6:24
M-8, JEUGDLOOP 1 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elles Knook
Hoogkarspel
6:45
2
Sophie le Blansch
Zwaagdijk-West
6:46
3
Sophie Buis
Nibbixwoud
7:52
4
Murrin Fernie
Hoorn Nh
8:19
5
Sophie Beinacene
Hoorn Nh
8:39
6
Fleur Krull
Hoorn Nh
9:14
7
Sterre Vlaar
Hoorn
9:22
8
Jaedyn Pinas
Zwaag
9:38
9
Eva Ahmed
Hoorn Nh
10:26
10
Naomi Krull
Hoorn Nh
10:51
11
Emma le Blansch
Zwaagdijk-West
11:13
12
Nienke Jacobs
Hoorn Nh
11:25
M-12, JEUGDLOOP 1 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isa Vet
Wognum
6:25
2
Valerie Buis
Nibbixwoud
7:06
3
Isa Baardse
Hoorn Nh
7:40
4
Isabel Buis
Nibbixwoud
8:17
5
Floor Veeken
Hoogkarspel
8:35
www.uitslagen.nl
22-06-2014 00:00