Uitslagenlijst Artemisrun

Winsum Gn - Zaterdag 21 juni 2014

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Meindert ter Veer
Oldehove
35:17
35:15
2
Gerben Vermij
Leens
35:49
35:48
3
Herman Brouwer
Groningen
36:51
36:50
4
Dorus Wolthekker
Nietap
37:48
37:46
5
Reinder Bergma
Zuidhorn
38:13
38:11
6
Jos Richie
Groningen
38:38
38:36
7
Marko Huizing
Ulrum
41:17
41:14
8
Ricardo Damminga
Baflo
41:35
41:32
9
Deni van Dalsem
Haren Gn
41:53
41:39
10
Lex Doornbos
Groningen
42:45
42:29
11
Mick de Haan
Groningen
44:10
44:06
12
Tom Houtman
Warffum
44:46
44:44
13
Luuk Kruizinga
Aduard
45:17
45:13
14
Grico Sikkema
Noordhorn
46:49
46:43
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sietze Jan Boer
Groningen
37:52
37:51
2
Klaas Brouwen
Zuidbroek
38:03
38:02
3
Johan Vonck
Artemis
39:36
39:35
4
Pieter Jan Kooi
Loppersum
40:08
40:07
5
Gert KleinJan
Aduard
41:12
41:10
6
Remco Riswick
Dutch Runners
41:29
41:28
7
Kees Kuipers
Niezijl
41:58
41:56
8
Oscar vd Meulen
Winsum Gn
43:04
43:02
9
Rob Moenandar
Groningen
44:13
44:09
10
Bert Leegte
Ranum
44:58
44:56
11
Richard van der Werff
Usquert
45:23
45:17
12
Robbert ter Steege
Winsum Gn
45:50
45:44
13
Geert Anne Mollema
Oldehove
46:05
46:01
14
Martin stevens
Zwolle
47:32
47:20
15
Koen Tillema
Winsum Gn
48:14
48:05
16
Hielke van der veen
Ulrum
52:42
52:30
17
Harry Hammenga
Winsum Gn
53:31
53:20
18
Fokko Dijkstra
Winsum Gn
55:54
55:48
19
Ron Doesburg
Loopgroep RaitdaipRu
1:10:04
1:09:44
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Diemer Top
Groningen
42:00
41:58
2
Roelof berends
Oudeschip
42:51
42:45
3
Jakob de Boer
Veendam
43:53
43:50
4
K Stadlander
Bad Nieuweschans
44:30
44:28
5
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
44:34
44:30
6
Bobby Broersma
Groningen
46:17
46:14
7
Piet van Dijk
Meppel
47:07
47:04
8
Henk Kamstra
Winsum Gn
47:26
47:14
9
Eddy Olthoff
Sappemeer
47:27
47:20
10
Wienke Martieu
Sauwerd
47:30
47:26
11
Arend kampinga
Winsum Gn
47:38
47:33
12
H J Postmus
Ulrum
47:47
47:42
13
Jan Mulder
Annen
51:15
51:08
14
Klaas Olthof
Warffum
52:02
51:52
15
Dirk Franssens
Saaksum
55:43
55:30
16
Wim meijering
Ulrum
57:06
56:53
17
Harm Jan Bolt
Loopgroep RaitdaipRu
59:20
59:02
18
Dirk Dros
Winsum Gn
1:01:21
1:01:08
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Olijve
Haren Gn
38:50
38:50
2
Jan nienhuis
Winsum Gn
39:06
39:05
3
Karel Edens
Groningen
39:53
39:52
4
Frans hoekstra
Groningen
42:47
42:46
5
Henk Prins
Bedum
45:32
45:31
6
Jan Pols
Groningen Atletiek
45:48
45:42
7
Henk Schuitema
Zuidwolde Gn
48:02
47:56
8
Siert Modderman
Groningen
48:28
48:16
9
Ger van Dam
Loopgroep RaitdaipRu
49:44
49:40
10
Thomas Pruim
Adorp
49:45
49:41
11
Geert Jan Reinders
Artemis
51:30
51:21
12
Luud Pijl
Noordwolde Gn
51:52
51:45
13
Henk van Til
Aduard
52:03
51:55
14
Jannes Kadijk
Westernieland
53:00
52:58
15
Nico Geertsema
Winsum Gn
53:57
53:45
16
Jan Helmantel
Ten Boer
54:00
53:50
17
Fokko dijkstra
Usquert
54:20
54:08
18
Ed van der Graaf
Dutch Runners
55:09
55:06
19
Jaap Groenendal
Oldehove
56:12
56:01
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Willemiek Everts
Zwolle
47:54
47:51
2
Jacqueline Peeringa
Assen
50:34
50:29
3
Rolien Douma
Groningen
52:27
52:17
4
Ellen Haveman
Ulrum
54:59
54:55
5
Jantina Jager-Zwart
Damwald
55:28
55:22
6
Annelies meijering
Ulrum
57:06
56:55
7
Marieke van der Lubbe
Westernieland
58:03
57:46
8
Marieke Grolleman
Winsum Gn
59:34
59:26
9
Marielle Bakema
Winsum Gn
1:03:52
1:03:36
V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
Eelde
42:02
42:01
2
Simone Binnema
Artemis
45:32
45:29
3
Elise Kool
Loppersum
48:16
48:11
4
Aleida Groothoff
Winsum Gn
48:39
48:34
5
Annemieke Docter
Groningen
49:36
49:31
6
Greetje Terpstra-Koene
Winsum Gn
58:00
57:52
7
Carina Doesburg
Loopgroep RaitdaipRu
59:49
59:31
8
Erna Veening
Loopgroep RaitdaipRu
1:01:13
1:00:56
9
Petra Buist - Bijma
Loopgroep RaitdaipRu
1:01:22
1:01:04
10
Ellen Stabler
Winsum Gn
1:05:17
1:04:59
V50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anna Siebenga
Gasselte
45:47
45:43
2
Gonny Houtman
Artemis
46:22
46:20
3
Tini Visker
Oosternieland
49:58
49:52
4
Aleid Busser
ATC '75
53:18
53:09
5
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
53:36
53:31
6
Karin Danhof
Loopgroep Zuidhorn
54:46
54:28
7
Geanmet Bakem
Loppersum
55:05
54:56
8
Marian Overgaauw
Eelde
56:02
55:51
9
Anneke Krijger
Uithuizermeeden
58:48
58:41
10
Ineke wolters
Winsum Gn
59:14
59:05
11
Trijnie Doornbos-Oosti
Groningen
1:04:18
1:04:03
M/V, 4,8 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wienke Harmen
Sauwerd
18:16
18:12
2
Leon Schaaphok
Winsum Gn
24:59
24:52
3
Peter Vonck
Sauwerd
26:28
26:19
4
Hermien Boomgaardt
Adorp
26:46
26:37
5
Noortje Roggeveld
Winsum Gn
26:58
26:50
6
Eliana Maring
Winsum Gn
28:16
28:13
7
Nik Haveman
Ulrum
28:19
28:15
8
Ike Haveman
Ulrum
28:26
28:22
9
Annemiek van der Steen
Winsum Gn
29:15
29:08
10
Ellen Strating
Groningen
30:02
29:52
11
Ellie Boer
Winsum Gn
30:07
30:00
12
Loes Geling
Winsum Gn
30:44
30:27
13
Sven Lalkens
Winsum Gn
30:51
30:49
14
Esther Oosterhof
Winsum Gn
31:33
31:21
15
Marjolijn Sloots
Zuidlaren
31:57
31:45
16
Joyce Zuidema
Winsum Gn
33:22
33:05
17
Jitske Haan
Groningen
34:03
33:44
18
Adi Rozen
Winsum Gn
35:23
35:07
19
M.T. Merema
Winsum Gn
36:22
36:15
20
Jolanda Roggeveld - En
Winsum Gn
36:22
36:15
21
Ellen Harders
Zuidlaren
47:53
47:40
M/V, 7.4 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Josien Binnema
Eenrum
39:18
39:14
2
Ronald Danhof
Onderdendam
40:26
40:19
3
Anke Bijma
Artemis
53:31
53:11
4
Kriss van Goinga
Sauwerd
54:09
53:51
5
Gerda Smilda
Wehe-den Hoorn
54:26
54:16
M/V, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom dijk
Baflo
41:48
41:35
2
Erik Danhof
Baflo
49:39
49:28
3
Willem Hofman
Winsum Gn
50:35
50:32
4
Garrelt Rosenboom
Sauwerd
52:01
51:42
5
Henk Wijnholds
Garsthuizen
52:18
52:03
6
Jan Kamphuis
Winsum Gn
52:20
52:06
7
Riette Danhof
Baflo
55:11
55:00
8
Ubel Haverman
Ulrum
57:00
56:55
9
Hendrik Topper
Hoogezand
58:01
57:41
10
Harma Steenbergen
Delfzijl
59:23
59:08
11
Elizabeth Hofman
Winsum Gn
1:01:08
1:00:54
12
Helma Postma
Groningen
1:01:15
1:00:57
13
Corrie Zwart
Ulrum
1:02:02
1:01:51
14
Tanja otter
Ulrum
1:02:03
1:01:53
15
Esther Plas
Appingedam
1:04:53
1:04:38
16
Ilona Stoepker
Winsum Gn
1:05:22
1:05:06
www.uitslagen.nl
05-07-2014 21:06