Uitslagenlijst Univé Run van Roden

Roden - Zaterdag 21 juni 2014

MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Kegel
Groningen
1:29:23
1:29:23
2
Henk Hans Vermeulen
Roden
1:30:57
1:30:54
3
Grietinus Reinders
Leek
1:32:37
1:32:37
4
Richard Aalders
Nietap
1:34:05
1:34:03
5
Theo Dijkstra
Assen
1:36:40
1:36:11
6
Wilco van Beek
Apeldoorn
1:37:39
1:37:34
7
Arnold Lenting
Roden
1:42:38
1:42:34
8
Arjan van Veenen
Roden
1:43:41
1:43:36
9
Harm Jan Ensing
Roden
1:50:11
1:50:02
10
Jeroen de Groot
Meppel
1:50:11
1:49:52
11
Jasper Hortensius
Roden
1:50:11
1:50:02
12
Benjamin ten Wolde
Assen
1:54:12
1:53:30
13
Arjan Zantingh
Peize
1:54:28
1:54:20
14
Klaas Johan Roffel
Leek
1:54:45
1:54:27
15
Fred de Weerd
Groningen
2:12:03
2:11:51
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emile Nales
Groningen
1:24:37
1:24:35
2
Kees van der Sluijs
Emmen
1:35:32
1:35:30
3
Wouter Bouw
Peize
1:35:41
1:35:39
4
Gerard Halsema
Roden
1:37:01
1:36:37
5
C. van der Weide
Swifterbant
1:42:04
1:42:00
6
Siemen van der Meulen
Roden
1:43:19
1:43:14
7
Henk ter Schuur
Roden
1:43:34
1:43:25
8
Ron Balkema
Appingedam
1:45:17
1:45:12
9
Dick Roffel
Nietap
1:47:38
1:47:31
10
Bram Bruijn
Assen
1:50:51
1:50:32
11
Dick Bosman
Roden
1:51:41
1:51:14
12
Klaas Kuipers
Roden
1:53:12
1:53:01
13
Ron Bouwman
Apeldoorn
1:55:41
1:55:27
14
Ronald Verbree
Leek
1:55:57
1:55:38
15
Erik Pakes
Roden
1:56:41
1:56:32
16
Eddi Ottens
Winde
1:57:31
1:57:12
17
Niels Venekamp
Roden
1:58:11
1:57:45
18
Jack bolt
Roden
2:00:38
2:00:12
19
Henk Meijer
Roden
2:02:19
2:01:50
20
Audré van Luijn
Roden
2:03:35
2:03:05
21
Sietse van der Veen
De Wilp Gn
2:03:35
2:03:05
22
Bert Meinardi
Roden
2:03:38
2:03:09
23
Frank Colstee
Stedum
2:09:46
2:09:28
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Renate Kramer
Bunde (de)
1:32:05
1:32:05
2
Ryanne Meijer-Steendam
Roden
1:42:23
1:42:19
3
Josje Nap
Groningen
1:44:29
1:44:24
4
Marjolein Poeder
Roden
1:50:44
1:50:41
5
Wendan Poelstra
Groningen
1:51:26
1:51:21
6
Ellen Wynia
Steenbergen Dr
1:54:31
1:54:17
7
Vivinda Koster-Gorkink
Apeldoorn
1:57:43
1:57:27
8
Suzanne Mol
Roden
1:59:51
1:59:41
9
Monique Ramaker
Hoogeveen
2:02:16
2:02:02
10
Leonie Meijer
Nieuw-Roden
2:02:19
2:01:51
11
Heleen Tiemersma
Groningen
2:03:55
2:03:36
12
Esther Wynia
Roden
2:06:41
2:06:27
13
Marieke Colstee
Foxhol
2:09:46
2:09:29
14
Dorothea Piek
Roden
2:20:11
2:20:00
15
Agnes Prins
Roden
2:22:21
2:21:55
16
Mirjam Alting
Roden
2:22:21
2:21:55
17
Jolanda Ebbinge
Roden
2:22:21
2:21:55
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wietske udding helder
De Wilp Gn
1:47:11
1:47:06
2
Anje van Gijssel
Harkstede
1:47:33
1:47:33
3
Lian de Jonge
Roden
1:53:46
1:53:35
4
Ingrid Ruiter
Roden
2:02:21
2:02:11
5
Lijsbeth Brons
Peize
2:17:42
2:17:28
MAN, KWART MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin Wassens
Roden
39:55
39:55
2
Juran van Breukelen
Roden
44:44
44:29
3
Robert Maarleveld
Roden
45:38
45:32
4
Eeuwe Schot
Groningen
45:59
45:57
5
Willem van der Molen
Een
46:50
46:47
6
Michel van der Plas
Voorschoten
46:54
46:54
7
Peter Wolters
Nieuw-Roden
46:57
46:54
8
Dennis van der Wal
Roden
47:45
47:37
9
Rene Regeer
Leiden
48:07
48:05
10
Wietze Klaver
Marum
48:47
48:41
11
Hans van Leeuwen
Roden
49:11
49:06
12
Onno Jansen
Groningen
49:38
49:28
13
Ningo Wibbens
Aduard
50:22
50:16
14
Arjan Vos
Voorschoten
50:22
50:07
15
Herman Wessendorp
Leiden
50:43
50:28
16
Karel Kort
Tolbert
50:48
50:41
17
Gerrit Jongstra
Roden
52:05
51:57
18
Henri Gibcus
Peize
52:12
52:02
19
Hein van der Kallen
Voorschoten
53:10
53:03
20
Freek Vandeursen
Roden
53:25
52:55
21
Marcel van Wijk
Leek
53:30
53:23
22
Meréte Palmen
Bunne
54:09
53:56
23
Willy Palmen
Alteveer gem Noorden
54:26
54:13
24
Jan Meems
Tolbert
55:09
55:04
25
Bert Wiendels
Roden
55:14
55:07
26
Arjan Drupsteen
Roden
55:28
55:18
27
Erik Schmidt
Leiden
55:29
55:12
28
Peter Huizing
Roden
55:32
55:19
29
Ed Zijl
Voorschoten
56:04
56:04
30
Harry Veenkamp
Roden
59:02
58:41
31
Randy Watermulder
Roden
59:23
59:12
32
Marc van de Hoef
Zwolle
1:00:20
1:00:03
33
Tim van Houten
Leiden
1:00:23
1:00:07
34
Peter Scheers
Nieuwerkerk ad IJsse
1:00:37
1:00:20
35
Klaas van der Molen
Appingedam
1:01:28
1:01:22
36
Zoot de Poel
Groningen
1:02:11
1:01:42
37
Roel de Vries
Leek
1:02:43
1:02:28
38
Wim Wils
Marum
1:11:34
1:11:21
39
Reint Winter
Bergentheim
1:14:59
1:14:47
VROUW, KWART MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
An Bennema
Groningen
44:04
44:02
2
Evelien Hoogendoorn
Nieuw-Roden
47:25
47:22
3
Annet Having
Groningen
48:50
48:28
4
Marieke Versleijen
Voorschoten
51:03
51:02
5
Gea Hut
Leek
51:43
51:36
6
Angelique Regeer
Leiden
53:33
53:18
7
Aukje de Vries
Zevenhuizen Gn
54:54
54:50
8
Jennine Wegter
Assen
55:45
55:33
9
Jolanda Been
Roden
57:21
57:11
10
Edith Steenhuisen
Roden
57:21
57:12
11
Miranda van Harmelen
Voorschoten
57:36
57:19
12
Fleur Veenstra
Woudbloem
58:07
58:06
13
Welmoed van den Berg
Roden
1:00:10
59:46
14
Jolanda Punt
Roden
1:00:24
1:00:09
15
Hiske Kramer
Tolbert
1:00:39
1:00:25
16
Julia Meijer
Leek
1:02:22
1:02:08
17
Marijke Visscher
Leiden
1:02:32
1:02:16
18
Corrie Mechelse
Voorschoten
1:06:08
1:05:51
MAN, TRIMLOOP 21KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roelof de Groot
Oldekerk
1:50:41
1:50:21
2
Maurice Henssen
Roden
2:06:00
2:05:37
MG4, 1K KIDSRUN S1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anna Zantingh
Peize
5:42
5:42
JG4, 1K KIDSRUN S1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Arends
Roden
5:29
5:29
2
Luca de Jager
Nieuw-Roden
5:41
5:41
3
Ewan Wiersema
Roden
6:40
6:40
EST, ESTAFETTERUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Loopgroep Roden
1:05:43
1:05:43
2
Team Bert Bos
1:07:59
1:07:59
3
Team Fitnesscentrum-1
1:09:26
1:09:26
4
Team Jumbo
1:15:57
1:15:55
5
Team 3 Koningen
1:21:55
1:21:41
6
Team Jonker
1:22:07
1:22:04
7
Team Intersport
1:26:34
1:25:55
8
Team CBS De Parel
1:26:51
1:26:37
9
Team K5
1:27:10
1:27:08
10
Team Fitnesscentrum-2
1:27:57
1:27:49
11
Team Elton
1:29:21
1:29:14
12
Team Tina & koekjes /
1:39:09
1:39:05
13
Team Fitnesscentrum-3
1:41:38
1:41:28
14
Team HTLT
1:47:22
1:47:13
JG56, 1K KIDSRUN S2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ward Dijkma
Roden
3:58
3:57
2
Nathan van der Graaf
Roden
4:00
3:59
3
Migiel van der Meulen
Roden
4:01
4:00
4
Sander Knop
Roden
4:01
4:00
5
Casper Steenhuisen
Roden
4:13
4:12
6
Yayden Labordus
Nieuw-Roden
4:53
4:52
7
Luuk Steenhuisen
Roden
4:55
4:54
8
Maurits Meijerhof
Appingedam
5:12
5:11
9
Niels Wiersema
Roden
5:45
5:44
10
Jurrian Oosterhuis
Roden
5:46
5:45
11
Roy Willems
Roden
6:41
6:40
MG56, 1K KIDSRUN S3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tiba Miran
Leek
4:17
4:16
2
Iris Dontje
Roden
4:20
4:20
3
Hellen Oude Weme
Den Horn
4:36
4:36
4
Marit Oostebrink
Roden
4:43
4:42
5
Maaike Reinsma
Roden
4:43
4:43
6
Ellen Dontje
Roden
4:44
4:43
MG78, 1K KIDSRUN S4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sophie Bekkering
Roden
4:08
4:07
2
Tirza Poiesz
Roden
4:13
4:13
3
Noelle Ruchti
Roden
4:23
4:23
4
Marlin Ruchti
Roden
4:54
4:54
JG78, 1K KIDSRUN S4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kosheen Miran
Leek
3:44
3:43
2
Jort Steenhuisen
Roden
3:45
3:44
3
Marijn Veenstra
Roden
3:49
3:49
4
Mettari van der Graaf
Roden
3:51
3:51
5
Brent Hoekstra
Roden
3:57
3:57
6
Tim Jongstra
Roden
4:37
4:37
VROUW, TRIMLOOP 17.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mariëlle Voorkamp
Roden
1:43:55
1:43:26
MAN, TRIMLOOP 14KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Egbert Wendel
Norg
1:07:00
1:06:48
2
Gerard Meijers
Norg
1:09:20
1:09:08
3
J. de Haan
Groningen
1:17:50
1:17:20
4
Harry van Lienden
Groningen
1:22:03
1:21:54
VROUW, TRIMLOOP 14KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anja Pater
Nieuw-Roden
1:25:21
1:25:03
2
Gina Poeder
Roden
2:18:29
2:18:06
MAN, TRIMLOOP 10.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michel Doornkamp
Tolbert
49:09
49:03
2
Elko knoop
Tolbert
50:27
50:09
3
George Brad
Roden
52:39
52:16
4
Roeland Homan
Roden
54:19
53:56
5
Thom Aalders
Leek
55:00
54:56
6
Diederick Bosman
Roden
1:21:33
1:21:07
VROUW, TRIMLOOP 10.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esther Homan
Roden
46:58
46:43
2
Annamiek Bathoorn
Peize
52:28
52:22
3
Sandra Brad Gubler
Roden
53:46
53:24
4
Anita Hecker
Roden
1:07:24
1:07:03
5
Susanne Plantinga
Roden
1:12:37
1:12:14
MAN, TRIMLOOP 7KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan de Jonge
Groningen
31:35
31:32
2
Johan Alserda
Groningen
32:05
32:01
3
Thom de Jonge
Groningen
32:43
32:39
4
Maurits Veninga
Roden
32:45
32:41
5
Alex Goris
Zevenhuizen Gn
33:16
32:43
6
Jord Westerloo
Groningen
33:42
33:38
7
Jaap Jager
Leeuwarden
38:16
38:16
8
Michiel van der Linden
Leek
43:09
42:48
9
Robert Haverkort
Roden
45:09
44:44
10
Tieme Dekker
Roden
45:47
45:19
11
John Zeller
Roden
46:19
45:52
12
Geert Helder
Roden
59:33
59:06
13
Marnix van Lienden
Groningen
1:05:51
1:05:43
VROUW, TRIMLOOP 7KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Riena Takens
Roden
36:33
36:17
2
Rianne Ramaker
Groningen
40:13
39:48
3
Marry Britstra
Roden
41:45
41:22
4
Saskia. Vas
Roden
43:55
43:35
5
Jara Vermeulen
Roden
43:58
43:54
6
Hellen van Lienden
Groningen
44:21
44:12
7
Anneke Heuker
Roderwolde
44:29
44:08
8
Annet Wobbes
Zevenhuizen Gn
44:29
44:08
9
Tiny Feunekes
Roden
45:15
44:54
10
Nicolette Dekker
Roden
45:34
45:14
11
Liesbeth Groote Schaar
Roden
47:39
47:11
12
Mariska Wolters
Roden
49:10
48:54
13
Heleen Gunnink
Langelo Dr
59:33
59:08
14
Ilona Grave
Roden
1:28:13
1:27:49
MAN, TRIMLOOP 3.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dirk van Beelen
Hurdegaryp
22:34
22:01
2
Rob Koopmans
Roden
22:50
22:22
3
Lenny Veenkamp
Roden
24:58
24:34
4
Piet Kamp
Roden
28:59
28:39
VROUW, TRIMLOOP 3.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maaike Hemse
Groningen
20:04
19:39
2
Kirsten Stam
Roden
22:04
21:42
3
Greet Haverkort
Roden
25:08
24:43
Dank aan Univé , Fitness Centrum Roden en Intersport Superstore Roden
www.uitslagen.nl
21-06-2014 00:00