Uitslagenlijst BUFFER-RUN

Bingelrade - Vrijdag 20 juni 2014

D5J, BUFFER-RUN 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Cathelijne Kam
Hoensbroek
0
23:18
2
Sanne Rutten
Brunssum
-97
31:05
3
Nina Meisen
Susteren
-2
34:43
D5S, BUFFER-RUN 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Joyce Boersma
Sittard
-18
20:57
2
Senna Driessen
Munstergeleen
-7
21:05
3
Shelley van der Ven
Heerlen
-6
21:48
4
Solange Portengen
Meerssen
-14
23:14
5
Maren Lemmens
Genk
-14
23:27
6
Tessa Arnoldussen
Oirsbeek
-17
25:15
7
Danique Peeters
Maastricht
-4
25:43
8
Melanie Janssen
Gangelt
-18
26:09
9
Tess Raets
Bingelrade
-9
27:39
10
Natascha de Groot
Landgraaf
-20
27:45
11
Marlou Stijnen
Geleen
-18
30:20
12
Linda Peeters
Echt
-19
30:57
13
Valerie Niesten
Heerlen
-10
31:07
14
Mieke Quaedvlieg
Schinveld
-15
32:56
15
Eugenie Goffin
Schinveld
-15
33:17
D5V, BUFFER-RUN 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Sonja Leinders
Brunssum
-26
24:36
2
Audrey de Wijs
Landgraaf
-22
25:14
3
Debbie van Engeland
Brunssum
-25
25:19
4
Monique Roberts
Hoensbroek
-36
25:29
5
Katja de Veen
Hoensbroek
-23
27:02
6
Joke Feenstra
Sittard
-38
27:03
7
Nicky Bonnier
Maastricht
-24
27:24
8
Marleen Bus
Hoensbroek
-39
27:28
9
Monique Croughs
Stevensweert
-25
27:40
10
Monique de Groot
Brunssum
-25
27:57
11
Ingrid Schuivens
Brunssum
-37
27:58
12
Vanessa van Schubert
Brunssum
-22
28:03
13
Sandra Gouw
Brunssum
-33
28:15
14
Claudia Suvrijn
Merkelbeek
-28
29:03
15
Nadine Vaessen
Bocholtz
-21
30:41
16
Gonnie Daemen
Brunssum
-32
31:06
17
Marita Heijnen
Bingelrade
-41
31:12
18
Ilonka Timmermans
Bingelrade
-35
31:15
19
Monika van der Helm
Oirsbeek
-27
31:24
20
Lida Donners
Nuth
-50
31:41
21
Miranda van Od-Vroemen
Bingelrade
-35
31:54
22
Alexandra Schuller
Erkelenz
-29
32:42
23
Miranda Hendrikx
Stevensweert
-30
32:57
24
Janneke Jans
Schinveld
-42
33:30
25
Bep Vugs
Bingelrade
-43
33:31
26
Donna Kusters
Landgraaf
-25
33:56
27
Francien Mertens
Brunssum
-27
33:57
28
Anjes Rutzerveld
Munstergeleen
-31
34:16
29
Pauline van Hoof
Heerlen
-35
34:52
30
Kim Coronado
Schinveld
-25
35:21
31
Bobbi Loeffen
Bingelrade
-39
35:22
32
Monique Jorritsma
Schinveld
-31
36:01
33
Karin Gebben
Schinveld
-35
36:02
34
Ineke Damhuis
Hoensbroek
-37
41:14
H5J, BUFFER-RUN 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ruben van Herk
Bingelrade
-2
19:26
2
Pieter Max Kam
Hoensbroek
-1
20:40
3
Bram Stevelmans
Brunssum
-97
20:41
4
Daan Stevelmans
Brunssum
-98
21:20
5
Mick Wolvekamp
Sittard
-95
22:50
6
Jeunke Timmermans
Bingelrade
-97
23:12
7
Stijn Vootz
Bingelrade
-97
25:57
8
Jard Kuijpers
Bingelrade
-97
26:23
9
Dylan Hofland
Bingelrade
-97
26:48
10
Jesse van der Raadt
Schinveld
-99
30:03
H5S, BUFFER-RUN 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jorrit van der Raadt
Schinveld
-4
16:52
2
Remko Rinia
Maastricht
-15
16:58
3
Jorn Lempers
Maastricht
-13
17:58
4
Jelle Lendemeijer
Brunssum
-18
18:18
5
Simone van der Schaft
Brunssum
-6
18:31
6
Lesley Basten
Hoensbroek
-12
22:16
7
Max Keltjens
Geleen
-11
23:44
8
Roel Dauwerse
Oirsbeek
-21
24:08
9
Guy Maes
Bocholtz
-17
25:18
10
Stef Bastin
Maastricht
-13
26:49
11
Hans van Putten
Brunssum
-19
27:43
12
Ovi Bistrian
Dusseldorf
-18
31:22
H5V, BUFFER-RUN 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Mark van Erp
Nattenhoven
-34
18:21
2
Jean-Jacques Herings
Cadier en Keer
-31
18:27
3
Pascal Bazuin
Heerlen
-28
19:17
4
Perry Ubachs
Elsloo
-29
19:51
5
Peter van Berkel
Brunssum
-33
19:53
6
John Pluis
Catsop
-36
20:18
7
Henk Heijkers
Heerlen
-40
20:49
8
Mark Offermans
Brunssum
-34
21:03
9
Jhon van Herk
Bingelrade
-34
21:27
10
Niek Stevelmans
Brunssum
-28
21:53
11
Philippe Wolters
Hulsberg
-31
21:54
12
Henk van der Raadt
Schinveld
-41
21:58
13
Wim Sluijsmans
Kerkrade
-40
22:21
14
Wil Wollersheim
Schinveld
-46
22:47
15
Hugo Hendrikx
Stevensweert
-33
22:48
16
Marcel Klein
Landgraaf
-26
23:00
17
Frankwin Aerden
Schinveld
-35
23:04
18
Alex Gelissen
Brunssum
-22
23:19
19
Roger Gillissen
Brunssum
-39
23:37
20
Dimitri van Hout
Sittard
-31
23:40
21
Jos Daemen
Brunssum
-37
23:43
22
William Krautscheid
Brunssum
-30
23:48
23
Hendrik-Jan Hool
Kerkrade
-40
23:58
24
Mischa Coenen
Geleen
-23
24:24
25
Harrie Theeuwen
Landgraaf
-44
24:40
26
Laurens Rutten
Brunssum
-35
25:01
27
Frenk Raaijmakers
Kerkrade
-40
25:02
28
Jan Smid
Brunssum
-42
25:11
29
Ger Arnoldussen
Amstenrade
-42
25:16
30
Henry Trip
Brunssum
-43
25:25
31
Peter Bolk
Heerlen
-49
25:32
32
Pascal Belleflame
Amstenrade
-29
25:39
33
Jo Peeters
Maastricht
-43
25:43
34
Marko van den Boogaart
Brunssum
-30
26:22
35
Lowie Rademakers
Kerkrade
-48
26:37
36
Jos Meerten
Heerlen
-44
26:43
37
Marcel Spork
Landgraaf
-43
26:47
38
Remy Hendriks
Brunssum
-50
27:17
39
Jos Knip
Landgraaf
-31
27:48
40
Ongky Smit
Heerlen
-48
27:51
41
Martin Wolvekamp
Sittard
-25
27:52
42
Luc Reinders
Sittard
-27
27:54
43
Thierry Romeijn
Stevensweert
-28
27:55
44
Freddie Peschen
Brunssum
-33
28:22
45
Toon Pierik
Brunssum
-58
28:25
46
Vincent Wouters
Brunssum
-35
28:31
47
Edwin de Groot
Landgraaf
-29
29:50
48
Jack Stavasius
Brunssum
-43
30:23
49
Hans Gilissen
Limbricht
-52
30:25
50
Marwa Hendrik
Spaubeek
-56
30:39
51
Roger Gouw
Brunssum
-36
34:40
D10S, BUFFER-RUN 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ellis Jacobs
Amstenrade
-16
38:33
2
Eline Zaad
Brunssum
-21
45:25
3
Alicia Loot
Landgraaf
-16
46:00
4
Kyra Meulenberg
Geleen
-6
48:45
5
Alexandra Tudor
Oirsbeek
-15
53:23
6
Annemiek Koeman
Schinveld
-21
55:04
7
Tessie Bahnen
Kerkrade
-17
57:19
8
Nadia Meisen
Susteren
-5
58:40
9
Claudia Steskens
Susteren
-13
1:00:03
10
Lieke Seunis
Heythuysen
-11
1:04:01
D10V, BUFFER-RUN 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Nicole Spaargaren
Sittard
-37
47:19
2
Anita van der Waal
Heerlen
-25
49:07
3
Carola Baburek
Brunssum
-25
49:37
4
Katja Tilly
Ulestraten
-28
49:42
5
Wilma Rusman
Oirsbeek
-42
49:53
6
Natascha Schrijen
Urmond
-31
51:27
7
Karina van de Goor
Merkelbeek
-26
52:15
8
Karen Farry
Heerlen
-33
53:39
9
Wendy Pierik Luijten
Jabeek
-21
54:31
10
Carola Latten
Geleen
-35
55:01
11
Anna Willekens
Heerlen
-32
56:44
12
Verona Janssen
Geleen
-30
56:52
13
Maddy Renkens
Sittard
-34
57:00
14
Elli Fiegen
Heinsberg
-33
57:28
15
Marjo Esser
Brunssum
-49
57:32
16
Marlene Ruijpers
Geleen
-33
1:00:09
17
Petra Geurst
Voerendaal
-42
1:00:26
18
Jet Peters
Bingelrade
-30
1:02:11
19
Anita Steffanie
Heythuysen
-35
1:02:12
20
Lizette Geelen
Susteren
-38
1:03:10
21
Nicole Vrehen
Schalbruch
-24
1:04:49
22
Anja Bessems
Sittard
-22
1:04:53
H10S, BUFFER-RUN 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Roel Wijmerga
Elsloo
-8
32:27
2
Koen Huizinga
Sittard
-13
34:09
3
Patrick Deumens
Heerlen
-19
37:20
4
Ike Schrijnemaekers
Hoensbroek
-8
37:57
5
Paul Steskens
Susteren
-17
38:42
6
Jurjen Knarren
Heerlen
-17
38:52
7
Tom Gielkens
Nijmegen
-9
39:48
8
Tom Ehlen
Sittard
-17
41:57
9
Felix Beckers
Vaals
-13
42:39
10
Roy de Boer
Geleen
-17
42:40
11
Erik Boersma
Sittard
-19
42:41
12
Luc Heijnens
Brunssum
-12
43:19
13
Armand Denis
Sittard
-15
43:21
14
Nils Meesters
Vijlen
-15
44:44
15
Jim Bartels
Bingelrade
-2
47:16
16
Lester van Ree
Eindhoven
-15
47:34
17
Joost Gerrits
Venlo
-19
48:38
18
Dave de Groot
Brunssum
-21
49:14
19
Maurice Grissen
Brunssum
-14
50:35
20
Rik van Maanen
Tilburg
-12
52:47
21
Dennis Luijten
Grathem
-12
54:31
22
Roy Offermans
Oirsbeek
-20
56:40
23
Enzo Masius
Brunssum
-20
56:51
24
Jeroen Verbeek
Brunssum
-20
57:33
25
Joep Moonen
Brunssum
-8
1:03:59
H10V, BUFFER-RUN 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Iwan Theunissen
Landgraaf
-28
34:36
2
Bas Pierik
Aken
-24
35:53
3
Roy Ploum
Landgraaf
-24
36:30
4
Marcel Welzen
Schinnen
-25
36:34
5
Hans Berendsen
Heenvliet
-33
36:42
6
Jos Krist
Landgraaf
-41
36:49
7
Fons de Bie
Sittard
-37
37:15
8
Dennis Heemskerk
Schinveld
-28
37:30
9
Rob Riksen
Nuth
-37
37:43
10
Erik Haakma
Heerlen
-40
38:15
11
Dolf Gregoire
Sittard
-38
38:29
12
Frans Hool
Merkelbeek
-35
38:34
13
Michel Hodenius
Landgraaf
-31
39:23
14
Ronald Smeets
Heerlen
-27
39:30
15
Robin Kessels
Sittard
-23
39:51
16
Maurice Szlanina
Spaubeek
-27
39:54
17
Ramon van Dun
Brunssum
-26
40:04
18
Ceriel Huijnen
Schinveld
-29
40:13
19
Rene Broens
Echt
-45
40:29
20
Hans Jaschultowski
Selfkant
-34
40:35
21
Paul Kusters
Landgraaf
-27
40:39
22
Leo Kokkelkorn
Heerlen
-33
40:49
23
Bert Rietrae
Amstenrade
-30
41:03
24
John van Eys
Nuth
-35
41:29
25
Frans Bastin
Doenrade
-43
41:48
26
Rola Deumens
Brussel
-21
41:51
27
Dave Vaessen
Bocholtz
-21
41:59
28
Dieter Tetz
Heinsberg
-32
42:42
29
Wim Mulder
Onbekend
-27
42:45
30
Pascal Lutgens
Heerlen
-31
42:45
31
Jan van de Worp
Sittard
-37
43:14
32
Charles Schaap
Wijnandsrade
-35
43:17
33
Mario Theeven
Sittard
-35
43:25
34
Ronald Hoogeboom
Hillensberg
-30
43:48
35
Ad van Kempen
Voerendaal
-46
43:59
36
Wim Dohmen
Sittard
-40
44:18
37
Roger Schrijnemaekers
Heerlen
-31
44:22
38
Harrie Alberti
Sittard
-43
44:25
39
Rudi Scholten
Heerlen
-45
44:26
40
Herman Kremer
Landgraaf
-35
45:03
41
Erwin Kerstges
Geleen
-34
45:11
42
Martijn Frenken
Oirsbeek
-24
45:20
43
Bernhard Verhulsdonk
Huckelhoven
-24
45:21
44
Guido Rosskamp
Waldfeucht
-26
45:21
45
Ton Linssen
Voerendaal
-32
45:27
46
Raymond Offermans
Geleen
-33
45:29
47
Marcel Raats
Brunssum
-34
45:31
48
Herman Gerards
Landgraaf
-43
45:48
49
Bert Moerbeek
Sittard
-43
46:01
50
Roger Hendriks
Schinveld
-34
46:36
51
Jan Roberts
Amstenrade
-44
46:50
52
Leo Gooijen
Heerlen
-45
46:55
53
Hubert Daniels
Sittard
-31
46:57
54
Wim Hacking
Geleen
-37
46:58
55
Marcel Geelen
Susteren
-29
47:18
56
John Parren
Born
-41
47:20
57
Theo Wessels
Heerlen
-48
47:23
58
Wilgert van der Helm
Oirsbeek
-32
47:29
59
Peter Mevissen
Brunssum
-43
47:31
60
Hein Bodelier
Landgraaf
-52
47:58
61
Frank Fiegen
Heinsberg
-31
48:08
62
Sachin Verma
Dusseldorf
-22
48:09
63
Fred Lemmens
Hoensbroek
-49
48:15
64
Luc Geenen
Hulsberg
-25
48:20
65
Huub Teheux
Amstenrade
-39
48:46
66
Matthieu Houben
Heerlen
-34
48:48
67
Rene Widdershoven
Puth
-34
49:06
68
Jan Willms
Montfort
-45
49:13
69
Sjaak Delsing
Sittard
-43
49:16
70
Ruud van Lent
Geleen
-32
49:18
71
John Oostdijk
Heerlen
-40
49:19
72
Jaap Houkes
Brunssum
-46
49:21
73
Raoul Adjobo
Sittard
-27
49:30
74
Stef Willems
Beek
-23
49:36
75
Bert Vanthoor
Eygelshoven
-39
49:38
76
Maurice Meijer
Doenrade
-26
49:41
77
Peter Vallinga
Oirsbeek
-38
49:52
78
Wil Moonen
Brunssum
-42
49:57
79
Ralf Trafas
Oirsbeek
-27
50:33
80
Peter Schmeetz
Geleen
-49
50:40
81
Guus Creussen
Doenrade
-43
50:54
82
Peter Szumski
Brunssum
-37
50:58
83
Rik Franssen
Brunssum
-22
51:03
84
Ramond Meulenbeek
Geleen
-25
51:18
85
Frans Laeven
Jabeek
-34
51:25
86
Gerrit Verbeek
Kwintsheul
-35
51:44
87
Ton Bus
Hoensbroek
-41
52:01
88
Hub Speetjens
Nuth
-34
52:30
89
Jos Peters
Heerlen
-46
53:08
90
Peter Theves
Voerendaal
-38
53:10
91
Ad Bierstekers
Brunssum
-47
53:16
92
Jo Bahnen
Kerkrade
-50
53:18
93
Elvis Coronado
Schinveld
-29
53:41
94
Roger Ruijters
Sittard
-40
53:54
95
Albert van Dijk
Brunssum
-32
54:06
96
Martijn Hovers
Sittard
-27
54:06
97
John Loeffen
Bingelrade
-40
54:50
98
Aloys Klus
Brunssum
-43
55:00
99
Jos Leentjens
Sittard
-35
55:20
100
Bart Velthuis
Susteren
-32
56:02
101
Ton Castermans
Sittard
-38
56:04
102
Patrick Wasserman
Nuth
-34
56:20
103
Wim Dijs
Kerkrade
-43
57:19
RABOBANK VOLTA METIS Wilma Running
www.uitslagen.nl
20-06-2014 00:00