Uitslagenlijst Elimse Dorpsloop

Elim - Zondag 15 juni 2014

KIDS, 1 KM KIDS T/M 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sacha van Lubek
Hoogeveen
4:38
2
Fynn Lichtendonk
Hoogeveen
4:40
3
Lotte Matthijssen
Beilen
4:48
4
Elvira Jonkman
Wilsum (GER)
5:36
5
Mark Benjamins
Elim
5:44
6
Noah Pater
Elim
6:00
7
Finn Schonewille
Elim
6:01
8
Maud Zuidema
Elim
6:01
9
Rayen Benjamins
Elim
6:07
10
Jasper Jonkman
Wilsum (GER)
7:07
11
Ilana Schonewille
Elim
7:37
12
Marai Mulder
Elim
7:37
13
Kyano Schonewille
elim
7:38
14
Thijs Smit
Hoogeveen
7:50
15
Mirah Sisalem
Elim
8:10
KIDS, 1 KM KIDS 7-9J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Matthijssen
Beilen
3:46
2
Boaz Doldersum
Elim
3:52
3
Bart Mulder
Hoogeveen
3:57
4
Jan Benjamins
Elim
4:08
5
Ruben Eefting
Hollandscheveld
4:14
6
Joey Okken
Elim
4:15
7
Marco Zwiers
elim
4:25
8
Milou Karssies
Hollandscheveld
4:29
9
Milan Benjamins
Elim
4:32
10
Senn Doldersum
elim
4:33
11
Kay Lichtendonk
Hoogeveen
4:48
12
Kyra van der Laan
Elim
4:52
13
Ilse van de Kooi
Hoogeveen
4:56
14
Floor de Hey
Elim
5:03
15
Wesley Zwiers
Elim
5:06
16
Sander Boertien
Elim
5:19
17
Dylan Mersman
Elim
5:26
18
Chayenne Beugelink
Elim
5:56
19
Milan Duinkerken
Elim
6:56
MAN, 2.5 KM JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Bouwknegt
Hoogeveen
9:23
2
Daimian Strijker
Hollandscheveld
10:02
3
Remon Smit
Elim
10:30
4
Lars Veldman
Hoogeveen
10:47
5
Mitchel van der Weide
Elim
11:26
6
Jaron Benjamins
Elim
11:27
7
Tom Bouwknegt
Hoogeveen
11:55
8
Jamai Kriekjes
Hoogeveen
12:07
9
Jesper Lichtendonk
Hoogeveen
13:42
10
Robin Bos
Elim
16:04
VROUW, 2.5 KM MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Hup
Pesse
10:23
2
Dominique de Hey
Elim
12:47
3
Isan Strijker
Elim
13:01
4
Esmee Vogelzang
Elim
13:16
5
Marcha Fidom
Elim
14:00
6
Larissa Jonkman
Wilsum (GER)
14:00
7
Vera Boertien
Elim
14:01
8
Rosanne Sloots
Elim
15:32
9
Marit Okken
Elim
16:04
10
Indy Snippe
Hoogeveen
16:08
11
Bregje Sloots
elim
16:11
12
Romy Schraa
Elim
16:37
13
Dewi Kikkert
Elim
19:22
14
Esmee Nijstad
Elim
19:29
15
Veerle Speelman
Elim
19:31
MAN, 5 KM MANNEN 40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
17:16
2
Arjo Koekoek
Hoogeveen
17:36
3
Dave Hulzebos
Zuidwolde
17:54
4
Marnix Schaab
Meppel
18:59
5
Nick van der Weide
Elim
19:11
6
Saroney Vreeling
Hoogeveen
20:02
7
Andre Schooling
Noordscheschut
20:34
8
Pascal Schonewille
Hollandscheveld
21:17
9
Stefan Kleine
Elim
21:40
10
Emiel Njagul
Elim
22:02
11
Rene Wever
Ruinen
22:03
12
Roy Strijker
Hollandscheveld
22:23
13
Roel Steenbergen
Hoogeveen
23:22
14
Rene de Jonge
Hoogeveen
23:52
15
Matijn Gruppen
Elim
23:55
16
Henry Schonewille
Elim
23:55
17
Rudy de Groot
Hoogeveen
24:21
18
Michel Okken
Hoogeveen
24:45
19
Stefan Schaab
Meppel
24:58
20
Gert Benjamins
elim
25:19
21
Wilfred Kolk
Hoogeveen
25:24
22
Erik Rijnders
Vroomshoop
25:28
23
Raymond Jonkman
Wilsum (GER)
25:57
24
Herman Haverkort
Hoogeveen
26:30
25
Alfred Smit
Hoogeveen
27:05
26
Wilco Jonkman
Hoogeveen
27:52
27
Kevin Zwarts
Elim
30:45
28
Erik ten Caat-Engels
Elim
33:20
MAN, 5 KM MAN 40-50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Kalter
Balkbrug
18:09
2
Theo ten Caat
Hollandscheveld
19:30
3
Rolf de Gier
Zuidwolde
19:35
4
Jacco Thalen
Hollandscheveld
19:46
5
Henry Strijker
Hollandscheveld
19:54
6
Andre van der Kooi
Hoogeveen
20:19
7
Johan Schonewille
Hollandscheveld
20:20
8
Hans Zandbergen
Hoogeveen
21:06
9
Jonny Talen
Witteveen
23:36
10
Elzo Doldersum
Nieuw Balinge
23:58
11
Jan Schraa
Elim
27:14
12
Johan Splinter
Meppel
27:37
13
Rene de Vries
Hollandscheveld
27:50
14
Erik Schonewille
Elim
27:54
15
Mark Eppinga
Elim
28:23
16
Ronald Mulder
Hoofdorp
30:45
MAN, 5 KM MANNEN 50+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Njagul
Elim
24:53
2
Hilco Jonkman
Elim
25:02
3
Wim Smit
Nieuwlande
25:15
4
Rudy Lovers
Hoogeveen
26:04
5
Luuk Kremer
Hardenberg
26:04
6
Gerard Kremer
Hardenberg
32:36
VROUW, 5 KM VR. 40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Prins
Hoogeveen
20:03
2
Iris Dahler
Hoogeveen
22:25
3
Denice Lucas
Hoogeveen
23:05
4
Melanie Tjapkes
Apeldoorn
23:42
5
Dominiek Hulzebos
Zuidwolde
24:27
6
Anouk de Haan
Nieuw Amsterdam
24:28
7
Kirsten Schonewille
Hollandscheveld
25:13
8
Jeannet Everts
Hollandscheveld
25:48
9
Nadine Doldersum
Nieuw Balinge
26:33
10
Denise Guichelaar
Hoogeveen
26:44
11
Kim Mulder
Hollandsceveld
27:04
12
Yvonne Beukema
Hooghalen
27:10
13
Esmee de Vries
Hollandscheveld
27:47
14
Kyra de Vries
Hollandscheveld
27:51
15
Esmiralda Meeusen
Hoogeveen
30:03
16
Ellen Eshuis
Hoogeveen
30:06
17
Judith Makkem
Hoogeveen
32:10
18
Christine Prins
Coevorden
45:40
VROUW, 5 KM VR. 40+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeannet Roos
Ruinen
22:32
2
Gerda Boertien
Elim
25:30
3
Ina Koops
Elim
26:24
4
Lucia Makkem
hoogeveen
27:48
5
Karin Schonewille
Hollandscheveld
30:04
6
Martje van Dalen
Hoogeveen
30:41
7
Coby Koops
Hoogeveen
33:09
MAN, 10 KM MAN 40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Otten
Hollandscheveld
43:14
2
Wilfred ten Caat
Elim
44:40
3
Rene Hooge
Elim
45:20
4
Berrolt Veld
Elim
48:00
5
Roy Woltinge
Nieuwlande
49:53
6
Brian Mol
Elim
50:20
7
Rohit Schonewille
Elim
54:17
MAN, 10 KM MAN 40-50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lamko Hulzebos
Zuidwolde
34:59
2
Kasper van Wulff
Hoogeveen
36:27
3
Sean-Patrick Roos
Ruinen
40:18
4
Freddy Everts
Hollandscheveld
42:47
5
Erik de Haan
Nieuw Amsterdam
46:39
6
Jan Ruiter
Delfzijl
47:03
7
Bernard Oostindien
Hoogeveen
47:25
8
Robert Smit
Elim
48:35
MAN, 10 KM MAN 50+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob van der Graaf
Hoogeveen
40:27
2
Piet Tjeerdsma
Emmen
45:53
3
Mans Veldsink
Dedemsvaart
48:26
VROUW, 10 KM VR. 40+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gea Benjamins
Emmen
47:48
Uitslagen.nl
17-06-2014 18:20