Uitslagenlijst Gaasperplasrun

Amsterdam Zuidoost - Zondag 15 juni 2014

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Kallenberg
Loopgroep Aart Stigt
34:06
34:06
2
Willem Jan de Graaf
Phanos
34:27
34:27
3
Joram Hoekman
Marathon Pim Mulier
43:24
43:23
4
Toer van den Berg
AV '23
44:33
44:31
5
Dennis Schipper
Feniks
46:46
46:41
6
Vincent Wiering
AV '23
50:22
50:20
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rosalie Teeuwen
Atos
40:33
40:33
2
Veerle van Balen
AV '23
44:04
44:03
3
Marianne Klanker
Phanos
47:24
47:22
4
Chantal Pleune
Phanos
47:42
47:42
5
Milou Becher
Phanos
47:46
47:43
6
Anoek Vincent
AV '23
50:50
50:43
M35+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vincent Bruins
Hollandia
34:14
34:13
2
Michael Woerden
De Veenlopers
34:42
34:42
3
Eelco van der Wind
Hollandia
34:54
34:53
4
Jeroen Brinkhoff
Dutch Gay & Lesbian
35:26
35:26
5
Jan-Willem van Winkel
Atos
37:48
37:46
6
Hans Bosman
Almere '81
38:12
38:12
7
Casper Hopman
Running Holland vere
39:44
39:42
8
Joris Roelants
Phanos
39:47
39:41
9
Jan Koopmans
AV '23
40:05
40:01
10
Marc Willems
Phanos
40:10
40:08
V35+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Margreet van Beek
AKU
49:37
49:32
2
Anne Van Mierlo
Feniks
55:06
54:36
M45+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Piotr Janmaat
Phanos
38:52
38:49
2
Michael Etel
Feniks
39:21
39:19
3
André Roukema
AV '23
40:10
39:56
4
Hans Versteeg
Friesland
40:29
40:25
5
Rene Duijvekam
AV '23
41:30
41:27
6
Jochem van Hal
Phoenix
42:12
42:09
7
Fred Hulsebos
SV Veendam
44:17
44:15
8
Saliou Cisse
Feniks
47:38
47:32
9
Joop Faure
Atos
53:34
53:30
V45+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marleen Keijlard
Dutch Gay & Lesbian
53:00
52:54
2
Mariette Steevens
Phanos
57:34
57:20
3
Angelique Toonen
Dutch Gay & Lesbian
59:49
59:42
M55+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Raul Veldhuizen
avVN
38:53
38:53
2
Ger Kragten
Atos
40:03
40:02
3
Wout Bosch
avVN
41:41
41:41
4
Dic van Hummel
Startbaan
41:44
41:41
5
Ambro Visser
Phanos
46:41
46:40
6
Evert Kranendonk
Atos
49:52
49:46
7
Ralph Ferouge
Phanos
50:45
50:41
8
Bert Kaspers
Feniks
55:06
55:06
9
Frans Levelt
avVN
59:30
59:25
V55+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marianne IJnsen
Dutch Gay & Lesbian
52:53
52:47
2
Marijke Denz
AV '23
54:24
54:07
3
Karin Aarsman
AV '23
54:53
54:48
4
Gabrielle Limonard
AV '23
55:54
55:29
5
Jeanet de Waal
Dutch Gay & Lesbian
55:58
55:53
MAN, 10 KM TRIM VOLW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Steven Kistemaker
Amsterdam
38:38
38:33
2
Pim Brekelmans
Amsterdam
39:04
39:00
3
Carlos Verdu
Amsterdam
39:19
39:16
4
Maarten Veldhuijzen va
Haarlem
40:08
40:02
5
Tom Lempers
Amsterdam
40:21
40:20
6
Karel van den Oever
Amsterdam
40:32
40:16
7
Rob van Heerden
Amsterdam
40:40
40:33
8
Jap Jongedijk
Amsterdam
40:51
40:48
9
Sven Hoekstra
Groningen
41:03
40:44
10
René van Eden
Almere
41:12
41:06
11
Jan Laan
Amsterdam
41:26
41:22
12
Paul van Harmelen
Amsterdam Zuidoost
41:58
41:52
13
Wouter Lankhorst
Amsterdam
42:08
41:58
14
Jeroen Goos
Amsterdam
42:11
41:44
15
Abdi Hamid
42:14
42:11
16
Bob Kuiper
Amsterdam
42:24
42:21
17
Siemen van der Werff
Amsterdam
42:32
42:25
18
Dwayne Noordzee
Amsterdam Zuidoost
42:45
42:42
19
Frank Nijs
Amsterdam
42:45
42:41
20
Frans van Vliet
Amsterdam
42:53
42:40
21
Balazs Palosi-Nemeth
Amsterdam Zuidoost
42:57
42:44
22
Hans Bouman
Amsterdam
43:02
42:53
23
Gijs Jansen
Amsterdam
43:40
43:31
24
Marc van Nieuwenborg
Zaandam
43:58
43:36
25
Mark Gaal
Amsterdam
44:07
43:58
26
Menno Roeland
Diemen
44:11
43:44
27
Eric Major Surez
Amsterdam Zuidoost
44:26
44:22
28
Ed Teunissen
Amsterdam
44:33
44:33
29
Evert Nagel
Purmerend
44:35
44:16
30
Reven Passial
Amsterdam Zuidoost
44:39
44:37
31
Jeroen Lakerveld
Amsterdam
44:48
44:43
32
Hans Blankennagel
Monnickendam
44:50
44:46
33
Erik de Jong
Amsterdam
45:22
44:53
34
MIchael Herle
Amstelveen
45:28
45:08
35
Ronald Steenvoorden
Amsterdam
45:28
45:05
36
Arjen Kroder
Aalsmeer
45:30
45:10
37
Jasin Verkleij
Zaandam
45:41
45:29
38
Emile Jaensch
Amsterdam
45:49
45:38
39
Jos Homan
Amsterdam
45:50
45:39
40
Dirk Jan Stenvers
Amsterdam
45:55
45:21
41
Noam Erlich
Almere
45:59
45:28
42
Martin Kruger
Amsterdam
46:11
46:03
43
Hans Uittenbogaard
Capelle aan de IJsse
46:13
46:06
44
Maarten van Tuijl
Amsterdam
46:14
46:06
45
Olvert-Jan Lap
Diemen
46:36
46:16
46
Robert Nonner
Bennekom
46:49
46:04
47
Ruben de Graaf
Amsterdam Zuidoost
46:52
46:41
48
Philip Zwart
Amsterdam
46:54
46:48
49
Arjan Nouwen
Amsterdam
46:59
46:49
50
Stephen Samwel
Amsterdam Zuidoost
47:02
46:07
51
Franc van Erck
Amstelveen
47:21
47:18
52
Klaas Schonenberg
Amsterdam Zuidoost
47:29
47:21
53
Egbert van der Meer
Amsterdam
47:43
47:31
54
Marcel Mul
Wormerveer
47:51
47:40
55
Antoon van Olderen
Diemen
47:55
47:30
56
Bastiaan Kemerink
Amsterdam
47:58
47:43
57
Gijs Schumacher
Amsterdam
47:59
47:18
58
Marcel Wiegman
Amsterdam
48:14
47:48
59
Ilje van der Ploeg
Amsterdam
48:22
47:56
60
Martin Rietman
Amsterdam
48:32
48:12
61
Jeppe van Tricht
Amsterdam
48:38
48:26
62
Lesley Pengel
Amsterdam
48:39
48:20
63
Steven Boddeke
Rondje Mokum
48:40
47:42
64
Pieter Ruijssenaars
Amsterdam
48:43
48:22
65
Bas Selhorst
Purmerend
49:01
48:05
66
Joris Greeuw
Heerhugowaard
49:04
48:47
67
Remco van Dijk
Amsterdam Zuidoost
49:14
49:01
68
Rogier Maas
Amsterdam
49:22
49:12
69
Willem Boerkamp
Amsterdam
49:40
49:18
70
Hans Wertheim
Amsterdam
49:40
49:19
71
Bob Klaasse
Haarlem
49:53
49:38
72
Jeroen Smit
Amsterdam
50:01
49:39
73
Wilco de Ruiter
Hilversum
50:03
49:49
74
Tom van den Oever
Amsterdam
50:13
49:57
75
Rob de Rond
Amsterdam Zuidoost
50:24
50:09
76
Hugo Preller
Bussum
50:46
50:37
77
Maurice van Buuren
Diemen
50:46
50:10
78
George Janssen
Amsterdam
50:48
50:21
79
Marcus Makkelie
Amsterdam
50:50
49:33
80
Arjan de Haart
Diemen
51:01
50:53
81
Glenn Plieger
Amstelveen
51:10
50:08
82
Derk Jan van Duren
Amsterdam
51:13
51:01
83
Marc Steenhof
Hoofddorp
51:47
51:33
84
Pete Marigold
Amsterdam
51:48
51:06
85
Paul Mulder
Amsterdam
51:48
51:26
86
Fons Huisman
Amsterdam
51:48
51:12
87
Pieter van Musschenbro
Amsterdam
51:52
51:24
88
Rien Wertheim
Amsterdam
51:55
51:34
89
Ben van der Wilt
Amsterdam
51:55
51:28
90
Sjoerd van der Weijden
Almere
51:56
51:33
91
Kevin Verwaard
Almere
51:56
51:32
92
Guillermo Slooten
Zaandam
51:58
51:04
93
Dinand Jansen
Wilnis
52:04
51:27
94
Jim Janssen
Amsterdam
52:24
51:18
95
Vincent van Leent
Soest
52:48
51:50
96
Dave Nice
Amsterdam
52:56
52:41
97
Gerwin Albers
Vinkeveen
52:57
52:16
98
Hans de Visser
AMsterdam
53:00
52:33
99
Errol Vliese
Amsterdam
53:11
52:54
100
Rick Woerdeman
Amsterdam
53:59
53:51
101
Ferry Wegbrands
Amsterdam
54:00
53:29
102
Jos Deen
Landsmeer
54:06
53:36
103
Jacob de Wild
Amsterdam Zuidoost
54:09
53:24
104
Arno Renes
Amsterdam
54:09
54:00
105
Sander Vlotman
Amsterdam
55:06
54:34
106
John van Trigt
Diemen
55:20
54:45
107
Roland Muller
Diemen
55:28
54:50
108
Theo Wubs
Amsterdam
55:47
55:35
109
Henny Lamijo
Amsterdam
55:58
55:12
110
Kees Buurmans
Amsterdam
56:02
55:25
111
Wim Keijsers
Amsterdam
56:03
55:25
112
Edouard Buning
Amsterdam Zuidoost
56:04
55:22
113
Arni van Blommestein
Amsterdam Zuidoost
56:05
55:17
114
Patrick van Geel
Lelystad
56:25
55:24
115
Gerrit Arp
Amsterdam
56:25
55:24
116
Henk Keizer
Almere
56:49
56:30
117
Udo Goedhart
Almere
56:50
56:05
118
Rudolf ten Velden
Rotterdam
57:08
56:53
119
Richard Pillar
Amsterdam
57:11
56:04
120
Thieu Engels
Amsterdam
57:47
57:21
121
Master Heijmans
Almere
58:05
55:20
122
Peter Baas
Uithoorn
58:21
57:58
123
Jan Huiskes
Hilversum
58:25
58:04
124
Soemirno Kartosoewito
Amsterdam Zuidoost
58:29
57:43
125
Pieter Smit
Amsterdam Zuidoost
58:37
57:45
126
Peter Verfaille
Amsterdam Zuidoost
58:48
57:57
127
Dick van Huisstede
Nederhorst denberg
58:53
57:51
128
Tobias van 't Hof
Amsterdam
59:10
58:32
129
Remi Kempers
Amsterdam Zuidoost
59:15
59:15
130
Erik Blotenburg
Ederveen
59:23
59:00
131
Marco Smit
Amsterdam Zuidoost
59:24
58:28
132
Anton de Boer
Weesp
59:27
59:12
133
Bertin Nijburg
Ede Gld
59:30
59:06
134
Daan Wijnants
Amsterdam
59:30
58:52
135
Peter Hoogervorst
Amsterdam
59:31
58:54
136
Niko Koers
Amsterdam
59:48
59:10
137
Evert Schuringa
Amsterdam
59:56
59:08
138
Tim de Jong
Alphen aan den Rijn
1:00:05
59:45
139
Nico Ruiter
Amsterdam
1:01:05
1:00:40
140
Ruud van den Busken
Amsterdam
1:01:12
1:00:38
141
John Dijkshoorn
Voorschoten
1:01:23
1:00:54
142
Fred Suurs
Amsterdam
1:02:27
1:01:54
143
Paul Pluyter
Amsterdam
1:02:27
1:01:53
144
Tim van Loo
Diemen
1:02:36
1:01:58
145
Neelam Rutovitz
Amsterdam
1:02:57
1:01:53
146
Dennis Dingemanse
Ouderkerk aan de Ams
1:03:16
1:02:36
147
Alexander Schutte
Amsterdam
1:03:22
1:02:41
148
Kachun Ng
Amsterdam Zuidoost
1:03:50
1:02:54
149
Olaf Sopakuwa
Waddinxveen
1:05:08
1:04:24
150
Peter van Asperen
Amsterdam
1:05:56
1:05:24
151
Riccardo Meloni
Amsterdam
1:06:28
1:05:43
152
Nico de Bruijne
Diemen
1:07:51
1:07:12
153
Johan Springintveld
Amsterdam Zuidoost
1:13:56
1:13:32
VROUW, 10 KM TRIM VOLW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rachael Nathan
Engeland
39:20
39:01
2
Katja van den Hurk
Amsterdam
44:48
44:44
3
Lydia Korrel
Ouderkerk aan de Ams
45:31
45:28
4
Anita Aleva
Amsterdam
45:56
45:45
5
Marielle van Leeuwen
Amsterdam
46:48
46:25
6
Marielle van Ravenzwaa
Diemen
47:46
47:21
7
Carolien De Rooij
Amsterdam
47:53
47:04
8
Amy Roeland
Diemen
48:12
47:45
9
Kim Brons
Amsterdam
49:15
49:05
10
Christel van den Eijnd
Amsterdam
49:46
49:19
11
Mareike Leist
Abcoude
50:10
49:56
12
Saskia Winkel-Onrust
Purmerend
50:21
49:51
13
Rosanne Vermeulen
Amsterdam
50:35
50:24
14
Dorien van Beek
Utrecht
50:37
50:31
15
Marly Aarts
Amsterdam Zuidoost
50:52
48:32
16
Lia Nijskens
Amsterdam
51:06
51:01
17
Baukje Zee
Amsterdam Zuidoost
51:40
51:11
18
Nicolette Pappot
Vinkeveen
51:51
51:30
19
Anne Bertrand
Diemen
52:09
51:53
20
Karen Ng
Amstelveen
52:37
52:16
21
Mandy van Leent
Amsterdam
52:47
51:49
22
Jorien van Rooijen
Amsterdam
52:48
51:49
23
Jeltsje Dijkstra
Amstelveen
52:48
52:14
24
Catarina Callou
Amsterdam
52:51
52:34
25
Sanne Stoeltie
Amsterdam
53:13
53:00
26
Mendy Drabbe
Amsterdam
53:17
52:35
27
Frederique Schreuder
Amsterdam
53:21
53:09
28
Ellen Kok
Weesp
53:25
52:52
29
Euredice Terborg
Amsterdam Zuidoost
53:50
52:02
30
Wil Wegbrands
Amsterdam
54:00
53:29
31
Joukje Lahmar
Amsterdam
54:10
53:40
32
Jolanda Sevenig
Heerlen
54:33
54:01
33
Roos-Anne Schrooten
Amsterdam
54:38
54:08
34
Esther van Leeuwen
Wilnis
55:08
54:45
35
Astrid Flikweert
Amsterdam
55:30
55:02
36
Jurgera Hassell
Amsterdam Zuidoost
55:32
54:49
37
Meriba Seji
Amsterdam
55:52
55:42
38
Tara Duijvekam
Diemen
56:02
56:02
39
Mariska Kruijff
Amsterdam
56:05
55:08
40
Petra Delil-Wolzak
Amsterdam
56:07
55:24
41
Mariska Luth
Weesp
56:08
55:38
42
Paula Huiszoon
Bussum
56:09
56:00
43
Jessica Buning
Amsterdam
56:16
55:34
44
Sappho Payne
Amsterdam
56:39
56:25
45
Tanja van Dijk
Amstelveen
56:45
56:45
46
Lieke de Jong
Amsterdam
56:49
56:21
47
Shiva Zanoli
Hilversum
56:53
56:42
48
Irene van der Laan
Diemen
56:55
56:19
49
Leslie kramer
Amsterdam
56:56
55:58
50
Jennefer Ng
Amsterdam
57:04
56:43
51
Sofia Lucini de Torres
Amsterdam
57:11
56:04
52
Anna Vossers
Amsterdam
57:18
56:36
53
Danique Conijn
Heemskerk
57:19
57:02
54
Annika Janse
Amsterdam
57:20
56:51
55
Ellalies Mulder
Amsterdam
57:27
56:39
56
Meike Baretta
Amsterdam
57:30
57:18
57
Maaike Rutten
Amsterdam
57:38
57:06
58
Teri van der Heijden
Amsterdam
58:20
57:38
59
Magda Wuytack
Amsterdam
58:33
58:24
60
Machteld Slagt
Diemen
58:33
58:18
61
Julie Daniells
Amsterdam
58:36
58:23
62
Linda van Teunenbroek
Amsterdam
58:57
58:15
63
Lara Huffenreuter
Rotterdam
58:58
58:19
64
Sanne Dusch
Amsterdam
59:13
58:49
65
Gosia Iwan
Amsterdam Zuidoost
59:17
58:27
66
Elisabeth Bootsma
Amsterdam
59:24
59:17
67
Jill Mezas
Amsterdam Zuidoost
59:24
58:28
68
Josee van der Velde
Landsmeer
59:25
58:39
69
Yvonne van Haaren
Amstelveen
59:28
59:08
70
Suzan Van der Kolk
Amsterdam
59:29
58:42
71
Esmé Joosten
Amsterdam
59:31
58:53
72
Eline Veninga
Amsterdam
59:38
59:38
73
Lisette van Scharrrenb
Amsterdam
59:40
59:07
74
Auk Dijkstra
Amsterdam
1:00:11
1:00:04
75
Nadia Kroeze
Amsterdam
1:00:13
59:53
76
Heidi van der Velde
Hoogkarspel
1:00:23
59:36
77
Janny van Rossen
Amsterdam
1:00:33
59:52
78
Paula van Rossen
Amsterdam Zuidoost
1:00:33
59:53
79
Annemarieke Breek
Amsterdam
1:00:40
1:00:05
80
Margriet Valkman
Amsterdam Zuidoost
1:01:00
59:57
81
Carla Fakkeldij
Amsterdam
1:01:10
1:00:33
82
Imy Matthews
Wassenaar
1:01:23
1:00:54
83
Alexandra van Lokhorst
Diemen
1:01:33
1:00:58
84
Roosmarijn van Balen
Amsterdam
1:01:34
1:00:55
85
Désirée Bonouvrié
Vleuten
1:01:34
1:00:54
86
Charlotte van der Grij
Amsterdam
1:01:47
1:01:13
87
Lia Klarenbeek
Amsterdam
1:02:13
1:01:36
88
Gaby Engelsma
Diemen
1:02:36
1:01:58
89
Gré Bertelkamp
Amsterdam
1:02:40
1:01:55
90
Marlon van der Bildt
Amsterdam
1:02:41
1:02:16
91
Vera Spaans
Amsterdam
1:02:49
1:02:16
92
Wendy Jong
Amsterdam Zuidoost
1:03:24
1:02:51
93
Denise van den Brink
Amsterdam
1:03:44
1:03:00
94
Virgillia Dane
Amsterdam
1:03:52
1:03:07
95
Astrid Schumacher
Amsterdam
1:04:07
1:03:18
96
Wanda Boonstra
Amsterdam
1:04:13
1:03:37
97
Deborah Alfarez
Amsterdam
1:04:16
1:03:34
98
Peggy van Neer
Amsterdam
1:04:17
1:03:56
99
Marit Tuinhof
Amsterdam
1:04:23
1:03:58
100
Jacqueline Jansen
Amsterdam
1:04:25
1:03:38
101
Awees Sheik Mohamed
Amsterdam
1:04:27
1:03:39
102
Martine Schutten
Amsterdam
1:04:34
1:03:54
103
Marieke de Graaf
Haarlem
1:04:43
1:04:09
104
Patricia Keijner
Amsterdam
1:05:08
1:04:24
105
Isabella Rohring
Amsterdam
1:05:22
1:05:01
106
Charel Sioni
Amsterdam
1:05:24
1:04:43
107
Harjanti Kertokarijo
Utrecht
1:05:24
1:04:43
108
Shirley Maurer - Schoe
Amsterdam Zuidoost
1:05:27
1:05:07
109
Debby Amasya - Nees
Amsterdam Zuidoost
1:05:27
1:05:08
110
Karin Koopmans
Amsterdam
1:06:14
1:05:49
111
Daisy de Vries
Amsterdam
1:06:49
1:05:59
112
Esther De vries
Vinkeveen
1:07:09
1:06:28
113
Goedele van der Straet
Amsterdam Zuidoost
1:07:20
1:06:40
114
Wilma Scheepens
Amsterdam Zuidoost
1:08:14
1:01:55
115
Saskia Zuidinga
Mijdrecht
1:08:54
1:08:07
116
Bianca` Hamstra
Amsterdam Zuidoost
1:09:56
1:09:32
117
Jacqueline Essien
Amsterdam Zuidoost
1:10:27
1:09:42
118
Carmen Hogenelst
Amsterdam
1:10:27
1:09:42
119
Shirley Keijner
Almere
1:10:48
1:10:05
120
Roebia Ischers
Diemen
1:16:27
1:16:06
121
Hanna Molly
Amsterdam
1:18:41
1:18:15
122
Mranda Hildering
Krommenie
1:23:47
1:22:58
123
Hella Tjepkema
Assendelft
1:23:48
1:22:59
124
Saskia Gelderblom
Amsterdam
1:23:48
1:22:59
125
Wendy Weeber
Heerhugowaard
1:23:59
1:23:27
MAN, 5 KM TRIM VOLW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjen Akkermans
Edam
18:32
18:32
2
Peter Kromdijk
Amsterdam
18:54
18:48
3
Jurr Jurriaans
Amsterdam
21:12
21:08
4
Gadaa Hunde
Amsterdam Zuidoost
21:39
21:37
5
Sam Arnold
Amstelveen
22:04
21:57
6
Igor Janzen
Amsterdam
22:07
21:45
7
Tomas Hunca
Amsterdam Zuidoost
23:21
23:13
8
Ronald Groot
Amsterdam
23:42
23:29
9
E. Ibrahim
Amsterdam
24:07
23:10
10
Tom Baars
Amsterdam
24:37
24:26
11
Diego Menes
Amsterdam
24:44
24:26
12
Rolf Koster
Amsterdam
24:58
24:01
13
Danny Vos
Heerhugowaard
25:41
24:55
14
Henk Hommel
Raamsdonksveer
26:27
25:38
15
Ricardo Zending
Amsterdam Zuidoost
27:01
26:25
16
Dennis Kiewiet
Alphen aan den Rijn
27:26
26:36
17
Frits Wegenwijs
Amsterdam
27:50
27:34
18
Michell Poulina
Amsterdam
27:50
27:34
19
Dirk de Jong
Den Hoorn Zh
28:06
27:12
20
Gerben Sinnema
Amsterdam Zuidoost
28:43
28:22
21
Adri Meulemans
Amsterdam Zuidoost
28:49
28:13
22
Mohammed Niaz
Amsterdam
28:49
27:50
23
Jan van der Laan
Weesp
28:52
28:17
24
Jeroen Klaasse
Diemen
28:59
28:25
25
Yoeri Chin-A-Kwie
Almere
29:01
28:42
26
Ricardo Fyeet
Amsterdam
29:37
28:23
27
Xander Schreuders
Amsterdam
29:38
28:39
28
Maarten van Rooijen
Amsterdam
30:25
29:33
29
John Linger
Amsterdam Zuidoost
32:12
31:36
30
Johan van den Elzen
Amsterdam
32:19
31:46
31
Lesley Reingoud
Diemen
32:19
31:15
32
Romeo Bendt
Amsterdam Zuidoost
32:29
32:21
33
Michael Drenthe
Amsterdam
32:30
31:33
34
Christiaan Lubbers
's-Gravenhage
32:54
32:01
35
Peter van der Werf
Nieuwegein
32:55
32:00
36
Vincent Kroft
Amsterdam Zuidoost
33:12
32:16
37
Barae Tomaa
Wageningen
33:13
32:25
38
Joost de Locht
Nijmegen
33:23
32:44
39
Jeroen Cromberge
Amsterdam Zuidoost
33:24
32:36
40
Henk Plet
Amsterdam Zuidoost
33:48
33:16
41
Gertjan Bakker
Amsterdam Zuidoost
34:17
33:48
42
Marco Beenen
Amsterdam
35:38
34:43
43
Adri Bon
Amsterdam
35:44
35:26
44
Bruno van Moerkerken
Amsterdam
35:57
35:39
45
Leon Daanen
Amstelveen
36:30
35:34
46
Willem Fohr
Amsterdam Zuidoost
41:41
40:54
VROUW, 5 KM TRIM VOLW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hanna Knotnerus
Amsterdam Zuidoost
22:28
22:24
2
Mandy Sepers
Amsterdam Zuidoost
23:02
22:48
3
Evelien Aerts
Weesp
23:02
22:49
4
Marleen Janson
Leiden
24:14
24:02
5
Tamara Ertner
Amsterdam
25:46
25:27
6
Nagthaly Oleana
Amsterdam
27:23
27:06
7
Zuzana Dusickova
Amsterdam Zuidoost
28:09
28:00
8
Ruth Weijers
Amsterdam
28:50
27:53
9
Judith van Dijk
Almere
29:03
28:12
10
Irene de Graaf
Diemen
29:17
28:43
11
Angela Könst
Amstelveen
29:28
28:50
12
Nancy Schelling
Amsterdam
29:31
28:31
13
Nelly Donkersloot
Raamsdonksveer
30:24
29:36
14
Femke van Ooijen
Amsterdam
30:42
30:14
15
Clemmy Tjin
Amsterdam Zuidoost
30:52
29:53
16
Carla de Haan
Amsterdam
30:56
29:25
17
Wendy Sales
Amsterdam
31:13
30:19
18
Katarina Hartgers
Amsterdam Zuidoost
31:21
30:28
19
Annemarieke Baerents
Amsterdam
31:28
30:55
20
Vera Vos
Heerhugowaard
31:48
31:02
21
Judith Verrips-van Bee
Wilnis
31:48
31:43
22
Audrey Jordan
Amsterdam Zuidoost
31:55
30:56
23
Jerreline Hanson
Amsterdam
32:14
31:47
24
Gerda Tolner
Amsterdam Zuidoost
32:14
31:48
25
Tamara van den Elzen
Amsterdam
32:19
31:46
26
Lilian Zuurbier
Amsterdam
32:35
31:43
27
Merel Groenewoud
Amsterdam
32:41
31:43
28
Denise Lok-Hin
Amsterdam
32:50
31:48
29
Marja Bax
Amsterdam
32:56
32:01
30
Nancy Bernardina
Amsterdam Zuidoost
32:57
32:40
31
Janneke de Witte
Amsterdam
32:57
32:04
32
Patricia Swart
Amsterdam
33:04
32:11
33
Annemiek van Woudenber
Baambrugge
33:05
30:56
34
Esmeralda Bosman
Utrecht
33:07
32:05
35
Sandi Lee
Amsterdam
33:17
32:22
36
Ingrid Groenewoud
Amsterdam
33:29
32:26
37
Annamarie Zuidema
Amsterdam Zuidoost
33:35
33:09
38
Simone Seegers
Amsterdam Zuidoost
33:40
32:31
39
Petra Kuijer
Landsmeer
33:42
32:32
40
Carola Veltenaar
Amsterdam Zuidoost
34:17
33:48
41
Susana Coppo
Amsterdam Zuidoost
34:37
33:36
42
Irene Ash
Amsterdam
34:38
33:59
43
Ineke Scheepens
Amsterdam Zuidoost
34:40
34:17
44
Iris Dubois
Amsterdam
34:40
34:21
45
Sharon Hoever- van Kla
Amsterdam
34:43
34:25
46
Marieke Heil
Amsterdam Zuidoost
35:00
34:10
47
Nahalie Wesseling
Amsterdam
35:24
34:27
48
Sehnaaz Ashruf
Amsterdam
35:34
34:33
49
Marjan van der Spek
Amsterdam Zuidoost
35:34
34:44
50
Anneke Haitjema
Amsterdam Zuidoost
35:35
34:47
51
Nita Chan
Amsterdam
35:40
34:09
52
Evelien Chin A Pauw
Amsterdam
35:43
34:40
53
Merlien Derby
Amsterdam Zuidoost
35:59
35:59
54
Monica Keij
Almere
35:59
35:14
55
Helen Kooistra
Duivendrecht
37:09
36:15
56
Saskia Chanithi
Amsterdam
37:24
36:28
57
Karin Desaunois
Amsterdam Zuidoost
37:28
36:31
58
Judith van der Aar
Amsterdam Zuidoost
38:00
37:09
59
Maureen Ellis
Amsterdam Zuidoost
38:01
37:09
60
Louisa Verfaille
Amsterdam Zuidoost
38:32
37:41
61
Paulien Bruijn
Amsterdam Zuidoost
39:25
38:45
62
Sabela Geene
Amsterdam Zuidoost
41:37
40:37
63
Barbra Bategereza
Amsterdam
41:40
40:40
64
Petra Hegenbart
Amsterdam Zuidoost
41:41
40:54
M12+, 5 KM TRIM KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tsega Kifle
Duivendrecht
18:49
18:45
2
Flip Steenis
Amsterdam
20:07
20:03
3
Jelani James
Amsterdam Zuidoost
20:51
20:47
4
Lucien van Erck
Amstelveen
22:52
22:49
5
Julian Lieftink
Amsterdam Zuidoost
24:00
23:51
6
Jeremiah Bendt
Amsterdam Zuidoost
25:31
25:23
7
Thij van Kesteren
Amsterdam Zuidoost
26:18
26:09
8
Delsharo Hoever
Amsterdam
26:56
26:39
9
Jules Cool
Landsmeer
28:28
28:18
10
Freek Cool
Landsmeer
28:28
28:18
11
Luca Louwris
Duivendrecht
28:34
28:25
V12+, 5 KM TRIM KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin Weijers
Amsterdam
28:46
27:49
2
Cloé Wielzen
Amsterdam
30:45
30:34
3
Moïza Ogbebor
Amsterdam
30:51
30:43
4
Mimi David
Amsterdam Zuidoost
31:10
30:59
5
Louise Ash
Amsterdam
34:38
33:58
J9-12, 2 KM TRIM KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rens Kannegieter
Amsterdam
7:51
7:48
2
Dave Boamah
Amsterdam Zuidoost
7:57
7:55
3
Robbie Ruijfrok
Amsterdam Zuidoost
8:21
8:18
4
Ruben Groenenberg
Amsterdam Zuidoost
9:05
9:01
5
Gino Rivera Rios
Amsterdam
9:26
9:23
6
Karol Schopping
Amsterdam
9:27
9:24
7
Daan Vlotman
Amsterdam Zuidoost
9:58
9:55
8
Zion Jozefzoon
Amsterdam Zuidoost
10:48
10:43
9
Hidde Vlotman
Amsterdam Zuidoost
10:48
10:44
10
Siebe Pals
Duivendrecht
10:54
10:51
11
Jordi Daanen
Amstelveen
11:39
11:35
12
Giovanni Emanuel
Amsterdam Zuidoost
11:48
11:44
M9-12, 2 KM TRIM KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michelle Jansen
Amsterdam Zuidoost
8:47
8:44
2
Esmee Roelants
Amsterdam
9:19
9:16
3
Charlotte Emanuel
Amsterdam Zuidoost
9:38
9:34
4
Milla Louwris
Duivendrecht
10:59
10:55
5
Youandi Heyns
Amsterdam Zuidoost
15:02
14:58
6
Arlene Jaensch
Amsterdam
15:07
15:03
7
Elize Keim
Amsterdam
17:42
17:38
8
Elisah Overman
Amsterdam Zuidoost
17:43
17:39
J4-8, 1 KM TRIM KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sibrand Nieuwenhuizen
Amsterdam Zuidoost
4:04
4:01
2
Wessel Groenenberg
Amsterdam Zuidoost
4:10
4:06
3
Isaha Saschs
Amsterdam
4:14
4:11
4
Marcus Ockers
Amstelveen
4:17
4:14
5
Aylan Sultany Taied
Amsterdam Zuidoost
4:19
4:17
6
Nico Pols
Amsterdam
4:30
4:27
7
Tim Jansen
Amsterdam Zuidoost
4:39
4:35
8
Reno Schouten
Amsterdam Zuidoost
4:46
4:41
9
Mees Groenenberg
Amsterdam Zuidoost
4:53
4:48
10
Giovanni Meijer
Hoofddorp
4:59
4:55
11
Niels van Rijs
Amsterdam
5:26
5:23
12
Denzel Jone Lunda
Amsterdam Zuidoost
5:41
5:36
13
Juninho Meijer
Hoofddorp
6:12
6:07
14
Maurits Nibbering
Purmerend
6:32
6:26
15
Haris Choudhry
Amsterdam Zuidoost
6:48
6:42
16
Jemael-TY Zending
Amsterdam Zuidoost
7:43
7:27
17
Na'Seah Bromet
Amsterdam Zuidoost
7:51
7:47
18
Laurens Nibbering
Purmerend
9:27
9:18
19
Thoran Wegbrands
Amsterdam
9:48
9:39
M4-8, 1 KM TRIM KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janneke de Kemp
Abcoude
4:03
4:00
2
Gijs van der Wild
Amsterdam Zuidoost
4:26
4:23
3
Julia Roelants
Amsterdam
4:42
4:39
4
Robin Blommestein
Amsterdam Zuidoost
4:54
4:50
5
Kaitlyn Groot
Amsterdam
4:57
4:51
6
Jahla Lowell
Amsterdam Zuidoost
5:25
5:21
7
Xevel Fyeet
Amsterdam
5:28
5:24
8
Sophie Zantinge
Amsterdam Zuidoost
5:32
5:27
9
Eva Dingemanse
Ouderkerk aan de Ams
5:38
5:35
10
Anne Jongedijk
Amsterdam
5:46
5:43
11
Lilian Groot
Amsterdam
6:00
5:53
12
India Zantinge
Amsterdam Zuidoost
6:27
6:23
13
Julia Jongedijk
Amsterdam
6:31
6:27
14
Michelle de Ridder
Purmerend
6:36
6:31
15
Tommie Heijm
Amsterdam
6:37
6:30
16
Juliette Jaensch
Amsterdam
7:14
7:10
17
Lani Artist
Amsterdam Zuidoost
7:15
7:10
18
Tamar Blommestein
Amsterdam Zuidoost
7:34
7:29
19
Stientje Bouman
Amsterdam
8:39
8:33
Opmerkingen over uitslag: info@gaasperplasrun.nl
Dank aan onze sponsors en vrijwilligers
www.uitslagen.nl
18-06-2014 09:24