Uitslagenlijst Gerard Tebroke Memorialloop

Aalten - Zaterdag 7 juni 2014

JONG, INTERTOYS KIDSR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rens Gosselink
TC Twente
3:09
2
Wouter Seppenwoolde
AV Rijssen
3:14
3
Timo Westerveld
AVA '70
3:22
4
Sem Winkelhorst
Aalten
3:23
5
Robbe Graven
AVA '70
3:24
6
Nick Lammers
AVA '70
3:29
7
Jelle Helmink
AVA '70
3:30
8
Stef Grotenhuis
AVA '70
3:34
9
Max ter Haar
Aalten
3:35
10
Sven Meinen
Aalten
3:37
11
Julian van Erkelens
AVA '70
3:39
12
Jop Hoftijzer
AVA '70
3:40
13
Tim houwers
AVA '70
3:45
14
Tijn Piest
AVA '70
3:47
15
Ruben Jansen
AVA '70
3:47
16
Lars Rossel
AVA '70
3:52
17
Mart Mucheru
AVA'70
3:52
18
Julian Heusinkveld
AVA '70
3:54
19
Ryan Gemmink
AVA '70
4:00
20
Joost Sloetjes
Aalten
4:00
21
Lars Terberg
Aalten
4:00
22
Joost Kleinbussink
AVA '70
4:02
23
Dirk Hoftijzer
AVA'70
4:03
24
Willem Lubbers
AVA '70
4:05
25
Lucas Schenk
Aalten
4:05
26
Bas Jansen
AVA '70
4:09
27
Mika Westerveld
AVA '70
4:14
28
Thom Berkelder
AVA '70
4:15
29
Jonathan Cramer
Aalten
4:16
30
Koenraad Cramer
AVA '70
4:21
31
Nils Schreurs
Aalten
4:22
32
Roy Vaags
AVA '70
4:29
33
Ferran Jansen
AVA '70
4:47
34
Lars Meinen
Aalten
4:47
35
Thijn Lettink
AVA '70
5:21
36
Thom Raben
Aalten
5:34
37
Tijn Wildenbeest
Aalten
6:00
38
Stijn Esselink
Borculo
6:14
39
Luuk Esselink
Borculo
7:16
MEIS, INTERTOYS KIDSR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Kleinbussink
AVA '70
3:15
2
Annelot Posthumus
AVA '70
3:24
3
Annemarie Gosselink
TC Twente
3:25
4
Norah Rusink
AVA '70
3:29
5
Nienke Reiring
Aalten
3:33
6
Lieke Hengeveld
De Heurne
3:34
7
Lotte Klein Nibbelink
AVA'70
3:35
8
Celine Spinder
ASV
3:35
9
Dani Jansen
AVA'70
3:36
10
Julia Sloetjes
Aalten
3:41
11
Róbin Vaags
AVA '70
3:55
12
Naomi Gerrits
AVA '70
3:59
13
Britt Borgen
Dalfsen
4:02
14
Mirthe Luiten
AVA'70
4:03
15
Loes Demkes
AVA '70
4:08
16
Noa Westerveld
Aalten
4:11
17
Esmee Jansen
Aalten
4:19
18
Jet Wildenbeest
AVA '70
4:19
19
Jelske van Eerden
AVA'70
4:23
20
Fenne Rademaker
AVA '70
4:25
21
Naomi Helmink
AVA '70
4:26
22
Tesse Piek
AVA '70
4:28
23
Flore Posthumus
AVA '70
4:34
24
Lieke Legters
AVA '70
4:42
25
Danique Gerrits
AVA '70
4:48
26
Eline Rossel
Sinderen
4:59
27
Evie Scholten
AVA '70
5:01
28
Evelien Gosselink
TC Twente
5:26
29
Fenna Ernst
Silvolde
5:35
30
Eline Jansen
Aalten
6:18
JONG, RABOBANK KIDSRU
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Nusselder
ARGO
5:32
2
Stein Cornelissen
Etten Gld
5:43
3
Ruben Boekelder
AVA '70
6:00
4
Tim Mengerink
AVA '70
6:02
5
Bjorn Rossel
AVA '70
6:18
6
Lenn Posthumus
AVA '70
6:35
7
Sem Balke
Aalten
6:38
8
Mick Wagener
AVA '70
6:38
9
Job Ligterink
AVA '70
6:38
10
Daan Winkelhorst
Bredevoort
6:54
11
Douwe Kleinbussink
AVA '70
6:55
12
Bram Berkelder
AVA '70
6:57
13
Michiel Wellink
Aalten
7:03
14
Joost Luiten
Aalten
7:05
15
Ruben Schokkin
Lichtenvoorde
7:08
16
Wesley van Rijs
AVA'70
7:10
17
Cas Dikschei
Aalten
7:15
18
Nathan Posthumus
AVA '70
7:27
19
Joppe Roos
AVA '70
7:50
20
Deon Piek
AVA '70
8:02
21
Ivo Luijmes
AVA '70
8:06
22
Tom Dikschei
Aalten
8:41
MEIS, RABOBANK KIDSRU
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Bruil
AVA '70
6:10
2
Floor Huls
AVA '70
6:53
3
Esther Boekelder
AVA '70
6:54
4
Zora Scholten
Aalten
7:11
5
Janneke Gelderblom
AVA '70
7:13
6
Jasmijn Huls
AVA '70
7:14
7
Famke Damen
Aalten
7:24
8
Noa Luijmes
AVA '70
7:33
9
Maud Hengeveld
AVA '70
7:44
10
Isabel Brunsveld
Aalten
7:50
11
Melanie Jansen
Aalten
7:57
12
Sanne ter Haar
Aalten
8:04
13
Danique Scholten
AVA '70
8:07
14
Fu Jin Jansen
Varsseveld
8:20
15
Julia Roos
Aalten
8:54
16
Linda Vaags
AVA '70
9:10
17
Sophie Klein Hesseling
Aalten
9:28
18
Ellis Jansen Eupe
AVA '70
10:11
19
Isa Schokkin
AVA '70
10:31
MAN, GUV RUN+TEAMS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerben Schreurs
Enschede
16:56
2
Remi Rondeel.
Argo
17:32
3
Dani Kugathasan
AVA '70
18:05
4
Nick Assinck
Kronos
18:05
5
Jochem Bruggink
Survivers
18:09
6
Nick Kamers
Svedex Deuren
18:12
7
Erwin Wamelink
Svedex Deuren
18:26
8
Tom Baak
Archeus
18:28
9
Emiel Reukers
Klaassen Groep
18:30
10
Raymond Schuurman
AVA '70
18:36
11
Rudi Bolwerk
Survivers
19:02
12
Hans Brunsveld
Aalten
19:07
13
Zowie ter Hove
Atletico '73
19:08
14
Kylian Klein Hesselink
AVA '70
19:25
15
Patrick Ikink
Klaassen Groep
19:30
16
Wim Jentink
AVA'70
19:32
17
Denis Woeltjes
AVA '70
19:33
18
Jelmer Zwarts
Kaemingk BV
19:35
19
Geert Wevers
AVA'70
19:38
20
Jozo Vulic
Obbink.nl
19:45
21
Luuk te Brake
Lest Best
19:54
22
Joris Heusinkveld
Varsseveld
19:59
23
Marcel Kuenen
Winterswijk
20:00
24
Hans Jentink
AVA'70
20:05
25
Erwin Rack
AVA '70
20:06
26
Gerben Duenk
Survivers
20:11
27
Rick Stroet
Dinxperlo
20:30
28
Gerrit-Jan Jansen
AVA '70
20:36
29
Roy Ebbers
Doetinchem
20:37
30
Rob van der donk
Obbink.nl
20:39
31
Gerben Wamelink
Haarlem
20:40
32
Werner Menkehorst
Winterswijk
20:41
33
Dennis Weikamp
Varsseveld
20:47
34
Martin Hengevelt
Aalders BV
20:48
35
Robbie Jansen
Westerveld en Vosser
20:51
36
Martijn Buesink
Lichtenvoorde
20:57
37
Jerrel Balke
AVA '70
21:05
38
Hans Winkelhorst
Bredevoort
21:09
39
Eric Klein Holkenborg
Aalten
21:13
40
Nicky Kuijer
Lest Best
21:17
41
Jos Keulstra
Enschede
21:20
42
Martijn Obbink
Obbink.nl
21:26
43
Victor Duurland
Heelweg
21:34
44
Dave Posthumus
OWM-Verzekeringen
21:38
45
Arnoud Wubbels
Aalten
21:43
46
Roel Zweden
Svedex Deuren
21:46
47
Abel Brouwer
Svedex Deuren
21:48
48
Adrie de Heer
Atletico 73
21:52
49
Dirk-Jan Robbe
Groenlo
21:57
50
William Mengerink
Reinders Runners
22:14
51
Josh Hiddink
Varsseveld
22:15
52
Mart Slotboom
AVA '70
22:16
53
Hans Sielias
AVA '70
22:27
54
Sam ter Haar
AVA '70
22:33
55
Willy Klein Gunnewiek
Klaassen Groep
22:40
56
Jan Rademaker
AVA '70
22:46
57
Bart Egberts
Kaemingk BV
22:48
58
Erwin ter Haar
Aalten
22:50
59
Herbert Rougoor
Survivers
23:02
60
Roland Knipscheer
Dinxperlo
23:08
61
Matthijs Bulsink
Klaassen Groep
23:13
62
Rudi de Vries
Varsseveld
23:18
63
Lars Hoogerbrug
AVA'70
23:19
64
Frank Ernst
Silvolde
23:37
65
Henk Woolschot
AV ARGO
23:46
66
Henk Lammers
AVA '70
23:47
67
Patrick Ketterink
Eibergen
23:52
68
Jos Rave
Dinxperlo
23:55
69
Hans Hoftijzer
AVA'70
24:00
70
Leon Huitink
Loopgroep De Zandlop
24:02
71
Pascal Veldboom
AVA '70
24:08
72
Eric Wamelink
Aalten
24:18
73
Wiljo Bussink
Loopgroep De Zandlop
24:23
74
Rob Elijzen
AVA'70
24:28
75
Hans Beumer
Aalten
24:30
76
Peter Ligterink
Aalten
24:30
77
Eric Hoogerbrug
AVA '70
24:31
78
Tonny Baten
AVA '70
24:32
79
Tonnie Florissen
Didam
24:36
80
Martien te Molder
Klaassen Groep
24:38
81
Derk ter Horst
Kaemingk BV
24:45
82
Arjan Tolkamp
Aalten
24:54
83
Henkjan Schutte
Aalten
24:54
84
Arjan Wevers
Aalders BV
25:07
85
Martijn van Dijk
AVA '70
25:29
86
Stefan de Wit
Enschede
25:37
87
Gerwin Jansen Eupe
AVA '70
25:43
88
Harro Rijnsaardt
Aalten
25:51
89
Freek Notten
Eibergen
26:10
90
Ted Kok
Didam
26:11
91
Kaj Tannemaat
Varsseveld
26:15
92
Ewoud Fukkink
Reinders Runners
26:21
93
Erik Prinsen
AVA '70
26:37
94
Jan Boom
Aalten
26:41
95
Henk Koskamp
Aalten
26:55
96
Michel Messing
Babberich
27:02
97
Mark Baur
De Heurne
27:17
98
Eddy ten Pas
Aalders BV
27:47
99
Jelle Hubers
AVA'70
27:55
100
Arjan Heusinkveld
Aalten
28:12
101
Paul Becks
Kaemingk BV
28:28
102
Stefan Bongers
Reinders Runners
28:39
103
Ewout ten Pas
Archeus
30:18
104
Paul Jansen
Lest Best
31:32
105
Michel Eenink
Varsseveld
38:54
VROUW, GUV RUN+TEAMS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cindy Brusse
Aalten
20:47
2
Yvonne reusen
Dinxperlo
20:49
3
Nicole Hoffman
LVG
20:51
4
Bianca Tieltjes
Dinxperlo
21:17
5
Denise Eskes
Obbink.nl
22:01
6
Ingrid van Zolingen
Svedex Deuren
22:55
7
Evelien Hillen
OWM-Verzekeringen
24:18
8
Romy van Rijs
AVA'70
24:41
9
Bianca Rougoor
Survivers
24:47
10
Bodil Hartman
Aalten
24:48
11
Sandra Ouwersloot-Wens
Loopgroep De Zandlop
25:59
12
Leonie Smeenk
Aalten
26:17
13
Hendrien Vriezen
Loopgroep De Zandlop
26:19
14
Hester Pennings
Aalten
26:25
15
Suzan Waalders
AVA '70
26:26
16
Lianne Gijsbertsen
AVA '70
26:28
17
Sabine Ikink
AVA '70
26:32
18
Jeannet Schutte
AVA'70
26:42
19
Judith Wolsheimer
Kaemingk BV
26:45
20
Dion Vreman
Arnhem
26:52
21
Sanne Wisselink
AVA'70
27:06
22
Bianca van den Berg
Aalten
27:23
23
Hilde Koskamp
Aalten
27:26
24
Anja Kastein
Kaemingk BV
27:29
25
Odette Verheij
Aalten
27:37
26
Chantal Postumus
OWM-Verzekeringen
27:41
27
Daphne van Woudenberg
Kaemingk BV
27:41
28
Ingrid Kok - van den B
Didam
27:45
29
Ankie Lammers
Dinxperlo
27:49
30
Linda Scholten
Westerveld en Vosser
27:54
31
Anita Roos
AVA '70
27:57
32
Jetske Lammers
Arnhem
28:21
33
Dirkje Huitink
AVA '70
28:22
34
Marieke Prinsen
Reinders Runners
28:40
35
Martine Piek
AVA'70
28:46
36
Leonie Rijks
AVA '70
28:48
37
Lilian Guelen
AVA '70
29:06
38
Susanne Scheffer
AVA '70
29:06
39
Harmke Gussinklo
Westerveld en Vosser
29:13
40
Martine Hoftijzer
Aalten
29:22
41
Anke van Pel
Aalten
30:00
42
Marlies Reijerink
Winterswijk
30:18
43
Annemieke Stulp-Hollem
Didam
30:23
44
Sharon Roerink
Estinea
30:35
45
Marleen ten Pas
Aalders BV
30:52
46
Stephanie Groenenberg
Archeus
30:57
47
Marian Kranen
AVA '70
31:40
48
Laura Testerink
Lest Best
31:42
49
Marit Testerink
Lest Best
31:42
50
Nicole Rensink
Aalten
32:03
51
Angela Knoefmann
Aalten
32:03
52
Ingrid ten Haaf
AVA'70
32:15
53
Dianne Sloetjes
AVA'70
32:16
54
Martine Lubbers
AVA'70
32:16
55
Femke Holkenborg
AVA'70
32:20
56
Esther Schulingkamp
AVA '70
32:49
57
Leontien Balke
AVA '70
32:50
58
Inge Reintjes
AVA'70
32:59
59
Ineke Heersink
AVA '70
33:01
60
Sandy Kübler
Bocholt
33:35
61
Kerstin Tepasse
Bocholt
34:08
62
Marlies Bruns
Bocholt
34:08
63
Sanne Heideman
AVA'70
34:39
64
Monique van de Put
AVA'70
35:10
65
Dieuwke van Duist
AVA'70
35:56
66
Heleen Demkes
AVA'70
35:57
67
Sandra de Groot
AVA '70
36:24
68
Jolanda te Welscher
AVA'70
36:29
MSEN, GTM 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Josphat Kiptanui
Kenya
28:26
2
Stephen Kiplagat
Kenya
31:09
3
Aziz Kanfaoui
Maroc
33:50
4
Edwin Wissema
CraftRun.nl
34:30
5
Bjorn Demkes
AVA '70
35:27
6
Caimin Stevens
Ahaus
36:00
7
Stefan Stroick
Borken
37:28
8
Hans Waalder
Aalten
37:59
9
Klaus Schlüter
Ellewick
39:10
10
Maarten Hengeveld
De Heurne
39:18
11
Hidde Elferink
Lichtenvoorde
39:46
12
Bram Vrieze
Lichtenvoorde
40:07
13
Mattijs Heijerman
Aalten
40:37
14
Bernd Liesbrock
Vreden
40:54
15
Thijs van Bronkhorst
Lichtenvoorde
41:59
16
Luc Wigman
Silvolde
44:59
17
Bjorn Weier
Bocholt
45:05
18
Karl Steiner
Bocholt
46:48
19
Markus Bollenberg
Bocholt
47:25
20
Ingmar Pondes
Oeding
51:33
21
Stefan Pingel
Bocholt
51:35
22
Martin Dierks
Bocholt
54:10
23
Erwin Lensink
Winterswijk Meddo
58:07
VSEN, GTM 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martha Akeno
Kenya
34:51
2
Rose Kosgei
Kenya
36:39
3
Lisa te Molder
AVA'70
41:24
4
Wendy Sasse
Harreveld
42:59
5
Marije Wessels
Markelo
49:34
6
Frederieke Boesveld
De Heurne
53:22
7
Kim Baack
Groenlo
58:46
8
Marleen Kosterman
Aalten
59:33
9
Emmy Porskamp
Groenlo
1:03:42
M40, GTM 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Gielen
Belfeld
32:07
2
Said Kanfaoui
Gouda
33:47
3
Stefan Scanu
AV ARGO
39:58
4
Rob Rave
Bocholt
40:00
5
Geertjan van Erkelens
Varsseveld
41:31
6
John Blunkhorst
Dalfsen
42:38
7
Wytze Kaastra
Dinxperlo
42:53
8
Henri Gelderblom
Aalten
46:58
9
Marco Weikamp
Aalten
49:56
10
John Besseling
Winterswijk
51:52
11
Herwin Wensink
Aalten
52:06
12
Patrick Dielen
Winterswijk
52:07
V40, GTM 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marie Cecile Rave
Bocholt
51:34
M50, GTM 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Wevers
AVA '70
38:43
2
Frank Falkmann
Veluwe
39:38
3
Doné Nienhuis
LVG
42:08
4
Paul Meekes
LVG
42:41
5
Hans Geerdink
Winterswijk
44:38
6
Wim Rensink
AVA '70
45:21
7
Wim Vink
BVA
46:57
8
Gerrit te Lindert
AVA'70
48:00
9
Tonny Eulderink
Dutch Runners
52:25
10
Roelof Oldenhave
Dinxperlo
56:15
V50, GTM 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariëtte ten Bokkel
Atletico '73
45:47
2
Annet hulshof
LVG
53:04
Nieuw Parcoursrecord op de 10Km 28:26
Alle lopers en sponsors bedankt!
Uitslagen.nl
08-06-2014 09:36