Uitslagenlijst 4 Mijl van Vierpolders

Vierpolders - Donderdag 5 juni 2014

6-7 J, 1KM 6-7 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wessel Reincke
Hellevoetsluis
4:47
2
Daan Grootscholten
Vierpolders
4:51
3
Angie Lillis
Vierpolders
4:57
4
Joey Lillis
Vierpolders
4:58
5
Jesse Vermeulen
Vierpolders
5:05
6
Sveva Klok
Vierpolders
5:30
7
Tristan Louwerens
Vierpolders
5:33
8
Pelle Klok
Vierpolders
5:33
9
Janna Torreman
Brielle
6:04
10
Tom Torreman
Brielle
6:15
11
Tijn Vermeulen
Vierpolders
6:25
8-9 J, 1KM 8-9 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke van Santen
Brielle
3:51
2
Aiden Bareman
Hellevoetsluis
3:54
3
Bart Adriaanse
Brielle
4:02
4
Aron Mol
Vierpolders
4:09
5
Roeland Herforth
Vierpolders
4:10
6
Jimmy de Haan
Tinte
4:22
7
Pascal Wijn
Vierpolders
4:27
8
Jorrit Bol
Brielle
4:28
9
Ivan Jansen
Brielle
4:39
10
Dani Krowinkel
Vierpolders
4:44
11
Ryan Lobs
Rockanje
4:47
12
Stan Kokshoorn
hellevoetsluis
4:49
13
Bram vd Knaap
Vierpolders
4:54
14
Lennart Labree
Vierpolders
4:56
15
Nick Grootscholten
Vierpolders
4:57
16
Lisanne Louwerens
Vierpolders
6:29
17
Zepp Biesbroek
Zwijndrecht
6:35
10-11, 1KM 10-11 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniël Mol
Vierpolders
3:45
2
Melissa Boutkam
Brielle
3:47
3
Ernst Schippers
Hellevoetsluis
3:58
4
Mark Groen
Brielle
4:01
5
Tessa Giele
Vierpolders
4:06
6
Kay Kokshoorn
hellevoetsluis
4:12
7
Lotte Spierenburg
Rockanje
4:17
8
Carlos Briggeman
Vierpolders
4:18
9
Bruno Coumou
Vierpolders
4:20
10
Lars van den Band
Oostvoorne
4:20
11
Twan de Niet
Brielle
4:26
12
Manon Deurloo
Brielle
4:27
13
Felicity Bareman
Hellevoetsluis
4:30
14
Linette Herforth
Vierpolders
4:38
15
Emma Verhoeff
Brielle
4:41
16
Sanne Poldervaart
Vierpolders
4:49
17
Jasmijn Groen
Brielle
4:50
18
Jim Grootscholten
Vierpolders
4:56
19
Lou Grootscholten
Vierpolders
4:58
20
Gijs vd Knaap
Vierpolders
5:06
21
Jasmijn Poot
Vierpolders
5:09
22
Daan Melaard
Vierpolders
5:11
23
Britt Lillis
Vierpolders
5:12
24
Timo Poot
Vierpolders
5:15
25
Cato Coumou
Vierpolders
5:20
26
Ingeborg Hokke
Vierpolders
5:21
27
Roos Dijkstra
Vierpolders
5:24
28
Demi Rodenrijs
Vierpolders
5:27
29
Daphne Wageveld
Hellevoetsluis
5:30
30
Nika Bolier
Hellevoetsluis
5:30
31
Martijn van der Meer
Rockanje
5:32
32
Niels Labree
Vierpolders
5:43
33
Willem Moene
Brielle
5:48
34
Vera Jansen
Brielle
5:57
35
Annemarie Verheul
Vierpolders
6:07
2 KM, 2KM 12-15 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Adriaanse
?
7:57
2
Pim Groen
Brielle
7:58
3
Simon van Wageningen
Brielle
8:07
4
Kirsten van Santen
Brielle
8:08
5
Joyce Bahnerth
Oostvoorne
8:20
6
Maaike Lesuis
Brielle
8:40
7
Remy van Tiel
Vierpolders
8:56
8
Tom Pieters
?
9:10
9
Jasper Bol
?
9:38
10
Myrthe van Drunen
Vierpolders
10:14
11
Jamie Haasnoot
Vierpolders
11:07
12
Céline de Goeij
Brielle
11:12
13
Birthe Witmer
Vierpolders
11:19
M 4P, 4 MIJL 4POLDERS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leo van der Harg
Vierpolders
24:11
2
Ruud Prins
Vierpolders
27:27
3
Bart Jorink
Vierpolders
27:39
4
Sam van Kester
Vierpolders
27:56
5
Nick van der Valk
Vierpolders
28:01
6
Chris Peters
Vierpolders
28:27
7
Niels Witmer
Vierpolders
28:57
8
Jan Peters
Vierpolders
29:11
9
Dennis vd Valk
Vierpolders
29:13
10
Jeroen vd Polder
Vierpolders
29:36
11
Sven Witmer
Vierpolders
29:40
12
Jeroen Bruins
Vierpolders
29:43
13
Jack vd Zanden
Vierpolders
30:02
14
Wouter van der Harg
Vierpolders
30:09
15
John Wiegersma
Vierpolders
30:14
16
Bert Straver
Vierpolders
30:44
17
Mike van der Valk
Vierpolders
31:09
18
Sjors vd Bos
Vierpolders
31:34
19
Dennis Bruins
Vierpolders
32:05
20
Jaco de Snaijer
Vierpolders
32:40
21
Sjaak Broere
Vierpolders
34:09
22
Gert Boer
Vierpolders
34:26
23
Marcel Mol
Vierpolders
34:29
24
Luc Giele
Vierpolders
34:32
25
Ricardo Giele
Vierpolders
34:36
26
Rob Witmer
Vierpolders
35:45
27
Marco Verheul
Vierpolders
36:18
28
Remge Diender
Vierpolders
37:57
29
Jan Labree
Vierpolders
39:36
30
Sjaak Lobs
Vierpolders
39:58
V 4P, 4 MIJL 4POLDERS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne-Fleur van Geest
Vierpolders
31:26
2
Nienke Klok
Vierpolders
33:56
3
Leona van den Berg
Vierpolders
36:25
4
Mariska Hogerwerf
Vierpolders
36:26
5
Kim Melaard
Vierpolders
37:11
6
Sabine de Snaijer
Vierpolders
37:56
7
Lianne de Snaijer
Vierpolders
38:24
8
Anneke Hogervorst
Vierpolders
38:55
9
Ilona de Ronde
Vierpolders
39:54
10
Anja vd Velden
Vierpolders
40:00
11
Anniek Doorman
Vierpolders
40:02
12
Martine de Snaijer
Vierpolders
40:19
13
Anita van Geest
Vierpolders
40:23
14
Elke Doorman
Vierpolders
40:58
15
Marit van Adrichem
Vierpolders
40:58
16
Jane Currie
Vierpolders
41:30
17
Monique Alders
Vierpolders
43:08
M OV, 4 MIJL OVERIG
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iskander vd Wijngaard
hellevoetsluis
22:58
2
Henk Tuk
Brielle
24:58
3
Mike Veldhuizen
hellevoetsluis
25:05
4
Daniele Colle
oostvoorne
25:09
5
Harold de Keizer
Poortugaal
26:10
6
Henk Kerkhof
Hoogvliet
26:13
7
Lars Riegman
Spijkenisse
26:45
8
Dennis van Oudenaarden
Oostvoorne
26:53
9
Martien Blok
Oostvoorne
27:17
10
Jelle Enthoven
Den Haag
27:24
11
Martin Warbout
's Gravendeel
27:31
12
Hans Stip
Brielle
27:49
13
Mitchell Teeuw
Dordrecht
27:51
14
Roel van Grootveld
Oostvoorne
28:00
15
Cihangir Pekkan
Spijkenisse
28:02
16
Rob van Maanen
Oostvoorne
28:12
17
René de Buis
Brielle
28:17
18
Jerry de Knegt
Rotterdam
28:44
19
Virgill Mighorst
Spijkenisse
28:46
20
Dominic Kap
hellevoetsluis
28:47
21
René Tijl
Brielle
28:48
22
Jaap Roskam
Tinte
28:49
23
Vincent Verstegen
Spijkenisse
28:50
24
Koert vd Polder
brielle
28:51
25
Rene de Haan
Tinte
28:53
26
Marcel van Rumpt
Rockanje
29:05
27
Arlé Troost
Geervliet
29:10
28
Paul Persy
brielle
29:15
29
Ron Zwinkels
Tinte
29:18
30
Ferry Kros
Hellevoetsluis
29:20
31
Anthony de Winter
Brielle
29:29
32
Peter van der Wurff
Rockanje
30:15
33
Jeroen vd Meer
Rozenburg
30:28
34
Niek van der Zanden
Brielle
30:37
35
Roland Groen
Brielle
30:41
36
Corstiaan Poldervaart
Hellevoetsluis
30:56
37
Grote Onbekende
Brielle
31:06
38
Marco van Toledo
Oostvoorne
31:12
39
Tim van Toledo
Brielle
31:12
40
Ted Mak
Oostvoorne
31:23
41
Leo vd Molen
Brielle
31:35
42
Edwin Spoelman
Nieuwenhoorn
31:52
43
Dirk de Groot
Spijkenisse
32:08
44
Egidius van Dongen
?
32:20
45
Cees Asseweijer
brielle
32:56
46
Aad Hoogerwer
Brielle
33:01
47
Bjorn Geurtsen
Vierpolders
33:03
48
Nico Kalden
Rozenburg
33:11
49
Erwin Pelger
Hellevoetsluis
33:13
50
Erik Saan
hellevoetsluis
33:34
51
Martin Dijkgraaf
Brielle
33:44
52
Daan den Hollander
Hellevoetsluis
34:28
53
Dirk Willemsen
Hellevoetsluis
34:30
54
Marcel Sluis
Brielle
34:38
55
Jacky Bareman
Hellevoetsluis
34:45
56
Sjoerd
Ridderkerk
35:27
57
Dennis Deurloo
Brielle
35:46
58
David Smit
Hoogvliet
36:59
59
Krijn Nieuwland
Tinte
37:15
60
Ginger Kramer
Brielle
37:21
61
Fred Krijgsman
Spijkenisse
39:15
62
Ward Pruijn
Brielle
40:01
63
B vd Kooij
Brielle
40:53
64
Sietse Blok
Tinte
41:47
65
Bas Houweling
Brielle
42:25
66
Fred Moll
Brielle
42:35
V OV, 4 MIJL OVERIG
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rose Enthoven
Den Haag
25:31
2
Jolanda Troost
Hellevoetsluis
25:55
3
Hester vd Werk
Oostvoorne
27:17
4
Marlous Smit
Brielle
29:08
5
Amanda Kolijn
Spijkenisse
30:11
6
Jolanda Groen
Brielle
30:41
7
Marieke van Witzenburg
Brielle
31:05
8
Klazina Chapin
Oostvoorne
31:13
9
Marlous Smit
Brielle
31:21
10
Ingrid Machielse
Hellevoetsluis
32:01
11
Bea Ouwens
Hoogvliet
32:44
12
Hanneke de Vries
33:25
13
Jessica Burnet
Hellevoetsluis
33:49
14
Esther Bax
Oostvoorne
33:56
15
Annewien Renes
Oostvoorne
33:57
16
Nelleke Karssen
Brielle
34:18
17
Annamarie Wolf
Rockanje
34:31
18
Angela Krijgsman
Hellevoetsluis
34:47
19
Aafje Stout
brielle
34:49
20
Esra Hoogerwerf
brielle
36:40
21
Joke van Paassen
Rockanje
36:49
22
Margreet Koedood
Tinte
37:22
23
Annamarie Wolf
Rockanje
38:01
24
Joke Boutkam
Rockanje
38:55
25
Astrid Reich
Rozenburg
39:36
26
Wendy Verhoeven
Brielle
39:40
27
Bianca de Hoog
Brielle
40:01
28
Sonja vd Broek
Oostvoorne
40:20
29
Sylvia Ouwerkerk
Heenvliet
40:30
30
Karin Verschoor
Zwartewaal
40:44
31
Helena Oranje
Brielle
40:45
32
Diana Bergwerff
Brielle
40:46
33
Plonie Stolk
Rockanje
41:00
34
Dominique Bolier
Hellevoetsluis
41:04
35
Linda van Handenhove
brielle
41:29
36
Joyce Blok
Tinte
41:48
37
Jolanda Luijendijk
brielle
41:54
38
Wiena Kleijburg
Rockanje
42:19
39
Linda vd Linden
Brielle
42:35
40
Janny 't Mannetje
Rockanje
42:40
41
Ellen Mol
Rockanje
42:43
42
Fanette Schumann
brielle
45:02
43
Rianne Rooling
Brielle
45:03
Opmerkingen over de uitslag kunnen naar voorneatletiek@xs4all.nl
Uitslagen.nl
09-06-2014 23:25