Uitslagenlijst van der Straatenloop

Werkendam - Woensdag 4 juni 2014

J-7, JEUGD T/M 7 JR
Plts
Naam
Tijd
1
Sam van der Straaten
werkendam
1:49
2
Mitchel Delleman
Altena Road Runners
1:54
3
Sebastian Korte
Typhoon
2:00
M-7, JEUGD T/M 7 JR
Plts
Naam
Tijd
1
Mirthe van Zon
DAK
1:46
2
Noor Van De Hoef
Typhoon
1:55
3
Esther Muilwijk
werkendam
2:04
4
Julia de Ronde
Dorst
3:05
5
Lynn de Ronde
Dorst
3:36
J8-9, JEUGD 8-9 JR
Plts
Naam
Tijd
1
Benjanmin Mak
Altena Road Runners
3:46
2
Thijs van Gurp
Hank
3:48
3
Thymen van Zon
DAK
3:53
M8-9, JEUGD 8-9 JR
Plts
Naam
Tijd
1
Lieke Van De Hoef
Typhoon
3:52
2
Bibienne Suijkerbuijk
ROOSENDAAL
3:57
J1011, JEUGD 10-11 JR
Plts
Naam
Tijd
1
Remco Swart
SLEEUWIJK
5:18
2
Ditchano Suijkerbuijk
ROOSENDAAL
5:37
3
Gerwalt Landheer
poederoijen
5:45
M1011, JEUGD 10-11 JR
Plts
Naam
Tijd
1
Fenna Hoegee
Altena Road Runners
6:02
2
Nienke Van Vugt
Altena Road Runners
6:24
3
Emma van de Hoef
Typhoon
6:38
J1215, JEUGD 12-15 JR
Plts
Naam
Tijd
1
Jelle de Roon
Atledo
6:00
2
Ezeqiel Suijkerbuijk
THOR
6:14
3
Oliver Korte
Typhoon
6:34
4
Jarreau Suijkerbuijk
ROOSENDAAL
6:35
5
Mark Muilwijk
werkendam
6:50
6
Tristan Van De Hoef
Typhoon
7:03
7
Max Van Gijzel
DAK
7:15
8
Thomas de Ruiter
Typhoon
7:37
9
Daniel Muilwijk
Altena Road Runners
7:40
10
Joost Versluis
Typhoon
9:01
M1215, JEUGD 12-15 JR
Plts
Naam
Tijd
1
Fenna Verweij
DAK
7:17
2
Ella van Veen
Statina
7:35
3
Isa Buddingh
Typhoon
7:59
4
Bente Peele
Typhoon
8:00
J1619, JEUGD 16-19 JR
Plts
Naam
Tijd
1
Carliho Suijkerbuijk
THOR
16:20
2
Dries Decks
hechtel eksel
17:37
3
Matthias Overduin
Typhoon
17:58
4
Louis Roozemond
Genderen
18:13
5
Yannick Smits
Typhoon
18:20
6
Siebe Corstjens
Hechtel-Eksel
19:17
7
Christiaan Korte
Typhoon
23:04
8
Sem Bogers
Spiridon
23:36
9
Stefan de Ruiter
Wijk en Aalburg
23:49
10
Rick De Groot
DUSSEN
24:25
M1619, JEUGD 16-19 JR
Plts
Naam
Tijd
1
Maya Corstjens
Hechtel
21:45
2
Sharon Maasland
Typhoon
26:47
3
Rochella Jiskoot
Sportivity
30:31
MSEN, 5 KM SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Stephen Kiplagat
Kenia (KEN)
14:31
2
Paul Zwama
Phanos
14:46
3
Yannick Michiels
DESSEL (BEL)
14:52
4
Henk Jan Den Braven
Loopgroep PK
16:22
5
Paul Visser
Tilburg Road Runners
16:43
6
Roel Spierings
DAK
17:20
7
Lucas Van Der Veen
Typhoon
17:52
8
Sven Lentjes
Typhoon
18:44
9
Rick Bogaard
Typhoon
18:52
10
Dinand Tukker
Typhoon
19:33
11
Jaco Booij
Altena Road Runners
20:53
M35, 5 KM SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Said Kanfaoui
AV Gouda
15:23
2
Stefan Van Den Broek
DUFFEL (BEL)
15:30
3
Aziz Kanfaoui
gouda
15:58
4
Koos Verweij
DAK
16:02
5
Rik Wolswinkel
Altis
17:00
6
Richard Donders
Loopgroep PK
17:51
7
Corne Verhoeven
Altena Road Runners
17:55
8
Gerk Van Der Have
Statina
19:35
9
Derk Roest
Avantri
21:17
M45, 5 KM SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
15:45
2
Robert Willemse
Rotterdam Atletiek
16:24
3
Egbert Hooykaas
Scorpio
16:54
4
Peter Mijsberg
Eindhoven Atletiek
17:16
5
Hafid Chaaby
Typhoon
17:28
6
Michel Doeser
Typhoon
17:38
7
Wim Padmos
Pallas '93
17:43
8
Johan Roozemond
Altena Road Runners
17:53
9
Hans Schilders
DAK
18:00
10
Gerard Lensvelt
Spiridon
18:04
11
Tonny van Geffen
Altena Road Runners
19:10
12
Ron Jansen
Typhoon
20:10
13
Kees Koek
Loopvereniging TOF
20:15
14
Peter den Hartog
Avantri
20:55
15
Huib den Braven
Loopgroep PK
22:56
M55, 5 KM SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Jaap Stijlaart
Triathlon
19:00
2
Sjaak Hofmans
Altena Road Runners
19:12
3
Mari van Beurden
DAK
19:42
4
Tinus Van Den Heuvel
Altena Road Runners
20:20
5
Ad Kieboom
Scorpio
20:49
6
Sjaak Bus
Spiridon
21:13
7
Rob Kruis
Typhoon
21:17
8
Czesiu Godlewski
Typhoon
21:32
9
Piet Admiraal
Loopgroep PK
21:40
10
Ton Bouman
Altena Road Runners
22:15
11
Mart Verboord
avVN
26:59
VSEN, 5 KM SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Rose Chelimo
Kenia
16:05
2
Martha Akemo
Kenia
17:10
3
Miriam van Reijen
Phanos
17:54
4
Heleen Van Der Meijden
Typhoon
18:36
5
Melanie Spruyt
Altis
18:41
6
Ilonka van den Hengel
Altis
19:49
V35, 5 KM SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
19:51
2
Jacqueline Nieuwenhuiz
DAK
20:45
3
Caroline Vromans
Spiridon
21:13
4
Lianne Ivens
ACW '66
22:59
V45, 5 KM SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Marjan de Waaij
Pallas '93
21:05
2
Sieta Van Der Zee
Prins Hendrik
23:10
3
Edith Margadant
Delta Sport
23:31
4
Carla Huigen
Altena Road Runners
29:13
5
Annie van Rossum
avVN
36:25
MRECR, 5 KM SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Floris Renes
Langerak Zh
18:10
2
Arik Burghout
Meeuwen
18:33
3
Peter Van Maurik
HOOGBLOKLAND
18:34
4
Arnoud van Vliet
Werkendam
18:48
5
Johan Bogers
RAAMSDONK
19:04
6
Jan Van Stigt
Altena Road Runners
19:13
7
Hans Overbeek
polsbroek
19:16
8
Leon Aleman
DRIMMELEN
19:18
9
Marc Hoegee
Altena Road Runners
19:41
10
Pieter van den Heuvel
Zuilichem
19:46
11
Martin van den Heuvel
Poederoijen
19:46
12
Bert de Roon
's Gravenmoer
19:54
13
Byron Anderson
Gorinchem
19:54
14
Jurgen Braat
WOUDRICHEM
19:57
15
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
20:04
16
Mario Mauthe
Extrarunners Gorinch
20:06
17
Johan Van Herpen
Altena Road Runners
20:37
18
Ruben Ottevanger
WOUDRICHEM
20:53
19
Bas Schop
Altena Road Runners
20:54
20
Gerben Westerlaken
ALMKERK
20:54
21
Dennis van Aspert
DAK
20:59
22
Theo Kant
WIJK EN AALBURG
21:06
23
Cor Hoekstra
Extrarunners Gorinch
21:08
24
Erik van der Lee
DAK
21:08
25
Ton Naaijen
Altena Road Runners
21:29
26
Michel Booy
Extrarunners Gorinch
21:31
27
Peter van Turnhout
Werkendam
21:31
28
Marco van Willigen
Hardinxveld
21:32
29
Berry Bouwens
Raamsdonskveer
21:35
30
Theo van Mourik
sleeuwijk
21:36
31
Henri Goes
Werkendam
21:37
32
Wim Gerritsen
Extrarunners Gorinch
21:42
33
Ruben van Wingerden
Meerkerk
21:46
34
John Kazen
Extrarunners Gorinch
21:53
35
Frits Jr Zillig
Extrarunners Gorinch
21:56
36
Nico Eveleens
wijk en aalburg
22:00
37
Alfred Smits
Altena Road Runners
22:16
38
Bert Rijneveld
Extrarunners Gorinch
22:18
39
Otto van den Berg
Extrarunners Gorinch
22:21
40
Jan Romeijn
Extrarunners Gorinch
22:36
41
Alexander Blokland
Extrarunners Gorinch
22:40
42
Ad Visser
Werkendam
22:47
43
Joost Roeland
Extrarunners Gorinch
22:49
44
Harry Verkuil
Extrarunners Gorinch
22:52
45
Peter de Jong
Extrarunners Gorinch
22:53
46
Geert Mogendoorn
Hendrik Ido Ambacht
22:55
47
Bas Peele
Sportivity
23:00
48
Henk De Goeij
Extrarunners Gorinch
23:02
49
Peter Timmermans
Sprang-Capelle
23:06
50
Rene Notebaart
Extrarunners Gorinch
23:11
51
Arie van Vliet
Altena Road Runners
23:27
52
Bert Van Delzen
Sleeuwijk
23:29
53
Thomas van der Stelt
Sportivity
23:35
54
Michiel vander Stelt
Werkendam
23:43
55
Rik Cornet
Altena Road Runners
23:43
56
Richard Brouwershaven
Extrarunners Gorinch
24:00
57
Wim Zwets
Altena Road Runners
24:20
58
Patrick Damen
DUSSEN
24:25
59
Chris Pruissen
Werkendam
24:25
60
Daan Reuhman
Wintelre
24:38
61
Erik Golverdingen
gorinchem
24:39
62
Bram Smit
Sportivity
24:43
63
Dick De Goeij
Extrarunners Gorinch
24:52
64
Harold Jiskoot
Sportivity
24:57
65
Jhohan Janssen
hapert
25:09
66
Corné de Ruiter
Typhoon
25:10
67
Mark Pellikaan
Extrarunners Gorinch
25:11
68
Dick Boer
Werkendam
25:18
69
Wim van Dijk
Extrarunners Gorinch
25:18
70
Ferry de Tree
Extrarunners Gorinch
25:40
71
Ton Versluis
Altena Road Runners
25:41
72
Gerard Radstaat
Dutch Runners
26:22
73
Jaap Van Der Linden
Extrarunners Gorinch
26:50
74
Paul van der Walle
Extrarunners Gorinch
26:56
75
Wilfred vd Mey
Extrarunners Gorinch
27:20
76
Michel Linschoten
Altena Road Runners
27:27
77
Henk van de Zouwen
Altena Road Runners
27:58
78
Kick Gereke
Extrarunners Gorinch
28:49
79
Arjan Sterk
Extrarunners Gorinch
29:38
80
Pieter Ippel
Extrarunners Gorinch
30:41
81
Gert Vernhout
Extrarunners Gorinch
30:52
82
Jan Van Herwijnen
Altena Road Runners
34:11
VRECR, 5 KM SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Jentine van den Hoek
Gorinchem
21:08
2
Ria Weerts
Waalwijk
21:52
3
Emmy Vink
Meeuwen
22:51
4
Petra Rutters
Raamsdonksveer
22:54
5
Liane van Beek
Werkendam
23:35
6
Ingrid Koops
Werkendam
23:37
7
Manita Vervoort
Sportivity
23:49
8
Jolanda den Haan
Typhoon
24:05
9
Yvonne Groeneveld
Altena Road Runners
24:31
10
Liesbeth Kazen
Extrarunners Gorinch
24:49
11
Bea De Jongh
Extrarunners Gorinch
24:51
12
Goverdien den Braven
Hoogblokland
24:58
13
Corrine Wolsheimer
Extrarunners Gorinch
25:08
14
Annette Koster
Extrarunners Gorinch
25:11
15
Ankie Sterk
Extrarunners Gorinch
25:16
16
Marbella van der Gaag
Raamsdonk
25:47
17
Winette Boer
Extrarunners Gorinch
25:52
18
Gerina Hoekstra
Extrarunners Gorinch
26:06
19
Marjan van Maurik
Hoogblokland
26:11
20
Vivi Scholtsman
Extrarunners Gorinch
26:18
21
Rianne Verduijn
Altena Road Runners
26:28
22
Patricia Maasland
HARDINXVELD GIESSEND
26:53
23
Ursula Ouwekerk
Sportivity
26:59
24
Anneke Smits
Extrarunners Gorinch
27:04
25
Wilma Romeijn
Extrarunners Gorinch
27:08
26
Jolanda Driesprong
Woudrichem
27:18
27
Fiona Huizer
hardinxveld
27:29
28
Karin van Zanten
Altena Road Runners
27:49
29
Paula van Houdt
Altena Road Runners
27:56
30
Joke Oosters Scholman
Altena Road Runners
28:00
31
Corrie Cornet
Altena Road Runners
28:06
32
Nathalie Wiersma
Extrarunners Gorinch
28:13
33
Rianne Verwoert
Altena Road Runners
28:22
34
Janneke de Jong
Extrarunners Gorinch
28:43
35
Carla De Haan
Extrarunners Gorinch
28:51
36
Annemarie Vos
Altena Road Runners
29:12
37
Petra Kant
Altena Road Runners
29:30
38
An Colijn
Altena Road Runners
29:32
39
Esther Cornet-Kleijweg
Altena Road Runners
29:35
40
Sandra van Mazijk
Altena Road Runners
30:00
41
Corina van Hemert
Altena Road Runners
30:03
42
Joanne Kleppers
Extrarunners Gorinch
30:09
43
Mirella de Brruin
Werkendam
30:13
44
Laura Gremmen
Werkendam
30:16
45
Sandra Golverdingen
Gorinchem
30:16
46
Annemieke van Vugt
Altena Road Runners
30:18
47
Jeanette Visser
Sportivity
30:31
48
Kirsten Lakerveld
Sportivity
30:37
49
Petra van der Meij
Extrarunners Gorinch
30:41
50
Joke de Kreij
Extrarunners Gorinch
30:44
51
Linda Hak
Altena Road Runners
30:50
52
Sandra Heijdra
Extrarunners Gorinch
30:52
53
Alberdina van der Stel
Sportivity
31:10
54
Bernadette Verbeek
Altena Road Runners
31:21
55
Ina van der Mooren
Nieuwendijk Nb
31:21
56
Donna Visser
Sportivity
31:26
57
Joke Kamphuis
Aalst Gld
32:48
58
Jolanda Duister
Altena Road Runners
34:09
59
Monique Cornet
Altena Road Runners
34:10
60
Judith Vink
Almkerk
34:48
www.uitslagen.nl
04-06-2014 00:00