Uitslagenlijst Scholierenveldloop Lutjestrand

Westerland - Woensdag 4 juni 2014

J12, 500 METER 1-2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dyan
De Kei
1:28
2
Coen Willeboordse
Hendricus
1:32
3
Mathijs Ippel
Het Baken
1:33
4
Ferdinand den Hertog
Het Baken
1:48
5
Lieven Kammeraat
Dentele
2:04
6
Co
Creilerwoud
2:14
7
Daniel Verbruggen
Het Baken
2:15
8
Floris Smits
Dentele
2:19
M12, 500 METER 1-2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bregje Bos
't Span
1:34
2
Kyara Halfweeg
Dentele
1:49
3
Roos-Marijn Smits
Dentele
2:09
4
Willianne
Creilerwoud
2:15
5
Jasmijn Smits
Dentele
2:22
J3, 1000 MTR GR 3
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jayce Bruul
De Kei
4:17
M3, 1000 MTR GR 3
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Vermaat
Het Baken
3:44
J4, 1000 MTR GR 4
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ramon
Dentele
3:33
2
Jelte Voos
Hendricus
3:37
3
Jens Halfweeg
't Span
3:44
4
Koen de Visser
't Span
3:48
5
Bob Mosk
't Span
3:49
6
Niels Franken
Hendricus
4:01
7
Skye Lont
Hendricus
4:08
8
Thomas Niewdorp
Branding
4:17
9
Nick Vriesman
Don Bosco
4:20
M4, 1000 MTR GR 4
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Montsma
Het Baken
3:55
2
Lianne Willeboordse
Hendricus
3:59
3
Chimene Ooms
Don Bosco
4:02
4
Kim van Soestbergen
Don Bosco
4:21
5
Lizz de Vries
Het Baken
4:28
J5, 1000 MTR GR 5
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Kuit
't Span
3:21
2
Fijko
Dentele
3:22
3
Sam Ruitenberg
't Span
3:27
4
Thomas Ippel
Het Baken
3:30
5
Jurmick Waagmeester
't Span
3:34
6
Mycka
Dentele
3:44
7
Milan Treffers
De Kei
3:52
8
Jelle van der Bie
De Kei
3:52
9
Didier
Dentele
3:55
10
Harm Bos
't Span
3:59
11
Thijs Rienstra
De Kei
4:04
12
Hennie
Creilerwoud
4:06
13
Killiam
Dentele
4:15
14
Thijs Klein
't Span
4:27
15
Dylan Boontjes
De Kei
4:33
M5, 1000 MTR GR 5
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angelique Vermaat
Het Baken
3:40
J6, 1000 MTR GR 6
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Klein
't Span
3:23
2
Joost
't Span
3:26
3
Joost van Oers
Titus Brandsma
3:26
4
Jari
't Span
3:40
5
Maiko
Titus Brandsma
4:08
6
Fabian Oversteeg
De Kei
4:16
7
Willem Bakker
De Kei
4:54
M6, 1000 MTR GR 6
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tamara
Dentele
3:54
2
Michelle
Branding
4:00
3
Dineke
Creilerwoud
4:17
4
Nikita Ooms
Don Bosco
4:24
5
Dewi
't Span
4:26
6
Tess de Jong
De Kei
4:30
J7, 1000 MTR GR 7
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nan Singelenberg
't Span
3:21
2
Merijn van der Bie
De Kei
3:30
3
Max Leutscher
Dentele
3:38
4
Niels Pijlman
't Span
3:46
5
Ilias Stevens
De Kei
4:11
6
Tim Ooms
De Kei
4:12
7
Wim
Creilerwoud
5:05
M7, 1000 MTR GR 7
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sascha Schenk
Het Baken
3:31
2
Marije Bakker
't Span
3:33
3
Veronique Bruin
Het Baken
3:35
4
Rianne Montsma
Het Baken
3:39
5
Maartje Bos
't Span
4:01
6
Yorieke Halfweeg
't Span
4:07
7
Amber van den Hoff
Het Baken
4:11
J8, 1000 MTR GR 8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucca
Dentele
3:33
M8, 1000 MTR GR 8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Dekker
Hendricus
3:28
2
Lesley Toren
Dentele
3:45
OL, 1000 OUD/LEERKR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rogier van Dijk
De Kei
2:48
2
Menno Bakker
't Span
2:49
3
Desiree Boogerd
Dentele
5:06
Samenwerking van Sportservice Schagen en Atletiekvereniging Wieringermeer.
Uitslagen.nl
12-06-2014 14:46