Uitslagenlijst Ruiner Dorpsloop

Ruinen - Zondag 1 juni 2014

J 6/7, 6 EN 7 JAAR
Plts
Naam
Tijd
1
Rein van Enk
Genemuiden
3:19
2
Rael Post
Hoogeveen
3:32
3
Florian Molanus
Meppel
3:32
4
Sacha van Lubek
Hoogeveen
3:38
5
Marne van der Kooi
Burgum
3:46
6
Jonathan Trouw
Ruinerwold
3:47
7
Silvan Luning
Ruinen
3:56
8
Pim ter Wee
Ruinen
4:00
9
Ayden Post
Hoogeveen
4:27
10
Bas Medendorp
Pesse
4:29
M 6/7, 6 EN 7 JAAR
Plts
Naam
Tijd
1
Esmée Mulder
Ruinerwold
3:30
2
Pien Snoeken
Ruinen
3:39
3
Lotte Matthijssen
Beilen
3:46
4
Marrelin Kleijn
Meppel
3:52
5
Eva Molanus
Meppel
4:00
6
Leonie Slager
Ruinen
4:07
7
Bente Koobs
Ruinerwold
4:11
8
Anne Schuiling
Ruinen
4:23
9
Elle Kuijer
Ruinerwold
4:31
10
Anna Drost
Ruinen
4:53
11
Lieke Snoeken
Ruinen
5:25
J 8/9, JONGENS 8/9
Plts
Naam
Tijd
1
Nick Matthijssen
Beilen
2:58
2
Tom Bouwknecht
Hoogeveen
3:04
3
Frank Kleijn
Koekange
3:10
4
Robert Luning
Ruinen
3:29
5
Tom ter Wee
Ruinen
3:37
6
Roland Kreeft
Ruinen
3:38
7
Jelle Pol
Ruinen
3:41
M 8/9, MEISJES 8/9
Plts
Naam
Tijd
1
Kike Velting
Dalen
3:02
2
Britt Dankelman
Arrién
3:11
3
Kim Bosscher
Ommen
3:12
4
Emma Telman
Ruinerwold
3:17
5
Callemijn Kleijn
Meppel
3:20
6
Marisol Verrips
Amersfoort
3:21
7
Sissy Mos
Ruinen
3:29
8
Merel Steenbergen
Ruinen
3:31
9
Maud Bijleven
Hoogeveen
3:33
10
Claire Dommisse
Ruinen
3:39
11
Josien Prent
Ruinen
3:49
12
Ilse van de Kooi
Hoogeveen
3:58
13
Marlyn Zimmer
Hoogeveen
4:00
14
Sabine de Jonge
Ruinerwold
4:03
15
Marit Koops
Ruinerwold
4:10
J 10/, 10 T/M 12 JAAR
Plts
Naam
Tijd
1
Jesper Mulder
Ruinerwold
5:52
2
Job de Blecourt
Ruinen
5:55
3
Ezra Meijer
Pesse
5:56
4
Tom Holstein
Ansen
6:15
5
Caleb Hoogeveen
Hoogeveen
6:22
6
Dylon Lucas
Hoogeveen
6:24
7
Sander Weide
Ruinerwold
6:39
8
Kevin Linde
Ruinen
6:44
9
Merwin Slagter
Ruinen
6:49
10
Daniel de Boer
Ruinen
6:57
11
Moos Hofman
Ruinen
7:01
12
Tim Medendorp
Pesse
7:23
13
Werner Schulting
Ruinen
7:26
14
Valentino Massanga
Ruinen
8:54
15
Lennart Molanus
Meppel
9:07
16
Joey Huberts
Ruinerwold
9:27
M 10/, 10 T/M 12 JAAR
Plts
Naam
Tijd
1
Robin Prent
Ruinen
5:48
2
Britt Roos
Ruinen
5:54
3
Anniek Mos
Ruinen
6:15
4
Marloes van der Haar
Ruinerwold
6:39
5
Annemart Kleijn
Meppel
7:00
6
Nadyana Boer
Hoogeveen
7:38
7
Ilse de Jonge
Ruinerwold
7:38
8
Rosan Smit
Ruinen
8:16
9
Enola Linde
Ruinen
8:23
10
Anna Kuijer
Ruinerwold
10:05
5KMD, 5 KM / 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Sione Jongstra
Utrecht
18:55
2
Ine Snoeken
Ruinen
19:06
3
Iris Velting
Dalen
20:41
4
Iris Dahler
Hoogeveen
22:23
5
Evanne Slagter
Ruinen
22:45
6
Ilona Stille
Dedemsvaart
22:48
7
Alice Schut
Hoogeveen
23:00
8
Miranda Kikkert
Dedemsvaart
23:41
9
Bibi Steenbergen
Ruinen
24:33
10
Lotte Smit
Haulerwijk
24:41
11
Hilda Rozema
Ruinen
24:51
12
Rayenne Scheper
IJhorst
25:27
13
Anouk de Haan
Nieuw-Amsterdam
25:30
14
Daniek van Laar
Ruinen
26:01
15
Denise Guicelaar
Hoogeveen
26:17
16
Tineke Fledderus
Ruinen
26:47
17
Judith Kappert
Ruinen
27:14
18
Birte Blommers
Ruinen
29:38
19
Heleen Klunder
Meppel
29:49
20
K. Scheper
Meppel
30:03
21
Natascha Halbertsma
Ruinen
32:00
22
Heleen Hof
Ruinen
32:00
23
Bianca Kuik
Ruinen
33:42
24
Laurien van Eldik
Hoogeveen
35:37
5D40+, 5 KM / 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Angeli Poppe
Zwolle
20:57
2
Heidy Snijders
Zuidwolde
21:30
3
Jeannet Roos
Ruinen
22:13
4
Wil-Inge Hulzebos
Zuidwolde
25:20
5
Hillien van Dijk
Ruinerwold
25:23
6
Wytske van der Kooi
Burgum
25:54
7
Marietje Nefkens
Meppel
26:15
8
Ina Koops
Elim
26:38
9
Alie Eissen
Ruinen
27:13
10
Ellen Koops
Ruinen
27:28
11
Helga Steenbergen
Ruinen
28:50
12
Henriette Hooge
Zuidwolde
29:18
13
Roelien Middelveld
Hoogeveen
29:24
14
Ageet Wijbinga
Zuidwolde
29:27
15
Sandra Hoorn
Zuidwolde
29:27
16
Wilma Kuiper
Steenwijk
29:28
17
Charlien Nijland
Steenwijk
29:58
18
Jolanda Bos
Ruinen
30:10
19
Lammy Nijstad
Ruinen
30:45
20
Tanja Brok
Ruinen
32:19
21
Ali de Blecourt
Ruinen
32:21
22
Geeske Bouwknecht
Hoogeveen
32:50
23
Annemieke Knevel
Ruinerwold
36:04
5H, 5 KM / 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Lamko Hulzebos
Zuidwolde
16:40
2
Alwin Hoorn
Ruinen
16:58
3
Kasper Wulff
Hoogeveen
17:19
4
Alfons Batterink
Hollandscheveld
18:12
5
Samuel Hofman
Ruinen
18:22
6
Sidney Lubbinge
Ruinen
18:33
7
John Blankhorst
Dalfsen
18:38
8
Alfred Gerrits
Rheezerveen
18:43
9
Nick van der Weide
Elim
18:53
10
Luca Poppe
Zwolle
19:11
11
Jan Bouwknegt
Hoogeveen
19:15
12
Rolf de Gier
Zuidwolde
19:30
13
Theo ten Caat
Hollandscheveld
19:47
14
Andre van der Kooi
Hoogeveen
19:56
15
Jaap Santing
Ruinen
20:15
16
Roy Grotengast
Hoogeveen
20:20
17
Tjerk Koning
Zuidlaren
20:26
18
Jodi Hoogeveen
Hoogeveen
20:46
19
Mart Kruithof
Ruinen
20:52
20
Evert Teunis
Vriezenveen
20:56
21
Willem Kruithof
Ruinen
21:03
22
Johnson Massanga
Ruinen
21:57
23
Dennis Kelly
Ruinen
21:57
24
Klaas Boessenkool
Staphorst
22:23
25
Frank Fledderus
Ruinen
22:37
26
Niek Steenbergen
Ruinen
22:51
27
Joost Matthijssen
Beilen
23:03
28
Jarno Kuiper
Steenwijk
23:11
29
Robin Medendorp
Pesse
23:18
30
Erik Bouwknegt
Hoogeveen
23:25
31
Henny Berends
Balkbrug
23:26
32
Jan Lubbinge
Ruinen
24:11
33
Han Snoeken
Ruinen
24:15
34
Rudi bouwmeester
Zuidwolde
24:23
35
Thomas Steenbergen
Ruinen
24:25
36
Ruben Scheper
IJhorst
25:00
37
Ronald Belkega
Heerenveen
25:00
38
Wilfred Kolk
Hoogeveen
25:03
39
Peter Nefkens
Meppel
26:15
40
Joran Kroesen
Hoogeveen
27:47
41
Gerben Kelly
Ruinen
29:49
42
Bram Slagter
Ruinen
30:28
43
Frank Brok
Ruinen
32:18
5H50+, 5 KM / 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Horst van den Berg
Hoogeveen
18:16
2
Jan Roeles
Beilen
19:00
3
Jan van Lubek
Zuidwolde
19:59
4
Henk Jan Meier
Hardenberg
20:37
5
Jan Stolker
Steenwijk
20:48
6
Bert Kikkert
Hoogeveen
22:04
7
Wolter Boer
Geesbrug
22:06
8
Jan Cozijnsen
Scherpenzeel
22:27
9
Luuk Nijstad
Ruinen
23:02
10
Jan Witte
Meppel
23:46
11
Jan Lip
Alteveer
23:48
12
Bert Bennink
Hoogeveen
23:53
13
Frans Scheuneman
Hoogezand
24:05
14
Gerrit Mulder
Harderwijk
24:09
15
Lukas Hulzentop
Hoogeveen
24:24
16
Reinier Schreuder
Ruinen
24:38
17
Ruud van Brevoort
Zuidveen
24:43
18
Anne Bartelds
Havelte
24:54
19
Jan Streutker
Heerenveen
25:08
20
Hans Moes
Ruinen
25:16
21
Hilko Jonkman
Elim
26:38
22
Cees Hersenvoort
Hoogeveen
26:40
23
Arie Rutgers
Nieuweroord
26:57
24
Gerrit Schuitema
Emmen
27:21
25
Koen Schulting
De Wijk
27:44
26
Henk Waninge
Zuidwolde
27:51
27
Siepko Scheper
Slochteren
28:46
28
Henk de Jong
Ruinen
30:11
29
Egbert Slagter
Ruinen
30:28
30
Andre Vos
Ruinen
30:44
31
Jan Blaauw
Hoogeveen
31:34
32
Dirk Neef
Ruinen
32:14
33
Jan Gisolf
Hoogeveen
32:20
34
Jan van Eldik
Hoogeveen
35:37
10D, 5 KM / 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Annemieke de Lange
Ruinen
40:25
2
Antien van der Vegt
Zuidwolde
42:16
3
Janneke Molenhuis
Meppel
42:42
4
Marjolein de Lange
Enschede
45:35
5
Marianne Kreeft
Ruinen
49:57
6
Irene Spijksma
Groningen
51:56
7
Annet Wilting
Wijster
53:44
10D40, 5 KM / 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Petra Hasper
Meppel
40:16
2
Sandra Medendorp
Pesse
45:18
3
Yvonne Kamies
Emmen
46:28
4
Hilda Mulder
Hoogeveen
46:52
5
Anette de Nijs
Ruinen
47:14
6
Marleen Luning
Ruinerwold
47:44
7
Danielle Slomp
Ruinerwold
50:30
8
Akkie Greydanus
Ruinen
51:01
9
Gerda Tissingh
Ansen
52:02
10
Rina Kleijn
Meppel
52:18
11
Brigitte Zwart
Pesse
52:37
12
Ageeth Luning
Ruinen
54:17
13
Jolanda Hilbrands
Hoogeveen
57:34
14
Dineke Boer
Koekange
1:00:49
15
Kim Hofman
Ruinen
1:03:05
10H, 5 KM / 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Wim Opten
Zuidlaren
33:55
2
Rene Poppe
Wijthmen
35:20
3
Sean Patrick Roos
Ruinen
38:36
4
Danny Giethoorn
Hoogeveen
38:59
5
Joel Timmerman
Dedemsvaart
39:02
6
Albert-Jan de Haan
Hoogeveen
39:20
7
Marnix Schaab
Meppel
39:50
8
Bulent Suvan
Ruinerwold
40:03
9
Ruben Muller
Leeuwarden
40:29
10
Erwin van Walsem
Hoogeveen
40:33
11
Jeroen Rutgers
Hoogeveen
40:39
12
Martin Luteijn
Zuidwolde
40:46
13
Mesfun Habtab
Koekange
41:44
14
Rolf Gritter
Dwingeloo
42:12
15
Arjan Gruppen
Hoogeveen
42:31
16
Durk Polet
Burgum
42:36
17
Mick Lodder
Meppel
42:50
18
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
43:02
19
Michel Blaauwgeer
Coevorden
43:15
20
Robert Terlouw
Hardenberg
44:04
21
Jan-Roelof Hofman
Ruinen
46:06
22
Erik de Haan
Nieuw-Amsterdam
46:09
23
Erwin Kuiper
Koekange
46:27
24
Bernhard Oostindien
Hoogeveen
46:34
25
Henk de Jong
Ruinerwold
47:00
26
Albert Godeke
Ruinerwold
47:28
27
Albert Wijnen
Kerkenveld
47:55
28
Ronald Hof
Ruinen
48:02
29
Jonathan van den Akker
Hoogeveen
48:32
30
Bart Meijer
Oosteinde
48:51
31
Richard Everhardus
Dedemsvaart
49:19
32
Anne Smelt
Koekange
49:44
33
Harrie Steenbergen
Ruinen
50:27
34
Jelmer Spijksma
Groningen
50:32
35
Alexander Siedens
Hoogeveen
51:03
36
Dirk Lambrechts
Hoogeveen
53:47
37
Rowin Faas
Coevorden
55:52
38
Rudie Jonkman
Zuidwolde
56:26
39
Max Broens
Hoogeveen
1:00:25
40
Dennis Kristoffers
Hoofddorp
1:01:52
41
Barry van der Pol
Assen
1:05:15
10H50, 5 KM / 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Carel Opten
Assen
37:56
2
Bernhard Korten
Pesse
40:22
3
Theo Groenendijk
Ravenswoud
40:27
4
Dirk Koning
Ruinerwold
41:57
5
Henk Oosterveen
Ruinen
43:16
6
Willem Brinkman
De Schiphorst
44:39
7
Jantinus Waninge
Fluitenberg
46:38
8
Herbert de Nijs
Ruinen
47:14
9
Johan Kats
Pesse
47:19
10
Marcel Bakker
Hoogeveen
47:36
11
Dick vd Vegt
Ruinerwold
48:21
12
Gerrit ter Wee
Ruinen
48:21
13
Henk Nimeijer
Koekange
48:26
14
Geert Muggen
Hoogeveen
48:46
15
Frits Lautenbag
Hattum
50:04
16
Levert Klooster
Ruinerwold
50:31
17
K.J. de Blecourt
Dedemsvaart
50:32
18
Egbert Geertsma
Groningen
55:55
19
Willem Haverkort
Hoofddorp
56:15
www.uitslagen.nl
01-06-2014 00:00