Uitslagenlijst The Royal Ten

's-Gravenhage - Zondag 25 mei 2014

MSEN, KNAU WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edwin Kiprop
Kenia
28:07
28:06
2
Stephen Kipchirchir
Voorthuizen
28:59
28:58
3
Paul Zwama
Phanos
30:46
30:45
4
Noal Beritte
AV '23
30:49
30:48
5
Marco Gielen
Scopias
30:52
30:52
6
Vincent Mensen
Leiden Atletiek
31:47
31:46
7
Talotsi Stanislas
Sparta
31:59
31:58
8
Maarten van Ommen
Phoenix
33:06
33:05
9
Jeroen van Aken
Haag Atletiek
33:25
33:24
10
David Buglass
Leiden Atletiek
33:55
33:53
11
Jan Berkhout
Running Holland vere
34:03
34:02
12
Remco Mocking
Haag Atletiek
34:07
34:06
13
Ernst van Beekhuizen
Running Holland vere
35:11
35:10
14
Sven van Munster
Haag Atletiek
36:41
36:38
15
Rein de Groot
Haag Atletiek
37:10
37:07
16
Jeroen Vanson
Haag Atletiek
37:40
37:38
17
Richard Holstege
AV '40
38:24
38:23
18
Bart Laurense
Rotterdam Atletiek
38:34
38:31
19
Wouter Kanselaar
the Hague Road Runne
38:35
38:33
20
Jeffrey So
AV '23
39:06
39:04
21
Martijn Vrenssen
Haag Atletiek
40:54
40:49
22
Killian Weltens
Sparta
49:46
49:38
M35, KNAU WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Abdelhadi El Hachmi
België
29:39
29:39
2
Erik Negerman
GAC Hilversum
32:17
32:16
3
Arthur van Dijk
Olympus '70
33:43
33:42
4
Rene van der Stap
Olympus '70
34:19
34:18
5
Mohamed Mohammadi
AAC
34:25
34:23
6
Herman Leeman
AAC
34:34
34:32
7
Pradeep Hoogakker
Haag Atletiek
35:42
35:40
8
EriK Scheers
Phanos
35:42
35:41
9
Mattijs van Dulkenraad
Sparta
35:52
35:50
10
Rogier Klappe
Haag Atletiek
36:45
36:42
11
Andy Oskam
Running2000
37:07
37:05
12
Rutger Kramer
Haag Atletiek
37:11
37:09
13
Dave Geerlings
NSL
37:12
37:09
14
Ron van de Hee
Rotterdam Atletiek
38:33
38:29
15
Jeroen Wevers
the Hague Road Runne
38:44
38:42
16
Paco Lamadrid Vrolijk
Haag Atletiek
39:11
39:09
17
Sjoerd Witmont
Haag Atletiek
39:17
39:13
18
Cees Kuijt
Leiden Atletiek
39:49
39:46
19
Andre Tap
Haag Atletiek
40:04
40:01
20
Richard Lelieveld
De Kieviten
41:16
41:11
21
Erwin van Leeuwen
Rotterdam Atletiek
41:17
41:16
22
Rolf Vermolen
Ilion
42:27
42:24
23
Floris Jansen
Haag Atletiek
42:49
42:41
24
Wouter Krasser
Sparta
43:17
43:10
25
Arjan van Mersbergen
Haag Atletiek
44:12
44:07
26
Gregor Panovski
avVN
46:02
45:54
27
Ralph Smits
Sparta
46:22
46:15
28
Nando Rensen
the Hague Road Runne
47:37
47:31
29
Omar Lovert
Sparta
47:46
47:36
30
George Armand Portier
Haag Atletiek
1:01:08
59:34
M45, KNAU WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Koen Martens
Running2000
36:32
36:31
2
Conrad Kerssens
Haag Atletiek
38:03
38:01
3
René Janssen
Loopgroep Aart Stigt
38:08
38:07
4
Eddy Doorschodt
Haag Atletiek
39:26
39:24
5
Roland van Putten
Rotterdam Atletiek
40:12
40:08
6
Dave Boselie
the Hague Road Runne
40:30
40:27
7
Paul van de Castel
Haag Atletiek
41:33
41:26
8
Arnold Vonk
Sparta
41:52
41:46
9
Bruno Baartse
Haag Atletiek
42:13
42:07
10
Erwin Blaauw
Sparta
42:33
42:28
11
Wim Nieuwenhuijse
Phoenix
43:10
43:06
12
Edwin van der Harst
the Hague Road Runne
43:30
43:21
13
Wim Bierbooms
De Koplopers
43:41
43:36
14
Marco Fais
AV '40
43:53
43:45
15
Louis Oortman
Loopgroep Aart Stigt
44:53
44:49
16
André Blok
avVN
45:29
45:25
17
Bert Teunissen
Haag Atletiek
48:15
48:04
18
Johan van der Linden
Sparta
48:29
48:25
19
Paul Boeren
Sparta
48:44
48:37
20
Robin Rijnenberg
Ilion
52:10
52:03
21
Vincent Gephardt
Sparta
1:08:13
1:06:06
M55, KNAU WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frans Bekers
Sprint
38:06
38:05
2
Jaap Stijlaart
Triathlon
38:25
38:24
3
Cor Hoebeke
De Koplopers
38:33
38:32
4
Ad Buijs
Phoenix
38:34
38:33
5
Paul Barnhoorn
Leiden Atletiek
38:53
38:50
6
Peter Dijcks
Haag Atletiek
43:15
43:12
7
Jacques Merx
the Hague Road Runne
45:37
45:31
8
Ton Hoozemans
Rotterdam Atletiek
46:28
46:24
9
Adri Vergalen
Ilion
46:52
46:46
10
Paul Kruijssen
Haag Atletiek
46:57
46:48
11
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
47:06
47:01
12
Bert Gerritsma
Haag Atletiek
47:50
47:45
13
Kees Breedeveld
Friesland
48:01
47:58
14
Ton van Kleef
Sparta
48:42
48:37
15
John Hanny
Sparta
48:48
48:41
16
Jac van Rijn
avVN
48:54
48:51
17
Bert Wentink
Haag Atletiek
50:25
50:19
18
FEL de Vries
Haag Atletiek
51:38
51:29
19
Leon Manet
Dutch Gay & Lesbian
52:03
51:55
20
Wim Cozijn
De Spartaan
55:27
55:20
21
Henk Moesman
Haag Atletiek
56:46
55:21
22
Barrie Henson
Leiden Atletiek
57:03
56:58
23
Roland Ogilvie
Sparta
57:12
55:16
24
Gerard de Jong
PAC
57:25
56:01
25
Hans de Vries
Sparta
1:01:23
1:01:18
VSEN, KNAU WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rose Kosgei
Voorthuizen
33:30
33:29
2
Martha Akeno
Voorthuizen
33:33
33:32
3
Andrea Deelstra
AV '34
34:02
34:02
4
Silke Schmidt
Leiden
36:03
36:02
5
Liesbeth Voorthuijsen
Haag Atletiek
39:31
39:29
6
Hendrike Oosterhof
the Hague Road Runne
40:20
40:18
7
Irene Aldersma
Haag Atletiek
41:12
41:09
8
Pauline van Donkelaar
De Kieviten
42:20
42:14
9
Wendy Dijkshoorn
Sparta
56:45
54:10
V35, KNAU WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlies Jongerius
Olympus '70
37:27
37:26
2
Fa Adda
AV '23
38:40
38:39
3
Iris Meerts
Rotterdam Atletiek
39:18
39:16
4
Annet van der Linde
AV '56
42:19
42:16
5
Paola van Gilst
AV '56
43:38
43:35
6
Simone Lankhuijzen
Sparta
43:38
43:34
7
Olga Maas
Haag Atletiek
44:41
44:37
8
Marlene du Toit
the Hague Road Runne
51:25
49:45
9
Manon Dijkman-Uulders
Sparta
57:25
55:35
V45, KNAU WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dèsiree Hendriks
Sparta
42:12
42:11
2
Ellen Oostvogel
Haag Atletiek
43:56
43:52
3
Sylvia Voorhout
Haag Atletiek
44:06
43:56
4
Karen van der Kooij
Haag Atletiek
48:09
48:05
5
Lizzy de Wilde
Haag Atletiek
49:12
49:03
6
Sonja van Breukelen
Haag Atletiek
51:20
51:10
7
Sylvie Haffner
Sparta
56:07
56:04
8
Tilly van Batenburg
Sparta
57:12
55:17
V55, KNAU WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Diny Bosker
Friesland
41:28
41:26
2
Resi Fransen
Haag Atletiek
50:38
50:30
3
Marja Bosje
Loopgroep Aart Stigt
50:57
50:51
4
Sylvia Dingemans
Haag Atletiek
51:26
51:17
MREC, 10KMPRESTATIEL.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Menno Lieven
Dutch Runners
34:45
34:43
2
Reinout Polders
Delft
36:30
36:25
3
Mohammed Zemouri
Almere
37:50
37:48
4
Paul Verhagen
's-Gravenhage
37:54
37:45
5
Stephen Lake
the Hague Road Runne
38:10
38:08
6
Arjen Eggink
's-Gravenhage
38:31
38:23
7
Matthijs van der Beek
De Kieviten
39:09
38:44
8
Gerwin Dijksterhuis
the Hague Road Runne
39:10
39:03
9
Mark Kroese
Groningen
39:13
39:09
10
Dimitri Heskes
Voorburg
39:23
39:13
11
Marco Bijsterbosch
's-Gravenhage
39:32
39:05
12
Jorn Heeringa
's-Gravenhage
39:37
39:12
13
Daan MacLean
Rotterdam
39:40
39:16
14
Tom Woltinge
's-Gravenhage
39:44
39:29
15
Alessandro Simons
Max Healt Club
39:49
39:39
16
Stijn de Jong
's-Gravenhage
39:55
39:49
17
Danny Karijopawiro
Houten
39:59
39:53
18
Pascal Schillemans
Voorburg
39:59
39:30
19
Luc Overmeire
Sparta
40:00
39:40
20
Vincent Vergeer
's-Gravenhage
40:04
39:09
21
Sjoerd Privée
's-Gravenhage
40:08
39:30
22
Kenneth Sarmaat
Dordrecht
40:08
39:56
23
Jeroen van Rooijen
Max Healt Club
40:21
40:11
24
Alex de Vries
's-Gravenhage
40:26
39:30
25
Koen van Hees
Haag Atletiek
40:44
40:41
26
David Rijks
's-Gravenhage
40:46
40:29
27
Johan Middendorp
's-Gravenhage
40:54
40:51
28
Evert Winter
's-Gravenhage
41:10
41:06
29
Hisso Homan
De Bilt
41:17
40:42
30
Daniel Knoester
's-Gravenhage
41:22
38:09
31
Rob Pronk
Wassenaar
41:25
41:07
32
Alex de Hes
Voorburg
41:27
41:11
33
Michael Reimer
's-Gravenhage
41:32
41:27
34
Mike Zijlmans
Berkel en Rodenrijs
41:42
41:30
35
Freek van den Wildenbe
Utrecht
41:48
40:53
36
Reinier van Bemmel
's-Gravenhage
41:59
41:52
37
Frank Visser
Delft
42:00
41:26
38
Han Baas
Zoetermeer
42:06
41:15
39
Eugene Weultjes
Bilthoven
42:08
42:02
40
Oszkar Decostere
Delft
42:16
41:56
41
Maarten Molders
's-Gravenhage
42:16
42:14
42
Bland Alexandre
's-Gravenhage
42:16
41:17
43
Simon Banham
's-Gravenhage
42:17
41:49
44
Anton van Amerongen
Leidschendam
42:21
42:19
45
Edward Nieuwenhuys
's-Gravenhage
42:34
41:12
46
Jasper Lagerberg
Alphen aan den Rijn
42:46
41:13
47
Roland Lindeloo
Voorburg
42:48
42:30
48
Thomas Schmidt
Leiden
42:51
42:44
49
Tom Smit
's-Gravenhage
42:51
42:40
50
Addy van Wichen
Waddinxveen
42:51
40:55
51
Niels Weertman
Amsterdam
42:59
42:23
52
Gerrit Ligtenberg
Leiderdorp
43:03
42:59
53
Niels Buiter
Rotterdam
43:07
42:47
54
Arjan Uwland
Rotterdam
43:07
42:28
55
Martijn Koot
Rotterdam Atletiek
43:08
42:55
56
Johan Vlastuin
Delft
43:08
41:46
57
Job Luijendijk
Rotterdam
43:15
43:05
58
Lex Vellekoop
's-Gravenhage
43:20
40:09
59
Roy Boersma
's-Gravenhage
43:25
43:08
60
Martin Worsdorfer
's-Gravenhage
43:26
42:53
61
Yvo van Griensven
Breda
43:29
41:39
62
Slaven Mandic
Amsterdam
43:39
43:30
63
Martijn Luijten
's-Gravenhage
43:40
43:14
64
Wiebe de Boer
's-Gravenhage
43:41
41:44
65
Jan Willem Linskens
Middelburg
43:43
43:35
66
Louis Hueber
Haag Atletiek
43:43
42:10
67
Alrik Kalsbeek
's-Gravenhage
43:46
43:34
68
Etienne Lommen
's-Gravenhage
43:47
42:31
69
Jeroen van Vliet
's-Gravenhage
43:50
43:27
70
David Luijendijk
Rotterdam
43:56
43:45
71
Henk Kleij
Rotterdam
43:57
43:03
72
Michiel Bosch
's-Gravenhage
44:01
42:37
73
Henry Annokkee
Run2Forty
44:10
43:36
74
Melvin van der Tol
Sparta
44:16
43:52
75
Eelco Tammens
's-Gravenhage
44:17
43:25
76
Ricardo van Hooft
Rijswijk Zh
44:23
42:20
77
Arne Visser
the Hague Road Runne
44:26
43:09
78
Dirk-Jan van der Kolk
's-Gravenhage
44:28
43:34
79
Jack Filbrandt
's-Gravenhage
44:28
43:37
80
Tim Meijer
Almere
44:28
42:52
81
Harry Went
Voorhout
44:30
44:20
82
Arjan Heddema
's-Gravenhage
44:34
44:23
83
René van Winden
Rotterdam
44:42
44:31
84
Lendt Spreij
Rotterdam
44:44
44:33
85
Vincent van Dongen
Wassenaar
44:51
43:23
86
Marcel van der Toorn
's-Gravenhage
44:56
43:34
87
Rob Barendregt
Sparta
45:01
43:56
88
Dick Hengeveld
Zoetermeer
45:02
44:04
89
Maurits Swellengrebel
Run2Forty
45:05
41:49
90
Serge van de Beek
Rijswijk Zh
45:06
43:18
91
Tim Hagedoorn
Haag Atletiek
45:14
43:15
92
Rene van der Lubbe
's-Gravenhage
45:14
43:56
93
Marcel Zandvliet
Haag Atletiek
45:14
44:56
94
Johan de Haan
Rijswijk Zh
45:14
44:07
95
Rodrigo Gonzalez-Ossew
's-Gravenhage
45:15
45:10
96
Diederick Zeelenberg
Amsterdam
45:17
44:18
97
Wim L'Ortye
's-Gravenhage
45:19
44:54
98
Rolf Viervant
Rotterdam
45:19
45:01
99
Niels Franken
Leidschendam
45:20
45:12
100
Felix Jespers
Zoetermeer
45:23
44:20
101
Friso Hessing
's-Gravenhage
45:23
45:14
102
Patrick van Wersch
's-Gravenhage
45:23
43:36
103
Jeroen van Luijk
's-Gravenhage
45:28
45:22
104
Michael Jongenburger
Max Healt Club
45:29
45:20
105
Rene de Kievit
Wassenaar
45:31
44:31
106
Maarten Maas
Voorburg
45:32
44:59
107
Jean-paul Kulk
Leidschendam
45:32
44:15
108
Jeroen van der Stokker
Rotterdam Atletiek
45:34
43:25
109
Joan van Nouhuys
Woerden
45:34
44:43
110
Bernard Nauta
's-Gravenhage
45:34
44:57
111
Bobby Boevink
Voorburg
45:35
44:38
112
Bob van Nuland
Utrecht
45:37
44:42
113
Brian Narain
Rotterdam
45:38
43:33
114
Wessel Wijtvliet
's-Gravenhage
45:40
44:44
115
René van der Helm
Loopgroep Oegstgeest
45:43
44:14
116
Alex de Jong
's-Gravenhage
45:44
44:29
117
Misja Roeleveld
's-Gravenhage
45:45
44:30
118
Edgar Merbis
Capelle aan den IJss
45:57
45:19
119
Koos Grootjans
's-Gravenhage
45:58
45:09
120
Wim Joris
the Hague Road Runne
46:02
45:04
121
Philip Koelemij
Olympus '70
46:02
44:01
122
Maarten Blommestijn
's-Gravenhage
46:04
45:08
123
Hugo Koppelaars
Voorburg
46:04
44:43
124
Rene Leijtens
Rotterdam
46:05
44:45
125
Erik Jan Reijenga
's-Gravenhage
46:07
45:48
126
Sándor Nagy
's-Gravenhage
46:08
43:44
127
Aron Bouwmeester
Hoofddorp
46:09
44:37
128
Boudewijn van Nuland
's-Gravenhage
46:10
46:04
129
Caspar de Kok
's-Gravenhage
46:13
46:01
130
Jan van Benten
Wassenaar
46:13
45:12
131
Ties de Jong
's-Gravenhage
46:13
44:18
132
Auke de Jong
the Hague Road Runne
46:14
44:19
133
Bouwe de Boer
Voorburg
46:16
43:26
134
Rodolphe Blaise
Haag Atletiek
46:17
44:40
135
Brent van Huizen
Leidschendam
46:23
44:55
136
Avo Trepp
's-Gravenhage
46:24
45:04
137
Huub Elders
Hollandsche Rading
46:28
44:23
138
Maarten Lijkwan
Tilburg
46:29
44:14
139
Niels den Ouden
Rijswijk Zh
46:29
44:37
140
Denno van den Berg
's-Gravenhage
46:32
44:21
141
Wai Luk
Voorburg
46:34
45:05
142
Sven Ossenkoppele
Amsterdam
46:35
44:35
143
Edwin van der Steen
's-Gravenhage
46:37
44:47
144
Ricardo Rezza
's-Gravenhage
46:37
45:58
145
Stefan Thoen
's-Gravenhage
46:37
45:46
146
Roland de Moor
Nieuwerkerk ad IJsse
46:38
45:29
147
Paul Bogaarts
's-Gravenhage
46:38
45:58
148
Theo van der Leur
Max Healt Club
46:39
46:27
149
Ferry de Paus
's-Gravenhage
46:42
45:39
150
Frans Kroese
Groningen
46:45
45:29
151
Timon Verheule
's-Gravenhage
46:50
45:06
152
Hans Kennis
's-Gravenhage
46:50
43:58
153
Ferry van Dam
's-Gravenhage
46:51
45:08
154
Ed vd Waart
's-Gravenhage
46:51
45:08
155
Rien den Hertog
Trimclub Clingendael
46:53
45:16
156
Jerry Hennink
Nootdorp
46:53
45:02
157
Ingmar Bruinsma
Uitgeest
46:53
44:20
158
Jorn Woerdeman
Amsterdam
46:54
45:08
159
Therry de Mos
's-Gravenhage
46:54
44:28
160
Jan Passchierr
Haag Atletiek
46:56
46:01
161
Jan Willem Wiegman
Delft
46:59
45:15
162
Karel ten Cate
Rotterdam
47:00
46:00
163
Gary Castillo Avila
's-Gravenhage
47:01
45:57
164
José Vicente Pastor
Delft
47:05
46:14
165
Petr Saltykov
Rijswijk Zh
47:06
44:27
166
Frank van der Vorst
's-Gravenhage
47:06
45:58
167
Randy Heijnen
's-Gravenhage
47:07
45:50
168
Erik Flinterman
's-Gravenhage
47:10
45:34
169
Dennis Vroet
Rotterdam
47:20
46:25
170
Mark Pauw
's-Gravenhage
47:21
46:21
171
Joep Stassen
's-Gravenhage
47:23
45:50
172
Gino Pasutto
's-Gravenhage
47:23
46:44
173
Mario Reibestein
the Hague Road Runne
47:25
45:48
174
Henk Pronk
's-Gravenhage
47:25
44:39
175
Tom Bollemeijer
Voorburg
47:28
45:58
176
Jako Burgers
Gorinchem
47:28
44:45
177
Marten Zopfi
's-Gravenhage
47:32
45:45
178
Timo Neuteboom
's-Gravenhage
47:33
47:08
179
Jeroen de Vries
's-Gravenhage
47:34
46:42
180
Ivo Lindhout
's-Gravenhage
47:36
46:29
181
Jaap Vuijk
's-Gravenhage
47:37
46:45
182
Joun Ouwerkerk
Boskoop
47:39
46:01
183
Dirk Rietberg
's-Gravenhage
47:41
46:32
184
Bram Beneken Kolmer
Leiden
47:42
46:32
185
Wander Jansen
's-Gravenhage
47:42
47:05
186
Roeland Koster
's-Gravenhage
47:44
46:26
187
Emiel Pattinama
Amsterdam
47:45
46:11
188
Jurre van Leyden
Voorburg
47:46
46:03
189
Stefan Kellner
NSL
47:47
46:53
190
Pim van Oven
's-Gravenhage
47:50
47:29
191
Geoffrey Mark Bent
Voorburg
47:52
46:26
192
Niek Bollemeijer
Voorburg
47:53
46:22
193
Teun Roodvoets
's-Gravenhage
47:53
45:50
194
Selim Durak
Amsterdam
47:54
47:07
195
Chiel Donkers
's-Gravenhage
47:57
46:13
196
Bilal Sahin
's-Gravenhage
47:57
47:49
197
Dennis Mooiweer
Rijswijk Zh
47:58
44:46
198
Willem Wallaart
Voorburg
47:58
45:16
199
Luigi Bianchi
's-Gravenhage
47:58
45:13
200
Paul van Dijk
's-Gravenhage
47:58
45:33
201
Arjan van der Knaap
's-Gravenhage
47:59
46:42
202
Maarten Verzijl
's-Gravenhage
48:00
46:06
203
Robert Jan van Leeuwen
's-Gravenhage
48:01
46:51
204
Bjorn Weertman
Voorschoten
48:01
47:25
205
Paul Pegels
Rijswijk Zh
48:02
46:34
206
Marco Bakker
's-Gravenhage
48:06
47:02
207
Michiel van der Burg
Voorburg
48:06
47:09
208
Dennis de Kok
's-Gravenhage
48:09
45:52
209
Jeroen van Wingerde
Pijnacker
48:10
46:56
210
Raymond Scherpenisse
Haag Atletiek
48:11
46:35
211
Wing Chun CHUNG
's-Gravenhage
48:13
46:44
212
Wouter de Bruijn
's-Gravenhage
48:13
46:39
213
Martin Dorsman
Gouda
48:13
47:19
214
Remco Barteram
's-Gravenhage
48:14
45:16
215
Pas de Winter
Zoeterwoude
48:15
47:11
216
Eric Zomer
's-Gravenhage
48:17
47:17
217
Steven Zijlstra
's-Gravenhage
48:18
46:38
218
Djoesa Kraan
HDM team B jeugd
48:19
46:52
219
Michiel Vogelaar
Rijswijk Zh
48:20
47:14
220
Ron Caster
Ilion
48:20
47:30
221
Bob Entrop
Green Fit
48:20
45:50
222
Merijn Pen
Delft
48:23
47:26
223
Jeroen Boshuijzen
's-Gravenhage
48:25
47:35
224
Joris Weerlink
Breda
48:26
46:16
225
Ronald de Blauw
's-Gravenhage
48:28
46:59
226
Frank Heijman
's-Gravenhage
48:28
46:42
227
Bart Schuller
's-Gravenhage
48:31
47:51
228
Dick Ufkes
's-Gravenhage
48:31
47:39
229
Rishiram Sheonarain
's-Gravenhage
48:31
47:56
230
Julian Ouwerkerk
Voorburg
48:32
47:38
231
Bjorn van Leeuwen
's-Gravenhage
48:33
47:54
232
Edwin van Geel
Voorburg
48:33
47:00
233
Arjen Kremers
Leidschendam
48:34
47:30
234
Mark Bijkerk
's-Gravenhage
48:36
46:37
235
Bas van Herwijnen
's-Gravenhage
48:36
47:26
236
Jason Ho
Utrecht
48:39
46:26
237
Robert Campbell
Wassenaar
48:39
46:15
238
Ralph Leeuwrik
's-Gravenhage
48:43
46:18
239
Abderrazzak Afkyr
's-Gravenhage
48:44
47:36
240
Tim Vermeer
's-Gravenhage
48:45
47:32
241
Bas van Staalduinen
Wassenaar
48:45
47:21
242
Colin Heppener
's-Gravenhage
48:46
47:31
243
Michael van Rijsbergen
Leidschendam
48:46
47:18
244
Joost Luiten
's-Gravenhage
48:46
46:33
245
Michel van den Arend
's-Gravenhage
48:49
47:56
246
Seth van Vugt
's-Gravenhage
48:49
47:41
247
Sander van der Leeuw
's-Gravenhage
48:49
47:30
248
Menno Blaauw
Pijnacker
48:50
47:53
249
Martins Dukats
's-Gravenhage
48:55
48:21
250
Bas Krantz
Leidschendam
48:56
47:28
251
Bart Beuving
's-Gravenhage
48:56
47:10
252
Ben Vermeer
's-Gravenhage
48:57
47:45
253
Alex vd Wilt
's-Gravenhage
48:59
47:04
254
Don van der Toorn
Max Healt Club
49:00
48:52
255
Hans van Dongen
Asterix
49:01
47:32
256
Frans Digeo
Rozenburg Zh
49:08
48:38
257
Paul van der Zanden
's-Gravenhage
49:08
47:09
258
Alfred Hoekstra
's-Gravenhage
49:11
47:29
259
Edwin Roeters
Groningen
49:11
46:25
260
Jasper de Lepper
's-Gravenhage
49:12
48:35
261
Henri Elands
Berlicum Nb
49:12
46:22
262
Maarten Schep
's-Gravenhage
49:13
48:22
263
August de Jonge
's-Gravenhage
49:16
47:19
264
Erwin Munster
's-Gravenhage
49:19
48:28
265
Arthur de Lange
's-Gravenhage
49:19
48:06
266
Gijs Vermeulen
Haarlem
49:20
48:27
267
Edward Boerkamp
Zoetermeer
49:23
48:24
268
Michiel Ommering
Leidschendam
49:25
47:54
269
Paul Treanor
's-Gravenhage
49:26
48:33
270
Wim de Visser
's-Gravenhage
49:26
48:13
271
Robbert Bertling
Zoetermeer
49:28
47:47
272
Said Kadrouch
Voorburg
49:28
48:21
273
Friso Postuma
's-Gravenhage
49:31
48:06
274
Ole Heil
's-Gravenhage
49:31
48:24
275
Camiel Mulders
's-Gravenhage
49:31
46:48
276
Reinier Alexander
Wassenaar
49:33
47:38
277
Ron 't Lam
Schiedam
49:34
48:26
278
Erwin Wesstein
Duo Optiek
49:35
47:07
279
Gary Barnes
's-Gravenhage
49:36
48:24
280
Onno Jongman
Monster
49:37
48:18
281
Yorick Meijdam
's-Gravenhage
49:38
46:46
282
Joeri Kapteijns
's-Gravenhage
49:38
48:24
283
Mervyn Eversteijn
Rijswijk Zh
49:42
48:05
284
Laurens Vos
Zoetermeer
49:42
48:05
285
Leo Verbaan
's-Gravenhage
49:44
48:33
286
Mustafa Fakhir
Zoetermeer
49:45
48:04
287
Jan Hillenaar
Wassenaar
49:47
48:45
288
Marnix Hoefer
Leiden
49:48
46:49
289
Dirk Jan van der Toorn
's-Gravenhage
49:48
49:39
290
Rob Alblas
Schiedam
49:49
47:46
291
Ryne Feliciana
's-Gravenhage
49:52
47:48
292
Mark Wijne
Trimclub Clingendael
49:54
48:19
293
John Melchior
Run2Forty
49:56
48:05
294
Alen Cindric
Rotterdam
49:56
49:07
295
Rob Paas
Leidschendam
50:00
49:03
296
Dwight Komproe
's-Gravenhage
50:01
46:40
297
Denis Wigman
Dolichos
50:02
48:04
298
Richard Bos
Dutch Runners
50:02
48:02
299
Lucien Trompert
's-Gravenhage
50:02
46:33
300
Marcel van der Harst
Sparta
50:04
47:04
301
Alexander Bolle
Leidschendam
50:04
49:05
302
Tim Oravec
's-Gravenhage
50:05
48:36
303
Patitucci Luciano
Nootdorp
50:06
48:41
304
Paul van Heiningen
's-Gravenhage
50:07
48:15
305
Imre Tannemaat
Arnhem
50:10
47:09
306
Robert Josaputra
Utrecht
50:10
49:10
307
Stefan Gielis
Voorburg
50:10
48:18
308
Marco de Jong
Rijswijk Zh
50:11
49:02
309
David Lukacie
's-Gravenhage
50:12
49:16
310
Pascal Scheenstra
Voorburg
50:12
46:06
311
Patrick Lelieveld
Voorburg
50:12
49:06
312
Thijs Diemel
's-Gravenhage
50:13
49:17
313
Pascal van Hecke
Oostzaan
50:14
47:31
314
Niels Leerentveld
's-Gravenhage
50:15
48:25
315
Michel van den Nouwela
's-Gravenhage
50:17
49:11
316
Wessel Sluis
Max Healt Club
50:18
48:23
317
Sander Keeris
's-Gravenhage
50:21
48:32
318
Daniel Wartena
Gouda
50:24
48:32
319
Stefan Bloemendaal
Wateringen
50:26
49:21
320
Max Sonnen
's-Gravenhage
50:27
48:02
321
Johan Bassant
Rotterdam
50:27
50:27
322
Robert Kuik
Bennekom
50:29
48:24
323
Marcel van de Water
Vlaardingen
50:30
49:05
324
Gerard Kok
Wassenaar
50:32
49:13
325
Sybren Beneder
's-Gravenhage
50:32
49:00
326
Karel Meezen
's-Gravenhage
50:34
48:54
327
Alex Haas
's-Gravenhage
50:36
49:21
328
Bert Visser
Leidschendam
50:37
48:39
329
Bart van der Spek
's-Gravenhage
50:38
49:39
330
Averell Dekker
's-Gravenhage
50:43
47:42
331
Henk Budel
's-Gravenhage
50:46
49:08
332
Wiebe Boswinkel
HDM team B jeugd
50:47
49:42
333
Rogier van den Heuvel
HDM team B jeugd
50:48
49:23
334
Daniel Noppen
's-Gravenhage
50:50
49:22
335
Frits Stegen
Trecho
50:51
49:39
336
Bart Jan van Trommel
's-Gravenhage
50:51
49:41
337
Bert Lansing
's-Gravenhage
50:51
49:59
338
Mark Stokkers
Rijswijk Zh
50:54
47:48
339
Frits Peters
Altis
50:55
49:42
340
Mark Diemel
's-Gravenhage
50:56
50:00
341
Leo Bellekom
Dutch Runners
50:57
49:56
342
Charles Wiersma
Voorburg
50:57
49:35
343
Ruben Meijer
Rijswijk Zh
50:59
47:57
344
Paul van Oijen
's-Gravenhage
51:00
49:24
345
Pascal Schreven
Alphen aan den Rijn
51:02
49:10
346
Daan van Beekum
Rotterdam
51:03
48:33
347
Maarten van Gerwen
Rijswijk Zh
51:04
48:01
348
Simon Grabrovec
's-Gravenhage
51:06
48:55
349
Roger Loop
's-Gravenhage
51:08
49:13
350
Patrick Verheijen
's-Gravenhage
51:13
47:57
351
Floris Zwolsman
's-Gravenhage
51:13
48:41
352
Mathieu Bouwman
's-Gravenhage
51:14
50:04
353
Leo van Druenen
's-Gravenhage
51:15
50:17
354
Jeroen de Joode
's-Gravenhage
51:21
48:56
355
Erik Oostdam
Wassenaar
51:22
50:20
356
Andy White
's-Gravenhage
51:25
48:25
357
Frans Braun
's-Gravenhage
51:25
47:47
358
Jos de Witte
's-Gravenhage
51:26
48:23
359
Hans Borghuis
's-Gravenhage
51:28
50:30
360
Carlos Boullosa
's-Gravenhage
51:31
51:03
361
Anne Baas
's-Gravenhage
51:36
50:29
362
Ger Simons
Dutch Runners
51:38
48:25
363
Dick van Dijk
Bergschenhoek
51:40
51:28
364
Sander van Leeuwen
's-Gravenhage
51:41
49:50
365
Jeroen ter Meulen
's-Gravenhage
51:43
51:23
366
Peter Bouwes
Rotterdam
51:45
48:49
367
Jan Willem in 't Anker
Rotterdam
51:46
48:49
368
Ruben van Gaalen
's-Gravenhage
51:48
48:59
369
Roland Heeling
's-Gravenhage
51:48
48:49
370
Dennis van Ravenhorst
Utrecht
51:48
50:53
371
Ferry Koene
's-Gravenhage
51:52
50:39
372
Hans Dijkstra
's-Gravenhage
51:53
50:49
373
Klaas Wiersma
Amsterdam
51:55
51:10
374
Jaap van der Winden
's-Gravenhage
51:56
49:19
375
Patrick van Gelderen
's-Gravenhage
51:56
49:20
376
Babak Dadvar
Delft
51:56
51:08
377
Bart Evers
's-Gravenhage
52:00
50:50
378
Joery Folkers
's-Gravenhage
52:01
48:51
379
Wai Keung Man
Hilversum
52:01
50:04
380
Erwin van Rijswijk
's-Gravenhage
52:03
50:49
381
Jelrik van der Meer
's-Gravenhage
52:05
50:17
382
Richard de Waard
Nootdorp
52:06
50:51
383
Remco Vervoorn
's-Gravenhage
52:09
49:30
384
Rob Delfgauw
's-Gravenhage
52:10
49:22
385
Maryn Kleingeld
's-Gravenhage
52:12
47:58
386
Dennis Goosen
Rijswijk Zh
52:12
49:46
387
Lennaert Voshol
Voorburg
52:13
48:41
388
Kevin Ronkes
Rotterdam
52:14
49:17
389
Dirkjan Hupkes
Alphen aan den Rijn
52:14
49:15
390
Floris van Dommelen
HDM team B jeugd
52:15
51:09
391
John van der Maden
's-Gravenhage
52:16
49:41
392
Erik Pronk
Zoetermeer
52:18
49:34
393
Thomas Venneman
's-Gravenhage
52:20
49:59
394
Stefan van der Laan
's-Gravenhage
52:23
51:18
395
Bas Michielsen
Rotterdam
52:25
49:57
396
Iwan Renes
's-Gravenhage
52:26
51:12
397
Henk Zwier
's-Gravenhage
52:26
51:15
398
Jan Tuit
Amsterdam
52:26
50:25
399
Max Vogt
HDM team B jeugd
52:26
50:59
400
Andre Lankhorst
's-Gravenhage
52:30
50:56
401
Christiaan Quellhorst
's-Gravenhage
52:32
51:24
402
Martin Kuiper
the Hague Road Runne
52:35
51:42
403
Rob Teeuwisse
's-Gravenhage
52:35
50:23
404
Bart van Dijk
's-Gravenhage
52:37
52:10
405
Jan Geilings
Rijswijk Zh
52:39
51:22
406
Karel Kleijn
's-Gravenhage
52:40
49:53
407
Jan Hein Baken
's-Gravenhage
52:41
50:37
408
Gideon Schouten
's-Gravenhage
52:43
50:59
409
Wouter van Diggelen
's-Gravenhage
52:43
50:54
410
Lex Postma
Delft
52:45
49:23
411
Ron Stuurman
Antilope
52:45
51:35
412
Jeroen Geldorp
's-Gravenhage
52:46
50:18
413
Floris van Gaalen
's-Gravenhage
52:50
48:49
414
Lucien van Uffelen
Rotterdam
52:51
52:01
415
Tarek Matwaly
Leiden
52:53
49:38
416
Taco Tuinhof
's-Gravenhage
52:54
50:24
417
Ozkan Akpinar
's-Gravenhage
52:55
52:32
418
Lee Hitchcock
's-Gravenhage
52:57
51:36
419
Frank van de Rijzen
's-Gravenhage
52:57
51:01
420
Stefan Reijers
Westervoort
53:00
50:17
421
Pascal Hollman
's-Gravenhage
53:03
51:16
422
Kelvin Mponda
Voorburg
53:04
51:28
423
Joey Wolfbauer
's-Gravenhage
53:04
51:59
424
Pim Jansen
's-Gravenhage
53:07
49:52
425
Frederik Hafkemeijer
's-Gravenhage
53:09
49:52
426
George Green-Hix
's-Gravenhage
53:09
51:27
427
Marcel Vader
Rijswijk Zh
53:10
50:51
428
Michiel Nieuwpoort
's-Gravenhage
53:12
50:20
429
Serge Smits
Voorburg
53:12
50:58
430
Sebastiaan van der Mos
's-Gravenhage
53:13
50:38
431
Menno Meihuizen
Voorburg
53:14
51:32
432
Marcel Schneiders
Ilion
53:15
51:15
433
Lucien Groven
Berkel en Rodenrijs
53:15
50:08
434
Robin Micka
's-Gravenhage
53:15
50:35
435
Gert Kortenbach
Gouda
53:15
52:18
436
Wienke Giezeman
Utrecht
53:19
50:13
437
David Burr
's-Gravenhage
53:21
52:12
438
Marco van Zijderveld
's-Gravenhage
53:23
51:31
439
Harry Koese
's-Gravenhage
53:24
50:49
440
Maarten van Gelderen
's-Gravenhage
53:25
51:50
441
Mark Simens
's-Gravenhage
53:25
49:56
442
Jeremy van Doorn
's-Gravenhage
53:26
52:19
443
Willem b de Vin
Rijswijk Zh
53:26
52:55
444
Lutz Behringer
Leidschendam
53:27
52:24
445
Ruud Baarda
's-Gravenhage
53:27
51:22
446
Michiel Verdonk
Voorschoten
53:28
51:24
447
Melchior Terwindt
Voorburg
53:28
50:34
448
Pieter Meerwaldt
Reeuwijk
53:28
51:14
449
Alvaroc carmona Bermej
's-Gravenhage
53:28
50:00
450
Rainier Maas
's-Gravenhage
53:29
52:16
451
Wouter Vermeulen
's-Gravenhage
53:30
51:28
452
Augusto Raaijmakers
's-Gravenhage
53:31
51:11
453
Han de Kreij
's-Gravenhage
53:32
51:18
454
Peter van Laar
Wassenaar
53:33
52:32
455
Richard Pronk
Rotterdam
53:33
51:19
456
Len Wolters
's-Gravenhage
53:34
50:29
457
Wesley Carels
's-Gravenhage
53:35
52:44
458
Willem Vosse
Wassenaar
53:36
52:36
459
Stephan Mekel
Green Fit
53:40
51:12
460
Rewi Rambhadjan
Voorburg
53:40
51:10
461
Sietze van Houten
's-Gravenhage
53:42
52:18
462
Marco de Jong
's-Gravenhage
53:43
51:29
463
Georg Wolfbauer
's-Gravenhage
53:44
52:40
464
Stephan Csikós
's-Gravenhage
53:45
51:51
465
Bart van der Hoorn
's-Gravenhage
53:47
52:04
466
Dick Lansbergen
's-Gravenhage
53:47
51:21
467
Floris Hulshoff Pol
's-Gravenhage
53:47
53:41
468
Jan Sonneveld
's-Gravenhage
53:48
52:30
469
Leon Roumen
's-Gravenhage
53:48
52:37
470
Ewoud Turpijn
Leidschendam
53:48
52:07
471
James ter Beek
Leiden
53:49
51:10
472
Robert Cram
Utrecht
53:51
50:48
473
Fer van Zon
Zoetermeer
53:52
51:08
474
Menno de Jong
's-Gravenhage
53:54
53:08
475
Jeroen Zwaan
's-Gravenhage
53:55
51:47
476
Rein van Winden
's-Gravenhage
53:57
51:19
477
Jeroen den Otter
's-Gravenhage
53:57
51:38
478
Niels Huijgen
's-Gravenhage
53:58
52:23
479
Charles de Boers
Rijswijk Zh
53:58
53:08
480
Rik van Oosterom
's-Gravenhage
53:59
52:41
481
Erik van Esschoten
's-Gravenhage
53:59
53:06
482
Dr Volker Rethwisch
Hagen (GER)
53:59
52:48
483
Daniel Plaatzer
's-Gravenzande
54:00
51:23
484
Kenneth Narain
's-Gravenhage
54:00
51:55
485
Dirk Broer
Amsterdam
54:00
52:26
486
Erik Elias
's-Gravenhage
54:03
53:08
487
Ahmed el Jattari
Rotterdam
54:03
50:45
488
Martin de Vries
Sparta
54:04
52:08
489
Pascal Tews
Leidschendam
54:04
52:06
490
Joost Boor
Rijswijk Zh
54:04
51:14
491
Dave van Leeuwen
Rijswijk Zh
54:05
52:27
492
Maurits Eijsackers
Voorburg
54:05
52:27
493
Michael Buddenbaum
Rotterdam
54:06
53:12
494
Michaël Robers
Dutch Runners
54:07
51:06
495
Wouter van Langenberg
54:09
53:22
496
Robin Vermeulen
's-Gravenhage
54:09
53:13
497
Peter-Jan Mensing
's-Gravenhage
54:14
53:14
498
Jelmer Gulmans
's-Gravenhage
54:15
52:53
499
Jerry van den Braak
's-Gravenhage
54:16
53:01
500
Alex Scholtes
Voorburg
54:17
52:19
501
Sio Raboen
Max Healt Club
54:18
54:12
502
Marcel Van Landeghem
's-Gravenhage
54:20
53:21
503
Mart Mank
Poeldijk
54:22
52:00
504
Frank Kuipers
's-Gravenhage
54:22
51:53
505
Daniel de Wit
Amsterdam
54:26
51:47
506
Dinesh Jankie
's-Gravenhage
54:26
51:07
507
Ronald Wassens
's-Gravenhage
54:27
53:18
508
Peter Welters
's-Gravenhage
54:27
51:21
509
Gerko Franken
Voorburg
54:27
53:08
510
Bas Jansen
Max Healt Club
54:28
54:21
511
Joost Verploeg
's-Gravenhage
54:29
50:59
512
Michel Coenders
Utrecht
54:29
52:36
513
Tobias van der Meer
Duo Optiek
54:29
52:00
514
Maurice Aarts
's-Gravenhage
54:29
53:06
515
Jurgen te Nijenhuis
54:30
52:29
516
Sheng Janssen
's-Gravenhage
54:32
52:28
517
Gerard Rust
's-Gravenhage
54:32
52:26
518
Rob Epker
Zoetermeer
54:32
53:23
519
Michiel Knorster
Voorburg
54:32
52:17
520
Marcel Kremers
Leidschendam
54:33
53:29
521
Robert van de Ven
Kwintsheul
54:33
51:16
522
Frank Krenning
's-Gravenhage
54:34
52:56
523
Roel de Lange
Pijnacker
54:36
53:03
524
Max Reinders
's-Gravenhage
54:36
52:02
525
Joram de Feijter
's-Gravenhage
54:36
52:02
526
Darran Edwards
's-Gravenhage
54:36
52:53
527
Pascal van den Heuvel
Max Healt Club
54:38
54:29
528
Jorg Olie
's-Gravenhage
54:39
52:43
529
Marc Greeve
Utrecht
54:40
52:55
530
Bert Kool
's-Gravenhage
54:42
52:16
531
Remco van der Kruis
Santpoort-Noord
54:43
52:35
532
Erwin Wupkes
Rijswijk Zh
54:44
53:26
533
Jetze Ybema
's-Gravenhage
54:44
52:51
534
León Koopmans
's-Gravenhage
54:45
52:53
535
Matthijs Holstein
Rotterdam
54:45
52:21
536
Constantijn Driessen
's-Gravenhage
54:46
51:39
537
Hugo Heerema
Warmond
54:47
52:40
538
Stan Morre
the Hague Road Runne
54:48
52:12
539
Roelof Jakob Pier
's-Gravenhage
54:48
53:32
540
Milan vd S
's-Gravenhage
54:48
52:28
541
Norbert Baetens
Voorburg
54:49
53:17
542
Robin Pietersen
Rotterdam
54:50
51:54
543
Marcel van Oostenrijk
Leidschendam
54:50
51:52
544
Viktor van den Berg
Rotterdam
54:50
52:22
545
Ruud Verkamman
Rotterdam
54:50
51:55
546
Oscar Reurekas
Zoetermeer
54:50
52:22
547
Elmer Bulthuis
's-Gravenhage
54:51
52:12
548
Richard van Duijvenbod
's-Gravenhage
54:51
52:47
549
Anton Bonte
Nootdorp
54:51
51:56
550
Ben Wijnsberge
Voorschoten
54:52
53:47
551
Adam Kneijber
Max Healt Club
54:53
54:44
552
Mark van Franck
Max Healt Club
54:53
54:49
553
Jop Hellegers
Run2Forty
54:54
53:03
554
Corneel Spierings
Wassenaar
54:54
52:30
555
Koen Wolf
Leidschendam
54:54
52:41
556
Mike Vink
's-Gravenhage
54:55
52:26
557
Jean-Christophe Poutet
Haag Atletiek
54:55
53:50
558
Arie van den Bergen
's-Gravenhage
54:56
52:53
559
Jan de Jager
's-Gravenhage
54:56
52:55
560
Ard den Dulk
's-Gravenhage
54:58
52:06
561
Leo de Krom
Maasdijk
54:58
54:04
562
Pascal Rijnja
Rotterdam
55:00
54:01
563
Manfred Brouwer
Zoetermeer
55:01
52:19
564
Erik Groeneveld
's-Gravenhage
55:01
53:40
565
Guy van Vliet
Wassenaar
55:04
51:54
566
Syb Lensink
's-Gravenhage
55:05
52:04
567
Klaas Renssen
's-Gravenhage
55:06
54:08
568
Pieter Hogeweg
's-Gravenhage
55:07
53:28
569
Michel van der Scheer
Rijswijk Zh
55:08
53:51
570
Fabien Florentinus
Zoetermeer
55:08
53:46
571
Henny van Gennip
Noordwijk Zh
55:10
53:06
572
Marc Smits
's-Gravenhage
55:15
52:00
573
Andre van Geest
's-Gravenhage
55:15
53:45
574
Roel vd Veen
's-Gravenhage
55:16
54:01
575
Peter Nijboer
's-Gravenhage
55:16
53:46
576
Victor Fransen
's-Gravenhage
55:17
53:55
577
Nils Kappeyne
's-Gravenhage
55:17
52:27
578
Sander van Veldhoven
's-Gravenhage
55:19
53:00
579
Peter van Gastel
's-Gravenhage
55:20
53:05
580
Michel Nolten
's-Gravenhage
55:21
52:21
581
Joost van Kogelenberg
's-Gravenhage
55:24
52:07
582
Matthew Fielden
's-Gravenhage
55:25
52:55
583
Erik Lolcama
's-Gravenhage
55:26
53:26
584
Rob van Zoen
's-Gravenhage
55:27
54:00
585
Bastiaan Macco
's-Gravenhage
55:28
54:05
586
Barosh Mazoori
Leidschendam
55:28
53:00
587
Daniel Valk
's-Gravenhage
55:28
53:01
588
Jan Haars
Ilion
55:28
53:28
589
Thijs Janssen
's-Gravenhage
55:30
53:43
590
Ton Overmeire
Sparta
55:30
54:32
591
Maikel van Aalderink
Utrecht
55:31
52:30
592
Piet Klarenbeek
's-Gravenhage
55:32
52:44
593
Marius de Moel
's-Gravenhage
55:32
53:30
594
Jaap van Leeuwen
's-Gravenhage
55:36
53:57
595
Paul op den Buijsch
's-Gravenhage
55:38
53:57
596
Willem Korteling
's-Gravenhage
55:38
53:17
597
Hans van Vliet
Rijswijk Zh
55:40
53:18
598
Trishul Bhagwandas
's-Gravenhage
55:40
52:41
599
Simon Uithol
's-Gravenhage
55:42
51:36
600
Rene Muller
's-Gravenhage
55:42
54:13
601
Ger Warries
's-Gravenhage
55:44
52:38
602
Cosmas Vesseur
Voorburg
55:44
53:25
603
Chris Furlong
's-Gravenhage
55:44
53:39
604
Eric Bos
Venlo
55:47
53:45
605
Jonathan Struggles
's-Gravenhage
55:49
53:48
606
Peter Luteijn
's-Gravenhage
55:52
55:13
607
Martijn van Gilst
Zoetermeer
55:52
54:08
608
Damiaan Bijl
HDM team B jeugd
55:52
54:25
609
Alessandro Mantovani
's-Gravenhage
55:54
54:12
610
Raul Sanchez Martin
Rijswijk Zh
55:54
54:02
611
Jop Spijkerman
's-Gravenhage
55:55
54:05
612
Andre van Zwieten
Rotterdam
55:55
52:53
613
Patrick Vriesde
's-Gravenhage
55:55
53:47
614
Rien van der Ree
Zoetermeer
55:55
53:43
615
Ronald Terlingen
Houten
55:55
53:12
616
Evert Kruger
Duo Optiek
55:56
53:26
617
Tibor Lem
's-Gravenhage
55:56
53:29
618
Jose Serra
's-Gravenhage
55:58
53:22
619
Maarten van Bremen
's-Gravenhage
55:58
54:25
620
Raymond Vink
's-Gravenhage
55:59
53:27
621
Pierre-Antoine ALLARD
's-Gravenhage
56:00
55:09
622
Danny Rutten
Rijswijk Zh
56:01
52:49
623
Bas van Pamelen
Leidschendam
56:01
53:36
624
Jeroen Bos
Venlo
56:01
54:00
625
Andre Verweijen
Nieuwerkerk ad IJsse
56:07
54:58
626
Bert Jan te Paske
's-Gravenhage
56:11
54:40
627
Cor Verkoelen
's-Gravenhage
56:11
54:40
628
Jeroen Blom
's-Gravenhage
56:12
52:58
629
Ben van Overbeek
's-Gravenhage
56:14
54:48
630
Bram Boersma
's-Gravenhage
56:16
54:44
631
Michiel Tjepkema
's-Gravenhage
56:16
53:00
632
Job-Jan Spanjers
Amsterdam
56:17
55:17
633
Jan Geert Bollemeijer
Voorburg
56:18
54:22
634
Stephan Makatita
's-Gravenhage
56:18
54:21
635
Jonathan van Sloten
Voorburg
56:19
54:34
636
Henk Zwijnenburg
's-Gravenhage
56:20
53:57
637
Melvin Lots
's-Gravenhage
56:21
53:57
638
David Hancock
's-Gravenhage
56:21
54:56
639
Ben Dijk
's-Gravenhage
56:23
53:28
640
Ron de Jong
Sparta
56:25
54:18
641
Rob Lelieveld
's-Gravenhage
56:26
55:22
642
Ed Gruithuijzen
's-Gravenhage
56:26
54:19
643
Wil Westers
's-Gravenhage
56:28
54:51
644
Nika Akopian
Delft
56:28
53:49
645
Etienne Happy Hollaar
Rotterdam
56:29
49:07
646
Jeroen Bos
Amsterdam
56:30
53:13
647
Maurice vd Laan
's-Gravenhage
56:32
55:08
648
Dirk Heij
's-Gravenhage
56:32
55:09
649
Martjan Roeleveld
's-Gravenhage
56:33
54:34
650
Daniel Burgemeestre
Rijswijk Zh
56:34
55:24
651
Erwin van Schilt
's-Gravenhage
56:34
53:26
652
Peter van Dilst
Rotterdam
56:36
55:37
653
Maurice van den Bussch
's-Gravenhage
56:37
54:37
654
Aad van der Voort
's-Gravenhage
56:38
53:27
655
Mike Mulder
Zoetermeer
56:40
55:06
656
Bonte da Gama
's-Gravenhage
56:41
54:22
657
Frank de Groot
's-Gravenhage
56:42
54:04
658
John Mulder
Zoetermeer
56:42
55:07
659
Albert Tuinhof
's-Gravenhage
56:43
54:14
660
Michel Noteboom
Rijswijk Zh
56:43
53:25
661
Marnix Keesmaat
Voorburg
56:44
54:33
662
Stefan Geilvoet
's-Gravenhage
56:45
53:20
663
John Bouter
Schiedam
56:46
53:30
664
Rene van Kwawegen
Loopgroep PK
56:47
55:30
665
Leon Boender
Zoetermeer
56:53
55:19
666
Damean Soekhlal
HDM team B jeugd
56:53
55:26
667
Peter Schilder
's-Gravenhage
56:57
54:25
668
Wouter Huisman
's-Gravenhage
57:00
55:34
669
Marius Blok
's-Gravenhage
57:03
55:56
670
Vidjay Ganpat
's-Gravenhage
57:03
53:58
671
Willem van Zweeden
's-Gravenhage
57:05
55:35
672
Richard Legué
Zoetermeer
57:06
54:38
673
Frank Groeneweg
Green Fit
57:07
54:39
674
Wim Mars
Max Healt Club
57:09
57:02
675
Leon Bruggeman
Voorburg
57:09
56:05
676
Yvan Jasselin
's-Gravenhage
57:11
55:36
677
Ewald Wijnen
Rotterdam
57:12
55:45
678
Derk-Jan van Heerden
's-Gravenhage
57:13
55:50
679
Ron Meijer
Zoetermeer
57:15
54:33
680
Peter van der Loo
's-Gravenhage
57:15
55:35
681
Jaring Durst Britt
's-Gravenhage
57:15
54:50
682
Leo Henderson
's-Gravenhage
57:16
56:18
683
Bruno van Elk
's-Gravenhage
57:17
54:42
684
Eric van den Bosch
's-Gravenhage
57:17
55:00
685
William Moore
's-Gravenhage
57:17
54:27
686
Anco van der Ham
Zoetermeer
57:18
55:55
687
Wim Tolido
Wassenaar
57:19
56:17
688
Marc Ras
Rijswijk Zh
57:20
55:24
689
Harald Oldenziel
Zoetermeer
57:20
54:44
690
Leon Hupkens
Utrecht
57:23
56:24
691
Dave Green
's-Gravenhage
57:25
55:44
692
Howard Pijpaert
Zoetermeer
57:26
54:33
693
Hank Winters
Trimclub Clingendael
57:26
55:49
694
Kaj Tannemaat
Varsseveld
57:26
54:25
695
Erik Jansen
's-Gravenhage
57:28
55:53
696
Luis Bastos
Leidschendam
57:30
55:36
697
Ignaz Legters
's-Gravenhage
57:32
54:21
698
Robert Franse
's-Gravenhage
57:32
56:26
699
Wim Lemmens
Delft
57:35
56:35
700
Charles Marchon
Max Healt Club
57:37
55:59
701
Nathan van der Velde
's-Gravenhage
57:38
55:07
702
Big Daddy Ybema
's-Gravenhage
57:38
55:45
703
Harm Hotke
Amsterdam
57:39
54:44
704
Piet Sulkers
Leiderdorp
57:43
56:26
705
Remco van den Berg
Sassenheim
57:44
54:27
706
Sander van der Heijden
Voorburg
57:45
55:21
707
Damion Warmerdam
Hillegom
57:45
55:41
708
Raymond van der Kolk
's-Gravenhage
57:47
54:35
709
Willem Voorhans
's-Gravenhage
57:48
55:52
710
Armand Lont
Rotterdam
57:50
54:59
711
Will Jongepier
's-Heer Arendskerke
57:50
55:19
712
Marcel van der Kooij
's-Gravenhage
57:55
56:48
713
Eric Brakke
's-Gravenhage
57:58
57:44
714
Nico van den Boom
Vught
58:01
55:17
715
Egbert de Vos
Voorburg
58:01
55:26
716
GertJan Ruitenberg
Hendrik-Ido-Ambacht
58:03
56:33
717
Jeffrey Bender
's-Gravenhage
58:04
55:56
718
Arjan van Kooi
's-Gravenhage
58:07
55:20
719
Marcus IJsbrandy
's-Gravenhage
58:07
57:55
720
Diederik Rodenburg
's-Gravenhage
58:09
56:31
721
Gorvan Dubero
Rijswijk Zh
58:10
56:15
722
Just de Leeuwe
Haag Atletiek
58:11
55:26
723
Coen Marey
's-Gravenhage
58:12
58:00
724
Bobby Snel
Max Healt Club
58:12
58:01
725
Denis Bierling
's-Gravenhage
58:12
57:01
726
Coen van Uffelen
's-Gravenhage
58:14
57:08
727
Nico Groeneweg
Sparta
58:15
56:08
728
Anouk Krusemans
Max Healt Club
58:16
58:06
729
Henk van Soelen
's-Gravenhage
58:17
56:18
730
Robert Vergunst
's-Gravenhage
58:18
57:06
731
Robert Vergunst
's-Gravenhage
58:18
57:06
732
Rob Damen
Zundert
58:19
55:32
733
Niels Brouwer
Zoetermeer
58:22
56:50
734
Christiaan Luteijn
's-Gravenhage
58:30
56:25
735
Erik Barbier
Rijswijk Zh
58:30
56:04
736
Arthur Vernooij
's-Gravenhage
58:31
57:27
737
Eric Kahle
's-Gravenhage
58:32
56:31
738
Kai-wah Lee
Amsterdam
58:32
57:45
739
Mark Rosenbrand
's-Gravenhage
58:32
57:07
740
Andre Mokiem
Zoetermeer
58:32
57:07
741
Daan de Wijs
Utrecht
58:33
57:06
742
Henk Keen
Loopgroep Aart Stigt
58:33
57:21
743
Eus de Jongh
's-Gravenhage
58:33
56:00
744
Michael Chen
's-Gravenhage
58:34
57:04
745
Jelte Haagsma
Voorburg
58:34
55:58
746
Andrew Mortimer
's-Gravenhage
58:34
56:55
747
Ed Bloemendaal
Wateringen
58:35
57:30
748
Dhemie Haryanto
's-Gravenhage
58:36
56:10
749
Stephan Punt
's-Gravenhage
58:36
57:44
750
Anton Verheijen
's-Gravenhage
58:36
55:34
751
Lewis Belfor
Ilion
58:37
55:16
752
Niels Alting von Geusa
's-Gravenhage
58:38
56:48
753
Arie den Heijer
's-Gravenhage
58:39
56:09
754
Joris Lourens
Amsterdam
58:41
58:08
755
Coen Kersten
's-Gravenhage
58:42
57:18
756
Bob Kempff
's-Gravenhage
58:43
57:23
757
Bas van Benten
's-Gravenhage
58:43
55:39
758
Cees Hoff
Badhoevedorp
58:44
57:03
759
Peter van der Breggen
Sparta
58:45
56:48
760
Patrick Willemsen
's-Gravenhage
58:47
57:26
761
Melvin Pott
Sparta
58:51
55:53
762
CT Au
's-Gravenhage
58:51
57:22
763
Eelco van Wijk
's-Gravenhage
58:54
55:43
764
Robert Visser
's-Gravenhage
58:58
57:18
765
Johan van Ginderen
Max Healt Club
58:59
58:51
766
Erwin Bervoets
Zoetermeer
58:59
56:18
767
Mario Buis
's-Gravenhage
58:59
58:04
768
Thomas Kal
Rijswijk Zh
58:59
56:49
769
Gee van Leyden
Voorburg
58:59
57:05
770
Reijer Kal
Rijswijk Zh
59:00
56:49
771
Julian van der Wulp
Delft
59:02
57:04
772
Jan Kesteloo
Rijswijk Zh
59:02
57:50
773
Ton Krol
Rijswijk Zh
59:05
56:39
774
Peter van Blarcum
's-Gravenhage
59:13
56:03
775
Andy van der Geugten
's-Gravenhage
59:15
57:09
776
Eric van Voorst
Nootdorp
59:15
57:06
777
Wouter van Zijl
Voorburg
59:16
55:27
778
Ron Suijkerbuijk
Rijswijk Zh
59:18
57:59
779
Erik de Vries
Voorburg
59:19
58:13
780
Sander Kruif
Olympus '70
59:20
56:52
781
Mario de Slegte
's-Gravenhage
59:20
57:42
782
Tristan de Brabander
's-Gravenhage
59:21
55:32
783
Jeroen Quispel
's-Gravenhage
59:23
57:44
784
Marc van der Stoep
's-Gravenhage
59:26
56:48
785
Peter Vermeer
's-Gravenhage
59:26
57:34
786
Adam Braithwaite
's-Gravenhage
59:26
57:22
787
Daniël Stok
's-Gravenhage
59:27
57:33
788
Wai Hung Luk
's-Gravenhage
59:29
57:32
789
Rene Kortman
's-Gravenhage
59:30
56:12
790
Horst Storm
's-Gravenhage
59:30
57:22
791
Rama Sweys
Voorschoten
59:33
57:45
792
Luuk van Barneveld
's-Gravenhage
59:33
56:38
793
Cor Wever
Rijswijk Zh
59:34
57:54
794
Kees Spendel
's-Gravenhage
59:35
57:58
795
Christopher Allen
Rijswijk Zh
59:36
58:22
796
Gerard van Heiningen
Leidschendam
59:38
58:22
797
Peter Klarenbeek
Leidschendam
59:40
56:46
798
Tom Duif
's-Gravenhage
59:40
57:51
799
Danny Fonhof
's-Gravenhage
59:42
56:21
800
Marc Bosch
Amsterdam
59:44
56:54
801
Robert Spaans
's-Gravenhage
59:44
57:07
802
Bas Homan
Zoetermeer
59:45
57:51
803
Christiaan Naves
's-Gravenhage
59:50
58:56
804
Henk Maas
Monster
59:51
58:38
805
Roel Hans Bethlehem
Hilversum
59:52
58:08
806
Arjan Keijmel
Voorburg
59:55
57:56
807
John Grift
Leidschendam
59:55
57:34
808
Roel van der Vegte
Dutch Runners
59:55
56:58
809
Wilko Thijssen
Max Healt Club
59:56
59:50
810
Gijs Hehenkamp
's-Gravenhage
59:57
56:37
811
Feroz Bechan
's-Gravenhage
1:00:00
57:59
812
Sean Cafferkey
Voorburg
1:00:00
58:06
813
Marcel Kaan
's-Gravenhage
1:00:03
57:15
814
Kees Buijs
's-Gravenhage
1:00:05
58:32
815
Teun Sluijters
Voorburg
1:00:07
57:34
816
Thomas Thijssen
's-Gravenhage
1:00:09
57:39
817
Kees Baardman
Voorburg
1:00:11
57:58
818
Mirjam van Wieringen
's-Gravenhage
1:00:12
57:39
819
Roelof Oudhof
's-Gravenhage
1:00:13
58:31
820
Brian Bakhuizen
Voorburg
1:00:13
58:01
821
Craig MacPhail
's-Gravenhage
1:00:15
58:29
822
Ton Mertens
's-Gravenhage
1:00:15
57:26
823
Jasper van Duijn
Voorburg
1:00:20
57:42
824
John Mark
Wassenaar
1:00:21
57:42
825
Michiel Spanjers
's-Gravenhage
1:00:21
57:35
826
Jeffrey van der Watere
's-Gravenhage
1:00:24
58:32
827
Igor List
's-Gravenhage
1:00:26
59:24
828
Loek de Jong
Hazerswoude-Rijndijk
1:00:27
58:35
829
Rob van Kan
's-Gravenhage
1:00:29
57:50
830
Peter Bakens
's-Gravenhage
1:00:30
58:35
831
Franz van Dijk
's-Gravenhage
1:00:31
58:04
832
Peter Overvliet
Nootdorp
1:00:32
57:33
833
Stephane Schregardus
's-Gravenhage
1:00:35
59:43
834
Boris Bayer
Max Healt Club
1:00:36
1:00:27
835
Jose Cases
's-Gravenhage
1:00:39
57:18
836
Martin Kool
's-Gravenhage
1:00:40
59:39
837
Pieter Meere
's-Gravenhage
1:00:41
57:30
838
Dennis Rusche
's-Gravenhage
1:00:43
58:31
839
Edwin de Jager
Voorburg
1:00:44
58:20
840
Evert Jenezon
Ernst & Young Loopgr
1:00:48
59:42
841
Rick Freke
Noordwijk Zh
1:00:49
59:23
842
Ronald Dekker
's-Gravenhage
1:00:51
57:50
843
Martijn Slager
's-Gravenhage
1:00:51
59:43
844
Rogier Duurkoop
Zoetermeer
1:00:52
57:57
845
Sjoerd Post
's-Gravenhage
1:00:53
58:26
846
Andre van Driel
Dutch Runners
1:00:53
57:43
847
Robert Fasshauer
's-Gravenhage
1:00:54
58:27
848
Andrew de Vries
Amsterdam
1:00:57
58:53
849
Stefan Stapper
's-Gravenhage
1:00:58
58:43
850
Startnummer 3715
's-Gravenhage
1:01:00
57:50
851
Vincent Wilbrink
's-Gravenhage
1:01:03
57:43
852
Alex Heppener
's-Gravenhage
1:01:04
59:50
853
Hans Kotzem
Ridderkerk
1:01:05
57:56
854
Camiel Berns
's-Gravenhage
1:01:07
58:03
855
Paul Schalbroeck
Zoetermeer
1:01:08
1:00:07
856
Bas Verveen
's-Gravenhage
1:01:12
58:52
857
Jan Hissink
Haag Atletiek
1:01:13
58:13
858
Sander Horst
Max Healt Club
1:01:14
1:01:10
859
Ruud van Tol
Wassenaar
1:01:16
58:22
860
Richard Grotendorst
's-Gravenhage
1:01:18
58:28
861
Peter van der Hout
's-Gravenhage
1:01:19
58:55
862
Han Luk
's-Gravenhage
1:01:19
59:23
863
Antony van de Casteele
Dordrecht
1:01:20
58:07
864
Leo Keijzer
Voorburg
1:01:24
59:29
865
Remco Bogaard
Hoofddorp
1:01:28
59:57
866
Leo van de Langkruis
's-Gravenhage
1:01:32
1:00:13
867
Daniel Drewer
's-Gravenhage
1:01:32
1:00:29
868
Jan de Jager
's-Gravenhage
1:01:32
58:24
869
Ruud van Dam
Voorburg
1:01:34
59:09
870
Harry Verdonk
Helmond
1:01:35
59:56
871
Kevin ten Hoeve
Oostvoorne
1:01:37
59:52
872
Nick van Benthem
's-Gravenhage
1:01:39
59:55
873
Olav van Caldenborgh
Rotterdam
1:01:42
58:32
874
Remy van Onselen
Voorburg
1:01:45
59:39
875
Kasper Verdiesen
Zoetermeer
1:01:46
1:00:24
876
Kees Blok
's-Gravenhage
1:01:51
58:41
877
Cees van Maren
's-Gravenhage
1:01:52
59:40
878
Sander Niemeijer
Delft
1:01:54
1:00:30
879
Stephan Franken
's-Gravenhage
1:01:54
58:43
880
Michael Engel
's-Gravenhage
1:01:57
59:18
881
ErikJan van Drent
's-Gravenhage
1:01:58
1:00:51
882
Pieter Vermeulen
Green Fit
1:01:58
59:30
883
Diederick Duijvesz
Rotterdam
1:02:01
1:00:41
884
Robbert Vrolijk
's-Gravenhage
1:02:02
59:42
885
Peter Hinsbeeck
's-Gravenhage
1:02:04
1:00:31
886
John Han
Wassenaar
1:02:05
59:49
887
Adri Verzijl
Trimclub Clingendael
1:02:09
1:00:15
888
Martijn Giebel
's-Gravenhage
1:02:09
58:55
889
Daniel Vermeulen
Haag Atletiek
1:02:12
59:53
890
Jeffrey Louts
's-Gravenhage
1:02:20
1:01:16
891
Remko Hayes
's-Gravenhage
1:02:20
1:00:34
892
Eric de Roode
Rijnsburg
1:02:22
1:00:18
893
Steven Kennedy
's-Gravenhage
1:02:23
1:00:48
894
E vd Assum
Rijswijk Zh
1:02:26
1:01:16
895
Ian Wolbrink
's-Gravenhage
1:02:32
1:02:32
896
Jacq Cornelissen
Houten
1:02:33
1:00:27
897
Ferrant de Haan
's-Gravenhage
1:02:44
59:42
898
Henk Stuurman
Harderwijk
1:02:49
59:24
899
Wim van de Coevering
's-Gravenhage
1:02:52
59:45
900
Ferrageau de St Amand
Rijswijk Zh
1:02:53
1:01:48
901
Martijn Spanjaardt
Rijswijk Zh
1:02:53
59:33
902
Peter Damsteeg
Dutch Runners
1:02:55
1:01:55
903
Diepek Soekhoe
's-Gravenhage
1:03:01
1:00:13
904
Peter Kat
Zoetermeer
1:03:06
59:58
905
Tony Huijsmans
Zoetermeer
1:03:06
59:58
906
Frans de Groot
's-Gravenhage
1:03:10
59:47
907
Jan van den Boom
Nijmegen
1:03:11
1:00:27
908
Floris Blankenberg
's-Gravenhage
1:03:24
1:02:23
909
Peter Deemter
Voorburg
1:03:26
1:02:04
910
Roland vd Burg
's-Gravenhage
1:03:27
1:01:39
911
Andre Batanburg
Zoetermeer
1:03:28
1:00:00
912
Cor de Jong
's-Gravenhage
1:03:33
1:02:24
913
Sergio Richardson
's-Gravenhage
1:03:38
1:01:50
914
Marco Akerboom
's-Gravenhage
1:03:41
1:00:36
915
Gino Sjaris
's-Gravenhage
1:03:42
1:00:39
916
Rob Dewkinandan
Berkel en Rodenrijs
1:03:45
1:01:57
917
Jos Ruiter
's-Gravenhage
1:03:46
1:01:29
918
Martijn van der Meer
Haag Atletiek
1:03:46
1:01:27
919
Kevin van Berkum
's-Gravenhage
1:03:48
1:01:49
920
Kevin Broekarts
Voorburg
1:03:50
1:01:52
921
Edgar Van de Pas
Amsterdam
1:03:52
1:00:46
922
Herman Middendorp
RRZ
1:03:54
1:01:23
923
Rene Groeneveld
Zoetermeer
1:03:57
1:02:35
924
Danny Noteboom
Rijswijk Zh
1:03:59
1:00:38
925
Thom De Jong
Voorburg
1:03:59
1:01:50
926
Xander Ligtvoet
's-Gravenhage
1:04:00
1:03:13
927
Marcel Janssen
's-Gravenhage
1:04:01
1:01:38
928
Marko Pater
's-Gravenhage
1:04:04
1:02:20
929
Rick Meerts
's-Gravenhage
1:04:08
1:03:14
930
Piet Overduin
's-Gravenhage
1:04:09
1:01:25
931
Alex Groenewoud
Wateringen
1:04:10
1:02:19
932
Michel Muskee
's-Gravenhage
1:04:31
1:02:38
933
Bart Cunnen
's-Gravenhage
1:04:33
1:01:56
934
Ruud Kors
's-Gravenhage
1:04:34
1:03:33
935
Ton Gerritsen
Haag Atletiek
1:04:39
1:02:55
936
Arthur Kerklaan
Oldeberkoop
1:04:41
1:03:50
937
Aad van Kempen
Wateringen
1:04:42
1:02:09
938
Jeroen Klaasse
Diemen
1:04:49
1:03:17
939
Roel Stoltenborgh
Rotterdam
1:04:59
1:03:00
940
Ronny Chan
's-Gravenhage
1:05:01
1:01:43
941
Ashik Ghiraw
Rotterdam
1:05:10
1:02:39
942
Geoffrey Robbemond
's-Gravenhage
1:05:16
1:02:56
943
Dennis Broeren
's-Gravenhage
1:05:17
1:02:57
944
Javier Aguilar
's-Gravenhage
1:05:23
1:02:48
945
Jonathan Bergmann
Ede Gld
1:05:23
1:02:03
946
Herdjie Zhou
's-Gravenhage
1:05:23
1:03:53
947
Roger Hageman
's-Gravenhage
1:05:35
1:04:05
948
Jan Boogaarts
's-Gravenhage
1:05:52
1:03:44
949
Joost Emmen
Gouda
1:06:00
1:02:43
950
Marc Bosman
's-Gravenhage
1:06:14
1:02:51
951
Bert Tielemans
's-Gravenhage
1:06:18
1:05:27
952
Joram van den Berg
Amsterdam
1:06:19
1:03:36
953
Andrew Howard
's-Gravenhage
1:06:26
1:05:16
954
Martin Duivesteijn
's-Gravenhage
1:06:30
1:03:26
955
Frans Peter Bernoski
Haag Atletiek
1:06:34
1:05:42
956
Timme Hovinga
's-Gravenhage
1:06:41
1:05:29
957
Phlip Boswinkel
HDM team B jeugd
1:06:45
1:05:24
958
San Lie
's-Gravenhage
1:06:47
1:05:45
959
Roel Zwier
Zoetermeer
1:06:51
1:04:25
960
Richard Hayes
's-Gravenhage
1:06:51
1:03:38
961
Sebastiaan van Welzene
Rotterdam
1:07:05
1:05:35
962
Maurice Koudijzer
's-Gravenhage
1:07:06
1:05:36
963
Remy Raats
's-Gravenhage
1:07:10
1:04:09
964
Niels Vegter
Voorburg
1:07:15
1:04:26
965
Jouke Jansma
's-Gravenhage
1:07:15
1:04:26
966
Fayyaz Ilahibaks
's-Gravenhage
1:07:27
1:04:07
967
Marcus Doering
Rijswijk Zh
1:07:35
1:05:27
968
Rick Marchal
's-Gravenhage
1:07:36
1:04:25
969
John de Gunst
Zoetermeer
1:07:37
1:06:30
970
Jan Reneman
Rijswijk Zh
1:07:38
1:05:56
971
Roberto Mauro
's-Gravenhage
1:07:43
1:05:09
972
Anne de Jong
Amsterdam
1:08:05
1:07:07
973
Johan Spaans
's-Gravenhage
1:08:09
1:05:38
974
Rick Boezaard
's-Gravenhage
1:08:20
1:05:35
975
Mark Schussler
Voorburg
1:08:21
1:05:28
976
Sander Peters
's-Gravenhage
1:08:23
1:05:31
977
Jeroen Weimar
Zoetermeer
1:08:31
1:06:53
978
Michel Keuning
's-Gravenhage
1:08:52
1:06:32
979
Michael Tuynmand
Voorburg
1:08:52
1:06:32
980
Paul Peters
's-Gravenhage
1:08:58
1:07:27
981
Gerrit Jan Veenemans
Run2Forty
1:09:03
1:05:46
982
Eduard Ninot Roig
's-Gravenhage
1:09:29
1:07:30
983
Robert Mallee
Dutch Runners
1:09:31
1:08:03
984
Ben Bal
's-Gravenhage
1:09:31
1:06:55
985
Laurens van der Zalm
Rijswijk Zh
1:09:31
1:08:08
986
Rob Drost
Haag Atletiek
1:09:33
1:06:52
987
Eddie van Roon
's-Gravenhage
1:10:03
1:07:15
988
Wang Long
Aachen (GER)
1:10:18
1:07:46
989
Sidney van den Boogaar
Zoetermeer
1:10:21
1:08:12
990
Ferdinand Lahnstein
's-Gravenhage
1:10:37
1:08:24
991
Rene van Velden
's-Gravenhage
1:10:44
1:07:43
992
Robert Pronk
Rijswijk Zh
1:10:44
1:07:44
993
Prakash Natesan Raj
's-Gravenhage
1:11:36
1:09:34
994
Dennis Groenewold
's-Gravenhage
1:11:47
1:08:43
995
Peter Grootveld
's-Gravenhage
1:12:34
1:10:53
996
Hans Obdeijn
's-Gravenhage
1:12:39
1:09:28
997
Jeroen Ramekers
Berkel en Rodenrijs
1:13:29
1:10:58
998
Jack Kessels
's-Gravenhage
1:14:21
1:11:50
999
Remco Lochtenbergh
Insp S de Vriesschoo
1:16:46
1:15:10
1000
Jan Willem Bergmann
's-Gravenhage
1:17:59
1:14:39
1001
Henk van der Tak
's-Gravenhage
1:32:29
1:29:44
VREC, 10KMPRESTATIEL.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabina Zanetta
's-Gravenhage
41:03
40:59
2
Janna van Dijk
's-Gravenhage
42:50
41:17
3
Susanne Balm
Amsterdam
42:51
42:43
4
Ineke van der Molen
's-Gravenhage
43:13
42:50
5
Simone Westerduin
's-Gravenhage
45:03
44:11
6
Carlijn Colpa
Max Healt Club
45:32
45:24
7
Claudia van Soest
's-Gravenhage
45:38
44:22
8
Cora Mol
Dutch Runners
46:09
45:08
9
Marina Moraiti
's-Gravenhage
46:31
45:32
10
Marije Engels
's-Gravenhage
47:02
45:22
11
Sarah Louise Bent
Sparta
47:31
46:07
12
Mandy van As
Delft
47:38
46:38
13
Jolien de Klein
Voorburg
47:40
47:08
14
Sonja Kolp
's-Gravenhage
47:59
46:46
15
Thuy Dung Mimbrero Ngu
Wassenaar
48:19
48:02
16
Evelien Veldkamp
's-Gravenhage
48:20
47:11
17
Jacqueline van Heining
's-Gravenhage
48:27
46:19
18
Kate Burrett
the Hague Road Runne
48:30
47:30
19
Lydeke Roos
's-Gravenhage
48:49
47:20
20
Jantien Vrijmoet
's-Gravenhage
48:53
48:10
21
Lene Daemen
's-Gravenhage
48:55
46:34
22
Stephanie Kool
's-Gravenhage
49:01
46:36
23
Carlijne Maan
Voorburg
49:16
48:46
24
Marleen Ribbink
Voorburg
49:20
47:07
25
Mirjam Graat
's-Gravenhage
49:22
47:28
26
Ruth Luijendijk
Amsterdam
49:27
49:17
27
Anne marie van Gerwen
's-Gravenhage
49:33
49:17
28
Mariel Duivesteijn
Voorburg
49:40
49:00
29
Monique Mulders
Run2Forty
49:41
47:51
30
Flory Verstraten
's-Gravenhage
49:42
47:44
31
Nina van Gelderen
's-Gravenhage
49:47
48:12
32
Anita Vass
Max Healt Club
49:54
49:47
33
Nadine Wegener
's-Gravenhage
49:55
47:59
34
Jacqueline Wetsteijn
Capelle aan den IJss
49:56
49:08
35
Chantal van Wijkvliet
's-Gravenhage
50:11
47:40
36
Suzanne Wilders
the Hague Road Runne
50:15
49:35
37
Chantal van Schaik
Diemen
50:18
48:54
38
Caroline Verduin
Haag Atletiek
50:27
49:34
39
Karin Husmann
's-Gravenhage
50:30
49:34
40
Marieke van der Graaff
Voorburg
50:42
49:05
41
Tamara Jackson
's-Gravenhage
50:45
49:48
42
Maud Boiten
's-Gravenhage
50:46
50:08
43
Jantine van Arkel
's-Gravenhage
50:48
49:41
44
Petra Kremers
Leidschendam
50:48
49:46
45
Julia Lederhofer
's-Gravenhage
50:50
50:09
46
Linda Welles
Berkel en Rodenrijs
50:53
49:42
47
Annemarie van der Houw
Leidschendam
51:02
49:30
48
Mwalima Peltenburg
's-Gravenhage
51:09
48:20
49
Kirsten van der Kuijl
Breda
51:10
48:59
50
Caroline Harteveld
's-Gravenhage
51:10
49:49
51
Anne-Marie Vervaet
Rijswijk Zh
51:21
49:47
52
Marlie van der Hooft
Leidschendam
51:26
50:18
53
Lucienne den Braber
Rotterdam
51:29
49:18
54
Mumtaz Noor
's-Gravenhage
51:29
50:12
55
Bernadett Tieleman-Bay
's-Gravenhage
51:30
48:40
56
Annemiek van der Valle
's-Gravenhage
51:39
49:58
57
Jeannet van Oene
's-Gravenhage
51:44
49:56
58
Karen Persson
's-Gravenhage
51:46
50:44
59
Miriam Cornelis
's-Gravenhage
51:48
48:46
60
Femke van Gerven
's-Gravenhage
51:48
49:17
61
Simone van Dortmondt
Spijkenisse
52:08
51:47
62
Sandra Kerstens
Oegstgeest
52:12
49:43
63
Louisa de Haas
Haarlem
52:18
51:24
64
Naomi Roeleveld
's-Gravenhage
52:26
49:49
65
Desiree Vuijk Heijster
's-Gravenhage
52:30
49:49
66
Lonneke van Westenbrug
's-Gravenhage
52:32
51:24
67
Larischka van Suchtele
's-Gravenhage
52:33
50:56
68
Marielle van Eck
's-Gravenhage
52:35
51:19
69
Bianca Leemkuil
's-Gravenhage
52:37
50:40
70
Mandy Wunnink
Zoetermeer
52:37
51:07
71
Onbekend
the Hague Road Runne
52:38
51:45
72
Lisette Eversteijn
's-Gravenhage
52:38
49:29
73
Carien Pelster
's-Gravenhage
52:51
51:03
74
Yvette Brooshooft
's-Gravenhage
52:52
49:53
75
Angélique van Drunen
's-Gravenhage
52:54
51:01
76
Floor Bohemen
's-Gravenhage
52:56
51:46
77
Emma Furniss
Max Healt Club
52:59
52:50
78
Linde Emmerzaal
's-Gravenhage
53:02
52:32
79
Iris Blanson Henkemans
's-Gravenhage
53:04
52:29
80
Aafje van Voorst
Nootdorp
53:05
50:57
81
Kim Pouwels
's-Gravenhage
53:08
52:15
82
Isa Verweijen
Amsterdam
53:10
50:16
83
Irmgard Olthof
's-Gravenhage
53:15
50:51
84
Debbie Meerpoel
Reeuwijk
53:17
50:18
85
Frouke de Wild
's-Gravenhage
53:19
52:13
86
Emmy van der Toorn
Max Healt Club
53:30
53:23
87
Marjolein Kom
's-Gravenhage
53:31
52:42
88
Elsemarieke Steenberge
's-Gravenhage
53:32
50:28
89
Giorgia Voorthuis
Voorburg
53:35
51:04
90
Mihal Greener
's-Gravenhage
53:35
51:20
91
Caroline Hiensch
's-Gravenhage
53:43
50:24
92
Marijke Schaap
Rotterdam
53:43
52:27
93
Jorien Walsmit
's-Gravenhage
53:48
50:37
94
Mareike Viebahn
Leiden
53:49
51:10
95
Marije Scholma
's-Gravenhage
53:50
51:10
96
Olga Konijn-Zwiers
Zoetermeer
53:51
51:51
97
Hetti van Hamersveld
's-Gravenhage
53:53
52:52
98
Annette Doing
Amsterdam
53:58
50:52
99
Melina Bos
Voorburg
54:00
52:09
100
Miranda Buis
's-Gravenhage
54:07
53:13
101
Michelle de Lange
Pijnacker
54:15
52:44
102
Sandra Greuder
Voorburg
54:20
52:28
103
Stephanie Overhoff
's-Gravenhage
54:21
52:37
104
Gea Wolbers
's-Gravenhage
54:22
54:03
105
Paola Varela
Max Healt Club
54:25
54:20
106
Eline de Jong
Leiden
54:26
53:56
107
Anita Besselsen
's-Gravenhage
54:27
53:31
108
Yvonne Stiegelis
Sparta
54:35
53:19
109
Marielle van der Vlist
's-Gravenhage
54:36
52:09
110
Jacqueline ten Hoope
's-Gravenhage
54:37
52:34
111
Tiffany Vogelaar
Rijswijk Zh
54:38
53:29
112
Esther Reijers
's-Gravenhage
54:47
52:04
113
Virginie Serveille
's-Gravenhage
54:47
52:36
114
Trietsje Struiving
Leidschendam
54:48
53:44
115
Sietske van Till
's-Gravenhage
54:48
53:33
116
Carin van der Burg
Berkel en Rodenrijs
54:49
53:38
117
Jolanda van Leeuwen
Green Fit
54:50
52:23
118
Faiza Berrich
Haarlem
54:51
53:45
119
Yolanda Redeker
Sparta
54:54
53:46
120
Patricia Stekelenburg
the Hague Road Runne
54:56
54:07
121
Marloes Heijne
Leidschendam
55:00
53:47
122
Heather Overing
's-Gravenhage
55:01
53:41
123
Annick van Gennip
's-Gravenhage
55:09
53:05
124
Esther Huygen
Leidschendam
55:12
53:40
125
Marieke van der Staak
's-Gravenhage
55:13
53:41
126
Beppie van der Harst
's-Gravenhage
55:14
53:30
127
Gusta Jessen
Haag Atletiek
55:21
53:16
128
Marieve Daverveldt
's-Gravenhage
55:26
52:56
129
Claire Loep
's-Gravenhage
55:28
54:47
130
Pascale Reinerie
Haag Atletiek
55:29
53:46
131
Linda Duijvesteijn
Honselersdijk
55:30
54:06
132
Jolanda van Bussel
's-Gravenhage
55:30
53:31
133
Jessica Johannes
Rotterdam
55:30
53:15
134
Jennifer Hagenstein
's-Gravenhage
55:31
52:18
135
Natasja de Boer
's-Gravenhage
55:32
52:29
136
Conny Mages
's-Gravenhage
55:33
53:49
137
Birgit Steerneman
's-Gravenhage
55:35
54:31
138
Sofie Odekerken
's-Gravenhage
55:36
53:12
139
Naomi Minderhout
's-Gravenhage
55:38
54:42
140
Hairya Engelenburg
's-Gravenhage
55:39
53:42
141
Esther Brandsma
Amsterdam
55:45
53:59
142
Marlies van Groen
's-Gravenhage
55:45
53:32
143
Martine Mangenot
Wassenaar
55:49
54:25
144
Anissa van Seventer
Hoogvliet Rotterdam
55:53
52:35
145
Linsie Spaans
's-Gravenhage
55:53
53:05
146
Diantha Rumahlewang
Dutch Runners
55:54
54:52
147
Vivian Wiegman
's-Gravenhage
55:55
54:05
148
Margreth Smits
's-Gravenhage
55:55
52:40
149
Lone Vaerndal
Max Healt Club
55:56
55:50
150
Maritza Blom
Zoetermeer
55:57
54:37
151
Tanja Traarbach-Ledebo
's-Gravenhage
55:57
53:08
152
Wilma Kikkert
the Hague Road Runne
55:58
54:38
153
Natassia Jacobs
's-Gravenhage
55:58
54:25
154
April van Ham
's-Gravenhage
56:00
53:11
155
Nadia Oost
's-Gravenhage
56:02
53:12
156
Marloes Sterrenberg
Voorburg
56:04
54:49
157
Maartje ten Barge
Haag Atletiek
56:08
54:24
158
Mariska Snijders
Voorne Atletiek
56:11
54:43
159
Mirjam Bosveld
Rozenburg Zh
56:11
54:44
160
Melanie Elliott
's-Gravenhage
56:11
53:44
161
Carla Gillemans
Nootdorp
56:11
53:16
162
Jordie Vos
Voorburg
56:12
53:17
163
Katrien van Gisbergen
Haag Atletiek
56:12
54:36
164
Daniëlle Schepers
's-Gravenhage
56:14
53:50
165
Julia Schoenmaker
Leiden
56:14
54:02
166
Hester Korbee
's-Gravenhage
56:17
54:28
167
Niki van Driel
's-Gravenhage
56:17
54:00
168
Patrizia Hoetjes-Nanni
's-Gravenhage
56:22
54:28
169
Michelle Hough
Amsterdam
56:27
55:13
170
Colja Groenewegen
Hoek van Holland
56:37
53:48
171
Yara Smit
's-Gravenhage
56:40
55:10
172
Leonie Krijger
's-Gravenhage
56:47
54:24
173
Floortje Jacobs
's-Gravenhage
56:50
55:36
174
Josette Kempen
Utrecht
56:52
55:06
175
Mabel Ansenk
's-Gravenhage
56:57
54:53
176
Ingrid Mol
's-Gravenhage
56:59
56:13
177
Lian Menting
's-Gravenhage
56:59
53:52
178
Monique Westgeest
's-Gravenhage
56:59
55:17
179
Irene van den Broek
's-Gravenhage
57:00
53:44
180
Margreet Steup-Beekman
's-Gravenhage
57:01
55:44
181
Karin van Buuren
's-Gravenhage
57:02
54:36
182
Renske van Dijken
Rotterdam Atletiek
57:03
55:25
183
Demi Horrocks
's-Gravenhage
57:05
56:17
184
Laura Legué
's-Gravenhage
57:06
54:38
185
Candy Pritchard
Max Healt Club
57:06
56:58
186
Helma Bazuin
Nootdorp
57:06
55:33
187
Natalie Neeteson
the Hague Road Runne
57:08
55:56
188
Lara van Gool
's-Gravenhage
57:10
54:30
189
Eline van Dongen
Wassenaar
57:11
55:40
190
Emilie Fourmestraux
's-Gravenhage
57:11
55:36
191
Charlotte van Son
's-Gravenhage
57:11
56:03
192
Kawae Chan
Voorburg
57:16
56:04
193
Nicolette
's-Gravenhage
57:18
54:25
194
XIaoling Wu
Voorburg
57:18
56:06
195
Willemijn de Kruif
Amsterdam
57:18
54:07
196
Marleen Raterink
Arnhem
57:19
54:18
197
Saskia de Haan
Utrecht
57:21
55:03
198
Debbie Brongers
's-Gravenhage
57:21
55:02
199
Jacqueline Toonen
Rotterdam Atletiek
57:21
56:30
200
Petronella Pietersma
's-Gravenhage
57:23
54:19
201
Desiree de Jong
Capelle aan den IJss
57:25
56:01
202
Marieke Caboort
's-Gravenhage
57:30
55:24
203
Herrera Serarols
's-Gravenhage
57:30
54:20
204
Irene de Graaf
Diemen
57:30
55:58
205
Anne-Marie Hitipeuw
's-Gravenhage
57:32
55:40
206
Nora Tijsen
Voorburg
57:32
55:03
207
Marit Bakker
's-Gravenhage
57:33
55:23
208
Ana Pinheiro
's-Gravenhage
57:36
55:34
209
Manja Zijderveld
's-Gravenhage
57:37
55:02
210
Yvonne Korpershoek
Utrecht
57:39
55:54
211
Inge van Dalfsen
Utrecht
57:40
55:54
212
Laila Berrich
Voorburg
57:41
56:35
213
Nashma Arrendell
's-Gravenhage
57:42
56:40
214
Leonieke de Boer
's-Gravenhage
57:51
55:03
215
Rosalie van Egmond
Wassenaar
57:52
56:36
216
Eugenie Hofwijks
Rijswijk Zh
57:52
56:09
217
Carin Knopjes
's-Gravenhage
57:53
56:20
218
Henny Brummelkamp
's-Gravenhage
57:53
56:50
219
Janke Westerhuis
's-Gravenhage
57:55
55:55
220
Mariel Niehien
's-Gravenhage
57:58
55:43
221
Suzan Ruitenberg
Hendrik-Ido-Ambacht
58:01
56:32
222
Tessa de Mos
's-Gravenhage
58:01
56:35
223
Anneloes van Ulden
the Hague Road Runne
58:02
56:00
224
Arna van der Sloot
's-Gravenhage
58:03
55:53
225
Natasja van den Bos
Leidschendam
58:04
56:31
226
Amber Wansink
's-Gravenhage
58:07
54:58
227
Hanneke van Westenbrug
Nootdorp
58:07
55:10
228
Jacky van Selm
's-Gravenhage
58:08
57:08
229
Esther Wories-Gardenie
Rijswijk Zh
58:08
56:08
230
Willemijn Prins
's-Gravenhage
58:12
56:52
231
Tessa Eversteijn
's-Gravenhage
58:16
56:14
232
Nicola Bruce
's-Gravenhage
58:19
56:28
233
Mieke Ansems
's-Gravenhage
58:23
56:16
234
Amna Basarat
Zoetermeer
58:32
55:14
235
Carlijn Brinkman
's-Gravenhage
58:33
57:21
236
Minke Meijnders
's-Gravenhage
58:34
55:14
237
Lieke Kempen
's-Gravenhage
58:35
56:48
238
Helen van 't Hof
's-Gravenhage
58:35
55:09
239
Marieke Grootveld
's-Gravenhage
58:36
55:31
240
Sanne Keetman
's-Gravenhage
58:37
55:27
241
Laury de Gruyter
's-Gravenhage
58:38
57:07
242
Rocio Arroyo-Valles
Delft
58:39
57:11
243
Yvonne Verdonk
Zoetermeer
58:39
56:21
244
Heleen Snijders
's-Gravenhage
58:43
56:28
245
Kim van de Fliert
's-Gravenhage
58:43
55:39
246
Marike de Klerk
's-Gravenhage
58:44
57:10
247
Maria Maartense
's-Gravenhage
58:44
56:56
248
Annette van der Houwen
Maarn
58:45
57:28
249
Yeeling Chung
Voorburg
58:48
56:09
250
Nicole Ginder
Green Fit
58:49
56:19
251
Roelande Zoethout
's-Gravenhage
58:51
57:50
252
Brenda Heskes
's-Gravenhage
58:53
56:12
253
Nicolette Immerzeel
Haag Atletiek
58:57
55:42
254
Manuela de Jager
's-Gravenhage
58:58
55:48
255
Inge Mos
's-Gravenhage
58:58
55:41
256
Miriam Marchon
Max Healt Club
59:00
57:22
257
Annemiek Govers
's-Gravenhage
59:02
57:53
258
Mirthe Rutgers
Amsterdam
59:09
57:33
259
Anka Mulder
Delft
59:11
57:08
260
Patricia Scholtes
's-Gravenhage
59:14
57:35
261
Wendy van der Helm
Den Hoorn Zh
59:17
57:55
262
Rachelle van der Stap
Den Hoorn Zh
59:17
57:56
263
Christine Hout
Rotterdam
59:18
57:57
264
Willemijn Schouten
's-Gravenhage
59:20
57:37
265
Daniela Frasca
Amsterdam
59:25
56:34
266
Wai Tse
's-Gravenhage
59:28
57:31
267
Anne-sophie Kramer
Voorburg
59:28
58:28
268
Ellen Jacobs
Zoetermeer
59:29
56:44
269
Andjana Pritipalsingh
's-Gravenhage
59:30
57:48
270
Thea Brittijn-Schipper
's-Gravenhage
59:30
57:22
271
Marjolijn Peeters
's-Gravenhage
59:32
57:30
272
Heleen van Tuinen
's-Gravenhage
59:33
57:31
273
Emma de Korte
Rijswijk Zh
59:34
56:35
274
Esther Martens
the Hague Road Runne
59:35
58:17
275
Agnes Dijkstra
Ciko '66
59:37
56:33
276
Nancy Swaans
Voorburg
59:38
57:41
277
Marjan Willemsen
's-Gravenzande
59:38
56:50
278
Marlous van Oordt
's-Gravenhage
59:39
57:55
279
Floor Bogman
's-Gravenhage
59:43
56:44
280
Barbara Dekker
Berkel en Rodenrijs
59:43
58:24
281
Marga Purvis-Wagemaker
Voorburg
59:46
57:25
282
Amélia Xavier
Sparta
59:47
58:53
283
Manja de Graaff
's-Gravenhage
59:48
56:49
284
Colette van Hees
Voorburg
59:49
57:40
285
Clara Bowley
's-Gravenhage
59:49
56:38
286
Ingeborg Husen
's-Gravenhage
59:50
58:29
287
Maartje Timmers
's-Gravenhage
59:50
56:50
288
Emilie van de Belt
's-Gravenhage
59:52
58:04
289
Christien Blondeau
's-Gravenhage
59:54
58:15
290
Marije Simsic-Aldersma
's-Gravenhage
59:54
58:14
291
Marrit Hoogwater
Delft
59:55
59:48
292
Solange Rotelo
Max Healt Club
59:55
59:48
293
Hanna Remy
's-Gravenhage
59:56
56:44
294
Fleur Kloppenburg
's-Gravenhage
59:58
57:44
295
Simone Overbeeke
's-Gravenhage
59:58
59:04
296
Phebe Joyce Simons
Voorburg
59:59
57:39
297
Samantha Mead
's-Gravenhage
1:00:00
58:06
298
Hanna Tuinhof
's-Gravenhage
1:00:01
57:30
299
Caroline Knook
's-Gravenhage
1:00:08
57:14
300
Natalia Warmerdam
Leiden
1:00:09
58:04
301
Tanja Verbruggen
's-Gravenhage
1:00:09
57:23
302
Mandy Peters
Leidschendam
1:00:10
58:27
303
Fabian Roso
's-Gravenhage
1:00:12
57:39
304
Ingrid Lugtenberg
's-Gravenhage
1:00:12
57:08
305
Ryanne van Dalen
Groningen
1:00:13
57:27
306
Monique Winters
Hillegom
1:00:16
58:39
307
Lisette ter Borg
's-Gravenhage
1:00:18
58:31
308
Simona Panneman
Max Healt Club
1:00:19
1:00:08
309
Nadine Ooms
's-Gravenhage
1:00:22
57:51
310
Inge Koopman
's-Gravenhage
1:00:23
58:22
311
Angelique Mantovani
's-Gravenhage
1:00:25
58:44
312
Marieke Knoester
's-Gravenhage
1:00:26
57:36
313
Jolanda Balemans
's-Gravenhage
1:00:31
1:00:12
314
Sanne van Gerwen
's-Gravenhage
1:00:35
57:30
315
Marleen van der Zwet
's-Gravenhage
1:00:38
58:18
316
Marjon Damen
's-Gravenhage
1:00:39
57:52
317
Marion Meerwaldt
Run2Forty
1:00:39
57:17
318
Wendy Zita Dijkman
's-Gravenhage
1:00:39
58:23
319
Samira de Blij
's-Gravenhage
1:00:41
57:30
320
Lotte Toonen
Nijmegen
1:00:43
58:57
321
Anne-Kee Timmermans
's-Gravenhage
1:00:44
58:42
322
Seline Freke
Noordwijkerhout
1:00:49
59:22
323
Maartje Dol
Sparta
1:00:52
57:57
324
Sev de Klerk
Rotterdam
1:00:53
58:27
325
Karine Dufresne
Delft
1:00:53
58:27
326
Marijke Bos
's-Gravenhage
1:00:54
57:50
327
Antoinette van Wijck
's-Gravenhage
1:00:54
58:54
328
Simone Reitsma
's-Gravenhage
1:00:55
59:04
329
Marieke Vermont
Leiden
1:00:56
57:43
330
Esther Buquet
Wassenaar
1:00:56
57:47
331
Mariëtte Hillen
Sparta
1:00:56
57:56
332
Debbie Huigen
's-Gravenhage
1:00:56
59:15
333
Angelique Klomp
Houten
1:00:58
58:14
334
Jorine de Willigen
Vlaardingen
1:01:03
1:00:06
335
Cyrina Christina
's-Gravenhage
1:01:03
57:42
336
Jolanda Huttinga
RRZ
1:01:04
59:24
337
Saskia Tenty
's-Gravenhage
1:01:06
58:50
338
Engeline Moningka-Slag
's-Gravenhage
1:01:08
59:07
339
Diana van der Velden
's-Gravenhage
1:01:09
58:31
340
Marieke Kettenis-Witte
's-Gravenhage
1:01:09
59:38
341
Birgit Oostveen
Hazerswoude-Rijndijk
1:01:11
57:58
342
Annemieke Ooms
Run2Forty
1:01:13
59:10
343
Carol Haas
's-Gravenhage
1:01:13
1:00:23
344
Maria van Wissen
Voorburg
1:01:13
59:41
345
Sabine Galj'E
's-Gravenhage
1:01:17
59:27
346
Gertrude van der Welle
's-Gravenhage
1:01:18
1:01:18
347
Laura San Giorgi
's-Gravenhage
1:01:19
58:06
348
Debbie Ruff
's-Gravenhage
1:01:22
58:31
349
Daan Berger
's-Gravenhage
1:01:31
58:53
350
Shirely Toet
's-Gravenhage
1:01:32
58:22
351
Marielle Kip
Voorburg
1:01:35
59:57
352
Inge Diephuis
's-Gravenhage
1:01:35
1:00:19
353
Patricia van der Meer
Wateringen
1:01:37
1:00:40
354
Daphne de Kreek
Oostvoorne
1:01:37
59:52
355
Floor Gerritsen
's-Gravenhage
1:01:39
59:54
356
Lia Tuijt
's-Gravenhage
1:01:41
59:05
357
Renée Spiller
the Hague Road Runne
1:01:44
58:46
358
Kellie Taylor
's-Gravenhage
1:01:44
1:00:43
359
Barbet van der Hoeven
Rotterdam
1:01:45
1:00:21
360
Judy van Dop
Rozenburg Zh
1:01:48
1:00:22
361
Lisette Lokerse
's-Gravenhage
1:01:49
58:35
362
Paulien Overgaag
's-Gravenhage
1:01:49
58:36
363
Mercedes Ramirez
's-Gravenhage
1:01:53
58:38
364
Patricia de Mos
's-Gravenhage
1:01:56
58:42
365
Irina Danevska
's-Gravenhage
1:01:57
59:48
366
Dorothea Engel
's-Gravenhage
1:01:58
59:18
367
Denise Helderop
's-Gravenhage
1:01:59
59:20
368
JMY Groenewegen
Rotterdam
1:01:59
59:10
369
Yvonne Landman
's-Gravenhage
1:02:02
58:49
370
Angela Han
Wassenaar
1:02:04
59:48
371
Lianne Helmers
's-Gravenhage
1:02:05
59:24
372
Sophie Grootveld
's-Gravenhage
1:02:06
1:00:27
373
Elise van den Boogaart
Voorburg
1:02:08
1:01:07
374
Trina Henderson
's-Gravenhage
1:02:08
59:05
375
Helene Jonker
Wassenaar
1:02:08
59:28
376
Babuschka Dijkerman
Wassenaar
1:02:08
59:29
377
Suzanne Elias
Leiden
1:02:09
1:01:13
378
Shirley Hofman
's-Gravenhage
1:02:09
59:49
379
Iris Bosch
Rotterdam
1:02:10
59:02
380
Diane Confurius
's-Gravenhage
1:02:11
1:01:01
381
Annemiek de Jong
Haag Atletiek
1:02:12
59:53
382
Floor Zeegers
's-Gravenhage
1:02:17
59:01
383
Frenzey van Wingerden
's-Gravenhage
1:02:17
59:02
384
Olga Nijveld
's-Gravenhage
1:02:19
1:01:10
385
Gwendoline Girigorie
Rotterdam
1:02:23
59:08
386
Lucy McNamara
's-Gravenhage
1:02:28
59:16
387
Jinne van Hove
's-Gravenhage
1:02:29
59:21
388
José Schamper
Rotterdam
1:02:29
59:22
389
Jinah Roe
's-Gravenhage
1:02:30
1:01:28
390
Charly Dym
Delft
1:02:32
1:01:04
391
Betty van Middendorp
's-Gravenhage
1:02:43
1:01:22
392
Vera Ostendorf
Woerden
1:02:46
59:55
393
Daniela van Mourik
's-Gravenhage
1:02:50
59:40
394
Linda van Dijk
Rotterdam
1:02:52
1:00:23
395
Nathalie Richard
's-Gravenhage
1:02:52
59:45
396
Chantal Tetteroo
's-Gravenhage
1:02:53
59:33
397
Lieneke Paalman
's-Gravenhage
1:02:55
1:01:16
398
Miranda van Hooft
Rijswijk Zh
1:02:57
1:00:48
399
Leona Haaring-Pont
's-Gravenhage
1:02:58
59:42
400
Sylvia Pronk
's-Gravenhage
1:02:58
59:42
401
Mariska Steenks
Leidschendam
1:03:01
1:01:25
402
Barbertje Dordregter
's-Gravenhage
1:03:04
1:01:00
403
Seyran Khademi
Delft
1:03:05
1:01:36
404
Marieke Smit
Voorburg
1:03:05
1:00:23
405
Nienke van den Akker
's-Gravenhage
1:03:05
1:00:51
406
Caroline Vredebregt
Zoetermeer
1:03:06
59:51
407
Simone Bakker
Voorburg
1:03:10
1:01:47
408
Karoline Poulson
's-Gravenhage
1:03:11
1:00:55
409
Nikkie van den Boom
's-Gravenhage
1:03:11
1:00:27
410
Emmy de Paus
's-Gravenhage
1:03:13
1:02:10
411
Jose Bouwman
's-Gravenhage
1:03:15
1:00:08
412
Liesje Schreinemacher
's-Gravenhage
1:03:16
1:01:11
413
Juliette Lommerse
's-Gravenhage
1:03:17
1:00:23
414
Lina Chu
Oudewater
1:03:17
1:00:54
415
Daniella Sichtman
's-Gravenhage
1:03:23
1:01:01
416
Nathalie Pilk
's-Gravenhage
1:03:23
1:02:05
417
Ilja Baars
's-Gravenhage
1:03:27
1:02:18
418
Caroline Koning
's-Gravenhage
1:03:32
1:01:35
419
Ina Wetzig
's-Gravenhage
1:03:34
1:02:38
420
Elke Kuipers
's-Gravenhage
1:03:40
1:01:11
421
Renee Van den Broek
's-Gravenhage
1:03:40
1:00:24
422
Polina Baskina
's-Gravenhage
1:03:41
1:01:25
423
Marjolein Grimmelithij
's-Gravenhage
1:03:41
1:00:38
424
Susan van Eeden
's-Gravenhage
1:03:43
1:02:01
425
Lisa Duenk
's-Gravenhage
1:03:44
1:02:48
426
Anne Wijnia
's-Gravenhage
1:03:45
1:01:30
427
Gerda Rooijakkers
Zoetermeer
1:03:45
1:01:59
428
Ilja Bolhuis
Haag Atletiek
1:03:45
1:01:28
429
Ellen Blok
's-Gravenhage
1:03:48
1:01:49
430
Ingeborg Henkes
Delft
1:03:49
1:01:23
431
Sandra van der Molen
Run2Forty
1:03:51
1:00:35
432
Saskia Vogel
Zoetermeer
1:03:52
1:01:21
433
Herma Borsboom
's-Gravenhage
1:03:56
1:00:48
434
Nadine van Unnik
Zoetermeer
1:03:57
1:01:34
435
Marjolijn Olivier
Zoetermeer
1:03:58
1:00:58
436
Amber Eekhout
Delft
1:04:00
1:01:23
437
Birthe Mikkelsen
Rotterdam
1:04:00
1:01:23
438
Lieke Knijnenburg
's-Gravenhage
1:04:04
1:01:05
439
Tamaar van Raaij
Haag Atletiek
1:04:06
1:01:54
440
Bianca Overduin
's-Gravenhage
1:04:09
1:01:25
441
Jelleke van Rantwijk
's-Gravenhage
1:04:11
1:01:15
442
Liesbeth Koenen
's-Gravenhage
1:04:14
1:02:48
443
Grietje Berger
Dutch Runners
1:04:20
1:03:06
444
Linda Eversteijn
Zoetermeer
1:04:21
1:01:12
445
Camie de Rooij
's-Gravenhage
1:04:25
1:03:19
446
Minke Korving
Leidschendam
1:04:34
1:03:00
447
Renate Huijbregts
's-Gravenhage
1:04:35
1:02:37
448
Colleen Eles
's-Gravenhage
1:04:36
1:03:38
449
Roos Kerstholt
's-Gravenhage
1:04:36
1:02:54
450
Dorien Hoefer
's-Gravenhage
1:04:42
1:01:43
451
Valerija Nieuwlaat
Breda
1:04:47
1:02:36
452
Odette van Zuiden
's-Gravenhage
1:04:47
1:03:09
453
Rita van van Geffen
Wassenaar
1:04:48
1:01:51
454
Marlou Rijk
Rijswijk Zh
1:04:49
1:01:38
455
Claudia Buitenhek
's-Gravenhage
1:04:50
1:01:31
456
Petra Bruggeman
Voorburg
1:04:52
1:03:47
457
Evelien Huis
's-Gravenhage
1:04:53
1:02:51
458
Sonja Warmenhoven
's-Gravenhage
1:04:54
1:02:52
459
Corine Barendregt
's-Gravenhage
1:04:54
1:01:46
460
Carme Almarza
the Hague Road Runne
1:04:57
1:03:08
461
Chantal Waage
Rijswijk Zh
1:05:00
1:04:08
462
Jorien Dielwart
's-Gravenhage
1:05:02
1:03:23
463
Corine Coenraads
's-Gravenhage
1:05:03
1:04:39
464
Alette Cassee
's-Gravenhage
1:05:05
1:02:05
465
Beppie Oudhof
's-Gravenhage
1:05:05
1:03:24
466
Janita BELLOT
's-Gravenhage
1:05:08
1:02:17
467
Antoinette Toet
's-Gravenhage
1:05:10
1:02:01
468
Els Louwers
Zoetermeer
1:05:13
1:03:59
469
Sas vd Berg
Haag Atletiek
1:05:17
1:04:09
470
Nadine Herweijer
Voorburg
1:05:19
1:03:28
471
Betina Venneman
's-Gravenhage
1:05:19
1:02:42
472
Anita Liu
's-Gravenhage
1:05:21
1:03:53
473
Monique Bramsen
's-Gravenhage
1:05:21
1:04:08
474
Hanneke Knoester-Weyne
's-Gravenhage
1:05:24
1:03:09
475
Jacqueline Mol-Paulsse
's-Gravenhage
1:05:28
1:04:39
476
Pinar Hageman
's-Gravenhage
1:05:35
1:04:05
477
Landy Elliott
's-Gravenhage
1:05:35
1:04:05
478
Talia Versteeg
Oegstgeest
1:05:48
1:02:33
479
Mariel de Jong
Haag Atletiek
1:05:51
1:03:37
480
Renata Hamdan
Max Healt Club
1:05:51
1:05:37
481
Lonneke Goei
Antilope
1:05:56
1:04:46
482
Linda Kranendonk
Rotterdam
1:05:57
1:04:28
483
Debby Oosterveer
's-Gravenhage
1:05:57
1:04:28
484
Linda Breedveld
Sparta
1:05:58
1:03:18
485
Annique van den Boogaa
Voorburg
1:06:04
1:05:03
486
Tessa Smits
's-Gravenhage
1:06:06
1:03:19
487
Laura Vols
's-Gravenhage
1:06:08
1:03:20
488
Margreet Polderman de
Rotterdam Atletiek
1:06:11
1:05:21
489
Judith Roemersma
's-Gravenhage
1:06:14
1:05:01
490
Barbara Hollander
's-Gravenhage
1:06:17
1:03:42
491
Willemijn Kasteleijn
's-Gravenhage
1:06:17
1:03:42
492
Marlou Gerretzen
Zoetermeer
1:06:20
1:04:45
493
Elise van den Berg
Zoetermeer
1:06:20
1:04:45
494
Mireille Snels
's-Gravenhage
1:06:26
1:05:16
495
Natalie Zuidema van de
Haag Atletiek
1:06:27
1:04:45
496
Karlijn Krol
's-Gravenhage
1:06:33
1:03:56
497
Marion Linssen
Zoetermeer
1:06:36
1:03:51
498
Abby Meier
's-Gravenhage
1:06:43
1:03:28
499
Kate Flynn
's-Gravenhage
1:06:50
1:03:38
500
Nina van den Herik
's-Gravenhage
1:06:51
1:03:58
501
Beverley King
's-Gravenhage
1:06:51
1:05:43
502
Rosa van den Heuvel
's-Gravenhage
1:06:53
1:05:18
503
Marieke Elfering
Rotterdam Atletiek
1:06:56
1:06:05
504
Hilda Kok
Arnhem
1:07:00
1:04:12
505
Marija Hogervorst
Poeldijk
1:07:01
1:04:13
506
Mariska van der Scheer
's-Gravenhage
1:07:08
1:03:43
507
Anne Fraser
's-Gravenhage
1:07:12
1:06:24
508
Diana Verburgh
the Hague Road Runne
1:07:16
1:06:30
509
Nicolette van Gemund
Green Fit
1:07:19
1:04:48
510
Esther Hermus
Zoetermeer
1:07:19
1:04:17
511
Jaimy van der Sman
Zoetermeer
1:07:19
1:04:18
512
Danielle Spanjers
's-Gravenhage
1:07:20
1:04:34
513
Diane Rust
Dutch Runners
1:07:26
1:05:24
514
Inez de Rooij
Almere
1:07:31
1:06:28
515
Ingrid Veltman
's-Gravenhage
1:07:31
1:04:13
516
Loes Weijers
's-Gravenhage
1:07:48
1:04:46
517
Karin Dee
's-Gravenhage
1:07:49
1:05:30
518
Sharon Deé
's-Gravenhage
1:07:49
1:05:30
519
Simone de Jong
's-Gravenhage
1:07:57
1:05:57
520
Pinar Yildirim
's-Gravenhage
1:07:58
1:05:46
521
Wietske De Jong
Voorburg
1:07:58
1:05:49
522
Charlotte Klaasen
Rozenburg Zh
1:08:02
1:06:36
523
Danique van de Kerkhof
Rosmalen
1:08:03
1:06:17
524
Heleen Ravenhorst
's-Gravenhage
1:08:12
1:06:25
525
Daniëlle van den Berg
Voorburg
1:08:13
1:05:36
526
Yvette van Caldenborgh
Wassenaar
1:08:14
1:05:04
527
Carin Salomon
's-Gravenhage
1:08:17
1:05:29
528
Kim Kafoe
Zoetermeer
1:08:18
1:05:43
529
Inge Lamers
Zoetermeer
1:08:18
1:05:43
530
Fleur van Aalst
's-Gravenhage
1:08:19
1:05:08
531
Miranda Lodewijk-van M
Katwijk Zh
1:08:21
1:06:09
532
Ellen Veenemans
Run2Forty
1:08:28
1:05:12
533
Linda Onderstal
Voorburg
1:08:33
1:07:36
534
Marieke van Steekelenb
's-Gravenzande
1:08:41
1:06:03
535
Patricia Couwenberg
Eindhoven Atletiek
1:08:41
1:05:21
536
Miranda Bourgonjen
's-Gravenhage
1:08:45
1:06:54
537
Ellen Boelens
Rotterdam
1:08:53
1:06:19
538
Frederique Coelman
Haag Atletiek
1:08:53
1:06:13
539
Vanessa van Bruggen
Rosmalen
1:08:54
1:05:49
540
Natasha Grange
Kwintsheul
1:08:55
1:06:19
541
Cornelie Andela
Max Healt Club
1:08:58
1:08:46
542
Yvonne Hoogerdijk
's-Gravenhage
1:09:11
1:06:10
543
Irene Sarneel-Simons
Amstelveen
1:09:14
1:07:17
544
Joke Duivesteijn
Zoetermeer
1:09:14
1:07:29
545
Pauline Kettlewood
's-Gravenhage
1:09:27
1:07:48
546
Ank van Harinxma
's-Gravenhage
1:09:27
1:07:48
547
Lucía Maestro Jiménez
's-Gravenhage
1:09:29
1:07:30
548
Natasja van Sluis
Boskoop
1:09:38
1:07:15
549
Elisa Caprara
's-Gravenhage
1:09:42
1:07:11
550
Elsa Vruggink
Leidschendam
1:09:48
1:07:30
551
Marjolein Noteboom
Rijswijk Zh
1:09:49
1:06:31
552
Juliette Bollemeijer
Voorburg
1:09:56
1:07:46
553
Janneke Krediet
Voorburg
1:09:57
1:07:46
554
Annet Wapenaar
Rotterdam
1:10:03
1:07:15
555
Immeke Andela
Max Healt Club
1:10:09
1:09:57
556
Liu Jing
Aachen (GER)
1:10:18
1:07:46
557
Dorine Feller
's-Gravenhage
1:10:29
1:07:46
558
Ainhoa Sarri
's-Gravenhage
1:10:34
1:07:57
559
Renate Boezaard
's-Gravenhage
1:10:36
1:07:50
560
Arleen Lahnstein
's-Gravenhage
1:10:38
1:08:24
561
Michelle Pronk
's-Gravenhage
1:10:44
1:07:44
562
Bianca van Vugt
's-Gravenhage
1:10:53
1:08:12
563
Anita Nieuwenhuis-Bal
Zwammerdam
1:10:54
1:08:18
564
Esther Karelse
Rijswijk Zh
1:11:03
1:09:29
565
Wendy Bergman
's-Gravenhage
1:11:10
1:09:13
566
Katy van der Wansem
's-Gravenhage
1:11:30
1:08:40
567
Stefanie Blohm
's-Gravenhage
1:11:32
1:08:30
568
Sem Aktepe
's-Gravenhage
1:11:36
1:08:05
569
Riddhi Raina
's-Gravenhage
1:11:36
1:09:34
570
Roswinda Monsma
's-Gravenhage
1:11:41
1:09:14
571
Aldine Burgman
's-Gravenhage
1:11:42
1:08:27
572
Joanna Goraj
's-Gravenhage
1:11:47
1:08:43
573
Karin Wilthagen
's-Gravenhage
1:11:52
1:08:36
574
Kate Fox
's-Gravenhage
1:11:56
1:09:18
575
Chantal de Haas
's-Gravenhage
1:12:20
1:10:02
576
Kristine Racina
's-Gravenhage
1:12:39
1:09:28
577
Jasmijn van Vuure
Voorburg
1:12:47
1:10:52
578
Margreet Verhaag
's-Gravenhage
1:13:00
1:11:13
579
Ginny Smits
Voorburg
1:13:00
1:10:45
580
Angelina van der Veer
Nootdorp
1:13:17
1:10:20
581
Mei Chung
's-Gravenhage
1:13:19
1:10:57
582
Annebeth van Ark
Epe
1:13:20
1:10:07
583
Marian van Waterschoot
's-Gravenhage
1:13:23
1:11:25
584
Norma Westra
Funrunners Rotterdam
1:13:23
1:11:25
585
Salma Monteiro
Spijkenisse
1:13:25
1:12:19
586
Jackie van Druten
's-Gravenhage
1:13:28
1:11:53
587
Mirjam Huttinga
Zoetermeer
1:13:55
1:12:14
588
Marleen Oost
Coevorden
1:13:58
1:11:07
589
Jeannette van der Hoek
Rijswijk Zh
1:14:20
1:11:13
590
Alice Ruinen
Voorburg
1:14:41
1:12:35
591
Carin Reijmerink
's-Gravenhage
1:14:43
1:13:32
592
Joske Geselschap
's-Gravenhage
1:14:50
1:12:55
593
Karin Lagraauw
Vacallo (SUI)
1:14:50
1:11:28
594
Karin Griffioen
's-Gravenhage
1:15:02
1:12:37
595
Saïba Aamadali
's-Gravenhage
1:15:04
1:14:10
596
Didy Bos
Rotterdam
1:15:58
1:13:20
597
Anneke Langeveld
's-Gravenhage
1:16:25
1:14:58
598
Effi Gagamanos
's-Gravenhage
1:16:47
1:13:39
599
Carola Troll
Max Healt Club
1:17:29
1:17:19
600
Karin Groenenboom
Rijswijk Zh
1:17:32
1:14:50
601
Marjan van den Bos
's-Gravenhage
1:17:37
1:15:15
602
Paola Frau
's-Gravenhage
1:17:37
1:15:15
603
Ana van Winden
's-Gravenhage
1:17:59
1:15:22
604
Hanneke Grolman
's-Gravenhage
1:18:56
1:16:32
605
Pia Lamot
's-Gravenhage
1:19:17
1:16:45
606
Dé Hogeweg
's-Gravenhage
1:23:05
1:20:24
607
Guus Backer
Nijmegen
1:23:06
1:20:24
608
Joke Fransen
's-Gravenhage
1:32:30
1:29:44
MTRIM, 5KMPRESTATIEL.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maikel van Gemert
Haag Atletiek
16:37
16:37
2
Huub Redegeld
the Hague Road Runne
16:51
16:51
3
Marnix Baelde
Sparta
17:18
17:17
4
Eddy Roodakker
the Hague Road Runne
17:18
17:18
5
Marius Buijs
AV '40
17:47
17:46
6
Robbert Roodakker
Leidschendam
18:06
18:05
7
Stefan Claessens
the Hague Road Runne
18:08
18:07
8
Misha Stassen
's-Gravenhage
18:22
18:17
9
Frank van 't Hoff
's-Gravenhage
18:28
18:26
10
Andrew Buglass
Leidschendam
18:39
18:38
11
Pascal van den Bosch
's-Gravenhage
18:53
18:50
12
Michel Out
Haag Atletiek
18:56
18:53
13
Robin Kuiper
Sparta
18:58
18:57
14
Nick Vogels
's-Gravenhage
19:05
19:03
15
Ruben Smelik
Voorburg
19:09
19:08
16
Martin Karreman
's-Gravenhage
19:12
19:09
17
Peter Saucony Jansse
19:20
19:19
18
Boris ter Bals
's-Gravenhage
19:29
19:28
19
Max Walk
Zaventem (BEL)
19:32
19:29
20
Ferrie Hamer
Haag Atletiek
19:34
19:31
21
Thomas Jansen
's-Gravenhage
20:03
20:02
22
Max Mahoney
's-Gravenhage
20:10
20:08
23
Max Kramer
Voorburg
20:14
20:12
24
Rodolphe Blaise
Haag Atletiek
20:26
20:22
25
Yannick Goes
's-Gravenhage
20:32
20:31
26
Steven Peplinski
20:55
20:42
27
Philip Komen
Vleuten
21:02
21:01
28
Niels van der Vorst
's-Gravenhage
21:04
21:02
29
Wouter Doekes
's-Gravenhage
21:19
21:11
30
Jasper Jongejan
Waddinxveen
21:29
21:19
31
Marnick van der Bom
's-Gravenhage
21:36
21:33
32
Jeroen de Kievit
Wassenaar
21:36
21:31
33
Cor Snijders
's-Gravenhage
21:37
21:34
34
Rajiv Ball
's-Gravenhage
21:43
21:41
35
Martijn van Eck
Voorburg
21:46
21:28
36
Michiel van Oosterom
's-Gravenhage
21:50
21:44
37
Luca Bruggeman
Voorburg
21:53
21:46
38
Jan Pieter Tensen
Rijnsburg
22:09
22:06
39
Oscar Ramos
Rijswijk Zh
22:15
22:14
40
Jpj Haan
Zoetermeer
22:18
21:19
41
Bas Oomens
's-Gravenhage
22:27
22:05
42
Bernardo Lustrini
Rijswijk Zh
22:42
22:17
43
Pieter Joep Duijvestei
Voorburg
22:44
22:40
44
Leendert Reinders
's-Gravenhage
22:47
21:56
45
Awis Munie
's-Gravenhage
22:49
22:16
46
Julien van Eck
's-Gravenhage
22:59
22:41
47
Rick Duijvestein
Voorburg
23:04
22:50
48
Bas Krijgsman
's-Gravenhage
23:06
22:56
49
Ewan Coll
Voorburg
23:06
22:56
50
Wouter Korbee
Leidschendam
23:08
23:06
51
Naut de Groot
's-Gravenhage
23:11
23:10
52
Sebastiaan Dalenoord
's-Gravenhage
23:11
23:09
53
Rob van Duijn
Haag Atletiek
23:14
23:10
54
Federico Paesano
's-Gravenhage
23:18
23:07
55
Leon Bruggeman
Voorburg
23:20
23:12
56
Thomas Jongejan
Waddinxveen
23:22
23:13
57
Stefan Toonen
's-Gravenhage
23:44
23:38
58
Alessandro Cardinali
Zoetermeer
23:53
23:18
59
Atse den Boer
Dutch Runners
23:55
23:38
60
Otmar Lourens
's-Gravenhage
24:00
23:48
61
Ruud van Essen
Nieuw-Vennep
24:00
23:18
62
Chris Mahoney
's-Gravenhage
24:01
23:46
63
Pepijn Bakker
's-Gravenhage
24:14
23:53
64
Lex Verburg
Driebergen-Rijsenbur
24:15
23:28
65
Rik ter Beek
Leiden
24:17
24:08
66
Jianyao Jin
's-Gravenhage
24:24
23:58
67
Vincent Verhage
Voorschoten
24:27
24:05
68
Mike Natkiel
's-Gravenhage
24:27
24:24
69
Barend Nagelkerke
Voorburg
24:30
24:26
70
Michael Sprong
's-Gravenhage
24:31
24:24
71
Lutz Mueller-Kirsch
's-Gravenhage
24:31
24:18
72
Robert Borst
Zevenbergen
24:32
24:10
73
Ton Soons
's-Gravenhage
24:38
23:45
74
Turbo Tarik Moeharram
's-Gravenhage
24:41
24:07
75
Ioannis Politidis
's-Gravenhage
24:44
24:44
76
Jeroen Röhner
's-Gravenhage
25:00
24:27
77
Frans Nieuwkoop
Pijnacker
25:00
24:54
78
Roald van Os
Rotterdam
25:05
24:36
79
Fred van der Gon Netsc
's-Gravenhage
25:07
25:00
80
Jiatong Cui
's-Gravenhage
25:11
24:45
81
Laurens Harteveld
's-Gravenhage
25:13
24:58
82
Gary Castillo Avila
's-Gravenhage
25:14
24:55
83
Pier Kraus
Rijswijk Zh
25:16
25:06
84
Daan van Wiezingen
Rijswijk Zh
25:20
25:08
85
Erik Hofschreuder
's-Gravenhage
25:34
25:30
86
Ryan Coll
Voorburg
25:38
25:28
87
Pierre Tissot van Pato
Haag Atletiek
25:41
25:36
88
Marinus te Paske
's-Gravenhage
25:50
25:36
89
Stephan de Lepper
's-Gravenhage
25:52
25:24
90
Peter Feberwee
's-Gravenhage
26:02
25:59
91
Alex Kalbasenka
Dordrecht
26:11
26:01
92
Leon den Dulk
Monster
26:12
25:26
93
Tobias Dammers
's-Gravenhage
26:31
26:00
94
Abdullah Saribas
Basisschool Cosmicus
26:35
25:39
95
Johan Miltenburg
's-Gravenhage
26:40
26:00
96
Remco Vuurman
Rijswijk Zh
26:43
26:14
97
Bouke Hazenberg
Wassenaar
26:45
26:43
98
Pim Jörg
's-Gravenhage
26:46
26:19
99
Eric Statius Muller
Zoetermeer
26:47
25:50
100
Sander den Besten
Harderwijk
26:55
25:57
101
Guus Hoogers
's-Gravenhage
27:03
26:57
102
Olivier Dalenoord
's-Gravenhage
27:06
27:04
103
Thomas Grool
's-Gravenhage
27:08
27:02
104
Gaike Dalenoord
's-Gravenhage
27:10
27:07
105
Fatih Özbasi
Basisschool Cosmicus
27:11
26:14
106
Alja van Peursen
Zoetermeer
27:20
27:09
107
Michael Bhikhie
's-Gravenhage
27:21
27:13
108
Michel van Dis
's-Gravenhage
27:30
26:43
109
Steven Peters
's-Gravenhage
27:30
27:21
110
Joris Burggraase
's-Gravenhage
27:32
27:18
111
Dick Benschop
's-Gravenhage
27:34
27:03
112
Bas Henneken
's-Gravenhage
27:43
27:34
113
Derk Botter
's-Gravenhage
27:43
27:42
114
Raymond Ko
's-Gravenhage
27:48
27:38
115
Roel van Leeuwen
Basisschool Cosmicus
27:49
26:54
116
Michael Boasson
's-Gravenhage
27:50
27:46
117
Brian Tighe
Leiden
27:51
27:11
118
Johan de Groot
Rotterdam
27:52
27:44
119
Naus Abdoella
's-Gravenhage
27:56
27:44
120
David Brandsma
Voorburg
27:56
27:39
121
Arno Schalke
's-Gravenhage
27:58
27:12
122
Michel Kershof
Zoetermeer
27:59
27:52
123
Alex Kemp
Pijnacker
28:02
27:23
124
Umit Cengiz
Basisschool Cosmicus
28:05
27:35
125
Pieter Godefrooij
Zoetermeer
28:09
27:47
126
Wim Leenen
's-Gravenhage
28:13
27:29
127
Han van der Vleuten
's-Gravenhage
28:18
28:08
128
Colin Helmers
's-Gravenhage
28:18
28:00
129
Ming Chen
's-Gravenhage
28:18
28:15
130
Wesley van der Krogt
Voorhout
28:19
28:13
131
Amaury ALLARD
's-Gravenhage
28:28
28:21
132
Ed van Gemert
Monster
28:30
27:46
133
FRANK Kroonstadt
's-Gravenhage
28:31
28:19
134
Benjamin van der Drift
Spijkenisse
28:42
28:08
135
Jeroen de Ligt
Rijswijk Zh
28:49
28:09
136
Stef Vlietstra
Voorburg
28:57
28:55
137
Vincent Vreugdenhil
's-Gravenhage
28:58
28:51
138
Mukesh Binesari
's-Gravenhage
29:03
28:37
139
Harry Fehling
's-Gravenhage
29:06
28:35
140
Frits Pannekoek
Sparta
29:08
28:57
141
Marc Ynzonides
Amsterdam
29:14
29:00
142
Brendan Coll
Voorburg
29:14
29:04
143
Bas JM Beek
's-Gravenhage
29:15
28:48
144
Jaap van der Winden
's-Gravenhage
29:30
29:08
145
Sjam Mahabali
's-Gravenhage
29:30
29:04
146
Erwin Bolks
Borculo
29:34
28:48
147
Mathijs Boon
Haarlem
30:08
29:45
148
Cengiz Arslan
's-Gravenhage
30:09
29:43
149
Roland de Groot
's-Gravenhage
30:15
30:13
150
Ab Waasdorp
's-Gravenhage
30:16
30:05
151
Lody Vel
's-Gravenhage
30:20
30:11
152
Dan Runge
's-Gravenhage
30:22
29:39
153
Wim Diesveld
's-Gravenhage
30:24
30:22
154
Mathieu Bouman
Duiven
30:31
29:53
155
Vincent Visser
's-Gravenhage
30:38
29:54
156
Pieter Kramer
Voorburg
30:48
30:39
157
Urvin Zuidwijk
ministerie van VenJ
30:49
29:53
158
Paul Kramer
Voorburg
30:55
30:47
159
Arthur Wijnen
's-Gravenhage
30:56
30:56
160
Aktas Giyasettin
's-Gravenhage
31:01
30:36
161
Marcel Krijgsman
's-Gravenhage
31:03
30:53
162
Beer van Suchtelen
's-Gravenhage
31:06
31:05
163
Jesse Mc Duling
's-Gravenhage
31:09
31:07
164
Ronald Visser
's-Gravenhage
31:10
30:25
165
Bernard Cense
Rijswijk Zh
31:25
30:30
166
Jan Jaap Hazenberg
Wassenaar
31:32
31:29
167
Jarno Haneveld
's-Gravenhage
31:41
30:55
168
Lloyd Edwards
's-Gravenhage
31:45
30:22
169
Willy Hoek
's-Gravenhage
31:49
31:28
170
Hans Kroonenburg
Sparta
32:02
31:43
171
Eric Maas
Basisschool Cosmicus
32:02
31:07
172
Ton van der Putten
Leidschendam
32:09
31:31
173
Tim Dorpmanns
's-Gravenhage
32:14
31:56
174
Ton Martens
Hardenberg
32:50
32:31
175
Zjev Ambagts
's-Gravenhage
32:59
32:01
176
Jeroen Rijswijk
's-Gravenhage
33:04
32:38
177
Matthijs de Klerk
's-Gravenhage
33:21
33:07
178
Philipp Mueller-Kirsch
's-Gravenhage
33:23
33:10
179
Arnoud Boorsma
's-Gravenhage
33:24
32:59
180
Lutz Mueller-Kirsch
's-Gravenhage
33:26
33:13
181
Casper vd Nouland
Max Healt Club
33:41
33:05
182
Gijs Huijsmans
's-Gravenhage
33:44
33:42
183
Claas van Gellicum
's-Gravenhage
34:02
33:59
184
Mark Laponder
Nootdorp
34:06
33:30
185
Raymond Spaans
's-Gravenhage
34:20
33:56
186
Lars Sonke
Rotterdam
34:53
34:14
187
Henri van Geffen
Wassenaar
34:58
34:35
188
Shaker Moussa
's-Gravenhage
34:59
34:35
189
Christian Khouw
the Hague Road Runne
35:10
34:49
190
Brian Lapinder
Nootdorp
35:42
35:06
191
Pia Hoogers
's-Gravenhage
35:52
35:17
192
Willem Grool
's-Gravenhage
35:58
35:22
193
Marc van Leusden
's-Gravenhage
36:27
36:00
194
Augustine Francis
's-Gravenhage
37:20
37:06
195
Saalah Abdallah Ali
's-Gravenhage
37:46
37:20
196
Dennis Kentie
Zoetermeer
39:20
38:25
197
Ersu Pala
Basisschool Cosmicus
40:12
39:15
198
Nils Veldhuisen
Leiden
40:22
40:22
199
Jimmy van der Zwan
's-Gravenhage
42:23
41:31
200
Keshaw Bhairosingh
's-Gravenhage
42:41
42:03
201
Mathijs Grool
's-Gravenhage
42:43
42:08
202
Alfred Sahassanonda
Rijswijk Zh
42:45
42:08
VTRIM, 5KMPRESTATIEL.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elles van de Vorst
Eindhoven
19:20
19:18
2
Moniek van Lieshout
Phanos
19:26
19:23
3
Elsbeth Ciesluk
Run2Forty
20:15
20:11
4
Helmie Ramakers
Haag Atletiek
20:52
20:51
5
Ayfer Dogan
's-Gravenhage
22:19
22:13
6
Hizkia Taal
Haag Atletiek
22:38
22:34
7
Fleur van Luijk
's-Gravenhage
23:12
22:25
8
Rinke Beekman
Voorburg
23:18
23:14
9
Alija Borisova
's-Gravenhage
23:31
23:31
10
Lauren Lester
's-Gravenhage
23:44
23:34
11
Nicolet Timmers
's-Gravenhage
24:05
23:57
12
Marjon Baartwijk
Leiden
24:44
24:43
13
Marjo Leenheer
's-Gravenhage
24:49
24:47
14
Simona Benedetti
's-Gravenhage
24:52
24:41
15
Petra Hanemaaijer
Voorburg
25:04
24:59
16
Hana Mezenyi
's-Gravenhage
25:09
24:55
17
Betty van den Burg
's-Gravenhage
25:15
24:55
18
Yonne Huissoon
's-Gravenhage
25:23
25:10
19
Tina Panovska
Nieuw-Vennep
25:34
25:18
20
Nienke van Luijk
's-Gravenhage
25:35
24:48
21
Victoire ALLARD
's-Gravenhage
25:42
25:37
22
Eva van der Heide
Voorburg
25:54
25:30
23
Dorien Bennink
's-Gravenhage
25:56
25:25
24
Courchet Coralie
's-Gravenhage
26:09
25:39
25
Orla Ni Chroinin
's-Gravenhage
26:14
25:48
26
Lauren Mahoney
's-Gravenhage
26:45
26:30
27
Florien Hazenberg
Wassenaar
26:46
26:45
28
Babette Duijvestein
Voorburg
26:55
26:39
29
Marcella Uphof
's-Gravenhage
27:04
26:31
30
Valesca Benjamin
's-Gravenhage
27:08
26:35
31
Ashley vd Toorn
's-Gravenhage
27:10
27:07
32
Fabienne Ynzonides
Amsterdam
27:17
27:03
33
Charlotte RISGALLAH
's-Gravenhage
27:20
26:51
34
Freeke Heijman
's-Gravenhage
27:21
27:07
35
Lucia Hanstede
Zoetermeer
27:21
27:15
36
Conny Mages
's-Gravenhage
27:25
26:54
37
Albien Koot
the Hague Road Runne
27:27
27:21
38
Natascha Grootveld
Leiden
27:28
27:18
39
Eline Venema
's-Gravenhage
27:30
27:13
40
Jolien Krispijn
Rotterdam
27:35
27:07
41
Boukje Ynzonides
Voorburg
27:42
27:26
42
Eefje Roodvoets
's-Gravenhage
28:00
27:52
43
Lieke Heijnen
's-Gravenhage
28:01
27:36
44
Kiki Roodvoets
's-Gravenhage
28:02
27:53
45
Agnetha Vlugt - Seelig
Rijswijk Zh
28:14
28:02
46
Stephanie van Hoorn
Max Healt Club
28:23
27:46
47
Suus Parre
's-Gravenhage
28:24
28:08
48
Judith van Krieken
's-Gravenhage
28:24
28:08
49
Sabine Waasdorp
Utrecht
28:25
28:13
50
Eveline Bunge
Rotterdam
28:34
28:06
51
Jolanda Hiariej
's-Gravenhage
28:35
27:56
52
Lara Overbeek
's-Gravenhage
28:45
28:30
53
Sarah Brock
's-Gravenhage
28:54
28:47
54
Kyra Pijlman
's-Gravenhage
29:02
28:46
55
Lisette van der Waal
Basisschool Cosmicus
29:05
28:11
56
Tamara van der Schildt
Basisschool Cosmicus
29:05
28:11
57
Inge Verburg
Voorburg
29:06
28:18
58
Monique Bluemink
's-Gravenhage
29:06
28:50
59
Addy Pannekoek
Sparta
29:09
28:59
60
Romée Ferrageau
Rijswijk Zh
29:14
28:58
61
Nikki Koutros
Run2Forty
29:17
28:54
62
Alexandra Langelaan
's-Gravenhage
29:17
29:14
63
Virginie Lukacie
's-Gravenhage
29:17
28:47
64
Anne Wildekamp
's-Gravenhage
29:21
28:58
65
Elly Domene
's-Gravenhage
29:22
28:43
66
Renske den Haan
's-Gravenhage
29:24
28:47
67
Ninela Verhagen
's-Gravenhage
29:25
29:19
68
Chantal van Dijk
Rijswijk Zh
29:28
28:59
69
Charlotte Benschop
's-Gravenhage
29:29
28:57
70
Nora van der Winden
's-Gravenhage
29:29
29:07
71
Desiree Janssen-Hilhor
's-Gravenhage
29:31
29:07
72
Katrien Baaij
's-Gravenhage
29:31
28:50
73
Kirsten Vermeulen
Run2Forty
29:31
29:09
74
Bianca Verbruggen
's-Gravenhage
29:34
29:09
75
Gabrielle Reichwein
's-Gravenhage
29:39
28:58
76
Sigrid Wolthoff
Voorburg
29:41
29:17
77
Noortje van der Putten
Leidschendam
29:51
29:13
78
Jolanda Hartman
's-Gravenhage
29:52
28:58
79
Charlotte Bernhard
's-Gravenhage
29:52
29:01
80
Martha Valencia
's-Gravenhage
29:52
29:37
81
Suzanne Peters
's-Gravenhage
29:54
29:44
82
Iris Peters
's-Gravenhage
29:54
29:45
83
Sylvia Geerling
's-Gravenhage
29:55
29:50
84
Angelique van Reede va
Zwijndrecht
29:55
29:40
85
Eveline van Beem
's-Gravenhage
29:57
29:33
86
Marga Martens
's-Gravenhage
30:01
29:58
87
Raquel Blanco
Rijswijk Zh
30:07
29:54
88
Paola van der Linden V
's-Gravenhage
30:09
29:49
89
Janine Meursing
's-Gravenhage
30:09
29:31
90
Lineke Koomen
the Hague Road Runne
30:11
29:27
91
Tanja Janjic
's-Gravenhage
30:11
29:52
92
Margreet Pander
's-Gravenhage
30:13
30:00
93
Maya Ball
's-Gravenhage
30:18
30:05
94
Tamara Homans
's-Gravenhage
30:25
29:58
95
Sharmaine Spaans
's-Gravenhage
30:27
29:38
96
Esther Hofschreuder
Zuidland
30:28
30:24
97
Birgit Zimmermann
's-Gravenhage
30:31
30:17
98
Elise s van Manen
Voorhout
30:32
29:51
99
Noor Zwijnenburg
's-Gravenhage
30:33
30:16
100
Catherine Barbier
's-Gravenhage
30:33
30:02
101
Nardos Asrat
's-Gravenhage
30:34
29:42
102
Kirsten Wevers
Voorburg
30:36
29:42
103
Shema Boultam Munie
Leiden
30:39
30:06
104
Flora van Staalduinen
Wassenaar
30:43
30:24
105
Maaike van Zijl
's-Gravenhage
30:43
30:08
106
Nancy Visser
's-Gravenhage
30:44
30:26
107
Ashley Visser
's-Gravenhage
30:45
30:26
108
Annabel Sijsenaar
Wassenaar
30:49
30:31
109
Irina Tan
's-Gravenhage
30:56
30:13
110
Megan Kouwenberg
Spijkenisse
30:56
30:23
111
Samantha van Heck
Leidschendam
30:56
30:39
112
Valentina Rinaldi
's-Gravenhage
30:59
30:56
113
Ilonka Lanigan
Voorburg
30:59
30:36
114
Bodil van der Heide
Voorburg
31:03
30:40
115
Rashida Mustapha
's-Gravenhage
31:03
30:52
116
Julia Gonzalez
's-Gravenhage
31:04
30:11
117
Anne van Wanrooij
Leidschendam
31:05
30:58
118
Edith Limbeek
's-Gravenhage
31:06
30:30
119
Monique van der Linde
Amsterdam
31:11
30:26
120
Barbara de Wit
the Hague Road Runne
31:18
30:23
121
Carolien Schuman
Max Healt Club
31:21
30:45
122
Lotte Bok
's-Gravenhage
31:23
30:31
123
Brenda Cense
Rijswijk Zh
31:24
30:30
124
Mariëlle Groeneweg
Leidschendam
31:25
31:16
125
Nicole van der Heijden
Haarlem
31:26
31:02
126
Nienke Hedeman
's-Gravenhage
31:27
31:03
127
Suzette Hazenberg
Wassenaar
31:29
31:27
128
Stefanie Goddijn
Voorburg
31:30
31:06
129
Monique Dirkse
Berkel en Rodenrijs
31:30
31:06
130
Tamara de Kort
Leidschendam
31:30
30:52
131
Saskia Heemskerk
Max Healt Club
31:31
30:56
132
Thirza van der Linden
's-Gravenhage
31:32
31:03
133
Nicoline de Jong
's-Gravenhage
31:40
31:07
134
Karlijn Sloover
's-Gravenhage
31:41
31:14
135
Natasje Haneveld
's-Gravenhage
31:41
30:55
136
Marjan Droog
's-Gravenhage
31:44
31:36
137
Aviva Thijssen
Max Healt Club
31:48
31:22
138
Iwona Tekielak
's-Gravenhage
31:50
31:23
139
Laura van der Vleuten
's-Gravenhage
31:51
31:22
140
Jcm Haan
Zoetermeer
31:52
30:55
141
Ingrid Hofman
Vlaardingen
31:53
31:41
142
Anouk Bink
Zoetermeer
31:53
30:56
143
Daphne Groeneweg
Sparta
31:54
31:46
144
Marieke van den Ouden
's-Gravenhage
31:54
31:34
145
Harriët Dierssen
the Hague Road Runne
31:54
31:12
146
Wesiemah abid Ali
's-Gravenhage
31:55
30:59
147
T K
Leiden
31:55
31:14
148
Beatrijs Hartendorp
Max Healt Club
31:56
31:33
149
Lola Kraus
Rijswijk Zh
31:57
31:46
150
Annemarie Spilker
Warmond
31:58
31:06
151
Willlie Verwoert
Voorburg
31:58
31:34
152
Daphne Speijer-Huppert
Woerden
31:59
31:31
153
Femmy Elderhuis
the Hague Road Runne
32:00
31:17
154
Hatice Bingol
Basisschool Cosmicus
32:02
31:08
155
Barbera Los
's-Gravenhage
32:03
31:04
156
Aurelie Picard
's-Gravenhage
32:04
31:45
157
Jolien Storm
Zoetermeer
32:06
31:09
158
Gaby Verseveldt
's-Gravenhage
32:08
31:57
159
Evelien Moes
Voorburg
32:10
31:47
160
Sylvie van Luijk
's-Gravenhage
32:11
31:24
161
Liesbet De Rouck
's-Gravenhage
32:12
31:58
162
Monika Lanting
's-Gravenhage
32:16
31:59
163
Iris Ommering
's-Gravenhage
32:22
31:42
164
Mirjam Grool
's-Gravenhage
32:23
31:48
165
Lotte van den Ouden
's-Gravenhage
32:29
32:13
166
Radka Angelova
's-Gravenhage
32:30
32:25
167
Krasimira Bozhinkova
's-Gravenhage
32:30
32:20
168
Leslie Urie
's-Gravenhage
32:32
32:12
169
Miriam Mooyman-Daniel
Voorburg
32:32
31:49
170
Nina van der Meer
's-Gravenhage
32:33
32:07
171
Shadna Tielemans
's-Gravenhage
32:34
32:26
172
Faye Funcken
's-Gravenhage
32:35
31:40
173
Stephanie Ruijgrok
Wassenaar
32:37
32:16
174
Carolien Leupen
's-Gravenhage
32:40
31:42
175
Lianne de Haan
Zeist
32:43
32:20
176
Lele Nijholt
's-Gravenhage
32:43
32:21
177
Yvonne Oomens
's-Gravenhage
32:44
32:22
178
Cindy Leeflang
the Hague Road Runne
32:44
31:51
179
Fanny van der Valk
Rijswijk Zh
32:45
32:05
180
Qsi van Blarcum V
's-Gravenhage
32:49
32:03
181
Marloes van Heuven
Utrecht
32:51
32:07
182
Monique de Mos
Leidschendam
32:51
32:27
183
Connie Alberts
Zoetermeer
33:00
32:50
184
Bushra Firdus
's-Gravenhage
33:01
32:47
185
Anjali Klein
Voorburg
33:02
32:50
186
Irene de Vreede
's-Gravenhage
33:06
32:44
187
Ingrid Collee
Voorburg
33:08
32:25
188
Vita Fleers
's-Gravenhage
33:10
32:20
189
Renata Dekker
Vlaardingen
33:11
33:00
190
Maartje Geerts
's-Gravenhage
33:11
32:53
191
Corine Nicola
Sassenheim
33:12
32:53
192
Maaike Gerling
Alphen aan den Rijn
33:12
32:46
193
Ellie Noordmans
's-Gravenhage
33:13
32:48
194
José Nicola
's-Gravenhage
33:13
32:54
195
Judith Ommering
's-Gravenhage
33:13
32:34
196
Geraldine Namlot
's-Gravenhage
33:14
33:01
197
Mera Schouten
Max Healt Club
33:15
32:40
198
Iris Roozenburg
Delft
33:16
32:35
199
Tatjana Maul
's-Gravenhage
33:20
33:10
200
Stella Schilperoort
Delft
33:21
32:39
201
Evelien Brethouwer
Beverwijk
33:23
32:34
202
Emma Boorsma
's-Gravenhage
33:24
32:59
203
Merel Boorsma
's-Gravenhage
33:25
32:59
204
Louise Keijmel
Voorburg
33:26
33:02
205
Annemieke Verkerk
's-Gravenhage
33:28
33:21
206
Noeska de Nobel
Pijnacker
33:28
32:49
207
Floor Kluizenaar
's-Gravenhage
33:28
33:03
208
Esther Droppert
Sparta
33:29
33:21
209
Susan Kasno
Gouda
33:30
32:43
210
Astrid van Wichen
Waddinxveen
33:31
33:19
211
Hidajete Zeqiri
's-Gravenhage
33:35
32:52
212
Ankie Meijer
's-Gravenhage
33:37
33:24
213
Catharina de Groot
Krimpen aan den IJss
33:38
33:29
214
Emma Goelema
Max Healt Club
33:41
33:05
215
Marije Kars
's-Gravenhage
33:45
32:47
216
Etske Timmer
Rijsenhout
33:46
33:44
217
Irma Streur
's-Gravenhage
33:47
33:20
218
Cornelia Naumof
's-Gravenhage
33:48
32:54
219
Femke Dorpmanns-den Bo
Sparta
33:48
33:31
220
Olga van Heiningen
Leidschendam
33:49
33:33
221
Yvonne van Leeuwen
Leidschendam
33:52
33:09
222
Jessica Winkel
Nieuw-Vennep
33:58
33:17
223
Angie van der Loos
Delfgauw
33:58
33:17
224
Ingrid Hendriks
's-Gravenhage
33:59
33:31
225
Anne Dijkstra
's-Gravenhage
34:02
33:34
226
Soraya Laponder
Nootdorp
34:05
33:29
227
Debby Keesmaat-Brekelm
the Hague Road Runne
34:09
33:15
228
Marlijn van Gellicum
's-Gravenhage
34:13
34:11
229
Michella Spaans
's-Gravenhage
34:20
33:55
230
Ana Belizario
's-Gravenhage
34:24
33:31
231
Roberta Penna
's-Gravenhage
34:26
34:15
232
Digna Westerveld
's-Gravenhage
34:27
33:33
233
Tess Zevenbergeb
Rijswijk Zh
34:27
34:09
234
Nicolette Koehler
's-Gravenhage
34:31
33:53
235
Maybritt van der Spek
Leidschendam
34:38
34:18
236
Esmae van Loon
's-Gravenhage
34:40
34:19
237
Gabriella Bosari
's-Gravenhage
34:43
34:32
238
Lerma Gansatao
's-Gravenhage
34:48
34:36
239
Loekie van Waardenburg
's-Gravenhage
34:48
34:43
240
Sharon Kouwenberg
's-Gravenhage
34:51
34:19
241
Radha Mahabali
's-Gravenhage
34:59
34:32
242
Yasmine Hassan
Voorburg
35:04
34:04
243
Anita Dubbelaar
Voorburg
35:04
34:04
244
Jacqueline Zijlmans
Zoetermeer
35:05
34:43
245
Tineke de Bles
's-Gravenhage
35:09
34:17
246
Lidian Fleers
Driebergen-Rijsenbur
35:11
34:20
247
Madeleine Spruijt
Leidschendam
35:11
34:46
248
Ella van Egmond
Leidschendam
35:13
34:33
249
Annika Loop
's-Gravenhage
35:13
34:23
250
Marion Sieh
's-Gravenhage
35:16
34:25
251
Lilani Saranza
Delft
35:18
34:41
252
Judith Witte
's-Gravenhage
35:23
35:02
253
Franca Zeegers
's-Gravenhage
35:24
34:54
254
Paula Morshuizen
's-Gravenhage
35:25
34:43
255
Marga Kroonenburg-Pron
Sparta
35:47
35:29
256
Nathalie de Reede
's-Gravenhage
35:51
34:55
257
Sabrine Kasno
Ter Aar
35:56
35:07
258
Wanda Bolte
's-Gravenhage
36:07
35:26
259
Marit van Middelkoop
Rotterdam
36:13
35:35
260
Rosanne Burger
Zoetermeer
36:15
35:55
261
Lia van Dijk
Bergschenhoek
36:26
36:20
262
Anuska Doerga
's-Gravenhage
36:27
36:00
263
Annemarie Noest
Schiedam
36:31
36:11
264
Noor Balci
's-Gravenhage
36:33
36:13
265
Helene Huizinga
's-Gravenhage
36:33
35:41
266
Sila Mahabali
's-Gravenhage
36:34
36:07
267
Nga Man Chan-Au
's-Gravenhage
36:42
35:49
268
Irene Trompert
's-Gravenhage
36:44
36:07
269
Swarna Kumarswamy
Delft
37:25
36:48
270
Zohreh Kamiab
's-Gravenhage
37:25
36:43
271
Jasmine Adriana
's-Gravenhage
37:26
37:17
272
Aromylda da Luz
's-Gravenhage
37:28
37:18
273
Angela Verhoeven
's-Gravenhage
37:33
37:04
274
Aletta Faber
Waddinxveen
37:40
36:57
275
Micky Bish
's-Gravenhage
37:40
36:57
276
Natasha Panovska
Nieuw-Vennep
37:52
37:36
277
Elly Hoekstra
's-Gravenhage
37:59
37:05
278
Denise van Gemert
's-Gravenhage
38:06
37:24
279
Phillicia Todikromo
Rijswijk Zh
38:08
37:19
280
Eveline Miltenburg
's-Gravenhage
38:10
37:29
281
Merel de Muinck Keizer
's-Gravenhage
38:27
37:41
282
Tahira Abdoella
's-Gravenhage
38:40
38:28
283
Mitzi Knaapen
Rijswijk Zh
38:44
37:46
284
Patricia Hopman
's-Gravenhage
39:20
38:25
285
Irina Noordam
's-Gravenhage
39:20
38:25
286
Michelle Hallinan
's-Gravenhage
39:47
38:52
287
Sandra Zandhuis-Alsemg
's-Gravenhage
39:54
39:33
288
Jaleh Tahzib
Fit
39:54
39:35
289
Rineke Helfrich
Basisschool Cosmicus
40:12
39:16
290
Saskia Kanning
's-Gravenhage
40:23
40:02
291
Marja Noordermeer
's-Gravenhage
41:32
41:24
292
Anneke Sollie
's-Gravenhage
41:42
40:54
293
Marian Buchly
's-Gravenhage
41:59
41:21
294
Joan Jagroep
's-Gravenhage
42:00
41:32
295
An Hagen
Rijswijk Zh
42:36
42:23
296
Marije Scheening
's-Gravenhage
42:41
42:03
297
Femke Hoks
Rijswijk Zh
42:42
42:05
298
Tanja Scheefhals
's-Gravenhage
42:47
41:54
299
Rowena Rehorst
Nootdorp
42:47
41:54
300
Renée van Druten
's-Gravenhage
42:54
42:10
301
Selina Brinksma
Sparta
43:18
42:25
302
Lisette Kroes
Westervoort
43:18
42:25
303
Denise Pinto
's-Gravenhage
43:39
43:31
304
Sandra Bihari
's-Gravenhage
44:16
43:48
305
Liesbeth Gordeau
's-Gravenhage
44:35
44:16
306
Sima Oemedali
's-Gravenhage
46:41
46:10
307
Oesha Lachman
's-Gravenhage
46:41
46:10
308
Melissa Bhattoe
Spijkenisse
47:20
46:41
309
Marjolein Stouten
Rotterdam
47:20
46:41
310
Stephanie Kanning
's-Gravenhage
47:29
47:08
JONG, KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elian Nobel
's-Gravenhage
5:46
5:44
2
Martijn de Vogel
Leidschendam
5:56
5:55
3
Ludo Lenoir
's-Gravenhage
6:05
6:03
4
Sam de Vogel
Leidschendam
6:05
6:04
5
Liam van den Heuvel
's-Gravenhage
6:14
6:12
6
Jaimy Schalke
's-Gravenhage
6:21
6:16
7
Elliot Hammond
Voorschoten
6:22
6:20
8
Rick Lumenta
Sparta
6:24
6:23
9
Tobias Brenne
's-Gravenhage
6:30
6:30
10
Sietse Verstege
's-Gravenhage
6:34
6:32
11
Thijs Huigen
Sparta
6:36
6:34
12
Arnout Bernoski
Haag Atletiek
6:45
6:43
13
Sweder Bernoski
's-Gravenhage
6:50
6:48
14
Corné Timmermans
's-Gravenhage
6:53
6:51
15
Kavin Kulatunga
's-Gravenhage
6:56
6:55
16
Ruairi Feakes
Sparta
7:00
6:56
17
Jesse Willemze
Voorschoten
7:04
7:00
18
Elion Lourens
's-Gravenhage
7:07
7:02
19
Daniel Blanco
Sparta
7:08
7:05
20
Mesih Aydin
Basisschool Cosmicus
7:08
7:05
21
Emir-can Pala
Basisschool Cosmicus
7:08
7:04
22
Pablo Blanco
Sparta
7:09
7:06
23
Sebastiaan Sprong
's-Gravenhage
7:12
7:12
24
Max Jansen
's-Gravenhage
7:16
7:12
25
Tijn Frederiks
's-Gravenhage
7:19
7:13
26
Nicolas Tallgren-Panto
's-Gravenhage
7:20
7:09
27
Twan Buijs
's-Gravenhage
7:22
7:19
28
Tim van der Laan
's-Gravenhage
7:24
7:21
29
Willem Potjer
Voorburg
7:30
7:10
30
Jules Mateo-Nerlich
's-Gravenhage
7:40
7:39
31
Gijs van Bosse
Wassenaar
7:41
7:41
32
Jelmer Nobel
's-Gravenhage
7:42
7:39
33
Zacaria Lopes
's-Gravenhage
7:42
7:37
34
Ubeyd Ciftci
Basisschool Cosmicus
7:43
7:41
35
Selim Yildiz
Basisschool Cosmicus
7:46
7:43
36
Alparslan Ozer
Basisschool Cosmicus
7:47
7:45
37
Thomas Wilthagen
's-Gravenhage
7:52
7:46
38
Furkan Saribas
Basisschool Cosmicus
7:54
7:51
39
Siebe Burgman
Haag Atletiek
7:55
7:49
40
Bera Eliacik
Basisschool Cosmicus
7:56
7:53
41
Leo Malterre
's-Gravenhage
7:57
7:47
42
Lucas Willemze
Voorschoten
7:58
7:56
43
Sil de Groot
's-Gravenhage
7:58
7:53
44
Didier Prinzen
's-Gravenhage
8:04
7:58
45
Evert Potier
Voorburg
8:05
7:47
46
Nei Nikki ŠOn
's-Gravenhage
8:06
8:05
47
Huzeyfe Apaydin
Basisschool Cosmicus
8:12
8:10
48
Christian te Paske
's-Gravenhage
8:20
8:11
49
Furkan Özbasi
Basisschool Cosmicus
8:23
8:18
50
Stash Saldan
's-Gravenhage
8:27
8:23
51
Orestes Fournier
's-Gravenhage
8:36
8:23
52
Daan Vermeulen
Voorburg
8:43
8:35
53
Sam Snoeier
Voorburg
8:44
8:24
54
Nicolas Yupari Zarate
Voorburg
8:47
8:40
55
Philip Benschop
's-Gravenhage
8:55
8:52
56
Quinten van Dis
's-Gravenhage
9:14
9:05
57
Cessius Knol
's-Gravenhage
9:15
9:10
58
Timeo Serveille
's-Gravenhage
9:16
8:55
59
Rokus van Staalduinen
Wassenaar
9:17
9:08
60
Loek Smulders
Voorburg
9:19
9:11
61
Florian Groot
's-Gravenhage
9:22
9:20
62
Renzo Fliers
's-Gravenhage
9:23
9:17
63
Sep Vermeulen
Voorburg
9:24
9:16
64
Vassily Kalbasenka
Dordrecht
9:24
9:20
65
Filip van Hoogstraten
's-Gravenhage
9:26
9:26
66
Bo Snoeijer
Voorburg
9:26
9:11
67
Abdulkadir Apaydin
Basisschool Cosmicus
9:27
9:25
68
Jason Onel
's-Gravenhage
9:27
9:27
69
Carlos Garcia
's-Gravenhage
9:28
9:22
70
Dyon Sluis
's-Gravenhage
9:32
9:27
71
Joseph Smeele
Voorburg
9:35
9:17
72
Mees Morshuis
's-Gravenhage
9:38
9:28
73
Tip Roodvoets
's-Gravenhage
9:41
9:17
74
Marijn van Dongen
Voorburg
9:43
9:37
75
Spijker Hogeweg
's-Gravenhage
9:44
9:26
76
Servaas Dumoulin
's-Gravenhage
9:51
9:41
77
Richano Pietersz
's-Gravenhage
10:01
10:01
78
Fabio Tumbiolo
's-Gravenhage
10:02
9:49
79
Philip van Elk
's-Gravenhage
10:16
9:53
80
Niels Dammers
's-Gravenhage
10:20
10:12
81
Thijn Benner
Voorburg
10:35
10:17
82
Tieme Ederveen
's-Gravenhage
10:36
10:28
83
Max van der Meer
's-Gravenhage
10:38
10:31
84
Lucas Tiemens
Voorburg
10:43
10:19
85
Daan van der Meij
's-Gravenhage
10:53
10:41
86
Bryen Tudor Grotendors
's-Gravenhage
10:55
10:48
87
Rafael Aguilar
's-Gravenhage
10:56
10:56
88
Arjanto Fliers
's-Gravenhage
10:56
10:51
89
Maarten Gumbert
's-Gravenhage
11:09
11:09
90
Sacha van Leeuwen
's-Gravenhage
11:13
10:51
91
Pieter Reitsma
's-Gravenhage
11:13
10:56
92
Jay van de Graaf
's-Gravenhage
11:13
11:11
93
Gabriel LANEL FRAGA
's-Gravenhage
11:31
11:16
94
Max Plunk
Voorburg
11:31
11:31
95
Prabhav Bhadrachalam
's-Gravenhage
11:38
11:15
96
Stijn van der Put
's-Gravenhage
11:40
11:40
97
Ruben Tiemen
Voorburg
11:42
11:16
98
Jaimy van Dam
's-Gravenhage
11:45
11:36
99
Antony El Tarifi
's-Gravenhage
11:48
11:48
100
Peter van Beest
's-Gravenhage
11:48
11:34
101
Keano Schuck
's-Gravenhage
11:48
11:21
102
Luca Schaeffer
's-Gravenhage
11:49
11:38
103
Stijn Korving
Voorburg
11:54
11:29
104
Lieuwe Ederveen
's-Gravenhage
11:59
11:38
105
Adam Struggles
's-Gravenhage
12:01
11:42
106
Sven Helmers
's-Gravenhage
12:03
11:44
107
Matteo de Vos
Voorburg
12:16
11:52
108
Kane Schuck
's-Gravenhage
12:23
12:23
109
Kees van Gemert
's-Gravenhage
12:24
12:15
110
Julian Smits
Voorburg
12:31
12:18
111
Fionn Ennis
's-Gravenhage
12:49
12:26
112
Samvel Fielden
's-Gravenhage
12:57
12:34
113
Simon van Beest
's-Gravenhage
12:58
12:44
114
Daan Wijnands
Voorburg
13:06
12:40
115
Julian Tiemens
Voorburg
13:18
12:52
116
Nout Smulders
Voorburg
13:29
13:02
117
Tom van Ruiten
Voorburg
13:37
13:12
118
Oliver Jan Stipek
's-Gravenhage
13:40
13:40
119
Milan van de Kamp
's-Gravenhage
13:45
13:45
120
Daniel El Tarifi
's-Gravenhage
13:53
13:53
121
Bernardo Ribeiro de Ly
's-Gravenhage
13:59
13:43
122
Liam Beek
's-Gravenhage
14:18
14:04
123
Maxime Kuiper
's-Gravenhage
14:33
14:09
124
Christophe Nederhorst
's-Gravenhage
14:37
14:37
125
Julian van dyck Carmon
's-Gravenhage
15:30
15:05
126
Nathan Mourillon
's-Gravenhage
15:54
15:30
127
Oscar Marten
's-Gravenhage
16:17
16:17
MEIS, KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Denise de Does
Haag Atletiek
5:52
5:51
2
Lianne van Oosterwijk
Voorburg
6:23
6:22
3
Nila Knoester
Sparta
6:27
6:26
4
Merel van Dam
Sparta
6:28
6:26
5
Olivia Walk
Zaventem (BEL)
6:29
6:27
6
Sandy de Does
Haag Atletiek
6:49
6:47
7
Maya Akopian
Delft
7:01
6:58
8
Esther van Grol
Sparta
7:13
7:11
9
Nelina Malterre
's-Gravenhage
7:20
7:15
10
Nikki de Does
Haag Atletiek
7:30
7:28
11
Julia van Wichen
Waddinxveen
7:40
7:35
12
Carlotta Drewer
's-Gravenhage
7:43
7:40
13
Meyem Cakir
Basisschool Cosmicus
7:51
7:47
14
Noor den Otter
's-Gravenhage
8:02
7:50
15
Esmée van Wichen
Waddinxveen
8:08
8:04
16
Ava Abtahi
Voorburg
8:09
8:09
17
Eva van Dongen
Voorburg
8:12
8:07
18
Valerie Fournier
's-Gravenhage
8:18
8:15
19
Julie Hermans
's-Gravenhage
8:19
8:14
20
Yasmin Day
's-Gravenhage
8:19
8:15
21
Anna Dukate
's-Gravenhage
8:25
8:17
22
Sofie Brinksma
Sparta
8:31
8:24
23
Anna van Elk
's-Gravenhage
8:31
8:22
24
Marijke Koese
's-Gravenhage
8:31
8:23
25
Nadia Lie
's-Gravenhage
8:34
8:31
26
Fien Tielemans
's-Gravenhage
8:35
8:33
27
Lea Serveille
's-Gravenhage
8:36
8:14
28
Vera Palman
's-Gravenhage
8:39
8:39
29
Maaike Halsema
's-Gravenhage
8:42
8:40
30
Wlada van der Wilt
's-Gravenhage
8:46
8:40
31
Luisa Violetta Evans
's-Gravenhage
8:48
8:45
32
Arisa Özbasi
Basisschool Cosmicus
8:50
8:46
33
Willemijn van der Wind
's-Gravenhage
8:54
8:42
34
Lisa Scholtes
Voorburg
8:56
8:56
35
Nienke Sweers
's-Gravenhage
9:03
8:59
36
Pieke Bijsterbosch
's-Gravenhage
9:06
9:03
37
Nesibe Yunlu
Basisschool Cosmicus
9:07
9:03
38
Tijger Hogeweg
's-Gravenhage
9:13
9:10
39
Isis Lemmink
's-Gravenhage
9:13
9:10
40
Roos Bruggeman
's-Gravenhage
9:15
9:13
41
Myrthe van Gils
's-Gravenhage
9:16
9:14
42
Nurali Wijnands
Voorburg
9:16
9:09
43
Sofie Korenhof
's-Gravenhage
9:18
9:14
44
Madelief Dumoulin
's-Gravenhage
9:19
9:10
45
Annelot Le Haen
's-Gravenhage
9:20
9:10
46
Julia Keesmaat
Voorburg
9:21
9:10
47
Flore Balme
Voorburg
9:30
9:30
48
Amy Lie
's-Gravenhage
9:33
9:30
49
Kaitlyn D'Mello
's-Gravenhage
9:39
9:27
50
Daniëlle van Gemert
's-Gravenhage
9:40
9:36
51
Sadie Waters
's-Gravenhage
9:44
9:35
52
Wende Lemmink
's-Gravenhage
9:45
9:26
53
Roxy van Leeuwen
's-Gravenhage
9:45
9:24
54
Celeste Rifaq
Sparta
9:46
9:29
55
Karen van Staalduinen
Wassenaar
9:47
9:36
56
Zahra Day
's-Gravenhage
9:54
9:48
57
Mia Panovska
Nieuw-Vennep
9:54
9:49
58
Xiomara Hamer
's-Gravenhage
9:54
9:43
59
Dewi van Dam
's-Gravenhage
9:57
9:49
60
Ana de Castro
's-Gravenhage
9:59
9:59
61
Roos van Damme
Rijswijk Zh
10:00
9:40
62
Fleur Korenhof
's-Gravenhage
10:03
9:59
63
Isis Potgiesser
's-Gravenhage
10:03
9:46
64
Ilse Huigen
's-Gravenhage
10:08
9:55
65
Carolina Koopman
's-Gravenhage
10:17
10:07
66
Janneke Robers
's-Gravenhage
10:20
10:09
67
Gabriela Tallgren-Pant
's-Gravenhage
10:22
10:06
68
Pluk Roodvoets
's-Gravenhage
10:22
9:58
69
Ceren Bulut
IMC Weekendschool
10:28
10:28
70
Anuja Sarajbali
IMC Weekendschool
10:29
10:29
71
Rosa Waters
's-Gravenhage
10:31
10:15
72
Maja Saldan
's-Gravenhage
10:34
10:25
73
Anna-Maria Schroder
Wassenaar
10:38
10:23
74
Maartje Korving
Voorburg
10:41
10:15
75
Brito Pound
's-Gravenhage
10:41
10:25
76
Marit Robers
's-Gravenhage
10:42
10:31
77
Caroline Koese
's-Gravenhage
10:45
10:21
78
Caitlyn Krijger
's-Gravenhage
10:45
10:43
79
Yiran Zhang
's-Gravenhage
10:51
10:35
80
Isabelle Hancock
Voorburg
10:51
10:35
81
Phileine Vieira Visser
's-Gravenhage
11:00
10:47
82
Elizabeth Kuiper
's-Gravenhage
11:09
10:45
83
Salomé Delchambre
's-Gravenhage
11:15
11:12
84
Meryem Cicek
Basisschool Cosmicus
11:26
11:23
85
Franca Navarro
's-Gravenhage
11:28
11:13
86
Maia Marten
's-Gravenhage
11:36
11:20
87
Maria Clara Ignat
Voorburg
11:37
11:27
88
Courchet Louise
's-Gravenhage
11:41
11:15
89
Bibi van Leeuwen
's-Gravenhage
11:59
11:37
90
Eva van de Meer
's-Gravenhage
12:06
11:56
91
Eiske Steur
's-Gravenhage
12:29
12:10
92
Madison Yupari Zarate
Voorburg
12:33
12:28
93
Bente van de Kamp
's-Gravenhage
12:44
12:28
94
Margaux Groleau
Voorburg
12:51
12:51
95
Ana Sophia Ikeda
's-Gravenhage
13:14
12:58
96
Emilie Groleau
Voorburg
13:51
13:51
97
Oumima el Katabi
IMC Weekendschool
14:24
14:24
98
Naarah Smeele
Voorburg
14:24
14:05
99
Clara Fielen
's-Gravenhage
14:25
14:03
100
Merlin van de Graaf
's-Gravenhage
14:29
14:25
101
Antonella Leemkuil
's-Gravenhage
15:04
15:04
102
Elena Isabel Ignat
Voorburg
15:09
15:00
103
Elisa Lopez
's-Gravenhage
15:58
15:33
104
Janneke Reitsma
's-Gravenhage
16:08
15:50
105
Keira carmona Pereira
's-Gravenhage
16:17
15:52
106
Naja del Pasqua
Voorburg
17:04
17:04
107
Anna Lucia van Mourik
's-Gravenhage
17:42
17:23
MS10, 10KMSCHOLENL.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim de Wildt
HML
44:13
44:05
2
Reinier Heistek
Insp S de Vriesschoo
48:36
48:31
3
Tycho Ugen
HML
51:32
51:23
4
Sam Spendel
HML
51:42
51:33
5
Thom de Bruijn
HML
55:54
54:29
6
Ricky vd Meer
Insp S de Vriesschoo
57:30
57:23
7
Daniel Junaid
Insp S de Vriesschoo
57:35
57:29
8
Peter
HML
57:51
57:07
9
Meghan Arentsen
HML
1:00:14
59:30
10
Lester Paludanus
Insp S de Vriesschoo
1:16:46
1:15:10
VS10, 10KMSCHOLENL.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mijke den Haan
HML
49:16
48:34
2
Anouk Bowier
HML
55:40
54:57
3
Nathalie Colenbrander
HML
1:00:16
59:33
MS05, 5KMSCHOLENL.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart Ruwaard
Segbroek 1
18:38
18:38
2
Robin Taen
HML-Klas 3C
18:55
18:51
3
Eloy Robillard
Lycée français Vince
19:23
19:19
4
Thomas Jansen
Segbroek 1
20:04
20:03
5
Noah Mamu
JWS-Sportcampus
20:11
19:57
6
Marcus Rodrigues
JWS-Sportcampus
20:20
20:04
7
Gerard Gielen
Segbroek 1
21:04
20:58
8
Elorn Hamon
Lycée français Vince
21:12
21:07
9
Teun van der Nat
HML-klas 1C
21:19
21:05
10
Joppe Eising
HML Klas 2D
21:30
20:39
11
Benjamin Coolen
HML-klas 1C
21:51
21:47
12
Joffrey Straub
Segbroek 1
21:55
21:47
13
Bram Ros
Segbroek 1
21:57
21:50
14
Yoran van Voskuilen
Segbroek 1
21:57
21:51
15
Matthias Veneri
Segbroek 1
22:07
22:00
16
Mark van den Vis
Segbroek 1
22:10
22:04
17
Stijn Willems
HML Klas 2D
22:11
21:20
18
Thomas Zuidwijk
Segbroek 1
22:19
22:12
19
Mick Zuidwijk
Segbroek 1
22:19
22:12
20
Ian Schipper
HML Klas 2D
22:20
21:29
21
Sam Hartogs
Aloysius College 3
22:29
22:08
22
Victor Themps
HML Klas 2D
22:32
21:42
23
Coen van Zuylen
Aloysius College 3
22:33
22:13
24
Usama Yacoub
Segbroek 1
22:36
22:29
25
Joep Feltzer
HML-Klas 2C
22:45
22:42
26
Matia Zuccollo
HML-Klas 3C
22:51
22:47
27
Ayorinde Oladipo
JWS-Sportcampus
23:11
22:56
28
Timon Tean
HML-klas 1C
23:17
23:03
29
Wouter Blom
HML-Klas 3C
23:26
23:21
30
Jip Schwering
HML-Klas 3C
23:29
23:25
31
Cas Oudijk
HML-Klas 3C
23:35
23:26
32
Christian Malig
Aloysius College 3
23:36
22:38
33
Sebas Mujica Philippi
HML Klas 2D
23:36
23:05
34
Luc Meylaerts
HML Klas 2D
23:37
23:33
35
Yves Bakker
Lycée français Vince
23:42
23:40
36
Startnummer 4210
Lycée français Vince
23:43
23:28
37
Raf Meylaerts
HML-klas 1C
23:44
23:40
38
Emiel Niehof
HML-klas 1C
23:45
23:41
39
Pacha Verhoeven
Aloysius College 2
23:49
23:46
40
Tibor Bartfai
HML-klas 1C
23:58
23:44
41
Leon Freyen
Segbroek 1
23:59
23:58
42
Mohamed Mahsoub
JWS-Sportcampus
24:11
23:56
43
Joshuo Maduro
JWS-Sportcampus
24:14
23:59
44
Kacper Debski
JWS-Sportcampus
24:23
24:23
45
Ibrahim M
JWS-Sportcampus
24:35
23:42
46
Jonas van Dijk
Aloysius College 1
24:40
24:33
47
Jesse Noordover
Aloysius College 3
25:30
25:22
48
Jasper Mol
HML-Klas 3C
25:38
25:29
49
Hervé Verwee
HML-klas 1C
25:40
25:25
50
Julian Dolan
HML-Klas 3C
25:59
25:50
51
Ilias el Kobai
IMC Weekendschool
26:11
25:59
52
Miguel Borst
Aloysius College 3
26:11
25:27
53
HakimEl Yajloufi
JWS-Sportcampus
26:31
25:38
54
Sep de Vries
HML-Klas 3C
27:34
27:08
55
Jesse Suurmond
HML-Klas 2C
27:36
27:32
56
Kevin Doebar
Aloysius College 2
27:51
27:09
57
Yilmaz Tut
Aloysius College 2
27:51
27:12
58
Stan van der Wees
HML Klas 2D
27:59
27:39
59
Yusuf Yungul
IMC Weekendschool
28:07
27:59
60
Lynn van der Ende
HML-Klas 2C
28:16
28:13
61
Mohamed Suleman
JWS-Sportcampus
28:19
27:26
62
Peter Ramondt
Aloysius College 3
28:47
27:57
63
Niek van Leeuwen
Segbroek 1
29:13
29:06
64
Stéphane Latil
Lycée français Vince
29:21
28:40
65
Tristan Rosenbaum
Segbroek 1
29:41
29:33
66
Mike Collet
Aloysius College 3
29:48
29:02
67
Sven Hepkema
Aloysius College 3
29:49
29:02
68
Victor Mujica
HML-klas 1C
30:02
29:47
69
Ibtissam el Morabit
Aloysius College 1
30:12
29:25
70
Gabriel Andreozzi
JWS-Sportcampus
30:14
29:23
71
Saqlain Azam
Aloysius College 2
30:24
30:17
72
Yama Ahmadi
JWS-Sportcampus
30:46
29:54
73
Jason Horlings
Aloysius College 3
31:05
30:18
74
Claes Smallenbroek
HML Klas 2D
31:26
31:23
75
Shabir Bokhari
Aloysius College 2
31:49
31:02
76
Arvind Ramautar
IMC Weekendschool
32:11
31:29
77
Cas Kuipers
HML 5 km
32:49
32:26
78
Bimar Oldenstam
Aloysius College 2
33:00
32:20
79
Joshua Hermans
Aloysius College 1
33:21
33:14
80
Niels Assendelft
Aloysius College 3
33:24
32:36
81
Sander Bruines
HML-Klas 2C
33:27
33:22
82
Ela Olgun
IMC Weekendschool
33:39
33:34
83
Andre Parada
JWS-Sportcampus
33:44
32:52
84
Jim Bal
IMC Weekendschool
34:02
33:49
85
Varesh Ghogi
IMC Weekendschool
34:04
33:52
86
Shung Li
JWS-Sportcampus
34:10
33:19
87
John Mann
HML-klas 1C
35:08
34:53
88
Maurits Revis
HML-klas 1C
35:09
35:06
89
Dennis Rizvic
Aloysius College 2
35:10
34:30
90
Koen Batist
Aloysius College 3
35:23
34:35
91
Loubna Mounir
IMC Weekendschool
35:24
35:19
92
Sukriye Yildrim
IMC Weekendschool
36:26
35:43
93
Fati Yildrim
Aloysius College 2
37:07
37:01
94
Imane Bakkich
IMC Weekendschool
37:09
36:27
95
Missane Yamani
IMC Weekendschool
37:18
36:33
96
Tyulyay Syuleyman
JWS-Sportcampus
37:43
36:49
97
Redouan el Yahiaoui
IMC Weekendschool
37:45
37:33
98
Giovanni Jaggoe
IMC Weekendschool
38:03
37:20
99
Tijmen Clement
HML Klas 2D
39:12
38:41
100
David Visser
HML Klas 2D
39:42
39:11
101
Buse Aiden
IMC Weekendschool
40:35
40:35
102
Yoyssef Boulehouai
Aloysius College 2
41:58
41:53
103
Taoufiq Idrissi
Aloysius College 2
41:59
41:52
104
Tayfun Erdogan
IMC Weekendschool
43:18
42:33
105
Gabriel Hassan
Aloysius College 1
46:39
46:32
106
Berend Buiten
Aloysius College 1
46:43
45:57
VS05, 5KMSCHOLENL.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dominique de Beer
Segbroek 1
23:48
23:46
2
Maud Plichta
HML-klas 1C
24:00
23:43
3
Disney Roeleveld
Segbroek 1
25:39
25:30
4
Fleur van de Ende
HML-klas 1C
25:48
25:30
5
Frederike van Esch
HML-Klas 3C
26:33
26:07
6
Andrea Bajireanu
HML Klas 2D
27:24
27:19
7
Annabel Tielemans
HML Klas 2D
27:53
27:48
8
Julia van der Wees
HML 5 km
27:59
27:40
9
Lasseur Noëlle
Lycée français Vince
28:48
28:08
10
Danaë Verbij
HML-klas 1C
29:40
29:21
11
Monin Claire
Lycée français Vince
29:54
29:14
12
Liza Vogelaar
HML-klas 1C
30:01
29:46
13
Willemijn ten Wolde
Aloysius College 3
30:27
29:42
14
Margaret Moriba
JWS-Sportcampus
30:31
30:23
15
Camemi Di Giorgi
Segbroek 1
30:32
30:23
16
Patrycja Przydatek
JWS-Sportcampus
30:39
29:46
17
Mia Ruesen
HML-Klas 2C
30:47
30:43
18
Danielle Rieken
Segbroek 1
30:58
30:49
19
Rosalinde van den Berg
Aloysius College 3
31:15
30:28
20
Henriëtte Boeve
HML
31:16
30:50
21
Carly van Wouwen
Segbroek 1
31:33
31:22
22
Annette Holst
Segbroek 1
32:14
32:05
23
Beeke Rog
Aloysius College 3
33:05
32:21
24
Zara Gungor
HML-klas 1C
33:08
32:53
25
Emma Hagendoorn
Segbroek 1
33:39
33:29
26
Stephanie Schijvens
HML-klas 1C
34:09
33:54
27
Emma Fritz
HML 5 km
34:10
33:33
28
Edzhe Mehmed
JWS-Sportcampus
34:11
33:17
29
Jinte Snijders
Segbroek 1
34:19
34:16
30
Megan Camphuijsen
Aloysius College 3
34:24
33:37
31
Sabine Wupkes
HML-Klas 2C
34:28
34:26
32
Zara Mayer
HML-Klas 2C
34:28
34:26
33
Nicky Huijboom
HML-Klas 3C
34:47
34:22
34
Romy Fonhof
HML-klas 1C
35:06
34:50
35
Bibi de Jong
HML-klas 1C
35:07
34:51
36
Ashwaria Jaggoe
IMC Weekendschool
35:28
35:25
37
Nelly Jonis
Aloysius College 2
35:52
35:05
38
Shaylarean Baumgard
Aloysius College 2
36:04
35:18
39
Tahmina Daqiq
Aloysius College 2
36:09
35:24
40
Wanshika Badloe
HML-Klas 2C
39:05
39:02
41
Imane Amrani
Aloysius College 2
39:38
38:54
42
Sadaf Nadim
Aloysius College 2
39:42
38:56
43
Nouhaila Aït El Hadj
Aloysius College 2
40:43
40:36
44
Britney van Hagen
Aloysius College 2
42:15
41:28
45
Appellonia Kandhai
Aloysius College 2
43:01
42:54
46
Sabrin Rabhi
IMC Weekendschool
43:09
42:27
47
Monisha
IMC Weekendschool
43:13
42:32
48
Sonja van Megchelen
Aloysius College 3
46:40
45:54
49
Aisha Malik
Aloysius College 2
47:11
46:27
MB10, 10KMBUSINESSL.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gearoid O'Shea
European Patent Offi
36:00
35:44
2
Nicolas Etienne
European Patent Offi
37:08
36:52
3
Valerio Targon
European Patent Offi
37:13
36:57
4
Bas Albers
ministerie van VenJ
37:31
37:27
5
Michal Bialozyt
CB&I Nederland 2
38:03
37:51
6
Ron de Heij
CBS 1
38:11
38:01
7
Phil Bream
European Patent Offi
38:15
38:01
8
Sytse Zuidema
Aegon N.V. 2
38:33
38:18
9
Mike Vrolijk
ministerie van VenJ
38:48
38:41
10
Rob Bream
European Patent Offi
38:57
38:40
11
Pierre van Leeuwen
Aegon N.V. 1
38:57
38:54
12
Hans Wesseling
Algemene Rekenkamer
39:04
39:00
13
Peter Kromdijk
Pels Rijcken & Droog
39:17
39:09
14
Ron Heijkant
ministerie van VenJ
39:17
39:10
15
Arjan van Loon
CBS 1
39:50
39:39
16
Jamie Chisholm
Fugro
39:56
39:35
17
Maarten Wit
CB&I Nederland 2
40:13
40:02
18
Arjen Puite
SSC-ICT Haaglanden 1
40:18
40:11
19
Vincent Aubin
GDF SUEZ E&P Nederla
40:27
40:17
20
Martijn Aikema
Atrium Vastgoedmanag
40:38
40:27
21
Onno van Steenis
HP 1
40:48
40:27
22
Francois Lanel
European Patent Offi
40:58
40:42
23
Jeroen Kreuk
Aegon N.V. 1
41:11
41:07
24
Jan Douwe Wansink
GDF SUEZ E&P Nederla
41:15
40:49
25
Gijs Hehenkamp
P-Direkt
41:23
41:16
26
Bastiaan Blokland
APM Terminals Manage
41:41
41:15
27
Nico Parasie
Fugro
41:47
41:26
28
Maarten Edelman
KING
41:57
41:48
29
Peter Schaaff
Den Haag Marketing
42:03
41:47
30
Jan Mooij
HP 1
42:06
40:46
31
Marcel Cools
HP 1
42:09
41:57
32
Andre Schipper
Fugro
42:10
41:57
33
Gijs Maclean
ING Investment Manag
42:13
41:50
34
Gijs Hofland
KijkMijnHuis
42:14
41:41
35
Eric Spaans
ministerie van VenJ
42:23
42:03
36
Frank Walrave
CBS 1
42:36
42:28
37
Matthijs Oosterveen
Kennis/MinOCW 1
42:39
42:11
38
Robbert Geerlings
Atrium Vastgoedmanag
42:48
42:06
39
Giorgio Santinelli
Fugro
43:05
42:42
40
Wim Schleicher
Aegon N.V. 1
43:09
43:04
41
Roeland Sorber
Algemene Rekenkamer
43:10
43:00
42
Martine Hendriksen
Algemene Rekenkamer
43:14
43:09
43
Gautier Daniau
GDF SUEZ E&P Nederla
43:24
43:14
44
Ron Bel
Algemene Rekenkamer
43:29
43:23
45
Leon Schadee
Fugro
43:34
43:13
46
Sander Dreier Gligoor
Aegon N.V. 1
43:37
43:25
47
Hedzer Komduur
ministerie van VenJ
43:40
43:24
48
Niels Hogendoorn
SSC-ICT Haaglanden 1
43:40
43:26
49
Michel Mafficioli
ING Investment Manag
43:42
43:03
50
Alistair Perkins
ING Investment Manag
43:47
43:29
51
Marcel Toet
ministerie van VenJ
43:52
43:40
52
Mehmet Aksoy
NSR 2
43:53
43:07
53
Henk Emmerzaal
ministerie van VenJ
44:00
43:55
54
Michel Berghuis
Witteveen+Bos
44:04
43:32
55
Bram Bronsveld
ministerie van VenJ
44:07
43:48
56
Herman Beun
Algemene Rekenkamer
44:08
43:58
57
Ole Nielsen
European Patent Offi
44:08
43:41
58
Cyril van Schijndel
ministerie van VenJ
44:09
43:51
59
Jasper de Bie
ministerie van VenJ
44:12
43:54
60
Kevin Hille
ING Investment Manag
44:13
43:52
61
Dick Schoof
ministerie van VenJ
44:19
43:59
62
Paul Erkelens
KING
44:20
43:38
63
Aldo Bouman
Algemene Rekenkamer
44:22
44:06
64
Stephen Hubee
ING Investment Manag
44:46
44:39
65
Marco van der Maas
Nationale Nederlande
44:48
44:08
66
Sean Yakoub
SSC-ICT Haaglanden 1
44:54
44:40
67
Mitchell Pauwels
HP 3
44:54
44:25
68
Jurgen Tolsma
ING Investment Manag
44:54
43:34
69
Justus van de Sande
ministerie van VenJ
44:56
44:38
70
Bas Spreij
ministerie van VenJ
44:56
44:48
71
Marc Weijmar
ministerie van VenJ
44:56
44:12
72
Lennert Branderhorst
ministerie van VenJ
44:57
44:38
73
Peter Spaans
ministerie van VenJ
45:00
44:33
74
Steven Datema
Kennis/MinOCW 1
45:07
44:38
75
Wouter Sotthewes
Fugro
45:11
44:51
76
Jeroen Kuerble
Sdu Uitgevers B.V. 1
45:12
44:50
77
Johan Lomholt
APM Terminals Manage
45:16
44:49
78
Jeroen Freriks
Algemene Rekenkamer
45:17
45:02
79
Maarten van Hees
APM Terminals Manage
45:18
44:49
80
Harry Honen
HP 1
45:18
44:53
81
Startnummer 4467
WTC The Hague Busine
45:19
44:54
82
Erik van der Graaf
CB&I Nederland 2
45:21
45:03
83
Maarten Maas
Witteveen+Bos
45:31
44:58
84
Leon Valkenburg
Witteveen+Bos
45:42
45:10
85
Jordi Zuijdervelt
P-Direkt
45:47
45:33
86
Dirkjan Klip
Algemene Rekenkamer
45:47
45:31
87
Paul den Hollander
Algemene Rekenkamer
45:48
45:39
88
Henk Braam
Nuffic
45:49
45:38
89
Marco Scholten
SSC-ICT Haaglanden 1
45:51
45:13
90
Joost Broumels
KING
46:01
45:21
91
Robbert Brouwer
KijkMijnHuis
46:02
45:28
92
Jos Toth
ministerie van VenJ
46:04
45:45
93
Bas Braakman
ARS T&TT
46:05
45:28
94
Frédéric Laué
European Patent Offi
46:06
44:45
95
Lesther de Bruin
ministerie van VenJ
46:11
45:55
96
Dennis Steeman
Motivaction internat
46:19
46:14
97
Jorn Lingsma
Motivaction internat
46:20
46:15
98
André Dijkhuijs
Vanberkel Profession
46:23
46:12
99
Peter van Gelder
Fugro
46:25
46:04
100
Remco den Haan
CB&I Nederland 1
46:29
45:50
101
Ronald Bode
HP 3
46:32
46:12
102
Mark Jones
European Patent Offi
46:35
46:17
103
Tom Basten
Fugro
46:39
46:18
104
Jeroen Deggeller
Atrium Vastgoedmanag
46:41
45:59
105
Raoul van der Weijden
GDF SUEZ E&P Nederla
46:41
46:06
106
Jono de Roeck
ministerie van VenJ
46:42
46:28
107
Antony Furlong
International Baccal
46:44
46:20
108
Marcel Zuidwijk
SSC-ICT Haaglanden 3
46:48
46:34
109
Henk Bretveld
NSR 1
46:48
46:03
110
Ed Helsloot
NSR 2
46:48
46:29
111
Steven Brodie
ING Investment Manag
46:55
46:25
112
Rick Nagle
ING Investment Manag
47:01
46:37
113
Michael Kelly
European Patent Offi
47:05
46:40
114
Roel van Marle
Kennis/MinOCW 1
47:07
46:39
115
Sander van Schilt
ministerie van VenJ
47:08
46:55
116
Vincent Adolfs
HP 2
47:09
46:37
117
Rijk van Ark
Primum Mobilé
47:21
46:54
118
Nikki Mulder
Fugro
47:22
47:01
119
Sander Mechielsen
ministerie van VenJ
47:27
47:09
120
Douwe Pietersma
SSC-ICT Haaglanden 3
47:28
47:15
121
Adri vd Graaf
Aegon N.V. 1
47:29
47:11
122
Ryan Caley
CB&I Nederland 2
47:31
47:03
123
Dinesh Baidjoe
ministerie van VenJ
47:32
47:21
124
Aad van Heijningen
CBBS bv
47:34
47:04
125
Ralph Severijns
ministerie van VenJ
47:35
47:15
126
John van Zweeden
ING Investment Manag
47:40
47:30
127
Marcel Segaar
AFAS Circustheater
47:41
47:29
128
John Leijsma
SES
47:45
47:33
129
Sjoerd Matla
Aegon N.V. 1
47:54
47:36
130
Michel Martinez
ministerie van VenJ
47:56
47:33
131
José Alconchel
European Patent Offi
47:57
47:32
132
Ilco van Spijker
ING Investment Manag
48:03
47:39
133
Raymond de Kruif
ministerie van VenJ
48:05
47:48
134
Ernst Tews
AFAS Circustheater
48:07
47:54
135
Matthieu Rosello
European Patent Offi
48:09
47:42
136
Nico van der Ven
ARS T&TT
48:15
47:39
137
Peter Hooendoorn
Pels Rijcken & Droog
48:18
47:50
138
Laszlo Barz
ARS T&TT
48:18
47:43
139
Ib Waterreus
Kennis/MinOCW 1
48:20
47:39
140
Cor van der Krogt
P-Direkt
48:20
47:52
141
Marius Hayes
CB&I Nederland 1
48:22
47:50
142
Tom Hoyer
BarentsKrans N.V.
48:22
47:55
143
Jan Korenhof
ministerie van VenJ
48:24
47:48
144
Arnaud Hordijk
AFAS Circustheater
48:27
48:16
145
Coen Terbrack
ministerie van VenJ
48:27
48:22
146
Peter Kalisvaart
Dunea 2
48:28
47:41
147
Peter Albers
ministerie van VenJ
48:31
48:28
148
Karim Darwish
Nuffic
48:32
47:55
149
Niall Stive
BarentsKrans N.V.
48:36
47:51
150
Dennis van Gils
GDF SUEZ E&P Nederla
48:41
47:57
151
Andries Bloem
ING Investment Manag
48:42
48:18
152
Wim Langelaan
Aegon N.V. 2
48:42
48:24
153
Iman Brinkman
Pels Rijcken & Droog
48:44
48:16
154
Bram Bosch
Atrium Vastgoedmanag
48:44
47:58
155
Danny Koning
Het CAK
48:51
48:18
156
Nico Ammeraal
NSR 1
48:58
48:39
157
Jules van Well
WTC The Hague Busine
48:58
48:33
158
Joost van Rijswijk
Co & Co Solutions b.
48:59
48:08
159
Berend Broerse
Sdu Uitgevers B.V. 2
49:00
48:39
160
Jeroen de Wolf
HP 1
49:00
47:42
161
Aad van Ravesteijn
Nationale Nederlande
49:04
48:25
162
Gez Draycott
SES
49:04
48:26
163
Ruud Corino
ministerie van VenJ
49:05
47:48
164
Startnummer 4468
WTC The Hague Busine
49:07
48:42
165
Richard van den Brink
WTC The Hague Busine
49:14
48:50
166
Axel Lemmens
WTC The Hague Busine
49:15
48:51
167
Geert Roseboom
Het CAK
49:18
48:47
168
Michel Helgers
Dunea 1
49:19
48:31
169
Peter Schrijver
P-Direkt
49:19
47:59
170
Nabil Khalil
OVSoftware
49:28
47:43
171
Ralph van Gelderen
Aegon N.V. 2
49:30
49:11
172
Martin van Leeuwen
Fugro
49:31
49:05
173
Sjors Luiten
KijkMijnHuis
49:33
48:57
174
Leo van Geest
Nuffic
49:36
49:26
175
Bert van Rheenen
Nuffic
49:37
49:00
176
Thijs Nagel
ING Investment Manag
49:38
49:16
177
Hans Vermeulen
ING Investment Manag
49:41
49:15
178
Stan Beckers
ING Investment Manag
49:41
48:22
179
Mohammed Elmahsami
NSR 2
49:41
48:53
180
Rob Aardoom
Sdu Uitgevers B.V. 2
49:49
49:29
181
Yoshua Weijl
ARS T&TT
49:50
49:14
182
Koenraad van Hasselt
Primum Mobilé
49:52
49:25
183
Boudewijn Hoogenraad
ING Investment Manag
49:53
49:32
184
Neil Hendry
International Baccal
49:59
49:35
185
Guus Freriks
GDF SUEZ E&P Nederla
49:59
49:24
186
Lode Simons
KijkMijnHuis
50:03
49:30
187
Hein-Jan Vink
Algemene Rekenkamer
50:08
49:55
188
Miguel Boerboom
KING
50:15
49:36
189
Alexander Hoffman
HP 3
50:16
48:30
190
Ferdinand v 't Hoogerh
ministerie van VenJ
50:17
50:00
191
Antonio van den Berg
SSC-ICT Haaglanden 1
50:18
49:41
192
Nils Verbraeken
CBBS bv
50:22
49:53
193
Pieter Kootte
SSC-ICT Haaglanden 2
50:23
48:24
194
Edwin Korving
Het CAK
50:25
49:53
195
Rémi Claessen
European Patent Offi
50:35
50:08
196
Remco Zijlstra
Atrium Vastgoedmanag
50:36
49:53
197
Onno Versluis
SSC-ICT Haaglanden 3
50:41
50:06
198
Jurgen Kraan
SRK Rechtsbijstand
50:41
49:51
199
Peter Groen
ministerie van VenJ
50:41
50:26
200
Matthew Goode
Fugro
50:44
50:25
201
Brahim Bouzambou
Aegon N.V. 2
50:51
50:40
202
Robert Aalpol
GDF SUEZ E&P Nederla
50:52
50:25
203
Martin Albus
HP 2
50:52
49:32
204
Roeland de Mol
BarentsKrans N.V.
50:53
50:08
205
Rob de Wit
HP 3
50:58
50:29
206
Jeroen Rodigas
ING Investment Manag
51:00
50:38
207
Frank Veeren
CBBS bv
51:04
50:31
208
Marcel ten Broeke
Aegon N.V. 2
51:12
50:58
209
Jeremy Guyomard
GDF SUEZ E&P Nederla
51:15
51:04
210
Jan Steegstra
CB&I Nederland 1
51:16
50:59
211
Lodewijk Bos
Fugro
51:17
50:52
212
Jelmer Procee
Pels Rijcken & Droog
51:21
50:40
213
Bob Tulleken
ministerie van VenJ
51:23
51:17
214
Wieger Houtman
BarentsKrans N.V.
51:30
50:43
215
Edwin Kuilboer
HP 2
51:32
51:02
216
Frank van der Linden
CBS 2
51:34
50:59
217
Jan-Kees den Haan
Fugro
51:36
51:13
218
Willem Heemskerk
Pels Rijcken & Droog
51:37
50:56
219
Sam van der Weide
Pels Rijcken & Droog
51:39
50:57
220
Ewout Rotteveel
Het CAK
51:41
51:10
221
Alex Lahpor
Den Haag Marketing
51:41
51:20
222
Vincent Barsacq
APM Terminals Manage
51:44
51:19
223
Warren George
International Baccal
51:57
51:33
224
Stephen O'Shaughnessy
SES
51:57
51:43
225
Marco Heida
Primum Mobilé
51:59
51:30
226
Eric Keij
OVSoftware
52:00
51:17
227
SRK Medewerker
SRK Rechtsbijstand
52:01
51:11
228
Hans van de Giessen
CBS 2
52:04
51:36
229
Peter ten Haken
Nationale Nederlande
52:06
51:27
230
Menno van Eijk
ING Investment Manag
52:10
51:47
231
Theo Hooghiemstra
OVSoftware
52:10
52:07
232
Idius Felix
KING
52:12
51:32
233
Peter Diez
ministerie van VenJ
52:13
51:59
234
Fadil Ichou
CB&I Nederland 1
52:13
50:21
235
Michel van Eeuwen
SSC-ICT Haaglanden 1
52:16
51:37
236
Lyes Chebrek
APM Terminals Manage
52:20
51:52
237
Florian Bankeman
ING Investment Manag
52:20
51:54
238
Serge Mans
ING Investment Manag
52:25
52:01
239
Pim Luiten
KijkMijnHuis
52:26
51:51
240
Dirk Jan Koopman
HP 2
52:28
51:11
241
Sander Riemersma
APM Terminals Manage
52:33
52:06
242
Arnout Mulder
Co & Co Solutions b.
52:37
51:46
243
Startnummer 4769
OVSoftware
52:38
51:55
244
Heraldy Oetomo
AFAS Circustheater
52:42
52:30
245
Paul Jansen
CB&I Nederland 2
52:44
50:52
246
Erkan Ilkhan
NSR 1
52:45
51:58
247
Edwin Krom
Atrium Vastgoedmanag
52:51
52:10
248
Olivier Hendriks
ministerie van VenJ
52:55
52:42
249
Martin Meijer
P-Direkt
52:57
52:30
250
Peter Luijendijk
SSC-ICT Haaglanden 2
53:02
52:25
251
Hanno Weima
International Baccal
53:04
51:01
252
Jeroen de Haan
ING Investment Manag
53:09
52:47
253
Pasquale Attrotto
CB&I Nederland 2
53:11
51:54
254
Benno Jacobs
ministerie van VenJ
53:12
52:56
255
Bob van Berkel
Vanberkel Profession
53:22
52:40
256
Matthijs Kerkvliet
Algemene Rekenkamer
53:22
53:06
257
Glenn Roepnarain
ministerie van VenJ
53:34
53:20
258
Wim Blom
CBS 1
53:46
52:59
259
Remco Zwiers
CB&I Nederland 1
53:46
53:06
260
Harry Wilmink
CBS 2
53:48
53:34
261
Aldo Noback
Co & Co Solutions b.
53:49
52:58
262
Viktor de Groot
KING
53:51
53:10
263
Hans Besselink
Pels Rijcken & Droog
53:54
53:09
264
Wilco Brinkman
Kennis/MinOCW 2
53:56
53:11
265
Daniel Sterke
CBBS bv
53:58
53:26
266
Dave Wiggers
CBBS bv
53:58
53:26
267
Lennart Cramer
Den Haag Marketing
54:14
53:25
268
Ralf van Peeren
Den Haag Marketing
54:15
52:42
269
Willem van Eynde
ING Investment Manag
54:20
53:57
270
Peter Brummer
ING Investment Manag
54:23
52:25
271
Ronald Groen
Witteveen+Bos
54:26
53:55
272
Paul van Eynde
ING Investment Manag
54:27
54:05
273
Fred Mahler
HP 3
54:30
54:01
274
Henk Stegeman
HP 2
54:30
54:01
275
Rutger van der Stijl
SSC-ICT Haaglanden 1
54:31
53:36
276
Ruud Spaans
NSR 1
54:39
53:46
277
Arie van der Harst
Fugro
54:40
54:18
278
Leandros van den Berg
Fugro
54:45
54:24
279
Boy Gailjaard
Atrium Vastgoedmanag
54:47
54:06
280
Geense
ministerie van VenJ
54:50
54:29
281
Jan Baas
BarentsKrans N.V.
54:50
54:22
282
Xavier Barrillon
International Baccal
54:52
54:27
283
Alexandre Tissier
GDF SUEZ E&P Nederla
54:53
54:28
284
Wouter Janssen
Den Haag Marketing
54:56
53:22
285
Edwin Mafficioli
ING Investment Manag
54:58
54:20
286
Hendrik Derlagen
HP 2
54:59
54:30
287
Ewoud Hage
Nationale Nederlande
55:01
54:20
288
Alex Holvoet
SES
55:02
54:22
289
Miguel Ángel Labayen T
Fugro
55:02
54:41
290
Pieter van den Elshout
Primum Mobilé
55:03
54:33
291
Ferdy van Gool
KijkMijnHuis
55:12
54:37
292
Ricky Martens
NSR 2
55:14
54:24
293
Michiel Claessen
European Patent Offi
55:16
54:49
294
Rene Berenbak
Dunea 1
55:17
54:29
295
Kees Fakkeldij
CB&I Nederland 2
55:20
53:44
296
Rodri Laisina
ministerie van VenJ
55:22
54:40
297
Jan de Jong
Fugro
55:23
55:00
298
Omar Louchahi
SSC-ICT Haaglanden 2
55:29
54:56
299
Sjors Oliehoek
SSC-ICT Haaglanden 1
55:32
54:55
300
Leo Voermans
Pels Rijcken & Droog
55:35
55:16
301
Alex Los
Sdu Uitgevers B.V. 2
55:45
55:25
302
Vincent Malandain
GDF SUEZ E&P Nederla
55:54
55:42
303
Marco Loef
GDF SUEZ E&P Nederla
56:03
55:28
304
Ton van den Berge
CBBS bv
56:11
55:40
305
Frank van de Ven
CBS 2
56:15
55:40
306
Arjen den Heijer
ARS T&TT
56:16
55:40
307
Carlo Huegen
Aegon N.V. 2
56:17
55:59
308
Pieter Sachse
Aegon N.V. 1
56:18
55:46
309
Marinus Zechiel
HP 3
56:19
55:58
310
Albert Visser
Vanberkel Profession
56:21
55:38
311
Boudewijn Verver
Aegon N.V. 2
56:22
56:03
312
Remco 't Hart
Vanberkel Profession
56:33
55:51
313
Maarten-Kees van Breuk
Witteveen+Bos
56:34
56:02
314
Luuk Esser
ministerie van VenJ
56:43
56:27
315
Arjan de Beer
CBS 1
56:55
56:18
316
Marco de Beer
CBS 1
56:55
56:19
317
Ron van Offeren
HP 2
56:55
55:37
318
Gabriel Cescutti
European Patent Offi
56:58
56:31
319
Bert Boeters
Dunea 1
57:03
54:23
320
Frank Mugge
Algemene Rekenkamer
57:13
56:58
321
Gigi de Bruijn
ministerie van VenJ
57:22
57:07
322
Ferry Lemmers
AFAS Circustheater
57:30
57:19
323
Jason Tee
CB&I Nederland 1
57:34
57:03
324
Luuk Krijnen
Algemene Rekenkamer
57:42
57:32
325
Eugene van der Pijll
CBS 1
57:45
56:57
326
Eric Brakke
ministerie van VenJ
57:59
57:45
327
Job Wieles
Kennis/MinOCW 1
58:03
57:19
328
Martijn Rademaker
ING Investment Manag
58:06
56:05
329
Arno Koole
SRK Rechtsbijstand
58:18
55:47
330
Frank Volkers
HP 1
58:19
57:02
331
Momet Abas
HP 3
58:19
57:01
332
Jan van Nass
BarentsKrans N.V.
58:22
57:37
333
Mike de Bruijn
SSC-ICT Haaglanden 2
58:25
57:52
334
Jan Willem Visser
Fugro
58:27
58:02
335
Olavo Ramos
ministerie van VenJ
58:30
57:46
336
Ronald Schalkoort
Co & Co Solutions b.
58:42
57:53
337
Startnummer 4469
WTC The Hague Busine
58:43
58:18
338
Els Tews
AFAS Circustheater
58:44
58:32
339
Arie Korving
Het CAK
58:49
58:18
340
Mario Kreber
Dunea 1
58:50
58:01
341
Lou van Hurck
SRK Rechtsbijstand
58:53
58:05
342
Chantal Dobbenga
AFAS Circustheater
58:54
58:43
343
Nico Droppert
ministerie van VenJ
59:01
58:47
344
Jeroen Peters
OVSoftware
59:07
58:21
345
Harrie Kuiten
ministerie van VenJ
59:16
59:03
346
Kees Kuus
GDF SUEZ E&P Nederla
59:20
58:36
347
Jean-Nicolas Gilliquet
European Patent Offi
59:20
57:56
348
Tjeerd Bal
Atrium Vastgoedmanag
59:21
58:34
349
Pierre Don
Aegon N.V. 2
59:24
59:07
350
Marcel Voorn
Motivaction internat
59:26
57:47
351
Karen McCoy
International Baccal
59:31
57:27
352
Rudolf Roeleven
KING
59:31
58:51
353
Misha van Poppel
ARS T&TT
59:50
59:13
354
Hans Visker
Nationale Nederlande
59:52
59:14
355
Coen Vulpen
ministerie van VenJ
59:54
59:35
356
Martin Doolaar
ING Investment Manag
1:00:49
59:26
357
Jeanpaul Smilda
NSR 1
1:00:57
1:00:08
358
Joppe Willems
Sdu Uitgevers B.V. 2
1:00:57
1:00:38
359
Stefan Riezebos
Kennis/MinOCW 2
1:01:01
1:00:18
360
Ronald Laarooij
NSR 2
1:01:10
1:00:25
361
Gert van der Linden
SSC-ICT Haaglanden 2
1:01:10
1:00:35
362
Hans Leppers
ministerie van VenJ
1:01:15
1:00:57
363
Dico van Meerten
ministerie van VenJ
1:01:19
1:00:44
364
Martin Snoek
SRK Rechtsbijstand
1:01:31
1:00:42
365
Sumit Marwaha
CB&I Nederland 2
1:01:46
1:01:17
366
Carl Ghielen
ING Investment Manag
1:01:46
58:24
367
Remko Sikkema
ministerie van VenJ
1:01:54
1:01:40
368
Giel Spaans
NSR 1
1:02:23
1:01:30
369
Rene Cupedo
ministerie van VenJ
1:02:25
1:02:10
370
Dragos Grozea
ING Investment Manag
1:02:34
1:02:03
371
Jeroen Paalman
SSC-ICT Haaglanden 2
1:02:41
1:02:06
372
Jeroen Frissen
ARS T&TT
1:02:45
1:02:09
373
Diederik Padt
P-Direkt
1:02:50
1:02:24
374
Willem Jan Ruiter
ING Investment Manag
1:02:52
59:27
375
Dennis Brocker
ministerie van VenJ
1:03:38
1:03:25
376
Benno Jacobs
ministerie van VenJ
1:03:40
1:03:26
377
Thomas Ippoliti
ING Investment Manag
1:04:16
1:03:52
378
Dennis Lintvelt
ministerie van VenJ
1:04:25
1:03:42
379
Koen Gerritsen
CBBS bv
1:04:41
1:02:56
380
Pieter van der Gaast
CBS 2
1:04:58
1:04:22
381
Dennis van Bergen
ministerie van VenJ
1:05:34
1:05:01
382
Anko Vooijs
CBBS bv
1:05:55
1:05:23
383
Gerard Bal
Atrium Vastgoedmanag
1:06:42
1:05:55
384
Steven Baggen
HP 3
1:08:17
1:07:46
385
Pim Beijen
HP 3
1:08:17
1:07:46
386
Paul Rademakers
HP 3
1:08:59
1:07:05
387
Mark Andrew Hernandez
SES
1:09:02
1:08:23
388
Stephan de Goede
CB&I Nederland 1
1:09:19
1:08:47
389
Daniel Sulaiman
ARS T&TT
1:09:20
1:08:42
390
Karthik Rajagopalan
ING Investment Manag
1:09:30
1:08:06
391
Taco Petri
SSC-ICT Haaglanden 2
1:10:40
1:09:59
392
Rute Sousa de Carvalho
ING Investment Manag
1:12:05
1:10:46
393
Kees Wiegman
SRK Rechtsbijstand
1:12:42
1:11:53
394
Stefan Struikman
CBBS bv
1:12:59
1:12:25
395
Marc van den Bergh
Motivaction internat
1:13:10
1:11:30
396
Michael Kan
ARS T&TT
1:17:27
1:16:50
VB10, 10KMBUSINESSL.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sigrid Martin
CBS 1
40:59
40:56
2
Julie Deegan
International Baccal
42:25
42:23
3
Sandra van den Berg
Nuffic
42:49
42:38
4
Joelle Langeveld
GDF SUEZ E&P Nederla
43:48
43:22
5
Wendy Sneekes
ministerie van VenJ
45:02
44:44
6
Liesbeth Schippers
Pels Rijcken & Droog
45:24
44:43
7
Judith Mulder
Sdu Uitgevers B.V. 1
45:44
45:25
8
Christel Bijvank
ministerie van VenJ
45:51
45:30
9
Samantha Draycott
SES
46:43
46:30
10
Maaike de Vries
Kennis/MinOCW 1
47:09
46:42
11
Esther Cachet
Motivaction internat
47:58
47:27
12
Inge Verhoeven
ministerie van VenJ
48:07
47:50
13
Judith Smit
BarentsKrans N.V.
48:30
47:43
14
Adrienne Meijs
International Baccal
48:34
48:10
15
Annelies van de Brugge
Dunea 1
48:42
47:50
16
Katrien Winterink
Pels Rijcken & Droog
48:44
47:57
17
Marion de Wolf
HP 1
49:15
48:49
18
Karen Verstege
ministerie van VenJ
49:21
49:09
19
Marice Thewessen
ING Investment Manag
49:25
49:03
20
Nancy Cabral
CBBS bv
49:53
49:24
21
Fanny Melker
Algemene Rekenkamer
50:10
49:54
22
Angelique Spaans
Dunea 1
50:20
49:28
23
Laura van der Meulen
Pels Rijcken & Droog
50:45
49:58
24
Danielle Hemink
ING Investment Manag
50:51
50:29
25
Heleen Scholte
Kennis/MinOCW 2
51:00
50:18
26
Angela Hunink
ministerie van VenJ
51:29
50:03
27
Rennah Hoogduin
Algemene Rekenkamer
51:34
51:20
28
Tessa Dekker
ministerie van VenJ
51:41
51:26
29
Iryna Kovalova
ING Investment Manag
51:45
50:31
30
Marlene van Straalen
P-Direkt
52:00
51:36
31
Marian Bruins
SRK Rechtsbijstand
52:01
51:14
32
Donna Landa
ministerie van VenJ
52:03
51:40
33
Debby Dam
Het CAK
52:03
51:31
34
Hanneke Oude Velthuis
OVSoftware
52:10
51:29
35
Yolanda Bouman
ministerie van VenJ
52:18
52:10
36
Julia Mantz
ministerie van VenJ
52:25
52:10
37
Hilda van den Brink
GDF SUEZ E&P Nederla
52:28
52:01
38
Anke Holtland
Pels Rijcken & Droog
52:41
51:59
39
Irina Roos
SES
52:46
52:07
40
Kim Kruithof
Motivaction internat
53:30
52:58
41
Evelyne van der Linden
CBS 1
53:46
52:59
42
Marijke Helsloot
NSR 2
53:50
53:00
43
Boukje de Vries
Aegon N.V. 2
53:54
53:36
44
Maria Besselink
Pels Rijcken & Droog
53:54
53:10
45
Patrycja Riera
APM Terminals Manage
54:08
53:39
46
Nelleke Vaassen
NSR 2
54:09
53:19
47
Ilone Hersbach
NSR 1
54:13
53:53
48
Marja Verhoef
NSR 2
54:14
53:25
49
Hélène Parmentier
European Patent Offi
54:16
53:51
50
Nancy Meyer
ministerie van VenJ
54:23
54:09
51
Jenneke Lokhoff
Nuffic
55:02
54:39
52
Sabine Amft
Nuffic
55:03
54:40
53
Vicky Weits
Nuffic
55:03
54:41
54
Sanne van der Salm
SRK Rechtsbijstand
55:04
54:16
55
Anna Wamsteeker
Primum Mobilé
55:09
54:39
56
Marije Groen
ING Investment Manag
55:12
53:53
57
Priscilla
NSR 2
55:14
54:25
58
Lucie Nan
CBS 2
55:29
54:45
59
Adela Jileckova
ING Investment Manag
55:36
54:21
60
Anouschka van der Meul
CBS 2
55:41
54:56
61
Anne Adida
European Patent Offi
56:33
56:08
62
Ruth van Werven
Primum Mobilé
56:34
56:04
63
Lucie de Bruin
Nuffic
56:38
56:15
64
Sanja Stjepanovic
HP 1
56:59
56:28
65
Kitty Daane
KijkMijnHuis
57:10
56:35
66
Yvonne Stengs
Sdu Uitgevers B.V. 2
57:12
56:52
67
Quirien van Straelen
ministerie van VenJ
57:22
57:01
68
Lisette Kramer
OVSoftware
57:31
56:46
69
Nachet Louchahi
SSC-ICT Haaglanden 2
57:33
56:59
70
Renate Meijer
Pels Rijcken & Droog
57:33
54:20
71
Fatemeh Karimi Nejadas
Fugro
57:37
57:17
72
Annelies Dijkman-Derkm
BarentsKrans N.V.
57:51
57:05
73
Lucinda Jones
Sdu Uitgevers B.V. 1
58:00
57:39
74
Anita Bretveld
NSR 1
58:00
57:15
75
Lieve Kruyplant
European Patent Offi
58:01
57:35
76
Marije van der Poel
Sdu Uitgevers B.V. 1
58:15
57:54
77
Karin van der Graaf
P-Direkt
58:19
57:51
78
Barbara Perels-Verbeek
ministerie van VenJ
58:38
58:22
79
Marieke Gorree
Algemene Rekenkamer
58:42
58:27
80
Louise van Delft
P-Direkt
58:47
58:21
81
Edith Kremer
Dunea 1
58:50
58:01
82
Anita van der Voort
BarentsKrans N.V.
59:00
58:13
83
Maureen Turina
ministerie van VenJ
59:01
58:46
84
Fanny Tissier
GDF SUEZ E&P Nederla
59:05
58:40
85
Juul Ouwerkerk
P-Direkt
59:14
58:43
86
Annemarie Sipkes
Kennis/MinOCW 2
59:15
58:33
87
Cindy Rouwhorst
Kennis/MinOCW 1
59:15
58:33
88
Fiona Fyfe
CB&I Nederland 1
59:15
58:40
89
Irma in 't Hout
Witteveen+Bos
59:33
59:02
90
Muriel Kant
ING Investment Manag
59:36
59:10
91
Frederique van Randwij
ministerie van VenJ
59:41
59:26
92
Judith Knoester
ministerie van VenJ
59:42
59:27
93
Alice de Haan
Algemene Rekenkamer
59:54
58:18
94
Kristel Lammers
Primum Mobilé
59:57
59:27
95
Desiree den Hollander
Nationale Nederlande
59:58
59:20
96
Judith van Wijk
Sdu Uitgevers B.V. 1
1:00:01
59:40
97
Annemarie Beerda
Nationale Nederlande
1:00:05
59:25
98
Ingrid Schoots
Primum Mobilé
1:00:08
59:39
99
Joëlle Swart
Kennis/MinOCW 2
1:00:36
59:48
100
Radha Pahladsingh
P-Direkt
1:00:52
1:00:28
101
Rebecca van Hoeve
CB&I Nederland 2
1:00:53
1:00:23
102
Judith Smits
ministerie van VenJ
1:01:23
1:01:08
103
Christie Warnink
Pels Rijcken & Droog
1:01:25
58:12
104
Suzanne Ophof
Motivaction internat
1:01:44
1:01:13
105
Femke Korving
Het CAK
1:01:45
1:01:12
106
Marlies Alberts
Algemene Rekenkamer
1:01:51
1:01:32
107
Rosa van der Tas
Kennis/MinOCW 1
1:01:53
1:01:10
108
Heleen de Goeijen
ministerie van VenJ
1:01:57
1:01:42
109
Lotte van der Linden
KING
1:02:01
1:01:21
110
Judith Gelink
Pels Rijcken & Droog
1:02:12
58:59
111
Sharmila Khedoe
ING Investment Manag
1:02:32
1:00:33
112
Suzanne Schonbeck
Sdu Uitgevers B.V. 1
1:02:42
1:02:22
113
Chantal Verhoeven
Primum Mobilé
1:02:43
1:02:12
114
Martine van der Giesse
ARS T&TT
1:02:49
1:02:11
115
Ellen van der Staal
ministerie van VenJ
1:02:55
1:02:39
116
Wilma Ouaouzar-Werkman
ministerie van VenJ
1:03:27
1:03:11
117
Lorain Khoenkhoen
BarentsKrans N.V.
1:03:32
1:02:47
118
Anna Josephsen
International Baccal
1:04:18
1:02:15
119
Nicoline van der Linde
P-Direkt
1:04:34
1:04:05
120
Priscilla Middleton
Kennis/MinOCW 1
1:04:38
1:03:56
121
Floske Weehuizen
Nationale Nederlande
1:04:39
1:03:59
122
Marchien Holtrop
ministerie van VenJ
1:04:50
1:04:35
123
Gytha Schoemaker
Pels Rijcken & Droog
1:05:16
1:04:31
124
Ina Catrinescu
International Baccal
1:05:44
1:03:41
125
Karin Oosterlaken
CBS 2
1:07:49
1:07:13
126
Marianne Metselaar-Ber
SES
1:08:27
1:08:14
127
Naomi Straver
Aegon N.V. 2
1:08:52
1:08:34
128
Monique van de Haar
ING Investment Manag
1:12:02
1:11:37
129
Ilse Veen
ING Investment Manag
1:12:04
1:10:46
130
Esther Groenendijk
P-Direkt
1:12:05
1:10:13
131
Hedy vd Sijde
P-Direkt
1:12:33
1:09:17
132
Katinka Boting
Het CAK
1:12:50
1:12:16
133
Henriët Hensen
Motivaction internat
1:13:10
1:12:36
134
Annelies Zijlstra
P-Direkt
1:16:16
1:15:49
135
Shelly van der Post
P-Direkt
1:19:20
1:17:31
136
Maria-Marta Andrade
SES
1:19:21
1:18:23
137
Shadia Alberto
NSR 2
1:23:02
1:22:17
MB05, 5KMBUSINESSL.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jamie Chisholm
Fugro
19:09
18:51
2
Ferry de Valk
Fugro
20:29
20:27
3
Wouter Timmermans
Het CAK
21:44
21:35
4
Huub van der Riet
ING Investment Manag
21:48
21:47
5
Geert Warringa
CE Delft b.v.
22:28
22:00
6
Sander van Eck
Fugro
22:39
22:21
7
Deelnemer SES
SES
22:41
21:47
8
Martijn Blom
CE Delft b.v.
22:49
22:19
9
Leonard Hoogerdijk
CE Delft b.v.
22:50
22:22
10
Antonio Salazar Castil
CB&I Nederland
22:56
22:43
11
Erik van Andel
Nederlandse Emissiea
23:26
22:37
12
Frank Ruhs
Fugro
23:33
23:10
13
Ewout Rotteveel
Het CAK
24:06
23:55
14
Peter Kuipers
ministerie van VenJ
24:14
23:41
15
Fasika Assegei
Fugro
24:25
24:04
16
Mario de Bijl
Fugro
24:28
24:10
17
Alexander Urazaev
CB&I Nederland
24:38
24:26
18
Asger Kroll
Danish Embassy
24:39
24:07
19
Alexander Snijders
CB&I Nederland
24:48
24:36
20
Jeroen Paalman
ministerie van VenJ
25:21
24:53
21
Maarten Afman
CE Delft b.v.
26:02
25:32
22
Luuk Schokker
CB&I Nederland
26:10
25:57
23
Mike de Bruijn
ministerie van VenJ
26:27
26:00
24
Calvin Leung
CB&I Nederland
27:00
26:48
25
Tashunka Jansen
SES
27:04
26:10
26
Bruno GattySaunt
SES
27:10
26:15
27
Simon GattySaunt
SES
27:10
26:15
28
Faisal Irzal
CB&I Nederland
27:23
27:10
29
Erik Casa van Huis
Nederlandse Emissiea
27:32
26:43
30
Jan Perdaan
ministerie van VenJ
27:35
27:09
31
Mark vd Giessen
ministerie van VenJ
27:36
27:04
32
Wijnand Heijnen
KING
28:01
27:36
33
Geert Bergsma
CE Delft b.v.
28:57
28:27
34
Mike Tedja
KING
29:20
28:59
35
Gerard van de Laan
ministerie van VenJ
29:20
28:44
36
Harm van de Wetering
Nederlandse Emissiea
29:25
28:33
37
Marc Allessie
Nederlandse Emissiea
29:27
28:39
38
Ahmet Yilmaz
ministerie van VenJ
29:27
28:57
39
Felix GattySaunt
SES
29:38
28:43
40
Thijmen Leben
ING Investment Manag
29:41
29:24
41
Sander Lahman Trip
Nederlandse Emissiea
29:43
28:53
42
Sefa Bagci
ministerie van VenJ
30:24
29:54
43
Wim van Erven
APM Terminals Manage
30:37
29:52
44
Wouter de Kwant
Het CAK
30:55
30:27
45
Daniel Zwiers
ING Investment Manag
31:15
30:58
46
Soerin Sewgobind
ministerie van VenJ
31:28
30:53
47
Sander Haarsma
ministerie van VenJ
31:31
30:59
48
Ayyadi Boumer
ministerie van VenJ
36:21
35:47
49
Benno Schepers
CE Delft b.v.
37:05
36:35
50
Aman Bansal
CB&I Nederland
41:45
41:14
51
Pranav Srivastava
CB&I Nederland
44:15
43:43
VB05, 5KMBUSINESSL.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suzanne Kroon
Fugro
24:41
24:20
2
Ida Mahneke Jensen
Danish Embassy
24:49
24:17
3
Ingrid Odegard
CE Delft b.v.
26:43
26:12
4
Elena Klimovskaya
Fugro
27:41
27:35
5
Alies van Doorn
ING Investment Manag
27:58
27:43
6
Solaleh Tazree
Danish Embassy
28:44
28:12
7
Ina Schaafsma
Danish Embassy
28:45
28:13
8
Ingrid Linnenbank-Roho
ING Investment Manag
29:42
29:26
9
Larissa Zegveld
KING
29:43
29:23
10
Roos Grisnigt
Nederlandse Emissiea
30:00
29:11
11
Martine Zwanenburg
Het CAK
30:04
29:36
12
Sonja Kaspers
ING Investment Manag
30:14
29:58
13
Dagmar Nelissen
CE Delft b.v.
30:35
30:05
14
Felicienne Muijtjens
ministerie van VenJ
30:39
30:02
15
Ananta Bissumbhar
Fugro
31:01
30:43
16
Monique Berruezo
SRK Rechtsbijstand
31:15
30:40
17
Lucy Krikunova
APM Terminals Manage
31:24
30:39
18
SRK Medewerker
SRK Rechtsbijstand
31:32
30:50
19
Hannie van de Ploeg
CE Delft b.v.
31:39
31:07
20
Dilek Demirel
ministerie van VenJ
32:01
31:26
21
Ilona Geurts
ministerie van VenJ
32:05
31:27
22
Thuy Vu
CB&I Nederland
32:08
32:02
23
Cristina Slavici
CB&I Nederland
32:08
32:02
24
Lotte van der Linde
ministerie van VenJ
32:35
31:58
25
Brenda Giele
Het CAK
33:02
32:34
26
Sheila Claver
ministerie van VenJ
33:11
32:35
27
Charla Janki
ministerie van VenJ
33:14
32:40
28
Faye Fartoux
SRK Rechtsbijstand
33:15
32:43
29
Dafne Pereira
ministerie van VenJ
33:15
32:42
30
Sandy Wam
ING Investment Manag
33:18
33:02
31
Marjolein Louwerse
ministerie van VenJ
33:26
32:47
32
Eimear Whelan
SES
34:01
33:04
33
Alana van Rookhuizen
SRK Rechtsbijstand
34:03
33:29
34
Monique van der Kuyp
ministerie van VenJ
34:03
33:27
35
Vera Theeuwen
SRK Rechtsbijstand
34:03
33:29
36
Maaike Zwinenburg
ministerie van VenJ
34:12
33:39
37
Joyce Bakkenes
Nederlandse Emissiea
34:18
33:27
38
Ria de Vree
ministerie van VenJ
34:49
34:15
39
Gracia Babb
ministerie van VenJ
35:15
34:41
40
Suzanne Beurskens
Nederlandse Emissiea
35:51
35:00
41
Merel Hazelhoff
Het CAK
36:03
35:35
42
Karin Delsman
ministerie van VenJ
36:21
35:47
43
Anouk van Grinsven
CE Delft b.v.
37:06
36:36
44
Swasti Mahabier
SES
37:14
36:17
45
Jane Habiboellah
ministerie van VenJ
37:27
36:50
46
Karin Kors
Het CAK
38:02
37:35
47
Daniëlle van Alphen
SRK Rechtsbijstand
38:23
37:49
48
Janneke Heek
SRK Rechtsbijstand
38:25
37:51
49
Bep Koolma
ING Investment Manag
39:34
39:18
50
Georgette Parlevliet
ministerie van VenJ
44:07
43:35
51
Esther Vissers -Pennin
ministerie van VenJ
44:07
43:32
MHR10, PR HR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom Hak
Holland Runner
38:49
38:26
2
Elwin Vissers
Holland Runner
41:51
41:32
3
Peter Verbeek
Holland Runner
42:27
40:26
4
Bram Som
Holland Runner
42:38
40:37
5
Dirk-Jan Sikking
Holland Runner
42:38
40:36
6
Vince de Groot
Holland Runner
43:24
41:14
7
Paul Surendonk
Holland Runner
46:46
45:38
8
Erik Landman
Holland Runner
46:53
44:41
9
Gert-Jan ter Weeme
Holland Runner
47:11
44:07
10
Bart Quist
Holland Runner
48:49
46:54
11
Gerard Bouwhuis
Holland Runner
48:54
47:46
12
Ron Bakker
Holland Runner
48:55
47:13
13
Marcel Ouwerkerk
Holland Runner
48:56
46:55
14
Marcel Kamsteeg
Holland Runner
49:22
47:40
15
Johfra Schotanus
Holland Runner
49:24
46:16
16
David de Boer
Holland Runner
49:59
48:41
17
Rob van Dijk
Holland Runner
49:59
48:17
18
Hans Koops
Holland Runner
50:29
49:01
19
Jaap Vallentgoed
Holland Runner
50:33
47:25
20
Rick van Bergenhenegou
Holland Runner
50:35
48:25
21
Henk van Dijk
Holland Runner
51:18
48:50
22
Vincent Boekhoorn
Holland Runner
51:52
50:06
23
Onno Seelen
Holland Runner
52:35
50:56
24
Robert Boshouwers
Holland Runner
52:35
50:56
25
Erwin Schouten
Holland Runner
55:02
52:38
26
Wytse Engelsma
Holland Runner
55:02
51:57
27
Patrick Terheijden
Holland Runner
55:15
53:25
28
Ton Slooten
Holland Runner
55:20
52:11
29
Huub Frijters
Holland Runner
57:39
56:41
30
Marius Verdouw
Holland Runner
57:44
54:35
31
Eugène Casteleijn
Holland Runner
59:43
57:31
32
Paul Rademakers
Holland Runner
59:45
57:51
33
Roelf Tuinman
Holland Runner
1:00:52
58:35
34
Erwin van Oostveen
Holland Runner
1:01:02
59:20
35
Gerrit de Leeuw
Holland Runner
1:02:10
1:00:36
36
Bé van Ark
Holland Runner
1:13:20
1:10:07
37
Peter Puite
Holland Runner
1:14:26
1:11:54
VHR10, PR HR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kelly van Hoof
Holland Runner
48:33
48:03
2
Barbara Friesen
Holland Runner
51:51
49:39
3
Christel Timmer
Holland Runner
51:52
50:06
4
Kristel Kooij
Holland Runner
53:22
51:04
5
Petra Kerkhove
Holland Runner
53:27
50:19
6
Wendy van der Gun
Holland Runner
54:38
52:36
7
Cassandra Blom
Holland Runner
55:01
53:18
8
Karin Pollé
Holland Runner
55:01
53:18
9
Agnes Kuiper-Gankema
Holland Runner
55:49
53:21
10
Marianne IJnsen
Holland Runner
56:16
53:59
11
Angelique Toonen
Holland Runner
56:51
54:33
12
Robin Scheepers
Holland Runner
57:02
54:39
13
Anouk Frijters
Holland Runner
57:39
56:40
14
Annemarie Graaf-Kabalt
Holland Runner
58:32
56:36
15
Alie Karman-Wals
Holland Runner
59:45
57:03
16
Jacqueline van Pelt-Pa
Holland Runner
59:54
58:26
17
Marian Tuinman-Duursem
Holland Runner
1:00:52
58:35
18
José Bassa
Holland Runner
1:01:03
59:20
19
Selma Dag
Holland Runner
1:01:47
59:05
20
Ursula Cremers
Holland Runner
1:02:13
1:00:47
21
Reinalda Spaargaren
Holland Runner
1:02:51
1:01:24
22
Gwenny Jurgen
Holland Runner
1:03:50
1:01:32
23
Raphke Schoenmakers
Holland Runner
1:03:50
1:01:32
24
Carolien van der Touw
Holland Runner
1:04:10
1:02:42
25
Joke Heemskerk
Holland Runner
1:04:36
1:01:40
26
Alice Eugster-Kranenbu
Holland Runner
1:09:18
1:06:13
Uitslagen.nl
31-05-2014 22:29