Uitslagenlijst Osseloop

Ottersum - Zaterdag 24 mei 2014

J5, MOKSKESLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Malyk Pouwels
Ottersum
0:58
2
Maarten Wenting
Ottersum
1:05
3
Ties Hazevoet
Ottersum
1:05
4
Niels van Houtert
Gennep
1:06
5
Tristan Konings
Gennep
1:06
6
Fenn Hazevoet
Ottersum
1:09
7
Joris Lensen
Groesbeek
1:15
8
Sep Haage
Ottersum
1:15
9
Jip Schelsema
Ottersum
1:22
10
Robian Schouteten
Ottersum
1:33
11
Jurre van Bavel
Ottersum
1:43
12
Larse Konisser
Ottersum
1:44
13
Stef Lensen
Groesbeek
2:50
M5, MOKSKESLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara Schrijen
Ottersum
0:53
2
Felice Lensen
Groesbeek
0:56
3
Lotte Wenting
Ottersum
1:00
4
Silke Konisser
Ottersum
1:02
5
Kyra Top
Ottersum
1:02
6
Indy Dubbers
Ottersum
1:04
7
Lenny Terburg
Groeningen
1:07
8
Veerle Bourgonjen
Ottersum
1:14
9
Terra Pouwels
Ottersum
1:32
10
Nouria Schouteten
Ottersum
2:06
11
Janske Evers
Ottersum
2:35
J8, JEUGDLOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Orsouw
Schaijk
3:42
2
Tijn van Rens
Vierlingsbeek
4:11
3
Pepijn Smits
Ottersum
4:12
4
Mees Schelsema
Ottersum
4:16
5
Kylian Alders
Ottersum
4:24
6
Floor Schelsema
Ottersum
4:41
7
Jess vd Kolk
Gennep
4:45
8
Robin Koppes
Ven-Zelderheide
4:51
9
Cas van den Berg
Ottersum
4:54
10
Sjoerd Borgonjen
Ottersum
5:00
11
Nikolai Pouwels
Ottersum
5:03
12
Dani Thijssen
Ottersum
5:32
13
Stef Terburg
Groeningen
5:44
M8, JEUGDLOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nora de Bruin
Boxmeer
4:17
2
Neele Teerling
Gennep
4:25
3
Isabelle Smits
Ottersum
4:35
4
Maud Smid
Ottersum
4:46
5
Joyce Rozendal
Gennep
4:46
6
Fenna van Dinther
Gennep
5:02
7
Janske de Bruin
Boxmeer
5:03
8
Merle van Rens
Vierlingsbeek
5:05
9
Eline Rozendal
Gennep
5:06
10
Floor Borgonjen
Ottersum
5:11
11
Luna Pouwels
Ottersum
5:13
12
Eline Joosten
Siebengewald
5:28
13
Floor Sanders
Ottersum
5:31
14
Mijs vander Stap
Gennep
5:33
15
Lisa Laemers
Ottersum
5:35
16
Juul Hubers
Ottersum
5:39
17
Britt Sanders
Ottersum
5:40
18
Lindy Thijssen
Ottersum
5:41
19
Julie Haage
Ottersum
5:43
20
Pleun Sanders
Ottersum
5:45
21
Julie Evers
Ottersum
5:47
22
Lieke vd Berg
Gennep
5:49
23
Jolijn Geurts
Ottersum
5:50
24
Isis van Emmerik
Ottersum
5:50
25
Chloe Top
Ottersum
5:53
26
Wies Thissen
Ottersum
5:53
27
Lena Groniger
Ottersum
5:54
28
Else Houtepen
Ottersum
5:55
29
Emma van Nieuwland
Ottersum
6:08
J12, JEUGDLOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus Jans
Vianen Nb
3:18
2
Tijn Wagemakers
Ottersum
3:36
3
Noud Geurts
Ottersum
3:38
4
Daan van den Hoogen
Gennep
3:39
5
Thomas Koppes
Ven-Zelderheide
3:54
6
Lucas de Bruin
Boxmeer
3:56
7
Floris van Emmerik
Ottersum
4:30
8
Kay Geulen
Ottersum
4:31
9
Laurens Emmerik
Ottersum
4:50
10
Ruben van Wezel
Ottersum
4:52
M12, JEUGDLOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte van Orsouw
Schaijk
3:43
2
Noortje Seuren
Ottersum
3:47
3
Luna Janssen
Heesch
4:08
4
Anna Vaanhold
Gennep
4:18
5
Loa van Megen
Ottersum
4:42
6
Marijn Borgonjen
Ottersum
5:43
7
Jetske Geijsberts
Ottersum
5:45
8
Shanya Winter
Gennep
5:48
9
Evi Groniger
Ottersum
7:48
H5K, 5KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjors Thielen
Venray
16:13
2
Rob Kerkhof
Mill
16:33
3
Raymond van Benthum
Nijmegen
17:34
4
Roy Cremers
Sint Anthonis
17:49
5
Erik Willems
Sint Anthonis
17:53
6
Ronald van Noordenburg
Escharen
18:07
7
Bart Mulders
Beugen
18:14
8
Tom vander Cruijsen
Gennep
18:18
9
Mart van Rooij
Venray
18:28
10
Rik Wenting
Ottersum
18:32
11
Siem Loeffen
Ottersum
18:41
12
Jacco Teerling
Gennep
18:49
13
Robert van Orsouw
Schaijk
18:59
14
Ton Weijters
Milsbeek
19:04
15
Martin van Leyden
Boxmeer
19:07
16
Tijn van den Hoogen
Gennep
19:13
17
Tim van Elst
Ottersum
19:14
18
Martijn Van Maasacker
Sint Hubert
19:15
19
Jan van Boekholt
Nijmegen
19:40
20
Yanick Cillissen
Gennep
19:42
21
Tiog Toonen
Ottersum
19:47
22
Marcel Sanders
Ven-Zelderheide
19:57
23
Joris Zeegers
Ledeacker
20:12
24
Martijn Roersch
Afferden Lb
20:18
25
Hendri Wijnen
Schaijk
20:26
26
Eugène Roelofs
Boxmeer
20:39
27
Jorai Matulessy
Ottersum
20:44
28
Geert Linders
Boxmeer
20:53
29
Nico Hopman
Breda
20:59
30
Matt Gerrits
Escharen
21:00
31
Teun Lemmen
Ottersum
21:10
32
Martijn van de Pol
Boxmeer
21:19
33
Henk Lange
Vianen Nb
21:23
34
Sjuul ten Haaf
Ottersum
21:31
35
Arne Jans
Ottersum
21:47
36
Jozef van de Loo
Gennep
22:04
37
Trudo Jans
Vianen Nb
22:05
38
Rob Aerdts
Siebengewald
22:07
39
Stijn Guelen
Ottersum
22:16
40
Jannick Schouteten
Ottersum
22:17
41
Jerral Taihuttu
Ottersum
22:18
42
Lauw Thijssen
Goch (GER)
22:20
43
Frenck Bindels
Ottersum
22:23
44
Willem Schimmel
Boxmeer
22:29
45
Jos Thielen
Wanssum
22:34
46
Bram Harkens
Ottersum
22:39
47
Willem de Weerd
Sint Anthonis
22:53
48
Stef Boumans
Boxmeer
22:59
49
Bosan Artz
Ottersum
23:20
50
Richard Rozendal
Gennep
24:01
51
Dries Hopman
Gennep
24:02
52
Pim Konings
Ottersum
24:03
53
Jan van Hoof
Cuijk
24:28
54
Fabio van de Mortel
Ottersum
24:46
55
Carl van Rens
Ottersum
24:55
56
Titus Nijst
Ottersum
25:47
57
Joop Coolen
Wijchen
25:49
58
Stan Verwaay
Ottersum
25:55
59
Serge van Emmerik
Ottersum
25:58
60
Jorg Bindels
Ottersum
26:11
D5K, 5KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floor Maters
Ottersum
20:36
2
Wendy de Weerd
Sint Anthonis
20:37
3
Mirella van Haren
Gennep
20:45
4
Maike Thijssen
Cuijk
21:08
5
Marian Wouters-Opsteeg
Escharen
21:25
6
Anne Peeters
Ven-Zelderheide
22:31
7
Wendy Jungen
Afferden Lb
22:55
8
Natasja Marcellis
Overloon
22:57
9
Elsa Berends
Milsbeek
23:24
10
Esther van Hoof
Gennep
23:34
11
Dorien Gerrits
Rijkevoort
23:35
12
Doreth Peeters
Ven-Zelderheide
23:38
13
Lotte van Bergen
Ottersum
24:01
14
Nienke Jansen
Nijmegen
24:07
15
Elke Bindels
Ottersum
24:36
16
Moon Arts
Ottersum
24:36
17
Melissa Alders
Ottersum
24:37
18
Mirjam van der Wielen
Schaijk
24:46
19
Myrthe Nijst
Nijmegen
25:03
20
Melanie Lehmann
Nijmegen
25:05
21
Daantje Arts
Ottersum
25:35
22
Nine Engelberts
Ottersum
25:36
23
Lieke Pouwels
Ottersum
25:40
24
Janneke Haage
Ottersum
25:40
25
Joyce Reijs
Haps
26:00
26
Mirjam Meeuws
Ottersum
26:02
27
Wies Weijers
Ottersum
26:10
28
Lotte van Bergen
Ottersum
26:12
29
Ilse Nagels
Afferden Lb
26:40
30
Anouk Maters
Ottersum
27:35
31
Jolien Terpstra
Ottersum
27:36
32
Tessa Robbers
Ottersum
28:20
33
Maud Reintjes
Ottersum
28:21
34
Melou Jansen
Ottersum
29:37
35
Mira Nova
Gennep
29:37
36
Sabine van Thiel
Ottersum
30:20
37
Marianne ten Haaf
Ottersum
30:21
H10K, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Hoefsloot
Nijmegen
34:39
2
Milan Perc
Cuijk
34:52
3
Roy Konissen
Ottersum
36:27
4
Pim van den Oever
Oploo
39:07
5
Erwin Jaspers
Ven-Zelderheide
39:21
6
Willie van Boxtel
Sambeek
40:12
7
Theo Aben
Ledeacker
40:31
8
Peter van Hensbergen
Milsbeek
40:44
9
Tom Hopman
Ottersum
40:58
10
Raymond van Benthum
Nijmegen
41:12
11
Robert van Orsouw
Schaijk
41:18
12
Ferry Vreede
Gennep
41:38
13
Bart Schouteten
Ottersum
41:54
14
Jurgen Engels
Ledeacker
42:06
15
Mantje Martens
Boxmeer
42:23
16
Paul Ghielen
Venray
43:41
17
Dave Peters
Geijsteren
43:48
18
Harry van der Zanden
Nijmegen
43:57
19
Ton Weijters
Milsbeek
44:08
20
Johan de Ruijter
Ottersum
44:35
21
Erik Aarts
Wanssum
44:43
22
Leo Joosten
Boxmeer
44:51
23
Jan van Gelder
Gennep
46:08
24
Jeroen Koster
Ottersum
47:16
25
Sjoerd Giesbers
Ottersum
47:19
26
Roger Engelberts
Ottersum
47:51
27
Jan Kusters
Vianen Nb
47:56
28
Piet Aarts
Wanssum
48:04
29
Erwin Stroecken
Gennep
48:28
30
Piet Gerrits
Cuijk
50:44
31
harrie Heijnen
Boxmeer
52:27
32
Hans Graat
Oeffelt
52:28
33
Cees Nabuurs
Boxmeer
56:47
D10K, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Loeve
Helmond
41:37
2
Jeannine Liebrand
Nijmegen
44:37
3
Clay Paul Robio
Milsbeek
52:38
4
Maureen van den Berg
Heijen
56:47
5
Heidy van Oyen
Heijen
58:50
Indien er fouten staan,
mail naar paulp32@yahoo.com
www.uitslagen.nl
26-05-2014 18:49