Uitslagenlijst 10e Krakelingenloop

Heukelum - Zaterdag 17 mei 2014

MSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michael Mutai
Kenia (KEN)
29:15
29:14
2
Sibu Nzima
Zuid Afrika (RSA)
29:44
29:43
3
Roy Hoornweg
Passaat
30:05
30:04
4
Mo-Ali Mohammed
Nederland
31:10
31:10
5
Antoine Duvivier
België
31:12
31:11
6
Colin Bekers
Achilles
31:27
31:26
7
Luc Schout
GAC Gemert
31:29
31:28
8
Timothy Kimurgor
Kenia (KEN)
32:54
32:53
9
Tecte Mekonen
Boxmeer
33:03
33:02
10
Henkjan den Braven
Passaat
35:14
35:13
11
Arjan Kaashoek
Typhoon
37:52
37:50
12
Lennaert den Hoed
Parthenon
39:46
39:43
13
Sven Lentjes
Typhoon
41:14
41:10
14
Neil de Goede
Phanos
41:41
41:36
15
Alexander Achterberg
Energie
47:08
46:38
M35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
34:45
34:43
2
Selmar Brand
Loopgroep PK
35:56
35:55
3
Marc Boes
Hellas
36:18
36:17
4
Ruben Verlangen
Statina
36:31
36:29
5
Remco Metselaar
AV Aalsmeer
37:34
37:32
6
Marthel IJkelenstam
Typhoon
38:56
38:53
7
René Korevaar
Passaat
39:00
38:57
8
Corne Verhoeven
Altena Road Runners
42:30
42:28
9
Ben Muller
Clytoneus
42:59
42:56
10
Stefan van der Weide
Passaat
58:05
57:25
M45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aissa Marguoum
Parthenon
34:30
34:29
2
Aart-Peter Baan
Energie
35:31
35:29
3
Peter Mijsberg
Eindhoven Atletiek
35:38
35:37
4
Michel Doeser
Typhoon
35:43
35:43
5
Erik Klooster
Passaat
36:04
36:03
6
Hafid Chaaby
Typhoon
36:50
36:48
7
Johan Roozemond
Altena Road Runners
38:45
38:43
8
Jan Weide
Typhoon
39:28
39:24
9
Remco Schraven
Voorne Atletiek
40:54
40:50
10
Mark Groote Bromhaar
Veluwe
41:45
41:43
11
Tonny van Geffen
Altena Road Runners
42:23
42:21
12
Steve Sommeling
Passaat
42:30
42:22
13
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigt
42:43
42:24
14
Dik Verkuil
GAC Hilversum
42:47
42:37
15
Roland Groen
Voorne Atletiek
42:49
42:46
16
Eric Rennert
Passaat
42:56
42:50
17
Don Croes
Voorne Atletiek
43:13
43:09
18
Jan van Arendonk
Typhoon
44:10
43:56
19
Arnold Schiphof
Loopgroep Aart Stigt
44:16
44:12
20
Arno Deen
Passaat
44:23
44:15
21
Ad Kaashoek
Passaat
45:24
45:17
22
Jaap van Dam
Passaat
46:19
46:19
23
Gerrit van Mourik
Statina
48:32
48:24
24
Frank Brandsma
Statina
49:42
49:31
25
Wilco 't Lam
Statina
50:20
50:09
26
Huib den Braven
Loopgroep PK
52:08
52:03
27
Arie Pankras
Parthenon
55:17
54:53
M55, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Prins
Passaat
36:28
36:28
2
Adrie Faes
Dynamica
37:26
37:23
3
Aart van Wijk
Passaat
39:33
39:32
4
Ruud Schwarz
Hercules
39:53
39:51
5
Arjan Korteland
Passaat
39:57
39:50
6
Erik Brandsema
Statina
43:07
42:56
7
Drikus Haalboom
avVN
43:42
43:24
8
Bart van Vliet
avVN
43:47
43:42
9
Rob Stofberg
Clytoneus
44:50
44:40
10
Rob Kruis
Typhoon
45:32
45:30
11
Andre van Ijzendoorn
Statina
45:53
45:42
12
Peter Buisman
Passaat
47:15
46:57
13
Willem Brummel
Clytoneus
47:33
47:24
14
Czesiu Godlewski
Typhoon
47:57
47:40
15
Piet Huizer
Typhoon
48:06
47:57
16
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
48:26
48:13
17
John den Breejen
Passaat
49:39
49:31
18
Cees Methorst
avVN
50:35
50:26
19
Frank Boon
Typhoon
51:48
51:48
20
Gerrit Koerting
Statina
51:54
51:45
21
Rien van Ekeren
Passaat
54:00
53:37
22
Bert van Oostrum
Statina
1:00:56
1:00:44
23
Harrie Stempher
avVN
1:01:02
1:00:32
VSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Miriam van Reijen
Phanos
37:03
37:02
2
Anne Zijderveld
Passaat
40:11
40:11
V35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fa Adda
AV '23
39:04
39:03
2
Vanessa Hartman
Voorne Atletiek
40:52
40:48
3
Annemieke Breukink
Hellas
41:25
41:22
4
Hester van der Werk
Voorne Atletiek
44:00
43:57
5
Riane Verdouw
Clytoneus
44:06
43:59
6
Sandra Wormgoor
Statina
46:48
46:41
V45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cora Vlot
Passaat
40:58
40:55
2
Gerda Huiskamp
Hercules
45:18
45:12
3
Hannie den Haan
Voorne Atletiek
47:03
47:00
4
Anja van Vliet
avVN
47:17
47:11
5
Corina van der Linden
Statina
49:02
48:54
6
Cora Goudswaard
Passaat
50:51
50:46
7
Angela Veld
Statina
51:11
50:59
8
Lyda van Doorn-Jonk
avVN
52:14
52:09
9
Loes de Pee-Veth
Hercules
57:47
57:18
10
Esther Oosterveen
Passaat
58:46
58:24
11
Lenie de Visser
Waterweg
1:02:48
1:02:41
MREC, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reinier Burgemeester
Dordrecht
36:23
36:23
2
Dick Kant
Woudrichem
39:05
39:03
3
Erik-Jan Hoogendoorn
Kedichem
39:22
39:20
4
Nico Bogaard
Leerdam
39:24
39:21
5
Ronny Voets
Best
39:35
39:32
6
Reinier van Dijken
Geldermalsen
40:15
40:12
7
Hendrik Middag
Asperen
40:21
40:18
8
Jan van Stigt
Giessen
40:36
40:33
9
Rob van Klink
Zaltbommel
40:36
40:32
10
Samuel Charitakis
Gorinchem
40:43
40:40
11
Dik de Groot
Hoogblokland
40:45
40:40
12
Laurens Vonk
Hoogblokland
40:52
40:50
13
Peter van Maurik
Hoornaar
40:55
40:51
14
Carolus ijzerman
Giessenburg
41:07
41:02
15
Mathijs Horlings
Amersfoort
41:13
41:08
16
Lars van der Meulen
Utrecht
41:24
41:12
17
Peter Mesker
Hoornaar
41:58
41:53
18
Leon Aleman
Drimmelen
42:07
41:54
19
Rick Boogaard
Leerdam
42:13
41:58
20
Alfred van Kuyl
Varik
42:17
42:09
21
Remco Vetter
Driebergen-Rijsenbur
42:26
42:23
22
Henk van den Heuvel
Nieuwendijk Nb
42:44
42:40
23
Tim Verdier
Leerdam
42:58
42:47
24
Martin van Roooden
Leerdam
43:01
42:53
25
Wim in 't Veld
Giessenburg
43:02
43:02
26
Wim Kruis
Gorinchem
43:20
43:16
27
Ron Jansen
Hoornaar
43:33
43:27
28
Marco van Willigen
Hardinxveld-Giessend
43:44
43:35
29
Nico Baas
Bleskensgraaf
43:59
43:47
30
Gerrit den Hartog
Hoornaar
44:46
44:41
31
Harold Fidder
EXtrarunners Gorcum
44:54
44:45
32
David Blankers
Almkerk
44:56
44:47
33
Anthonie Huigen
Leerdam
45:08
44:36
34
Jack Kuyten
Waalre
45:13
45:02
35
Wim Lammers
Bleskensgraaf
45:15
45:02
36
Bert Lammers
Gorinchem
45:15
45:05
37
Olav Gribnau
Heukelum
45:15
45:06
38
Lars Vos
Leerdam
45:23
45:09
39
Mitchell Bron
Leerdam
45:29
45:14
40
Gert-Jan Koffeman
Heukelum
45:30
45:19
41
Peter-Martijn Bronkhor
Noordeloos
45:33
45:14
42
Adrie Schrijver
Hoornaar
45:41
45:25
43
Ries den otter
Hoornaar
45:49
45:41
44
Gerard Tjalsma
Leerbroek
46:11
46:08
45
Jack de Groot
Sliedrecht
46:16
46:16
46
Henk van Kleij
Hermeta
46:16
45:49
47
Pieter Niesing
Hermeta
46:17
46:05
48
Marco Vink
Leerdam
46:36
46:24
49
Arjan Versluis
Meerkerk
46:42
46:20
50
Lennert de Heer
Ede Gld
46:44
46:32
51
Johan Kaspers
Dodewaard
46:54
46:48
52
Theo Scholtens
Leerdam
46:58
46:40
53
Dammes Ros
Meerkerk
47:07
46:50
54
Edwin van Eijk
Enschede
47:12
46:50
55
Martijn Scholtens
Leerdam
47:17
46:59
56
Henk van Kley
Leerdam
47:36
47:12
57
Ton Vermeulen
Hoornaar
47:51
47:34
58
John Kazen
Hardinxveld-Giessend
47:57
47:47
59
Jan Rekers
Asperen
48:01
47:42
60
Pascal Zoetbrood
Utrecht
48:04
47:20
61
Gertjan van Pelt
Gorinchem
48:14
47:57
62
Bert Rijneveld
EXtrarunners Gorcum
48:17
47:57
63
John Peter Kuntz
Papendrecht
48:21
48:01
64
Arie van Meeteren
Groot-Ammers
48:23
48:07
65
Johan Gelderblom
Schoonhoven
48:24
48:06
66
Chris Doornhof
Gorinchem
48:25
48:19
67
Martijn Remmen
Eindhoven
48:28
48:11
68
Jos Broere
Hoogblokland
48:35
48:30
69
Frits Poppen
Vianen Ut
48:36
48:32
70
Rivilinio Sihasale
Leerdam
48:47
48:35
71
Theo den Braanker
Sliedrecht
48:47
48:25
72
Perry van Oosterum
Bergambacht
48:52
48:26
73
Eugene de Jel
Papendrecht
48:55
48:47
74
André van Iperen
Heukelum
48:56
48:25
75
Tiny van Dortmont
Asperen
48:59
48:35
76
Dirk Kersbergen
Hei en Boeicop
48:59
48:42
77
Wilbert Diepenhorst
Meerkerk
49:10
48:55
78
Hans Biemans
Groningen
49:17
48:44
79
Casper Koerting
Heukelum
49:19
48:51
80
Nico van Ham
Leerdam
49:20
49:14
81
Twan Schermers
Hardinxveld-Giessend
49:23
49:15
82
Rob Pennings
Asperen
49:36
49:14
83
Preben Slotboom
Culemborg
49:41
49:08
84
Michel Booy
Meerkerk
49:45
49:39
85
Ed den Breejen
Hoornaar
49:48
49:31
86
Arie van Zandwijk
Herwijnen
49:52
49:40
87
Jan van Oosten
Groot-Ammers
49:55
49:37
88
Dani van Zandwijk
Herwijnen
49:59
49:47
89
Marco Timmer
Dordrecht
50:00
49:46
90
Tamme de Vries
Herwijnen
50:01
49:52
91
Martin de Beer
Hardinxveld-Giessend
50:08
50:06
92
Dick de Wit
Deil
50:10
50:01
93
Martin Muilenburg
Gorinchem
50:11
50:03
94
Marco Meering
Zaltbommel
50:25
50:19
95
Wim Zwart
Papendrecht
50:26
50:06
96
David Hulshof
Gorinchem
50:27
50:13
97
Jeroen Duiser
Sleeuwijk
50:31
50:00
98
Koen Bijl
Herwijnen
50:31
50:06
99
Arie van Vliet
Werkendam
50:33
50:19
100
Henk Ros
Hardinxveld-Giessend
50:35
50:18
101
Andre Schenk
Leerdam
50:36
50:19
102
Otto van den Berg
EXtrarunners Gorcum
50:37
50:16
103
Marcel Liefbroer
Papendrecht
50:40
50:16
104
Siegfried van den Brin
Gorinchem
50:47
50:47
105
Ed Wieles
Leerdam
50:48
50:33
106
Marien van Andel
Langerak Zh
50:49
50:16
107
Edward Pieper
Dordrecht
51:00
50:30
108
Theo van Horik
Oosterwijk
51:01
50:50
109
Peter van der Ven
Zoetermeer
51:02
50:46
110
Sander Scheurwater
Sliedrecht
51:02
50:36
111
Harjan Hubers
Gorinchem
51:04
50:33
112
Hans Sterrenberg
Vuren
51:15
50:57
113
Marcel van Houten
Dordrecht
51:23
51:00
114
Jan Temminck
Asperen
51:42
51:32
115
Pieter Knops
Heukelum
51:46
51:34
116
Ed van Vianen
Nieuwpoort
51:52
51:33
117
Sander Zweistra
Gorinchem
52:12
52:04
118
Peter de Stigter
Asperen
52:14
51:59
119
Kees Westerhout
Hardinxveld Giessend
52:34
52:24
120
Andre Veenvliet
Ameide
52:38
52:18
121
Ben de Hoop
Brandwijk
52:47
52:19
122
Roy van Zanten
Utrecht
52:57
52:40
123
Johan Kon
Hoogblokland
53:12
52:50
124
Jan van Poortvliet
Schelluinen
53:13
53:13
125
Cees Verolme
Dordrecht
53:22
52:49
126
Dick Hazeleger
Hardinxveld-Giessend
53:31
52:59
127
Wim Verhagen
Gorinchem
53:35
53:27
128
Roeland van Eikelenbur
Gorinchem
53:36
53:22
129
Jan de Groot
Giessenburg
53:40
53:31
130
Roderik van Zomeren
Asperen
53:42
53:21
131
Erik van den Berg
Meerkerk
53:47
53:10
132
Sander Werkhoven
Utrecht
53:58
53:32
133
Michiel van Wijk
Heukelum
54:04
53:37
134
Jonathan de Blaauw
Hoogblokland
54:23
54:16
135
Robert Fortuijn
Hoornaar
54:41
54:14
136
Lennard Versluys
Alblasserdam
54:48
54:26
137
Ton Smits
Gorinchem
54:49
54:18
138
Corné Roskam
Sliedrecht
55:05
54:45
139
Martin Bijl
Asperen
55:08
54:41
140
Peter Hans van Eeden
Gorinchem
55:17
54:45
141
Eelco Postma
Alblasserdam
55:29
55:08
142
Michael van der Linden
Alblasserdam
55:39
55:16
143
Nijs Dekker
Herwijnen
55:43
55:16
144
Mark Pellikaan
Gorinchem
55:49
55:18
145
Kevin Schenk
Heukelum
55:51
55:34
146
Peter Klomp
Hoornaar
55:53
55:35
147
Aart van Holten
Ameide
55:56
55:36
148
Ger Teeuwisse
Gorinchem
55:59
55:26
149
Huib Kraaijeveld
Noordeloos
56:36
56:01
150
Bas Belder
Leerdam
56:56
56:36
151
Dick Nederlof
Hardinxveld-Giessend
56:59
56:31
152
Willem van de Voorde
Bleskensgraaf ca
57:26
56:46
153
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
58:21
57:52
154
Gerard Radstaat
Meerkerk
58:27
57:53
155
Jan Vink
Noordeloos
58:30
57:55
156
Wim Looijen
Overberg
58:49
58:32
157
Maurits van Vijfeiken
Dordrecht
58:58
58:25
158
Arjan van der Zande
Papendrecht
58:58
58:25
159
Hans van Meggelen
Spijkenisse
59:06
58:36
160
Griedo Bel
Heukelum
59:09
58:33
161
Frans Verweij
Gorinchem
1:00:26
59:50
162
Marco van den Oever
Leerdam
1:00:40
1:00:11
163
Ferrie Koffeman
Gorinchem
1:00:52
1:00:26
164
Dirkjan Hoekmeijer
Leerdam
1:00:52
1:00:27
165
Henk van Wijk
Giessenburg
1:01:14
1:00:39
166
Daan Aufenacker
Breda
1:02:55
1:02:21
167
Arthur Tuyt
Asperen
1:03:25
1:02:51
168
Kees van den Burg
Heukelum
1:03:43
1:03:12
169
Gerben Eijkelenboom
Papendrecht
1:04:46
1:04:28
170
Reinier Pieters
Heukelum
1:05:03
1:04:39
171
Leen van Oosterum
Hellouw
1:05:40
1:05:01
172
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:05:45
1:05:25
VREC, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jobke Schot
Hardinxveld-Giessend
45:20
45:09
2
Sophie Hazenberg
Leerdam
46:30
46:27
3
Wenda Schampaert
Heukelum
49:03
48:43
4
Chantal Beltman
Asperen
50:12
50:04
5
Annemiek van Dortmont
Asperen
50:38
50:14
6
Jeannet den Besten
Gorinchem
51:05
50:55
7
Jolanda den Haan
Giessenburg
51:27
51:01
8
Lonneke de Raad
Papendrecht
53:27
53:07
9
Marianne Mollema
Gorinchem
53:31
52:55
10
Debora Krijgsman
Hardinxveld-Giessend
53:35
53:14
11
Marlies Kuiters
Papendrecht
53:55
53:34
12
Bea Kolijn
Gorinchem
53:57
53:34
13
Dorine van Basten
Utrecht
53:58
53:33
14
Liesbeth Kazen
EXtrarunners Gorcum
54:30
54:20
15
Ankie Sterk
Gorinchem
54:33
54:07
16
Julie van Meeteren
Heukelum
54:51
54:25
17
Alice Harrems
Gorinchem
54:56
54:33
18
Josje Verhoeven
Heukelum
55:00
54:52
19
Margreet Janssen
Papendrecht
55:17
54:55
20
Merel van Kleij
Heukelum
56:19
55:53
21
Tamara Verspuy
Hoogblokland
56:40
56:34
22
Jos Sterk
EXtrarunners Gorcum
56:41
56:15
23
Barbara Hebels
Gorinchem
56:50
56:27
24
Ingrid de Stigter- van
Arkel
56:53
56:38
25
Femke Gobius du Sart
Herwijnen
57:55
57:23
26
Gerda Oostveen
Meerkerk
57:55
57:30
27
Albertine Visser
Eindhoven
58:18
58:01
28
Esther van Oostrum-Hof
Schoonrewoerd
58:19
58:11
29
Amanda de Kruijff
Leerdam
58:19
57:55
30
Winnette Boer
Giessenburg
58:23
57:48
31
Sanne de Hoop
Brandwijk
58:24
57:56
32
Jacintha de Hoop
Brandwijk
58:24
57:56
33
Nelleke Scherpenzeel-M
Meerkerk
58:40
58:25
34
Emelie Sloots
Delft
59:01
58:30
35
Carla Nanninga
Hermeta
59:04
58:39
36
Anja de Vries
Herwijnen
59:05
58:50
37
Netty Bronkhorst
Vuren
59:20
58:53
38
Adri den Hartog-Vliege
Asperen
59:51
59:36
39
Trudi van der Linden
Alblasserdam
1:00:14
59:54
40
Sija van Milt
Dordrecht
1:00:21
59:47
41
Corrie Blok
Gorinchem
1:00:31
59:59
42
Marieke Wouters-Vugts
Heukelum
1:00:32
59:52
43
Ellemieke Versluis
Meerkerk
1:00:47
1:00:14
44
Wilma Trapman
Schelluinen
1:01:14
1:00:57
45
Marian de Jong
Dordrecht
1:02:25
1:01:56
46
Anne Kooiman
Hendrik Ido Ambacht
1:03:40
1:03:17
47
Saskia Vervloet
Asperen
1:04:17
1:03:54
48
Chantal Clements
Leerdam
1:05:28
1:05:11
49
Chantal Viset
Gorinchem
1:07:26
1:07:11
50
Sjarka Kist
Leerbroek
1:07:52
1:07:48
51
Annemarie Lorsheijd
Spijkenisse
1:10:32
1:10:02
52
Mariska Verbaast
Culemborg
1:10:41
1:10:07
53
Chantalle van Son
Culemborg
1:10:41
1:10:07
54
Carin van der Werff
Gorinchem
1:14:58
1:14:24
55
Heleen van der Werff
Nijmegen
1:14:59
1:14:24
56
Anne Marie AdriaanseTe
Leerbroek
1:17:12
1:16:37
MREC, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bram de Groot
RPS 1
19:03
19:01
2
Arjan Sterk
Gorinchem
19:20
19:17
3
Christophe Veuskens
Amsterdam
19:43
19:38
4
Maikel Vos
Hermeta
19:54
19:45
5
Raimo Haverink
RPS 1
19:57
19:53
6
Rogier Mooijman
Van Noord
19:57
19:53
7
Thom Kleiss
Van Noord
20:02
19:50
8
Michel Mostert
Leerdam
20:06
20:03
9
Herbert van Vliet
Sleeuwijk
20:22
20:18
10
Erik van Rooden
Hermeta
20:25
20:17
11
Marten Hulleman
Leerdam
20:35
20:30
12
Koos den Besten
Asperen
21:01
20:56
13
Ralph van den IJssel
Univé Rivierenland 1
21:11
20:51
14
Martin van Ham
Leerdam
21:32
21:24
15
Henry Vos
Hermeta
21:34
21:26
16
Dirk de Wit
Dalem
21:36
21:32
17
Erik de Bruin
Van Noord
22:33
22:28
18
Marco Buesink
Vuren
22:35
22:09
19
Sijmen van Iperen
Heukelum
22:59
22:45
20
Michael Arnoldussen
Nijmegen
23:05
22:53
21
Elwart den Besten
Heukelum
23:31
23:18
22
Tobias Charitakis
Gorinchem
23:33
23:30
23
Reinoud de Leeuw
Van Noord
23:34
23:23
24
Joost Bogaard
Meerkerk
23:35
23:23
25
Thomas de Ruiter
Gorinchem
23:36
23:30
26
Peter de Jong
Gorinchem
23:45
23:38
27
Rob Kroon
Van Noord
23:53
23:42
28
Mads de Kock
RPS 1
23:55
23:52
29
Robin Cnossen
Hardinxveld-Giessend
23:57
23:45
30
Henk van Noord
Van Noord
24:01
23:51
31
Aart de With
Heukelum
24:08
23:37
32
Harry Verkuil
Gorinchem
24:14
23:51
33
Jeroen Vis
Rotterdam
24:21
24:07
34
Ewoud Woudenberg
Leerdam
24:26
23:31
35
Rick van den Dool
Leerdam
24:35
23:41
36
Aron Woudenberg
Leerdam
24:39
23:44
37
Erik-jan van Sas
Nijmegen
24:44
24:30
38
Gerrit Mulder
Harderwijk
25:05
25:03
39
Ryan Huigen
Heukelum
25:12
24:57
40
Marcel Rooijmans
Univé Rivierenland 1
25:15
24:54
41
Hogendoorn
Hendrik-Ido-Ambacht
25:18
25:13
42
Jan van Acquoij
Gorinchem
25:19
24:51
43
Theo Haag
RPS 2
26:14
25:36
44
Arnold Oste
RPS 2
26:22
25:44
45
Corné de Ruiter
Gorinchem
26:25
26:17
46
Lennart Naaijen
RPS 2
26:43
26:04
47
Rob Brons
Spijk gem Lingewaal
26:53
26:37
48
Dennis van Vliet
Rotterdam
27:14
26:52
49
Simon Maas
Heukelum
27:18
26:57
50
Simon van Rijthoven
Heukelum
29:14
28:53
51
Peter van der Linden
Leerdam
29:15
28:56
52
Rob Luijstenburg
RPS 2
29:36
29:25
53
Ramon Mostert
Utrecht
30:05
29:35
54
Wilco den Besten
Heukelum
30:07
29:52
55
Kees Huizer
Hardinxveld-Giessend
30:08
30:02
56
Kick Gereke
EXtrarunners Gorcum
31:29
31:04
57
E. Woudenberg
Leerdam
33:02
32:09
58
Rick (zonder achternaa
Leerdam
33:02
32:09
59
Eric Taal
Leerdam
34:17
33:48
60
Henk Bijl
Hardinxveld-Giessend
38:13
37:45
VREC, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mendy Schrijver
Univé Rivierenland 1
23:42
23:24
2
Naomi van der Hek
Arkel
24:34
24:28
3
Anneke Bucher
Leerdam
24:48
24:35
4
Dénis Schaaij
Hermeta
25:21
25:11
5
Annemiek Meerkerk
Hardinxveld-Giessend
25:31
25:10
6
Margriet Zijderlaan
Zegveld
26:04
26:02
7
Lotte Koolhoven
Heukelum
27:17
27:01
8
Linda Monster
Brielle
27:23
27:16
9
Joke Bouter
Acquoy
27:27
27:16
10
Trudi van Arkel-De Bru
Herwijnen
27:40
27:23
11
Elly Bouman-Kortleve
Hoornaar
27:47
27:18
12
Marjan van Maurik
Hoogblokland
27:55
27:28
13
Tamara Wieles
Houten
28:01
27:46
14
Patricia Maasland
Hardinxveld-Giessend
28:10
28:05
15
Sharon Maasland
Hardinxveld Giessend
28:13
28:07
16
Lieke Korteland
Papendrecht
28:50
28:37
17
Mirjam Oonk
Enschede
29:28
29:04
18
Carolien van Maurik
Ameide
30:04
29:35
19
Els den Otter
Hoornaar
30:10
29:41
20
Nicole de Kruijff
Leerdam
30:32
30:09
21
Joke de Kreij
Gorinchem
31:29
31:05
22
Gea van Andel
Langerak Zh
31:48
31:15
23
Ardi Coenen
Culemborg
31:53
31:16
24
Elsemiek den Braven
Hoogblokland
31:55
31:42
25
Tamara Kooij-Sihasale
Leerdam
32:01
31:43
26
Iris van Hoornaar
Hardinxveld-Giessend
32:06
31:54
27
Wendy Manrooij
Heukelum
32:09
31:54
28
Angelique van Acquoij
Gorinchem
32:30
32:01
29
Ilse Middelkoop
Univé Rivierenland 1
32:43
32:16
30
Simone den Hartog
Hoogblokland
32:48
32:26
31
Annette van de Giessen
Goudriaan
33:14
32:42
32
Helen Verhoef-Maas
Heukelum
33:25
33:04
33
Rina Schrijver - de Vo
Univé Rivierenland 1
33:46
33:20
34
Hannie van Donselaar
Culemborg
34:36
33:59
35
Petra Buesink
Vuren
35:04
34:38
36
Anne Marie Mollema
Hoornaar
35:10
34:35
37
Chantal van Rijthoven
Heukelum
35:15
34:51
38
Petra Kok
Culemborg
35:28
34:51
39
Jeannelies Lof
Culemborg
36:21
35:51
40
Suzanne Vis
Heukelum
36:36
36:14
41
Marrie Bijl v Herwaard
Hardinxveld-Giessend
38:13
37:45
42
Lenie arts
Eindhoven
38:19
38:09
43
Annie van Rossum
Vianen Ut
38:19
38:12
J69, 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost van Mil
CBS Herwijnen
9:30
9:27
2
Sebastiaan Sprong
's-Gravenhage
10:01
9:59
3
Arnant Pesselse
CBS De Open Poort
11:00
10:55
4
Corné Kroes
CBS de Wegwijzer
11:02
10:58
5
Ervin Schampaert
CBS de Wegwijzer
11:03
10:59
6
David Ploeg
CBS De Open Poort
11:35
11:33
7
Isha Dekker
CBS Herwijnen
11:37
11:36
8
Simon Nieuwenhuis-Rey
Leerdam
11:41
11:37
9
Tim van Eijk
Enschede
11:47
11:45
10
Tijs Looijen
OBS de Rietput
11:58
11:52
11
Marthijn Donker
CBS De Open Poort
12:38
12:34
12
Floris Meijdam
OBS de Rietput
14:04
13:58
13
Tido Pin
CBS De Open Poort
14:51
14:49
14
Bas van Eijk
Enschede
15:24
15:21
15
Otto Ruijten
OBS de Rietput
17:49
17:46
M69, 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Meike van Arkel
CBS Herwijnen
8:56
8:54
2
Noor van de Hoef
Herwijnen
9:40
9:39
3
Esmee den Adel
OBS de Rietput
9:59
9:58
4
Sterre den Besten
Heukelum
10:49
10:46
5
Justine Stephens
OBS de Rietput
10:51
10:49
6
Noé van Gent
OBS de Rietput
11:02
10:59
7
Carlijn van Water
CBS Herwijnen
11:54
11:47
8
Sigrid van Mil
CBS Herwijnen
12:04
12:01
9
Mayra van Zandwijk
CBS Herwijnen
12:23
12:21
10
Lois Schimmel
CBS Herwijnen
13:42
13:35
11
Lisa van der Kamp
CBS De Open Poort
13:57
13:52
12
Fenna Messercola
Heukelum
14:21
14:16
13
Ruby van Gils
OBS de Rietput
14:43
14:42
14
Joni Hoogveld
OBS de Zandheuvel
14:45
14:42
15
Floor Vuurens
OBS de Zandheuvel
14:48
14:42
16
Kate Hoogveld
OBS de Zandheuvel
14:48
14:43
17
Dewi Kleingeld
Asperen
14:52
14:47
18
Laura Jakobs
CBS De Open Poort
14:54
14:50
19
Esther Zwart
Asperen
14:54
14:51
20
Renee Plenter
Heukelum
14:54
14:51
21
Isabella Girmay
CBS de Wegwijzer
15:00
14:54
22
Melanie Buesink
CBS het Kompas
15:03
14:58
23
Kara van de Beek
CBS de Wegwijzer
15:12
15:07
24
Carice van Voorden
OBS de Rietput
15:42
15:39
25
Fu Yun Schoorstra
CBS De Open Poort
15:50
15:48
26
Jia Schoorstra
CBS De Open Poort
15:50
15:49
27
Hanna Gisolf
OBS de Rietput
16:46
16:44
28
Noura Assiane
OBS de Rietput
17:35
17:34
29
Isis Koekkoek
CBS Herwijnen
17:59
17:57
30
Marit Looijen
Heukelum
18:51
18:44
31
Eva van Werkhoven
OBS de Rietput
19:37
19:37
J1012, 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ryan Huigen
Heukelum
7:48
7:47
2
Tristan van de Hoef
Herwijnen
8:00
7:59
3
Noach Middag
CBS De Open Poort
8:03
8:02
4
Hristo Vermeer
Arkel
8:37
8:37
5
Boaz Middag
CBS De Open Poort
8:45
8:43
6
Siebrecht Kluitenberg
OBS de Rietput
8:49
8:49
7
Lennert Pesselse
CBS De Open Poort
8:52
8:52
8
Thomas van Drenth
CBS de Wegwijzer
9:00
8:57
9
Thomas van Iperen
CBS de Wegwijzer
9:00
8:57
10
David Bron
CBS de Wegwijzer
9:05
9:02
11
Job Willems
Heukelum
9:09
9:05
12
Ian Doornhof
Gorinchem
9:15
9:10
13
Koen Bakker
OBS de Rietput
9:18
9:15
14
Cas Coenen
OBS de Zandheuvel
9:24
9:23
15
Mike den Besten
CBS De Open Poort
9:28
9:26
16
Jamie Krul
CBS De Open Poort
9:39
9:38
17
Thijs Kalfsterman
OBS de Rietput
9:44
9:41
18
Rick Euser
CBS de Hoeksteen
9:56
9:52
19
Yort van Wijk
Asperen
9:59
9:57
20
Joram van Dijk
CBS De Open Poort
10:13
10:12
21
Thom van Cuijlenborg
CBS De Open Poort
10:28
10:27
22
Loek van Zee
Heukelum
10:57
10:53
23
Job Bogerd
CBS De Open Poort
11:24
11:20
24
Willem Laponder
CBS de Wegwijzer
11:32
11:29
25
Richard Kroes
CBS de Wegwijzer
13:33
13:30
26
Casper Stöver
CBS de Wegwijzer
14:34
14:29
M1012, 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elle Biemans
Groningen
8:41
8:40
2
Marieke Bron
CBS de Wegwijzer
8:55
8:53
3
Evy van Laar
OBS de Rietput
9:43
9:41
4
Esmée de la Rosette
OBS de Rietput
9:57
9:55
5
Olivia Milford
Heukelum
10:05
10:02
6
Isolde Stephens
OBS de Rietput
10:20
10:18
7
Merel Blommendaal
CBS De Open Poort
10:22
10:20
8
Anouk van Dortmont
CBS De Open Poort
10:24
10:22
9
Naomi van Zandwijk
CBS Herwijnen
10:39
10:35
10
Lisanne Plenter
OBS de Rietput
11:04
11:04
11
Sophie Fooks
CBS De Open Poort
11:58
11:55
12
Iris de Jong
OBS de Rietput
12:05
12:02
13
Mila Snijders
OBS de Zandheuvel
12:09
12:06
14
Lotte Pennings
OBS de Zandheuvel
12:09
12:06
15
Esther Hoppesteijn
CBS De Open Poort
12:18
12:16
16
Ilse Boeije
CBS de Wegwijzer
12:39
12:38
17
Julia Mulder
CBS de Wegwijzer
12:40
12:38
18
P. Kornet
Herwijnen
13:44
13:38
19
Esther Brons
Spijk gem Lingewaal
14:18
14:14
20
Janine Kroes
CBS de Wegwijzer
14:41
14:39
M1315, 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bente Peele
Schelluinen
9:19
9:17
2
Laura de With
Gorinchem
9:32
9:31
3
Nina den Haan
Giessenburg
9:38
9:36
4
Naomi Hitipeuw
Heukelum
10:18
10:15
Univé Grote Rivieren Loopcircuit
Uitslagen.nl
19-05-2014 21:43