Uitslagenlijst Run van Gieten

Gieten - Zaterdag 17 mei 2014

MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruard Smeenge
Deurze
16:40
16:39
2
Jannes Dolfing
Westerbork
17:17
17:16
3
Stephan Schriemer
Assen
17:20
17:19
4
Eimert Vink
Groningen
17:27
17:25
5
Rob van de Graaf
Hoogeveen
18:40
18:39
6
Benjamin de Bruijn
Groningen
18:50
18:47
7
Jan van Schendel
Oosterhout Nb
19:04
19:01
8
Ravian Veenstra
Groningen
19:42
19:39
9
Nick Kemps
Gieten
19:45
19:38
10
Jesse Slagter
Annen
19:52
19:50
11
Andres Faber
Beilen
19:55
19:54
12
Hink Slagter
Annen
20:10
20:08
13
Dennis Krol
20:18
20:15
14
Ronald Pietersma
Gieten
20:50
20:47
15
Thijs van de berg
Vries
21:09
20:57
16
Tom Speelman
Stadskanaal
21:10
21:08
17
Tom Elema
Zuidlaren
21:14
21:11
18
Max kamminga
Gieten
21:19
21:13
19
Willem Kruize
Gieten
21:32
21:30
20
Ron Siepel
Gieten
21:38
21:30
21
Martinus Veenhof
Zuidwolde
21:44
21:43
22
Roy Moes
Smilde
21:45
21:43
23
Tim Rijnberg
Gieten
21:57
21:46
24
Esschendal
Eexterveen
22:02
21:48
25
Ewout Biezen
Gieten
22:31
22:28
26
Dirkjan van der Kooi
Gieten
22:33
22:27
27
Luuk ten Have
Annen
22:45
22:41
28
Henk Kruit
Eext
22:55
22:51
29
Yoeri Emmaneel
Emmen
22:58
22:52
30
Frank Horst
Gieten
23:00
22:55
31
Roel van Binsbergen
Gieten
23:02
22:57
32
Harmen Boelens
Emmen
23:11
23:03
33
Chris van der Wal
Gieten
23:15
23:06
34
Frank Rijnberg
Gieten
23:15
23:05
35
Ronald Pebesma
Gieten
23:25
23:14
36
Alex Boelens
23:36
23:28
37
Tjibbe Pebesma
Annen
23:38
23:26
38
Jan Marc Kok
Coevorden
23:44
23:42
39
Arend Pietersma
Nes gem Boarnsterhim
23:47
23:39
40
Jacques Torenbosch
Gieten
23:53
23:49
41
Joey Wisseborn
Assen
24:02
23:55
42
leon Bakker
Gieten
24:09
24:07
43
Lars Bosscha
Gieten
24:13
24:10
44
Tim Bouwman
Gieten
24:15
24:13
45
Max Martens
Eext
24:23
24:18
46
Daan Hoogland
Gieten
24:53
24:52
47
Erik Boeck
Gieten
25:01
24:53
48
Anne Alkema
Gieten
25:01
24:57
49
Marc Twickler
Gieten
25:04
24:52
50
Jesper Eerens
Nieuwe Pekela
25:05
24:50
51
Willem de Niet
Gieten
25:08
24:56
52
Robert Boekholt
Gieten
25:25
25:23
53
Winston Moer
Smilde
25:43
25:39
54
Bas van der Ven
Gieten
26:20
26:14
55
Bas Miedema
Zuidlaren
26:24
26:18
56
Jan Wierenga
Gieten
26:44
26:32
57
Fred Lenstra
Gieten
27:05
26:58
58
Frits Doddema
Gieten
27:30
27:26
59
Rob Leever
Gieten
27:51
27:44
60
Niels de Jonge
Eelde
27:56
27:44
61
Stefan Reitsema
Gieten
28:39
28:22
62
Dick Kroes
Gieten
28:50
28:38
63
Dirk-Jan Keijzer
Gieterveen
29:11
29:01
64
Kuba Flupkowski
Assen
29:21
29:18
65
Thies de Jonge
Eelde
29:32
29:16
66
Kees Zuur
Gieten
29:54
29:47
67
Dani Haan
Veendam
30:03
29:47
68
Bastiaan Jager
Wildervank
30:07
29:58
69
Richard Bouwman
Gieten
30:13
30:11
70
Harold Wolterman
Gieten
30:35
30:25
71
Jan Luis
Noordlaren
30:43
30:36
72
Dick Bosscher
Wildervank
31:26
31:22
73
Herald Folkerts
Gieten
32:30
32:25
74
J. de Graaf
Stadskanaal
34:20
34:06
75
G.F. Kamp
Roden
40:29
40:21
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabine Spreen
Rolde
18:34
18:33
2
Janien Lubben
Emmen
19:15
19:14
3
Marleen Popken
Exloo
20:42
20:41
4
Dazphne Spreen
Rolde
21:58
21:57
5
Erika Broekema
Groningen
22:00
21:59
6
Nina hof
Gieterveen
23:46
23:44
7
Petra Wezeman
Groningen
23:50
23:45
8
Mandy Super
Emmen
24:09
24:00
9
Melanie Huisman
Gieten
24:27
24:20
10
Heleen Weinans
Gieten
25:01
24:53
11
Nynke Pietersma
Gieten
25:25
25:15
12
Indi Schut
OBS Gieten
26:01
25:50
13
Ina Enting
Eext
26:03
25:58
14
Eliza Peer
Eext
26:33
26:23
15
Barbara Kroon
Groningen
27:06
26:54
16
Elske Visser
Gieten
27:15
27:07
17
Iris van Rosmalen
Gieten
27:30
27:16
18
Cathelijne v.d. Heijde
Eext
27:40
27:33
19
Marlous de Beer
Sappemeer
27:53
27:42
20
Gré Bezema
Gasselte
28:01
27:54
21
Melanie Fehrman
Grolloo
28:28
28:17
22
Yvonne Vos
Grolloo
28:29
28:18
23
Esther Goeree
Gasselte
29:05
29:00
24
Amanda Bokhorst
Gasselte
29:20
29:14
25
Reina Geertsema
Gieten
29:21
29:18
26
Ester Drenth
Gieten
29:28
29:20
27
Jildou Pietersma
Gieten
29:40
29:31
28
Amber Kinds
Gieten
29:44
29:36
29
Aletta Oostra
Eexterzandvoort
29:45
29:32
30
Margriet Dijkhuizen
Wildervank
30:07
29:58
31
Chantal Postma
Groningen
30:17
30:05
32
Marchien Boelens
Gieten
30:17
30:11
33
Fleur Alkema
Gieten
30:18
30:07
34
Eline Wolterman
Gieten
30:33
30:23
35
Janneke de Vries
Schipborg
30:54
30:51
36
Jeannette Polkerman
Zuidlaren
30:56
30:52
37
Sonja Geres
Gieten
31:26
31:18
38
Melanie Mulder
Gieten
31:49
31:35
39
Octavia Siertsema
Haren
32:11
32:04
40
Joyce Boer
Eext
32:12
32:04
41
Maureen Kruit
Eext
32:13
32:04
42
Petra Schipper
Gieten
32:17
32:02
43
Silke Folkerts
Gieten
32:30
32:25
44
Jeanet van der Wal
Gieten
32:51
32:41
45
Helen Norp
Gieterveen
33:20
33:16
46
Marleen de Boer
Gieten
33:39
33:27
47
Inge van der Veer
Gieten
33:43
33:28
48
Liesbeth de Groot
Assen
33:49
33:43
49
Bertha Vriendts
Stadskanaal
33:54
33:46
50
Dini Pijl
Gieten
33:57
33:43
51
Sietske Lieben
Gieten
33:58
33:43
52
Rianne Deuring
Gieten
34:07
33:54
53
Ciska Witting-Bijker
Eexterzandvoort
34:14
34:00
54
G de Graaf
Stadskanaal
34:20
34:06
55
Manon Eleveld
Gieten
34:37
34:28
56
Mirjan Bathoorn
Gieten
35:12
35:06
57
Regina Timmer
Assen
35:59
35:54
58
Ria Braam
Zeegse
36:28
36:23
59
Norma van Niel
Ter Aar
39:59
39:43
60
Linda Claessens
Gieten
40:00
39:44
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Freek Hoolsema
Assen
33:25
33:24
2
Mathijs de Vroome
Peize
34:23
34:23
3
Joost Hindriks
Schoonebeek
36:34
36:32
4
Arnoud Gils
Beilen
37:15
37:15
5
René Wilkens
Gieten
37:58
37:57
6
Martien Wubs
Stadskanaal
38:21
38:20
7
Jerry Koorman
Ter Apel
38:46
38:42
8
Jeroen Broekhoff
Emmen
38:50
38:48
9
Jeroen Giezen
Westervoort
39:18
39:16
10
Ad van Erp
Groningen
39:55
39:52
11
Hendrik Hoving
Eelde
40:13
40:08
12
Harald Kiewiet
Winschoten
40:26
40:24
13
Danny Giethoorn
Hoogeveen
40:34
40:31
14
Jan vd Wolferen
Groningen
40:55
40:44
15
Peter Boltjes
Oude Pekela
41:21
41:20
16
John Sikken
Erm
41:27
41:25
17
Vincent van der Tuin
Wageningen
42:04
41:48
18
Gerwin Gropotoonk
Groningen
42:50
42:40
19
Jelle Elzinga
Groningen
43:12
43:08
20
Richard Wysbeek
Nieuwe Pekela
45:46
45:43
21
Peter Thijs
Gieten
45:58
45:57
22
Joris Rietveld
Zuidlaren
46:29
46:25
23
Sander Hoogeveen
Hoogeveen
46:32
46:29
24
Bert Smid
Odoorn
47:30
47:23
25
Kuba Flupkowski
Assen
48:13
48:09
26
M. Pronk
Gieten
48:18
48:13
27
Gerard-Jan Booij
Roden
48:30
48:24
28
Niels Blaauw
Gieten
48:30
48:23
29
Henk Rijnberg
Gieten
48:57
48:45
30
Bjorn Venema
Gasselternijveen
48:58
48:45
31
Philip Bosscher
Zuidwolde Dr
49:43
49:26
32
Marco Kah
Gieten
50:12
49:57
33
Niels Poort
Stadskanaal
50:38
50:24
34
Iwan Beekman
Gieten
51:51
51:34
35
Savio Broekhuijsen
Assen
52:11
52:07
36
Rick Rijnberg
Gieten
52:11
51:58
37
Henk Rijnberg
Gieten
52:13
52:09
38
Ivar van der Til
Gieten
53:08
52:50
39
Johannes Christiaanse
Hoogezand
53:31
53:13
40
Robin van Binsbergen
Gieten
54:04
53:51
41
Erik Guns
Sappemeer
54:19
54:01
42
Lars de Haan
Groningen
55:25
55:07
43
Rob van den Brink
Assen
56:52
56:45
44
Willem Bosma
Surhuizum
58:59
58:53
45
Ronald Strijker
Nieuw-Buinen
1:00:26
1:00:18
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anno Huizenga
Assen
36:47
36:47
2
Harie Pot
Stadskanaal
37:48
37:47
3
Robert Stam
Bovensmilde
38:01
38:00
4
Jascha Norder
Groningen
39:15
39:15
5
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
39:20
39:18
6
Zeger Zeilemaker
Gieten
39:21
39:18
7
Ties van der Laan
Oude Pekela
39:55
39:53
8
Wubbo Gremmer
Winschoten
40:59
40:57
9
Cor Schnieders
Stadskanaal
41:19
41:16
10
Marco den Hollander
Assen
41:26
41:25
11
Tom van Tellingen
Sleen
41:56
41:50
12
Frank Ottenhof
Beilen
42:28
42:22
13
Hans Schipper
Musselkanaal
42:30
42:27
14
Marco Bakker
Assen
42:48
42:43
15
Jaap v.d. Wal
Gieten
43:23
43:18
16
P. Stokje
Groningen
43:26
43:25
17
Fokke Hamminga
Annen
43:59
43:52
18
Bart van der Scheer
Gasselternijveen
44:04
44:02
19
Goos Postma
Groningen
44:15
44:13
20
David Langley
Haren
44:37
44:15
21
Jan van Wieren
Emmen
44:42
44:38
22
Peter de Vries
Vries
44:56
44:38
23
Bennie Wiegman
Kielwindeweer
44:59
44:58
24
Ad van Beilen
Gieten
45:07
45:04
25
Tom Hospes
Eext
45:09
45:05
26
Erich Ohlsen
Groningen
45:11
45:05
27
Henk ter Veen
Gieten
45:25
45:22
28
Rudy Telkamp
Hoogezand
45:27
45:16
29
Roy Bardewee
Groningen
45:28
45:25
30
Rob van Gorkum
Tweede Valthermond
46:14
46:10
31
Erwin Beekman
Groningen
46:23
46:05
32
Jan Kees Winters
Zuidlaren
46:38
46:24
33
Edwin Pol
Gieten
46:57
46:52
34
Jean-Paul van Assche
Gasselte
47:08
46:59
35
Ruud Douma
Gasselternijveen
47:19
47:14
36
Hans Nijboer
Stadskanaal
47:39
47:31
37
Willem Drenth
Stadskanaal
47:47
47:40
38
Gert Takens
Stadskanaal
47:56
47:46
39
Jaap Smit
Groningen
48:25
48:13
40
Albert Siebring
Gieten
48:34
48:23
41
John Broekman
Gieten
48:42
48:30
42
Marco Berning
Borger
48:51
48:42
43
Jan Dikkema
Kiel Windeweer
49:22
49:16
44
Eric Helmantel
Eelde
50:44
50:35
45
Edmond Varwijk
Vries
51:07
50:50
46
Johan Kregel
Peize
51:08
50:49
47
Leo Santing
Anloo
51:36
51:24
48
Henk Fissening
Onstwedde
52:06
51:50
49
Bert Keuter
Gieten
52:46
52:34
50
Willem Timmers
Hardenberg
53:52
53:33
51
Levien Batrman
Gieten
54:04
53:48
52
Cor Brink
Emmen
55:36
55:23
53
Erik Docter
Eext
57:10
56:54
54
Eric Hulshof
Nieuw-Buinen
57:23
57:08
55
Otto Mulder
Gieten
58:10
58:02
56
David Dagan
Borger
58:44
58:33
57
Mark Maring
Gieten
58:47
58:37
58
Gert Sijnstra
Zuidlaren
59:05
59:01
59
A. Docter
Gieten
59:23
59:08
60
Jans Luikens
Zuidlaren
59:54
59:45
61
Eddy Middel
Assen
59:58
59:38
62
Robert de Jong
Eext
1:00:02
59:46
63
Paul Spoelman
Gieten
1:01:23
1:01:14
64
Albert van den Bos
Gieten
1:02:14
1:02:02
65
Jos van de Belt
Borger
1:03:22
1:03:02
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
R de Jonge
Assen
36:39
36:39
2
Peter Rolink
Erica
37:22
37:21
3
Naanko Drent
Heiligerlee
38:01
38:00
4
Carel Opten
Assen
38:38
38:38
5
Geo van der Loo
Nieuw Roden
40:16
40:15
6
Niels Taatgen
Groningen
40:33
40:28
7
Kees Groenendijk
Haren
41:01
40:59
8
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
41:36
41:31
9
Harry Luinge
Veendam
42:03
42:01
10
S. Overal
Kiel Windeweer
42:40
42:34
11
Diemer Top
Hoogkerk
42:44
42:41
12
Robert Springer
Gieten
42:46
42:43
13
Jans Kiers
Erm
42:49
42:44
14
Henk Hartman
Dalen
42:49
42:45
15
Ben Adams
Sappemeer
43:04
43:03
16
Marcel Kloet
Assen
43:13
43:11
17
Adriaan Bennen
Rolde
43:44
43:43
18
Willem Rijnberg
Gieten
43:47
43:46
19
Jakob de Boer
Veendam
43:54
43:49
20
T. Bekkema
Veendam
44:18
44:17
21
Leo Beukeboom
Paterswolde
44:20
44:15
22
Sjaco de Waal
Gasselternijveensche
44:50
44:44
23
Theo Dieterman
Gieten
45:23
45:20
24
Peter Boltjes
Winschoten
45:30
45:28
25
Eeuwe Schot
Groningen
45:33
45:30
26
Jan Timmerman
Hardenberg
46:06
46:01
27
Kees Vos
Groningen
46:35
46:25
28
Cor Matter
Stadskanaal
46:39
46:30
29
Hink Slagter
Annen
46:51
46:48
30
Henk Eleveld
Gieten
47:18
46:59
31
Hiddo Boomsema
Wildervank
47:38
47:37
32
Albert Heikens
Eelde
48:09
48:00
33
Cyril Emmaneel
Emmen
48:30
48:17
34
Peter Disseldorp
Zuidhorn
49:16
49:07
35
Roelof Jager
Tynaarlo
49:28
49:18
36
Henk Lotterman
Emmen
50:22
50:15
37
Evert Pluim
Anloo
50:44
50:38
38
Aaldert de Haan
Winschoten
50:49
50:39
39
Aris Eindhoven
Borger
51:05
50:56
40
Bert Hulsing
Groningen
52:07
52:00
41
Eric Zeegers
Zuidlaren
52:23
52:05
42
Jan Loos
Wagenborgen
54:26
54:09
43
Wim ter Laan
Wagenborgen
54:49
54:32
44
Klaas Bosma
Gieten
55:15
55:04
45
Bert Drent
Nieuw-Buinen
56:46
56:37
46
Rinus Rijk
Stadskanaal
57:13
57:07
47
Dirk Franssens
Saaksum
57:17
57:03
48
Ron Knegt
Gieten
57:33
57:27
49
Hans Bosman
Gieten
59:20
59:07
50
Mans Veldsink
Dedemsvaart
1:01:07
1:00:51
51
Egbert Geertsema
Groningen
1:01:07
1:00:51
52
Jaap Jumelet
2e Exloermond
1:02:07
1:01:57
53
JJ Jonkman
Rolde
1:18:21
1:18:04
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Olijve
Haren
39:02
39:01
2
Henk Aalders
Gieten
42:40
42:39
3
Garmt Borgman
Hoogezand
45:10
45:08
4
Jannes Bouwmeester
Beilen
47:06
47:01
5
Roelof Dilling
Grolloo
48:26
48:18
6
Otto Meertens
Yde
48:31
48:21
7
Harrie Wolters
Eelde
48:53
48:43
8
Geert van der Veen
Leek
49:45
49:43
9
Jos Niks
Gasselte
51:17
51:04
10
Pieter Beekman
Groningen
53:04
52:47
11
Jan Poelman
Gieten
55:43
55:40
12
Jacob Schoonhoven
Stadskanaal
56:35
56:21
13
Gerard de Vries
Veendam
1:00:44
1:00:34
14
Gerrit Jan Warmink
Eexterveen
1:01:26
1:01:12
15
Jitze Wilting
Hoogeveen
1:10:10
1:10:01
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yasmin Hillebrink
Groningen
37:30
37:30
2
Esther Wietzes
Assen
49:24
49:22
3
Ellen Driever
Groningen
49:55
49:47
4
Annet Niestijl
Assen
50:37
50:34
5
Thea Hak
Odoorn
50:39
50:33
6
Petricia Wever - Wubo
Onstwedde
50:49
50:37
7
Linda Everts
Assen
50:51
50:44
8
Esther Zelders
Gieten
51:35
51:24
9
Manon Otter
Nieuw-Dordrecht
51:41
51:30
10
Iris Lubbe
Groningen
52:32
52:16
11
Betty Rijnberg
gieten
53:57
53:49
12
Martina Pruchova
Gieten
55:45
55:33
13
Lisa van Kampen
Groningen
56:06
55:48
14
Sagitta Mennega
Gasselte
57:55
57:44
15
Daniëlle van Eiteren
Gieten
57:58
57:51
16
Anouk Mos
Groningen
58:17
58:04
17
Danielle Eleveld
Gieten
58:41
58:22
18
Ciska Bardewee
Groningen
59:34
59:25
19
Carla Klein
Groningen
59:54
59:39
20
Janka van Santen
Nieuw-Weerdinge
1:00:17
1:00:02
21
Alette Woering
Borger
1:01:45
1:01:37
22
Sabina Kersten
Groningen
1:03:03
1:02:49
23
Sandra van Houselt
Gieten
1:03:33
1:03:25
24
Astrid Asjes
Borger
1:06:10
1:05:50
25
Ilse Jager
Gieten
1:06:51
1:06:42
26
Esther Kleefman
Eext
1:09:52
1:09:44
27
Diana Vriendts
Stadskanaal
1:09:53
1:09:39
28
Eva Hoogendijk
Eexterveen
1:10:08
1:09:57
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
43:48
43:46
2
Christien Koning
Groningen
44:03
44:02
3
Hermien Koerts
Westerbork
44:19
44:17
4
Aniek Steenhuisen
Assen
44:41
44:35
5
Marjan Oostinga
Eelde
45:05
45:03
6
Grietje Hoogerkamp-Hee
Odoorn
46:34
46:30
7
Trijnie Stenekes
Bourtange
51:51
51:40
8
Claudia van Tellingen
Sleen
52:02
51:51
9
Christien Meijer
Wagenborgen
52:07
51:51
10
Annemieke Weijling
Gieten
52:19
52:12
11
Yvonne Boers
Assen
52:41
52:34
12
Marleen Völlink
Anloo
52:45
52:40
13
Yvonne Schuiring
Peize
54:18
54:12
14
Nathalie Luikens
Zuidlaren
56:29
56:19
15
Irma Alkema
Gieten
58:14
58:06
16
Erlin Nieuwenhuis
Heiligerlee
58:51
58:37
17
Anne-Marie Kranenburg
Gasselternijveensche
59:20
59:06
18
Margriet Fennema
Stadskanaal
59:32
59:18
19
Marieke Roelfsema
Steenwijk
1:00:09
59:54
20
Geke Mulder
Gieten
1:02:32
1:02:24
21
Fréderique Doddema
Gieten
1:07:29
1:07:21
22
Louise Middel
Assen
1:09:32
1:09:13
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Diana ten Cate
42:45
42:44
2
Cora van der Wal
Gieten
45:14
45:07
3
Janny Hilbrands
Amen
45:41
45:39
4
Aly Waninge
Zuidlaren
45:55
45:51
5
Griean Höster
Zuidlaren
51:08
51:02
6
Ina Roelfs
Marwijksoord
51:46
51:38
7
Ineke Berghuis
Schipborg
52:38
52:27
8
Jannie Drenth
53:11
53:06
9
Marian Overgaauw
Eelde
54:49
54:37
10
Elly van de Meer
Gieten
56:13
55:58
11
Wilma Riezebos
Gieten
57:25
57:22
12
Maria Bruins-Kuik
Eext
58:38
58:34
13
Gaby Koster
Vledderveen Gn
1:00:03
59:49
14
Hilde Huizinga
Assen
1:00:48
1:00:37
15
Gea Mensingo
Stadskanaal
1:01:37
1:01:31
16
Hennie Huls
Stadskanaal
1:01:37
1:01:31
17
Janny Buiten-Schuring
Zuidlaren
1:02:19
1:02:05
18
Rita Koopman-Broekema
Gieterveen
1:03:32
1:03:19
19
Ria Deiman
Assen
1:05:29
1:05:12
20
Nel Westerhoff
Annen
1:06:46
1:06:33
MAN, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joeri De Coninck
Bree (BEL)
1:39:29
1:39:28
2
Jerry Schutte
Meppel
1:42:20
1:42:19
3
Bert-Jan Wever
Onstwedde
1:44:56
1:44:55
4
Jeroen Auener
Rolde
1:50:22
1:50:19
5
Gerhard te Brummelstro
De Wilp Gn
1:51:48
1:51:43
6
IJme Woensdregt
Groningen
1:53:37
1:53:34
7
Piet Wuijster
Groot Amers
1:54:05
1:54:02
8
Cisco Huisman
Amsterdam
1:58:47
1:58:43
9
Benno Ramerman
Borger
2:05:09
2:05:04
10
Henri Jonkers
Assen
2:05:27
2:05:21
11
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
2:06:20
2:06:16
12
Boris Fenneman
Slochteren
2:06:35
2:06:35
13
Jan Poortman
Borger
2:07:17
2:07:11
14
Jan Speelman
Stadskanaal
2:07:22
2:07:15
15
Nico Swart
Groningen
2:07:25
2:07:16
16
Jan Hendrik Rijnberg
Gasselte
2:07:39
2:07:33
17
Adriaan Mollema
Nieuwe Pekela
2:08:12
2:08:04
18
Jan Abbas
Gieten
2:08:14
2:08:06
19
Wim de Bie
Schipborg
2:09:38
2:09:28
20
Harbie Huizinga
Stadskanaal
2:09:50
2:09:42
21
Gert Wigchers
Gieten
2:12:23
2:12:14
22
Adrian Wadham
Haren Gn
2:12:38
2:12:28
23
Frits Soeters
Noord Sleen
2:12:40
2:12:36
24
Henk Aarden
Assen
2:16:52
2:16:44
25
Hendrik Waijer
Winschoten
2:17:13
2:17:03
26
Casper van Luijk
Hoogezand
2:17:34
2:17:27
27
Jos Zuidema
Stadskanaal
2:19:18
2:19:10
28
Alex Ooms
Bergambacht
2:22:13
2:22:03
29
Bram Postma
Veendam
2:23:17
2:23:04
30
Jan Schuiling
Gasselte
2:25:26
2:25:15
31
Peter van Wijk
Stadskanaal
2:25:35
2:25:28
32
Ger van Nijkerken
Eext
2:26:51
2:26:44
33
Gosse Folkertsma
Annen
2:30:47
2:30:41
34
Jan Bron
Zuidhorn
2:32:24
2:32:17
35
Gerhard Over
Meppen Duitsland
2:33:52
2:33:50
36
I. Wekema
Drouwen
2:34:12
2:34:00
37
Rob van Goor
Uplengen (GER)
2:34:41
2:34:28
38
Jan Houwen
Gieten
2:37:20
2:37:07
39
Han Boxem
Gasselternijveen
2:37:27
2:37:16
40
Wiep Kuipers
Gorredijk
2:38:08
2:38:03
41
Jos Banus
Gasselternijveen
2:39:46
2:39:34
42
Eddie van Seijen
Gieten
2:45:40
2:45:32
43
Klaas Schut
Gieten
2:45:40
2:45:32
44
Alfred Wieringa
Stadskanaal
2:47:57
2:47:47
45
Kor Gorter
Glimmen
2:56:37
2:56:34
46
Willem Scheve
Stadskanaal
2:59:08
2:58:57
VROUW, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brigitte Ypma
Wildervank
1:57:10
1:57:05
2
Jarna Lanjouw
Eext
2:01:06
2:01:03
3
Petra Timmermans
Stadskanaal
2:07:21
2:07:14
4
Annie Oostenbrink
Oldeberkoop
2:08:52
2:08:48
5
Linda Wilken
Stadskanaal
2:09:52
2:09:43
6
Joke Speelman
Stadskanaal
2:17:06
2:16:57
7
Aleid Busser
Haren Gn
2:20:40
2:20:30
8
Monique Koopman
1e Exloermond
2:21:30
2:21:23
9
Corina Hilbolling
Gasselte
2:21:30
2:21:22
10
Hilda Boorsma
Rolde
2:21:41
2:21:36
11
Wendy van Dunnen
Eexterzandvoort
2:23:13
2:23:06
12
Marlies Postma
Veendam
2:23:18
2:23:04
13
Corine Dieterman-Dusse
scheemda
2:24:26
2:24:17
14
Marja van der Werf-Zoe
Joure
2:30:39
2:30:36
15
Siska Folkertsma
Heerenveen
2:30:48
2:30:43
16
Gina Lamberts
Uplengen (GER)
2:34:41
2:34:27
17
Alie Kuipers
Gorredijk
2:38:07
2:38:02
18
Monique Lahuis
Gasselte
2:39:46
2:39:34
19
Anita Janssens
Gasselte
2:39:46
2:39:34
20
Ria van Dam - De Haan
Zuidlaren
2:41:49
2:41:41
21
Ienskje van der Weg
Ouwsterhaule
2:41:58
2:41:53
22
Jolanda Ubels
Stadskanaal
2:48:56
2:48:46
23
Trienette Schuiling
Gasselte
2:59:08
2:58:57
MAN, 50 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Kuijer
Ruinerwold
3:20:25
2
Edward Pechler
Groningen
3:43:03
3
Bob van der Weg
Ouwsterhaule
3:44:18
4
Ron Höfte
Borne
3:48:40
5
Anton Slagers
Eelderwolde
3:55:18
6
Martijn Croon
Coevorden
3:58:12
7
Emile Nales
Groningen
4:02:12
8
Frank Wiebes
Enschede
4:05:27
9
Gerard Terwisscha van
Haren Gn
4:11:15
10
Wolter de Lange
Steenwijk
4:12:50
11
Lut vd Molen
Groningen
4:27:24
12
Wessel Kranghand
Hoogeveen
4:29:54
13
Roel Kleine
Hoogeveen
4:29:54
14
Adrie van Dijk
Paterswolde
4:41:00
15
Henk Waenders
Ter Apel
4:41:46
16
Nils Nijhof
Eexterveensche kanaa
4:54:03
17
Manfred Völker
Sulingen (GER)
4:55:24
18
Johann Spieker
Laar Duitsland
4:55:24
19
Menno de Jager
Borne
4:57:02
20
Bennie de Vries
Stadskanaal
4:57:38
21
Durk Polet
Burgum
5:04:48
22
Jürgen Lehmann
Emlichheim (GER)
5:07:42
23
Gerik Mik
Sint Annen
5:09:52
24
Bob Bock
Amsterdam
5:11:24
25
Hessel de Boer
Leeuwarden
5:13:11
26
Marco Hartman
Wildervank
5:30:55
VROUW, 50 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mieke Dupont
Blankenberge (BEL)
3:47:52
2
Mirjam Steunebrink
Eelde
4:19:09
3
Henriette Lagerweg
Veendam
4:47:11
4
Ina Oortwijn
Annerveenschekanaal
5:10:15
5
Ineke Scheffer
Leens
5:25:14
JGR1, GROEP 1 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julian Geertsema
OBS Gieten
2:24
2:23
2
Ivar Tijmes
OBS Gieten
2:27
2:27
3
Levi Spin
SWS Oostermoer
2:30
2:29
4
Sacha Wierda
SWS Oostermoer
2:30
2:29
5
Thobian de Groot
OBS Gieten
2:30
2:29
6
Melle Berk
OBS Gieten
2:32
2:31
7
Tiego Enting
ODS Willem Alexander
2:39
2:35
8
Sander Mennega
ODS Willem Alexander
2:44
2:40
9
Lars Niemeijer
ODS Willem Alexander
2:45
2:42
10
Sven Poort
CDS De Marke
2:45
2:42
11
Mats Tingen
OBS Bonnen
2:46
2:41
12
Ivar Wierenga
SWS Oostermoer
2:47
2:45
13
Jannes Koops
SWS Oostermoer
2:48
2:46
14
Stijn Lanting
OBS De Springplank
2:51
2:45
15
Dean Pit
CDS De Marke
2:52
2:49
16
Nick van Zelst
OBS Gieten
2:53
2:52
17
Dorian Wieringh
OBS De Dobbe
2:55
2:51
18
Jurjen Kamping
OBS Gieten
2:56
2:55
19
Thijmen Kruit
ODS Willem Alexander
2:56
2:55
20
Stijn Hilbolling
OBS Bonnen
3:01
3:00
21
Remco de Jonge
OBS Bonnen
3:03
2:59
22
Sander van Oostenbrugg
OBS Gieten
3:04
2:58
23
Thije van Elteren
OBS Gieten
3:07
3:06
24
Niels Bouwman
OBS Bonnen
3:09
3:05
25
Nick Meijer
OBS Bonnen
3:10
3:00
26
Tom Boersma
OBS Gieten
3:12
3:11
27
Martijn Huizing
OBS Bonnen
3:12
3:06
28
Tibor Geudeker
OBS Gieten
3:22
3:16
29
Yern Spoelman
OBS Bonnen
3:26
3:24
30
Eduard Langeloo
OBS Gieten
3:30
3:25
31
Jaylani Wiering
OBS Bonnen
3:44
3:39
32
Rik Braam
SWS Oostermoer
4:45
4:36
33
Kyan Oortwijn
OBS Gieten
4:45
4:43
34
Martijn Kruit
ODS Willem Alexander
5:02
5:01
MGR1, GROEP 1 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dieuwke Buerman
OBS Bonnen
2:25
2:24
2
Femke Hadderingh
OBS De Dobbe
2:31
2:29
3
Fien Bakker
OBS Gieten
2:36
2:29
4
Alicia Smit
Overige
2:39
2:37
5
Zoë de Jong
OBS De Dobbe
2:40
2:38
6
Mia Moerman
OBS Jan Thies
2:45
2:44
7
Lise Docter
OBS Gieten
2:47
2:44
8
Carmen Pepping
SWS Oostermoer
2:51
2:46
9
Aline Ndayahungg
OBS Bonnen
2:57
2:54
10
Naid Ali
OBS Gieten
2:58
2:53
11
Evi Blomberg
OBS De Springplank
3:05
3:03
12
Romée Warners
OBS De Springplank
3:06
3:02
13
Romy van Dijk
OBS Bonnen
3:07
3:04
14
Maaike Heitkönig
Overige
3:12
3:07
15
Noor Maris
OBS Gieten
3:14
3:09
16
Imre Blomberg
Overige
3:21
3:18
17
Evi Wigchers
OBS Gieten
3:22
3:18
18
Esmee Veen
SWS Oostermoer
3:24
3:18
19
Kirsten Heling
OBS Bonnen
3:25
3:21
20
Renske van der Veen
OBS Bonnen
3:31
3:27
21
Marijn Zandvoort
OBS Gieten
3:33
3:32
22
Tania ten Hoeve
OBS Bonnen
3:35
3:33
23
Naya
ODS Willem Alexander
3:35
3:29
24
Inez Houwing
OBS De Springplank
3:57
3:51
25
Pheline Houwing
OBS De Springplank
3:57
3:52
26
Inge Sloots
SWS Oostermoer
3:58
3:52
27
Lotte Glastra
OBS Bonnen
4:56
4:51
28
Dana Kroes
OBS Bonnen
5:26
5:26
JGR2, GROEP 2 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julian Potse
SWS Oostermoer
1:58
1:57
2
Daan Esschendal
OBS De Springplank
2:01
1:59
3
Jasper Post
OBS Gieten
2:02
2:00
4
Lars Room
OBS Emmens
2:05
2:04
5
Brent Pronk
OBS Bonnen
2:06
2:05
6
Bas Abrahams
Overige
2:06
2:05
7
Roland Dellen
SWS Oostermoer
2:10
2:09
8
Olle Krol
ODS Willem Alexander
2:11
2:10
9
Rick Storm
OBS Gieten
2:12
2:12
10
Tim Koops
OBS Gieten
2:14
2:13
11
Mads Moerman
OBS Jan Thies
2:17
2:13
12
Sven Mast
ODS Willem Alexander
2:19
2:18
13
Wiebe Brilleman
OBS Bonnen
2:19
2:17
14
Mike de Ruiter
ODS Willem Alexander
2:19
2:18
15
Tijn Fit
OBS Gieten
2:20
2:18
16
Wouter Pomp
OBS Emmens
2:24
2:22
17
Jens Doddema
OBS Gieten
2:26
2:24
18
Lucas Duursma
ODS Willem Alexander
2:26
2:24
19
Jorn Kuipers
OBS De Springplank
2:29
2:26
20
Twan Scheper
CDS De Marke
2:30
2:28
21
Jesper Baert
OBS Gieten
2:31
2:31
22
Joris Wigchers
OBS Gieten
2:32
2:30
23
Ruben van Klaveren
OBS De Springplank
2:33
2:31
24
Yannick Boer
ODS Willem Alexander
2:34
2:30
25
Marnix Prins
SWS Oostermoer
2:36
2:34
26
Nick Hof
SWS Oostermoer
2:38
2:36
27
Tim Kanninga
SWS Oostermoer
2:40
2:36
28
Niels Popkes
ODS Willem Alexander
2:41
2:39
29
Kian Bats
OBS Bonnen
2:42
2:38
30
Guido Harms
ODS Willem Alexander
2:42
2:41
31
Loeka Felix
OBS Bonnen
2:48
2:46
32
Raphaël Kok
Overige
2:50
2:46
33
Viggo Woering
OBS Bonnen
3:01
2:58
34
Will Venema
OBS Bonnen
3:01
3:00
35
Nick Siepel
OBS Bonnen
3:02
3:01
36
Menno Henstra
CDS De Marke
3:06
3:05
MGR2, GROEP 2 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lorraine van der Meule
OBS Bonnen
2:11
2:10
2
Suze van der Glas
OBS Gieten
2:12
2:10
3
Annemiek Posthumus
OBS Bonnen
2:18
2:14
4
Tatiana Dzikowska
OBS Bonnen
2:26
2:24
5
Marit Tebbertman
OBS Gieten
2:26
2:25
6
Julia Bronsema
OBS Gieten
2:28
2:27
7
Indi Lenstra
OBS Gieten
2:33
2:31
8
Linn Hoekstra
OBS Gieten
2:33
2:32
9
Mirthe Oostra
OBS Gieten
2:33
2:32
10
Reza Haandrikman
OBS Gieten
2:34
2:33
11
Christel Klasens
ODS Willem Alexander
2:34
2:32
12
Renske Zandvoort
OBS Gieten
2:35
2:34
13
Rianne Nieuwenhuis
OBS Bonnen
2:36
2:34
14
Sofie ten Berge
CDS De Marke
2:38
2:38
15
Inge Venema
OBS Gieten
2:39
2:37
16
Suzanne de Jong
OBS Bonnen
2:39
2:35
17
Meike van Santen
Overige
2:39
2:35
18
Floor Mollema
Overige
2:40
2:35
19
Hanna Peters
OBS Bonnen
2:46
2:45
20
Madelief Siemons
ODS Willem Alexander
2:47
2:45
21
Diede Bruining
ODS Willem Alexander
2:48
2:46
22
Erynn Myles
OBS Bonnen
2:50
2:47
23
Fay Meertens
OBS De Springplank
2:55
2:52
24
Noa Oldenbeuving
OBS Bonnen
2:57
2:53
25
Ise Kleefman
ODS Willem Alexander
2:58
2:55
26
Aline Oldenburger
OBS Gieten
2:59
2:54
27
Benthe Hilbolling
OBS Bonnen
2:59
2:56
28
Janiek Oldenburger
OBS Gieten
3:00
2:55
29
Lyanne Pathuis
SWS Oostermoer
3:03
3:02
30
Najana Woortman
OBS Gieten
3:06
3:04
31
Anouk Mulder
ODS Willem Alexander
3:07
3:04
JGR3, GROEP 3 - 1.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Levin Moek
OBS De Dobbe
4:44
4:43
2
Cris Hadderingh
OBS De Dobbe
4:47
4:46
3
Nick Brand
OBS Emmens
4:49
4:48
4
Sven van Seijen
OBS Bonnen
4:49
4:46
5
Sander Stanneveld
ODS Willem Alexander
4:54
4:53
6
Jasper Gaasterland
ODS Willem Alexander
4:56
4:54
7
Wessel van Soest
OBS Gieten
5:00
4:59
8
Bas Hoefste
Overige
5:00
4:58
9
Joost Hovinga
SWS Oostermoer
5:06
5:04
10
Vince Remmelts
CDS De Marke
5:07
5:02
11
Henk-Jan Jaspers
ODS Willem Alexander
5:11
5:10
12
Danny Hulshof
OBS Emmens
5:15
5:14
13
Bas de Vilder
ODS Willem Alexander
5:17
5:16
14
Ramon Kolthof
OBS Bonnen
5:18
5:15
15
Fijs Folkerts
OBS Gieten
5:21
5:21
16
Hugo Spiegelaar
ODS Willem Alexander
5:22
5:21
17
Bastiaan Hoeve
OBS De Badde
5:32
5:28
18
Jurian Bolander
OBS De Springplank
5:36
5:32
19
Mylan Hoekstra
OBS Bonnen
5:38
5:35
20
Huib Joel
Overige
5:42
5:42
21
Max den Dunnen
OBS Gieten
5:44
5:42
22
Patrick Dokter
OBS Gieten
5:45
5:44
23
Stan Mulder
OBS Gieten
6:00
5:57
24
Milan Enting
ODS Willem Alexander
6:01
6:00
25
Sietse Schakel
OBS Bonnen
6:17
6:14
26
Remon Eilert
ODS Willem Alexander
6:24
6:22
27
Jarno Veen
SWS Oostermoer
6:50
6:48
28
Danley Biemold
OBS Bonnen
6:55
6:52
29
Gijs Hiddema
OBS Gieten
6:57
6:55
30
Mart Zandvoort
OBS Gieten
7:05
7:02
31
Otto Oldenziel
OBS Bonnen
7:23
7:19
MGR3, GROEP 3 - 1.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilse de Weerd
Overige
4:53
4:52
2
Daphne Lahuis
OBS De Dobbe
4:56
4:55
3
Liekle Pothof
OBS Gieten
5:02
5:01
4
Soraya Lina
ODS Willem Alexander
5:04
5:03
5
Jasmijn Veenhuis
OBS Bonnen
5:16
5:14
6
Katja Wierda
SWS Oostermoer
5:20
5:18
7
Steffanie Hilbolling
OBS De Dobbe
5:23
5:22
8
Merel Siemons
ODS Willem Alexander
5:32
5:31
9
Sam Poppinga
CDS 't Kompas
5:34
5:31
10
Helen de Vries
SWS Oostermoer
5:34
5:31
11
Larissa Gelling
CDS De Marke
5:40
5:39
12
Jasmijn Geertsema
OBS Gieten
5:42
5:40
13
Didi Kinds
OBS Gieten
5:45
5:43
14
Josje Meertens
OBS Gieten
5:50
5:47
15
Luna Spin
SWS Oostermoer
5:57
5:53
16
Tessa Doddema
OBS Gieten
5:58
5:56
17
Marjolein Mennega
ODS Willem Alexander
6:02
6:00
18
Lisa Draaijer
OBS Bonnen
6:03
6:01
19
Silke Lokhorst
OBS Gieten
6:04
6:02
20
Linn van Elteren
OBS Gieten
6:08
6:05
21
Elle Kuijer
Overige
6:11
6:11
22
Marith Hoiting
OBS De Springplank
6:18
6:14
23
Annelie Klinkhamer
OBS Gieten
6:19
6:15
24
Sanne Wolda
SWS Oostermoer
6:21
6:17
25
Eline Leever
OBS Gieten
6:26
6:25
26
Isabel Bronsema
OBS Gieten
6:29
6:27
27
Lianne Landman
OBS Gieten
6:30
6:28
28
Maud Comino
OBS Gieten
6:47
6:47
29
Jolien Trip
OBS Emmens
6:59
6:54
30
Marlinde Vos
OBS Gieten
7:11
7:09
31
Vera Bavol
SWS Oostermoer
7:30
7:27
32
Jildou Vonk
OBS Gieten
7:31
7:28
33
Madé van Houselt
OBS Gieten
7:31
7:28
34
Yliana de Groot
OBS Gieten
7:44
7:39
35
Phaedra Geudeker
OBS Gieten
7:44
7:41
36
Sham
ODS Willem Alexander
7:48
7:43
JGR4, GROEP 4 - 1.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Finn Horneman
OBS De Eshoek
4:07
4:05
2
Melle Bosscha
OBS Gieten
4:17
4:16
3
Sam Gebben
OBS De Dobbe
4:17
4:16
4
Jari Schutrup
ODS Willem Alexander
4:19
4:18
5
Yannick Pol
OBS Gieten
4:25
4:24
6
Thom Lanjouw
OBS Gieten
4:29
4:28
7
Max Lenstra
OBS Gieten
4:32
4:30
8
Tijn Hoogland
OBS Gieten
4:32
4:31
9
Jeroen Meertens
OBS Gieten
4:34
4:33
10
Sander Roossien
SWS Oostermoer
4:35
4:34
11
Gabriël Meijer
CDS De Marke
4:41
4:40
12
Joost Pentenga
OBS Gieten
4:44
4:43
13
Stan den Dunnen
OBS Gieten
4:45
4:44
14
Viggo Maris
OBS Gieten
4:51
4:50
15
Abel Riensema
OBS Gieten
4:55
4:53
16
Stan Kloutsema
OBS Gieten
4:55
4:53
17
Merijn Berghuis
OBS Gieten
5:01
4:59
18
Tycho Martens
OBS Gieten
5:01
5:00
19
Wout Sling
OBS De Springplank
5:04
5:03
20
Max Hartman
Overige
5:05
5:04
21
Stijn Tijmes
OBS Gieten
5:12
5:10
22
Stephan van Drunen
OBS Emmens
5:14
5:12
23
Niels Duursma
ODS Willem Alexander
5:14
5:11
24
Daniël de Jong
OBS Bonnen
5:17
5:15
25
Sverre Krol
ODS Willem Alexander
5:20
5:18
26
Boris Meijer
OBS Gieten
5:21
5:20
27
Karsten Hilbrands
OBS Gieten
5:24
5:22
28
Jasper Brilleman
OBS Bonnen
5:25
5:24
29
Nathan Alsaraff
OBS Gieten
5:27
5:26
30
Wouter van Dijk
OBS Gieten
5:31
5:29
31
Mika Veenstra
Overige
5:31
5:31
32
Joran Sobering
OBS Gieten
5:42
5:38
33
Pascal Poort
CDS De Marke
5:45
5:41
34
Hugo van Oosterbruggen
OBS Gieten
5:46
5:44
35
Sven Pebesma
OBS Bonnen
5:52
5:50
36
Tom Matthijssen
OBS Gieten
5:53
5:51
37
Romke Uilkema
OBS Emmens
6:02
5:59
38
Kai Peters
OBS Bonnen
6:03
6:01
MGR4, GROEP 4 - 1.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fleur Wildeboer
OBS De Springplank
4:47
4:44
2
Shannon de Vos
OBS Emmens
5:06
5:03
3
Ilse Mennega
ODS Willem Alexander
5:16
5:13
4
Nora Kleefman
ODS Willem Alexander
5:18
5:15
5
Hanna Boontjes
OBS Bonnen
5:25
5:24
6
Chanan Smallenbroek
OBS Bonnen
5:26
5:24
7
Eline Kanninga
SWS Oostermoer
5:35
5:32
8
Lotte Grigo
OBS Gieten
5:44
5:40
9
Javie Pama
OBS Gieten
5:50
5:49
10
Mare Versendaal
OBS Gieten
5:52
5:48
11
Roos Brik
ODS Willem Alexander
5:53
5:49
12
Maurien Oosterhuis
OBS Bonnen
5:55
5:52
13
Anouschka Sleutel
SWS Oostermoer
5:55
5:53
14
Jorieke Leever
OBS Gieten
6:05
6:01
15
Mandy Venema
OBS Gieten
6:06
6:04
16
Leonie Luik
OBS Gieten
6:09
6:07
17
Mare Houwing
OBS De Springplank
6:14
6:10
18
Daphne Matthijssen
ODS Willem Alexander
6:14
6:12
19
Feline Maring
OBS Gieten
6:15
6:11
20
Lisa Greving
OBS Gieten
6:19
6:16
21
Myrthe Zandvoort
OBS Gieten
6:27
6:24
22
Evelien van der Linde
OBS Gieten
6:30
6:27
23
Sascha Vermunt
OBS Gieten
6:40
6:37
24
Julia Schut
SWS Oostermoer
6:42
6:39
25
Meerke van 't Veer
OBS De Eshoek
6:45
6:41
JGR5, GROEP 5 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjan de Vries
SWS Oostermoer
6:06
6:05
2
Jelmer Versendaal
OBS Gieten
6:13
6:12
3
Teun Langebeeke
OBS Gieten
6:16
6:15
4
Ivo Reugebrink
OBS Gieten
6:20
6:19
5
Rune Krol
ODS Willem Alexander
6:21
6:20
6
Jos Huting
OBS Bonnen
6:21
6:19
7
Arwin Trip
OBS Emmens
6:29
6:27
8
Stijn Poortman
ODS Willem Alexander
6:33
6:31
9
Jens Scholtens
OBS Bonnen
6:34
6:32
10
Milan Hoving
SWS Oostermoer
6:38
6:37
11
Lars Alkema
OBS Gieten
6:39
6:38
12
Huub Torenbosch
OBS Gieten
6:40
6:38
13
Justin Boer
ODS Willem Alexander
6:40
6:39
14
Jorian Lokken
OBS Emmens
6:42
6:41
15
Collin Kroezen
Overige
6:44
6:42
16
Sander Ottevanger
OBS Emmens
6:53
6:51
17
Max Brand
OBS Emmens
6:53
6:52
18
Sem Groenhart
OBS Gieten
6:54
6:52
19
Astin van der Meulen
OBS Bonnen
7:02
7:00
20
Martijn Maring
OBS Gieten
7:04
7:01
21
Patrick Nieuwenhuis
OBS Bonnen
7:05
7:02
22
Merijn Heuten
CDS De Marke
7:09
7:05
23
Timo Volkmer
OBS Bonnen
7:21
7:20
24
Teije Uilkema
OBS Emmens
7:28
7:27
25
Wouter Hollander
OBS Bonnen
7:41
7:40
26
Thijs Esschendal
OBS De Springplank
7:43
7:39
27
Bryan Potse
SWS Oostermoer
7:47
7:45
28
Merijn Schakel
OBS Bonnen
7:47
7:46
29
Sven Bebingh
OBS Bonnen
7:52
7:50
30
Dick Idema
CDS De Marke
8:08
8:04
31
Max Veninga
OBS Gieten
8:12
8:11
32
Lucas Meijer
CDS De Marke
8:13
8:12
33
Elia Bazuin
CDS De Marke
8:18
8:15
34
Tom de Vilder
ODS Willem Alexander
8:18
8:16
35
Jurjen Lanting
OBS Gieten
8:26
8:24
36
Thom Brouwer
OBS Gieten
8:28
8:26
37
Yordi Oostra
OBS Gieten
8:49
8:46
38
Cas van Soest
OBS Gieten
10:24
10:20
MGR5, GROEP 5 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maud Visscher
Overige
5:56
5:55
2
Meike Vegelin
OBS Gieten
6:25
6:23
3
Ellen Hadderingh
OBS De Dobbe
6:34
6:33
4
Lyen de Vrieze
OBS De Dobbe
6:35
6:35
5
Eline Felix
OBS Gieten
6:58
6:56
6
Isa Toutenhoofd
OBS Gieten
7:13
7:11
7
Lieke Niestijl
Overige
7:13
7:09
8
Nora Kroon
ODS Willem Alexander
7:14
7:14
9
Myrthe Niemeijer
ODS Willem Alexander
7:25
7:24
10
Nina Kruit
ODS Willem Alexander
7:28
7:27
11
Sarah Veenhuis
OBS Bonnen
8:08
8:04
12
Lotte Mast
ODS Willem Alexander
8:18
8:17
13
Julia Hovinga
SWS Oostermoer
8:30
8:27
14
Nadisha Tabak
OBS Gieten
8:36
8:33
15
Linde Kasemir
OBS Gieten
9:10
9:08
16
Mariëlle Dokter
OBS Gieten
9:11
9:09
17
Sofie van Houten
OBS Gieten
9:13
9:12
18
Jente Eriks
OBS De Springplank
9:41
9:37
19
Eva Bakker
SWS Oostermoer
9:41
9:38
20
Daphne Lammers
OBS Gieten
10:02
9:59
21
Iris Wolda
SWS Oostermoer
10:04
10:01
22
Lieke Sagel
OBS Gieten
10:08
10:05
23
Leonie Prins
SWS Oostermoer
10:14
10:11
24
Iris van Zelst
OBS Gieten
10:36
10:34
25
Veerle Smit
OBS Gieten
10:47
10:44
JGR6, GROEP 6 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sven Wierenga
SWS Oostermoer
6:07
6:06
2
Tristan Sleutel
SWS Oostermoer
6:16
6:14
3
Rutger Pentenga
OBS Gieten
6:24
6:22
4
Jesse Remmelts
CDS De Marke
6:27
6:24
5
Jarnick Spoelman
OBS Bonnen
6:30
6:28
6
Thomas Post
OBS Gieten
6:32
6:32
7
Lars Lokhorst
OBS Gieten
6:34
6:32
8
Joost Bakker
OBS Gieten
6:37
6:35
9
Quinten Pit
CDS De Marke
6:42
6:41
10
Tycho Exterkate
CDS De Marke
6:43
6:41
11
Sem Stoffers
OBS Gieten
6:44
6:41
12
Bram de Jonge
OBS Bonnen
6:49
6:48
13
Thijs Kolthof
OBS Bonnen
7:01
6:59
14
Roman Wagemans
OBS De Springplank
7:02
7:00
15
Per Nederhand
ODS Willem Alexander
7:06
7:01
16
Lucas Bruins
OBS De Springplank
7:16
7:13
17
Alex Terpstra
OBS Bonnen
7:16
7:15
18
Lars Smallenbroek
OBS Bonnen
7:24
7:22
19
Jorian Bathoorn
OBS Gieten
7:28
7:23
20
Albin Mooi
OBS Bonnen
7:29
7:25
21
Jim Rolink
OBS Gieten
7:32
7:31
22
Niels Alberts
OBS Bonnen
7:34
7:32
23
Mateo Bazuin
CDS De Marke
7:37
7:35
24
Daniel van Drunen
OBS Emmens
7:46
7:43
25
Jeffrey Braams
ODS Willem Alexander
7:59
7:56
26
Pascal Hamminga
OBS De Eshoek
8:04
8:01
27
Senne Docter
ODS Willem Alexander
8:48
8:44
28
Bas Bruggink
Overige
8:49
8:44
29
Roan Pul
OBS Bonnen
9:05
9:03
30
Kaj van der Meer
OBS Gieten
9:10
9:06
31
Jordi Bos
OBS Bonnen
9:43
9:38
32
Joren Folkerts
OBS Gieten
10:05
10:02
33
Sven Kral
OBS Gieten
11:06
11:02
34
Jurjen Landman
OBS Gieten
11:12
11:09
35
Jeffrey Alseraff
OBS Gieten
11:51
11:47
MGR6, GROEP 6 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femke Pietersma
OBS Gieten
5:57
5:57
2
Paulien Pothof
OBS Gieten
6:03
6:02
3
Kike Velting
Overige
6:04
6:04
4
Marije de Weerd
Overige
6:25
6:24
5
Kim Boersma
OBS Gieten
6:43
6:41
6
Mirthe Kanninga
SWS Oostermoer
6:45
6:43
7
Saskia Everts
OBS Bonnen
6:58
6:54
8
Annabel Paul
OBS De Dobbe
7:05
7:03
9
Jasmina Jaspers
ODS Willem Alexander
7:06
7:06
10
Puck Meulenbelt
ODS Willem Alexander
7:07
7:05
11
Rianne Mennega
ODS Willem Alexander
7:08
7:06
12
Ilse Hilbrands
OBS Gieten
7:17
7:14
13
Ilona Bakker
SWS Oostermoer
7:26
7:24
14
Manon Keizer
SWS Oostermoer
7:26
7:24
15
Eline Hovinga
SWS Oostermoer
7:38
7:35
16
Laura Wever
OBS Bonnen
7:40
7:38
17
Sanne Roossien
SWS Oostermoer
7:40
7:38
18
Laura Andreas
OBS Gieten
7:45
7:45
19
Jip Olsder
ODS Willem Alexander
7:47
7:45
20
Dyanne Haandrikman
OBS Gieten
7:55
7:51
21
Michelle Martens
OBS Gieten
7:56
7:54
22
Hannah van Beilen
CDS De Marke
7:56
7:53
23
Tessa Drenth
OBS Bonnen
8:01
7:57
24
Isabella Meijeringh
OBS Gieten
8:03
8:00
25
Isabel Rietman
OBS Gieten
8:08
8:05
26
Pascale Abbas
OBS Gieten
8:20
8:18
27
Suzan Henstra
CDS De Marke
8:22
8:19
28
Sara Wijnands
OBS Gieten
8:23
8:20
29
Jutta Pebesma
OBS Bonnen
8:40
8:39
30
Eline Wolterman
OBS Gieten
8:47
8:43
31
Emy Kroes
OBS Bonnen
8:47
8:43
32
Sterre Dagan
Overige
8:48
8:43
33
Lisa Mulder
OBS Gieten
8:50
8:46
34
Laura Leiting
ODS Willem Alexander
8:52
8:47
35
Kelsey Schutrup
OBS Gieten
8:54
8:51
36
Lisa Jansen
OBS Bonnen
9:14
9:10
37
Inez Hoekstra
OBS Bonnen
9:22
9:18
38
Vera van Polen
ODS Willem Alexander
9:24
9:19
39
Esmée Rijnberg
OBS Bonnen
9:25
9:21
40
Eline Pathuis
SWS Oostermoer
9:43
9:41
41
Romanie Kroezen
Overige
10:12
10:10
42
Romy Pol
OBS Gieten
10:51
10:50
43
Danique Schutrup
OBS Gieten
10:53
10:50
JGR7, GROEP 7 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos Roossien
SWS Oostermoer
9:21
9:18
2
Jur Mulder
OBS Bonnen
9:37
9:35
3
Niels Spoelman
OBS Bonnen
9:38
9:35
4
Giovanni Smit
Overige
9:39
9:33
5
Bo Poppinga
CDS 't Kompas
9:42
9:38
6
Gijs Hollander
OBS Bonnen
10:05
10:04
7
Getu Riensema
OBS Gieten
10:06
10:03
8
Roy Eefting
OBS Bonnen
10:23
10:18
9
Joep van den Linden
OBS Gieten
10:43
10:40
10
Iwan Husen
SWS Oostermoer
10:52
10:48
11
Sven Zuidema
OBS Gieten
10:54
10:48
12
Bram Maris
OBS Gieten
10:57
10:52
13
Bram Langebeet
OBS Gieten
11:09
11:04
14
Joaquin Tuinbeek
OBS Emmens
11:37
11:31
15
Anne Henstra
OBS Gieten
11:39
11:34
16
Xander Smit
OBS Gieten
12:12
12:06
17
Tijn van Dalen
OBS Gieten
12:16
12:13
18
Jorrit Vegelin
OBS Gieten
12:18
12:13
19
Tijmen van 't Veer
OBS De Eshoek
12:43
12:38
20
Robbert de Groot
OBS Gieten
12:55
12:50
21
Maurice van der Laan
Overige
13:37
13:32
22
Mark Boelsem
OBS Gieten
13:47
13:42
23
Victor Bos
OBS Gieten
14:38
14:34
MGR7, GROEP 7 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke Jager
OBS Bonnen
9:36
9:33
2
Sanne Niestijl
Overige
9:47
9:43
3
Anouk Keuter
OBS Gieten
10:36
10:32
4
Yanniek van Houten
OBS Gieten
11:29
11:25
5
Nienke Weij
OBS De Triangel
12:32
12:28
6
Vera Sobering
OBS Gieten
12:46
12:39
7
Jade Howard
OBS Gieten
14:04
13:59
8
Beau Vroom
OBS Emmens
15:20
15:14
9
Hedwig Kinds
OBS Gieten
15:53
15:46
10
Anna Hoekstra
OBS Gieten
15:56
15:49
11
Maaike Bremer
OBS Gieten
16:20
16:13
12
Juliët Nieman
OBS Gieten
16:20
16:14
13
Anne van der Horst
OBS Gieten
16:36
16:30
JGR8, GROEP 8 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daan Scholtens
OBS Bonnen
8:48
8:45
2
Jelle Siebring
CDS De Marke
9:09
9:07
3
Mark Roossien
SWS Oostermoer
9:56
9:54
4
Jur Posthumus
OBS Gieten
10:04
10:03
5
Kyan Remmelts
CDS De Marke
10:10
10:08
6
Jorden Wever
OBS Bonnen
10:12
10:11
7
Gerben Oolbekkink
OBS Bonnen
10:12
10:11
8
Lennard Nienhuis
OBS Bonnen
10:20
10:18
9
Lex Meertens
OBS Gieten
10:30
10:29
10
Marten de Groot
OBS Gieten
10:45
10:43
11
Joep Meertens
OBS Gieten
10:46
10:43
12
Lex Eleveld
OBS Gieten
10:55
10:50
13
Joris Horneman
OBS De Eshoek
11:11
11:09
14
Jaran Hilgenga
ODS Willem Alexander
12:49
12:47
15
Jimi Kralt
OBS Gieten
12:56
12:53
16
Gerwin Plat
OBS Gieten
14:58
14:52
17
Morris Smit
ODS Willem Alexander
15:15
15:12
18
Collin Smit
ODS Willem Alexander
15:42
15:40
MGR8, GROEP 8 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabine Keijzer
SWS Oostermoer
10:02
10:00
2
Jip van Beilen
CDS De Marke
10:25
10:23
3
Leonie Huting
OBS Bonnen
10:41
10:40
4
Nicole Eling
SWS Oostermoer
11:48
11:44
5
Madelief Boter
OBS Gieten
11:49
11:48
6
Maaike Everts
OBS Bonnen
11:58
11:56
7
Yria van den Berg
SWS Oostermoer
12:01
11:57
8
Marije Bakker
SWS Oostermoer
12:10
12:06
9
Noortje Sessink
OBS Gieten
12:38
12:35
10
Laura Martens
OBS Gieten
12:48
12:45
11
Nathalie Sleutel
SWS Oostermoer
12:55
12:51
12
Kiki van den Bos
OBS Gieten
13:14
13:11
13
Vera Terpstra
OBS Bonnen
13:21
13:20
14
Maartje Felix
OBS Gieten
13:22
13:19
15
Nienke Vonk
OBS Gieten
13:40
13:37
16
Naomi Drent
OBS Bonnen
13:56
13:52
17
Inge Feij
OBS Bonnen
14:09
14:06
18
Anouck Veldman
OBS Bonnen
14:09
14:06
19
Charlotte Biezen
OBS Gieten
15:04
15:00
20
Jasmijn Kroezenga
OBS Gieten
15:04
15:00
21
Babette Vedder
OBS Gieten
16:21
16:19
22
Marije Lanting
OBS Gieten
16:25
16:22
23
Chantal Bos
OBS Bonnen
16:34
16:30
JKL12, KLAS 1+2 V.O. -
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Finn van Pijkeren
Overige
8:55
8:54
2
Mees ten Brinke
Overige
10:45
10:44
MKL12, KLAS 1+2 V.O. -
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris Velting
Overige
9:02
9:01
2
Nynke Pietersma
Overige
9:33
9:31
MAN, HANDBIKERS - 25
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sven Romkes
Assen
1:34:14
1:34:12
2
Lars Mulderije
Haren
1:36:18
1:36:12
3
Jan Meursing
Gieten
1:43:55
1:43:55
4
Jop van der Laan
Haren
2:05:14
2:05:09
5
Arne Hoekstra
Emmen
2:08:13
2:08:13
6
Hotse Hoekstra
Rolde
2:08:15
2:08:07
VROUW, HANDBIKERS - 25
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabina Alma
Haren
1:45:14
1:45:05
2
Rita Jongebloed
Assen
2:20:43
2:20:39
3
Tanja Zomer
Musselkanaal
2:54:53
2:54:52
MAN, HANDBIKERS - 50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Freek Strijker
Emmen
1:37:25
1:37:24
2
Arnoud de Zeeuw
Nuenen
2:18:49
2:18:45
3
Chris Drost
Haren
2:31:50
2:31:47
4
Berends Jan
Boven Smilde
2:43:17
2:43:17
MAN, 1000 METER VB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bastiaan Bakker
Bedum
3:43
3:43
2
Joop Dik
Rolde
8:29
8:27
3
Gerard Keur
Rolde
8:50
8:49
VROUW, 1000 METER VB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Coby Ottens
Rolde
9:57
9:55
www.uitslagen.nl
17-05-2014 00:00