Uitslagenlijst Beiler Koningsloop

Beilen - Zaterdag 26 april 2014

V-TM7, JEUGDLOOP 800M
Plts
Naam
Tijd
1
Ilse de Weerd
DOS
3:59
2
Lisa ten Kate
CBS Prinses Beatrix
4:12
3
Lotte Matthijssen
OBS GA de Ridder
4:15
4
Laura Sikkenga
CBS De Wegwijzer
4:39
5
Marit Kuik
CBS Prinses Beatrix
5:32
6
Lieke Zemering
OBS GA de Ridder
5:44
7
Mandy Steen
CBS Prinses Beatrix
5:55
8
Leanne Kuik
CBS Prinses Beatrix
5:56
9
Iris Oostra
OBS Harm Smeenge
5:57
10
Maud Oldenbeuving
CBS Prinses Beatrix
7:06
11
Mara Lammerts v Bueren
Westerbork
7:45
J-TM7, JEUGDLOOP 800M
Plts
Naam
Tijd
1
Pjotr Kerssies
BS Hijken
3:38
2
Joas de Ruiter
Assen
3:42
3
Christian Braam
OBS Harm Smeenge
3:44
4
Marne van der Kooi
Burgum
3:46
5
Daan Meijering
OBS GA de Ridder
3:52
6
Roy van Ittersum
OBS GA de Ridder
4:04
7
Lorenz Lindemulder
OBS GA de Ridder
4:11
8
Jort Abbes
CBS De Eshorst
4:18
9
Daan Jager
OBS GA de Ridder
4:23
10
Daan Bruins
OBS GA de Ridder
4:26
11
Shane Oostra
OBS Harm Smeenge
4:55
12
Nout Abbes
CBS De Eshorst
5:02
13
Maurits van Zon
OBS GA de Ridder
5:31
14
Joris ten Kate
CBS Prinses Beatrix
5:37
15
Stijn Oldenbeuving
CBS Prinses Beatrix
7:58
V8-10, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Britt Roos
HAC '63
4:47
2
Dione Schipper
Start '78
5:15
3
Kike Velting
Dalen
5:31
4
Rishani Nagalingam
CBS De Schutkampen
5:44
5
Marije de Weerd
DOS
5:55
6
Ellen de Boer
OBS GA de Ridder
5:55
7
Laura Boomsma
Bedum
6:01
8
Reneé Wever
OBS Harm Smeenge
6:02
9
Silvana Jager
OBS GA de Ridder
6:14
10
Hannah Gritter
OBS GA de Ridder
6:20
11
Lieke Niestijl
Assen
6:30
12
Jeske Nordholt
OBS GA de Ridder
6:32
13
Anna de Jonge
Hoogeveen
6:42
14
Merel Steenbergen
Ruinen
6:46
15
Mieke Sikkenga
CBS De Wegwijzer
7:20
16
Roos Bijlsma
OBS Harm Smeenge
7:22
17
Mare Raven
Beilen
7:52
J8-10, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Jari de Ruiter
Assen
5:16
2
Jip Kerssies
BS Hijken
5:17
3
Nick Matthijssen
OBS GA de Ridder
5:17
4
Bastian Cid
Beilen
5:17
5
Tom Bouwknegt
HAC '63
5:18
6
Thomas van Zon
OBS GA de Ridder
5:21
7
Tristan Borg
Ten Boer
5:35
8
Brent Paasman
OBS De Bosvlinder
5:39
9
Jelmer Rensing
OBS De Zuiderenk
5:45
10
Giel Kerssies
CBS De Eshorst
5:50
11
Jasper Gortemaker
Assen
5:54
12
Mark Zemering
OBS GA de Ridder
6:07
13
Wesley Lunenborg
Hoogeveen
6:13
14
Olivier van Zon
OBS GA de Ridder
6:23
15
Roel Kerssies
Beilen
6:25
16
Gijs Nordholt
OBS GA de Ridder
6:27
17
Lars Oldenbeuiving
CBS Prinses Beatrix
6:33
18
Sander Schreur
OBS De Bosvlinder
6:44
19
Fabian Stobbe
OBS Harm Smeenge
7:08
20
Mark Alkema
Leeuwarden
7:48
V1113, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Wies Kesting
AAC '61
4:35
2
Danara Stoppels
Holwierde
4:57
3
Anniek Mos
Ruinen
5:08
4
Colet de Ruiter
CBS De Wingerd
5:13
5
Sanne Niestijl
Assen
5:26
6
Liset Haveman
OBS Harm Smeenge
5:43
7
Yonine Hofstra
Appelscha
6:09
8
Sascha Steen
CBS Prinses Beatrix
6:17
9
Sarmia Nagalingam
CBS De Schutkampen
6:17
10
Rachel van Ittersum
OBS GA de Ridder
6:41
J1113, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Bouwknegt
HAC '63
4:18
2
Finn van Pijkeren
Middelstum
4:46
3
Julian Jager
OBS GA de Ridder
4:53
4
Roy Moes
Smilde
5:10
5
Mark Wanders
OBS Harm Smeenge
5:11
6
Boris de Vries
CBS De Wegwijzer
5:19
7
Robin Borg
Ten Boer
5:41
8
Aljon Borg
Ten Boer
5:59
9
Robin Alkema
Leeuwarden
6:17
10
Dennis Lunenborg
Hoogeveen
6:22
11
Wyttse-Jan van der Koo
Burgum
8:15
V-VO, JEUGDLOOP 2700M
Plts
Naam
Tijd
1
Laura Prins
HAC '63
9:50
2
Iris Velting
Dalen
10:07
3
Marieke van den Brink
Haren Gn
10:34
4
Danique de Ruiter
AAC '61
10:51
5
Dorien Kerssies
Beilen
13:57
6
Wiljanne Boers
Beilen
14:41
J-VO, JEUGDLOOP 2700M
Plts
Naam
Tijd
1
Samuel Hofman
Ruinen
9:04
2
Tom Koerts
AAC '61
9:56
3
Matthijs Boer
Beilen
10:18
4
Jarin vd Kooi
Impala
10:48
5
Ramon Wanders
Beilen
11:16
6
Melvin Lunenborg
Hoogeveen
11:20
7
Sander de Jonge
Hoogeveen
11:43
8
Juilan Huisjes
Wijster
12:49
9
Menno van Wijk
Beilen
12:51
10
Aron Lammerts v Bueren
Westerbork
13:33
11
Henkjan Boers
Beilen
13:40
V SEN, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
16:38
2
Jacelyn Gruppen
HAC '63
17:15
3
Sabine Spreen
Rolde
19:12
4
Marleen Popken
Exloo
20:08
5
Joelle de Ruiter
Bovensmilde
20:11
6
Antien van der Vegt
HAC '63
20:20
7
Hermien Koerts
HAC '63
20:53
8
Linda Ebbinge
Groningen
21:43
9
Petra Lunenborg
HAC '63
22:31
10
Annick Raven
Beilen
23:01
11
Esther Wietzes
Assen
23:07
12
Linda Everts
AAC '61
23:31
13
Petricia Wever
Onstwedde
23:34
14
Boudicca Bosman
Smilde
23:36
15
Marlous Tol
Beilen
23:43
16
Annet Wilting
Wijster
24:40
17
Linda Rutgers
Wijster
24:56
18
Karin Kloosterman
Beilen
26:42
19
Margriet Krikken
Hoogeveen
26:47
20
Nina Kort
Zwiggelte
27:25
21
P Haansdriksman
Wijster
27:49
22
Merel Onnes
Groningen
27:52
23
Hanneke Schaab
Meppel
27:59
24
Minella Camdzic
Wijster
28:33
25
Anita Radix
Smilde
29:02
26
Marleen de Groot
Loopgroep Beilen
30:00
27
Esther Boom
Beilen
30:28
V 40, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Cathy van Es-Bode
HAC '63
20:16
2
Laura Batterink
Westerbork
20:36
3
Sandra Medendorp
Pesse
21:55
4
Jeannet Roos
HAC '63
22:32
5
Geke van den Heuvel
Loopgroep Beilen
23:15
6
Wil-Inge Hulzebos
HAC '63
24:40
7
Adri Sluis
Friesland
25:19
8
Wytske van der Kooi
Burgum
25:42
9
Ella van den Berg
LSV Invictus
25:44
10
Reina Wijnia-Kwant
avVN
26:19
11
Gea Lamberts
Loopgroep Beilen
26:22
12
Gerry Meijer
Spurt '88
26:32
13
Sumathy Nagalingam
Smilde
27:16
14
Trea de Vries
Westerbork
27:30
15
Iris Meijering
Beilen
28:43
16
Annelies Schipper
Steenwijkerwold
29:06
17
Anne-Jet de Jonge-Krui
Hoogeveen
29:08
18
Team Bremer
Pesse
29:11
19
Heleen Mulderij
Pesse
29:13
20
Marja van Stein
Hoogersmilde
29:38
21
Thea Hendrikse
AAC '61
29:54
22
Alet de Hoop
Beilen
30:51
23
Alberta Boerma-Wiersma
Loopgroep Beilen
31:45
24
Hennie Bruggink
Smilde
33:37
25
Harriet Drenthen
Loopgroep Beilen
34:31
26
Ellie Norden
Beilen
34:37
M SEN, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Erik Leusink
HAC '63
15:37
2
Tom Hendrikse
AAC '61
15:55
3
Robert Huisjes
AAC '61
17:02
4
Daan Valstra
Olympus '70
17:33
5
Stephan Schriemer
AAC '61
17:36
6
Job Bennen
AAC '61
17:39
7
Alfons Batterink
Hollandscheveld
17:56
8
Jurriën Rijlaarsdam
LSV Invictus
18:00
9
Ralf Ringenaldus
AAC '61
18:02
10
Jarno Dekker
Groningen
18:04
11
Dave Hulzebos
HAC '63
18:05
12
Lars Eefting
Phanos
19:24
13
Thom Klein
LSV Invictus
19:51
14
Arjan Gruppen
Hoogeveen
19:58
15
Jaron van Veen
Beilen
20:30
16
Stan de Groot
Loopgroep Beilen
20:38
17
Richard Kort
Zwiggelte
20:45
18
Jonathan Bosman
Smilde
20:51
19
Sieger Everts
Assen
20:59
20
Simon de Vries
Westerbork
21:11
21
Jurjen Boer
Beilen
22:08
22
Roy Moes
Smilde
22:28
23
Joran Kroesen
HAC '63
23:20
24
Jannes Pomp
Beilen
23:22
25
Jasper Wortelboer
Westerbork
23:47
26
Stefan Schaab
Meppel
24:20
27
Erik Rijnders
Vroomshoop
24:30
28
Jorien Heegen
Beilen
25:36
29
Egbert Boom
Beilen
26:24
30
Jelmar Raven
Beilen
26:27
31
John van Egten
Beilen
26:38
32
Richard Vrielink
Beilen
26:51
33
Josbert Oosting
Beilen
30:02
34
Lars Boerma
Beilen
31:26
M 40, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Arie de Jong
LSV Invictus
16:37
2
Anno Huizenga
Assen
16:54
3
Ludy Timmer
AAC '61
17:11
4
Jeroen Kalter
Balkbrug
18:46
5
Jan Roeles
Loopgroep Beilen
19:18
6
Ten Hof
AAC '61
19:44
7
Frank Ottenhof
Loopgroep Beilen
19:46
8
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
19:48
9
Henj Jan Meier
Hardenberg
20:01
10
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
20:02
11
Bert de Ruiter
Bovensmilde
20:16
12
Adrie Prins
Beilen
20:35
13
Auke Alkema
Leeuwarden
20:46
14
Arend Enting
Orvelte
20:57
15
Harry Vos
Westerbork
21:05
16
Nico de Jong
Westerbork
21:07
17
Remko Niestijl
Assen
21:16
18
Hans Valstra
Olympus '70
21:34
19
Peter Krom
Beilen
21:37
20
Johnny Stoppels
Fivelstreek
21:41
21
Jan-Roelof Hofman
HAC '63
21:51
22
Harry Prins
HAC '63
23:03
23
Jack van Rozen
LSV Invictus
23:31
24
Erik Muggen
Beilen
23:37
25
Henk Daling
HAC '63
23:42
26
Jaques Lezer
Huizen
24:10
27
Jan van der Lans
HAC '63
24:38
28
Anne Bartelds
Start '78
24:46
29
Arno Lunenborg
Hoogeveen
25:13
30
L Hadders
Pesse
26:25
31
Johan Roerink
Beilen
26:34
32
Wim Dondorff
Beilen
26:40
33
Alexander de Jong
Hoogeveen
26:52
34
Erik Wabeke
Beilen
27:06
35
Arie Rutgers
Nieuweroord
27:13
36
Jan Krol
Loopgroep Beilen
29:46
37
Jan Haagsma
Friesland
31:46
38
Harry Prins
Beilen
33:48
39
Jouke Aukema
Assen
34:37
V SEN, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ine Snoeken
HAC '63
40:35
2
Alinda van Luijk
Assen
43:35
3
Annet Niestijl
Assen
49:59
4
Marianne Kreeft
Ruinen
51:13
5
Ingrid Alkema
Leeuwarden
52:31
6
Thessa de Ruiter
Groningen
53:11
V 40, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Annelies Vrancke
Exloo
44:00
2
Yvonne Kamies
De Sperwers
46:20
3
Wilma Hooijer
HAC '63
46:56
4
Inge Wulffelé
Lionitas
47:07
5
Marry Nederhoed-Heppin
Loopgroep Beilen
49:17
6
Adrie Hartholt
LSV Invictus
49:35
7
Jacqueline t Brummelhu
HAC '63
50:00
8
Akkie Greydanus
HAC '63
50:38
9
Rika Hoekstra
LSV Invictus
50:40
10
Brigitte Zwart
Pesse
50:52
11
Hikmet Yigit
Leeuwarden
51:37
12
Jolanda de Melker-Oost
Loopgroep Beilen
52:51
13
Esther Kerssies
Loopgroep Beilen
53:31
14
Femmieke Jolling
HAC '63
53:51
15
Henny Steenbergen
Loopgroep Beilen
55:03
16
Ronneke van der Molen
Loopgroep Beilen
1:00:53
M SEN, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Erik Driessen
Vollenhove
31:52
2
Edwin Slijkhuis
Vitalis
32:23
3
Freek Hoolsema
Assen
32:44
4
Henry Rutgers
HAC '63
33:24
5
Harm Jan Martens
HAC '63
33:39
6
Dries Ameling
Stedum
34:41
7
Frank Smid
Runners Stadskanaal
35:47
8
Jacco Stoevelaar
HAC '63
36:20
9
Bert-Jan Wever
Onstwedde
37:20
10
Martien Wubs
Runners Stadskanaal
38:05
11
Steven van Luijk
Assen
38:28
12
Marnix Schaab
Meppel
40:23
13
Harrie Kerssies
Beilen
42:17
14
Leroy Schnieders
Stadskanaal
42:53
15
Jeroen-Pieter van der
Hoogeveen
45:32
16
Casper van Luijk
Hoogezand
45:40
17
Mark van der Wolde
Assen
46:18
18
Richard Hulzebosch
Beilen
48:21
19
Bennie Smit
HAC '63
48:58
M 40, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Lamko Hulzebos
Zuidwolde Dr
34:06
2
Arjen Driessen
Sint Jansklooster
34:34
3
Martin Veenhuizen
Tynaarlo
35:19
4
Jannes Dolfing
Westerbork
36:47
5
Tino van Garderen
Uffelte
38:53
6
Jack de Jonge
Loopgroep Beilen
39:18
7
Lucas Buikema
Groningen Atletiek
39:40
8
Cor Schnieders
Stadskanaal
40:02
9
Douwe Weima
Nijverdal
40:05
10
Pieter Stegeman
Loopgroep Beilen
40:07
11
Jan Driessen
LSV Invictus
40:33
12
Jacco ten Zijthoff
HAC '63
40:57
13
Mark Kerssies
Hijken
41:39
14
Marco Bakker
Loopgroep Beilen
41:45
15
Eeuwe Schot
Groningen Atletiek
41:53
16
René Lammerts v Bueren
Westerbork
42:32
17
Peter Dijkstra
SV Veendam
42:37
18
Praphan Butthong
Assen
42:38
19
Teddy Bezuijen
Westerbork
42:42
20
Martin Speelman
Westerbork
42:44
21
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
43:01
22
Rolf Gritter
Loopgroep Beilen
43:08
23
Berrie Schipper
Steenwijkerwold
43:34
24
Gerrit Bosma
Smilde
43:38
25
Hendrikus Doorten
Westerbork
43:39
26
Willem van der Molen
Een
44:18
27
Nils Nijhof
avVN
44:53
28
Jeroen Stobbe
Beilen
45:09
29
Pieter de Jong
Oosterwolde Fr
45:37
30
Henk de Groot
Loopgroep Beilen
46:17
31
Gerrie Bijl
Runners Stadskanaal
46:44
32
Klaas Haveman
Loopgroep Beilen
46:54
33
Harmen Gelling
Groningen Atletiek
47:01
34
Jannes Bouwmeester
Loopgroep Beilen
47:08
35
Arjan Bijlsma
Beilen
47:17
36
Frits Michiels
Westerbork
47:56
37
Frans Raven
Beilen
48:01
38
Lieuwe Dijkstra
LSV Invictus
49:00
39
Mans Veldsink
Dedemsvaart
49:11
40
Amel Vroege
Hijken
49:15
41
Folkert Vos
LSV Invictus
49:20
42
Jan Tjeerdsma
HAC
49:24
43
Jan Gritter
Loopgroep Beilen
49:58
44
Hendrik Jan Smit
Beilen
50:00
45
Jels Kramer
Appelscha
50:08
46
Harrie Meijering
Beilen
50:18
47
Aris Eindhoven
Borger
50:36
48
Henk Willems
Beilen
50:50
49
Henk Booiman
Beilen
51:50
50
Harrie Steenbergen
Ruinen
52:11
51
Gertjan Beikes
Beilen
56:17
52
Ben Kok
Isala '96
57:36
53
Hans de Boer
Westerbork
58:50
54
Wieger Looijenga
AAC '61
1:03:20
55
Gerrit Harmsen
Meppel
1:05:32
Gem Midden-Drenthe, NAM, Univé Midden-Drenthe,
Oosting Makelaars, Inducon, Lasbedrijf HGB,
Jumbo Mulder, Bloemenpalet, AH Beilen, vd Windt,
Fysio Centrum Beilen, Run2Day Hoogeveen.
Dank voor de gastvrijheid: Korfbalvereniging Vitesse Beilen.
Tot ziens volgend jaar! www.loopgroepbeilen.nl
www.uitslagen.nl
26-04-2014 00:00