Uitslagenlijst Oranjerun

Oldehove - Zaterdag 26 april 2014

MSEN, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Meindert ter Veer
Loopgroep Zuidhorn
59:05
59:03
2
Gerard Vos
Appingedam
59:37
59:36
3
Gerben Vermij
Leens
1:00:00
59:59
4
Dorus Wolthekker
Loopgroep Nienoord
1:01:55
1:01:52
5
Reinder Bergsma
Zuidhorn
1:03:30
1:03:27
6
Marko Huizing
Ulrum
1:07:22
1:07:19
7
Harald Kiewiet
Winschoten
1:09:06
1:09:03
8
Maarten Groeneveld
Utrecht
1:09:24
1:09:15
9
Lex Doornbos
Groningen
1:10:20
1:10:08
10
Tom Houtman
Artemis
1:11:56
1:11:51
11
Luuk Kruizinga
Loopgroep Zuidhorn
1:12:54
1:12:46
12
Mick de Haan
Groningen
1:13:14
1:13:10
13
Eric-Jan Thalen
Roden
1:17:48
1:17:40
14
Rick Visscher
Wagenborgen
1:21:39
1:21:10
15
Egbert Wierenga
Oldehove
1:22:22
1:22:15
16
Arnold Smit
Kommerzijl
1:27:50
1:27:41
17
Ubel Haveman
Ulrum
1:36:30
1:36:25
M40, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Overschild
56:49
56:47
2
Robert Stam
Bovensmilde
1:01:33
1:01:31
3
Johan Vonck
Artemis
1:03:58
1:03:55
4
Klaas Brouwer
SV Veendam
1:04:25
1:04:23
5
Peter Pettinga
Grijpskerk
1:04:52
1:04:50
6
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
1:06:00
1:05:58
7
Gert KleinJan
Aduard
1:08:07
1:08:03
8
Wubbo Gremmer
Winschoten
1:08:28
1:08:26
9
Fjodor van der Sluijs
Grolloo
1:09:05
1:09:01
10
Erwin Folkerts
ATC '75
1:10:27
1:10:23
11
Job Hamming
Groningen Atletiek
1:11:25
1:11:22
12
Richard van der Werff
Usquert
1:12:47
1:12:40
13
Peter Stokje
Groningen
1:14:21
1:14:20
14
Geert Anne Mollema
Oldehove
1:16:56
1:16:51
15
Mark van Mossel
Onnen
1:16:59
1:16:54
16
Werner van der Hart
Grijpskerk
1:17:16
1:17:08
17
Gertjan Rehwinkel
Haren Gn
1:17:56
1:17:46
18
Ludo Abbink
Grijpskerk
1:18:26
1:18:18
19
Grietinus Mollema
Groningen
1:19:31
1:19:21
20
Rob Libbers
Adorp
1:21:06
1:21:01
21
Enno Mook
Oldehove
1:21:42
1:21:40
22
Karel Kort
Loopgroep Nienoord
1:21:56
1:21:45
23
Dick Pluim
Loopgroep Astrea
1:21:59
1:21:54
24
Anko de Jong
Leeuwarden
1:24:45
1:24:38
25
Renť Rijploeg
Uithuizermeeden
1:27:12
1:27:05
26
Eddy de Jong
Farmsum
1:30:13
1:30:06
27
Eddie Frankruijter
Loopgroep Bedum
1:31:55
1:31:45
M50, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naanko Drent
Heiligerlee
1:01:34
1:01:32
2
Wietze de Vries
Appingedam
1:03:43
1:03:40
3
Kees Groenendijk
ATC '75
1:04:21
1:04:17
4
Henry Perdok
Norg
1:08:24
1:08:22
5
Henry Kuipers
Bedum
1:08:46
1:08:41
6
Klaas Graansma
Groningen
1:08:53
1:08:49
7
H Grasman
Groningen
1:09:05
1:09:02
8
Roelof Berends
Oudeschip
1:09:28
1:09:23
9
Diemer Top
Groningen
1:09:56
1:09:53
10
Maarten Hoeksema
Stad
1:10:25
1:10:23
11
Jan Doorduin
Groningen
1:10:59
1:10:55
12
Flip van 't Riet
Groningen
1:12:20
1:12:13
13
Bobby Broersma
Groningen
1:14:58
1:14:52
14
Hans van Ees
Zuidwolde Gn
1:16:02
1:15:49
15
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
1:16:08
1:16:02
16
Auke de Jong
Zuidhorn
1:18:25
1:18:16
17
Jan Mulder
Annen
1:19:13
1:19:02
18
Henk Kamstra
Winsum Gn
1:19:55
1:19:43
19
Wim van der Poel
Baflo
1:20:40
1:20:33
20
Chris Renkema
Loopgroep Nienoord
1:21:17
1:21:17
21
Peter Disseldorp
Zuidhorn
1:21:41
1:21:30
22
Jogchum Oosterhof
Bedum
1:21:44
1:21:30
23
S Havinga
Thesinge
1:23:44
1:23:30
24
Abdellah Ait Tami
Groningen
1:26:31
1:26:23
25
Bert Hulsing
Groningen
1:27:05
1:26:53
26
Roelof Eltingh
Warffum
1:28:23
1:28:16
27
Andrť Kamp
Assen
1:29:56
1:29:47
28
Dirk Franssens
Saaksum
1:31:06
1:30:53
29
Gerrie Boersma
Twijzel
1:31:14
1:31:08
30
Klaas Buist
Noordwolde Gn
1:32:19
1:32:10
31
Rienk Boswijk
Saaksum
1:37:21
1:37:03
M60, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
1:01:35
1:01:32
2
Henk Olijve
Haren Gn
1:02:04
1:02:01
3
Peter Wolters
Nieuwe Roden
1:13:37
1:13:34
4
Joop Santema
Grijpskerk
1:16:18
1:16:16
5
Jan Pols
Groningen Atletiek
1:16:37
1:16:27
6
Bert Rekker
Loopgroep Nienoord
1:17:10
1:17:00
7
Siert Modderman
Groningen
1:19:56
1:19:45
8
Aant Zuidema
Grootegast
1:20:50
1:20:43
9
Koos Durenkamp
Artemis
1:21:47
1:21:39
10
Anko Wieringa
Groningen
1:24:22
1:24:10
11
Geert Jan Reinders
Artemis
1:26:48
1:26:34
12
J Dj Groenendal
Oldehove
1:27:53
1:27:42
13
Henk Smit
Groningen
1:28:04
1:28:00
14
Lenard Wijnstekers
Groningen
1:28:44
1:28:30
15
Hyacinth Richardson
Groningen
1:28:45
1:28:30
16
Meindert Poelstra
Oldehove
1:31:14
1:31:10
17
Nico Geertsema
Winsum Gn
1:31:51
1:31:37
18
Ed van der Graaf
Dutch Runners
1:32:09
1:32:02
19
Peter Velthuis
Groningen
1:34:45
1:34:34
20
Gerke van Dam
Saaksum
1:36:58
1:36:46
21
Klaas Niemeijer
Vries
1:50:50
1:50:36
VSEN, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anna ter Steege
Roden
1:08:22
1:08:18
2
Lydia Doornbos
MarathonPlus
1:12:03
1:11:53
3
Wilma Cruiming
Grijpskerk
1:19:01
1:18:55
4
Lianne Frankruijter
Loopgroep Bedum
1:27:15
1:27:09
5
Ellen Haveman
Ulrum
1:28:28
1:28:23
V40, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
Eelde
1:09:13
1:09:09
2
Christien Koning
Groningen
1:13:24
1:13:20
3
Hanneke van de Velde
ATC '75
1:14:23
1:14:19
4
Jeannette Huls
Haren Gn
1:16:22
1:16:19
5
Simone Binnema
Artemis
1:18:49
1:18:44
6
Corine Dieterman-Dusse
Scheemda
1:23:54
1:23:50
7
Carla Frankruijter
Loopgroep Bedum
1:27:14
1:27:08
8
Ina Veenstra
Assen
1:33:07
1:32:59
9
Jenny Fledderus
Groningen Atletiek
1:36:23
1:36:14
10
Petra Buist - Bijma
Loopgroep RaitdaipRu
1:37:29
1:37:20
11
Carina Doesburg
Loopgroep RaitdaipRu
1:38:05
1:37:55
12
Annelies Schwartz
Groningen Atletiek
1:42:11
1:42:03
V50, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anna Siebenga
Gasselte
1:15:11
1:15:05
2
Hilda Broekhuizen
Winsum Gn
1:18:15
1:18:07
3
Marian Overgaauw
Eelde
1:31:50
1:31:41
RECR, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luc Sillen
Groningen
42:32
42:31
2
Jan Horenga
Sebaldeburen
44:59
44:51
3
Joost Born
Schipborg
45:09
44:59
4
Lennart Velema
Garmerwolde
45:20
45:10
5
Gertjan Hulzinga
Assen
46:31
46:27
6
Peter Verkaaik
Groningen
47:05
47:03
7
Bert Drijfhout
Olst
47:21
47:17
8
Writser Vonck
Godlinze
49:18
49:15
9
Ferry Goike
Winschoten
49:25
49:16
10
Martieu Wienke
Sauwerd
49:28
49:24
11
Elly Rooda-Voogd
Grootegast
49:33
49:27
12
Erik Helmholt
Grootegast
49:34
49:28
13
Elko Knoop
Tolbert
50:25
50:20
14
Theo Spijker
Garmerwolde
51:14
51:11
15
Peter de Vries
Eenrum
51:56
51:52
16
Ger van Dam
Adorp
52:10
52:08
17
Weit Hamersma
Grootegast
52:23
52:16
18
Mia Hut
Winsum Gn
52:30
52:26
19
Jolanda van Os
Oldehove
54:59
54:52
20
Tini Huisma
Sebaldeburen
55:08
54:59
21
Hindrik Kok
Westerlee Gn
56:00
55:54
22
Jan Robert OostindiŽn
Zoutkamp
56:41
56:34
23
Klaas Olthof
Warffum
56:46
56:39
24
Jan OostindieŽn
Zoutkamp
59:05
58:58
25
Martin Holman
Kloosterburen
59:10
59:00
26
Jenne Postma
Zuidhorn
59:10
59:05
27
Arwen de Vries
Schildwolde
59:35
59:29
28
Dirk Verwoerd
Oldehove
59:54
59:43
29
Marinda Pijpker
Oldehove
1:00:20
1:00:13
30
Christine van Mierlo
Groningen
1:00:36
1:00:34
31
Wiebe Kloppenburg
Zuidhorn
1:00:36
1:00:31
32
Marianne Eggermont
Groningen
1:00:48
1:00:43
33
Marieke van der Pers
Oldehove
1:01:36
1:01:27
34
Jurjen Schirm
Aduard
1:01:37
1:01:33
35
Anneke Krijger
Uithuizermeeden
1:02:07
1:02:04
36
Gerda Boermsa
Oldehove
1:03:03
1:02:55
37
Auktje Renkema
Oldekerk
1:03:48
1:03:41
38
Klaasjan Zijlstra
Bedum
1:04:30
1:04:28
39
Henk Huisma
Grootegast
1:05:28
1:05:19
40
Johannes Kooistra
Zuidhorn
1:05:49
1:05:41
41
Harma Apol
Oldehove
1:06:30
1:06:22
42
Afina Mechielsen
Oldehove
1:06:34
1:06:26
43
Larissa Huizinga
Bedum
1:07:43
1:07:41
44
Anco Salari
Saaksum
1:08:27
1:08:18
45
Wendy Wieringa
Niehove
1:08:37
1:08:30
46
Trees Wimmenhove
Oldehove
1:08:38
1:08:29
47
Trijnie Doornbos-Oosti
Groningen
1:09:08
1:09:05
48
Linda Bolhuis
Oldehove
1:09:19
1:09:10
49
Sjouke de Vries
Noordwolde gn
1:09:22
1:09:18
50
Menja Mollema
Sauwerd
1:09:25
1:09:23
51
Gertina Jansen
Kloosterburen
1:10:16
1:10:10
52
Jan Pijpker
Grijpskerk
1:10:35
1:10:25
53
Titia Pijpker
Grijpskerk
1:10:35
1:10:27
54
Martha van Dijk
Kantens
1:11:08
1:11:02
55
Anke Zuidema
Oldehove
1:11:55
1:11:45
RECR, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ennio Mos
Oldehove
19:40
19:37
2
Gert-Jan Soldaat
Kommerzijl
19:46
19:43
3
Stijn Slebos
Groningen
21:02
20:58
4
Wietse van Randen
Groningen
21:15
21:05
5
Gerben Verkleij
Oldehove
21:25
21:24
6
Otis Mos
Oldehove
21:36
21:34
7
Marko van der Zijl
Oldehove
22:23
22:14
8
Erika Broekema
Groningen
22:46
22:46
9
Jeppe Ottens
Oldehove
23:12
23:10
10
Sietse Drost
Saaksum
23:17
23:16
11
Johan Alserda
Groningen
23:36
23:29
12
Matthijs Drijfhout
Oldehove
23:52
23:49
13
Klazina Botke
Groningen
24:01
23:57
14
Vries de Simon
Niehove
24:15
24:13
15
Job Vladi
Ezinge
24:24
24:22
16
Erik Vegt
Oldehove
24:28
24:24
17
Evert-Jan Boersma
Oldehove
24:34
24:28
18
Peter Faber
Oldehove
25:04
25:01
19
Derk Jan van der Sluis
Oldehove
25:05
24:57
20
Rick Breemhaar
Oldehove
25:07
24:53
21
Alexander Breemhaar
Oldehove
25:25
25:11
22
Fatos Vladi
Ezinge
25:56
25:47
23
Marijn Meijer
Oldehove
26:28
26:15
24
Michiel Boersma
Niehove
26:28
26:13
25
Sandra Soldaat
Kommerzijl
27:19
27:14
26
Hellen Heeres
Kommerzijl
27:23
27:17
27
Fokke Postema
Niehove
27:41
27:29
28
Tiny Helmus
Oldekerk
27:50
27:41
29
Roemer Arends
Ezinge
28:03
27:59
30
Kes Bolhuis
Oldehove
28:04
28:02
31
Luuk Pennings
Niehove
28:28
28:27
32
Peter Hummel
Oldehove
28:35
28:26
33
Bart Kleinenberg
Ezinge
28:35
28:28
34
Grietje Dijkmans
Winsum Gn
28:41
28:37
35
Bert Nederveen
Noordhorn
28:48
28:39
36
Ria Barenkamp
Oldehove
29:01
28:58
37
Peter Vonck
Sauwerd
29:20
29:06
38
Ineke Wolters
Winsum Gn
29:20
29:16
39
Thijs Mechielsen
Oldehove
29:48
29:35
40
Anne van Randen
Saaksum
29:51
29:40
41
Andrea de Winter
Oldehove
30:33
30:25
42
Dorien Heeres
Kommerzijl
31:20
31:14
43
Tom Bisschop
Oldehove
31:20
31:20
44
Ellie Mollema
Oldehove
31:59
31:52
45
Aileen Haan
Groningen
32:02
31:57
46
GabriŽlle Deelstra
Oldehove
32:09
32:04
47
Marinka Smid
Oldehove
32:10
32:07
48
Bart Luursema
Oldehove
32:25
32:23
49
Lisa Heeres
Kommerzijl
32:27
32:22
50
Iris Andringa
Kommerzijl
32:28
32:23
51
Lizzy Luursema
Oldehove
32:30
32:21
52
Anneke Hummel
Oldehove
32:46
32:37
53
Isolde Bisschop
Oldehove
32:56
32:54
54
Marja Franssens van de
Saaksum
32:57
32:52
55
Lies van der Wal
Aduard
33:30
33:18
56
Lotte van der Scheer
Oldehove
33:50
33:47
57
Corry Hofland
Groningen
34:01
33:48
58
Lisanne Kleinenberg
Ezinge
34:12
34:05
59
Kirsten Deemter
Usquert
34:16
34:08
60
Cleveringa
Ezinge
34:34
34:28
61
Tjeert Reitsema
Oldehove
34:59
34:44
62
Fijka Mook
Oldehove
35:21
35:10
63
Peter Stok
Oldehove
35:35
35:21
64
Niek Stok
Oldehove
35:36
35:23
65
Leo Mechielsen
Oldehove
35:42
35:28
66
Indy Mechielsen
Oldehove
35:43
35:29
67
Annemiek Verwoerd
Oldehove
36:25
36:21
68
Femke Rispens
Niehove
37:08
37:00
69
Esmee Winter
Feerwerd
38:00
37:49
70
Jolanda van Ellen de V
Zoutkamp
38:34
38:22
71
Sieka Heemstra
Delfzijl
38:35
38:27
72
DaniŽlle Elisa Cleveri
Ezinge
38:39
38:29
73
Maribeth Hamo
Groningen
39:03
38:57
74
Roan Dijkstra
Oldehove
39:27
39:24
75
Kristel van Dijk
Oldehove
41:53
41:50
76
Lukas Oostra
Oldehove
42:34
42:33
77
Marc Kaspers
Oldehove
44:43
44:29
78
Manon ten Have
Kommerzijl
45:17
45:11
79
Noah Fay Jansen
Kommerzijl
45:21
45:14
80
Silje Knutsen
Kommerzijl
45:37
45:28
81
Anniek Rispens
Niehove
45:41
45:33
82
Dineke Jager
Oldehove
45:50
45:40
83
Sytze Jager
Oldehove
45:56
45:48
84
Damian Smid
Oldehove
45:58
45:55
85
Martin C Eikelboom
Aduard
54:37
54:37
86
Koos van Koldam
Farmsum
1:13:00
1:13:00
www.uitslagen.nl
28-04-2014 22:08