Uitslagenlijst Natuurloop Siddeburen

Siddeburen - Zaterdag 19 april 2014

MSEN, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erik Driesen
Vollenhove
55:37
55:35
2
Barry Bronsema
Groningen
58:39
58:36
3
Gerben Vermij
Leens
1:01:06
1:01:04
4
Hendrik Hoving
Eelde
1:05:34
1:05:29
5
J. Besteman
Hilversum
1:05:35
1:05:31
6
Marko Huizing
Ulrum
1:09:02
1:08:51
7
Robin Riepma
Wagenborgen
1:11:39
1:11:24
8
J. Schriemer
Appingedam
1:12:22
1:11:39
9
Lex Doornbos
Groningen
1:12:49
1:12:16
10
Luuk Kruizinga
Aduard
1:13:35
1:13:23
11
Mick de Haan
Groningen
1:15:43
1:15:26
12
Cennie Donk
Aduard
1:16:32
1:16:31
13
Robert Kuiper
Schildwolde
1:18:05
1:18:01
14
Peter van Meerendonk
Siddeburen
1:24:15
1:24:10
15
Michel van der Laan
Appingedam
1:29:50
1:29:37
16
Kevin van Cleef
Winschoten
1:31:51
1:31:09
M40, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wim opten
Zuidlaren
56:23
56:21
2
Jan Venhuizen
Smilde
58:15
58:12
3
Arjen Driesen
St. Jansklooster
58:27
58:25
4
J.A. Venema
Sneek
59:17
59:15
5
Harie Pot
Stadskanaal
1:03:34
1:03:31
6
Klaas Brouwer
Groningen
1:04:30
1:04:28
7
Emile Nales
Groningen
1:05:34
1:05:09
8
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
1:06:24
1:06:19
9
Ties van der Laan
Oude Pekela
1:06:57
1:06:54
10
Grietinus Reinders
Leek
1:07:18
1:07:14
11
Dick Vries
Appingedam
1:07:36
1:07:33
12
Garco van der Berg
Uithuizen
1:08:33
1:08:23
13
Gert Kleinjan
Aduard
1:09:36
1:09:33
14
M. den Hollander
Assen
1:09:37
1:09:33
15
Koos Koetje
Bellingwolde
1:10:09
1:10:04
16
Richard Schudde
Delfzijl
1:10:49
1:10:37
17
Richard van der Meij
Delfzijl
1:11:09
1:10:47
18
Henk van Gijssel
Woudbloem
1:13:11
1:13:06
19
Klaas Spruyt
Zuidbroek
1:13:57
1:13:48
20
Eric Swijghuizen
Spijk Gn
1:14:02
1:13:57
21
Jacob Bruining
Zuidbroek
1:14:16
1:14:06
22
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
1:15:37
1:15:26
23
E. Vos
Uithuizen
1:17:53
1:17:47
24
Geert Anne Mollema
Oldehove
1:17:55
1:17:49
25
Edward Stuut
Delfzijl
1:22:16
1:21:53
26
Jan Boere
Appingedam
1:23:08
1:22:27
27
J Dikkema
Kielwindeweer
1:24:37
1:24:30
28
Meine geert Alserda
De Wilp Gn
1:25:59
1:25:45
29
Eric Helmantel
Garrelsweer
1:31:27
1:30:40
30
Eddie Frankruijter
Bedum
1:34:14
1:33:41
M50, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wietze de Vries
Appingedam
1:03:24
1:03:21
2
Henry Perdok
Norg
1:03:55
1:03:52
3
Kees Groenendijk
Haren Gn
1:05:05
1:05:01
4
Carel Opten
Assen
1:05:23
1:05:20
5
Rob van de Graaf
Hoogeveen
1:06:35
1:06:30
6
Peter Trof
Appingedam
1:07:43
1:07:38
7
Klaas Graansma
Groningen
1:09:41
1:09:37
8
K Stadlander
Nieuweschans
1:10:32
1:10:28
9
Eric Weernink
Haren Gn
1:11:18
1:11:11
10
Hans Koning
Harkstede
1:13:09
1:13:00
11
Willem Rijnberg
Gieten
1:13:35
1:13:31
12
M. Hoeksema
Groningen
1:15:20
1:15:17
13
A. Alberts
Harkstede
1:16:13
1:15:55
14
Bram Noordhuis
Appingedam
1:17:25
1:17:12
15
H. Hulst
Groningen
1:17:36
1:17:30
16
Willem van de Molen
Een
1:17:37
1:17:24
17
Bobby Broersma
Groningen
1:17:39
1:17:30
18
Andre Langejan
Kiel-Windeweer
1:18:17
1:18:09
19
Geert Klei
Wirdum Gn
1:18:26
1:18:20
20
Han Korhorn
Kloosterburen
1:18:53
1:18:28
21
D Iedema
Hoogezand
1:19:02
1:18:55
22
Chris Renkema
Boerakker
1:19:15
1:18:59
23
Gerard Meijers
Norg
1:19:19
1:19:06
24
Dick van den Berg
Stedum
1:19:31
1:18:57
25
Jan Vos
Uithuizen
1:20:17
1:19:53
26
Eddy Olthoff
Sappemeer
1:20:44
1:20:30
27
Bertus Kuiper
Groningen
1:20:52
1:20:35
28
Henk Kamstra
Winsum Gn
1:20:53
1:20:31
29
Coos Datema
Zuidhorn
1:21:41
1:21:27
30
John Wallker
Uithuizen
1:22:57
1:22:32
31
Menco van der Berg
Thesinge
1:24:14
1:23:36
32
Jos Zuidema
Stadskanaal
1:24:28
1:24:18
33
Stoffer Havinga
Thesinge
1:24:52
1:24:05
34
Jan-Jelle Renkema
Oldekerk
1:26:06
1:25:49
35
Jos Arends
Bedum
1:26:18
1:25:37
36
S van Koldam
Farmsum
1:27:02
1:26:50
37
Rudolf Land
Eelde
1:28:58
1:28:45
38
Laurens Mos
Oldehove
1:29:39
1:29:15
39
Jan Pilon
Garrelsweer
1:31:26
1:30:39
40
Peter de Vries
Winsum Gn
1:33:08
1:32:58
41
Jan Mulder
Annen
1:34:54
1:34:39
42
Dirk Franssens
Saaksum
1:35:02
1:34:38
43
Wim ter Laan
Wagenborgen
1:36:03
1:35:43
44
Wim Hummel
Groningen
1:36:37
1:36:10
45
Cees Kampinga
Holwierde
1:36:45
1:36:11
M60, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
1:02:20
1:02:17
2
Henk Olijve
Haren Gn
1:03:20
1:03:17
3
Rudy Boers
Winschoten
1:13:07
1:13:02
4
Henk Smit
Groningen
1:15:25
1:15:16
5
Roelof Dilling
Grolloo
1:18:46
1:18:36
6
Dirk Heun
Appingedam
1:19:17
1:18:53
7
Jan Adema
Groningen
1:19:36
1:19:25
8
E. Noordman
Lelystad
1:20:09
1:20:02
9
Henk Nijland
Zuidlaren
1:20:16
1:20:04
10
Siert Modderman
Groningen
1:20:44
1:20:35
11
L. Pijl
Noordwolde Gn
1:24:31
1:24:23
12
Daan Loupatty
Delfzijl
1:25:19
1:24:59
13
Anko Wieringa
Groningen
1:25:51
1:25:09
14
S Klevering
Spijk Gn
1:25:59
1:25:53
15
Herman Haan
Leens
1:26:44
1:26:34
16
Henk Koetje
Groningen
1:26:46
1:26:29
17
Geert-jan Reinders
Loppersum
1:29:43
1:29:13
18
Willem Meffert
Oude Pekela
1:30:14
1:29:59
19
Jaap Groenendal
Oldehove
1:30:18
1:30:09
20
Ed van der Graaf
Groningen
1:34:26
1:33:55
21
Hyacinth Richardson
Groningen
1:35:27
1:35:03
22
Lenard Wijnstekers
Groningen
1:35:27
1:35:03
23
Nico Geertsema
Winsum Gn
1:36:01
1:35:26
24
Hylke Veenstra
Groningen
1:36:37
1:36:09
25
Pieter Velthuis
Groningen
1:36:57
1:36:18
VSEN, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Renate Kramer
Bunde (GER)
1:09:50
1:09:46
2
Esther Wietzes
Assen
1:26:10
1:26:00
3
Liesbeth Simmelink
Groningen
1:27:55
1:27:26
4
L. Frankemeijer
Stedum
1:30:12
1:29:43
5
F. Veenstra
Woudbloem
1:32:09
1:32:03
V40, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
Eelde
1:10:34
1:10:31
2
Annelies Vrancken
Exloo
1:14:05
1:14:00
3
Simone Binnema
Eenrum
1:18:30
1:18:25
4
Anke Untied
Schwerinsdorf (GER)
1:19:08
1:19:02
5
Elise Kool
Loppersum
1:21:33
1:21:25
6
J. de Winter
Appingedam
1:23:59
1:23:46
7
Paas Haas
Eenum
1:23:59
1:23:46
8
A. van Gijssel
Woudbloem
1:25:10
1:25:04
9
Kea de Groot
Appingedam
1:30:57
1:30:43
10
Jannie Reinders
Leek
1:31:56
1:31:48
11
Harma Steenbergen
Delfzijl
1:36:31
1:35:52
12
Anita Vos
Uithuizen
1:39:44
1:39:12
V50, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Janny Hilbrands
Amen
1:14:56
1:14:53
2
Hilda Broekhuizen
Winsum Gn
1:18:29
1:18:04
3
R. Groen
Groningen
1:22:35
1:21:54
4
Jeannet Bakema
Loppersum
1:29:44
1:29:33
5
Klara Hummel
Hoogkerk
1:32:49
1:32:22
6
Riekie van den Berg
Stedum
1:33:00
1:32:25
7
Aukje Woltjer-Veenstra
Steendam
1:35:05
1:34:43
8
Marian Overgaauw
Eelde
1:35:37
1:35:07
9
Ida Raske
Siddeburen
1:36:18
1:35:58
10
Marianne Eggermont
Groningen
1:36:49
1:36:10
11
Hilda Blitterswijk
Delfzijl
1:54:35
1:53:51
12
S. Beekhuizen
Zuidbroek
1:57:14
1:56:48
13
Truus Bakker
Holwierde
1:58:15
1:57:45
M/V, 16 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jaap Pronk
Siddeburen
1:11:16
1:11:09
2
T Speelman
Delfzijl
1:16:19
1:16:06
3
Mark Jan Oldebandering
Siddeburen
1:16:36
1:15:59
4
Koen van der Leij
Groningen
1:18:41
1:18:24
5
Peter Disseldorp
Zuidhorn
1:21:05
1:20:51
6
H. Snoek
Scheemda
1:22:04
1:21:53
7
Henk Visscher
Wagenborgen
1:23:14
1:22:57
8
H.J. Bakker
Scheemda
1:23:20
1:23:08
9
Elzo Bloem
Meeden
1:25:47
1:25:28
10
Jos van der Maat
Delfzijl
1:26:02
1:25:46
11
Johan Rispens
Delfzijl
1:26:52
1:26:09
12
Henk van der Vlis
Appingedam
1:28:39
1:28:25
13
Jos van der Werff
Hoogezand
1:29:02
1:28:31
14
Abe Agema
Noordbroek
1:30:30
1:30:19
15
Geert Droogsma
Appingedam
1:31:22
1:30:47
16
Henk van der Deen
Siddeburen
1:32:09
1:31:39
17
Jan Kamphuis
Winsum Gn
1:32:56
1:32:34
18
Julia Adema
Sappemeer
1:33:15
1:33:00
19
Rene Stuut
Wagenborgen
1:34:00
1:33:42
20
Henk Snitjer
Delfzijl
1:34:54
1:34:39
21
Rene Heemstra
Winschoten
1:34:54
1:34:25
22
Menanda Arends
Bedum
1:35:54
1:35:13
23
H. Kok
Westerlee Gn
1:36:14
1:36:02
24
Samantha Westerhuis
Wagenborgen
1:36:26
1:36:16
25
Derk Doornbos
Siddeburen
1:36:38
1:36:07
26
A. Kruizinga
Oostwold gem Oldambt
1:37:09
1:36:57
27
Willeke Buiter
Delfzijl
1:37:56
1:37:16
28
Pieter Kooistra
Delfzijl
1:38:19
1:38:03
29
Robert Noppers
Borger
1:38:51
1:38:07
30
Marjon de Hoog
Harkstede
1:40:25
1:40:08
31
H. Hut
Westerlee Gn
1:42:09
1:41:57
32
Moniek Kamphuis
Siddeburen
1:43:23
1:43:13
33
Andre Snakenborg
Steendam
1:43:27
1:42:48
34
Janet Koetje
Appingedam
1:47:33
1:46:49
35
Henk Schaart
Veendam
1:51:07
1:50:21
36
Kokkie Kroon
Overschild
1:52:11
1:51:22
37
S. Hazewinkel
Zuidbroek
1:53:06
1:52:38
38
Miena Slagter
Holwierde
1:54:35
1:53:50
39
S. Drewes Boiten
Muntendam
1:57:14
1:56:47
40
M. Scheper
Appingedam
1:58:12
1:57:28
41
Wim Adema
Sappemeer
2:01:34
2:01:18
M/V, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jos Richie
Groningen
37:01
36:57
2
Jascha Norder
Groningen
37:55
37:49
3
Derk Jan Koetje
Winschoten
39:47
39:43
4
Luc Sillen
Groningen
39:59
39:55
5
Ben Timmer
Groningen
41:23
41:19
6
David Samson
Bedum
43:03
42:59
7
Ferry Goike
Winschoten
45:51
45:27
8
Peter Edens
Appingedam
46:16
46:07
9
Theo Haan
Wagenborgen
46:51
46:43
10
Annemarie Kuijvenhoven
Kampen
47:21
47:16
11
Harmen Stam
Ten Boer
48:40
48:12
12
Jan la Crois
Ten Boer
49:28
49:22
13
M. Pruis
Groningen
50:16
50:08
14
Ito Zuidhof
Siddeburen
50:41
50:17
15
Jetty van der Steeg
Siddeburen
51:32
51:23
16
J. Homan
Hoogezand
51:45
51:04
17
N. Vierkant
Bedum
51:59
51:40
18
Jelto Fokkens
Groningen
52:16
52:06
19
A. Zijlstra
Stedum
52:16
51:43
20
Fokkens Sake
Schildwolde
52:18
52:09
21
Desiree Kaauw
Hoogezand
52:20
52:07
22
Henriette Edens
Appingedam
52:22
52:13
23
Jan-Willem Brinkhorst
Kolham
52:58
52:51
24
Harry Dusseljee
Westerlee Gn
53:09
52:58
25
Lynn Wilbrink
Utrecht
53:10
52:34
26
Peter Kwant
Holwierde
53:36
53:05
27
R. Eskens
Groningen
53:47
53:05
28
Jan Helmantel
Ten Boer
54:04
53:32
29
Han te Winkel
Slochteren
54:12
53:45
30
Bert van Schie
Appingedam
54:24
54:00
31
Miranda Ytsma
Spijk Gn
54:35
54:27
32
H. Wilthof
Kolham
55:22
54:52
33
Robert Ytsma
Spijk Gn
56:05
55:58
34
Martin Hartlief
Siddeburen
56:08
55:37
35
Henk Brinker
Sappemeer
56:26
56:17
36
Elles Krol
Wagenborgen
56:26
56:09
37
Wouter Meerman
Ten Boer
56:27
55:53
38
Angelika Bloem
Groningen
56:31
56:11
39
Peter Huizing
Roden
56:36
56:19
40
Daniëlle Kors
Ten Boer
56:46
56:18
41
Hendrik van Til
Aduard
56:53
56:27
42
Monique de Vries
Sappemeer
57:29
56:53
43
Janine Poortinga
Wagenborgen
57:36
57:17
44
K. van der Molen
Appingedam
58:03
57:47
45
Sander de Vries
Bedum
58:06
57:22
46
E. Geertsema
Groningen
58:58
58:25
47
Jan Lahurs
Garrelsweer
59:19
58:49
48
Tinie Kappert
Wagenborgen
1:01:32
1:01:14
49
Tineke Kamphuis
Muntendam
1:02:19
1:02:07
50
Thea van der Meer
Garrelsweer
1:03:18
1:02:50
51
Miranda Westers
Zuidbroek
1:03:58
1:03:24
52
Winanda Groothof
Appingedam
1:04:31
1:03:46
53
David van den Berg
Siddeburen
1:04:49
1:04:21
54
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:04:52
1:04:24
55
Carolien Kuipers
Siddeburen
1:05:42
1:05:22
56
P. de Vries
Oostzaan
1:05:55
1:05:09
57
K. Loovers
Groningen
1:06:32
1:05:46
58
Engelke Degenhart
Almere
1:06:33
1:05:47
59
Trijnie Doornbos-Oosti
Groningen
1:06:51
1:06:18
60
Géke Jongejan
Ermelo
1:08:09
1:07:58
61
Klaas Niemeijer
Vries
1:08:29
1:07:53
62
Pieter Peen
Appingedam
1:08:54
1:08:20
63
Greetje Peen
Appingedam
1:08:55
1:08:21
64
Lucy Bakker
AV Fivelstreek
1:16:07
1:15:27
65
D. Kok
Delfzijl
1:16:10
1:15:29
66
E. Nieuwold-Boiten
Zuidbroek
1:16:23
1:15:56
67
Sebo Hillenga
Delfzijl
1:18:02
1:17:41
68
Erik Beuker
Sappemeer
1:22:07
1:21:56
69
Jaap Joldersma
Siddeburen
1:46:54
1:46:08
M/V, 4.5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
C. Verkade
Assen
16:46
16:43
2
R Veenstra
Haren Gn
18:16
18:13
3
Joel Smidts
Wagenborgen
18:45
18:36
4
Hans Arling
Siddeburen
19:20
19:15
5
Ruben van der Deen
Siddeburen
21:27
20:59
6
Bianca Boerema
Appingedam
21:30
20:59
7
Antje Scheper-Teuben
Slochteren
22:06
21:45
8
E. Ufkes
Wagenborgen
22:25
21:47
9
Siepko Scheper
Slochteren
22:50
22:29
10
Marion den Boer
Kropswolde
22:54
22:40
11
Mark Hartlief
Siddeburen
24:45
24:41
12
Jitse Mollema
Hellum
27:06
26:30
13
I. Gremmer
Noordbroek
27:21
27:08
14
Wanda van der Schuit
Groningen
28:01
27:35
15
Chantal Postma
Groningen
28:25
28:14
16
Esmond van Twuyver
Schildwolde
28:31
28:11
17
Klaziena van Twuijver
Schildwolde
28:38
28:18
18
Corry Hofland
Groningen
29:58
29:22
19
Thomas Venhuizen
Smilde
30:29
29:47
20
Karin van der Tuuk
Noordbroek
32:02
31:48
21
Sieka Heemstra
Delfzijl
34:20
33:51
22
Jaap van Weerden
Norg
53:34
53:22
www.uitslagen.nl
19-04-2014 00:00