Uitslagenlijst Zomeravondcup 1

Utrecht - Dinsdag 15 april 2014

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jarno van Miltenburg
Hellas
32:54
32:53
2
Wilfred Bruil
Loopgroep PK
33:51
33:50
3
Bjorn de Laat
Tilburg Road Runners
34:09
34:08
4
Stefan Leeflang
BAV
34:12
34:11
5
Ruud Weijer
Phanos
34:57
34:56
6
Arnout Salomé
Pijnenburg
35:14
35:14
7
Henk Ruiter
Triathlon
35:58
35:56
8
Jeroen Gijzen
Hellas
37:13
37:11
9
Maarten van Vulpen
Loopgroep Bunnik
37:41
37:40
10
Willem Krijgsman
Atverni
40:19
40:14
11
Maarten van der Veen
Hellas
40:43
40:39
12
Renz Bassant
Hellas
40:46
40:43
13
Anne Leskens
Hellas
42:04
41:51
14
Jeroen van der Horst
Hellas
42:06
41:53
15
Bas de Bruin
Pijnenburg
42:12
42:05
16
Hugo Koelewijn
Hellas
42:24
42:03
17
Steven van Vulpen
Loopgroep Bunnik
45:40
45:33
18
Erik Dol
Hellas
46:53
46:39
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten Vermeij
Phanos
35:30
35:28
2
Emiel Ubink
Hellas
38:00
37:57
3
Paul de Vries
Fit
41:28
41:22
4
Dennis Magermans
Phoenix
41:36
41:21
5
Edwin Bleijenbergh
Hellas
41:57
41:50
6
Maarten Vermeulen
Hellas
45:18
45:03
7
Peter Deschamps
Loopgroep Bunnik
51:40
51:27
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dirk Wijnalda
Hellas
33:55
33:54
2
Gerben Zomer
Loopgroep Aart Stigt
35:14
35:12
3
Iwan Breton
Fit
36:46
36:43
4
Christian Loeffen
U-Track
38:10
38:08
5
Marco Collet
AV Edam
39:04
39:01
6
Ronald Westein
Loopgroep Bunnik
39:12
39:08
7
Raimo Haverink
Hellas
40:05
39:57
8
Martin Stolk
Pijnenburg
40:17
40:09
9
Jeroen van den Bogaerd
Hellas
41:26
41:21
10
Erik van Woudenberg
Hellas
42:02
41:55
11
Jeroen Kreule
Hellas
44:35
44:21
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John van Dijk
AKU
35:03
35:02
2
Ronald de Roos
Hellas
35:40
35:38
3
Marco Mocking
Loopgroep Aart Stigt
37:46
37:42
4
Florian Koopmans
Running AP
38:29
38:26
5
Kees van Zantwijk
Hellas
38:40
38:38
6
Jos Bloem
Pijnenburg
38:59
38:55
7
Diederik Aarendonk
avVN
39:49
39:46
8
Richard Voorintholt
Pijnenburg
40:12
40:05
9
John de Wit Huissteden
avVN
40:42
40:41
10
Rob te Koppele
Atverni
41:01
40:55
11
Rogier Dijkink
Hellas
41:09
41:04
12
John Hardeman
Hellas
41:37
41:32
13
John Versteeg
Hellas
42:01
41:56
14
Marcel van der Kuil
Pijnenburg
44:30
44:20
15
Marco de Grauw
Hellas
46:03
45:45
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rene Rensen
Hellas
37:19
37:18
2
Jan Jansen
Loopgroep Aart Stigt
37:27
37:25
3
Mark Groote Bromhaar
Veluwe
40:01
39:59
4
Gerard Linde
Hellas
40:04
39:59
5
Aaldrik Tiktak
Pijnenburg
40:05
40:01
6
Kasper Mobach
Trecho
42:41
42:30
7
John van Dongen
Pijnenburg
43:41
43:33
8
John Bakker
Hellas
44:47
44:45
9
Arthur Groenbos
Fit
47:24
47:03
10
Hub Kaenen
RWV
55:27
55:16
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aart Stigter
Loopgroep Aart Stigt
34:22
34:22
2
Henry Vredendaal
Atverni
37:18
37:17
3
Manuel Jose Conceicao
Hellas
38:09
38:06
4
Ed Baks
Atverni
39:59
39:55
5
Jos Wijnen
Hellas
41:18
41:15
6
Frits Ankersmit
Fit
41:48
41:44
7
Wer van de Beek
Pijnenburg
42:07
42:04
8
Ashok Jodha
avVN
42:35
42:09
9
Sjaak Vreugdenhil
Pijnenburg
42:57
42:50
10
Arthur Verstraete
Hellas
43:01
42:48
11
Nico Landman
U-Track
43:26
43:14
12
Sjaak Vervuurt
Hellas
43:29
43:16
13
Rob Stofberg
Clytoneus
44:03
43:56
14
Louis Rutten
Atverni
44:06
43:54
15
Ton Vreman
Clytoneus
47:32
47:25
16
Edgar Cukier
Pijnenburg
47:39
47:35
17
Gerrit Spijker
Hellas
48:57
48:41
18
W.F.M. Beemer
Loopgroep Bunnik
49:28
49:10
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arie van der Ham
avVN
42:45
42:42
2
Jos Koeleman
Avantri
43:19
43:17
3
Wim van Teutem
Phoenix
45:29
45:24
4
Dirk den Oude
Pijnenburg
45:53
45:42
5
Leo van den Hoven
Clytoneus
47:05
46:59
6
Rob Plijnaar
avVN
48:13
48:08
7
Hans Vergeer
Clytoneus
49:48
49:42
M65, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerrit Schalkwijk
Hellas
48:55
48:47
2
Theo Boon
Ron Clarke
49:18
49:09
3
Cor Dorrestijn
Hellas
52:36
52:22
4
Cees Jansen
U-Track
53:03
52:49
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corelien Kloek
Loopgroep Aart Stigt
39:43
39:42
2
Sarah Nicholas
Haag Atletiek
40:53
40:46
3
Hiljanne van der Meer
Hellas
48:17
48:09
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annemieke Breukink
Hellas
40:16
40:13
2
Kate Napier
Hellas
42:27
42:12
3
Riane Verdouw
Clytoneus
42:53
42:46
V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roos Tji
Hellas
41:54
41:50
2
Vera de Groen
Hellas
54:12
54:04
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Agnes Schipper
Hellas
37:21
37:19
2
Ruda van Zeijst
Loopgroep Aart Stigt
40:21
40:18
3
Idelette Schuurman
U-Track
48:44
48:32
4
Esther van de Grift
Pijnenburg
48:51
48:43
V50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marijke Kroon
Phoenix
48:14
48:09
2
Astrid Hijlkema
Fit
56:50
56:40
V60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotje Hakker
Pijnenburg
52:28
52:20
VPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolien van Hooff
Utrecht
40:06
39:56
2
Desirée Florisson
Utrecht
42:55
42:50
3
Mieke van Kollenburg
Utrecht
42:55
42:39
4
Yvonne Huis in 't Veld
Hellas
44:14
44:08
5
Chantal vd Geest
Utrecht
44:15
44:00
6
Arie Maat
Utrecht
44:47
44:29
7
Lourain v.d. Vleuten
Hellas
45:26
45:20
8
Moeneke Nijkamp
Hellas
45:48
45:18
9
Nathalie v.d. Salm
Hellas
45:56
45:32
10
Christien Verschure
Utrecht
46:58
46:46
11
Elselieke Hermes
Phoenix
47:17
46:56
12
Ineke Klaver
GAC Hilversum
47:41
47:33
13
Eefje Smit
Phoenix
48:02
47:46
14
Karita HaapasaloTuomai
Utrecht
48:04
47:56
15
Inge Verhoeven
Utrecht
48:05
47:56
16
Elena Borodina
Utrecht
48:40
48:21
17
Eric Cornelius
Utrecht
48:47
48:29
18
Sari Wolters
Utrecht
48:49
48:36
19
Jikke Balkema
Utrecht
49:03
48:48
20
Fiona Kirby
Utrecht
49:27
49:08
21
Marjon Boers
Phoenix
50:25
50:09
22
Karin Vervoordeldonk
Phoenix
50:44
50:27
23
Caroline van Dijk
Doorn
51:08
50:56
24
Christien Stegeman
Utrecht
52:37
52:19
25
Monique Ridder
Hellas
52:41
52:27
26
Christel Breton-Verber
Fit
53:18
53:01
27
Hubertine Hingstman
Loopgroep Aart Stigt
54:20
54:14
28
Ellen Klaver
GAC Hilversum
54:21
54:12
29
Renate Quanjer
Doorn
54:36
54:25
30
Katherina Casse
Loopgroep Bunnik
54:37
54:19
31
Muriel van den Nieuwen
Leersum
55:03
54:51
32
Mariken van der Lubben
Loopgroep Bunnik
55:25
55:07
33
Melissa Afman
Utrecht
55:52
55:30
34
Nicolette van der Scho
Dutch Runners
55:53
55:37
35
Renee Osse
U-Track
55:55
55:42
36
Martine Dalinghaus
Doorn
58:37
58:25
37
Sharon Nieuwstadt
Almere
58:50
58:39
MPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
René Hage
Utrecht
35:17
35:15
2
Rik Linssen
Utrecht
35:21
35:20
3
Joris van Berkel
Utrecht
36:52
36:50
4
Willem Gerritsen
Wijk bij Duurstede
37:07
37:05
5
René Loozen
Utrecht
37:18
37:15
6
Matthijs Horlings
Amersfoort
37:53
37:51
7
Gerard de Heer
Utrecht
38:46
38:41
8
Jerker Menninga
Utrecht
39:02
38:56
9
Henk de Jong
Bunschoten-Spakenbur
39:03
39:01
10
Tom van Venrooij
Utrecht
39:12
39:06
11
Jim Otten
Amerongen
39:28
39:25
12
Michiel Brussee
Arnhem
39:30
39:24
13
Martijn Korhanje
Utrecht
39:43
39:40
14
Thomas Bakker
Utrecht
39:48
39:39
15
Gerard v.d. Grift
Leersum
39:50
39:47
16
Casper Bronkhorst
Utrecht
39:53
39:48
17
Gerrit Bouhuis
Utrecht
39:53
39:46
18
Ronald van den Heuvel
Hellas
39:58
39:53
19
Gerco van den Brink
Ermelo
40:02
39:59
20
Peter Gisberts
Oud Zuilen
40:03
39:55
21
S. Kuiper
Utrecht
40:04
39:53
22
Remco Vetter
Driebergen-Rijsenbur
40:17
40:08
23
Michiel Wolbers
Utrecht
40:28
40:23
24
Peter van der Schans
Utrecht
40:43
40:27
25
Joseph Stewart
Utrecht
40:45
40:25
26
Thomas Sijtsma
Utrecht
40:47
40:42
27
Gerard Jager
Amsterdam
40:53
40:45
28
Jelle van de Poel
Utrecht
41:06
40:56
29
Semjon van Duin
Hellas
41:24
41:20
30
Maikel Waardenburg
Utrecht
41:33
41:24
31
Matthijs van der Jagt
IJsselstein Ut
41:59
41:44
32
Ivo Dijs
Houten
42:01
41:57
33
Daniel van de Waal
Utrecht
42:09
41:52
34
Harald Oostveen
Utrecht
42:32
42:29
35
Bas van Bon
Houten
42:35
42:30
36
Kevin Oostveen
Utrecht
42:37
42:34
37
Ron van Linden
IJsselstein Ut
42:51
42:48
38
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
42:52
42:45
39
Maarten Lindenhovius
Utrecht
42:56
42:53
40
Ron Wijnands
Almere
42:56
42:53
41
Wim Bolle
Loopgroep Aart Stigt
42:59
42:51
42
Alain van Hoof
Gouda
42:59
42:55
43
Eric van Rooijen
Utrecht
43:00
42:51
44
Wouter van den Berg
Nieuwegein
43:02
42:51
45
Willem Biemolt
Friesland
43:03
42:53
46
Arjen Verbree
Loopgroep Bunnik
43:13
43:08
47
Frank Veugen
Munstergeleen
43:16
43:09
48
Holger Cremer
Bunnik
43:23
43:18
49
Otto-jan Bikker
Utrecht
43:26
43:09
50
Paul van Brakel
Loopgroep Aart Stigt
43:37
43:15
51
Loc Le
Utrecht
43:44
43:24
52
Bram Vermeulen
Utrecht
43:51
43:47
53
Martijn Takken
IIsselstein Ut
43:53
43:44
54
Sjak Okkerman
Utrecht
43:54
43:47
55
Giovanni van Dopperen
IJsselstein Ut
43:56
43:41
56
Harrie v.d. Vegt
Utrecht
43:57
43:46
57
Thom van Wijk
Utrecht
44:02
43:54
58
Remko Groot
GAC Hilversum
44:22
44:04
59
Joost Vervoort
Utrecht
44:28
44:18
60
Berend Kaspers
IJsselstein Ut
44:33
44:19
61
Swen Adriaensen
Hellas
44:37
44:28
62
M. Prins
Utrecht
44:42
44:30
63
Rene vd Vorst
Amersfoort
44:47
43:02
64
Bob van Nuland
Utrecht
44:47
44:32
65
Dimitrije Cicmil
Utrecht
44:59
44:39
66
Christiaan van Dijk
Utrecht
45:11
44:33
67
Sander van Bergen
Utrecht
45:37
44:36
68
Joost Bakker
Odijk
45:42
45:25
69
Jerry Mertens
Baarn
45:47
45:18
70
Jelle Walther
Utrecht
45:53
45:35
71
Rijk van de Hoef
Loopgroep Bunnik
46:06
45:59
72
Marc Trines
Zaandam
46:07
45:45
73
Chris Borgdorff
Utrecht
46:08
45:57
74
David Sluiter
Utrecht
46:12
46:01
75
Joey Vorstenbosch
Utrecht
46:20
46:05
76
Patrick Lansing
Zeist
46:37
46:23
77
Jos Cornelissen
Dutch Runners
46:41
78
Arno Brons
Pijnenburg
46:45
46:34
79
Paul Engelbertink
Utrecht
46:52
46:42
80
Mario Werner
Utrecht
46:54
46:30
81
Peter van Angeren
Hellas
47:03
46:54
82
Siebert Knipscheer
Utrecht
47:11
46:50
83
Frank Kap
Utrecht
47:20
47:01
84
Foreno van der Hulst
Utrecht
47:28
47:17
85
Bart de Keizer
Utrecht
47:33
47:20
86
Rob Dijksterhuis
Nieuwegein
47:35
47:25
87
Rob de Klein
Hellas
47:36
47:26
88
A. van Ginkel
Harmelen
47:36
47:30
89
Ed Geerlings
U-Track
47:38
47:26
90
Ed van den Brink
Houten
47:58
47:48
91
Arnt Mein
Utrecht
47:59
47:45
92
Gert-Jan van de Waal
Utrecht
48:27
48:08
93
Hans Wortel
Zeist
48:32
48:24
94
Rinse de Valk
Utrecht
48:34
48:28
95
Riens Kraaijeveld
Loopgroep Bunnik
48:38
48:25
96
Ron Stam
Zeist
48:39
48:38
97
Erwin Rebergen
Utrecht
48:50
48:39
98
Harry Boerma
Utrecht
48:51
48:35
99
Arjen Schotanus
Atverni
48:52
48:39
100
Henk Horst
Eemnes
49:22
49:12
101
Arie Huibers
Ede Gld
49:45
49:23
102
Fred van Kuik
Utrecht
49:54
49:47
103
Marco Roeland
Fit
50:05
49:44
104
R.P. van Huis
Utrecht
50:11
49:48
105
Jan Rinze van der Scho
Utrecht
50:58
50:42
106
Pieter van Alphen
Houten
51:44
51:30
107
Sjaak van Rijn
Utrecht
52:25
52:08
108
P. Koenheim
Utrecht
52:30
52:17
109
Jeroen Flipse
Utrecht
52:33
52:18
110
Henny Bosselaar
BAV
52:39
52:20
111
Dirk Reedijk
Loopgroep Bunnik
52:41
52:28
112
Rene Gros
Ede Gld
53:17
52:56
113
Remco Heesakkers
Utrecht
53:18
52:55
114
Joost Gijsbers
Fit
53:20
53:10
115
Piet van Dijck
Utrecht
53:36
53:15
116
Arjan van Rheede
Utrecht
53:50
53:30
117
Jos Mascini
Amsterdam Zuidoost
53:52
53:26
118
J.C.M. Koster
BAV
54:03
53:43
119
Niels Koets
Utrecht
54:11
53:56
120
Johan van Luijn
Loopgroep Bunnik
54:22
54:08
121
A. Schuurman
Amsterdam
54:25
54:09
122
Karel Drexhage
Utrecht
55:03
54:54
123
Leo van der Ven
Loopgroep Bunnik
55:04
54:46
124
W. Woning
Ede Gld
55:36
55:15
125
Willem Wassenaar
Loopgroep Bunnik
55:45
55:27
126
Aris van Tuijl
Utrecht
57:02
56:45
127
John de Vries
Baarn
58:39
58:19
128
Wessel Vos
Hilversum
58:48
57:03
129
Paul Pieter Smeets
Utrecht
59:09
58:59
VSEN, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tirza van der Wolf
SC Reeuwijk
20:05
20:05
2
Nesrine Leene
Loopgroep Aart Stigt
20:41
20:41
3
Monica Gorska
Hellas
20:55
20:55
4
Marielle Klaassen
Hellas
21:33
21:33
5
Nina van Eijk
Phoenix
22:32
22:32
V35, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tatjana Cernochova
Hellas
19:47
19:47
2
Karin Verboom
Fit
20:13
20:13
V45, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henneke de Bruijn
Loopgroep Bunnik
30:30
30:30
MSEN, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lars Cazander
Hellas
15:22
15:22
2
Marijn de Jonge
Hellas
16:23
16:23
3
Vito Verbeek
Hellas
16:30
16:30
4
Tim Bolink
Hellas
16:47
16:47
5
Teun van Woerkom
Tilburg Road Runners
16:50
16:50
6
Mark Broekman
Phoenix
16:58
16:58
7
Michel van Kats
Loopgroep Aart Stigt
17:41
17:41
8
Jeroen Bakker
Hellas
18:50
18:50
9
Reinier Stroo
Hellas
19:06
19:06
10
Jay van Brienen
Hellas
20:07
20:07
M35, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gert-Jan Haze
Loopgroep Aart Stigt
18:01
18:01
2
Boudewijn Happé
Atverni
18:09
18:09
3
Falco van Dijck
Loopgroep Aart Stigt
18:17
18:17
4
Govert van Eeten
Phoenix
20:26
20:26
M45, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans Kruis
Hellas
17:27
17:27
2
Piet van Tuijl
Hellas
18:36
18:36
3
Paul Kommeren
Phoenix
21:22
21:22
4
Hans Ras
U-Track
21:27
21:27
5
Ecoo de Vries
Hellas
21:29
21:29
M55, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bert van Eijk
Phoenix
21:21
21:21
2
Adry de Klein
Pijnenburg
22:25
22:25
VPRES, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merle van Rijn
Utrecht
20:11
20:11
2
Tessa Linssen
Hellas
21:35
21:35
3
Margreet de Weerd
Hilversum
23:31
23:31
4
Marina Bos
BAV
23:58
23:58
5
Annelous Hage
Utrecht
24:12
24:12
6
Suzanne Jansen-Spit
Utrecht
24:27
24:27
7
Gwenn Logister
Triathlon
24:53
24:53
8
Amarens Vredenberg
Phoenix
25:08
25:08
9
Mariska Sprundel
Phoenix
25:18
25:18
10
Joyce Vermeulen
Hellas
25:38
25:38
11
Annemarie Colijn
Utrecht
25:52
25:52
12
Marijke Bisschop
Houten
26:12
26:12
13
Esther Havekes
Phoenix
27:47
27:47
14
Jannie Sluijs
Loopgroep Bunnik
28:08
28:08
15
Sonja van den Brink
Loopgroep Bunnik
28:11
28:11
16
Elin Gerlagh
Amsterdam
28:14
28:14
17
Annemarie Koenhein
Hellas
28:23
28:23
18
Nicole Lucas
Utrecht
28:24
28:24
19
Jannie de Vos
Zeist
28:35
28:35
20
A Werner
Zeist
28:37
28:37
21
Alies Oplaat
Vinkeveen
28:45
28:45
22
Renske Weijers
Utrecht
28:57
28:57
23
Lidwien Koot
Utrecht
30:00
30:00
24
Saskia Kuipers
Hellas
30:01
30:01
25
Mirjam Kramer
Amersfoort
30:06
30:06
26
Liesbeth Koenhein
Houten
30:09
30:09
27
Jeane Jansen Ketelaars
Utrecht
30:12
30:12
28
Esther Groot
Bilthoven
30:28
30:28
29
Myrthe Stevens
Loopgroep Bunnik
30:32
30:32
30
Nicola Tesselaar
Heerhugowaard
30:35
30:35
31
Cindy Bouman
Rijswijk Zh
30:35
30:35
32
Falun van Huis
Utrecht
30:55
30:55
33
Petra de Wit
De Bilt
31:13
31:13
34
Meta Kuipers
Bunnik
31:28
31:28
35
Michelle Hendriks
Phoenix
32:41
32:41
36
Barbara Brus
Phoenix
33:56
33:56
37
Hannie Toussaint Raven
Badhoevedorp
42:15
42:15
MPRES, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laurens Miserus
Hellas
17:18
17:18
2
Jop Teepen
Utrecht
17:24
17:24
3
Wouter den Hollander
Utrecht
17:25
17:25
4
Maarten Nellestijn
Wijchen
18:01
18:01
5
Federico Somaschini
Stitswerd
19:15
19:15
6
Yorrick Sijsling
Utrecht
19:15
19:15
7
Wilco Kroes
Hellas
19:17
19:17
8
Jorrit Boersen
Utrecht
19:20
19:20
9
Sander Bijl de Vroe
Utrecht
19:21
19:21
10
Walter Ravenhorst
Woudenberg
19:29
19:29
11
Marco Langejans
Hellas
19:31
19:31
12
Jan Kees Brouwer
Phoenix
19:31
19:31
13
Cees van Maanen
Hellas
19:48
19:48
14
Peter Dekker
Utrecht
19:58
19:58
15
Harmen Lelivelt
Hellas
20:13
20:13
16
Steven Daniels
Baarn
20:28
20:28
17
Per Rombouts
Hellas
20:29
20:29
18
Gerben de Graaf
Utrecht
20:41
20:41
19
Martijn Estor
Hellas
20:45
20:45
20
Chris Gerrits
Utrecht
21:01
21:01
21
Remco Weekers
Utrecht
21:12
21:12
22
Henk Klok
U-Track
21:14
21:14
23
Peter Kuyper
Maarssen
21:17
21:17
24
Menno Hordijk
Atverni
21:22
21:22
25
Thijs den Brink
21:23
21:23
26
Mark-Peter van den Heu
Utrecht
21:24
21:24
27
Henk-Jan Wieberdink
Elspeet
22:12
22:12
28
Marcel Robben
Nijmegen
22:13
22:13
29
Joey Verheule
Zeist
23:00
23:00
30
Maarten Oostveen
Utrecht
23:04
23:04
31
Milan Verheugen
Arnhem
23:10
23:10
32
Oude Munnink
Utrecht
24:08
24:08
33
Danny Miog
Rijswijk Zh
24:09
24:09
34
Jan Zuurhout
Nieuwegein
25:44
25:44
35
Bas van Huet
Utrecht
26:03
26:03
36
Rob Azbon
Hilversum
26:21
26:21
37
Paul Brandsma
Amersfoort
26:34
26:34
38
Jens van Meuwen
Schiedam
26:37
26:37
39
Koos Walrave
Loopgroep Bunnik
26:41
26:41
40
Kees Goethals
Zeist
27:16
27:16
41
Peter Hingstman
Houten
27:18
27:18
42
Mark Slingerland
Utrecht
27:35
27:35
43
Marcel Metzelaar
Bunnik
27:54
27:54
44
Cees Vork
Utrecht
28:41
28:41
45
Marcel Ras
Utrecht
29:59
29:59
46
Michel van Berkum
Utrecht
30:05
30:05
47
Theo Werner
Zeist
30:11
30:11
48
Joop van Amerongen
Vleuten
34:57
49
Jeroen Velema
Hoogeveen
35:41
35:41
definitieve uitslag
www.uitslagen.nl
15-04-2014 00:00