Uitslagenlijst Halve van den Helder

Den Helder - Zondag 13 april 2014

MSEN, 13.7 KM RECREAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cor Bijpost
48:39
48:39
2
Jelle van Duin
49:26
49:25
3
Tim Tesselaar
Noordkop
50:08
50:08
4
Remco Hijink
Schagerbrug
53:27
53:25
5
Jan Arie Portegijs
DOKEV
54:06
54:06
6
Don Beukers
SV Sportlust
54:13
54:10
7
Patrick Kas
Zuid-Scharwoude
54:36
54:30
8
Lex Buur
54:43
54:41
9
Remco Oudhuis
Noordkop
55:05
54:55
10
Joost Veenstra
Stichting Vrijwaard
57:21
57:21
11
William Striet
59:35
59:22
12
Ralf van Aert
Koninklijke Marine
1:00:06
1:00:06
13
Klaas de Beurs
1:00:34
1:00:22
14
Remco van der Beek
Koninklijke Marine
1:01:15
1:01:06
15
Bas Habets
Den Helder
1:01:25
1:01:22
16
Jesse van der Mee
Noordkop
1:01:44
1:01:39
17
Daan Schagen
Den Helder
1:02:08
1:01:39
18
Remco Glasbergen
SV Sportlust
1:02:14
1:02:09
19
Andries Heinstra
1:02:45
1:02:20
20
Ron Burger
1:04:14
1:03:50
21
Jorn Engel
Groningen
1:04:16
1:03:47
22
Bart Jan de Vries
1:04:25
1:04:18
23
Ruben Brandes
1:05:20
1:04:55
24
Sander Notenbomer
Den Helder
1:05:45
1:05:16
25
Wouter Notenbomer
's-Gravenhage
1:05:53
1:05:25
26
Michel Plompen
Univé Den Helder
1:06:04
1:05:57
27
Stef Klop
Den Helder
1:06:09
1:05:47
28
Arpád Hornyák
Peterson
1:07:31
1:07:16
29
Joost Bussem
PZ Assist
1:07:45
1:07:22
30
Koen Jongejans
Breezand
1:09:16
1:09:01
31
Paul Dienaar
Julianadorp
1:09:23
1:09:00
32
Tim Huisman
1:09:27
1:09:04
33
Peter de Wit
Koninklijke Marine
1:09:33
1:09:20
34
Vincent Bouw
Apeldoorn
1:09:48
1:09:15
35
Daan van der Meulen
Hylas
1:10:06
1:10:05
36
Roel Busch
Stichting Vrijwaard
1:10:23
1:09:59
37
Marco Kuiper
Univé Den Helder
1:11:10
1:11:07
38
Jelle Keizer
1:12:07
1:11:32
39
Mark Lieuwen
Anna Paulowna
1:13:12
1:12:57
40
Robin de Koster
Univé Den Helder
1:13:20
1:13:18
41
Rutger Wolters
Julianadorp
1:13:48
1:13:41
42
Joost Klercq
Heerhugowaard
1:14:16
1:13:45
43
Erik Timmerman
Groningen
1:14:54
1:14:31
44
Peter Tuurenhout
Harlingen
1:15:26
1:15:01
45
Frank Rump
Zwolle
1:15:57
1:15:42
46
Wouter Kisteman
NAM
1:15:57
1:15:43
47
Thomas Ooms
1:16:00
1:15:34
48
Iwan Roelofs
1:16:22
1:15:45
49
Marco van Stralen
Univé Den Helder
1:17:36
1:17:31
50
Tim Bras
Trias
1:17:48
1:17:33
51
Willem Severins
Koninklijke Marine
1:17:49
1:17:37
52
Friso Spoelstra
1:19:22
1:18:50
53
Junior Bos
1:19:47
1:19:14
54
Chris Mastemaker
Den Helder
1:20:49
1:20:12
55
Jasper Dukers
Heiloo
1:21:14
1:20:55
56
Martijn Wiegman
Den Helder
1:24:57
1:24:24
57
Steven de Koster
Univé Den Helder
1:26:00
1:25:58
58
Dinus Bron
1:28:51
1:28:18
59
Johan Bos
1:28:51
1:28:18
M35, 13.7 KM RECREAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Richard Bijpost
55:27
55:26
2
Geraldo
59:49
59:45
3
Anton van der Sloot
Den Helder
1:02:03
1:01:49
4
Jordi Bosman
1:04:11
1:03:58
5
Remco Helder
Noordkop
1:04:31
1:04:15
6
Arno van de Berg
SV Sportlust
1:05:01
1:04:51
7
Bart Nijpels
Den Helder
1:05:40
1:05:34
8
Ferry Bijl
Den Helder
1:05:40
1:05:34
9
Michael Okken
1:05:42
1:05:04
10
Joost Haagsma
PZ Assist
1:06:13
1:05:51
11
Michel Bakelaar
Den Helder
1:06:46
1:06:39
12
Erik Dekker
Den Helder
1:07:45
1:07:18
13
Toine Mulder
Koninklijke Marine
1:07:55
1:07:29
14
Pieter van der Sloot
1:08:06
1:07:55
15
Jan Evers
Noordkop
1:08:13
1:07:57
16
Marcel van der Stelt
Amsterdam
1:08:34
1:07:57
17
Harold Bok
Hylas
1:08:44
1:08:08
18
Tarno Kramer
Den Helder
1:09:23
1:08:53
19
Ron Noors
1:09:59
1:09:46
20
Daniel van Schooneveld
1:10:56
1:10:42
21
Gert-Jan van 't Spijke
Den Helder
1:11:15
1:10:41
22
Arjan van Gelder
Koninklijke Marine
1:11:21
1:11:12
23
Albert Hoekstra
1:12:26
1:11:58
24
Richard Borgman
1:12:49
1:12:25
25
Henry Prins
Koninklijke Marine
1:12:50
1:12:27
26
Michiel Ooms
1:13:34
1:13:11
27
Sander van Vlijmen
Alkmaar
1:14:26
1:14:00
28
Peter Dekker
Alkmaar
1:14:27
1:14:01
29
Rene de Kruif
IJmuiden
1:15:46
1:15:06
30
Niels Mulder
Alkmaar
1:21:56
1:21:46
31
Yuri Vriesman
Noordkop
1:22:01
1:21:22
32
Menno Zeeman
1:22:55
1:22:21
33
Jack Veldman
1:22:58
1:22:30
34
Cor Wever
Den Helder
1:25:46
1:25:18
35
Richard Winter
1:26:32
1:26:03
36
Gerard Vel
Den Helder
1:39:37
1:38:56
M45, 13.7 KM RECREAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aiwen Lobles
Den Helder
56:12
56:07
2
Dick Groenink
Noordkop
56:44
56:43
3
Dirk jan Silver
Den Helder
59:26
59:07
4
Erwin Asselman
59:47
59:46
5
Jan Feskens
Den Helder
1:01:08
1:01:07
6
Johan Schoonheden
Noordkop
1:02:05
1:01:50
7
George Lafebre
Den Helder
1:02:26
1:02:18
8
Ruud Kollé
Noordkop
1:04:18
1:04:02
9
Bart van den Broek
Koninklijke Marine
1:05:13
1:04:42
10
Ron Kaandorp
de Jong Assurantiën
1:05:16
1:04:43
11
Marco van de Kamer
Julianadorp
1:05:32
1:05:05
12
Herman Bar
Koninklijke Marine
1:07:14
1:06:54
13
Frank Groot
Bluestream Offshore
1:07:18
1:07:05
14
Vincent Bouwer
1:08:05
1:07:23
15
Dirk Beerse
Anna Paulowna
1:08:18
1:07:48
16
Nick Hoogenbosch
PZ Assist
1:08:21
1:08:01
17
Nico Graaf
Alkmaar
1:10:10
1:10:01
18
Edwin Agema
Noordkop
1:10:31
1:10:12
19
Peter Kooy
INTRAMAR insurances
1:10:37
1:10:04
20
Arco van Noppen
1:10:40
1:10:13
21
Hans Nederstigt
Schagerbrug
1:11:14
1:10:32
22
Johan Meijer
Hippolytushoef
1:11:14
1:11:09
23
Cees de Puit
SV Sportlust
1:13:35
1:13:11
24
Stef van der Velden
1:13:40
1:13:18
25
Aad Eerland
Univé Den Helder
1:14:11
1:14:07
26
Nico de Wit
INTRAMAR insurances
1:14:50
1:14:18
27
Ewoud de Jong
Noordkop
1:15:00
1:14:45
28
Arnold Scheen
SV Sportlust
1:15:10
1:14:47
29
Marco de Jong
Noordkop
1:16:00
1:15:27
30
Carlos Kribben
Sneek
1:16:12
1:15:48
31
Dirk van Lier
Univé Den Helder
1:16:12
1:16:05
32
Jacco Blazer
Zaandam
1:16:29
1:15:48
33
Tom te Lindert
Peterson
1:16:54
1:16:16
34
Jan Douwe Borsch
SV Sportlust
1:17:04
1:16:34
35
Jan Zuidam
Zaandam
1:17:26
1:17:15
36
Ruud ter Brugge
Den Helder
1:17:36
1:17:10
37
Ron Vang
Julianadorp
1:18:45
1:18:09
38
Roy Kailola
Den Helder
1:18:45
1:18:09
39
Arian Bol Raap
Koninklijke Marine
1:19:47
1:19:05
40
Sander Michalewski
Den Helder
1:20:56
1:20:27
41
Jos Terwijn
Anna Paulowna
1:22:56
1:22:32
42
Frans Hoogervorst
SV Sportlust
1:22:57
1:22:30
43
Ad van Dooremaal
Koninklijke Marine
1:23:09
1:22:37
44
Ed Holwerda
Koninklijke Marine
1:23:45
1:23:19
45
Henk Glas
1:24:22
1:23:44
46
Bart Orsel
Almere
1:24:41
1:24:09
47
Marco Sikman
Breezand
1:24:59
1:24:34
48
Johan Bovenkerk
Noordkop
1:26:30
1:25:52
49
Henk Timmerman
Paterswolde
1:27:51
1:27:29
M55+, 13.7 KM RECREAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ab Vos
Noordkop
57:28
57:27
2
Martin Nieuwerf
Noordkop
1:03:24
1:02:55
3
Piet Bakelaar
Texel
1:03:29
1:03:12
4
Willem Snel
Noordkop
1:04:37
1:04:30
5
Henk Kooijman
Noordkop
1:05:16
1:05:06
6
Hans van Brummelen
Koninklijke Marine
1:08:04
1:07:47
7
Aart Slegh
De Waal
1:08:50
1:08:10
8
Andre van Tillo
1:10:45
1:10:14
9
Johan Brand
Den Helder
1:12:37
1:12:20
10
Wilbert Siebelink
Peterson
1:12:54
1:12:21
11
Alex Deelstra
Anna Paulowna
1:12:55
1:12:39
12
Frits Kraaij
Noordkop
1:13:06
1:12:51
13
Rinus Geerestein
NAM
1:13:22
1:13:08
14
Ysbrand Haagsma
PZ Assist
1:13:25
1:13:04
15
Chris Everhardus
Koninklijke Marine
1:14:56
1:14:43
16
Harry Kraak
Noordkop
1:15:58
1:15:40
17
Floris van der Plas
Julianadorp
1:19:21
1:18:54
18
Johan Klarenbeek
Julianadorp
1:21:18
1:20:51
19
Gelt vd Veen
1:21:31
1:20:52
20
Harry Post
Schagerbrug
1:22:37
1:21:58
21
Richard de Vries
Julianadorp
1:23:11
1:23:01
22
Piet Gijswijt
Noordkop
1:23:26
1:23:16
23
Hans Pronk
Noordkop
1:23:35
1:23:22
24
Kees Hospes
Den Helder
1:29:07
1:28:37
25
Sjoerdjan Brandsma
Koninklijke Marine
1:35:56
1:35:48
26
Ad van Beek
1:36:56
1:36:41
27
Jeffrey Mercx
Volendam
1:38:46
1:38:38
VSEN, 13.7 KM RECREAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jamila Stokey
Hylas
1:02:26
1:02:25
2
Floor ter Burg
Noordkop
1:08:40
1:08:30
3
Alejandra Reyes
Bena Brandini
1:08:43
1:08:24
4
Patricia Mol
1:09:51
1:09:38
5
Annemieke van Haastert
Den Helder
1:11:08
1:10:55
6
Carola Brevink
Groenlo
1:11:38
1:11:30
7
Suzanne La Brie
1:13:03
1:12:26
8
Mariska Buisman
PZ Assist
1:13:56
1:13:35
9
Nancy Entes
Tuitjenhorn
1:13:59
1:13:27
10
Esmeralda Rijkes
Koninklijke Marine
1:14:17
1:13:52
11
Anja van den Aalster
1:14:19
1:13:45
12
Simone Keur
Heerhugowaard
1:14:35
1:14:07
13
Renske Laagland-Winder
Univé Den Helder
1:15:26
1:15:25
14
Roxanne Scheeper
Den Helder
1:15:31
1:15:09
15
Cinderella Verhoef
Noordkop
1:15:32
1:15:13
16
Hanneke van den Berg
Julianadorp
1:16:00
1:15:35
17
Samantha Trumpie
Amstelveen
1:16:20
1:15:43
18
Hester Douma
Noordkop
1:16:43
1:16:27
19
Marlinde van der Meché
Peterson
1:16:55
1:16:42
20
Yoni Pronk
1:17:09
1:16:53
21
Anne van Harten
Hoorn Nh
1:17:26
1:16:48
22
Mandy Groenland
Rabobank NHN
1:17:49
1:17:33
23
Kelly Collée
Julianadorp
1:18:36
1:18:26
24
Nathaly Timmerman
SV Sportlust
1:18:40
1:18:12
25
Melissa Buijks
SV Sportlust
1:18:40
1:18:12
26
Wendy van Herwerden
Den Helder
1:19:22
1:18:47
27
Ruth Knipscheer
Hilversum
1:19:57
1:19:51
28
Jennifer de Visser
Bluestream Offshore
1:21:07
1:20:54
29
Denise van Hartingsvel
Julianadorp
1:21:48
1:21:11
30
Deborah Wit
Hera
1:22:02
1:21:39
31
Cassandra Eijkenboom
Univé Den Helder
1:22:08
1:22:00
32
Alla Wittenberg Chtche
SV Sportlust
1:22:17
1:22:11
33
Mariska van Kampen
Amsterdam
1:24:41
1:24:09
34
Anouk Stroo
MCA Gemini Groep
1:24:43
1:24:13
35
Marije van Straaten
Den Helder
1:24:50
1:24:30
36
Karin van den Burg-Pro
Noordkop
1:25:00
1:24:47
37
Maria Marleen Hordijk
Den Helder
1:25:13
1:24:38
38
Linda schildknegt
Den Helder
1:25:29
1:25:11
39
Lisa Vet
Den Helder
1:29:18
1:28:49
40
Cindy Schoorel
GDF-SUEZ
1:29:36
1:29:13
41
Annelous Haver
Amsterdam
1:32:07
1:31:32
42
Maartje Kronenburg
Den Helder
1:34:47
1:34:19
43
Ariska van der Kamp
1:37:32
1:37:22
44
Kelly Snijder
Univé Den Helder
2:18:43
2:18:40
V35, 13.7 KM RECREAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Miranda Mulder-Verbrug
Govers
1:02:34
1:02:26
2
Esther Bos
SV Sportlust
1:05:01
1:04:51
3
Vanessa de Graaf
Julianadorp
1:07:44
1:07:14
4
Adriana Kessens
Enkhuizen
1:11:00
1:10:45
5
Debby v/d Plas-kreuger
Julianadorp
1:11:06
1:10:40
6
Camilla Roelink - de G
1:13:48
1:13:16
7
Anna van Hemert
Almere
1:15:21
1:14:56
8
Yvonne Vittali
Texel
1:15:40
1:15:38
9
Yildiz de Leeuw
1:16:41
1:16:26
10
Annemieke de Koning
Rabobank NHN
1:16:54
1:16:24
11
Karin Gootjes
Univé Den Helder
1:17:40
1:17:35
12
Davine Evers
Julianadorp
1:18:18
1:17:54
13
Gerda Bregman
GDF-SUEZ
1:18:51
1:18:35
14
Lia maas
Den Helder
1:20:25
1:19:51
15
Angelique Huizenga
Den Helder
1:22:07
1:21:28
16
Désirée van Neerven
INTRAMAR insurances
1:22:17
1:22:10
17
Monica Zuidberg
SV Sportlust
1:22:17
1:22:11
18
Debby van Mullum
Univé Den Helder
1:22:27
1:22:23
19
Mijke Mars
Julianadorp
1:22:30
1:22:09
20
Tessa Zeeman
1:22:55
1:22:23
21
Chiara Krieger
GDF-SUEZ
1:23:07
1:22:50
22
Lianda Merceij
Julianadorp
1:23:09
1:22:48
23
Irina de Koster
Amsterdam
1:23:13
1:22:49
24
Natasja Schabbing
Heerhugowaard
1:23:55
1:23:37
25
Melvina Hutten-Merceij
Julianadorp
1:24:59
1:24:36
26
Nadja Modderman
Schellinkhout
1:24:59
1:24:36
27
Yvonne van Vuure
Julianadorp
1:25:31
1:24:55
28
Emily Borst
Den Helder
1:26:30
1:25:54
29
Ilse Kolmus
Univé Den Helder
1:27:02
1:26:59
30
Louise Blok
Koninklijke Marine
1:27:02
1:26:48
31
Diane van Hal
Julianadorp
1:27:06
1:26:41
32
Margreet Collé
Koninklijke Marine
1:27:20
1:27:11
33
Cindy Conneman
Koninklijke Marine
1:28:36
1:28:03
34
Marlies de Jong
Hoorn Nh
1:31:36
1:31:26
35
Melissa Bliekendaal
Julianadorp
1:32:51
1:32:14
36
Miranda van Twuijver
Univé Den Helder
1:33:09
1:33:06
37
Rita Peperkamp-Nijhoff
IJsselstein Ut
1:34:17
1:33:40
38
Sylvia Borst
1:34:53
1:34:17
39
Dineke Nibbering
Den Helder
1:37:31
1:37:16
40
Joanne Schaaf
Univé Den Helder
2:18:42
2:18:40
V45, 13.7 KM RECREAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Moltmaker
1:06:22
1:06:16
2
Lisette Tak
Den Helder
1:08:05
1:07:43
3
Brigitte van Graafeijl
Noordkop
1:08:44
1:08:37
4
Ria Wagemaker
SV Sportlust
1:12:36
1:12:16
5
Wil Broekaart
Julianadorp
1:15:18
1:14:57
6
Diana Koster
1:15:56
1:15:27
7
Edith Veerman
Noordkop
1:16:41
1:16:11
8
Laurien Bakker
Texel
1:16:45
1:16:27
9
Angela Holtslag
Univé Den Helder
1:16:47
1:16:43
10
Caroline Bornebroek
Julianadorp
1:16:55
1:16:39
11
Nijnke van Dijk
Noordkop
1:16:57
1:16:24
12
Carola Ellen
Univé Den Helder
1:17:38
1:17:36
13
Monic van der Wardt
Rabobank NHN
1:18:52
1:18:22
14
Ageeth van Marrewijk
Julianadorp
1:18:59
1:18:37
15
Norma Niessink
Koninklijke Marine
1:19:38
1:19:14
16
Saskia de Rover
Alkmaar
1:20:22
1:19:43
17
Willeke Maas
Univé Den Helder
1:20:53
1:20:36
18
Lia Noordhoek
1:21:15
1:21:01
19
Alice Dusselaar
Koninklijke Marine
1:21:59
1:21:34
20
Saskia Distel
PZ Assist
1:22:54
1:22:36
21
Marion van de Wiel
Noordkop
1:23:16
1:23:04
22
Jeanet Holwerda
Den Helder
1:23:45
1:23:19
23
Elly Timmerman
Grootebroek
1:23:56
1:23:34
24
Ellen Braham
Koninklijke Marine
1:24:02
1:23:48
25
Yvonne Zwart
Julianadorp
1:27:05
1:26:40
26
Irene van den Broek
SV Sportlust
1:27:32
1:27:00
27
Brigitte Lustig
Koninklijke Marine
1:28:38
1:28:04
28
Mariska Telleman
Univé Den Helder
1:30:43
1:30:41
29
Roelanda van der Kamer
PZ Assist
1:32:17
1:31:59
30
Erna van Bremen
Univé Den Helder
1:34:30
1:34:23
31
Maureen de Groot van B
Univé Den Helder
1:34:31
1:34:24
32
Martha Heuvelink
Den Helder
1:38:23
1:37:55
33
Astrid Houdijk
Rabobank NHN
2:00:22
2:00:07
V55+, 13.7 KM RECREAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ageeth van Arem
SV Sportlust
1:09:18
1:09:15
2
Tineke Priveé
Noordkop
1:14:31
1:14:17
3
Trudy Kiefte
Noordkop
1:14:56
1:14:43
4
Martha van der Meché
1:16:56
1:16:42
5
Anja Vlot-Baart
Noordkop
1:17:15
1:16:59
6
Cora van Drune
1:17:16
1:16:41
7
Wijtske ten Velden
Den Helder
1:17:27
1:17:19
8
Trudi Beerling-Pronk
Univé Den Helder
1:17:55
1:17:51
9
Sjaan Beentjes-Koopman
Den Helder
1:18:21
1:18:14
10
Nel Pot
Univé Den Helder
1:18:58
1:18:56
11
Christien van Velzen-D
Univé Den Helder
1:19:57
1:19:51
12
Marion Geertsema
Stichting Vrijwaard
1:19:58
1:19:40
13
Natascha Binnewijzend
Triathlon
1:19:58
1:19:23
14
Ieke Doezie-Bos
Den Helder
1:20:50
1:20:23
15
Margreet Watertor
Den Helder
1:24:45
1:24:15
16
Corrie Ahmed
Noordkop
1:28:43
1:28:18
17
Elly Pijs
Univé Den Helder
1:31:19
1:31:16
18
Helma Sandkuijl
Univé Den Helder
1:31:19
1:31:16
19
Immie Greveling
Noordkop
1:33:18
1:32:57
20
Janny Heidman
Noordkop
1:38:34
1:38:27
21
Jeannet Londema
Rabobank NHN
1:52:01
1:51:54
MSEN, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jaap Witte
Texel
1:14:17
1:14:16
2
Rob ter burg
Noordkop
1:15:01
1:15:00
3
Raymond Koen
Noordkop
1:16:12
1:16:12
4
Luca Assorgia
SV Sportlust
1:18:53
1:18:53
5
Jan Hoppenbrouwers
Rijen
1:20:39
1:20:13
6
Robert Bakker
Den Burg
1:22:14
1:22:14
7
Daniël Spijker
Peterson
1:23:08
1:23:08
8
Mike Vos
Den Helder
1:23:10
1:22:51
9
Nico Langedijk
Koninklijke Marine
1:23:56
1:23:54
10
Bas Stigter
Loopgroep Aart Stigt
1:23:57
1:23:56
11
Sebastiaan Kemps
KAV Holland
1:28:31
1:28:29
12
Dennis van Sint Truije
Den Helder
1:28:38
1:28:36
13
Ger Kragten
NAM
1:28:41
1:28:38
14
Ralph Klaasse
Den Helder
1:31:34
1:31:32
15
Bertram Vlot
Hoorn Nh
1:33:24
1:33:03
16
Sebastiaan Gremmen
Oudeschild
1:33:58
1:33:48
17
Bas Temme
Maartensdijk
1:34:37
1:34:19
18
Tjalf Pieter hek
Julianadorp
1:34:39
1:34:34
19
Jan Willem de Vries
1:34:57
1:34:55
20
Patrick van de Klif
Stichting Vrijwaard
1:35:50
1:35:48
21
Jeroen Koopman
Den Helder
1:37:06
1:36:45
22
Bert Leek
Koninklijke Marine
1:38:35
1:37:58
23
Remco Peerderman
1:39:10
1:39:02
24
Thijs Bakker
Heerhugowaard
1:39:24
1:39:22
25
Ian Smith
1:39:24
1:39:13
26
Ronald Minneboo
Hylas
1:39:28
1:39:09
27
Mark van Eldijk
Den Helder
1:40:52
1:40:43
28
Koen van Emmerik
Anna Paulowna
1:42:21
1:42:17
29
Enzo Greco
Amsterdam
1:42:46
1:42:28
30
Eric Klepper
Heerhugowaard
1:42:59
1:42:57
31
Arjen van Kooten
Den Helder
1:43:11
1:43:05
32
William Vrasdonk
Hylas
1:45:38
1:45:23
33
Stijn Vullinghs
Amsterdam
1:45:47
1:45:30
34
Jeroen Vogelsang
Zwaag
1:45:58
1:45:57
35
Pascal Rotteveel
Amsterdam
1:45:59
1:45:40
36
Jeroen van Essen
Den Helder
1:46:26
1:46:15
37
Evert van de Burg
Noordkop
1:46:36
1:46:31
38
Tim van Baaren
Koninklijke Marine
1:46:48
1:46:24
39
Olaf Stutterheim
1:47:30
1:46:58
40
Friso van Wieringen
Hilversum
1:48:20
1:47:56
41
Bradley Gerrits
Julianadorp
1:49:00
1:48:35
42
Jordy van der Rijst
Koninklijke Marine
1:49:02
1:48:41
43
Samuel Garcia Nelen
Amsterdam
1:49:09
1:48:44
44
Frans Verhorst
Julianadorp
1:49:51
1:49:29
45
Jan Schaaper
Haarlem
1:50:10
1:49:57
46
Yde Starreveld
1:50:16
1:49:59
47
Sander Scholten
1:51:38
1:51:06
48
Maarten Boer
Noordkop
1:51:59
1:51:38
49
Dennis Curvers
Julianadorp
1:52:00
1:51:55
50
Boy Kranenburg
Koninklijke Marine
1:53:17
1:53:07
51
Jasper Brand
Alkmaar
1:53:27
1:53:08
52
Sean Smook
1:54:18
1:54:09
53
Diégo Ellen
Univé Den Helder
1:54:18
1:54:16
54
Nick Bergboer
1:55:03
1:54:50
55
Tim Bergboer
LAAC Twente
1:55:04
1:54:53
56
Wouter van de Graaf
NAM
1:55:20
1:54:44
57
Robbertjan Bart
Koninklijke Marine
1:55:20
1:55:07
58
Franciska van Koningsb
1:55:40
1:55:24
59
Ruben Kranenburg
Zaandam
1:56:42
1:56:01
60
Glenn Vledder
Hoorn Nh
1:58:27
1:58:00
61
Johan van den Berg
Den Helder
1:59:26
1:59:04
62
Thomas Aalders
Amsterdam
2:00:44
2:00:09
63
Martijn Vacano
Noordkop
2:02:05
2:01:43
64
Jan van der Rassel
's-Gravenhage
2:03:11
2:02:41
65
Matthew Oostburg
Almere
2:08:34
2:07:53
66
Robbert Grootjans
Den Helder
2:15:28
2:15:04
67
Timothy van der Swaluw
Den Helder
2:17:35
2:17:17
68
Matthijs Bijenveld
IJmuiden
2:22:58
2:22:16
M35, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iwan Kamminga
Nieuwe Pekela
1:10:02
1:10:01
2
Peter Rietveld
Koninklijke Marine
1:23:02
1:23:01
3
Ronald Marees
Rabobank NHN
1:24:09
1:24:07
4
Joram kauwoh
SV Sportlust
1:26:24
1:26:21
5
Pascal van de Vendel
Noordkop
1:27:24
1:27:15
6
Dennis di Bartolo
Noordkop
1:27:47
1:27:45
7
Bob van Walsum
Heerhugowaard
1:28:54
1:28:53
8
Ingmar Vink
Koninklijke Marine
1:29:34
1:29:33
9
Johan Quispel
MCA Gemini Groep
1:30:41
1:30:38
10
Folkert Brolsma
Bergen Nh
1:31:36
1:31:35
11
Maarten Griek
Noordkop
1:32:06
1:31:56
12
Paul Nieuwehuizen
TAS '82
1:32:52
1:32:42
13
Jorg van Tongeren
1:33:24
1:33:23
14
Michel van Wessel
1:34:39
1:34:36
15
Jeroen Linting
TAS '82
1:36:04
1:35:53
16
Guus van Engelen
Koninklijke Marine
1:37:23
1:37:09
17
Rene Vermaat
Purmerend
1:39:22
1:39:13
18
Sander Dreier
Krommenie
1:40:12
1:40:03
19
Marco Couto Martins
Den Helder
1:40:18
1:40:10
20
René Slijkhuis
Julianadorp
1:41:18
1:40:58
21
Robbert Knipscheer
Hilversum
1:42:09
1:42:03
22
Jeroen ter Meulen
's-Gravenhage
1:43:49
1:43:44
23
Marco Langendoen
Den Helder
1:45:17
1:45:04
24
Pascal Hoftra
Den Helder
1:45:29
1:44:55
25
Jurgen Blankendaal
Obdam
1:46:26
1:46:19
26
Jason van der Hulst
Den Helder
1:49:56
1:49:31
27
Alex Hendriks
1:49:59
1:49:30
28
Ralph Loth
Univé Den Helder
1:50:27
1:50:22
29
Sebastiaan van Keulen
1:50:37
1:50:03
30
Jeroen Paus
Koninklijke Marine
1:51:26
1:50:50
31
Raymond Warnars
Den Helder
1:51:30
1:50:57
32
Jeroen Droog
1:52:34
1:52:12
33
Diederik Lapperre
Den Helder
1:52:53
1:52:41
34
Martin Koch
Bluestream Offshore
1:53:08
1:52:57
35
Ricardo Link
Univé Den Helder
1:53:25
1:53:19
36
Franklin Kramer
Zwolle
1:53:31
1:53:13
37
Gosse Korenblik
Buitenpost
1:54:58
1:54:55
38
Hans Hoogsteen
Julianadorp
1:55:56
1:55:26
39
Frank de Koster
Amsterdam
1:56:45
1:56:20
40
Raymond Blankespoor
2:00:41
2:00:21
41
Leon Klerks
Lelystad
2:03:42
2:03:15
42
Gerwin Elands
Den Helder
2:19:15
2:18:48
M40, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Strikker
SV Sportlust
1:21:47
1:21:47
2
Wilco Stavenuiter
1:23:19
1:23:11
3
Sander Menkveld
1:25:39
1:25:34
4
Ron van Kooten
Velserbroek
1:29:15
1:29:15
5
Jan Koopman
Rabobank NHN
1:29:24
1:29:22
6
Bas van der Hijden
Veldhoven
1:30:00
1:29:57
7
Gerrit Brommer
DOKEV
1:31:54
1:31:53
8
Richard Kamerling
Leiden
1:34:45
1:34:41
9
Franc Tomasouw
Den Helder
1:35:10
1:35:02
10
Robert Jan van Vliet
Noordkop
1:35:25
1:35:22
11
Arnold Gerritsen
Huisduinen
1:39:50
1:39:44
12
Chris Bos
Almere
1:39:58
1:39:52
13
Peter Blokdijk
1:40:45
1:40:32
14
Emile Boekel
Den Helder
1:41:00
1:40:50
15
Marco Manfrida
Egmond aan Zee
1:41:10
1:40:32
16
Arjan Groot
Schagen
1:41:11
1:40:58
17
Edwin de Wit
Noordkop
1:42:23
1:42:14
18
Erwin Zelvelder
1:43:22
1:42:51
19
Ruud van den Brink
Schagen
1:43:42
1:43:29
20
Gerco Aberson
Koninklijke Marine
1:44:07
1:44:01
21
Jacob van der Wulp
SV Sportlust
1:44:20
1:44:16
22
Kees Peijen
Loopgroep De Springb
1:45:02
1:44:41
23
Michael van den Berg
Den Helder
1:45:39
1:45:02
24
Rico Bloemberg
Koninklijke Marine
1:46:50
1:46:25
25
Markus Gersthage
Omnyacc
1:46:55
1:46:15
26
Joffrey van der Vliet
Amsterdam
1:48:07
1:47:55
27
Dimitry Kalis
Julianadorp
1:48:10
1:47:35
28
Kenneth Spruit Bleeker
Koninklijke Marine
1:49:14
1:48:49
29
Peter Frank
Den Helder
1:49:31
1:49:24
30
Frank Versluis
Texel
1:49:45
1:49:32
31
Lars Martinus
Julianadorp
1:49:54
1:49:45
32
Sander van der Sluis
1:51:23
1:51:05
33
Ludwig Voskuil
Julianadorp
1:52:43
1:52:24
34
Ed Hoogland
Schagen
1:53:05
1:52:42
35
Bart Muller
Koninklijke Marine
1:53:41
1:53:36
36
Hans Kok
1:53:48
1:53:35
37
Alfred Wierenga
Zwaag
1:54:31
1:54:07
38
John Bosch
Koninklijke Marine
1:55:04
1:54:53
39
Jack Makelaar
Den Helder
1:55:17
1:55:13
40
Lawrence Raadgers
Den Helder
1:55:30
1:55:05
41
Romano Adely
Koninklijke Marine
1:56:27
1:56:00
42
Peter Mondeel
Almere
1:56:47
1:56:20
43
Danny Wisman
1:57:51
1:57:24
44
Dennis Krigee
Goutum
1:58:01
1:57:30
45
René Agelink
Den Helder
1:58:03
1:57:34
46
Frank Fuhr
Den Helder
1:58:14
1:57:54
47
Remco Dronkers
Den Helder
1:58:37
1:58:09
48
Edwin Katers
Den Helder
1:58:53
1:58:21
49
Hugo Versnel
PV Politie
2:01:59
2:01:37
50
Tom Kampes
2:04:02
2:03:31
51
Tony Iliohan
PV Politie
2:07:49
2:07:28
52
Erik Boltendal
Julianadorp
2:09:16
2:08:55
53
Niels Slijkerman
2:12:49
2:12:33
54
Alex Platte
Koninklijke Marine
2:12:55
2:12:31
M45, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo van Graven
DOKEV
1:19:27
1:19:26
2
John Gombault
MCA Gemini Groep
1:24:49
1:24:47
3
Hein Veldman
DOKEV
1:25:31
1:25:30
4
Danny Hajos
Koninklijke Marine
1:25:57
1:25:55
5
Wouter van der Haak
Alkmaar
1:27:06
1:27:02
6
Ted Jan Groen
Amsterdam
1:29:20
1:29:09
7
Nico van Dalen
SV Sportlust
1:30:21
1:30:18
8
Ger Vlaming
Texel
1:33:26
1:33:19
9
Paul van der Brug
Zwolle
1:34:48
1:34:16
10
Emile Verduin
Uitgeest
1:35:30
1:35:19
11
Jan Dekker
Egmond aan Zee
1:36:22
1:35:44
12
John Min
Alkmaar
1:36:29
1:36:29
13
Michel de Koster
Univé Den Helder
1:36:33
1:36:32
14
Marrenga Andre
Noordkop
1:36:35
1:36:32
15
Marcel Veldhuis
Heemskerk
1:38:41
1:38:35
16
Paul Blom
NOVA
1:39:04
1:38:53
17
Hans Hoogervorst
SAV
1:39:15
1:39:07
18
Willem Biemolt
Friesland
1:40:14
1:40:01
19
Stefan van Dieken
Loopgroep PK
1:40:34
1:40:31
20
Michel Edelaar
1:41:04
1:40:52
21
Rob van Nieuwburg
Vleuten
1:41:26
1:41:23
22
Edwin Willeboordse
Koninklijke Marine
1:41:41
1:41:21
23
Ron Zijp
Koninklijke Marine
1:42:34
1:42:11
24
Frits van der Wilt
GDF-SUEZ
1:44:22
1:44:12
25
André Bosma
Almere
1:44:45
1:44:13
26
Thomas Richter
Texel
1:44:52
1:44:42
27
Gerben Mollema
Julianadorp
1:45:10
1:44:36
28
Harry de Jong
Nieuwe Niedorp
1:45:54
1:45:42
29
Ger Booij
Koninklijke Marine
1:47:12
1:47:05
30
Bart van Wermeskerken
Sneek
1:48:14
1:47:58
31
Bart Bakker
Sneek
1:48:35
1:48:19
32
Raymond Borst
SV Sportlust
1:48:40
1:48:18
33
Rob Romijn
Koninklijke Marine
1:48:46
1:48:21
34
André Struijk
Noordkop
1:49:00
1:48:50
35
Marcel Broers
Loopgroep Hoorn
1:49:21
1:49:11
36
Cor van Steen
Julianadorp
1:50:06
1:49:28
37
Jacco Buis
SV Sportlust
1:50:16
1:50:12
38
Roelof Vredeveld
Koninklijke Marine
1:50:18
1:49:48
39
Jaco de Bruijn
Koninklijke Marine
1:50:36
1:50:05
40
Albert Platte
Univé Den Helder
1:50:48
1:50:47
41
Han Ordelman
Koninklijke Marine
1:51:18
1:50:48
42
Jilles de Wit
Julianadorp
1:52:17
1:52:08
43
Anne Smeding
Nietap
1:52:23
1:52:12
44
Roel Frencken
Koninklijke Marine
1:52:33
1:52:33
45
Rob Zijlmans
GDF-SUEZ
1:53:18
1:53:14
46
Tieme Wakker
Univé Den Helder
1:53:23
1:53:18
47
Jaap van Dijk
1:53:48
1:53:36
48
Michael van Houten
1:54:35
1:53:59
49
René Slikker
Koninklijke Marine
1:54:41
1:54:03
50
Eric Keizer
Koninklijke Marine
1:54:48
1:54:37
51
Frank Jurrius
Koninklijke Marine
1:55:28
1:55:02
52
Marc van Gelder
Lionitas
2:00:23
1:59:45
53
Rob Tames
Den Helder
2:01:03
2:00:59
54
Peter Sebel
Koninklijke Marine
2:01:19
2:00:46
55
Rob Langedijk
Koninklijke Marine
2:03:35
2:03:08
56
Melvin Meijers
PV Politie
2:17:03
2:16:42
57
Gert Opgelder
NAM
2:19:45
2:19:10
58
Han Vaalt
Koninklijke Marine
2:23:24
2:22:46
59
Harold Weistra
Loppersum
2:24:39
2:24:05
M50, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lutz Lohse
1:22:20
1:22:19
2
Christian Falmagne
Koninklijke Marine
1:26:02
1:26:00
3
Ruud Smit
Utrecht
1:26:05
1:26:01
4
Fred Smit
Waarland
1:28:01
1:28:00
5
Peter ter Burg
Noordkop
1:28:06
1:28:05
6
Hessel Kruijer
Den Helder
1:29:08
1:29:04
7
Dirk Abbink
DOKEV
1:29:43
1:29:42
8
Stanley Bornebroek
Noordkop
1:35:14
1:35:13
9
Jan Duijzer
NAM
1:37:29
1:37:14
10
Martin de Vos
Koninklijke Marine
1:37:44
1:37:37
11
Alexander Vlieger
Alkmaar
1:41:27
1:41:24
12
Willem Mulder
SV Sportlust
1:41:37
1:41:33
13
Jan Gremmen
Oudeschild
1:41:43
1:41:34
14
Ron van Buuren
de Jong Assurantiën
1:42:43
1:42:13
15
John van der Genugten
SV Sportlust
1:44:19
1:44:11
16
Arie van Ham
DOKEV
1:45:29
1:45:29
17
Cor Frost
Breda
1:47:47
1:47:10
18
Fons van den Hoek
Koninklijke Marine
1:49:46
1:49:09
19
Erik Meesters
1:49:50
1:49:34
20
Ruud Konijn
1:50:05
1:49:56
21
Rob Nolles
Loopgroep Hoorn
1:50:17
1:50:07
22
Theus van der Kolk
Soest
1:51:58
1:51:16
23
Johan van Bremen
Univé Den Helder
1:52:28
1:52:22
24
Frans Bouw
Apeldoorn
1:52:40
1:52:32
25
Roy Bradley
Den Helder
1:53:48
1:53:28
26
Johan Groot
Koninklijke Marine
1:54:45
1:54:22
27
Michael Struis
Haarlem
1:56:33
1:56:02
28
Jeen bijma
Den Helder
1:56:53
1:56:22
29
Edwin Wasch
Koninklijke Marine
1:59:21
1:59:16
30
Ron Schijf
's-Gravenhage
1:59:30
1:59:01
31
Arthur van der Spek
2:02:14
2:01:56
32
Erik Jak
NSL
2:04:25
2:04:10
33
Andre van der Vegt
Julianadorp
2:06:10
2:05:56
34
Ben Bosch
Koninklijke Marine
2:11:31
2:11:31
35
George Tyhaar
2:15:19
2:15:13
36
Stephan Reimann
NAM
2:24:38
2:24:04
M55, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob van Eis
Den Helder
1:39:54
1:39:49
2
Cees van Amsterdam
Julianadorp
1:40:39
1:40:34
3
Lammert Jager
Noordkop
1:41:14
1:40:40
4
Peter Broersen
Alkmaar
1:43:21
1:42:44
5
Ton van Schijndel
Bilthoven
1:45:23
1:45:01
6
Gerrit Koopal
Univé Den Helder
1:46:37
1:46:32
7
Nico van Koningsbrugge
Noordkop
1:47:46
1:47:30
8
Paul Riteco
PZ Assist
1:53:09
1:53:07
9
Siebe de Vries
KAV Holland
1:54:40
1:54:08
10
Jan den Ijzerman
Noordkop
1:55:10
1:55:02
11
Nico Dirks
Den Helder
1:57:05
1:56:51
12
Gerard Viziasdouk
Hylas
1:58:22
1:58:06
13
Gerrit Smit
1:58:40
1:58:14
14
Rob van der Veer
Sint Pancras
2:00:39
2:00:13
15
Wim Focke
Middelburg
2:02:17
2:01:50
16
Chris de Vries
Purmerend
2:02:23
2:01:54
17
Jack Groen
Alkmaar
2:07:44
2:07:28
18
William Frost
Julianadorp
2:14:38
2:14:02
19
Ed Meijer
Den Helder
2:15:47
2:15:09
20
Ron Houtkooper
Den Helder
2:23:07
2:22:47
M60+, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mats Smit
Peterson
1:29:28
1:29:27
2
Koen Kiestra
Lionitas
1:34:25
1:34:24
3
Alfred Gaasbeek
Climax
1:36:36
1:36:34
4
Piet van Woesik
1:39:43
1:39:43
5
Simon Abbink
Univé Den Helder
1:41:05
1:41:04
6
Jan vd Star
Texel
1:42:24
1:42:06
7
Co Wiskerke
TAS '82
1:43:06
1:42:58
8
Bert van der Hulst
1:47:57
1:47:57
9
Herman Hommen
Wieringermeer
1:50:01
1:49:39
10
Carel Majoor
Hilversum
1:52:37
1:52:23
11
Jan Dito
Noordkop
1:55:10
1:54:51
12
Ron de Groot
Univé Den Helder
1:56:18
1:56:13
13
Herman de Boer
Den Helder
1:56:22
1:56:18
14
Joop Menke
Noordkop
1:56:54
1:56:39
15
Wan Geertsema
Univé Den Helder
1:57:31
1:57:27
16
Sjoerd Krijns
Univé Den Helder
1:58:27
1:58:24
17
Herman van der Giessen
SV Sportlust
2:05:30
2:05:10
18
Matthie Vermeulen
Den Helder
2:05:53
2:05:17
19
Maarten Dijker
Univé Den Helder
2:09:24
2:09:16
20
Aad Groen
SV Sportlust
2:13:06
2:12:45
VSEN, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Hak
Hera
1:35:01
1:34:59
2
Dyonne de greeuw
Koninklijke Marine
1:45:09
1:45:00
3
Carolien Slot
Govers
1:45:13
1:44:40
4
Morena Stevens
Schagen
1:47:06
1:47:04
5
Kim Petit
Amsterdam
1:48:26
1:48:26
6
Moniek van Kilsdonk
Loopgroep Hoorn
1:48:46
1:48:38
7
Gabriella Czech
Stichting Geriant
1:49:00
1:48:51
8
Lianne Vos
Alkmaar
1:49:22
1:49:07
9
Kim Weijers - van Duin
DOKEV
1:52:39
1:52:29
10
Jacqueline Waringa
Bussum
1:55:00
1:54:48
11
Caroline Pipper
Koninklijke Marine
1:55:28
1:55:03
12
Sabine Schonk
Amsterdam
1:55:42
1:55:10
13
Annemarie de Wijs
Amsterdam
1:55:43
1:55:11
14
Kim Vrijsen
1:57:31
1:57:15
15
Kim Evers
1:57:58
1:57:40
16
Romy Oosterbaan Martin
Anna Paulowna
1:58:31
1:58:20
17
Joske Liefaard
Koninklijke Marine
2:02:13
2:01:40
18
Meriam de Groot
Den Helder
2:02:57
2:02:53
19
Carlijn Pijs
Univé Den Helder
2:03:25
2:03:19
20
Marloes Helder
Koninklijke Marine
2:03:49
2:03:25
21
Frederieke van Baal
Amsterdam
2:05:39
2:05:13
22
Melanie Scheeper
Den Helder
2:06:01
2:05:39
23
Marije de Winter
Den Helder
2:06:13
2:05:45
24
Saskia Marsman
Den Helder
2:07:32
2:07:12
25
Merel Koenen
Julianadorp
2:08:00
2:07:37
26
Ampara Bouwens
Amsterdam
2:08:34
2:07:53
27
Janine van der Giessen
2:13:25
2:13:04
28
Delia Lauret
Amsterdam
2:15:07
2:14:47
29
Janey van Dorst
Univé Den Helder
2:15:09
2:15:03
30
Lusanne van der Velden
Julianadorp
2:17:13
2:16:56
31
Brenda v Essen-Blanken
Den Helder
2:21:14
2:20:56
32
Paula Kaan
Schagen
2:21:56
2:21:21
33
Sandra Stevens
Heerhugowaard
2:22:58
2:22:16
34
Laura Woltjer
2:34:46
2:34:22
V35, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danielle Krijgsman
Arena Atletiek
1:29:34
1:29:32
2
Claudia Geldermans
Noordkop
1:35:17
1:35:16
3
Marina Langendoen-Zijp
Noordkop
1:43:45
1:43:31
4
Wendy Broers
Wieringermeer
1:49:29
1:49:06
5
Anneke Quartel-Koopman
Noordkop
1:51:28
1:51:24
6
Ilse Westerhof-Dijksho
Univé Den Helder
1:54:58
1:54:53
7
Marieke van Huisstede
Almere
1:56:42
1:56:15
8
Jildou Oosterhof
Loopgroep Leeuwarden
2:03:20
2:02:48
9
Carolien Raadgers
Den Helder
2:04:34
2:04:06
10
Marianne Kuil
Beverwijk
2:05:16
2:04:45
11
Talitha Kalschoven
Almere
2:05:39
2:05:04
12
Petra van Duijvenvoord
Hippolytushoef
2:18:18
2:17:44
13
Natasja Muskee
Den Helder
2:19:44
2:19:15
14
Isabelle van Oudenaard
Den Helder
2:23:06
2:22:46
V40, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilona Ploeger
DOKEV
1:43:31
1:43:22
2
Irene van Dalen
Stichting Vrijwaard
1:49:40
1:49:36
3
Fiona van den Broek
Anna Paulowna
1:51:24
1:51:06
4
Jeannette Smit
Den Helder
1:51:49
1:51:27
5
Ingrid van Roosendaal
Koninklijke Marine
1:53:41
1:53:28
6
Jantina Alders
Peterson
1:54:00
1:53:31
7
Kirsten Bijker
Den Helder
1:54:52
1:54:41
8
Moniek Terra
Heerhugowaard
1:56:27
1:56:00
9
Wendy Groen
Koninklijke Marine
1:56:47
1:56:19
10
Tineke Mellema-Hoving
Univé Den Helder
1:57:16
1:57:12
11
Nancy Hajos
Middelburg
1:59:45
1:59:17
12
Eliane Wassenaar
Oostwoud
2:00:47
2:00:29
13
Liesbeth Koenraad
Oostwoud
2:00:47
2:00:29
14
Angelique de Boer
Den Helder
2:01:54
2:01:30
15
Ester Brinkman- Eggerm
Huisduinen
2:03:33
2:03:26
16
Jacqueline Chosson-Spe
Almere
2:05:39
2:05:04
17
Anne Miek Koenen
Middenmeer
2:08:00
2:07:38
18
Annelies Metselaar
2:18:41
2:18:08
19
Afke Arends Kappen
Julianadorp
2:19:13
2:18:50
20
Susan Boon
Schagen
2:22:05
2:21:48
21
Thea Medemblik
Julianadorp
2:29:37
2:29:19
V45, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marijke de Wijs
SV Sportlust
1:36:41
1:36:38
2
Gaby de Goede
MCA Gemini Groep
1:36:50
1:36:49
3
Audrey Breur
MCA Gemini Groep
1:38:29
1:38:19
4
Barbara Duns
Amsterdam
1:38:39
1:38:31
5
Nathalie Dragt
Noordkop
1:40:48
1:40:41
6
Paul Berbee
DOKEV
1:41:57
1:41:52
7
Inge Wulffelé
Lionitas
1:43:54
1:43:52
8
Jacoba Marinus
MCA Gemini Groep
1:44:04
1:44:01
9
Sylvia Stähli-van Rijs
Den Helder
1:48:46
1:48:42
10
Renata Vermeulen
Noordkop
1:56:21
1:56:12
11
Marianne Bremer
de Jong Assurantiën
1:57:11
1:57:08
12
Miranda van Belois
SV Sportlust
2:12:19
2:11:57
13
Ingrid Hoogerwerf
2:19:15
2:18:48
14
Rusella van Nieuwkoop
Univé Den Helder
2:19:46
2:19:39
V50, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ineke Smit
Noordkop
1:49:26
1:49:23
2
Monique van Wissen
MCA Gemini Groep
2:01:23
2:01:07
3
Elly Ouwens
MCA Gemini Groep
2:02:26
2:02:09
4
Bianca Smit-van Dillew
SV Sportlust
2:02:38
2:02:22
5
Yvonne Tomasoa
SV Sportlust
2:02:38
2:02:21
6
Mia Droge
Hylas
2:03:46
2:03:35
7
Jenneke Satter
Breezand
2:05:33
2:04:58
8
Annie Flisijn
Noordkop
2:14:56
2:14:22
V55, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isabel Paniagua
Univé Den Helder
1:53:24
1:53:17
2
Anna van Aalst
Hera
1:57:08
1:56:39
3
Caroline Penthum
SV Sportlust
2:07:40
2:07:18
4
Baulye van der Giessen
2:20:56
2:20:36
J4-5, KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nathan Hunt
2:21
2:19
2
Duncan Grootjans
Den Helder
2:22
2:20
3
Lenn Geestman
2:23
2:23
4
Kenneth Spoolder
2:32
2:31
5
Kjell Helder
2:42
2:39
6
Rover Roelink
2:48
2:45
7
Dennis Heiting
2:49
2:45
8
Daan Aberson
2:50
2:48
9
Mathis Okken
3:02
2:59
10
PAJ Hoelandt
Tandartspraktijk Ars
3:16
3:12
11
Daniel Kampfer
3:18
3:15
12
Riekert Jan Selderbeek
3:29
3:26
13
Sven Scholten
3:42
3:41
14
Yoshua Gallego
Julianadorp
3:57
3:55
M4-5, KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aukje Magielsen
2:28
2:27
2
Robin Roelink
2:37
2:35
3
Pascale Goed
2:44
2:40
4
Zoe van Schaik
2:45
2:43
5
Djona Robert
2:46
2:43
6
Steffi Jong
2:46
2:44
7
Anemoon Jansen
Julianadorp
2:50
2:47
8
Sofie Witte
2:56
2:54
9
Nikki Buis
2:57
2:57
10
Leila Smits
3:03
3:02
11
Mirthe de Weert
3:16
3:12
12
Djayden Auperle
3:18
3:16
13
Guusje Peters
3:21
3:20
14
Britt Jliohan
3:32
3:28
15
Zoe Versnel
3:41
3:37
J6-8, KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melle Geestman
1:51
1:50
2
Arne Reenders
Noordkop
1:53
1:52
3
Timo de Wit
1:54
1:52
4
Bram van der Wal
1:54
1:52
5
Björn Jansen
Julianadorp
1:56
1:54
6
Sil Wever
Noordkop
2:00
1:58
7
Owen Gerritsen
2:01
2:01
8
Zigo Kosten
2:01
2:01
9
Jesse Vlipkes
2:02
2:01
10
Mats Jliohan
2:02
2:00
11
Ruben Wilms
2:03
2:01
12
Rein Frank
2:03
2:01
13
Jamie van Schaik
2:04
2:02
14
Owen Asselman
2:05
2:03
15
Robin Heiting
2:08
2:07
16
Storm Roelink
2:09
2:06
17
Quinn Mulder
Den Helder
2:09
2:09
18
Koen Peters
2:12
2:12
19
Jari Gallego
Julianadorp
2:13
2:13
20
Matt Versnel
2:14
2:12
21
Noah Divjak
2:14
2:13
22
Dimas Zwart
2:14
2:14
23
Twan Schutten
2:14
2:12
24
Tygo Vriesman
2:15
2:13
25
Sam Bosch
Noordkop
2:16
2:14
26
Bas van Zijl
2:16
2:15
27
Quinn Marrenga
Noordkop
2:23
2:21
28
Dylano de Wit
2:24
2:21
29
Julian Pastoor
2:24
2:23
30
Sem Hoekstra
Den Helder
2:24
2:21
31
Bradley Duijzer
Den Helder
2:25
2:23
32
JJA Hoelandt
Tandartspraktijk Ars
2:31
2:30
33
Dylan schildknegt
Den Helder
2:34
2:33
34
Constantijn de Koster
Amsterdam
2:34
2:32
35
Jay Duijzer
Den Helder
2:36
2:34
36
Tim Bosman
2:36
2:34
37
Lane vd Bosch
2:36
2:33
38
Jaron de Weert
Noordkop
2:39
2:36
39
Viggo Witte
2:40
2:38
40
Tim Brinkman
2:40
2:39
41
Milan schildknegt
Den Helder
2:48
2:46
42
Jenz Kiers
Noordkop
2:48
2:47
43
Viggo Bais
2:53
2:51
44
Bryan van den Berg
Den Helder
3:00
2:57
45
Pascal Schippers
3:28
3:25
M6-8, KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rosalie Lapperre
Den Helder
1:51
1:49
2
Floortje Reenders
Noordkop
1:54
1:53
3
Floor Toornstra
1:55
1:54
4
Fleur de Zee
1:56
1:54
5
Willemijn Pastoor
2:03
2:02
6
Chelsea Striet
Noordkop
2:11
2:09
7
Shirley van der Mee
Noordkop
2:15
2:14
8
Janne Roelink
2:18
2:16
9
Donna Quartel
Noordkop
2:23
2:21
10
Ivlia Dekker
2:25
2:23
11
Zoe Straatman
2:25
2:23
12
Vera Bisdonk
Noordkop
2:25
2:23
13
Anne Brinkman
2:25
2:23
14
Terry van Kesteren
2:34
2:31
15
Linde Troch
2:34
2:33
16
Chelsea Bronk
2:37
2:34
17
Carolina Kappen
Julianadorp
2:40
2:38
18
Lucia Szanyi
2:42
2:41
19
Fay Marrenga
Noordkop
2:42
2:40
20
Dali Lobregt
2:43
2:41
21
Anne Lynn Selderbeek
2:55
2:52
22
Lotte Buis
2:56
2:54
23
Keltum Tomasouw
Noordkop
3:06
3:04
24
Michelle Kampfer
3:11
3:07
25
Mads Jansen
3:13
3:11
J9-11, SCHOLIERENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ioann Lobles
Noordkop
5:50
5:48
2
Max Hulzebos
6:05
6:04
3
Nick Schutten
6:07
6:05
4
Dylan Sem Adriaansen
Noordkop
6:20
6:20
5
Quinn Asselman
6:25
6:25
6
Jeffrey Hutten
Noordkop
6:34
6:33
7
David Wilms
6:42
6:41
8
Robin Rens
Noordkop
6:44
6:43
9
Niek Kollé
Noordkop
6:49
6:47
10
Ravi Raadgers
Noordkop
7:05
7:04
11
Teun Middelie
7:20
7:19
12
Mike Backer
7:21
7:20
13
Damon Zwart
7:22
7:21
14
Dychano Menig
7:34
7:33
15
Muni Troch
7:39
7:38
16
Lucas Beneker
7:58
7:56
17
Milan Okken
8:07
8:05
18
Jesse Huigen
Noordkop
8:40
8:39
M9-11, SCHOLIERENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daisy Gerritsen
6:21
6:19
2
Vere Tavernier
6:22
6:21
3
Lara Smits
Noordkop
6:26
6:25
4
Isa kollé
Noordkop
6:34
6:33
5
Irene Baars
Noordkop
6:42
6:41
6
Meagan van der Vlis
Noordkop
6:52
6:50
7
Suzanne de Wit
Noordkop
7:23
7:22
8
Lara Bosman
7:44
7:43
9
Eline Pastoor
7:52
7:51
10
Loes Frank
7:52
7:51
11
Marit Bisdonk
Noordkop
8:02
8:02
12
Tessa van der Wulp
Noordkop
8:19
8:18
13
Tika Meijer
8:19
8:18
14
Inox Kiers
8:22
8:21
15
Sanne Buis
8:40
8:40
16
Lisa van Neerven
8:41
8:40
17
Maaike Magielsen
8:48
8:47
18
Amber Divjak
9:25
9:24
19
Madelon Noordover
Den Helder
9:37
9:36
20
Maayke de Ronde
Den Helder
9:37
9:36
21
Renske Bosdonk
9:59
9:57
22
Nellje Spoolder
10:03
10:01
23
Linquenda Smit
10:03
10:02
24
Angel vd Bosch
10:07
10:05
J1215, SCHOLIERENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Djoao Lobles
4:57
4:57
2
Tijmen Bouw
5:11
5:11
3
Jeremy van der Mee
Noordkop
5:33
5:32
4
Vince van Dalen
SV Sportlust
5:36
5:35
5
Keanan Mooij
5:49
5:49
6
Ryan Steenvoorden
Noordkop
5:59
5:58
M1215, SCHOLIERENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noa Zoon
Noordkop
5:23
5:22
2
Isa Raadgers
Noordkop
5:28
5:27
3
Rikkie kollé
Noordkop
5:58
5:57
4
Noëlle Driessen
Noordkop
6:15
6:14
5
Beau dekker
Den Helder
6:39
6:37
6
Isa Hulzebos
6:39
6:37
7
Cindy ten Have
7:01
7:01
BLOOP, HALVE BEDRIJLP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Scholen aan Zee 1
Scholen aan Zee 1
1:25:55
1:25:55
2
Rabobank NHN 1
Rabobank NHN 1
1:30:40
1:30:39
3
Keykeg 1
Keykeg 1
1:31:14
1:31:10
4
CHC Helicopters NL
CHC Helicopters NL
1:33:15
1:33:11
5
Politie 8
Politie 8
1:33:15
1:33:14
6
Braspa Professional 1
Braspa 1
1:39:02
1:38:52
7
Politie 7
Politie 7
1:40:25
1:40:00
8
Scholen aan Zee 5
Scholen aan Zee 5
1:41:09
1:41:08
9
Politie 6
Politie 6
1:43:18
1:42:57
10
Holland Safety
Holland Safety
1:43:50
1:43:41
11
Scholen aan Zee 6
Scholen aan Zee 6
1:44:17
1:43:46
12
Politie 3
Politie 3
1:45:07
1:45:05
13
Acta Marine 2
Acta Marine 2
1:45:07
1:44:48
14
Rabobank NHN 3
Rabobank NHN 3
1:45:27
1:45:25
15
Omnyacc 2
Omnyacc 2
1:50:43
1:50:26
16
Scholen aan Zee 4
Scholen aan Zee 4
1:51:05
1:51:01
17
Bluestream Offshore 2
Bluestream Offshore
1:52:40
1:52:28
18
Acta Marine 3
Acta Marine 3
1:54:24
1:53:50
19
Omnyacc 1
Omnyacc 1
1:54:29
1:54:12
20
Keykeg 2
Keykeg 2
1:55:02
1:54:35
21
s'Heerenloo - Noorderh
Noorderhaven 1
1:55:35
1:55:30
22
Politie 2
Politie 2
1:55:56
1:55:32
23
Scholen aan Zee 2
Scholen aan Zee 2
1:56:35
1:56:27
24
Stichting Vrijwaard 3
Vrijwaard 3
1:56:53
1:56:34
25
Wilms
Wilms
1:58:14
1:57:50
26
Scholen aan Zee 7
Scholen aan Zee 7
2:00:37
2:00:04
27
Bluestream Offshore 4
Bluestream Offshore
2:00:43
2:00:31
28
s'Heerenloo - Noorderh
Noorderhaven 3
2:00:51
2:00:44
29
Politie 1
Politie 1
2:01:09
2:00:43
30
Rabobank NHN 2
Rabobank NHN 2
2:01:31
2:01:14
31
Stichting Vrijwaard 1
Vrijwaard 1
2:01:43
2:01:36
32
MCA Gemini Groep 3
MCA Gemini 3
2:01:59
2:01:59
33
De Jong Assurantien
De Jong Assurantien
2:03:13
2:03:09
34
MCA Gemini Groep 2
MCA Gemini 2
2:03:14
2:02:39
35
Braspa Professional 2
Braspa 2
2:03:53
2:03:41
36
MCA Gemini Groep 4
MCA Gemini 4
2:03:54
2:03:46
37
s'Heerenloo - Noorderh
Noorderhaven 2
2:04:19
2:04:14
38
Politie 5
Politie 5
2:05:24
2:05:00
39
MCA Gemini Groep 1
MCA Gemini 1
2:08:07
2:08:00
40
Bluestream Offshore 3
Bluestream Offshore
2:09:02
2:08:49
41
Scholen aan Zee 3
Scholen aan Zee 3
2:10:06
2:09:58
42
MCA Gemini Groep 5
MCA Gemini 5
2:10:56
2:10:21
43
Acta Marine 1
Acta Marine 1
2:13:07
2:12:33
44
Stichting Vrijwaard 2
Vrijwaard 2
2:17:32
2:16:58
45
Stichting Vrijwaard 4
Vrijwaard 4
2:19:35
2:19:01
46
Politie 9
Politie 9
2:24:05
2:23:38
47
s'Heerenloo - Noorderh
Noorderhaven 4
2:32:04
2:32:03
Univé Rabobank GDF Suez Tandartspraktijk het Arsenaal
Uitslagen.nl
01-05-2014 19:29