Uitslagenlijst 11e Securelink 5EM Run

Ameide - Zaterdag 12 april 2014

MSEN, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ivo Bijl
Passaat
26:11
26:10
2
Maarten van Zeggeren
Passaat
26:13
26:12
3
Peter-Jan Hardenbol
Pijnenburg
26:17
26:16
4
Erik-Simon Strijk
Caesar
26:29
26:28
5
Messaoud Dardouri
Atverni
27:00
27:00
6
Henkjan den Braven
Passaat
27:03
27:03
7
Lucas van der Veen
Typhoon
28:37
28:36
8
Arjan Kaashoek
Typhoon
29:05
29:04
9
Alexander Achterberg
Energie
38:47
38:31
M35, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
27:01
27:00
2
Remon van der Wal
Passaat
27:32
27:31
3
Selmar Brand
Loopgroep PK
27:51
27:50
4
Richard Donders
Loopgroep PK
29:07
29:05
5
Henrik Barendregt
Parthenon
30:14
30:11
6
Corne Verhoeven
Altena Road Runners
30:46
30:45
7
Ben Muller
Clytoneus
32:30
32:25
8
Koen van Meeuwen
Hellas
38:01
37:53
M45, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aissa Marguoum
Parthenon
27:02
27:02
2
Egbert Hooijkaas
Scorpio
27:33
27:32
3
Erik Klooster
Passaat
28:00
27:59
4
Michel Doeser
Typhoon
28:03
28:01
5
Aart-Peter Baan
Energie
29:34
29:33
6
Mark Groote Bromhaar
Veluwe
31:40
31:38
7
Ed Baks
Atverni
31:47
31:44
8
Allard Moene
Voorne Atletiek
31:55
31:53
9
Steve Sommeling
Passaat
31:57
31:53
10
Tonny van Geffen
Altena Road Runners
32:04
32:02
11
Arno Deen
Passaat
32:50
32:45
12
Don Croes
Voorne Atletiek
32:56
32:54
13
Arnold Schiphof
Loopgroep Aart Stigt
33:50
33:47
14
Roland Groen
Voorne Atletiek
33:52
33:50
15
Wilco 't Lam
Statina
36:36
36:23
16
Gerrit van Mourik
Statina
38:11
38:06
M55, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Prins
Passaat
28:23
28:22
2
Adrie Faes
Dynamica
28:34
28:33
3
Wim Derks
Parthenon
30:33
30:31
4
Jaap Stijlaart
Triathlon
31:06
31:04
5
Bertus van Ginneken
avVN
32:24
32:21
6
Jan Faes
Parthenon
32:28
32:26
7
Arjan Korteland
Passaat
32:53
32:47
8
Robert de Smet
Atverni
33:07
33:03
9
Rob Kruis
Typhoon
33:43
33:42
10
Bart van Vliet
avVN
34:24
34:18
11
Andre van Ijzendoorn
Statina
35:01
34:35
12
Rob Stofberg
Clytoneus
35:40
35:34
13
Czesiu Godlewski
Typhoon
36:13
36:03
14
Piet Huizer
Typhoon
36:29
36:21
15
John den Breejen
Passaat
38:04
37:57
16
Ruud Grootenboer
Passaat
38:09
37:55
17
Gerrit Koerting
Statina
38:56
38:43
18
Rien van Ekeren
Passaat
41:53
41:40
19
Leo Harreman
Waterweg
43:00
42:52
20
Bert van Oostrum
Statina
43:17
43:02
21
Maarten Vogelezang
Hercules
43:21
43:08
22
Harrie Stempher
avVN
45:59
45:50
VSEN, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janita Koorevaar
Avantri
35:30
35:26
V35, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vanessa Hartman
Voorne Atletiek
30:50
30:48
2
Annemieke Breukink
Hellas
31:45
31:43
3
Riane Verdouw
Clytoneus
34:23
34:18
4
Hester van der Werk
Voorne Atletiek
34:25
34:22
5
Sandra Wormgoor
Statina
36:05
35:41
V45, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Agnes Schipper
Hellas
30:10
30:08
2
Cora Vlot
Passaat
32:27
32:24
3
Susan Hagevoort
Triathlon
34:17
34:14
4
Hannie den Haan
Voorne Atletiek
34:48
34:45
5
Gerda Huiskamp
Hercules
35:37
35:32
6
Anja van Vliet
avVN
37:08
37:01
7
Astrid van der Born
Avantri
38:05
38:00
8
Corina van der Linden
Statina
38:19
38:06
9
Cora Goudswaard
Passaat
38:56
38:51
10
Angela Veld
Statina
40:10
39:57
11
Lyda van Doorn-Jonk
avVN
40:39
40:36
12
Loes de Pee-Veth
Hercules
44:16
44:03
13
Marian Beverloo
Spirit Oud Beijerlan
46:56
46:44
MREC, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reinier Burgemeester
Dordrecht
28:28
28:27
2
Wouter de Bruin
Goudriaan
29:11
29:10
3
Nico Bogaard
Leerdam
30:01
30:00
4
Dick Kant
Woudrichem
30:35
30:33
5
Sven Janssen
Tienhoven Zh
31:18
31:03
6
Ronny Voets
Best
31:28
31:25
7
Samuel Charitakis
Gorinchem
31:35
31:31
8
Laurens Vonk
Hoogblokland
31:37
31:34
9
Peter van Maurik
Hoornaar
31:51
31:47
10
Albert de Vries
Dordrecht
31:54
31:49
11
Rick Boogaard
Leerdam
32:27
32:18
12
Yannick Smits
Gorinchem
32:28
32:19
13
Dik de Groot
Hoogblokland
32:33
32:29
14
Arthur Karreman
Gorinchem
32:38
32:36
15
Remco Vetter
Driebergen-Rijsenbur
32:41
32:39
16
Alfred van Kuyl
Varik
33:11
33:06
17
Frans Groenendijk
EXtrarunners Gorcum
33:17
33:11
18
Bert Lammers
Gorinchem
33:25
33:18
19
Geert Blokland
Noordeloos
34:00
33:51
20
Thomas Staut
Belgie (BEL)
34:04
33:47
21
Marco van Willigen
Hardinxveld-Giessend
34:13
34:08
22
Dirk de Wit
Dalem
34:19
34:15
23
Wim in 't Veld
Giessenburg
34:20
34:11
24
Peter-Martijn Bronkhor
Noordeloos
34:24
34:09
25
Sjaak Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
34:26
34:20
26
Francis van der Grijn
Goudriaan
34:42
34:35
27
Adrie Schrijver
Hoornaar
34:46
34:37
28
Lennert de Heer
Ede Gld
34:52
34:43
29
Ron Jansen
Hoornaar
34:56
34:46
30
Gert-Jan Koffeman
Heukelum
35:03
34:48
31
Twan Schermers
Hardinxveld-Giessend
35:09
34:57
32
Peter den Hartog
Langerak Zh
35:13
35:09
33
Bram van der Leij
IJsselstein Ut
35:25
35:10
34
Edwin Evengroen
Gouderak
35:30
35:23
35
Rick de With
Ameide
35:37
35:31
36
Perry van Oosterum
Bergambacht
35:50
35:43
37
Wilbert Diepenhorst
Meerkerk
36:02
35:51
38
Jan de Groot
Giessenburg
36:13
36:05
39
Harry van Eldik
Tienhoven Zh
36:26
36:17
40
Pieter Niesing
Herwijnen
36:26
36:10
41
Henk Ros
Hardinxveld-Giessend
36:30
36:19
42
Dammes Ros
Meerkerk
36:30
36:19
43
Dietmer Mesker
Hoornaar
36:31
36:26
44
Adriaan Kuijf
Leerdam
36:31
36:25
45
Martijn Doedens
Amsterdam
36:41
36:23
46
Huib Kraaijeveld
Schelluinen
36:42
36:37
47
Wilco IJzerman
Meerkerk
36:43
36:35
48
Stephan Huizer
Alblasserdam
36:44
36:35
49
Ries den Otter
Hoornaar
36:46
36:40
50
Arjan Sterk
Gorinchem
36:46
36:39
51
Gerard Tjalsma
Leerbroek
36:49
36:46
52
Ton Vermeulen
Hoornaar
36:56
36:46
53
Jan Slingerland
Hendrik-Ido-Ambacht
36:59
36:49
54
André van Iperen
Heukelum
37:09
37:07
55
Kees van Wageningen
Noordeloos
37:28
37:24
56
Frits Poppen
Vianen Ut
37:37
37:33
57
Jos Broere
Hoogblokland
37:43
37:34
58
Johan Gelderblom
Schoonhoven
37:45
37:36
59
Jan Rekers
Asperen
37:54
37:45
60
Goof Hobo
Eethen
38:02
37:53
61
Eugene de Jel
Papendrecht
38:10
37:58
62
Cornelis-Harm de Wit
Utrecht
38:12
37:54
63
Casper Koerting
Heukelum
38:16
37:53
64
Tamme de Vries
Herwijnen
38:21
38:10
65
Siegfried van den Brin
Gorinchem
38:29
38:16
66
Arie van Meeteren
Groot-Ammers
38:30
38:09
67
Remco Bon
Vianen Ut
38:33
38:15
68
Marcel Vlot
Sliedrecht
38:37
38:20
69
Peter van Hemmen
Oosterbeek
38:40
38:21
70
Eddy Visser
Rotterdam
38:46
38:31
71
Ed van Vianen
Nieuwpoort
38:50
38:28
72
Ruud Versluis
Papendrecht
38:57
38:51
73
Dick de Wit
Deil
38:58
38:52
74
Marien van Andel
Langerak Zh
38:59
38:49
75
Peter de Jong
Gorinchem
39:15
39:09
76
Jan van Acquoij
Gorinchem
39:26
39:06
77
Jonathan de Blaauw
Hoogblokland
39:29
39:09
78
David Hulshof
Gorinchem
39:32
39:08
79
Andre Veenvliet
Ameide
39:42
39:22
80
Bert Mekes
Hardinxveld-Giessend
39:42
39:27
81
Willem Speijer
Ameide
39:49
39:29
82
Wim Verhagen
Gorinchem
39:57
39:48
83
Walter Sterkenburg
EXtrarunners Gorcum
40:08
39:53
84
Wim Zwart
Papendrecht
40:11
39:59
85
Robert Fortuijn
Hoornaar
40:11
40:02
86
Cees Verolme
Dordrecht
40:37
40:08
87
Marien den Otter
Meerkerk
40:42
40:18
88
Robin van der Spoel
Assendelft
40:55
40:31
89
Jeffrey van Wijk
Sliedrecht
41:12
40:59
90
Bas Belder
Leerdam
41:19
41:13
91
Frans van der Meer
Leerdam
41:25
41:21
92
Huib Kraaijeveld
Noordeloos
41:27
41:06
93
Jeffrey Pijpers
Amsterdam
41:31
41:12
94
Marco Barkmeijer
Barendrecht
41:32
41:14
95
Ben de Hoop
Brandwijk
41:32
41:27
96
Jelle van Beuzekom
Papendrecht
41:37
41:19
97
Sander Roos
Groot-Ammers
41:39
41:16
98
Valentijn de Hek
Giessenburg
41:43
41:13
99
Koos Zieldorff
Schoonhoven
41:53
41:45
100
Maurits van Vijfeiken
Dordrecht
41:59
41:30
101
Arjan van der Zande
Papendrecht
42:21
42:04
102
Peter van Oosterhout
Made
42:22
42:04
103
Ton Smits
Gorinchem
42:34
42:12
104
Frank Staut
Belgie (BEL)
42:40
42:22
105
Aart van Holten
Ameide
42:40
42:21
106
Arjen de Meer
Dordrecht
42:43
42:26
107
Dick Nederlof
Hardinxveld-Giessend
42:55
42:32
108
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
43:03
42:43
109
Hans Freije
Gorinchem
43:07
42:53
110
Ron Budding
Vlaardingen
43:19
43:08
111
Gert Vernhout
EXtrarunners Gorcum
43:24
43:08
112
Mari Rietveld
Giessenburg
43:38
43:15
113
Gerard Radstaat
Meerkerk
43:46
43:19
114
Daan Broeder
Huissen
43:48
43:21
115
Ed Wieles
Leerdam
43:59
43:13
116
Martijn Hendriks
Utrecht
44:00
43:41
117
Hans van Meggelen
Spijkenisse
44:04
43:40
118
Peter Hans van Eeden
Gorinchem
44:26
44:06
119
Charles van IJsselmuid
Schoonhoven
44:31
44:22
120
Jan Vink
Noordeloos
44:34
44:25
121
Lammert de Jong
Meerkerk
44:43
44:34
122
Michel van der Sanden
Made
44:43
44:25
123
Bert Willemse
Noordeloos
44:55
44:37
124
Ron de Jong
Schoonhoven
44:58
44:40
125
Cor Hoekstra
Gorinchem
45:16
44:53
126
Frans Verweij
Gorinchem
45:30
45:08
127
Nico Brand
Geldermalsen
45:43
45:26
128
Dirk Kersbergen
Hei en Boeicop
45:56
45:31
129
Henk van Wijk
Giessenburg
45:57
45:36
130
Marcel Balsters
Herwijnen
46:10
45:48
131
Daan Aufenacker
Breda
46:25
46:09
132
Reinier Rossen
Arnhem
46:26
46:07
133
Mariano Lotto
Gorinchem
46:35
46:07
134
Gerben Eijkelenboom
Papendrecht
47:10
46:43
135
Ferrie Koffeman
Gorinchem
47:20
46:57
136
Walter Popken
Utrecht
47:21
46:55
137
Bayu van Houten
Nieuwpoort
48:03
47:43
138
Leen van Oosterum
Hellouw
48:52
48:44
139
Kick Gereke
EXtrarunners Gorcum
49:42
49:21
140
Arie Pijpers
Zevenbergen
50:05
49:45
141
Volkan Çardak
Gorinchem
50:06
49:37
142
Arjan Freije
Gorinchem
51:21
50:56
143
Leo Blokland
Ameide
52:06
51:44
144
Johan van Santen
Amersfoort
54:26
54:17
145
André Wijting
Gorinchem
57:58
57:34
146
Don Spier
Zaandam
1:00:22
59:55
VREC, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sophie Hazenberg
Leerdam
36:24
36:21
2
Jobke Schot
Hardinxveld-Giessend
36:56
36:50
3
Marije de Gruijter
Utrecht
37:25
37:14
4
Jolien de Gruijter
Utrecht
37:32
37:20
5
Maike Gieling
Utrecht
38:01
37:53
6
Eline Koors
Utrecht
38:03
37:51
7
Nienke van Dijk
Hoornaar
38:17
38:04
8
Sylvia Vermeulen
EXtrarunners Gorcum
38:47
38:33
9
Corrine Verschoor
EXtrarunners Gorcum
39:27
39:06
10
Jessica de Jong
Ameide
39:49
39:26
11
Marieke den Otter
Hoornaar
39:51
39:40
12
Liesbeth Steehouwer
Schoonhoven
40:00
39:55
13
Christa Rietveld
Giessenburg
40:08
39:47
14
Leentje de Cocker
Hoornaar
40:09
39:48
15
Marlies Kuiters
Papendrecht
40:11
39:59
16
Debora Krijgsman
Hardinxveld-Giessend
40:35
40:15
17
Marianne Mollema
Gorinchem
41:02
40:39
18
Corrine Wolsheimer
EXtrarunners Gorcum
41:03
40:48
19
Ankie Sterk
Gorinchem
41:03
40:49
20
Bea Kolijn
Gorinchem
41:11
40:57
21
Mendy Schrijver
Hoornaar
41:25
41:13
22
Alice Harrems
Gorinchem
41:32
41:21
23
Maryse de Smet
Vianen Ut
41:44
41:30
24
Jacintha de Hoop
Brandwijk
41:48
41:42
25
Margreet Janssen
Papendrecht
41:51
41:40
26
Goverdien den Braven
Hoogblokland
42:35
42:27
27
Anne Kooiman
Hendrik Ido Ambacht
42:42
42:27
28
Gerda Oostveen
Meerkerk
43:09
42:58
29
Gerina Hoekstra
EXtrarunners Gorcum
43:10
42:54
30
Jos Sterk
EXtrarunners Gorcum
43:13
42:56
31
Jacqueline Steijger
Gorinchem
43:14
42:57
32
Gerda Meijer
Hoornaar
43:24
43:10
33
Angelique van Kempen
Vlijmen
43:33
43:10
34
Winnette Boer
Giessenburg
43:38
43:16
35
Netty Bronkhorst
Vuren
43:52
43:28
36
Annemiek Meerkerk
Hardinxveld-Giessend
43:52
43:40
37
Iris van den Heuvel
Tienhoven Zh
44:16
43:58
38
Nelleke Scherpenzeel-M
Meerkerk
44:25
44:15
39
Esther van Oostrum-Hof
Schoonrewoerd
44:44
44:40
40
Femke van Herwijnen
Woudrichem
45:05
44:43
41
Paulien van der Leden
Oosterbeek
45:08
44:45
42
Marieke Hanegraaf
EXtrarunners Gorcum
45:17
45:01
43
Elly Bouman-Kortleve
Hoornaar
45:25
45:04
44
Aline Hijkoop
Hoogblokland
45:25
45:04
45
Anja de Vries
Herwijnen
45:45
45:25
46
Caroline Kersbergen
Hei- en Boeicop
45:56
45:31
47
Marian de Jong
Dordrecht
46:13
46:00
48
Esther van Iperen
Heukelum
46:38
46:32
49
Rosemarie van Hoorne
Molenaarsgraaf
46:39
46:25
50
Anja de Wit
Giessenburg
46:57
46:43
51
Marleen de Koning
Hardinxveld-Giessend
46:57
46:43
52
Sija van Milt
Dordrecht
46:58
46:29
53
Mirna van Straten
Ameide
46:59
46:32
54
Heidi Versluis
Tienhoven Zh
47:24
46:54
55
Fiona Huizer
Hardinxveld-Giessend
48:03
47:41
56
Natalie Wiersema
EXtrarunners Gorcum
48:17
47:50
57
Els den Otter
Hoornaar
49:16
48:50
58
Nelleke van den Heuvel
Tienhoven Zh
49:23
49:02
59
Joke de Kreij
Gorinchem
49:42
49:26
60
Angelique van Acquoij
Gorinchem
50:13
49:53
61
Carolien van Maurik
Hoornaar
50:15
49:51
62
Willemijn van der Togt
Wijngaarden Zh
50:28
49:58
63
Annemarie Lorsheijd
Spijkenisse
50:34
50:09
64
Léan Blommers
Meerkerk
51:29
51:04
65
Simone Smit
Giessenburg
52:11
51:42
66
Sjarka Kist
Leerbroek
52:17
52:13
67
Inge Westerhout
Giessenburg
52:33
52:04
68
Thea van Holten
Ameide
53:10
52:43
69
Tamar van Doesburg
Gorinchem
53:16
52:59
70
Anne Marie Mollema
Hoornaar
53:22
52:55
71
Heleen van der Werff
Nijmegen
53:25
52:59
72
Carin van der Werff
Gorinchem
53:25
52:59
73
Samantha Bongers
Giessenburg
53:38
53:21
74
Janine Beeuwkes
Vianen Ut
53:51
53:24
75
Annette van de Giessen
Goudriaan
54:04
53:43
76
Corry Maasdamme Huffel
Amersfoort
55:21
55:14
77
Lenie Arts
Eindhoven
56:07
56:00
78
Sanne Dekker
Zaandam
1:00:22
59:55
79
Suzan de Winter
Hoornaar
1:00:45
1:00:19
Univé Grote Rivieren Loopcircuit
Uitslagen.nl
17-04-2014 18:15