Uitslagenlijst 3e Westfriese RunBikeRun 2014

Hoorn Nh - Zondag 6 april 2014

H16, SOLO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse de Jong
Avenhoorn
1:19:52
H20, SOLO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Jan Spijkerman
Hoorn
1:02:40
2
Wardie van Wouw
Voorhout
1:04:05
3
Stein Posthuma
Delft
1:04:38
4
Peter Res
Utrecht
1:05:05
5
Toine Groot
Hem
1:05:35
6
Emiel van Tongerto
Anna Paulowna
1:06:23
7
Stach Aarts
Amsterdam
1:07:03
8
Marc Hulzebos
Den Helder
1:07:31
9
Paul Nieuwenhuizen
Schoorl
1:07:53
10
Rinse van de Ouweelen
Monnickendam
1:09:08
11
Jan Klaver
Abbekerk
1:09:58
12
Nico Langedijk
Medemblik
1:10:24
13
Stef Zwitser
Voorhout
1:10:52
14
Dennis Coorn
Amersfoort
1:11:04
15
Rogier Lieshout
Amsterdam
1:11:26
16
Jeffrey Monshouwer
Middenmeer
1:12:19
17
Wilfred Vogd
Zwolle
1:12:26
18
Gianluca Assorgia
Den Helder
1:12:32
19
Peter Alders
Hoorn
1:14:46
20
Bart Sijm
Zwaag
1:14:53
21
Jasper Eschweiler
Alkmaar
1:16:42
22
Michiel van Geel
Leiden
1:17:01
23
Oscar van de Werkhoven
Zwaag
1:17:39
24
Rene Bakker
Heerhugowaard
1:17:50
25
Thomas Landen
Amsterdam
1:17:52
26
Okko de Haas
Grootebroek
1:17:59
27
L Braun
Heiloo
1:18:14
28
Vincent Broekkamp
Alkmaar
1:19:59
29
Wouter Verbree
Abcoude
1:23:18
30
Sebastiaan Groeneveld
Den Oever
1:24:17
31
Raymond Joesoef
Hoorn
1:27:05
32
Djurre Everhardus
Den Helder
1:27:50
33
Niels Visser
Hoorn
1:28:12
34
Johan Mosch
Heerhugowaard
1:28:14
35
Wilko de Boer
Obdam
1:29:06
36
Menno Zuidland
Scharwoude
1:29:53
37
Menno van Aalderen
Venhuizen
1:33:33
38
Mark Besseling
De Goorn
1:33:54
H40, SOLO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Kramer
Hoogkarspel
1:06:40
2
Robert Stroet
Wervershoof
1:07:15
3
Michael Krijnen
Spanbroek
1:07:24
4
Eddy van Leeuwen
Zaandam
1:08:54
5
Erwin Hoekstra
Beverwijk
1:09:28
6
Geert Paul Smit
Nibbixwoud
1:12:08
7
Menno Bakker
Den Oever
1:12:43
8
Sjaak Schultemaker
Andijk
1:13:32
9
Bart Zwagemaker
Castricum
1:13:40
10
Lorenzo van den Bosch
Hippolytushoef
1:13:58
11
Arjan van Andel
Castricum
1:14:07
12
Marco Bijl
Nibbixwoud
1:14:56
13
Ton Hofhuis
Amsterdam
1:15:57
14
Sjaak Mettes
Abbekerk
1:16:45
15
Paul van der Werff
Hoorn
1:16:53
16
Robert Rokven
Vught
1:17:55
17
Edwin Oosterhoorn
Zaandam
1:18:17
18
Erwin Le Blansch
Zwaagdijk
1:18:38
19
Marco de Boer
Koog aan de Zaan
1:18:51
20
Bart Post
Zwaag
1:19:14
21
Piet Hein Schroder
Heemstede
1:20:09
22
Peter Beerse
Hoorn
1:21:57
23
Johnny van Beers
Heerhugowaard
1:22:57
24
Ronald Oosterhoorn
Zaandam
1:23:00
25
Bob Hart
Maassluis
1:23:15
26
Mark Koning
Zwaag
1:23:16
27
Frank van der Meulen
Hoorn
1:23:57
28
Richard Gillebaard
Purmerend
1:26:06
29
Heino Rhodens
Hoorn
1:26:30
30
Alan Simmonds
Nibbixwoud
1:27:07
31
Henry van Opstal
's-Hertogenbosch
1:31:01
32
Richard Havenaar
Abbekerk
1:36:34
H50, SOLO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Aardenburg
Heemskerk
1:10:12
2
Marc de Bokx
Amsterdam
1:12:58
3
Gerard Wever
Wognum
1:13:15
4
Theo Nieuweboer
Edam
1:13:47
5
Marten Mosch
Krommenie
1:14:29
6
Remco Geltink
Hoorn
1:15:29
7
Hessel Kruijer
Den Helder
1:15:53
8
Sjaak van Diepen
Hoorn
1:16:18
9
Dirk Goldebeld
Wormer
1:16:34
10
Piet Mooijer
Volendam
1:16:50
11
Cor Mol
Nibbixwoud
1:17:41
12
Erik de Vos
Krommenie
1:18:07
13
Ruud Kluit
Beets
1:18:22
14
Iko de Wilde
Grosthuizen
1:19:33
15
Robbert Jak
Den Helder
1:19:40
16
Michel Mulder
Zwaag
1:22:35
17
Dirk Hakvoort
Krommenie
1:24:51
18
Jacob Jan Deen
Heerhugowaard
1:25:06
19
Rene Glas
Wognum
1:26:17
20
Edwin Mors
Hoorn
1:27:09
21
Jan Spijkerman
Nibbixwoud
1:27:10
22
Rene Stammes
Nieuwe Niedorp
1:28:44
23
Robert Kruijshaar
Zaandam
1:30:16
24
Wim Edam
Noordbeemster
1:30:22
25
Piet Baarse
Hoorn
1:35:59
26
Rob Schonk
Bunnik
1:37:36
27
Jacques Beemsterboer
Hoorn
1:37:49
28
Kees Heynis
Hoofddorp
1:49:40
29
Lawrence Sadier
Andijk
2:15:55
D16, SOLO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn van der Burg
De Koog
1:15:12
D20, SOLO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Lute-Kuin
Zuid-Scharwoude
1:12:55
2
Marieke van Lierop
Schagen
1:13:46
3
Karlijn van der Burg
De Koog
1:15:08
4
Hanne Hofmans
Heerhugowaard
1:15:35
5
Bernadette Lohmann
Purmerend
1:16:35
6
Dagmar Krijnen
Spanbroek
1:19:39
7
Jorijn Brandsma
Wezep
1:20:40
8
Moniek van Kilsdonk
De Goorn
1:26:29
9
Tessa Zwitser
Voorhout
1:27:06
10
Liesbeth Kemkers
Zwolle
1:29:41
11
Diana Molenaar
Haarlem
1:30:35
12
Kathelijne Okx
Scharwoude
1:31:21
13
Danielle Klein
Hippolytushoef
1:32:52
14
Camille van Aalderen
Venhuizen
1:34:24
D40, SOLO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucienne Groenendijk
Den Helder
1:16:48
2
Audry Breur
Den Helder
1:22:16
3
Ivonne Kramer
Andijk
1:27:25
4
Margareth Smal
Oudendijk
1:30:52
5
Gerian Huitema
Hoorn
1:33:19
6
Iris van der Mey
Den Helder
1:36:35
7
Carla de Rooij
Hoorn
1:38:29
D50, SOLO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian Baas
Wognum
1:27:57
2
Mieke Welp-Rijs
Beverwijk
1:29:09
3
Jessica Bustos Soza
Middenmeer
1:33:56
4
Ans Duin-Schweitzer
Beverwijk
1:47:25
HBK, DUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toprob
Badhoeverdorp
1:38:42
DU20, DUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Team Kuyer
Assendelft
1:08:30
2
Vliegende Hollandianen
Grootebroek
1:09:19
3
De Dikke en de Dunne
Lambertschaag
1:09:34
4
Pepsefleps en Snerkjo
Abcoude
1:10:07
5
Team Brancaia
Hoorn
1:12:22
6
Koopjes
Oosterblokker
1:15:34
7
Kookfabriek
Broek in Waterland
1:17:03
8
Team van Vuren
Purmerend
1:20:52
9
Bootsies
Oostwoud
1:21:04
10
Steenbokken
Heerhugowaard
1:22:03
11
Blijflopen
Enkhuizen
1:24:14
12
Kampstraters
Scharwoude
1:32:35
13
Electric Womans
Hoorn
1:34:15
14
Duo Penotti
Hoorn
1:46:55
Een wedstrijd van Stichting Sportief
West-Friesland. 22 juni De elfde Stoomtramloop!
Met dank aan alle sponsors en IJsbaan de Westfries.
5 km lopen, 25 km fietsen en 2 1/2 km lopen
www.uitslagen.nl
06-04-2014 00:00