Uitslagenlijst Selfkantlauf

Gangelt - Zondag 30 maart 2014

M, 2.5 KM LAUF FÜR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marc Mevissen
10:02
2
Yassine El Harabi
10:27
3
Hope Usman
10:49
4
Oliver Lehnen
10:54
5
Jonas Bender
11:00
6
Nico Bendig
11:57
FRAU, 2.5 KM LAUF FÜR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annika Gehrt
Aachen
11:44
2
Franca Piepers
11:57
3
Dana Perry
13:58
4
Victoria Krieg
14:02
5
Lisa Dericks
15:00
6
Lea Ritterbecks
15:45
7
Jessica Konczak
17:05
W40, 2.5 KM LAUF FÜR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mercedes Jochims
Gangelt-Langbroich
14:16
2
Maria Hjortstrom
Süsterseel
15:48
3
Christina Plikat
Alsdorf
17:53
W45, 2.5 KM LAUF FÜR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katina Zehetmair
Erkelenz
13:43
2
Renate Gehrt
Aachen
17:53
JUNGE, 2.5 KM SCHULLAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon Backhaus
9:57
2
Mike Frenken
9:57
3
Marvin Reinert
10:02
4
David Rajter
Mönchengladbach
10:19
5
Joaquine Jungbluth
10:20
6
Maxi Warmbach
11:03
7
Tom von der Forst
11:47
8
Lars Rütten
11:48
9
Sebastian Polis
12:19
10
Lukas Polis
12:27
11
Cedric Schmitz
12:38
12
Nikolai Nielsen
Waldfeucht
13:07
13
Anton Bonfils
13:10
14
Erich Rausch
13:52
15
Dennis Pinchuchenko
15:35
16
Justin Tegelbeckers
15:37
17
Othman Achmaoui
16:18
18
Timo Thönnissen
17:49
19
Gabriel Königs
17:51
20
Dominik Breukers
18:18
MÄDCH, 2.5 KM SCHULLAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meret Joeris
Bad Kreuznach
9:32
2
Christina Lehnen
10:28
3
Enya Gerhardt
10:35
4
Charlotte Krewel
11:44
5
Valerie Kastenholz
Inden
12:30
6
Marie Gottschalk
12:33
7
Sarah Kastenholz
12:44
8
Lara Landwehr
13:06
9
Marie Reiners
14:51
10
Lina Friedsrichs
17:05
JUNGE, JUGEND U 14 M/W
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Kämpgen
Niederkrüchten
8:07
2
Christian Prell
9:47
3
Cedric Gerhardt
10:05
4
Eliah Nebel
10:28
5
Lukas Jansen
10:50
6
Niklas Jansen
11:09
7
Etienne Dittrich
Stolberg
11:14
8
Yaniz Baumgarten
11:22
9
Nils Schmitz
11:28
10
Kian Ehlen
11:47
11
Justin Robngen
11:47
12
Jesse van der Raadt
Schinveld (NED)
12:07
13
Branco Hufkens
12:09
14
Yannik Sentis
12:24
15
Joris Schlag
12:24
16
Luca Schulz
12:24
17
Nils Loomans
12:38
18
Emanuele Scavano
12:40
19
Felix Gottschalk
12:50
20
Luca Cremers
13:31
21
Jerom Bax
13:31
22
Til Peters
13:34
23
Nico Zimmermann
13:58
24
Yannick Grotthaus
15:26
25
Christian Maaßen
16:06
26
Lukas Chudzik
17:17
27
Max Faßbender
17:25
MÄDCH, JUGEND U 14 M/W
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paula Schlösser
10:31
2
Annika Reitinger
Geilenkirchen
11:13
3
Mattea Piepers
11:33
4
Tharnika Rameshkumar
11:41
5
Desirée Mülleners
12:19
6
Eva Kastenholz
Inden
12:35
7
Chantal Honings
13:55
8
Mie Hjortstrom
Süsterseel
14:30
9
Jenny Pioreck
Gangelt
15:37
10
Andrea Beckers
Gangelt
15:38
11
Justina Baranuskaite
17:09
M, 5 KM VOLKSLAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jouri Keulen
19:06
2
Michael Meuffels
Heinsberg
20:35
3
Nils Lentzen
23:30
4
Timo Schüttrumpf
24:14
5
Mike Kaatz
24:40
6
Tim Ostlender
25:15
7
Jos Jelten
25:54
8
Stefan Meier
26:01
9
Jonas Polis
26:10
10
Sebastian Nyrup
26:27
11
Jan Strauß
26:28
12
William Bonfils
26:38
13
Sandro Marcantonio
Alsdorf
26:40
14
Jens Scheuvens
Gangelt
27:07
15
Philip Calles
28:15
16
Lukas Ratayczak
28:59
17
Maurice Nießen
29:00
18
Tobias Jansen
29:41
19
Len Claßen
29:58
20
Jörn Bahr
Waldfeucht
30:24
21
Nico Ostlender
35:12
22
Daniel Weissert
44:23
M30, 5 KM VOLKSLAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Holger Lengersdorf
Jülich
19:50
2
Holger Jache
Erkelenz
21:33
3
Michael Retter
Wegberg
25:37
4
Radovan Kuzmanovic
Mönchengladbach
37:29
M35, 5 KM VOLKSLAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Markus Breuer
Stolberg
18:37
2
Peter Ditrich
21:27
3
Christian Jansen
Bedburg
32:29
4
Frank Werthmann
Gangelt
32:31
M40, 5 KM VOLKSLAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Rheinfelder
20:53
2
Rene Meuffels
Gangelt
22:44
3
Sven Hütten
Gangelt
22:46
4
Frank Scheeren
27:26
5
Ole Hjortstrom
Süsterseel
29:11
6
Wolfgang Schulte
Gangelt
31:44
7
Jan Willem Ouwerkerk
32:08
8
Josef Gerlitzki
Jülich
39:30
M45, 5 KM VOLKSLAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Winter
Simmerath
19:20
2
Dirk Isaac
20:30
3
Peter van Berkel
20:46
4
Dirk Löhr
Steckenborn
22:36
5
Jörg Tackmann
22:37
6
Romain Visé
Limbourg (BEL)
24:27
7
Sergej Meier
Geilenkirchen
26:05
8
Jürgen Wimmers
Selfkant-Saeffelen
26:25
9
Frank Schmidt
Aachen
27:48
10
Steffen Eckert
BeWo Mönchengladbach
28:33
11
Frank Dohmen
Gangelt
29:06
12
Thomas Palmen
Gangelt - Birgden
31:48
13
Udo Kohlgrüber
Köln
32:09
14
Uwe Gerhardt
33:00
15
Thomas Lersch
Erkelenz
36:16
M50, 5 KM VOLKSLAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kurt Koll
Simmerath
21:53
2
Roger Gillissen
Brunssum (NED)
24:59
3
Marco Müller
Waldfeucht
26:48
4
Frans Vervoort
27:23
5
Andreas Pampa
Herzogenrath
31:33
6
Manfred Kreutzer
Heinsberg
32:50
7
Andres Heßling
34:42
8
Steffen Janko
Hückelhoven
36:36
M55, 5 KM VOLKSLAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk van der Raadt
Schinveld (NED)
23:15
2
Rene Coenen
Heerlen (NED)
25:57
3
Kurt Schröder
Geilenkirchen
26:13
4
Willi Jansen
Gangelt
27:14
5
Rene Matthijsse
Landgraaf (NED)
29:47
6
Harry Hamers
Simpelveld (NED)
29:50
7
Konstantin Köhnen
30:37
8
Gert Ostlender
31:27
9
Rolf Fath
31:32
10
Ad Wetzels
Landgraaf (NED)
34:36
M60, 5 KM VOLKSLAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Pijpers
Kerkrade (NED)
30:30
M65, 5 KM VOLKSLAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valentin Bündgens
30:40
2
Karl-Heinz Kurz
Waldfeucht
35:48
FRAU, 5 KM VOLKSLAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inga Petrow
Gangelt
24:17
2
Mirjam Moustarzak
Geleen (NED)
24:44
3
Luisa Kindervatten
26:09
4
Claudia Lodde
Geleen (NED)
26:46
5
Laura Ratayczak
Gangelt
31:48
6
Judith Ratayczak
Bonn
31:48
7
Nora Jumpertz
Eschweiler
32:31
8
Kristina Gilke
Erkelenz
32:55
9
Svenja Vohwinkel
34:11
10
Melissa Laumen
Gangelt
34:18
11
Kim Basten
Gangelt
34:26
12
Jennifer Reetz
Heinsberg
36:17
13
Ulrike Tellers
Gangelt
37:40
14
Yvie Kuzmanovic
Mönchengladbach
39:31
15
Angi Weissert
44:23
W30, 5 KM VOLKSLAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silvia Kroll
25:40
2
Jenny Grab
Erkelenz
27:05
3
Denise Rocholl
Aachen
27:27
4
Melanie Lange
Geilenkirchen
28:06
5
Elisabeth Föntet
31:11
W35, 5 KM VOLKSLAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sally Boltersdorf
25:51
2
Silke Recker
Team ultraSPORTS
26:07
3
Tina Nielsen
Waldfeucht
30:56
4
Kerstin Gross
Gangelt
31:09
5
Susanne Eißen
Heinsberg
34:00
6
Karin Beumers
Gangelt
39:44
W40, 5 KM VOLKSLAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaqueline Fuchs
Simmerath
28:54
2
Heike Hütten
Gangelt
29:38
3
Nicole Wingen
31:22
4
Bettina Wrede
TuS Jahn Hilfarth
31:22
5
Kerstin Gülpen
Heinsberg
34:19
6
Anita Olivers
34:31
7
Bettina Hohberg
Waldfeucht
35:33
8
Andrea Schreiter
Gangelt
35:47
9
Birgit Fritz
Selfkant
35:47
10
Monika Schreiter
Erkelenz
39:45
W45, 5 KM VOLKSLAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dagmar Schulte
Wegberg
26:33
2
Renate Horsten
TuS Jahn Hilfarth
27:10
3
Luzia Hansen-Kroschews
Erkelenz
27:44
4
Maria Nelles
27:49
5
Silvia Wackerzapp
Erkelenz
32:01
6
Gaby Cuningham
Geilenkirchen
32:02
7
Gudrun Winter
Simmerath
32:46
8
Simone Haueisen
35:10
9
Francien van Haaren
35:41
10
Ruth Zeitzen
Erkelenz
35:50
11
Martina Schmitz
36:01
W50, 5 KM VOLKSLAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenny Matthijsse
Landgraaf (NED)
33:21
2
Hanne Jansen
Gangelt
39:44
W55, 5 KM VOLKSLAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sibille Hohaus
Erkelenz
35:46
M70, 5 KM VOLKSLAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karl-Heinz Schweden
27:24
2
Helmut Pesch
35:09
KEINE, 5 KM TEAM-CUP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Thönnissen /Tea
Hückelhoven
20:08
2
Christof Busch /Team C
Heinsberg
22:17
3
Fabio Gerardi /Team CS
Aachen
23:00
4
Christoph Faltyn /Team
23:57
5
Morgan Le Roux /Team C
Geilenkirchen
24:13
6
Ingo Windeln /Team CSB
Wassenberg
24:33
7
Matthias Martin-Anders
Geilenkirchen
25:53
8
Alexander Beug /Team C
Jüchen
25:56
9
Christian Krause /Team
Gangelt
26:28
10
Christoph Meiers / Tea
Gangelt
26:40
11
Frank Zurmahr /Team FW
Gangelt
26:52
12
Andre Gardenier /Team
Gangelt
27:29
13
Laubach Christian /Tea
Wegberg
27:39
14
Dieter Meiranke /Team
Vettweiß
27:58
15
Johann Pfeiffer /Team
Heinsberg
28:16
16
Frank Bischof /Team PP
Heinsberg
28:16
17
Sascha Molls /Team BA
29:38
18
Niklas Bomanns /Team F
Gangelt
29:59
19
Thomas Gerards /Team B
30:41
20
Oliver Thelen /Team FW
Gangelt
31:00
21
Cremer Heinz /Team PP1
Übach Palenberg
31:24
22
Sebastian Schröders /T
Gangelt
31:28
23
Max Hensch /Team FW2
Gangelt
31:49
24
Kerstin Thelen /Team F
Gangelt
34:56
25
Hermann Hegmanns /Team
Heinsberg
36:41
26
Gabriele Ober /Team PP
Erkelenz
36:42
27
Andre Weingarten /Team
Gangelt
39:34
28
Michael Schlesiger /Te
Heinsberg
39:36
JUNGE, 5 KM SELFKANT-S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Pampa
Herzogenrath
21:40
2
Gero Beckers
Gangelt
23:49
3
Tobias Nielsen
Waldfeucht
26:27
4
Fabian Hübner
Gangelt
27:08
5
Lukas Kofferath
Gangelt
27:16
6
Lars Luxenburg
28:46
7
Daniel Lüttgens
Geilenkirchen
29:38
8
Yannick Kohnen
30:23
9
Uthayakamar Pirasanna
Gangelt
31:10
10
Tim Schuivens
Gangelt
31:11
11
Oliver Geurts
33:42
12
Dominik Falk
35:03
MÄDCH, 5 KM SELFKANT-S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mattia Mega
31:34
2
Anais Beckers
Gangelt
33:00
3
Annika Deckers
36:51
JUNGE, JUGEND U 18 M/W
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Jansen
28:46
2
Felix Baumeister
30:52
3
Dennis Schever
31:15
4
Dustin Schuricht
33:52
5
Robin Sperrschneider
35:05
MÄDCH, JUGEND U 18 M/W
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alina Waßmuth
29:13
2
Laura Schippers
Birgden
29:13
3
Theresa Nebel
29:21
4
Ann-Sophie Nebel
30:32
M, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sergej Warkentin
Aachen
41:23
2
Kamiran Yilmaz
Aachen
42:09
3
Marvin Kirwald
Geilenkirchen
42:46
4
Dustin Kirwald
Geilenkirchen
42:49
5
Fritz Hamacher
Gangelt
42:58
6
Naeem Ahmadzay
Aachen
43:21
7
Niklas Görtz
Waldfeucht
44:24
8
Patrick Kremer
44:48
9
Mojtaba Ahmadi
Aachen
44:54
10
Luca Reinhart
Tüddern
45:28
11
Lars Windeln
Heinsberg
45:47
12
Stefan Reetz
Heinsberg
46:12
13
Lukas Windeln
Heinsberg
46:24
14
Farid Sayeedy
Aachen
47:22
15
Carsten Siemes
Mönchengladbach
48:20
16
Marek Bock
Geilenkirchen
48:45
17
Frank Hermanns
Erkelenz
48:51
18
Christian Frenken
Wassenberg
49:18
19
Andreas Vogt
Gangelt
49:58
20
Michael Scholten
Heerlen (NED)
50:03
21
Gabriel Brind AMour Ri
51:09
22
Patrick Hamacher
Erkelenz
51:46
23
Sebastian Hinzelmann
Aachen
53:04
24
Martin Cremer
Waldfeucht
53:25
25
Michael Tanzer
Erkelenz
53:55
26
Christian Köller
Mönchengladbach
57:42
27
Luftar Aliji
Aachen
1:02:09
28
Fabian Schlömer
1:04:27
29
Tom Claßen
1:04:29
30
Volker Bergert
Langbroich
1:08:43
M30, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christian Nießen
34:23
2
Sascha Berger
Erkelenz
35:53
3
Kristian Lanske
Erkelenz
41:39
4
Denis Beckers
42:10
5
Björn Upadek
Erkelenz
43:14
6
Gereon Gilles
44:46
7
Christian Grotthaus
Übach-Palenber
45:21
8
Teodor Tomecki
Birgden
45:37
9
Hannes Berger
Wassenberg
45:45
10
Jörg Paulzen
Gangelt
47:21
11
Christoph Königs
Düsseldorf
47:32
12
Sebastian Sijen
48:53
13
Marc Körver
Eschweiler
49:13
14
Kai Verhey
Heinsberg
50:11
15
Tim Wagner
52:09
16
Peter Piela
Eschweiler
52:50
17
Vitali Pilipenko
Heinsberg
53:32
18
Dirk Zimber
Heinsberg
1:00:02
M35, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guido Kozak
Hückelhoven
36:51
2
Adam Rajter
Mönchengladbach
39:20
3
Marcel Thiel
39:43
4
Daniel Karpfinger
Geilenkirchen
42:03
5
Oliver Bünten
Nideggen
43:08
6
Patrick Kahnert
44:44
7
Carsten Paulzen
Gangelt
44:48
8
Hubert Jakobs
Hückelhoven
45:42
9
Raphael Schmelter
Geilenkirchen
46:12
10
Marcus Strek
Hückelhoven
46:49
11
Peter Dittrich
Stolberg
46:54
12
Peter Gerisch
Brunssum (NED)
47:00
13
Markus Nacken
Geilenkirchen
47:29
14
Carsten Stienen
Gangelt
48:29
15
Sebastian Dötze
Geilenkirchen
49:35
16
Sören P. Jarling
Hamburg
51:22
17
Thomas Leuker
Neuss
51:38
18
Kai Lüttmann
Essen
52:13
19
Michael Wagner
Gangelt
52:37
20
Matthias Straten
53:36
21
Jakob Nielsen
Waldfeucht
53:37
22
Sascha Berloger
Erkelenz
53:40
23
Ingo Burbach
Übach-Palenberg
53:43
24
Philipp Basten
Gangelt
53:48
25
Thomas Krückel
Geilenkirchen
56:00
26
Stefan Erfurth
Gangelt
58:34
27
Konstantinos Bouras
Gangelt
59:10
28
Tobias Bilke
Übach-Palenberg
1:00:21
29
Richard Huijbregts
Landgraaf (NED)
1:01:35
30
Heater Gillen
1:02:25
M40, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne Kindervattten
40:01
2
Markus Fluthgraf
Hückelhoven
40:44
3
Thomas Redlich
Geilenkirchen
41:57
4
Ronald Hoogeboom
43:27
5
Jaroslaw Dubiel
44:42
6
Ralf Brume
45:42
7
Pascal Hufkens
Gangelt
46:58
8
Jan Schraudy
47:06
9
Andreas Mahr
Übach-Palenberg
47:21
10
Kauhl Ingo
48:31
11
Guido Schröder
Erkelenz
48:35
12
René Slangen
Waldfeucht
49:00
13
Ingo Uhr
Erkelenz
49:16
14
Michael Venedey
Erkelenz
49:16
15
Oliver Jansen
Gangelt
51:48
16
Paul Wanek
Selfkant
52:11
17
Michael Derichs
53:00
18
Robert Van Heek
Eschweiler
53:23
19
Elmar Bransch
53:32
20
Maurice Geilen
Hastenrath
54:14
21
Sven Hütten
Gangelt
54:23
22
Jürgen Kuppers
54:47
23
Stephan Knops
Duitsland
54:47
24
Olaf Holtkötter
Hürth
55:39
25
Gert Knarren
55:42
26
Holger Jörißen
55:52
27
Bernd Beemelmans
55:53
28
Udo Claßen
Selfkant
55:55
29
Marcus Knopf
Mönchengladbach
57:43
30
Dirk Nitschke
Aachen
1:00:15
31
René Meuffels
Gangelt
1:07:31
M45, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Lavalle
32:59
2
Stefan Padberg
Mönchengladbach
40:13
3
Paul Reuls
Übach-Palenberg
41:11
4
Jürgen Klingen
Wegberg
41:54
5
Richard Laumen
42:20
6
Michael Berkers
Heerlen (NED)
43:01
7
Georg Lentzen
Selfkant-Tüddern
43:27
8
Heinz Küsters
43:34
9
Dirk Löhr
Steckenborn
46:00
10
Stefan Winter
Simmerath
46:00
11
Stephan Reitinger
Geilenkirchen
46:18
12
Helmut Hagmanns
Selfkant
46:25
13
Bernhard van Scheibler
46:30
14
Christoph Leuker
Korschenbroich
46:42
15
Frank Schmidt
Aachen
46:44
16
Markus Schippers
Heinsberg
46:51
17
Marcel Bösing
Wassenberg
46:52
18
Jürgen Reindahl
Hückelhoven
46:59
19
Alexander Bredlow
Inden
47:06
20
Thomas Ratayczak
48:22
21
Roger Verspagen
Rekem (BEL)
48:25
22
Grego Bals
Bedburg
49:24
23
Udo Korsten
Hückelhoven
49:54
24
Horst Scholz
Übach-Palenberg
50:17
25
Olaf Bürger
Erkelenz
50:40
26
Martin Freyer
Heinsberg
50:46
27
Udo Jakobs
51:09
28
Herbert Bündgens
Geilenkirchen
52:27
29
Bernd Görtz
Waldfeucht
53:31
30
Frank Neumann
54:44
31
Sjo Kec
Landgraaf (NED)
54:48
32
Cor van Haaren
Landgraaf (NED)
54:50
33
Meyer zu Altenschildes
Erkelenz
55:01
34
Hans-Werner Klems
Erkelenz
56:03
35
Marco van Haaren
57:26
36
Stephan Hennies
Heinsberg
57:31
37
Th Stecher
Viersen
57:33
38
Harald Paffen
58:05
39
Charles Riffov
58:08
40
Paul Thomas Mohr
58:21
41
Walter Siemes
59:02
42
Norbert Welfens
Nettetal
59:10
43
Gereon Diart
Erkelenz
1:01:50
44
Hans-Joachim Oswald
1:02:32
M50, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Haakma
Heerlen (NED)
37:45
2
Jens Waßmuth
38:24
3
Homann-Josef Limburg
38:56
4
Jürgen Reiser
LAZ Puma Rhein-Sieg
40:46
5
Norbert Gehrt
Aachen
43:36
6
Gert Bongard
Roetgen
43:44
7
Debze Bub
43:45
8
Franz-Willi Windeln
Heinsberg
44:01
9
Kurt Koll
46:00
10
Bernd Geiß
46:04
11
De Meutter Guy
Übach-Palenberg
46:38
12
Dieter Hamacher
Gangelt
47:03
13
Ralf Ederer
Gangelt
47:12
14
Klaus Scholz
Brüggen
47:39
15
Manfred Kemmerling
Bergheim
48:13
16
Chretien Vrancken
Rekem (BEL)
48:34
17
Martin Ernst
Baesweiler
48:41
18
Udo Jumpertz
Baesweiler
49:06
19
Javiev Gil-Ricart
49:15
20
Werner Glasen
Übach-Palenberg
49:20
21
Gerd Josef Laufs
Geilenkirchen
49:37
22
Udo Krieger
Eschweiler
51:02
23
Ruci Rheimann
51:37
24
Alois Pilich
Landgraaf (NED)
52:28
25
Wilfried Reetz
Heinsberg
53:06
26
Fabian Montz
Selfkant
53:27
27
Willibert Mevissen
55:36
28
Andreas Duda
Mönchengladbach
56:30
29
Werner Joerißen
Selfkant
57:32
30
Hans J. Lambertz
Mönchengladbach
1:08:13
31
Andreas Ittermann
Moers
1:09:22
M55, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rolf Schubert
Düren
37:16
2
Sjef Geitz
Hoensbroek (NED)
41:46
3
Willy Helfenstein
42:59
4
Klaus Juretzek
Stolberg
46:46
5
Hubert Hostenbach
47:27
6
Andreas Kannengießer
Geilenkirchen
47:28
7
Herman Gerards
Landgraaf (NED)
47:51
8
Rudi Minkenberg
Erkelenz
48:27
9
Karl-Josef Jansen
Heinsberg
48:34
10
Frank Wünsche
Linnich
49:06
11
Erwin Düsterwald
Kerkrade
49:21
12
Harald Schumacher
Aachen
50:18
13
Josef Aretz
Gangelt
50:57
14
Kalle Hallensleben
Linnich
51:27
15
Kurt Schröder
Geilenkirchen
52:58
16
Josef Goßen
53:34
17
Peter Niedetz
Geilenkirchen
54:57
18
Gerrit Volk
55:49
19
Hans Zirpins
Mönchengladbach
56:47
20
Heinrich Bihn
Mönchengladbach
58:41
21
Harry Hamers
Simpelveld (NED)
1:01:10
M60, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bernd Barten
Wassenberg
39:55
2
Johann Höfker
42:29
3
Ludger Kaßner
Schwalmtal
44:30
4
Heinz Habor
Geilenkirchen
46:13
5
Piet Minkenberg
Wassenberg
47:58
6
Manfred Schmidt
Wegberg
48:07
7
Jan Hensgens
48:42
8
Gerd Flecken
Selfkant
52:04
9
Norbert Hoppe
Mönchengladbach
53:30
M65, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Friedrich Klinkenberg
Eschweiler
47:17
2
Wim Palmen
Melick (NED)
47:51
3
Bernhard Ormanns
52:55
4
Joof Oosterbaan
53:19
FRAU, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Meyer
Aachen
46:48
2
Ulrike Dollendorf
Erkelenz
50:40
3
Simone Lange
Aachen
52:04
4
Sophie Görtz
53:26
5
Gemali Almonte Bryan
Düsseödorf
53:55
6
Christina Kalvelage
54:17
7
Claudia Steskens
Susteren (NED)
1:00:43
8
Sandra Drießen
Stolberg
1:01:15
9
Anastasia Losa
Willich
1:01:35
10
Anna Steer
Aachen
1:02:39
11
Natascha Wilms
Wassenberg
1:04:35
12
Anna Hamacher
1:06:45
W30, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Agata Wardacka
Aachen
43:36
2
Dora Kreutzer
Heinsberg
52:01
3
Petra Bertram
Baesweiler
52:40
4
Silvia Kroll
52:58
5
Sandy Winkler-Spekker
Viersen
55:09
6
Kerstin Nagel
Jülich
58:15
7
Ina Mewes
Geilenkirchen
59:53
8
Kari Joney
1:02:25
9
Ellen Emonts
Erkelenz
1:03:03
10
Kristina Esser
Erkelenz
1:03:12
11
Nadine Buchholz
Bergheim
1:06:42
12
Verena Nehmer
Langbroich
1:09:01
W35, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniela Bach
Grevenbroich
39:15
2
Isabel Mainz
Stolberg
48:32
3
Sandra DIMTER
Geilenkirchen
51:22
4
Verena Johann-von-der-
Wassenberg
51:41
5
Kerstin Raadts
Aachen
53:11
6
Tanja Teschlade
54:53
7
Monique Apps
Gangelt
55:05
8
Kathrin Bals
Bedburg
56:24
9
Jennifer Dittrich
Stolberg
1:00:15
10
Jessica Bilke
Übach-Palenberg
1:00:21
11
Anita Cornetz
Stolberg
1:01:18
12
Kim Burbach
1:01:18
13
Silvia Meyers
Gangelt
1:01:24
14
Nicole Meuffels
Gangelt
1:07:30
15
Irene Görtz
1:07:36
16
Melanie Wirtz
Gangelt
1:08:19
17
Stefanie Backhaus
Gangelt Langbroich
1:09:01
18
Nicole Vrehen
Selfkant
1:11:14
19
Rowena Tomski
Hückelhoven
1:11:21
W40, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Houben
TuS Jahn Hilfarth
49:35
2
Birgitte Pilgaard
Gangelt
52:26
3
Claudia Polis
53:47
4
Dorothee Frantzen-Beck
Gangelt
55:08
5
Gabi Bongard
Roetgen
55:18
6
Sylvia Timmers
Viersen
55:23
7
Jaqqueline Fudis
57:22
8
Liane Knops
Viersen
59:52
9
Dajana Gemheden
Gangelt
1:00:49
10
Heike Wolter
Gangelt
1:01:10
11
Nicole Kofferath
Gangelt
1:01:23
12
Kirsten Simons-Diart
Erkelenz
1:01:50
13
Daniela Hensgens
Gangelt
1:03:12
14
Claudia Schröder
Erkelenz
1:03:29
15
Stefanie Kuß
Jüchen
1:03:54
16
Nicole Stoffels
Wegberg
1:09:22
17
Andrea Olbertz
1:14:35
W45, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annette Geiken
LAZ Puma Rhein-Sieg
40:44
2
Monika Alertz
Aachen
47:17
3
Brigitte Bösing
Wassenberg
48:05
4
Susann Cygon
Heinsberg
48:23
5
Sylvia Scholten
Heerlen (NED)
50:03
6
Wiltrud Stenner-Langen
Geilenkirchen
50:38
7
Kirsten Jansen
Erkelenz
55:05
8
Annette Winkens
Wassenberg
55:06
9
Claudia Siegers
Korschenbroich
55:11
10
Marina Tribbels
56:09
11
Birgit Meyer
Korschenbroich
57:57
12
Gabi Pauly
BeWo Mönchengladbach
59:07
13
Autje Coenen
59:07
14
Angela Petrow
Gangelt
1:00:09
15
Iris Windeln
Erkelenz
1:00:22
16
Heike Drenker
Viersen
1:00:57
17
Ina Jakobs
1:02:01
18
Birgit Schirling
Gangelt
1:02:31
19
Ramona Klals
1:04:00
20
Sandra Winz
Eschweiler
1:04:32
21
Petra Görtz
Gangelt
1:09:40
22
Stephanie Schmitz-Görr
Hückelhoven
1:11:21
W50, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bianca Geitz
Hoensbroek (NED)
44:13
2
Monika Barten
Wassenberg
53:10
3
Kläre Dobeleit
Erkelenz
55:35
4
Christel Gehr
57:09
5
Karin Radermacher
Jülich
57:16
6
Karoline Jumpertz
Baesweiler
57:47
7
Astrid Oswald
1:02:32
8
Gitti Ruhrmann
Erkelenz
1:03:53
W55, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Barbara Hillebrand
Aachen
43:02
2
Monika Fähnrich
Jülich
46:39
3
Beate Königs
Heinsberg
1:15:00
W60, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Nöthlings
Erkelenz
53:10
2
Brigitte Esser
Gangelt
1:04:38
W65, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maria Bertram
Baesweiler
1:01:09
2
Tine Jonker
1:04:41
M70, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Walter Hantke
46:48
2
Wilfred Schmitz
48:46
3
Leo Bohne
55:02
4
Klaus Charfreitag
55:27
5
Hartmut Haupt
1:03:33
6
Josef Krammer
1:20:05
W70, 10 KM NEW-LAUF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sieglinde Wirths
1:03:32
M, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Rulands
Bochum
57:14
2
Alexander Dahlmanns
Gangelt
57:31
3
Kevin Ruers
Selfkant-Süsterseel
1:03:25
4
Tim Roks
Heerlen (NED)
1:04:03
5
Florian Herfs
1:06:20
6
Niels Hermans
Landgraaf (NED)
1:10:31
7
Francisco Perez
1:11:21
8
Markus Thomas
Hückelhoven
1:14:42
9
Stephan Backus
Geilenkirchen
1:16:51
10
Christian Van de Berg
Aachen
1:18:04
11
Alexander Tholen
Gangelt
1:19:34
12
Cristian Sandert
1:19:59
13
Christopher Lucas
1:25:27
M30, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Holger Lengersdorf
Jülich
1:02:21
2
Thomas Dickmeis
1:09:20
3
Miguel becerra
Birgden
1:14:03
4
Thomas Frantzen
Gangelt
1:14:29
5
Stefan von der Stück
Heinsberg
1:17:48
6
Andreas Bisschofs
1:18:46
7
Holger Jache
Erkelenz
1:20:10
8
Jos lennartz
Echt (NED)
1:20:37
9
Ioannis Sampaziotis
Heinsberg
1:27:00
10
Ken Lemanski
1:30:29
M35, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Denis Pfeifer
Gangelt
1:01:04
2
Robert Thönnissen
1:02:54
3
Brian Bogue
1:03:28
4
Christian Lemm
Wuppertal
1:15:00
5
Peter Dittrich
Stolberg
1:15:35
6
Thomas Brungs
1:16:31
7
Marco Büxenstein
Geilenkirchen
1:22:55
8
Detlef Jennißen
1:25:55
9
Christian Mimberg
Köln
1:26:31
10
Andreas Cornetz
Stolberg
1:27:58
11
Marcel Grendel
Stolberg
1:29:09
M40, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jörg Achten
Eschweiler
54:25
2
David-John Williams
Verenigde Staten
1:05:42
3
Hubert Vergossen
Geilenkirchen
1:07:17
4
Guido Roßkamp
Waldfeucht
1:07:41
5
Dirk Kraus
Übach-Palenberg
1:10:01
6
Alan Bavelsley
1:11:26
7
Danny van Kimmenade
1:12:38
8
Ingo Kosters
Landgraaf (NED)
1:12:40
9
Thomas Plikat
Alsdorf
1:12:47
10
Marcel Reijnders
Herkenbosch (NED)
1:12:51
11
Michael Storms
1:13:09
12
Alexander Götzenich
Aachen
1:15:18
13
Jörg Driessen
Gangelt
1:15:49
14
Guido Beckers
Gangelt
1:18:26
15
Normen Schönberg
Hückelhoven
1:19:04
16
Sebastian Dietz
1:20:12
17
Dirk Beemelmanns
1:20:12
18
Elmar Schlösser
Kerkrade (NED)
1:23:23
19
Lars Dohrensasch
1:23:49
20
Dirk Nitschke
Aachen
1:37:57
M45, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
El Latiris
Aldenhoven
55:57
2
Paul Elfering
Tüddern
59:03
3
Guido Schonnop
Düren
1:00:01
4
Mark Hamaekers
Vijlen (NED)
1:02:27
5
Theo van Puijvelde
Sweikhuizen (NED)
1:03:14
6
Hans Jaschultowski
Selfkant Wehr
1:03:28
7
Alexander Schlesier
Schinveld (NED)
1:03:45
8
Herbert Küppers
Gangelt
1:06:41
9
Lothar Zelewski
Gangelt
1:08:46
10
Thomas Mulder
Eschweiler
1:10:20
11
Joachim Grünewald
Geilenkirchen
1:11:43
12
Dietmar Ophoven
Geilenkirchen
1:14:14
13
Horst Dahlmanns
1:14:18
14
Erlend Bayerl
Herzogenrath
1:14:41
15
Herbert Vossen
Gangelt
1:15:19
16
Frank Essel
1:16:35
17
Rainer Vonhoegen
1:17:36
18
Andreas Misera
Selfkant
1:20:05
19
Richard Esser
Erkelenz
1:20:10
20
Ralf Bomanns
Gangelt
1:21:36
21
Gerd Dahlmanns
Gangelt
1:25:57
22
Norbert Klein
Alsdorf
1:26:16
23
Jürgen Ruers
1:47:20
M50, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaus Thelen
Aachen
1:01:51
2
Rene Theunissen
Brunssum (NED)
1:05:27
3
Michael Fortkemper
Stahe
1:06:16
4
Leo Quaedflieg
Landgraaf (NED)
1:08:23
5
Uwe Petrow
Gangelt
1:13:12
6
Harald Hutmacher
Alsdorf
1:13:52
7
Axel Bedra
1:15:08
8
Ulrich Sudhues
Geilenkirchen
1:16:55
9
Karl Bouwmanns
1:17:23
10
Werner Schoofs
1:19:26
11
Daan Reuhman
1:19:58
12
Stefan Titz
Bergheim
1:20:46
13
Wil Wijnands
1:21:43
14
Hans-Georg Robertz
Selfkant
1:22:05
15
Ralf Eichenauer
1:24:50
16
Georg Heinen
1:26:51
17
Gerrit Hische
Gangelt
1:27:55
M55, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene Broens
1:00:16
2
Wiel Deguelle
Heerlen (NED)
1:10:52
3
Toni Driessen
1:12:03
4
Har Michiels
Herkenbosch (NED)
1:14:47
5
Herbert Philippen
Selfkant-Tüdden
1:14:52
6
Gerd-Peter Classen
Geilenkirchen
1:15:42
7
Johan Visschers
1:15:56
8
Johannes Perscheid
Bocket
1:16:42
9
Bernd Dohlen
Geilenkirchen
1:19:40
10
Karl Schroeder
1:20:47
11
Stephan Datfling
1:21:33
12
Rene Coenen
Heerlen (NED)
1:24:21
13
Hartmut Sobczyk
Aachen
1:24:30
14
Franz-Josef Croon
1:27:33
15
Gottfried Königs
1:28:46
16
Harald Rose
Hückelhoven-Ratheim
1:28:54
17
Kurt Schröder
Geilenkirchen
1:30:35
18
Horst ßöser
1:33:07
19
Harry Hamers
Simpelveld (NED)
1:44:54
M60, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Franz-Peter Peters
Monschau
1:08:15
2
Udo Assmann
Hueckelhoven
1:14:07
3
Lothar Braun
Übach-Palenberg
1:18:45
4
Hans Willi Eidams
1:20:31
5
Wil Stevens
Schalbruch
1:31:49
M65, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Helmut Groß
1:09:19
2
Hermann Güsgen
Gangelt
1:18:41
3
Willi Mohren
Heinsberg
1:27:51
4
Jürgen Freymuth
Berndorf
1:30:12
5
Ohlenforst Ion
Selfkant
1:30:51
6
Rolf Bertram
Baesweiler
1:31:30
FRAU, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martina Görlich
Hückelhoven
1:18:57
2
Natalia Cyma
Aachen
1:21:53
3
Ute Linnenkamp
Etterbeek (BEL)
1:22:37
4
Myrthe Leunissen
Landgraaf (NED)
1:24:00
5
Stephanie Bedra
1:36:54
W30, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simone Claßen
1:16:12
2
Diana Kittel
1:16:31
3
Elena Frank
1:22:55
4
Joyce Hellenbrand
Heerlen (NED)
1:26:34
W35, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silke Recker
Team ultraSPORTS
1:21:06
2
Marleen Dros
1:24:32
3
Anke Thelen
Gangelt
1:33:18
W40, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joy Villescas
1:13:46
2
Resian van Appeven
Posterholt (NED)
1:15:20
3
Annja Meitzel
Selfkant
1:17:43
4
Elli Houben-Schlag
Selfkant
1:20:40
5
Sandra Baudermann
Simmerath
1:28:00
6
Nicole Fabricius
Gangelt
1:33:17
W45, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erika Schoofs
1:04:57
2
Inge Bischof
Aachen
1:13:48
3
Gabi Derichs
Selfkant-Höngen
1:14:31
4
Birgit Kommer-Ritzka
Alsdorf
1:15:42
5
Petra van Helden
Waldfeucht
1:17:06
6
Natascha Schrijen
Selfkant-Wehr
1:19:28
7
Natalie Misera
Selfkant
1:21:06
8
Lydia Neumann
Selfkant
1:27:44
W50, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anjolie Deguelle
Heerlen (NED)
1:14:50
2
Richarda Classen
1:27:33
3
Sabine Classen
Geilenkirchen
1:31:23
W55, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lilo Hellenbrand
Gangelt
1:06:54
2
Elsbeth Barwinski
Übach -Palenberg
1:28:23
W60, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christa Schieffer
Übach-Palenberg
1:20:16
2
Marlene Souvignier-Cre
Eschweiler
1:32:15
W65, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maria Bertram
1:31:30
M70, 15 KM DER SELFK
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raimund Röhricht
Grevenbroich
1:06:11
2
Walter Souvignier-Kaum
1:22:49
www.uitslagen.nl
08-04-2014 12:23