Uitslagenlijst Rondje Nederland

Arnhem - Zondag 23 maart 2014

M-10, 1 KM JEUGD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Meis Mulder
pieter brueghelschoo
4:57
4:55
2
Ava de Reuver
Jan Ligthartschool
5:02
4:59
3
Bridget Konings
Arnhem
5:45
5:07
4
Sativa Wenker
Ciko '66
5:11
5:09
5
Irja Hengeveld
Arnhem
5:13
5:10
6
Maike van Amersfoort
De Groene Ring
5:13
5:11
7
Mila Nauta
Ciko '66
5:14
5:14
8
Wiep van der Mark
Ciko '66
5:23
5:14
9
Demi Konings
Arnhem
5:26
5:19
10
Roos Dijkema
Jan Ligthartschool
5:22
5:20
11
Mirthe Farber
Arnhemse Montessori
5:28
5:26
12
Loubna Amraoui
Het Mozaiek
5:35
5:33
13
Anna Bokx
Pieter Brueghelschoo
6:14
5:34
14
Marlies Pos
Pieter Brueghelschoo
5:59
5:34
15
Amy Benedict
De Groene Ring
5:37
5:35
16
Mare Versluis
De Groene Ring
6:11
5:36
17
Fenne X
Pieter Brueghelschoo
6:01
5:43
18
Nina Evers
emmausschool
6:02
5:47
19
Fahima Saadis
Het Mozaiek
5:53
5:51
20
Anna Wouters
Nederland
6:31
5:58
21
Ella Scheers
Jan Ligthartschool
6:07
6:02
22
Sophia Stuurman
Jan Ligthartschool
6:06
6:03
23
Evelien Hulshof
Apeldoorn
6:05
6:03
24
Emmy Waltmans
Jan Ligthartschool
6:44
6:04
25
Silke Lindeman
Arnhem
6:34
6:05
26
Karin Wolf
Ciko '66
6:13
6:06
27
Ilma Chowdhury
Het Mozaiek
6:07
6:06
28
Linde van Dillen
Arnhemse Montessori
6:11
6:07
29
Katinjka Wieldraayer
Arnhem
6:13
6:07
30
Amina Azarkane
Het Mozaiek
6:09
6:07
31
Roxy Willemsen
Gazelle
6:46
6:09
32
Channah Oude Elberink
Arnhemse Montessori
7:12
6:12
33
Roos Nijenhuis
Jan Ligthartschool
6:18
6:13
34
Aimee van Heese
Gazelle
6:51
6:13
35
Shannon van Manen
De Groene Ring
6:17
6:14
36
Wieke Franssen
emmausschool
6:21
6:15
37
Lisanne Vrielink
Jan Ligthartschool
6:23
6:15
38
Lianne Rampaart
emmausschool
6:32
6:18
39
Robin OOsterhoff
pieter brueghelschoo
6:42
6:18
40
Cato Zweerink
Arnhem
6:25
6:20
41
Ellis Nelissen
Duiven
6:42
6:20
42
Armelle Chabou
Jan Ligthartschool
6:25
6:22
43
Nadia Assouiki
Het Mozaiek
6:24
6:22
44
Mila Krijnen
Zetten
6:27
6:23
45
Aniola Brummelen Van
Pieter Brueghelschoo
6:27
6:24
46
Esri Wijnen
Gazelle
6:27
6:24
47
Noor Veltman
Arnhemse Montessori
6:28
6:24
48
Bente Sengers
Gazelle
7:00
6:24
49
Ilya van den Brandt
Jan Ligthartschool
6:31
6:25
50
Noe Cornelisse
Pieter Brueghelschoo
6:32
6:25
51
Tanya Gijsbertsen
Jan Ligthartschool
6:33
6:26
52
Mila Rampaart
emmausschool
6:41
6:26
53
Ella Kuit
pieter brueghelschoo
7:26
6:26
54
Helena Ketelaar
Jan Ligthartschool
6:35
6:27
55
Joselore Heikens
Pieter Brueghelschoo
6:43
6:28
56
Nele Brunen
Arnhem
7:15
6:28
57
Vienne Gijsbertsen
Jan Ligthartschool
6:33
6:28
58
Guven Ozcan
Burgemeester monchys
6:44
6:28
59
Demi van Manen
De Groene Ring
6:34
6:30
60
Lieke Peters
Arnhem
6:31
6:31
61
Emma Uffing
Zetten
7:13
6:33
62
Jasmijn Muijser
De Groene Ring
6:35
6:34
63
Sandy Brummelen Van
Pieter Brueghelschoo
6:38
6:35
64
Kato Dekkers
pieter brueghelschoo
6:36
6:35
65
Katinka Hoeve
Arnhemse Montessori
6:57
6:35
66
Meike Lindeman
Elst Gld
7:03
6:35
67
Maud Winnemuller
Gazelle
7:12
6:36
68
Emma Fluit
Pieter Brueghelschoo
6:46
6:37
69
Youssra Bouaissa
Het Mozaiek
6:39
6:37
70
Mette Koetsier
Gazelle
6:41
6:38
71
Tessel Boele
pieter brueghelschoo
7:49
6:39
72
Julia Kruisweg
Pieter Brueghelschoo
7:07
6:41
73
Ranka Wenker
Arnhem
6:48
6:42
74
Nina vd Akker
pieter brueghelschoo
7:01
6:44
75
Sien Dekkers
pieter brueghelschoo
7:01
6:45
76
Jans ten Have
pieter brueghelschoo
7:01
6:45
77
Sara Boelsma
Gazelle
7:00
6:47
78
Gulcan Coper
Het Mozaiek
8:07
6:47
79
Maud vd Donk
pieter brueghelschoo
7:52
6:47
80
Loeka ten Have
pieter brueghelschoo
7:03
6:47
81
Roos Miggelenbrink
Jan Ligthartschool
6:59
6:49
82
Puck Karman
De Groene Ring
7:25
6:49
83
Anouk Nuijens
Gazelle
7:03
6:49
84
Jitte Marquering
Pieter Brueghelschoo
7:10
6:51
85
Luca Overeem
Jan Ligthartschool
7:31
6:51
86
Milou Van 't Hoff
Arnhemse Montessori
8:12
6:51
87
Nora Bruggeman
Arnhem
7:27
6:52
88
Luna Sondaar
pieter brueghelschoo
8:04
6:52
89
Roosje Olde Rikkert
Arnhemse Montessori
7:54
6:53
90
Kyra Emons
Arnhem
7:02
6:54
91
Fleur Leij Vd
Pieter Brueghelschoo
7:50
6:56
92
Riham Tahemmout
Het Mozaiek
7:54
6:57
93
Estelle Karlas
Gazelle
7:10
6:58
94
Jip Boele
pieter brueghelschoo
8:10
7:00
95
Femke Zande van Der
Pieter Brueghelschoo
7:09
7:00
96
Nina Keijzer De
Pieter Brueghelschoo
7:24
7:02
97
Rosa Blom
Arnhem
7:39
7:05
98
Loes Wensel
pieter brueghelschoo
7:29
7:05
99
Sascha Meeldijk
Pieter Brueghelschoo
7:19
7:06
100
Rosita Kruithof
Arnhem
7:45
7:06
101
Bodil Dam Van
Pieter Brueghelschoo
7:32
7:07
102
Tara Vreeburg
Burgemeester monchys
7:13
7:07
103
Esma Tunc
Arnhem
7:35
7:07
104
Thomas Bes
Pieter Brueghelschoo
7:25
7:08
105
Sophie Usher
Arnhem
8:07
7:10
106
Esmee Van Logtenstein
Tolkamer
7:25
7:11
107
Amber Grotenbrey
Duiven
7:39
7:11
108
Roos de Keijzer
Arnhem
8:07
7:11
109
Sophie van den Broek
Arnhemse Montessori
7:57
7:13
110
Elin Oosterhoff
pieter brueghelschoo
7:39
7:13
111
Roechama Boering
Gazelle
7:51
7:14
112
Sophie Jong De
Pieter Brueghelschoo
7:31
7:15
113
Anna Krijns
Pieter Brueghelschoo
7:33
7:15
114
Lois van Room
emmausschool
7:19
7:16
115
Meerle Marquering
Pieter Brueghelschoo
7:33
7:16
116
Mirte Buurman
Pieter de Jong Schoo
7:50
7:16
117
Laura Blom
Arnhem
7:58
7:17
118
Loena van de Mosselaar
Arnhem
7:32
7:17
119
Isolde Bottenheft
Arnhemse Montessori
8:43
7:17
120
Shawin Hussein
Het Mozaiek
7:21
7:18
121
Janne Kaper
Pieter Brueghelschoo
7:36
7:19
122
Athina Giannakopoulos
Gazelle
7:57
7:20
123
Julie Verspeek
pieter brueghelschoo
8:19
7:20
124
Isha Mansaray
Het Mozaiek
8:02
7:20
125
Jet Zweerink
pieter brueghelschoo
8:20
7:21
126
Pien Leeuwen Van
Pieter Brueghelschoo
7:38
7:23
127
Amber Brusink
Burgemeester monchys
7:32
7:24
128
Jnya Kalf
Jan Ligthartschool
7:33
7:27
129
Zelena Gompelman
Westervoort
8:49
7:27
130
Demi Rossen
Arnhem
8:03
7:29
131
Nyne Letteboer
Arnhem
7:50
7:29
132
Rosalie Schellings
Arnhem
7:50
7:30
133
Tessel De Vries
Arnhemse Montessori
7:35
7:30
134
Noor van Gogh
Oosterbeek
9:04
7:31
135
Tessel Lipsch
pieter brueghelschoo
8:03
7:31
136
Mirza Aydihli
Pieter Brueghelschoo
8:04
7:32
137
Lana Wegbrans
Arnhem
24:08
7:32
138
Niga Sayed
Het Mozaiek
7:36
7:35
139
Noor Leenders
Arnhem
7:49
7:36
140
Gaia van Hensbergen
emmausschool
7:52
7:37
141
Fenna Schouten
Arnhem
7:40
7:37
142
Robijn Visser
Burgemeester monchys
7:45
7:37
143
Robin Volmer
Gazelle
8:16
7:37
144
Lieke Winnemuller
Gazelle
8:14
7:38
145
Isis van Dam
Nederland
8:36
7:39
146
Lenthe Klaassen
Arnhem
7:43
7:39
147
Sarah Rutasouw
Pieter de Jong Schoo
8:13
7:40
148
Blom van Beuzekom
Arnhem
24:18
7:41
149
Pearl Gieling
Pieter Brueghelschoo
7:42
7:42
150
Sara Er
Burgemeester monchys
7:48
7:42
151
Laura Wester
Arnhemse Montessori
9:06
7:42
152
Noor van Diermen
pieter brueghelschoo
8:51
7:43
153
MMarel Wollaert
Arnhem
9:16
7:43
154
Lena Claassen
Jan Ligthartschool
8:35
7:44
155
Neeltje Ketelaar
Jan Ligthartschool
8:35
7:44
156
Fenja Zwikker
Gazelle
8:23
7:44
157
Yvette Wollaert
Arnhem
9:16
7:44
158
Juliette Heeringa
Arnhemse Montessori
8:42
7:44
159
Eva Steens
Arnhemse Montessori
9:01
7:45
160
Janneke Niels
Arnhem
8:02
7:46
161
Dynaisha Molina
Gazelle
8:25
7:47
162
Loes Dijkhuizen
Arnhemse Montessori
9:02
7:47
163
Yara Teerlink
Gazelle
9:22
7:47
164
Nina Sondaar
pieter brueghelschoo
8:58
7:48
165
Kervensly Brummelen Va
Pieter Brueghelschoo
8:10
7:49
166
Femke de Booys
pieter brueghelschoo
8:59
7:50
167
Saskia Kuik
Wageningen
8:35
7:50
168
Lotta Tomassen
Jan Ligthartschool
8:01
7:50
169
Laticha Christiaan
Pieter de Jong Schoo
9:04
7:50
170
Mila Roozeboom
Wageningen
8:35
7:50
171
Yenth Vos
Arnhem
8:26
7:50
172
Puck Bergsma
Jan Ligthartschool
8:21
7:50
173
Jasmijn Camonier
Rheden
8:02
7:51
174
Puck Morello
Jan Ligthartschool
8:10
7:51
175
Merel Kock
De Groene Ring
9:05
7:52
176
Dilan Yildirim
Het Mozaiek
7:54
7:53
177
Selin Usta
Het Mozaiek
7:55
7:53
178
Kay Snow
Arnhem
8:19
7:54
179
Teuntje ten Have
pieter brueghelschoo
9:02
7:54
180
Sifra van den Berg
Duiven
9:24
7:55
181
Zaisha Reina
Arnhemse Montessori
9:16
7:55
182
Kristen Binnendijk
De Groene Ring
9:08
7:55
183
Sophia Takie
Het Mozaiek
7:58
7:55
184
Mia Murray
Arnhem
8:25
7:56
185
Veerle Kaspers
pieter brueghelschoo
8:56
7:57
186
Annika de Vries
Arnhemse Montessori
8:20
7:57
187
Pleun Rensen
Pieter Brueghelschoo
8:24
7:58
188
Karlien Donders
Arnhem
9:23
7:59
189
Isabella Urbanus
Pieter Brueghelschoo
8:24
7:59
190
Nina Van der Vorst
Burgemeester monchys
8:05
8:00
191
Mila Uffelie
Arnhem
8:45
8:00
192
Samiira Jimale
Het Mozaiek
8:46
8:03
193
Sofie Taankink
Jan Ligthartschool
8:12
8:03
194
Laura Milder
Arnhem
8:38
8:03
195
Milou Waanders
Arnhemse Montessori
8:53
8:04
196
Sanne van der Tas
Gazelle
8:58
8:04
197
Noortje Kramer
Pieter Brueghelschoo
9:15
8:05
198
Noa-Britt Arentsen
Blinkertschool
9:08
8:05
199
Ana Elsenberg
Jan Ligthartschool
8:45
8:05
200
Quinty van Lente
De Groene Ring
8:23
8:06
201
Dana Kuijvenhoven
De Groene Ring
8:24
8:06
202
Laura Spee
Arnhemse Montessori
9:18
8:09
203
Maartje Letteboer
Arnhem
8:28
8:09
204
Terra Janssen
Duiven
9:17
8:10
205
Kris Verhoeven
Rheden
9:43
8:10
206
Lieve Dijkhuizen
Pieter Brueghelschoo
9:42
8:11
207
Noa Krosse
Jan Ligthartschool
8:18
8:11
208
Noor Miggelenbrink
Jan Ligthartschool
8:20
8:11
209
Asia Casagni
Arnhemse Montessori
9:28
8:11
210
Iske Wijnen
Gazelle
8:33
8:12
211
Ilse Raaijmakers
De Groene Ring
8:55
8:13
212
Emilie Dijkhuizen
Pieter Brueghelschoo
9:47
8:15
213
Desi Raaijmakers
De Groene Ring
9:00
8:15
214
Evie Brenner
Arnhem
8:43
8:16
215
Donna Wallaart
Arnhem
9:19
8:17
216
Ninon Dapper
Arnhem
8:44
8:18
217
Giselle Lazar-Athanasi
Pieter Brueghelschoo
9:12
8:20
218
Minde Wijnveld
Arnhemse Montessori
9:23
8:21
219
Wende Kuiperi
Arnhem
8:58
8:22
220
Jolie Vegt Smith
Arnhemse Montessori
9:02
8:22
221
Niki Vullings
Arnhemse Montessori
9:23
8:22
222
Nika van Oosterbos
Arnhem
9:01
8:23
223
Elisa Amsdorf
De Groene Ring
8:57
8:27
224
Fenne Geerts
Pieter Brueghelschoo
8:44
8:28
225
Doesjka Kaper
Pieter Brueghelschoo
8:44
8:28
226
Fien van Poorten
Arnhem
8:34
8:29
227
Julia Smit
Arnhem
9:14
8:29
228
Edanur Acer
Het Mozaiek
8:31
8:30
229
Pleuni Zweerink
pieter brueghelschoo
9:41
8:30
230
Eliza de Jonge
Gazelle
8:42
8:31
231
Nynke Spinhoven
pieter brueghelschoo
9:23
8:32
232
Rozelin Metin
emmausschool
9:27
8:32
233
Femke Wolbrink
Doesburg
8:56
8:33
234
Zara Waltmans
Jan Ligthartschool
9:13
8:33
235
Isabel du Pre
Arnhem
9:20
8:34
236
Evalie de Pre
Arnhem
9:20
8:34
237
Lausanne van de Braak
emmausschool
8:40
8:35
238
Zosha Lenderink
Arnhemse Montessori
9:03
8:35
239
Nora Muijser
De Groene Ring
8:37
8:35
240
Kiki Kraak
Velp Gld
8:59
8:35
241
Mila Lenssen
Jan Ligthartschool
9:58
8:36
242
Lisa Blijlevens
Arnhemse Montessori
9:03
8:36
243
Sophie Bes
Pieter Brueghelschoo
10:04
8:36
244
Michelle Rutten
Jan Ligthartschool
9:56
8:36
245
Hannah Dijksma
Ede Gld
9:06
8:37
246
Gaby Taankink
Jan Ligthartschool
8:49
8:38
247
Kiki van Ravels
Duiven
10:01
8:38
248
Claudia van Ravels
De Groene Ring
10:01
8:39
249
Nadia Nain
Burgemeester monchys
8:46
8:39
250
Anouk Kasimbeg
pieter brueghelschoo
9:51
8:39
251
Godelieve Hustinx
Arnhemse Montessori
10:11
8:40
252
Noortje Holverda
De Groene Ring
10:04
8:41
253
Lola Bruijnje
Pieter Brueghelschoo
9:06
8:43
254
Quinty Oosterbaan
Pieter Brueghelschoo
9:15
8:43
255
Floor Nillezen
Arnhemse Montessori
10:23
8:44
256
Julia Steens
Arnhemse Montessori
9:58
8:44
257
Emma Rommers
Arnhemse Montessori
9:17
8:45
258
Moon Hazeleger
Arnhemse Montessori
9:42
8:46
259
Bo Lenssen
Jan Ligthartschool
10:09
8:46
260
Feline Storm
Arnhemse Montessori
9:53
8:46
261
Maartje Huiskamp
Arnhemse Montessori
9:43
8:47
262
Djanita Halberstadt
Burgemeester monchys
8:54
8:47
263
Elin Berendse
Arnhemse Montessori
9:37
8:48
264
Jet Messchendorp
Jan Ligthartschool
9:07
8:48
265
Julia Woudenberg
Nederland
9:23
8:51
266
Amy Angevare
Pieter de Jong Schoo
10:18
8:51
267
Eline Kesting
Pieter Brueghelschoo
10:20
8:51
268
Isabelle Wolthuis
Pieter de Jong Schoo
9:08
8:52
269
Lisa Beverwijk
Pieter Brueghelschoo
9:11
8:52
270
Naomi van Grieken
Gazelle
9:49
8:53
271
Lidia van Sandijk
Arnhemse Montessori
10:07
8:53
272
Nikkie Knapper
Pieter de Jong Schoo
9:10
8:56
273
Ilse Bouman
Gazelle
9:51
8:56
274
Amber Keen
Pieter Brueghelschoo
9:56
8:56
275
Ming Klappe
Jan Ligthartschool
9:05
8:59
276
Maartje Winnemuller
Gazelle
9:47
9:01
277
Sam Roddenhof
Arnhemse Montessori
10:01
9:02
278
Yuna Staalman
Pieter de Jong Schoo
9:41
9:08
279
Finette Wouters vd Oud
Gazelle
9:51
9:09
280
Britt Vlemingh
Pieter Brueghelschoo
9:40
9:10
281
Julie van der Meer
Gazelle
10:49
9:15
282
Elsa Jonker
Arnhemse Montessori
11:03
9:22
283
Mijntje Blikkendaal
Arnhemse Montessori
11:00
9:22
284
Charlotte Rommers
Arnhemse Montessori
10:44
9:24
285
Sophie van Erven
Arnhemse Montessori
10:41
9:25
286
Linn Jasco
De Groene Ring
11:09
9:26
287
Keetje Dekker
pieter brueghelschoo
10:36
9:29
288
Lucia Kuiper
Pieter Brueghelschoo
10:00
9:32
289
Els Manders
De Groene Ring
10:56
9:33
290
Evi Telepta
Jan Ligthartschool
9:52
9:34
291
Cato Fennis
Arnhem
10:38
9:35
292
Tamila Tavakoli
Pieter de Jong Schoo
9:45
9:36
293
Femke Dinnissen
Pieter de Jong Schoo
9:45
9:36
294
Linde Zwager
Duiven
10:59
9:36
295
Roos Radovich
Arnhemse Montessori
10:35
9:37
296
Carice van Oosterbos
Arnhem
10:18
9:39
297
Liz de Haan
Arnhemse Montessori
10:33
9:40
298
Quirine Hustinx
Arnhemse Montessori
11:10
9:41
299
Nynke van Gemert
Arnhem
10:31
9:41
300
Luna Vos
Arnhem
10:19
9:42
301
Lynn Groen
pieter brueghelschoo
9:54
9:42
302
Frederique Duijne
Arnhemse Montessori
10:40
9:43
303
Sophie Kole
Arnhemse Montessori
11:03
9:45
304
Esmée Kramer
Arnhem
11:11
9:47
305
Lisa Kolthof
Gazelle
10:31
9:49
306
Elza Kremers
Arnhem
10:59
9:56
307
Mirre Reijnaert
Arnhemse Montessori
11:12
9:56
308
Amber Martens
Arnhem
11:01
9:57
309
Iza Lebbink
Arnhem
11:08
10:03
310
Aafje Vermeulen
pieter brueghelschoo
11:00
10:10
311
Lianne Rensen
Arnhemse Montessori
11:25
10:10
312
Natasja Smits
Duiven
11:22
10:11
313
Margot van 't Hoff
Arnhemse Montessori
11:33
10:15
314
Emma Woldring
Arnhem
11:47
10:18
315
Sientje van Bennekom
Arnhem
27:17
10:25
316
Zoë Aartsen
Arnhem
10:51
10:26
317
Minke Haveman
pieter brueghelschoo
12:02
10:33
318
Nora Kranendonk
pieter brueghelschoo
11:28
10:41
319
Veerle Kronenburg
pieter brueghelschoo
12:17
10:49
320
Suzi van den Akker
Arnhem
12:01
10:55
321
Minre Pil
Pieter Brueghelschoo
12:14
11:09
322
Indy Kuiper
Arnhemse Montessori
12:13
11:16
323
Faye Naudin ten Cate
Arnhemse Montessori
13:11
11:59
324
Lola Jonker
Pieter Brueghelschoo
13:25
12:56
325
Aimee Vegt Smith
Arnhemse Montessori
13:56
13:15
326
Lieke van den Steen
Nederland
24:34
22:03
J-10, 1 KM JEUGD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tijn Baumann
Driel
4:11
4:11
2
Marc van Burgel
Nieuwegein
4:27
4:27
3
Julian de Vries
Nijmegen
4:33
4:29
4
Joren Hengeveld
Arnhem
4:32
4:30
5
Konrad Muller
Nijmegen
4:36
4:31
6
Daan Hulshof
Apeldoorn
4:34
4:32
7
Pjotr Lansink
Ciko '66
4:39
4:37
8
Laas Scholvinck
Pieter Brueghelschoo
4:42
4:39
9
Benjamin te Wierik
Nijmegen
4:40
4:39
10
Niels Hovens
Pieter Brueghelschoo
4:51
4:46
11
Pjotr Otten
Arnhem
4:47
4:47
12
Dani Suparmono
GAC Hilversum
4:53
4:52
13
Adam Ulrich
Arnhem
5:01
4:54
14
Rik Albers
Gazelle
4:55
4:54
15
Tijmen Rosendaal
Arnhem
5:02
4:55
16
Koen van Huet
Duiven
5:17
5:04
17
Rick Tiecken
pieter brueghelschoo
5:11
5:05
18
William Murray
Pieter Brueghelschoo
5:20
5:10
19
Joas Boering
Gazelle
5:21
5:11
20
Nord Koster
Arnhemse Montessori
5:37
5:11
21
Sybren Kempers
Ciko '66
5:14
5:12
22
Thijs van Vliet
Arnhem
5:23
5:13
23
Robbie van der Linden
Gazelle
5:22
5:13
24
Niels Damme Van
Pieter Brueghelschoo
5:23
5:14
25
Tim Teeuwes
Arnhem
5:27
5:16
26
Bart Driemen Van
Pieter Brueghelschoo
5:17
5:16
27
Pablo Boegveld
Pieter Brueghelschoo
5:18
5:17
28
Rens Gramser
Arnhem
5:28
5:17
29
Joppe Messchendorp
Jan Ligthartschool
5:19
5:17
30
Sem Krosse
Jan Ligthartschool
5:18
5:17
31
Pelle Molster
Pieter Brueghelschoo
5:28
5:17
32
Joris Zoomers
Jan Ligthartschool
5:32
5:19
33
Luuk Albers
Gazelle
5:30
5:21
34
Joost Alberts
pieter brueghelschoo
5:25
5:22
35
Ergyun Niyazy
Het Mozaiek
5:25
5:22
36
Joris Meeldijk
Pieter Brueghelschoo
5:25
5:23
37
Deedee Budel
Ciko '66
5:47
5:24
38
Ayuub Saadis
Het Mozaiek
5:31
5:24
39
Tristan Hofs
Velp Gld
5:30
5:27
40
Niek van Huet
Duiven
5:47
5:28
41
Felix Hasper
Pieter Brueghelschoo
5:37
5:29
42
Siep Steenstra
Jan Ligthartschool
5:30
5:30
43
Duco Brongersma
Pieter Brueghelschoo
6:54
5:31
44
Bram Farber
Arnhemse Montessori
5:38
5:31
45
Freek Holverda
De Groene Ring
5:53
5:33
46
Hugo Beckers
Arnhem
5:36
5:33
47
Jens Vlemingh
Pieter Brueghelschoo
6:05
5:34
48
Figo Ausems
Pieter Brueghelschoo
5:41
5:34
49
Bink Mulder
pieter brueghelschoo
5:39
5:35
50
Mats Heerens
Arnhem
6:02
5:38
51
Abel van Schaik
Wageningen
6:02
5:38
52
Gijs van Lunenburg
pieter brueghelschoo
5:39
5:38
53
Serge Arentsen
Blinkertschool
5:49
5:40
54
Job Aerts
Jan Ligthartschool
6:31
5:43
55
Jelte Zwager
Duiven
5:53
5:43
56
Chris Pfeiffer
Arnhemse Montessori
5:50
5:44
57
Silas Otten
Arnhem
5:44
5:44
58
Floris Gommer
Arnhemse Montessori
5:51
5:45
59
Rens Hulsen
Pieter Brueghelschoo
6:06
5:47
60
Max Pausma
pieter brueghelschoo
6:17
5:48
61
Faber Britsra
Arnhem
5:58
5:48
62
Thijn Meijerink
De Groene Ring
6:07
5:48
63
Sverre Hofs
Velp Gld
6:43
5:49
64
Nathan Van Helvoirt
Arnhemse Montessori
5:56
5:49
65
Alexander Konings
Arnhem
6:07
5:52
66
Jasper Hartgers
emmausschool
5:55
5:53
67
Rowdy Aartsen
pieter brueghelschoo
5:57
5:53
68
Julius Paesch
pieter brueghelschoo
5:58
5:53
69
Levi van de Wetering
Arnhem
6:53
5:53
70
Floris Bokx
Pieter Brueghelschoo
6:11
5:54
71
Storm Geerdink
emmausschool
5:57
5:55
72
Tijn Janssen
Duiven
6:13
5:55
73
Tom Schuren
Arnhem
6:01
5:55
74
Daniël Hissink
Velp Gld
6:04
5:55
75
Thijs Messchendorp
Pallas '67
6:09
5:56
76
Adriaan Tangelder
Arnhemse Montessori
6:22
5:56
77
Rody Beumer
Arnhem
7:20
5:57
78
Jasper Hoogakker
Zetten
6:32
5:57
79
Jorn Meijerink
De Groene Ring
6:16
5:58
80
Sem van de Kracht
Arnhemse Montessori
6:04
5:58
81
Bob Lipsch
pieter brueghelschoo
6:18
6:05
82
Floris van den Bogaart
Arnhem
6:10
6:05
83
Sebastiaan Hengst
pieter brueghelschoo
6:10
6:05
84
Mees Smit
emmausschool
6:10
6:06
85
Jostein Mulles
Nijmegen
6:12
6:07
86
Yassine El Boughari
Het Mozaiek
6:09
6:07
87
Gijs Regteren Van
Pieter Brueghelschoo
6:14
6:07
88
Martijn van de Braak
emmausschool
6:11
6:08
89
Nout Wittenbols
Arnhemse Montessori
6:58
6:08
90
Joep de Weerd
pieter brueghelschoo
7:24
6:08
91
Kees Roddenhof
Arnhemse Montessori
6:31
6:09
92
Murat Demir
Het Mozaiek
6:14
6:09
93
Jaiden Mathijssen
Gazelle
6:22
6:09
94
Jasper Krijns
Pieter Brueghelschoo
6:21
6:10
95
Imme De Boer
Arnhemse Montessori
7:06
6:11
96
Benjamin Poortinga
Pieter de Jong Schoo
6:30
6:11
97
Jorrit Hellewaard
De Groene Ring
6:28
6:12
98
Mik Dekkers
Jan Ligthartschool
6:14
6:12
99
Yvo van den IJssel
Duiven
6:34
6:14
100
Tom Rozendal
Gazelle
6:46
6:15
101
Ahmed Jimale
Het Mozaiek
6:21
6:15
102
Tijmen Zwager
Duiven
7:32
6:17
103
Hawjar Hussein
Het Mozaiek
6:27
6:17
104
Jelle Tomassen
Jan Ligthartschool
7:06
6:19
105
Max Konings
Pieter Brueghelschoo
6:31
6:20
106
Thijs Lambrechts
Jan Ligthartschool
6:48
6:21
107
Adam van de Meent
Arnhem
6:34
6:22
108
Joshua Otten
Arnhem
6:25
6:24
109
Daan van der Meeren
pieter brueghelschoo
7:27
6:24
110
Mees vd Donk
pieter brueghelschoo
6:52
6:25
111
David Wander
pieter brueghelschoo
7:49
6:26
112
Lyor Teerlink
Gazelle
6:31
6:27
113
Reinier Dijksma
Ede Gld
6:44
6:29
114
Robin Sunter
Arnhemse Montessori
7:25
6:29
115
Thijs Bouman
Gazelle
6:41
6:30
116
Kasper van Leeuwen
Malden
7:24
6:31
117
Tide Al
pieter brueghelschoo
7:35
6:33
118
Bart van Daele
Arnhem
6:45
6:34
119
Lukas Stinissen
De Groene Ring
6:34
6:34
120
Sybren Kuster
Pieter Brueghelschoo
7:38
6:35
121
Chris van de Kamp
Arnhem
7:52
6:35
122
Rik Kuiperi
Arnhem
6:42
6:36
123
Daan Teeuwes
Arnhem
7:43
6:36
124
Stijn Hovens
Pieter Brueghelschoo
6:54
6:36
125
Karel van der Poel
Jan Ligthartschool
6:38
6:36
126
Ties van Diermen
pieter brueghelschoo
7:12
6:37
127
Osman Becerikli
Het Mozaiek
6:40
6:37
128
Floris Wolters
Pieter Brueghelschoo
7:11
6:38
129
Jonas Waanders
Arnhemse Montessori
7:20
6:38
130
Gijs van Gogh
Oosterbeek
7:22
6:39
131
Micka Koops
Arnhem
6:40
6:39
132
Rens Braat
Gazelle
6:48
6:40
133
Max Straatemeijer
Pieter Brueghelschoo
6:55
6:40
134
Tommy Keijzer De
Pieter Brueghelschoo
8:04
6:40
135
Dino Wouters vd Oudenw
Gazelle
6:45
6:41
136
Phoebe Nijzink
Arnhem
6:58
6:41
137
Oeker Brongersma
Pieter Brueghelschoo
8:06
6:42
138
Olivier Kole
Arnhemse Montessori
7:46
6:43
139
Julian Bouwman
Gazelle
6:53
6:43
140
Jay Detmers
Pieter de Jong Schoo
7:05
6:44
141
Lex Karlas
Gazelle
6:56
6:45
142
Finn Sondaar
pieter brueghelschoo
7:30
6:46
143
Douwe Kesting
Pieter Brueghelschoo
7:11
6:47
144
Tim Leij Vd
Pieter Brueghelschoo
7:11
6:47
145
Startnummer 1844
6:49
146
Thijs Mietes
Pieter Brueghelschoo
6:53
6:49
147
Roderick Heijmen
Arnhemse Montessori
7:40
6:49
148
Eva Bruggemans
Arnhem
7:07
6:50
149
Niels Messchendorp
Renkum
7:04
6:51
150
Luca Casagni
Arnhemse Montessori
7:47
6:52
151
Tim van der Linden
Gazelle
7:00
6:52
152
Til Ballerstedt
Pieter Brueghelschoo
7:09
6:52
153
Jelle de Jong
emmausschool
7:21
6:52
154
Senne Henderson
Arnhem
7:26
6:53
155
Hidde de Jong
Arnhem
7:27
6:53
156
Cassidy Duru
Gazelle
6:58
6:54
157
Luteijn Deemter
Pieter Brueghelschoo
7:03
6:54
158
Abel Schamp
Gazelle
8:06
6:55
159
Sytze Kaarsemaker
pieter brueghelschoo
7:04
6:56
160
Thomas Stinissen
De Groene Ring
7:04
6:57
161
Niels Lant
Pieter Brueghelschoo
7:04
6:57
162
Thyge Welsink
Pieter Brueghelschoo
7:26
6:59
163
Tijn Prinsen
Pieter Brueghelschoo
8:12
6:59
164
Jits Kastein
Pieter Brueghelschoo
8:13
7:00
165
Huub van Barneveld
Arnhem
7:13
7:00
166
Fabian van de Broek
Velp Gld
7:27
7:02
167
Jim Kolthof
Gazelle
7:04
7:03
168
Marlon Sluiter
Jan Ligthartschool
7:23
7:03
169
Arne Bastiaansen
Pieter Brueghelschoo
7:31
7:04
170
Bilal Azdidi
Het Mozaiek
7:06
7:04
171
Ruben Kaspers
pieter brueghelschoo
7:36
7:05
172
Bruce van den Esschert
Jan Ligthartschool
7:12
7:05
173
Gharib Faez
Het Mozaiek
7:08
7:05
174
Nolan Visser
Zevenaar
7:48
7:05
175
Darryl Aartsen
pieter brueghelschoo
7:23
7:06
176
Broes Keen
Pieter Brueghelschoo
7:29
7:07
177
Lude Britstra
Pieter Brueghelschoo
7:28
7:08
178
Theodoor te Bokkel
Arnhem
7:31
7:08
179
Dean Burgzorg
Gazelle
7:18
7:09
180
Mubasher Gwahsi
Het Mozaiek
7:13
7:09
181
Lasse Manders
De Groene Ring
8:28
7:09
182
Florian Hunnik Vd
Pieter Brueghelschoo
7:24
7:09
183
Neil Visser
Zevenaar
7:53
7:11
184
Luuk Donders
Arnhem
7:55
7:12
185
Noah Overman
Arnhem
7:27
7:13
186
Lieven Olde Rikkert
Arnhem
8:05
7:14
187
Ruben Julian Prins
Arnhem
7:29
7:16
188
Mitch Van der Graaf
Pieter de Jong Schoo
7:36
7:16
189
Pim de Weerd
pieter brueghelschoo
8:34
7:18
190
Jessy Kolkman
Arnhem
7:20
7:18
191
Olaf Driessen
Jan Ligthartschool
7:48
7:19
192
Rein Geerdink
emmausschool
7:41
7:19
193
Ties Reukers
pieter brueghelschoo
8:42
7:20
194
Luca Kuijvenhoven
De Groene Ring
8:41
7:20
195
Morten van Berkel
De Groene Ring
8:39
7:20
196
Wim Zonnenberg
Westervoort
8:09
7:21
197
Nikai van Hensbergen
emmausschool
7:25
7:21
198
Bas Beekhuis
emmausschool
7:22
7:21
199
Tabe Klaassen
Arnhem
7:54
7:24
200
Dani Van den Born
Pieter de Jong Schoo
7:44
7:24
201
Fabio Storm
Arnhemse Montessori
8:26
7:26
202
Tibbe Sijbersma
Burgemeester monchys
7:41
7:26
203
Tijn van Caulil
Arnhem
8:03
7:27
204
Simon Beverwijk
Pieter Brueghelschoo
7:30
7:27
205
Binc Brekelmans
pieter brueghelschoo
7:57
7:28
206
Tjalle de Boer
Arnhemse Montessori
8:19
7:28
207
Alex van den Berg
Duiven
8:34
7:29
208
Daan van Megen
Zetten
7:41
7:29
209
Jesse Wiegersma
Arnhemse Montessori
8:11
7:29
210
Jelle Hermsen
Pieter de Jong Schoo
8:23
7:30
211
Banyawit Bressers
Pieter de Jong Schoo
8:23
7:30
212
Kasper Wiegersma
Arnhemse Montessori
8:11
7:31
213
Sten Stupers
Gazelle
8:09
7:31
214
Job Teeuwes
Arnhem
8:40
7:32
215
Oebe de Vries
Arnhemse Montessori
7:51
7:34
216
Armand De Vries
Arnhemse Montessori
7:51
7:34
217
Willem Theunissen
emmausschool
8:04
7:34
218
Timo Walhof
pieter brueghelschoo
8:38
7:35
219
Bezad Kaamel
Het Mozaiek
7:45
7:36
220
Boris van Leeuwen
Malden
8:27
7:36
221
Maarten Stavenuiter
emmausschool
7:43
7:37
222
Mohammed Lahkim
Het Mozaiek
7:46
7:37
223
Jesper Wind
De Groene Ring
8:59
7:38
224
Joshua Burggraaf
Ede Gld
8:45
7:38
225
Thijs Kasimbeg
pieter brueghelschoo
8:35
7:42
226
Jule Versluis
De Groene Ring
9:03
7:42
227
Jesper van der Klaauw
Arnhemse Montessori
8:46
7:42
228
Boaz Ecoma Verstege
De Groene Ring
8:57
7:43
229
Jay Verheijden
Pieter de Jong Schoo
8:37
7:43
230
Quinten Verwijmeren
Elst Gld
8:34
7:46
231
Joris Heijnen
Arnhem
9:13
7:46
232
Gijs Zonnenberg
Westervoort
8:37
7:49
233
Karel Meer van Hautum
Pieter Brueghelschoo
8:25
7:49
234
Willem Koenders
Pieter de Jong Schoo
8:45
7:49
235
Joey Buurkes
Pieter de Jong Schoo
8:45
7:49
236
Sven Botterhuis
Gazelle
8:58
7:50
237
Roelof Streefkerk
Arnhem
8:00
7:51
238
Helio Hendriks
Arnhemse Montessori
8:57
7:52
239
Tijn Nijenhuis
Jan Ligthartschool
8:12
7:52
240
Siebe Boerboom
Gazelle
8:26
7:52
241
Teun Franssen
emmausschool
8:40
7:55
242
Bram Hagens
Ciko '66
8:42
7:56
243
Sietse Kruizinga
's-Gravenhage
9:08
7:56
244
Nehemia Hendriks
Pieter de Jong Schoo
8:51
7:57
245
Max Zweedijk
Gazelle
8:39
7:57
246
Sal;ah-Edine Aliyat
Het Mozaiek
8:22
8:00
247
Jules Urbanus
Pieter Brueghelschoo
8:42
8:01
248
Mika Hueting
Pieter de Jong Schoo
8:24
8:02
249
Florian Hekkers
Pieter de Jong Schoo
8:31
8:05
250
Shaam Majedi
Het Mozaiek
8:16
8:06
251
Machiel van Drunen
Arnhem
8:51
8:07
252
Tom Vink
Arnhemse Montessori
9:10
8:08
253
Soufiane Sedraoi
Burgemeester monchys
8:24
8:09
254
Niazy Khalil
Het Mozaiek
9:48
8:11
255
Xander Hartgers
emmausschool
9:30
8:12
256
Viggo Bruggemann
Pieter Brueghelschoo
9:11
8:12
257
Ruben Hartgers
emmausschool
9:31
8:12
258
Sam Samson
Burgemeester monchys
9:03
8:13
259
Mals Klarenbeek
Arnhem
9:12
8:14
260
Cas Janssen
Pieter de Jong Schoo
9:17
8:14
261
Nick Rozendal
Gazelle
8:47
8:14
262
Deniz Tekin
Burgemeester monchys
8:53
8:14
263
Stendert Boudens
Pieter Brueghelschoo
8:46
8:15
264
Matteo Veenman
Arnhemse Montessori
8:30
8:15
265
Luca Meester
Duiven
8:29
8:17
266
Taha Oost
Arnhem
9:05
8:18
267
Wouter Stavenuiter
emmausschool
8:53
8:18
268
David van der Linden
Jan Ligthartschool
9:29
8:19
269
Simon Verwijmeren
Elst Gld
9:09
8:22
270
Sabir Mouhooti
Het Mozaiek
8:43
8:22
271
Lucas Snijder
De Groene Ring
9:31
8:24
272
Rodin Roxs
Jan Ligthartschool
8:35
8:25
273
Roelof Streefkerk
Arnhem
9:30
8:26
274
Tygo Vreeburg
Burgemeester monchys
9:03
8:26
275
Lucas Wolters
Pieter Brueghelschoo
9:04
8:29
276
Thymen van der Ploeg
8:37
8:30
277
Maxim van de Weerdt
Arnhemse Montessori
11:00
8:31
278
Siem Reukers
pieter brueghelschoo
9:53
8:31
279
Lucas van der Meeren
pieter brueghelschoo
9:41
8:32
280
Faith Harle
Jan Ligthartschool
25:23
8:35
281
Boyd Smith
pieter brueghelschoo
8:50
8:36
282
Koen Verweij
pieter brueghelschoo
8:50
8:36
283
Mark van de Kamp
Arnhem
9:54
8:37
284
Timme Jonker
Arnhemse Montessori
9:41
8:40
285
Sam Leeuwen Van
Pieter Brueghelschoo
9:25
8:49
286
Stijn Van Woudenberg
Pieter de Jong Schoo
9:45
8:50
287
Cristiano Marchado
Burgemeester monchys
9:36
8:56
288
Kas Willemsen
Pieter Brueghelschoo
9:52
8:57
289
Duuk de Jong
emmausschool
9:28
9:00
290
Tristan Rijsdijk
Arnhemse Montessori
9:35
9:01
291
Macs Bijsterbosch
Arnhemse Montessori
9:37
9:03
292
Elise Bosman
Pieter Brueghelschoo
9:38
9:07
293
Jaidan van der Donk
Jan Ligthartschool
9:48
9:08
294
Stefan Emons
Arnhem
9:36
9:10
295
Tim Verhoeven
Rheden
9:57
9:11
296
Mik Overeem
Jan Ligthartschool
9:56
9:16
297
Joris Pausma
pieter brueghelschoo
10:04
9:19
298
Pieter Waddring
Arnhem
10:32
9:20
299
Bink van der Boom
Jan Ligthartschool
10:19
9:22
300
Mason Wieland
Jan Ligthartschool
10:21
9:23
301
Thijmen Oosteweeghel
emmausschool
10:16
9:32
302
Tristan van de Braak
emmausschool
9:39
9:33
303
Joris Dinnissen
Pieter de Jong Schoo
9:45
9:36
304
Thomas de Winter
emmausschool
9:46
9:39
305
Jaap van Poorten
Arnhem
10:41
9:47
306
Stan Snijder
De Groene Ring
10:14
9:47
307
Vico Meester
Duiven
10:02
9:50
308
Caio Ecoma Verstege
De Groene Ring
11:12
9:58
309
Koen Beekhuis
emmausschool
10:35
10:03
310
Lucas Streek
pieter brueghelschoo
10:58
10:09
311
Thomas van der Meulen
Duiven
11:22
10:10
312
Storm Scholten
Arnhemse Montessori
11:13
10:11
M-12, 2.5 KM JEUGD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Julia De Reuver
Jan Ligthartschool
11:31
11:29
2
Caitlin Nijzink
Pieter Brueghelschoo
11:40
11:39
3
Noor Van Regteren
Arnhemse Montessori
11:57
11:53
4
Bente Wattel
Pieter Brueghelschoo
12:10
12:04
5
Michelle Boudens
Pieter Brueghelschoo
12:12
12:09
6
Mickey Hartog Den
Pieter Brueghelschoo
12:19
12:17
7
Juliette Veerman
Pieter Brueghelschoo
12:32
12:23
8
Mette Horsch
Arnhemse Montessori
12:28
12:23
9
Miclai Roes
Beek gem Montferland
12:31
12:30
10
Sarah Jonge De
Pieter Brueghelschoo
12:44
12:37
11
Maaike Wenno
Pieter de Jong Schoo
12:44
12:38
12
Mila Dam Van
Pieter Brueghelschoo
12:52
12:44
13
Noor Caldenhoven
Jan Ligthartschool
12:54
12:52
14
Julia Wiegersma
Arnhemse Montessori
13:06
12:57
15
Lisa Van Eldik
Pieter de Jong Schoo
13:05
12:58
16
Doortje Koldeweij
Ciko '66
13:07
13:00
17
Demi Giannakopoulos
Pieter de Jong Schoo
13:12
13:06
18
Mette Geerling
Arnhem
13:10
13:07
19
Danique Pott
Velp Gld
13:17
13:12
20
Roos Van Dillen
Arnhemse Montessori
13:17
13:15
21
Rachella Pott
Velp Gld
13:20
13:16
22
Valentine Van Popta Du
Arnhemse Montessori
13:17
13:17
23
Roos van Kraaij
Arnhemse Montessori
13:21
13:19
24
Lotje Aalderink
Arnhemse Montessori
13:20
13:20
25
Julie Scholvink
Pieter Brueghelschoo
13:26
13:21
26
Robyn Pas
emmausschool
13:29
13:25
27
Xenia Giannakopoulos
Gazelle
13:39
13:36
28
Frederique Hustinx
Arnhemse Montessori
13:48
13:47
29
Zora Koops
Pieter Brueghelschoo
13:57
13:52
30
Anneroos Brand
Arnhemse Montessori
14:11
14:01
31
Puck Verhoofstad
Arnhemse Montessori
14:08
14:03
32
Eline Koster
Arnhemse Montessori
14:11
14:04
33
Aukje Joustra
Jan Ligthartschool
14:09
14:06
34
Carmen Bakker
Jan Ligthartschool
14:19
14:15
35
Hanne Messchendorp
Jan Ligthartschool
14:19
14:16
36
Lyve Driessen
Arnhemse Montessori
14:18
14:17
37
Guliz Usta
Het Mozaiek
14:24
14:24
38
Busra Kaya
Rijssen
14:35
14:33
39
Vera van Ravels
De Groene Ring
14:35
14:34
40
Eef Jansen
Arnhemse Montessori
14:42
14:37
41
Fay Broersma
Arnhemse Montessori
14:41
14:39
42
Karlijn Tangelder
Arnhemse Montessori
14:49
14:44
43
Linn Bijsterbosch
Arnhemse Montessori
14:49
14:44
44
Robin Manders
De Groene Ring
14:45
14:45
45
Kiara Janssen
Gazelle
14:49
14:46
46
Chaja Spanier
Arnhemse Montessori
14:54
14:50
47
Celine Jansen
Arnhemse Montessori
14:59
14:53
48
Lena Lichtenberg
Ciko '66
15:06
14:56
49
Lissy Van de Veerdonk
Pieter de Jong Schoo
15:07
15:00
50
Wiegertje Hoogland
Arnhemse Montessori
15:05
15:03
51
Lotte Baltus
Pieter Brueghelschoo
15:11
15:07
52
Kiara de Vries
Arnhemse Montessori
15:22
15:09
53
Kimia Atai
Gazelle
15:15
15:12
54
Anousha Mashoef
Gazelle
15:24
15:21
55
Eline Bruininge
Velp Gld
15:27
15:22
56
Larissa Kuik
Wageningen
16:25
16:18
57
Zeynep Feaz Feaz
Het Mozaiek
16:22
16:22
58
Cathelijn Fennis
Arnhemse Montessori
16:31
16:25
59
Yske Brongersma
Pieter Brueghelschoo
16:28
16:26
60
Isabel Piekema
Arnhem
16:34
16:33
61
Maud van der Wind
16:57
16:56
62
Felien Bijsterbosch
Arnhemse Montessori
17:19
17:14
63
Juul Rademaker
Arnhemse Montessori
17:24
17:18
64
Anna Gemmeke
Jan Ligthartschool
17:36
17:33
65
Chloe Van Alen
Pieter de Jong Schoo
18:00
17:53
66
Snezana Popov
Schreuderhuizen
18:50
18:10
67
Demi de Winter
Jan Ligthartschool
18:36
18:24
68
Lotte Spanier
Arnhemse Montessori
18:43
18:38
69
Emilie Straus
Arnhemse Montessori
19:12
19:02
70
Hanneke Gerver
De Groene Ring
19:50
19:49
71
Renske Brumsen
Fysiotherapie Daanen
21:07
20:16
72
Renske Matheijssen
Arnhemse Montessori
21:11
20:51
73
Roos Jongebloed
Schreuderhuizen
22:51
22:09
J-12, 2.5 KM JEUGD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tim Wandel
Oosterbeek
10:12
10:11
2
Joep Kloppers
emmausschool
10:28
10:27
3
Teun Ex
Heveadorp
10:31
10:28
4
Etienne Baars
Arnhem
10:30
10:30
5
Tarik Ahidar
Het Mozaiek
11:03
11:02
6
Daan Baumann
Driel
11:09
11:07
7
Rick Krijnen
Zetten
11:17
11:11
8
Joshua van der Poll
Jan Ligthartschool
11:16
11:12
9
Hidde Oude Elberink
Arnhemse Montessori
11:17
11:14
10
Hicham Hamdaoui
Het Mozaiek
11:15
11:15
11
Thijs Peters
Arnhem
11:19
11:18
12
Jacco Koudijs
emmausschool
11:21
11:19
13
Pieter Dijkhuizen
Arnhemse Montessori
11:24
11:21
14
Rafael Pott
Velp Gld
11:39
11:30
15
Ayoub Kaddar
Het Mozaiek
11:32
11:31
16
Wouter Steenstra
Jan Ligthartschool
11:38
11:37
17
Shaner Talabani
Het Mozaiek
11:48
11:46
18
Thijmen de Kraker
Arnhem
11:49
11:47
19
Romme Britstra
Pieter Brueghelschoo
11:57
11:53
20
Yassir El Haddad
Het Mozaiek
11:57
11:56
21
Dorus Maasland
pieter brueghelschoo
12:21
12:09
22
Rick Schuren
Arnhem
12:20
12:09
23
Ahmet Seker
Burgemeester monchys
12:21
12:15
24
Brecht Schielen
Arnhem
12:21
12:18
25
Ashraf Bouahdida
Het Mozaiek
12:21
12:20
26
Ties Peters
pieter brueghelschoo
12:33
12:23
27
Simon Beckers
Arnhem
12:30
12:23
28
Mik Grit
emmausschool
12:36
12:24
29
Thijs Diemen Van
Pieter Brueghelschoo
12:41
12:26
30
Simon Wouters
Nederland
12:53
12:44
31
Mitchell Buurkes
Pieter de Jong Schoo
12:55
12:47
32
Jasper Verspeek
pieter brueghelschoo
13:18
13:01
33
Mohamed Koubaa
Het Mozaiek
13:05
13:03
34
Felix Van de Weerdt
Arnhemse Montessori
13:10
13:06
35
Julian Kuit
pieter brueghelschoo
13:08
13:07
36
Wolle van Hattem
Jan Ligthartschool
13:14
13:07
37
Startnummer 1910
40:41
13:09
38
Lars Hermsen
Pieter de Jong Schoo
13:14
13:09
39
Sam Kupers
Huissen
13:23
13:13
40
Valentijn Oostrom Van
Pieter Brueghelschoo
13:24
13:16
41
Merijn van der Klaauw
Arnhemse Montessori
13:29
13:17
42
Naut Veltman
Arnhem
13:29
13:18
43
Jelle van Bergen
Pallas '67
13:28
13:19
44
Yoram Veltmaat
Arnhemse Montessori
13:25
13:19
45
Milo Bergsma
Jan Ligthartschool
13:29
13:22
46
Joris Lambrechts
Jan Ligthartschool
13:35
13:30
47
Ronin Hukuboen
Jan Ligthartschool
13:35
13:30
48
Martijn Ruumpol
Ciko '66
13:37
13:31
49
Wouter Willemsen
Arnhem
13:46
13:31
50
Davey Abma
Kampen
13:41
13:38
51
Cas Klappe
Jan Ligthartschool
13:45
13:39
52
Sem Rodink
Jan Ligthartschool
13:49
13:41
53
Jesse Arentsen
Blinkertschool
14:03
13:43
54
Storm Buitenhuis
Arnhem
14:06
13:46
55
Iman Ali
Het Mozaiek
13:47
13:47
56
Guus de Bruijn
pieter brueghelschoo
13:56
13:52
57
Mart Scheppers
Bennekom
14:01
13:53
58
Ibrahim Mansaray
Het Mozaiek
13:57
13:53
59
Cees Zwartkruis
pieter brueghelschoo
14:07
13:55
60
Ties Oostra
Arnhemse Montessori
14:01
13:55
61
Willem van Gemert
Arnhem
14:00
13:56
62
Jesse Damme Van
Pieter Brueghelschoo
14:04
13:56
63
Serge Jansen
Fysiotherapie Daanen
14:39
13:57
64
Quinten Kaarsemaker
pieter brueghelschoo
14:18
14:01
65
Bing Kronenburg
pieter brueghelschoo
14:03
14:01
66
Tom Norbart
Arnhemse Montessori
14:08
14:02
67
Ali Sarbachta
Het Mozaiek
14:03
14:02
68
Zeno Boerman
Jan Ligthartschool
14:10
14:05
69
Pepijn Hartgers
emmausschool
14:22
14:10
70
Efran Aydink
Pieter Brueghelschoo
14:19
14:11
71
Abel Hogenhout
Arnhemse Montessori
14:23
14:13
72
Melle Bottenheft
Arnhemse Montessori
14:17
14:14
73
Justus Straus
Arnhemse Montessori
14:18
14:15
74
Joey Budel
Arnhem
14:30
14:16
75
Sjoerd Balk
Westervoort
14:28
14:17
76
Thijmen Poortinga
Pieter de Jong Schoo
14:25
14:17
77
Cas Hoving
Warnsveld
14:35
14:24
78
Wouter Ruessink
Arnhem
14:29
14:27
79
Jochem Vullings
Arnhemse Montessori
14:58
14:40
80
Iker van der Akker
pieter brueghelschoo
15:01
14:44
81
Peter ter Steeg
Arnhem
14:52
14:47
82
Ike Van de Pol
Arnhemse Montessori
14:50
14:47
83
Beer Claassen
Arnhemse Montessori
15:03
14:50
84
Aron Boering
Gazelle
15:18
14:55
85
Kik Rademaker
Arnhemse Montessori
14:58
14:56
86
Keim Vullings
Arnhemse Montessori
15:16
15:00
87
Zerga Reina
Arnhemse Montessori
15:38
15:26
88
Stijn ter Huurne
Arnhemse Montessori
15:34
15:29
89
Wouter Gramser
Pieter Brueghelschoo
15:40
15:36
90
Jordi van Veen
Duiven
15:41
15:37
91
Stefan Jasco
De Groene Ring
15:53
15:37
92
Tom Jasco
De Groene Ring
15:57
15:39
93
Milan Brekelmans
pieter brueghelschoo
16:04
15:53
94
Maarten de Vries
Arnhemse Montessori
16:18
15:54
95
Rolf Spiering
Pieter Brueghelschoo
16:19
15:54
96
Fardin Ahmed
Het Mozaiek
16:16
16:09
97
Pjotr Hoeve
Arnhemse Montessori
16:18
16:14
98
Renzo Heek
Ede Gld
16:39
16:28
99
Raaf Lenderink
Arnhemse Montessori
17:12
16:57
100
Coco ter Steeg
Arnhem
17:11
16:58
101
Achraf Essatibi
Burgemeester monchys
17:14
17:05
102
Samed Er
Burgemeester monchys
17:13
17:07
103
Alex Rijsdijk
Arnhemse Montessori
17:25
17:16
104
Niels ter Huurne
Arnhemse Montessori
17:30
17:17
105
Stijn Van der Vorst
Burgemeester monchys
17:48
17:41
106
Finn Kerpel De
Pieter Brueghelschoo
17:57
17:41
107
Matthijs Meulendijk
pieter brueghelschoo
18:03
17:56
108
Igor de Winter
Jan Ligthartschool
18:33
18:20
109
Noud Cleeren
Fysiotherapie Daanen
18:52
18:31
110
Misha Van Brakel
Arnhemse Montessori
18:47
18:35
111
Victor Giesen
Pieter de Jong Schoo
18:53
18:43
112
Kevin van Raay
Arnhem
18:54
18:44
113
Ramses Hazeleger
Arnhemse Montessori
19:32
19:17
114
Bing Dik
Arnhemse Montessori
19:39
19:20
115
Chet Cleeren
Fysiotherapie Daanen
20:45
20:25
116
Lars Matheijssen
Arnhemse Montessori
25:15
24:58
VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jasmijn Lau
Velp Gld
18:36
18:35
2
Famke Heinst
Spijk Gld
19:40
19:38
3
Trinette Ufkes
Arnhem
20:04
20:02
4
Juul Laurijsen
Haps
20:15
20:11
5
Monique Nijkamp
Nijmegen
20:45
20:43
6
Christa Hijkoop
Nijmegen
21:51
21:15
7
Marjan van Straten
Vlaardingen
22:45
22:33
8
Jeltje Hees
Arnhem
22:58
22:47
9
Hilde Mussche
Arnhem
23:19
22:49
10
Laura Beer
Arnhem
23:03
22:52
11
Britt Rosmulder
Doornenburg
23:00
22:57
12
Margit Graven
Arnhem
24:24
23:30
13
Kim Trouerbach
Social Mile
25:14
23:57
14
Lavinia Arentsen
Arnhem
24:27
24:16
15
Milou van Teeffelen
Nijmegen
25:10
24:17
16
Emmy Koeleman
Arnhem
24:35
24:25
17
Cheryl Portier
Elst Gld
25:02
24:53
18
Floor de Vries
Leersum
25:25
25:02
19
Christiana van der Slo
Hengelo Ov
25:31
25:11
20
Maria Smit
Oosterbeek
25:28
25:22
21
Nume Groenewegen
Arnhem
25:56
25:25
22
Tirza Roor
Nijmegen
25:54
25:46
23
Marleen Raterink
Arnhem
26:49
25:59
24
Paulien van Beem van O
Ciko '66
27:15
25:59
25
Femke van 't Sant
Arnhem
27:50
25:59
26
Liesbeth Timmermans
Ciko '66
27:14
26:12
27
Dorien Bennink
's-Gravenhage
28:02
26:14
28
Natasja van Heusen
Doorn
26:33
26:21
29
Marijke Geertsema
Arnhem
27:50
26:22
30
Annemieke Riksen
Meppel
28:08
26:30
31
Joyce van der Veer
DE LOPER
27:30
26:31
32
Elske Löwik
Arnhem
27:32
26:36
33
Annemarie Mussche
Nijmegen
27:09
26:38
34
Anouk van Essen
Doetinchem
27:59
26:39
35
Jessie Reuvekamp
Loerbeek
27:52
26:46
36
Karlijn Oomens
's-Gravenhage
28:13
26:49
37
Annemieke Klein
Rotterdam
27:31
26:50
38
Dorien van den Broek
Arnhem
27:04
26:59
39
Jeanine Belger
Loerbeek
27:32
26:59
40
Marjon Geurink
Arnhem
27:34
27:01
41
Ilene Cleveringa
Heveadorp
27:38
27:04
42
Jaqueline Nass
Duiven
29:01
27:05
43
Robin Pijnappel
Arnhem
27:23
27:09
44
Ilse de Vries
Dutch Runners
28:27
27:10
45
Esther Baas
Doetinchem
28:39
27:11
46
Naomi Steenbruggen
Deventer
28:10
27:21
47
Charlene Chedildink
Arnhem
28:42
27:25
48
Suzan Willemsen
Nijmegen
27:32
27:26
49
Mirjam Schoonhoven
Ciko '66
28:52
27:26
50
Monique Boessenkool
Doetinchem
28:34
27:33
51
Sanne de Krijger
Arnhem
28:13
27:51
52
Moniek Tackenkamp
Ruurlo
29:55
27:55
53
Marieke Wiendels
Arnhem
28:26
27:55
54
Mieke Huijbers
Pallas '67
30:00
28:01
55
Renee van der Sluis
Arnhem
28:49
28:04
56
Anouk Bless
Arnhem
30:13
28:05
57
Mus Daelmans
Arnhemse Montessori
29:53
28:08
58
Lisa Verberne
Pallas '67
30:05
28:08
59
Marianne Budding
Climax
28:43
28:08
60
Marrit de Krijger
Arnhem
28:32
28:10
61
Carina Schraven
Arnhem
28:42
28:14
62
Lisa D'Hont
Ede Gld
29:33
28:16
63
Benthe van de Garde
Rozendaal
28:21
28:16
64
Wendy Quere
Arnhem
30:40
28:23
65
Laury van Winsen
Westervoort
28:38
28:25
66
Lonneke Ruesink
Doetinchem
29:55
28:26
67
Wiez Roelofs
Zaltbommel
28:53
28:29
68
Marjolein Falter
Doesburg
29:06
28:30
69
Aylin de Jong-Destanli
Zutphen
28:40
28:32
70
Yurena Garcia
Arnhem
28:43
28:33
71
Marin Kramer
Arnhem
30:36
28:42
72
Stéphanie Bruekers
Nijmegen
31:12
28:46
73
Merel Robbers
Driel
30:22
28:53
74
Terra Slof
Alphen aan den Rijn
31:37
28:58
75
Brianda Molenaars
Arnhem
31:45
28:59
76
Hanneke Weijers
Arnhem
30:24
29:01
77
Femke Schuurman
Arnhem
31:13
29:06
78
Mallory Wang
Arnhem
30:49
29:08
79
Rozanne van Beem
Arnhem
29:41
29:09
80
Sophie Berends
Amsterdam
30:53
29:10
81
Kara Schuchard
Rheden
30:50
29:10
82
Anke Dekker
Rheden
30:50
29:11
83
Liesbeth Maasland
Arnhem
31:36
29:22
84
Ilke Bultink
Gendringen
30:26
29:24
85
Debbie Teunissen
Arnhem
30:51
29:26
86
Margreet Pilon
Arnhem
31:44
29:33
87
Lucy Gosselink
Lomar Sportvilla
31:45
29:33
88
Kim Buter
DE LOPER
31:36
29:33
89
Danielle Visser
Arnhem
30:22
29:37
90
Lieke Gerritsen
Rozendaal
31:37
29:37
91
Petra Bouwman
Arnhem
30:46
29:39
92
Elize Jansen
Arnhem
31:25
29:40
93
Ellen Hendriks
Driel
30:47
29:41
94
Eva Knigge
Nijmegen
32:31
29:47
95
Nicole Thoonen
Nijmegen
32:30
29:52
96
Linda de Reus
Zevenaar
30:25
29:56
97
Irene de Leeuwerk
Elst Gld
31:40
29:56
98
Paulien Diseraad
Zutphen
32:09
29:59
99
Dorien de Keyzer
Arnhem
30:36
29:59
100
Ilona Bourgondien
Vorden
32:10
30:00
101
Lianne Verhagen
Velp Gld
31:36
30:02
102
Patricia Weijmans
Arnhem
31:42
30:05
103
Marloes de Jonge
Ciko '66
32:00
30:07
104
Mariska Weijmans
Arnhem
31:48
30:09
105
Lotte Janssen
Zevenaar
31:53
30:10
106
Emma Neijland
Arnhem
32:10
30:11
107
Charlotte Guérain
VAV
32:02
30:14
108
Maaike Onstein
Huissen
30:54
30:19
109
Maaike Arentsen
Arnhem
30:38
30:27
110
Karin Deeken-Schutten
Arnhem
33:15
30:30
111
Lisette Kamps
Arnhem
32:32
30:35
112
Monique Heins
Zevenaar
31:56
30:35
113
Willeke Hesselink
Arnhem
31:47
30:37
114
Marieke Feenstra
Arnhem
32:56
30:41
115
Luna Elena Ramos
Lomar Sportvilla
32:47
30:42
116
Tessa van de Wetering
Hedel
31:54
30:45
117
Irene Baars
Doetinchem
31:05
30:46
118
Anne van de Wiel
Wageningen
32:06
30:47
119
Floor van de Wiel
Hilversum
32:07
30:48
120
Hetty Koenhen-Cornelis
Arnhem
33:28
30:48
121
Yolanda Verhulst
Nijmegen
32:44
30:48
122
Allie Wouters
Dutch Runners
32:44
30:49
123
Anne Diet de Jong
Veenendaal
32:11
30:49
124
Sanne van Loon
Arnhem
32:11
30:50
125
Daniek Slof
Alphen aan den Rijn
33:30
30:50
126
Elke de Koning
Arnhem
33:07
30:54
127
Marjolein Lansbergen
Nederland
32:58
30:54
128
Judith Hofman
Oosterbeek
31:29
30:56
129
Laura Janssen-de Jongh
Duiven
32:20
30:56
130
Barbara Hendrikx
Elst Gld
32:38
30:58
131
Carla Hagen
Loerbeek
32:13
31:01
132
Cathaysa Garcia
Arnhem
31:11
31:01
133
Annemiek Wikkerink
Velp Gld
32:17
31:07
134
Jeanette Guérain
VAV
32:56
31:08
135
Seline Konings
Oosterbeek
34:02
31:12
136
Eline Sommers
Arnhem
32:32
31:21
137
Hanneke Weishaupt
Nederland
33:49
31:22
138
Lina Anwari
Lomar Sportvilla
33:30
31:23
139
Simone Croezen
Arnhem
32:31
31:24
140
Anne-Lotte Pas
Westervoort
32:40
31:27
141
Jet Stalpers
Arnhemse Montessori
32:50
31:42
142
Anne Reddering
Arnhemse Montessori
32:50
31:42
143
Eveline van Hemert
Arnhem
33:59
31:45
144
Bianca van Westerhuis
Ede Gld
32:21
31:57
145
Anouk Jansen
Arnhem
33:22
31:57
146
Sabine Gries
Zeddam
32:09
32:00
147
Rosalva Garcia
Arnhem
32:11
32:02
148
Leda Hilvering
Arnhem
34:31
32:14
149
Ilse Castrop
Didam
32:29
32:14
150
Lynn Debets
Utrecht
34:30
32:15
151
Wendy Bolster
Haaksbergen
32:52
32:24
152
Gaia de Waele
Arnhemse Montessori
34:57
32:26
153
Chantal Heins
Zevenaar
33:47
32:27
154
Kim Bogers
Arnhem
35:06
32:38
155
De Haan
Utrecht
35:08
32:44
156
Marriet Schutte
Ede Gld
34:22
32:47
157
Janneke Rutten
Arnhem
33:29
32:50
158
Felicia Alma
Otterlo
34:38
32:55
159
Denise van Wijnen
Otterlo
34:38
32:56
160
Esther Derksen
Nederland
35:28
33:01
161
Corrie Lalkens
Arnhem
33:39
33:06
162
Margot Nusselder
Eindhoven
35:49
33:08
163
Janneke Lensink
Arnhem
34:20
33:09
164
Julie Wester
Arnhemse Montessori
33:35
33:13
165
Margrethe van der Lugt
Arnhem
34:20
33:17
166
Lieke van Hofwegen
Renkum
35:48
33:31
167
Caroline Bles
Wageningen
35:23
33:38
168
Ruby Oostdam
Arnhem
36:11
33:38
169
Jantine Stam
Veenendaal
34:19
33:41
170
Nikki Kolks
DE LOPER
35:30
33:42
171
Jennifer Swint
Arnhem
35:30
33:46
172
Sanne van Gerrevink
Lomar Sportvilla
35:54
33:46
173
Marjoleine Brookman
Ede Gld
34:12
33:47
174
Colette van der Minne
Arnhem
36:17
33:50
175
Jorinde Segers
Doetinchem
35:37
33:54
176
Marloes Oosterbroek
Westervoort
35:12
33:58
177
Lotte Punte
Arnhemse Montessori
35:06
33:59
178
Livia Jansen
Arnhemse Montessori
35:07
33:59
179
Delphine Weiss
Arnhemse Montessori
35:05
34:00
180
Eline Muller
Arnhemse Montessori
35:05
34:01
181
Ilona Croese
Scherpenzeel Gld
34:30
34:07
182
Aniek Leenen
Leidschendam
36:49
34:16
183
Eva van de Wiel
Wageningen
35:37
34:18
184
Hanneke Luising
Arnhem
36:28
34:19
185
Maartje van Druyten
Huissen
35:36
34:19
186
Marijke van Oorspronk
Deventer
34:51
34:22
187
Linda van der Wildt
Arnhem
37:03
34:28
188
Marloes van Grevengoed
Kerkdriel
36:21
34:30
189
Linda Peppelman
Zelhem
36:24
34:30
190
Anne van der Graaf
Velp Gld
36:32
34:31
191
Sarah Alagourie
Zevenaar
36:33
34:31
192
Jonna van Lokven
Lomar Sportvilla
36:43
34:36
193
Isa Van Helvoirt
Arnhemse Montessori
36:42
34:36
194
Anna Kleinsman
Arnhemse Montessori
36:42
34:37
195
Brenda Scaroni
Velp Gld
36:34
34:44
196
Karin Kempenk-Kuiper
Zutphen
35:21
34:50
197
Simone vn de Sant
AVA '70
35:34
34:55
198
Marsha Knuiman
DORMA Nederland B.V.
37:35
35:07
199
Esmé Maätita
Nederland
36:49
35:44
200
Mirjam van Norden
Arnhem
38:04
35:45
201
Natasja Ladder
Arnhem
38:04
35:46
202
Barbara van der Brugh
Nederland
36:54
35:48
203
Renate Kock
's-Hertogenbosch
38:55
36:18
204
Faye Molenaar
Arnhem
38:08
36:32
205
Eveline Molenaar
Amsterdam
38:08
36:33
206
Cindy Kuik-Arens
Bemmel
39:07
36:41
207
Suzanne Swinkels
Arnhem
40:22
37:41
208
Carin Neerlaar
Arnhem
40:05
38:05
209
Malathi Steenbeek
Heelweg
39:40
38:09
210
Lisanne Eekman
Nijmegen
42:10
40:00
211
Ilse Schimmel
Lomar Sportvilla
40:28
40:08
212
Lieve Hertog
Arnhem
44:14
41:50
213
Charlot Jansen
Nijmegen
45:05
42:42
214
Tatiane Horacio
Arnhem
44:59
43:09
215
Margreet Janssen
Huissen
44:59
43:09
V36, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Esther Tanck
Ciko '66
21:16
21:14
2
Gerda Sollie
Groesbeek
23:58
23:19
3
Berna van Eerten
Ciko '66
23:42
23:34
4
Angelique Eghuizen
Hattem
27:27
25:08
5
Marietta van Dijk
Zevenaar
26:11
25:08
6
Liesbeth Gerritsen
De Liemers
25:41
25:10
7
Jette de Keijzer-Kempe
Arnhem
27:02
25:11
8
Mary Hermsen
Ede Gld
27:18
25:51
9
Gerbrich Koers
Arnhem
26:50
26:17
10
Hannie Geurts
Haps
27:18
26:26
11
Alda Verrheeg
Arnhem
28:29
26:32
12
Jacqueline Baar
Velp Gld
26:41
26:32
13
Alida Leeuw
Bemmel
27:52
26:39
14
Simone Span
Lomar Sportvilla
28:37
26:44
15
Annemiek de Graaf
Arnhem
28:45
26:50
16
Liesbeth Jansen
Oosterbeek
28:55
26:52
17
Annemarie Hageman
Arnhem
27:51
26:58
18
Kitty Balint
Ede Gld
28:16
26:58
19
Alies Helmink-Minkhors
Hummelo
28:59
27:04
20
Eva Dorland
Arnhem
27:39
27:04
21
Agnes Dijkstra
Ciko '66
27:56
27:04
22
Yvonne Schutten
Dieren
29:49
27:05
23
Laura Bouwmeister
Bemmel
28:25
27:12
24
Conny Sanders
Arnhem
28:53
27:17
25
Lucia Hanstede
Zoetermeer
27:37
27:22
26
Marielle van Dijk
Arnhem
28:19
27:26
27
Nanke Kreuze
Velp Gld
28:20
27:31
28
Clarinda Smit
Duiven
30:00
27:35
29
Wendy Zevenhek
Amersfoort
28:41
27:50
30
Nicolien Heetebrij
's-Gravenhage
29:18
27:51
31
Lonneke Kranendonk
Arnhem
30:11
28:00
32
Karin van den Ham
Arnhem
29:09
28:00
33
Annemiek Bruininge
Velp Gld
28:44
28:05
34
Mcm Nass
Groessen
29:50
28:07
35
Danny Jonkman
Arnhem
28:34
28:13
36
Suzanne Holewijn
Dutch Runners
29:29
28:15
37
Marion Vermeulen
Ede Gld
29:34
28:16
38
Gea Slof
Wolfheze
31:00
28:20
39
Mariken NIeuwenhuis
Arnhem
28:31
28:26
40
Judith Schuurman-Polma
Pannerden
30:48
28:27
41
Martine Liefstingh
Climax
31:03
28:29
42
Klaske van Eijk
Arnhem
28:59
28:30
43
Marike Verhage
Arnhem
29:15
28:31
44
Susan Matser
Zevenaar
30:14
28:40
45
Claudia de Pauw
Bemmel
31:14
28:48
46
Sabine Gielink
Arnhem
31:31
28:58
47
Claudia Olibet
Arnhem
31:02
29:10
48
Olga Kropman
Arnhem
30:34
29:11
49
Ilse van Mierle
Arnhem
29:57
29:11
50
Monique Hamaker
DE LOPER
30:59
29:12
51
Afke van der Werf
Ede Gld
30:59
29:15
52
Maaike van Ommen
Doetinchem
30:03
29:16
53
Leonie Hoogakker
Zetten
31:46
29:16
54
Jiska Brouwer
Arnhem
30:56
29:18
55
Monique de Kieviet
Duiven
29:43
29:19
56
Erica Schipper
Duiven
29:44
29:21
57
Amal Salhi
Deventer
30:12
29:23
58
Sandra Burggraaf
Ede Gld
29:48
29:24
59
Hanneke Janssen
Arnhem
31:54
29:24
60
Marina van Roijen
Almere
29:50
29:25
61
Sabine Dijkman
Arnhem
31:40
29:25
62
Els van Beijnhem
Arnhem
30:20
29:30
63
De Graaff
Ciko '66
31:57
29:31
64
Marijke Huikeshoven
Malden
30:00
29:34
65
Mary Ann Schoppema
Doetinchem
29:55
29:37
66
Maaike Thuis
Nederland
30:27
29:38
67
Petra van Horik
Arnhem
31:04
29:41
68
Petra Bernart
Nijmegen
32:16
29:46
69
Irma Willemsen
Zevenaar
32:07
29:51
70
Antoinette van der Kra
Oosterbeek
32:00
29:56
71
Marlise Jansen
Velp Gld
30:37
29:59
72
Harriet Dienssen
's-Gravenhage
32:33
29:59
73
Irene Rensink
Arnhem
31:06
30:00
74
Gea Bregt
Arnhem
32:21
30:02
75
Marielle de Leeuw
Tiel
32:35
30:10
76
Fenke Egging
Arnhem
30:58
30:10
77
Zubeyde Gurbuz
Arnhem
32:56
30:13
78
Thea Wijntjes
Arnhem
32:35
30:16
79
Marleen van der Sijs
Ciko '66
32:45
30:17
80
Lidia den Hartog
Zetten
32:46
30:17
81
Marieke Graven
Arnhem
31:37
30:22
82
Femke Mulders
Arnhem
31:55
30:26
83
Esther Karssens
Arnhem
31:13
30:28
84
Judith van Suijdam
De Liemers
32:19
30:28
85
Jolanda Bouwmeester
Arnhem
32:06
30:28
86
Meriam Löwik
Arnhem
31:31
30:36
87
Maartje van Gemert
Arnhem
32:56
30:41
88
Ernie Vermolen
Arnhem
33:08
30:45
89
Nathalie van Grootveld
Renswoude
31:43
30:46
90
Marjo Derksen
Huissen
32:46
30:49
91
Mia Buddingh
Doetinchem
32:21
30:50
92
Colinda Slo
Alphen aan den Rijn
33:35
30:56
93
Joke Kardol
Oosterbeek
31:32
30:57
94
Angela Flake
Arnhem
31:11
30:59
95
Jeannette Rutgers
Arnhem
33:20
31:00
96
Anja Been e v IJzendoo
Arnhem
31:45
31:01
97
Petra Lamers
Beuningen Gld
33:45
31:07
98
Marja Schuchard
De Steeg
32:48
31:08
99
Bianca Dominicus
Huissen
32:11
31:11
100
Vera Weppner
Maasbommel
31:26
31:11
101
Henny van Tellingen
Leusden
32:05
31:12
102
Pien Rammers
Utrecht
33:34
31:14
103
Loes Cornelissen
Arnhem
33:34
31:14
104
Marja Hertog
Dieren
33:35
31:17
105
Renate Harbers
Doetinchem
31:37
31:20
106
Marja van Harselaar
Beverwijk
32:01
31:21
107
Ingeborg Klein
Doorwerth
32:16
31:28
108
Lia Patist
De Meern
32:36
31:32
109
Monique Seising
Zevenaar
34:08
31:33
110
Ingrid Willemsen
Zevenaar
34:08
31:33
111
Marijke Gerritsen
Rozendaal
33:34
31:33
112
Jeannette van Schuylen
Westervoort
33:34
31:38
113
Urs Willems
Dronten
31:47
31:38
114
Linda Heemskerk
Alphen aan den Rijn
34:17
31:39
115
Marianne Pesch
Heveadorp
32:35
31:39
116
Monique van den Goorbe
Dronten
31:51
31:41
117
Daniëlle Aldus
Huissen
33:40
31:44
118
Irene Driesse
Arnhem
33:40
31:46
119
Margreet van Alphen
Nederland
33:57
31:48
120
Claudia van Empel
Arnhem
33:36
31:48
121
Monique van Schip
Arnhem
33:53
31:54
122
Petra Pijnappel
Heveadorp
32:56
32:00
123
Anne-Marie Jager
Argo
33:19
32:00
124
Astrid Albregt
Arnhem
33:38
32:00
125
Randi Slagt
Bronnegerveen
33:13
32:05
126
Caroline Gerritsen
Doetinchem
33:30
32:06
127
Claudia Tonissen
DE LOPER
34:09
32:07
128
Marike Kupers
Huissen
32:33
32:08
129
Winny Kamphuis
Bemmel
33:37
32:12
130
Margriet Wagter
Bemmel
34:40
32:20
131
Marjon Teeuwen
Bemmel
33:33
32:22
132
Monique Wielders
Tiel
34:54
32:29
133
Marga Boss
Duiven
33:50
32:34
134
Petra Willemsen
Didam
34:52
32:35
135
Francis ten Broeke
Lomar Sportvilla
33:03
32:41
136
Dominique Okatan-Verri
Arnhem
35:33
32:51
137
Angelika Peperkamp
Elst Gld
35:40
33:04
138
Bea Evers
Dieren
35:24
33:05
139
Claudia Wester
Arnhem
33:37
33:13
140
Jorien Stalpers
Oosterbeek
35:13
33:27
141
Elze Cornelissen
Huissen
36:16
33:29
142
Denise Tollenaar
Westervoort
35:18
33:31
143
Katja Kramer
Renkum
35:48
33:32
144
Hanneke van der Oest
Arnhem
35:19
33:32
145
Linda Smits
Arnhem
33:34
33:34
146
Sonja de Kinkelder
AVA '70
34:49
33:36
147
Esther Verhoeven
Zevenaar
33:53
33:39
148
Tamara Schroder
Westervoort
35:45
33:40
149
Friederike Fennis
DE LOPER
35:07
33:53
150
Cynthia Knoop
Nederland
36:22
33:56
151
Jeannette Oostrbroek
Westervoort
35:12
33:58
152
Chantal den Aantrekker
Climax
34:18
34:04
153
Bettina Polak
Ede Gld
34:18
34:04
154
Angenet Brouwer
Duiven
36:21
34:08
155
Kathink Noack
Huissen
34:42
34:09
156
Jacky Djaidoen
Arnhem
36:00
34:11
157
Mascha van Duijn
Zwolle
36:37
34:15
158
Ine Buurman
Zevenaar
36:22
34:20
159
Linda van Druyten
Huissen
35:36
34:20
160
Tatjana van Dijkhuizen
Almere
35:52
34:22
161
Carina van Velsen
Bennekom
36:59
34:24
162
Sonja Stalpers
Wageningen
35:34
34:24
163
Els van Veelen
Arnhem
36:26
34:27
164
Loes Molenaar
Ellecom
35:51
34:36
165
Joke Gabriel
Lomar Sportvilla
36:57
34:55
166
Jeannette van Eerden
DE LOPER
36:46
34:57
167
Aline Meeuwsen
DE LOPER
37:03
35:00
168
Jolanda van 't Land
Nederland
36:00
35:03
169
Nicole Schimmel
Arnhem
37:16
35:23
170
Sjan van Beusekom
Duiven
37:12
35:32
171
Carla van Herwaarden
Lomar Sportvilla
37:45
35:37
172
Jacqueline Bosch
Ede Gld
36:32
35:37
173
Sabina Geertsema
Beilen
37:06
35:51
174
Dirkje Hofman
Oosterbeek
36:48
35:59
175
Mirella de Gans
Lomar Sportvilla
38:07
36:01
176
Marjolein Paus
Arnhem
36:34
36:07
177
Anita Adema
Arnhem
38:11
36:19
178
Erna Peelen
Huissen
37:11
36:27
179
Cathelijne Roukema
Arnhem
39:30
37:04
180
Mieke van Velzen
Arnhem
38:38
37:04
181
Carmen Zwerts
Arnhem
39:12
37:08
182
Brigitte Caminada
Arnhem
38:36
37:21
183
Cariline van der Meij
Arnhem
38:25
37:39
184
Angélica Rekker
Arnhem
40:28
37:40
185
Dd Kock
Arnhem
39:57
37:48
186
Monique Meboer
DE LOPER
40:24
38:34
187
Petra van Kommer
Otterlo
41:36
39:05
188
Miranda Arends
Warnsveld
41:52
39:46
189
Duprey Veronique
Arnhem
41:00
39:55
190
Henny Schimmel
Lomar Sportvilla
40:28
40:07
191
Bernardine Kleij
Bennekom
44:55
42:23
MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wilbert van Vliet
Dreumel
16:16
16:15
2
Sem van den Eijnde
Velp Gld
17:16
17:15
3
Abdulwahid Kaya
Rijssen
17:45
17:44
4
Arjen Tomas
Wageningen
18:56
18:53
5
Tom van Beusekom
Ciko '66
19:11
19:11
6
Roy Gregoire
Ciko '66
19:19
19:17
7
Sjors Willemsen
Arnhem
19:39
19:34
8
Koen Hobelman
Nijmegen
19:47
19:44
9
Bram-Sieben Rosema
Pallas '67
20:01
19:51
10
Stefan Castrop
Zevenaar
20:07
19:53
11
Remco Wieskamp
Nijmegen
20:08
19:58
12
Scott Wilson
dumfries (GBR)
20:57
20:25
13
Thijs van Cuijk
Arnhem
20:37
20:31
14
Maarten Burggraaf
Kortenhoef
20:38
20:33
15
Sai Jansen
Arnhem
20:50
20:47
16
Jesse van Dam
Duiven
21:08
20:55
17
Raf van Oosterhout
Arnhem
21:20
21:03
18
Peter Bartelds
21:27
21:20
19
Martijn van Os
Doetinchem
21:52
21:36
20
Cas van der Rest
Utrecht
22:41
21:41
21
Martijn Everts
Amsterdam Zuidoost
23:25
21:42
22
Rob Groot Zwaaftink
Nijmegen
22:20
21:44
23
Erik Schaafsma
Arnhem
22:10
21:53
24
Julian Los
Amersfoort
22:04
21:57
25
Rens van Beek
Elst Gld
22:15
21:57
26
Thomas van Winsen
Westervoort
22:19
22:05
27
Jeff Scholze
Nijmegen
22:15
22:09
28
Jop Stöfsel
Lunteren
22:57
22:14
29
Martijn Menken
Wageningen
22:43
22:24
30
Thijs Groenewegen
Arnhem
23:01
22:31
31
Rudie te Dorsthorst
Arnhem
22:49
22:34
32
Bas Leijser
Enschede
24:59
22:36
33
Thomas van Beek
Ciko '66
22:46
22:36
34
Sebastiaan Theunissen
Duiven
22:57
22:46
35
Mike Elfferich
Arnhem
23:26
22:50
36
Imre Tannemaat
Arnhem
23:42
22:51
37
Peter Zwikker
Duiven
24:21
23:06
38
Gijs Boss
Duiven
24:32
23:07
39
Roy Hunting
Lomar Sportvilla
25:11
23:12
40
Jeffrey de Vries
Ede Gld
24:13
23:17
41
Wander Toering
Westervoort
23:46
23:30
42
Tim Elfferich
Arnhem
24:08
23:31
43
Jens Ruesink
Arnhem
25:15
23:47
44
Daan Van Kraaij
Arnhemse Montessori
23:51
23:47
45
Tom van 't Hoff
Arnhemse Montessori
23:52
23:48
46
Dion Schiebergen
Arnhem
24:27
23:49
47
Michael Pas
De Liemers
24:24
23:52
48
Hanne van Dam
Arnhem
24:37
24:03
49
Thomas van der Knaap
Arnhem
25:48
24:16
50
Rens Jansen
Arnhem
25:49
24:16
51
Denny van de Bosch
Haarsteeg
24:49
24:33
52
Tom Gerritsen
Rozendaal
26:33
24:34
53
Marcel Lammers
Velp Gld
25:02
24:46
54
Bram Haverkamp
Lomar Sportvilla
26:52
24:49
55
Thomas Frenken
Aalten
25:34
24:54
56
Fredy Staudt
Arnhem
25:54
25:27
57
David Neef
Arnhem
27:07
25:32
58
Sander Heezius
Zaltbommel
25:57
25:32
59
Jake de Waelle
Arnhem
25:47
25:43
60
Koen Van den Heuvel
Arnhemse Montessori
25:48
25:44
61
Melvin van Londen
Arnhem
28:35
25:49
62
Arwin Dorregeest
Arnhem
26:39
25:57
63
Wim Konings
Doetinchem
26:49
26:04
64
Mauro van Wunnik
Arnhem
26:23
26:19
65
Lars Schreuders
Bussum
28:56
26:20
66
Sebastiaan Terpstra
Hengelo Ov
26:44
26:24
67
Lorenzo Muller
Wijchen
27:21
26:29
68
Frank Verbeek
Nijmegen
27:13
26:37
69
Joris Deeken
Arnhem
29:25
26:41
70
Jeroen van Damme
Arnhem
27:44
26:41
71
Bort Bosschuter
Arnhem
26:54
26:49
72
Pelle Evers
emmausschool
27:57
26:51
73
Rick de Kort
Velp Gld
27:05
26:56
74
Mark Bollen
Doetinchem
27:47
27:01
75
Michiel Teunissen
Huissen
27:43
27:01
76
Lars van Hofwegen
Renkum
29:21
27:10
77
Martijn Scheffer
Arnhem
28:43
27:16
78
Rick Wolbrunk
Doesburg
27:35
27:18
79
Ferry Zweerink
Huissen
27:51
27:19
80
Jacob Palijama
Arnhem
29:35
27:20
81
Frank van Asch
Ede Gld
28:36
27:36
82
Ronny Oonk
Arnhem
28:44
27:36
83
Dennis Scholten
Arnhem
28:37
27:42
84
Roy Nijman
Westervoort
29:00
28:27
85
Thijmen Smit
emmausschool
30:26
28:57
86
Noah Rampoort
Arnhem
30:02
29:36
87
Sam Van de Pol
Arnhemse Montessori
29:46
29:41
88
Yorn van Kleij
Ede Gld
31:14
29:42
89
Frank van Herk
Arnhem
32:34
29:51
90
Pepijn van den Bogaart
Arnhem
31:48
30:18
91
Raven Hilvering
Utrecht
32:50
30:34
92
Franc Sletterink
Bennekom
32:09
31:11
93
Herre Rinia
Arnhemse Montessori
32:05
31:24
94
Martin van Turnhout
Arnhem
33:15
32:03
95
Maarten de Bruin
Arnhem
33:50
32:38
96
Tony Bijl
Arnhem
34:24
32:47
97
Yancey Baars
Arnhem
34:28
32:51
98
Flent Weiss
Arnhem
34:06
33:02
99
Moos Kreger
Arnhemse Montessori
33:06
33:02
100
Julius Stalpers
Arnhemse Montessori
35:03
33:17
101
Stephan Keuvelaar
Nijmegen
35:31
33:25
102
Jeremy Rekker
Arnhem
34:52
33:30
103
Elie Dutilh
Arnhemse Montessori
35:19
33:33
104
Colin Freriks
Arnhem
35:12
33:40
105
Robin Freriks
Ulft
36:23
33:42
106
Imme Trynes
Arnhemse Montessori
33:49
33:44
107
Tigo Swager
Hoogvliet Rotterdam
33:50
33:44
108
Sven Hakvoort
Doetinchem
38:59
36:18
109
Pieter van Klinken
's-Hertogenbosch
38:55
36:18
110
Vincent van Megen
Arnhem
38:08
36:32
111
David Blom
Laag-Soeren
44:04
41:40
M36, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Olaf Bos
Gelre
16:43
16:43
2
Arthur Schramade
Cifla
17:09
17:09
3
Daan Kers
Oosterbeek
17:15
17:14
4
Ferry Schreven
Cifla
17:50
17:50
5
Maarten Kole
Ciko '66
17:54
17:53
6
Frank Reintjes
De Liemers
18:06
18:05
7
chris
18:23
18:22
8
Dick Leseman
Ciko '66
18:37
18:35
9
Cees de Kramer
Ciko '66
18:52
18:50
10
Dries Pluimers
Velp Gld
19:24
19:22
11
Peter van de Pol
Arnhem
19:32
19:30
12
Hans Bosch
Gelre
19:59
19:38
13
Philip Kremers
Arnhem
19:49
19:46
14
Evert Dorregeest
Ciko '66
19:58
19:55
15
Bob Wonnink
Ciko '66
20:04
19:58
16
Ralph Schielen
Arnhem
20:01
19:59
17
Gideon Bouwman
Oosterbeek
20:03
20:02
18
Jan Brussen
DE LOPER
20:08
20:02
19
Maarten van Alphen
Ciko '66
20:06
20:03
20
Leendert-Jan van der E
Ciko '66
20:20
20:17
21
Rob Rosmulder
Doornenburg
20:55
20:52
22
Ruud Janssen
Arnhem
20:58
20:55
23
Paul Aartsen
Arnhem
20:58
20:56
24
Marcel Wassink
DE LOPER
21:02
20:58
25
Driss Abbassi
Ciko '66
21:38
21:00
26
Arthur van der Windt
Arnhem
21:08
21:02
27
Vincent Barink
Zelhem
21:33
21:16
28
Ben aan den Boom
Nijmegen
21:33
21:19
29
Erik Huiskamp
Arnhem
21:31
21:19
30
Rudi Bach
Didam
22:02
21:42
31
Willem Boiten
Arnhem
23:33
21:59
32
Huib Evers
De Liemers
22:31
22:22
33
Mario de Kort
Velp Gld
22:34
22:26
34
Gerard van Ballegoy
DE LOPER
22:42
22:36
35
Robert Mulders
Arnhem
24:14
22:42
36
Frank Keurntjes
Braamt
22:47
22:44
37
Vincent Spiering
Arnhem
23:07
22:54
38
Bart van Gemert
Arnhem
23:08
22:57
39
Jan Jeuken
Nijmegen Atletiek
24:39
22:58
40
Wim Tromp
Nijmegen
25:14
23:02
41
Martijn Borgardijn
Velp Gld
23:41
23:03
42
Stefan van den Holl
Arnhem
25:04
23:08
43
Patrick Rommers
Arnhem
23:48
23:40
44
Remi Wandel
Oosterbeek
24:23
23:41
45
Igor van der Valk
Nijmegen
25:53
23:45
46
Dick Hofman
Oosterbeek
24:22
24:04
47
Justus Bottenheft
Arnhem
24:11
24:08
48
Marc de Weijer
Arnhem
24:33
24:13
49
Michel van Beek
Elst Gld
24:35
24:17
50
Hans van Dijk
Zevenaar
25:19
24:17
51
Giovanni Amato
Arnhem
25:00
24:24
52
Stijn Lubbers
Doetinchem
25:59
24:26
53
Mono Suparmono
Hilversum
24:56
24:31
54
Reinder Bolt
Arnhem
25:05
24:32
55
Stefan Honkoop
Arnhem
26:14
24:34
56
Martijn Francken
Elst Gld
25:04
24:38
57
Eric-Jan van Kempen
Didam
26:12
24:50
58
Hans de Hoogt
Westervoort
25:36
24:50
59
Stefan van de Kolk
Arnhem
25:52
24:52
60
Rene Vergouwe
Ede Gld
25:52
24:59
61
Gerrit Massen
Westervoort
25:52
25:04
62
Marcel Meijer
Duiven
26:10
25:12
63
Richard de Keyzer
Arnhem
25:44
25:16
64
Gert-Jan van Dunnewold
Arnhem
26:52
25:17
65
Remy Dijksterhuis
Veenendaal
26:01
25:19
66
Wilbert de Haan
Arnhem
26:05
25:20
67
Jeroen Koudijs
Arnhem
26:11
25:26
68
Rob Poliste
Papendrecht
27:27
25:29
69
Emile Tebes
Arnhem
25:47
25:31
70
Marcel Londeman
Arnhem
26:13
25:31
71
Bas Tebes
Huissen
25:49
25:31
72
Jos Ruiter
Arnhem
25:49
25:33
73
Joris Wijnen
Arnhem
25:58
25:33
74
Ron Blom
Huissen
26:43
25:49
75
Remco 't Hart
Zevenaar
27:11
26:10
76
Leo van den Steen
Nederland
27:11
26:13
77
Martin Snijder
Oosterbeek
27:13
26:14
78
Peter Lindeman
Elst Gld
27:28
26:23
79
Luc Bouwman
Arnhem
28:39
26:25
80
Thijs Patist
De Meern
27:33
26:28
81
Luciën Visser
Wageningen
27:23
26:31
82
Richard van der Star
Ede Gld
26:49
26:31
83
Cees Broers
Westervoort
28:21
26:33
84
Wim Scheerder
Arnhem
27:28
26:35
85
Boris Rieken
Arnhem
28:44
26:37
86
Peter Holtsema
Ede Gld
28:45
26:59
87
Clemens Mol
Doesburg
27:42
27:02
88
Armand Vos
Arnhem
28:33
27:02
89
Hans Dirksen
Arnhem
28:44
27:06
90
Leo Lindeboom
Arnhem
27:51
27:11
91
Jacco van de Velden
Arnhem
29:02
27:18
92
Wim de Lange
Oosterbeek
29:35
27:21
93
Robert Sevenier
Wageningen
28:42
27:22
94
Bas Boerman
Arnhem
28:26
27:55
95
Frans van Hofwegen
Renkum
30:10
27:58
96
John Steman
Arnhem
29:19
28:07
97
Robert Jansen
Groessen
29:06
28:14
98
Ben Spitman
Oosterbeek
29:06
28:15
99
Hans Willemsen
Rheden
29:11
28:16
100
Ruud van de Garde
Rozendaal
28:21
28:17
101
Nick van den Heuvel
5
28:25
28:20
102
Jörgen Groeneveld
Arnhem
30:50
28:22
103
Gerrit van Suijdam
Lobith
30:19
28:27
104
Agustin Garcia
Arnhem
28:43
28:30
105
Bas van Oorschot
Arnhem
30:22
28:32
106
Frank Britstra
Arnhem
29:17
28:33
107
Wim Leenen
's-Gravenhage
31:16
28:40
108
Daan Tieman
ATV Venray
31:12
28:44
109
Harke Cleveringa
Heveadorp
29:45
28:46
110
Andro Mathlezer
Arnhem
29:44
28:47
111
Evert den Blanken
Ede Gld
29:47
28:48
112
Jan Kerssen
Arnhem
30:00
28:50
113
Wim Jansen
Lomar Sportvilla
30:59
28:58
114
Dennis Smit
Arnhem
30:26
28:58
115
Ferry Bergmans
De Liemers
29:34
29:02
116
Ronald Weijmans
Arnhem
30:42
29:03
117
Rogé Zwart
Arnhem
29:42
29:05
118
Chris van der Aa
De Liemers
30:17
29:08
119
Peter van Dieten
Elst Gld
29:59
29:09
120
Gerry Byrne
DORMA Nederland B.V.
31:15
29:10
121
Eddie Kolks
DE LOPER
30:57
29:10
122
Wim Klein
Doorwerth
30:02
29:17
123
John Haverkamp
Lomar Sportvilla
31:34
29:31
124
Sem Lapian
Arnhem
31:54
29:33
125
Jeffrey Rampaart
Arnhem
30:03
29:36
126
Matthias Scheffer
Arnhem
31:20
29:53
127
Wouter Oude Veldhuis
Duiven
32:12
29:54
128
Erik Diseraad
Zutphen
32:10
29:59
129
Joep van Rossum
DORMA Nederland B.V.
32:37
30:07
130
Martin van Hemert
Arnhem
31:13
30:13
131
Jurrie Beek
Velp Gld
31:29
30:15
132
Ronald Bouwmeester
Arnhem
31:50
30:16
133
Edward van den Boogaar
Arnhem
31:48
30:18
134
Jeroen Polman
Arnhem
32:49
30:24
135
Ben Hartgers
Arnhem
32:49
30:25
136
Jacco Los
Amersfoort
30:36
30:29
137
Leo Eeuwes
Huissen
33:23
30:36
138
Van Miedema
Barneveld
32:41
30:45
139
Fred van Grootveld
Renswoude
31:43
30:45
140
Robbie Peters
Arnhem
33:19
30:47
141
Michel van Dijkhuizen
Almere
32:18
30:48
142
Kees Vos
Huissen
31:16
30:48
143
S van de Sluis
Arnhem
32:28
30:49
144
Gerrit Vliem
Lunteren
32:53
30:58
145
Mark Hendrikx
Elst Gld
32:42
31:02
146
Henk van Harselaar
Dutch Runners
32:01
31:21
147
Jan Croezen
Hardenberg
32:32
31:23
148
Bastiaan Pus
Bemmel
32:40
31:28
149
Wim van Dam
Duiven
31:46
31:32
150
Theo Pijnappel
Heveadorp
32:33
31:35
151
Luc de Vries
Arnhem
33:00
31:38
152
Marco Voskuijlen
Bemmel
34:43
31:55
153
Frank aan den Boom
Zevenaar
32:44
31:56
154
Petro IJzerman
Deventer
32:30
32:00
155
Jan Scheffers
Bleiswijk
34:00
32:20
156
Frans Steine
Kalenberg
34:53
32:23
157
Thomas van der Lubbe
Arnhem
34:59
32:27
158
Edwin de Croes
Huissen
33:10
32:41
159
David Neef
Pieter Brueghelschoo
32:46
32:46
160
Harvo Nusselder
Oosterbeek
35:54
33:12
161
Marcel Buurman
Angeren
34:05
33:18
162
Ronald Peters
Zevenaar
35:03
33:29
163
Ton Haket
Aalten
34:52
33:35
164
Hans Rekker
Arnhem
34:58
33:36
165
Marcel Freriks
Arnhem
35:12
33:41
166
Luc Smeets
Arnhem
33:49
33:43
167
Peter Swager
Hoogvliet Rotterdam
33:50
33:43
168
Jos Bellers
Wijchen
36:03
34:05
169
Theo Arntz
Vorstenbosch
35:42
34:09
170
Leo van Duijn
Ede Gld
36:37
34:15
171
Cor van der Meij
Arnhem
37:32
34:41
172
Harry Paus
Arnhem
36:35
36:07
173
Berry Eggenhuis
Huissen
39:03
36:26
174
Steven Boersma
Westervoort
38:03
36:38
175
Startnummer 2294
44:57
42:25
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lucie van Genugten
Nijmegen
40:00
39:58
2
Annemieke Bloem
Arnhem
44:31
44:21
3
Heleen Goeting
Nijmegen
46:17
45:57
4
Sofie Dehouck
Arnhem
47:41
47:22
5
Renske Noordzij
Arnhem
47:39
47:30
6
Romina Sluga
Utrecht
49:00
47:43
7
Saskia Kroon
Rotterdam
48:34
48:24
8
Esther van Gorkum
Arnhem
49:29
49:03
9
Rosanne Baars
Arnhem
51:22
50:01
10
Roeline Slot
Arnhem
50:44
50:33
11
Shiela Pelkman
Zevenaar
51:29
50:46
12
Sandra Brachten
Ciko '66
53:28
52:35
13
Claudine Versteegh
Arnhem
53:34
52:45
14
Ilse Verwijmeren
Elst Gld
53:16
53:08
15
Suzanne Belleman
Heveadorp
54:34
53:54
16
Vivian van Middelaar
Amsterdam
55:16
53:54
17
Lois van den Berg
Nederland
55:55
54:27
18
Chantal Kleve
Nijmegen
55:49
54:37
19
Kundrertje Hamstra
Arnhem
56:04
54:56
20
Wieteke de Wit
Lomar Sportvilla
55:30
54:57
21
Marleen Lammers
Nijmegen
56:22
55:08
22
Linda Weerts
Nijmegen
56:29
55:26
23
Bodei Stufken
Apeldoorn
56:35
55:39
24
Barbara Kaptein
Urk
57:01
56:09
25
Anke Lenting
Nijmegen
57:09
56:37
26
Fieke Kok
Utrecht
57:15
56:40
27
Marie Tyndall
Doetinchem
57:50
57:06
28
Irma Derksen
Westervoort
58:35
57:10
29
Saskia Dollevoet
Uden
58:47
57:18
30
Manon te Vruchte
Nijmegen
58:44
57:29
31
Els Barenbrug
Nijmegen
58:49
57:33
32
Danielle Besselink
Arnhem
58:50
57:33
33
Bianca van Essen
AV '34
58:27
57:38
34
Lisette Kropff
Nijmegen
59:48
58:13
35
Lia Schepers
Almen
58:42
58:13
36
Lydian Degen
Homoet
59:14
58:18
37
Ilse Busser
Huissen
59:11
58:49
38
Else Gootjes
Arnhem
1:01:01
59:18
39
Iris Hilhorst
Amsterdam
1:00:47
59:19
40
Gwendolyn Rieken
Arnhem
1:01:29
59:58
41
Sietske Klapwijk
Arnhem
1:02:10
1:00:27
42
Loes Sanderink
Arnhem
1:01:11
1:00:31
43
Leonie Jansen
Velp Nb
1:03:01
1:02:05
44
Saskia Olthuis
Deventer
1:03:23
1:02:36
45
Liselore Rem
Velp Gld
1:05:31
1:04:21
46
Jessica Overeem
Lunteren
1:06:29
1:05:03
47
Brigitta Overeem
Lunteren
1:06:29
1:05:03
48
Lian Bos
Arnhem
1:06:52
1:05:15
49
Sabine van Eldrik
Leuth
1:06:51
1:06:14
50
Linda Zwijsen
Nijmegen
1:11:44
1:10:01
51
Lily Verbeek
Tiel
1:11:47
1:10:08
52
Astrid Olthuis
Amersfoort
1:12:35
1:11:45
V36, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Judy van den Berg
Doesburg
41:49
41:47
2
Sandra Moen
GAC Hilversum
42:39
42:38
3
Paula Fikkert
Dutch Runners
44:54
44:46
4
Elles Ruumpol
Ciko '66
46:51
46:41
5
Lisette Jacobs
DE LOPER
48:47
48:43
6
Ria Perfors
Elst Ut
50:09
50:00
7
Jolanda Zweep
Rheden
51:50
50:06
8
Parvin Asan
Arnhem
51:11
50:22
9
Lisette Dijkman
Didam
50:56
50:34
10
Conny de Soeten
Venray
51:19
50:59
11
Sabine tates-Wieland
Haalderen
51:58
51:44
12
Caroline Swanink
Loopgroep Jan Strijk
52:25
51:53
13
Marjolein Paus
Arnhem
52:17
52:07
14
Marleen Dominicus
Huissen
53:13
52:08
15
Gerrie Kurris
Ede Gld
53:27
52:51
16
Ng Bredenoord
Arnhem
54:00
53:02
17
Maud Wolf
Arnhem
53:55
53:41
18
Yvonne Meijer
Gendt
54:57
54:02
19
Bregje van Niekerk
Nederland
54:51
54:20
20
Susan de Visser
Doetinchem
54:36
54:21
21
Giselle van Ommeren
Elst Ut
54:54
54:24
22
Hanneke Schoeman
Veenendaal
54:55
54:25
23
Diana Laven
DE LOPER
55:00
54:37
24
Hetty Leijnse
Tolkamer
55:42
55:22
25
Jacqueline de Jong
Wageningen
56:54
55:22
26
Agatha Visser
Arnhem
56:27
56:15
27
Babette Jongman
Urk
57:07
56:17
28
Angelica Cuevas Suarez
Westervoort
57:34
56:33
29
Laura Schraa
Dieren
57:49
56:35
30
Karina Ras
Urk
57:27
56:36
31
Josine Schreuders
Loopgroep Jan Strijk
57:18
56:46
32
Liduine de Jong
Arnhem
58:17
56:58
33
Marieke Oostveen
Zevenaar
58:21
57:11
34
Nicole Konings
Arnhem
59:03
57:41
35
Katinka Vonk
Renkum
58:40
57:41
36
Mariette Oosterwal
Heteren
59:16
57:43
37
Petra Minkhorst
Arnhem
59:26
57:44
38
Angela Flake
Arnhem
59:31
57:51
39
Harriet van den Berg
Duiven
59:42
57:59
40
Manon Bartels
Houten
59:47
58:00
41
Desiree Wolf
Westervoort
59:27
58:26
42
Jet Schaap
Voorst gem Voorst
59:47
58:29
43
Alie Ribbink
Dieren
59:46
58:48
44
Kristine Hakobyan
Arnhem
1:00:28
58:54
45
Susan Weijman
Renkum
1:00:20
58:55
46
Jellie van der Meer
Ciko '66
59:18
59:00
47
Afra Schipper
Arnhem
1:00:37
59:01
48
Jannet van Straaten
Veenendaal
59:32
59:06
49
Joanne den Bremer
Houten
1:00:53
59:07
50
Nelly Takken
Apeldoorn
59:29
59:16
51
Carla van der Velden
Beek-Ubbergen
59:44
59:23
52
Marleen Janssen
Nijmegen
1:01:15
59:27
53
Esther van As
Arnhem
1:00:17
59:29
54
Nadine Jansen
Westervoort
1:01:04
59:45
55
Greet Visser-Schoon
Oosterbeek
1:00:14
1:00:02
56
Tamara Hagen
Elst Gld
1:01:09
1:00:12
57
Judith Tenbusch
Arnhem
1:01:50
1:00:13
58
Dorien Bosch
Zevenaar
1:01:32
1:00:28
59
Rina van der Wildt
Stampersgat
1:01:42
1:00:52
60
Wilma Berndsen
Arnhem
1:01:40
1:00:54
61
Nicolien van Druyten
Apeldoorn
1:02:15
1:00:57
62
Marjolijne Lutke Schip
Arnhem
1:02:15
1:02:01
63
Tini Janssen
Millingen aan de Rij
1:03:01
1:02:05
64
Noell van de Wetering
Arnhem
1:03:16
1:02:07
65
Mireille Nefkens
Heilig Landstichting
1:03:38
1:02:14
66
Miranda Wentink
Arnhem
1:03:11
1:02:20
67
Manon Tichelaar
Dutch Runners
1:02:52
1:02:39
68
Doreen Tolmeijer
Velp Gld
1:04:28
1:02:42
69
Francis Roseboom
Veenendaal
1:03:22
1:02:52
70
Hannie de Boer
Haalderen
1:03:51
1:02:57
71
Dorien van Gemert
Bemmel
1:04:12
1:03:27
72
Joke Oonk
Dutch Runners
1:05:43
1:03:56
73
Mariëlle Bodd
Arnhem
1:06:30
1:04:41
74
Irma Oosterhof
Zoelmond
1:06:30
1:04:48
75
Cynthia de Graaff
Oosterbeek
1:06:40
1:05:02
76
Michaele Wild
Arnhem
1:06:09
1:05:28
77
Jacqueline van Eenenaa
Weurt
1:06:39
1:06:02
78
Marjan van Ramselaar
Arnhem
1:07:26
1:06:11
79
Natasja van Beurden
Bemmel
1:08:25
1:07:38
80
Jolanda Hallers
Bennekom
1:10:06
1:08:30
81
Roos Coulier
Apeldoorn
1:13:01
1:13:01
82
Jolanda Bouwers
Apeldoorn
1:13:03
1:13:03
83
Wilma Peters-Bakker
Arnhem
1:17:50
1:17:35
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wouter Arrachart
Nijmegen Atletiek
35:00
34:59
2
Reinout Wiggers
De Liemers
35:07
35:07
3
Hidde Bekhuis
Nijmegen
35:35
35:34
4
Tim van Dongen
Arnhem
36:53
36:52
5
Koen Rutjes
Huissen
37:27
37:25
6
David Helmes
Emmerich
38:23
38:22
7
Matthijs van Scheijen
Arena Atletiek
39:10
39:08
8
Matthijs Beerepoot
Climax
40:29
40:24
9
Rick Broekmans
Cuijk
40:58
40:51
10
Fons Vaneker
Arnhem
41:21
40:51
11
Wouter Ribbink
Loopgroep Jan Strijk
41:34
41:32
12
Peter Renden
Utrecht
42:47
41:40
13
Kars Abeling
Nijmegen
42:11
42:06
14
Bas Jansen
Arnhem
43:19
42:07
15
Albert Oude Nijhuis
Utrecht
42:36
42:29
16
Paolo Modica
Arnhem
42:41
42:30
17
Steef Burghouts
Arnhem
42:47
42:35
18
Emiel Huizinga
Almen
42:45
42:43
19
Luuk Vos
Wageningen
43:34
42:43
20
Jelrik Geurz
Angeren
43:21
43:18
21
Lennart van Eekhout
Zevenaar
44:29
43:29
22
Maryn Kleingeld
's-Gravenhage
44:37
43:52
23
Jibbe Siero
Nijmegen
44:08
44:02
24
Patrick Fontijn
Ede Gld
44:45
44:15
25
Steven Zwart
Cifla
44:21
44:16
26
Michiel de Boer
Arnhem
45:44
44:24
27
Niels Geurts
Milsbeek
45:16
44:32
28
Dennis Regtop
Arnhem
45:04
44:37
29
Koen Lowenthal
Utrecht
44:59
44:51
30
Bram van Malm
Apeldoorn
45:58
45:15
31
Daan Koemans
Arnhem
46:37
45:44
32
Stan Jansen
Tilburg
46:12
46:02
33
Raphael Renjaan
Huissen
46:08
46:04
34
Marnix Kenter
Arnhem
46:51
46:16
35
Anton Nijhuis
Arnhem
47:36
46:57
36
Jeroen Huiskamp
Apeldoorn
48:27
47:06
37
Jelte de Vries
Amsterdam
47:47
47:23
38
Barry Thiele
Ulft
47:41
47:26
39
Joep Nijland
Rijssen
49:05
47:28
40
Dave Brugman
Nijmegen
49:04
47:52
41
Roel Zweden
Doetinchem
48:10
47:54
42
Koen Janssen
Huissen
48:07
48:02
43
Stefan Kosters
Zaltbommel
48:32
48:14
44
Roy Wunderink
Arnhem
49:00
48:52
45
Eddy Bergsma
Arnhem
49:14
48:56
46
Koen Tiemessen
Arnhem
50:18
49:14
47
Chiel Stiemer
Arnhemse Montessori
50:00
49:18
48
Maarten Barten
Huissen
50:10
50:05
49
Winston van Duijn
Ede Gld
51:10
50:23
50
Ivo Konsten
Arnhem
50:41
50:35
51
Remco Bosgraaf
Westervoort
51:20
50:47
52
Leon Kuik
Bemmel
52:32
51:23
53
Kasper van den Berg
Westervoort
53:05
51:50
54
Gerben de Vries
Arnhem
52:19
51:56
55
Coen Wagter
Bemmel
52:01
51:57
56
Diederik Wismans
Nijmegen
53:36
52:10
57
Roel de Haan
Zevenaar
53:21
52:20
58
Jorg de Goey
Duiven
53:39
52:26
59
Auke de Vries
Leiden
52:52
52:32
60
Ralph Nobel
Arnhem
53:06
52:36
61
Jos Boere
Eefde
53:55
53:21
62
Arthur Grutters
Zevenaar
54:24
53:44
63
Stefan Reijnders
Huissen
54:10
53:48
64
Gouke Hylkema
Apeldoorn
54:24
53:48
65
Tom Sanders
's-Hertogenbosch
55:21
53:54
66
Laurens Mooi
Arnhem
56:34
55:11
67
Wesly Bolder
Duiven
57:07
55:23
68
Jake Van Waele
Arnhemse Montessori
57:06
55:37
69
Maurice Prins
Arnhem
56:45
56:02
70
Jan de Jonge
Arnhem
57:22
56:05
71
Ayman El Hafi
Nijmegen
56:18
56:11
72
Jan-Willem Buijing
Bemmel
57:38
56:42
73
Rik Dollevoet
Millingen aan de Rij
58:48
57:17
74
Wouter Hebbink
Cuijk
58:32
58:23
75
Mike Lehnkering
Zevenaar
59:06
58:27
76
Patrick Droppert
Duiven
59:54
58:28
77
Maarten van Til
Arnhem
1:00:31
59:06
78
Pim van Beusekom
Arnhem
1:00:02
59:08
79
Andre Akkerman
Velp Gld
1:00:34
59:23
80
Rene Tamboer
Arnhem
1:01:18
59:44
81
Sander Lemmens
Nijmegen
1:02:20
1:01:45
82
Philippe Molenaar
Arnhem
1:03:24
1:02:34
83
Pieter Dijksterhuis
Apeldoorn
1:04:36
1:03:25
M36, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jay Sauer
Cifla
34:41
34:41
2
Arthur Schramade
Cifla
34:42
34:42
3
Jorik Huizinga
Loopgroep Aart Stigt
37:18
37:17
4
Melchior van de Pol
Apeldoorn
37:40
37:40
5
Richard Usher
Arnhem
37:50
37:49
6
Erik Delpeut
Ciko '66
37:53
37:52
7
Robby Ribbink
Loopgroep Jan Strijk
38:04
38:03
8
Martijn Mensink
Oosterbeek
39:15
39:14
9
Frank Spaan
Velp Gld
39:54
39:50
10
Kenneth Bouwman
Gendt
40:43
40:42
11
Paul Claassen
Arnhem
40:49
40:44
12
Herbert vd Brink
Arnhem
40:50
40:48
13
Jap Jongedijk
Amsterdam
41:09
41:06
14
Niels Jansen
De Liemers
41:38
41:35
15
Paul van Rooyen
Velp Gld
41:45
41:44
16
Paul Vinkenvleugel
Lomar Sportvilla
42:10
42:05
17
Chris Gradussen
Duiven
42:11
42:06
18
Patrick van Gurp
DAK
42:33
42:27
19
Hilbert Jonker
Driebergen-Rijsenbur
43:38
42:46
20
Frank Bod
Oosterhout Gld
42:49
42:47
21
Etienne Journee
Oosterbeek
43:20
43:10
22
Erik van Rijswijk
Ciko '66
43:50
43:15
23
Ge Oosterbroek
Westervoort
43:23
43:17
24
Jody Kevenaar
Arnhem
45:26
44:07
25
Peter van Dalen
Daventria
44:23
44:15
26
Koos Meinsma
Velp Gld
44:38
44:16
27
Marc Bijlsma
Lomar Sportvilla
44:25
44:19
28
Rob Brugman
Arnhem
45:10
44:21
29
Martijn Laan
Aalsmeer
44:27
44:22
30
Jos de Bont
Arnhem
44:35
44:24
31
Ron Boerkamp
Arnhem
45:33
44:33
32
Leon Schelfhout
Cifla
44:43
44:35
33
Erdwin Lap
Duiven
44:56
44:48
34
Michel Roes
Doetinchem
45:04
44:50
35
Jan Jongeman
Urk
45:41
44:58
36
Erwin Oldenburg
DE LOPER
45:15
45:09
37
William Groothand
Arnhem
45:22
45:09
38
Steven Franssen
Arnhem
45:27
45:10
39
Agustin Garcia
Arnhem
46:57
45:15
40
Maarten Lastdrager
Zevenaar
45:59
45:22
41
Jesse Poppema
Arnhem
45:42
45:27
42
Willem Peters
Arnhem
45:57
45:28
43
Bjorn Kloosterman
Arnhem
45:40
45:29
44
Christiaan Aagenborg
Arnhem
46:48
45:41
45
Ashish van Oosterhout
Nijmegen
46:46
45:47
46
Huib Jan Krasenberg
Wageningen
45:54
45:51
47
Marcel Hovens
Arnhem
46:28
46:00
48
Rutger Thung
Vlaardingen
46:55
46:13
49
Maurits Smakman
Bemmel
46:45
46:16
50
Taco Hanou
Zevenaar
47:00
46:22
51
Arnold Hoogakker
Zetten
47:14
46:22
52
Antoine Vermeulen
Valburg
47:26
46:32
53
Marc van Kempen
Zetten
47:26
46:33
54
Martin Voorhorst
Zwolle
47:38
46:38
55
Guido Coumans
Oosterbeek
47:06
46:43
56
Carlo Dijkman
Didam
47:25
47:03
57
Henk Leenen
Arnhem
48:07
47:04
58
Rense Wallaart
Arnhem
48:25
47:09
59
Wijnand Jacobs
Rheden
47:59
47:14
60
Bar
Rheden
47:59
47:18
61
Reinier Aartsen
Arnhem
47:37
47:21
62
Jeffrey Rampaart
Arnhem
47:39
47:29
63
Hans Theunissen
Ciko '66
47:43
47:31
64
John van Zweeden
's-Gravenhage
47:35
47:33
65
José A Elena Ramos
Lomar Sportvilla
48:08
47:33
66
Leon Otter
Rheden
48:31
47:43
67
Albert Stoter
Arnhem
48:25
47:47
68
Kees van Roozendaal
Oosterbeek
48:20
47:54
69
Jan-Willem Hamer
Hoog-Keppel
48:32
47:56
70
Alfred van Groningen
Doornenburg
49:03
47:59
71
Johan Bergsma
Huissen
48:37
48:03
72
Arjan Schuurman
Renkum
49:31
48:04
73
André Bosveld
Velp Gld
48:30
48:06
74
Egbert Jan ten Holt
Arnhem
49:46
48:06
75
Joost ter Heerdt
Zevenaar
48:53
48:14
76
Erwin Falter
Doesburg
48:54
48:19
77
Maarten van Leeuwen
Malden
48:37
48:20
78
Robert Kuik
Wageningen
48:40
48:28
79
Tom Robben
Arnhem
50:10
48:33
80
Richard Eichhorn
Bemmel
48:43
48:36
81
Henk-Jan Messchendorp
Arnhem
49:24
48:40
82
Berno Bruns
Lomar Sportvilla
49:12
48:44
83
Eric Brouwer
Rheden
49:54
48:47
84
Arno Franssen
Velp Gld
49:41
48:47
85
Peter Wijnen
Arnhem
49:57
48:49
86
Marco Schellings
Arnhem
49:03
48:57
87
Ernest Middelbeek
Velp Gld
49:25
49:07
88
Radboud Marijnissen
Arnhem
49:57
49:12
89
Björn Esselink
Elst Gld
49:43
49:13
90
Henk Tollenaar
Ede Gld
50:47
49:16
91
Erik Woldring
Arnhem
50:06
49:53
92
Gert-Jan Messchendorp
Renkum
50:46
49:57
93
Jeroen van der Weegen
Arnhem
51:22
50:01
94
Wim Zonnenberg
Westervoort
50:26
50:01
95
Blair Rawes
Arnhem
51:34
50:12
96
Hans van Eijck
Emmerich (GER)
50:36
50:16
97
Wilfred Wolf
Westervoort
51:21
50:18
98
Rob Groen
Arnhem
51:09
50:24
99
Marco Smeenk
Arnhem
50:47
50:34
100
Joost van Dongen
Zutphen
52:06
50:49
101
Ralph Welling
Velp Gld
51:16
50:51
102
Lex Stoker
Ciko '66
52:39
50:54
103
Frank Bombeeck
Tolkamer
52:11
50:58
104
Marco de Soeten
Venray
51:20
51:00
105
Maarten Woldring
Amersfoort
51:17
51:02
106
Gerrit Grolleman
Hattem
51:25
51:05
107
Martin Geessinck
Arnhem
51:37
51:12
108
Roland van Eldik
Gendt
52:19
51:14
109
Ton Sleutjes
Arnhem
51:56
51:17
110
Jaco Dijkshoorn
Steenderen
52:49
51:38
111
Martijn van Winsen
Arnhem
51:58
51:39
112
Sander Foeke
Bilthoven
52:01
51:43
113
Martin Bes
Arnhem
53:30
52:00
114
Jeroen Plaatsman
Arnhem
53:35
52:00
115
Ton van de Poll
Wageningen
52:26
52:09
116
Henri Elbertse
Deventer
52:54
52:16
117
Henk Hoogveldt
Westervoort
53:59
52:22
118
Gerard Beltman
Velp Gld
52:55
52:28
119
Jan Marten de Vries
Oegstgeest
52:57
52:33
120
Martin Laamers
Rozendaal
53:29
52:35
121
Raoul Winter
Velp Gld
53:40
52:39
122
Hans Peter Westerbeek
Velp Gld
53:02
52:41
123
Peter Gompelman
Westervoort
53:12
52:46
124
Thij Looman
Haaksbergen
53:32
53:21
125
Pieter Slootweg
Ede Gld
54:12
53:26
126
Theo Yedema
Arnhem
54:18
53:26
127
Peter Hafkamp
Arnhem
53:58
53:32
128
Willem Duthler
Arnhem
54:32
53:34
129
Norbert van Beijnum
Gelre
54:50
53:38
130
Alfred Nieuwenhuis
Apeldoorn
54:59
53:41
131
Jan Kip
Rheden
54:58
53:45
132
Wido Kelderman
Ede Gld
54:05
53:49
133
Henri Steerneman
Veenendaal
54:18
53:53
134
Patrick Hofstede
Arnhem
55:35
54:02
135
Hens Baltesen
Nijmegen
55:02
54:03
136
Patrick Ruumpol
Rheden
54:11
54:03
137
Paul van Vliet
Heilig Landstichting
55:31
54:08
138
Herman Wools
Arnhem
54:39
54:12
139
Olaf Naafs
Arnhem
55:16
54:14
140
Bernard van Dalen
Arnhem
55:16
54:14
141
Ronald Werkman
Arnhem
54:52
54:21
142
Herma Winnemuller
Arnhem
55:29
54:32
143
Arnold Jansen
Arnhem
56:05
54:37
144
Gerard Radstaat
Meerkerk
55:58
54:38
145
Willem Zweerink
Veenendaal
56:21
54:40
146
Theo Verhoeven
Westervoort
55:22
54:43
147
John van Wolfen
Arnhem
56:37
54:51
148
Michel Tijsterman
Arnhem
56:20
54:51
149
Chris Timmerman
U-Track
56:16
54:53
150
Cees Gouw
Lunteren
56:40
54:55
151
Ton Bloemzaat
Oosterbeek
55:44
55:09
152
Michiel van Straaten
Veenendaal
56:42
55:18
153
Francis Goes
Arnhem
56:57
55:24
154
Thijs Scholten
Huissen
56:28
55:25
155
Martijn Stöfsel
Lunteren
56:15
55:34
156
Marcel van den Broek
Arnhem
56:12
55:35
157
Stefan van Rossum
Amerongen
57:07
55:36
158
Jeroen van Hunnik
Arnhem
57:09
55:37
159
Rune Aresvik
Arnhem
56:25
55:38
160
Peter Dominicus
Huissen
56:45
55:39
161
Fred Jonkers
Lomar Sportvilla
56:11
55:40
162
Gerben van der Bijl
Argo
56:34
55:43
163
Martin Zoutendijk
Lomar Sportvilla
56:29
56:00
164
Evert Jan Slootweg
Bennekom
56:53
56:07
165
Jorg Geurts
Milsbeek
57:02
56:19
166
Peter van Malm
Apeldoorn
57:28
56:24
167
Eric Rietveld
Arnhem
57:32
56:26
168
Marco Botermans
Lomar Sportvilla
57:37
56:26
169
Edward Buurman
Huissen
57:34
56:28
170
Karel Kok
Social Mile
57:15
56:40
171
Theo Weiss
Duiven
57:16
56:43
172
Dico Oprel
Zutphen
57:57
56:45
173
Bart Zeggelaar
Ede Gld
58:12
56:47
174
Rudy Wolf
Beilen
57:53
56:51
175
Mario Bammens
Duiven
58:17
56:57
176
Olaf Rosendaal
Arnhem
57:51
56:59
177
Jean-Paul Kurris
Ede Gld
57:43
57:04
178
Matthieu Schepers
Atletico '73
58:15
57:06
179
Jacco Heek
Ede Gld
58:14
57:16
180
Bert Schot
VAV
58:48
57:26
181
Marcel Stam
Arnhem
59:10
57:28
182
Jos Wolters
Arnhem
58:44
57:55
183
Josca Kip
Rheden
59:08
57:55
184
John van der Heijden
DORMA Nederland B.V.
59:34
57:59
185
Daniel Aaldering
Arnhem
59:13
57:59
186
Ed Ooms
Duiven
59:45
58:01
187
Sjaak van 't Hof
Arnhem
59:18
58:16
188
León Koolen
Wageningen
59:36
58:38
189
Hans Wezendonk
Dieren
1:00:37
58:52
190
Aart van der Velden
Beek-Ubbergen
59:17
58:53
191
Frits Boterman
Lomar Sportvilla
59:39
58:58
192
Jan Otten
Nederland
1:00:15
59:01
193
Roel Ribbink
Dieren
1:00:18
59:24
194
Rudie Gorter
Arnhem
1:00:29
59:25
195
Willie Peters
Arnhem
1:00:27
59:30
196
Adri de Kort
Rheden
1:01:35
59:45
197
Jos Superata
Lomar Sportvilla
1:00:33
59:52
198
Ronny Jansen
Arnhem
1:01:20
59:54
199
Wim van Beek
Rheden
1:00:54
1:00:30
200
No Sijben
Dutch Runners
1:01:09
1:00:44
201
Martijn Middelplaats
Amerongen
1:02:31
1:01:00
202
Bern Lauriks
Arnhem
1:03:24
1:01:37
203
Albert Masselink
Lomar Sportvilla
1:02:50
1:02:09
204
Hans Huiskamp
Apeldoorn
1:03:46
1:02:25
205
Gaico Timmer
Lathum
1:04:25
1:02:45
206
Piet Dijksterhuis
Ugchelen
1:04:36
1:03:24
207
Frank Kenter
Nieuwegein
1:05:26
1:04:47
208
Han Berndsen
Eindhoven
1:08:12
1:06:43
209
Joop Buunk
Bennekom
1:09:23
1:07:47
210
Martien Verbeek
Tiel
1:11:47
1:10:08
211
Jan Hermsen
Arnhem
1:13:18
1:11:32
212
Theo Verwoert
Groesbeek
1:12:02
1:11:34
Uitslagen Runningpromotion.nl
www.uitslagen.nl
23-03-2014 00:00