Uitslagenlijst Univé Leekster Lente Loop

Leek - Zaterdag 22 maart 2014

M7-9, 670 METER MEISJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maud Visscher
Fivelstreek
2:14
2
Tiba Miran
Leek
2:20
3
Annika van der Broek
Liempde
2:25
4
Anna-Romée van der Spo
Eexterveen
2:26
5
Marit Kant
Leek
2:26
6
Iris Turksema
Lelystad
2:34
7
Nina Hummel
Feanwalden
2:37
8
Elina Bouter
Boerakker
2:56
9
Lotte Buiter
2:58
10
Anna van Leeuwen
Leek
3:31
11
Janne Tongemann
Leek
3:32
12
Féline Kuiper
Leek
3:34
13
Sanne Bouwes
Leek
3:37
14
Janneke Kunst
3:42
15
Nerena Ausma
Nuis
3:44
M1013, 1340 MT.MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evelien Kuiper
Leek
4:15
2
Marjolein Kuiper
Leek
4:22
3
Isabeau Leegwater
Tolbert
4:57
4
Maureen
Groningen
5:12
5
Elina Ettes
Groningen
5:15
6
Brecht Frensel
Akkrum
5:15
7
Chaquina Leverock
5:38
8
Ylse Borkmeijer
Akkrum
5:39
9
Sanne de Wit
Midwolde
6:34
V-17, 5.2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lois Oldhoff
Leeuwarden
20:47
20:45
2
Marit van der Schaaf
Leek
21:57
21:54
3
Yacintha Aakster
Groningen
21:59
21:56
4
Wies Kesting
Assen
22:30
22:28
5
Milou de Vies
Haren
22:48
22:45
6
Nanke van den Brink
Haren
23:36
23:33
7
Evelien Honebecke
ATC '75
24:25
24:23
8
Tjitske Weening
Surhuisterveen
25:10
25:06
9
Nienke de Vries
HAC '63
26:09
25:53
10
Eva Stienstra
Leek
26:44
26:23
11
Lianne Huisjes
Groningen Atletiek
26:48
26:27
12
Immelien Bosman
Almere '81
27:38
27:34
13
Romylie Leegwater
Tolbert
28:29
28:27
14
Brecht van de Poll
De Punt
29:37
29:33
15
Chantal Postma
Groningen
31:48
31:32
16
Lize knol
Groningen
34:21
34:09
17
Jasmijn knol
Groningen
41:27
41:15
M-17, 5.2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Djurre Hoeksema
Grolloo
17:23
17:22
2
Robin Honebecke
ATC '75
17:37
17:36
3
Ruard Smeenge
Deurze
17:43
17:42
4
Robin Wassens
Groningen Atletiek
17:54
17:53
5
Thijs Borcheld
Eelde
18:21
18:19
6
Rowan Veenhuizen
Tynaarlo
19:17
19:16
7
Jurriën Rijlaarsdam
Oosterwolde
19:46
19:42
8
Jan Oldhoff
Leeuwarden
20:42
20:40
9
Mark van Ginkel
Ten Boer
20:48
20:46
10
Thom Klein
LSV Invictus
21:45
21:42
11
Rikjan Bathoorn
Peize
22:07
22:04
12
Erik vd Heide
Zwaagwesteinde
23:55
23:53
13
Giacomo Ecca
Leek
23:59
23:56
14
Henk-Jan Schaaphok
Tolbert
25:31
25:13
15
Thimo Stroop
Leek
25:39
25:36
16
Felix de Roo
Eelderwolde
29:01
28:56
V18+, 5.2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
Appelscha
18:05
18:04
2
Jasmin Hillebrink
Groningen
18:48
18:47
3
Martine Bruinsma
Groningen
20:45
20:44
4
Mirjam Nicolai
Groningen
22:01
21:58
5
Renske de Vries
Sneek
22:12
22:10
6
Lynn van der Schaaf
Leek
22:19
22:16
7
Anje Norden
Groningen
22:22
22:19
8
Sanne Matthijsse
Tolbert
23:10
23:08
9
Margot Reinders
Groningen
23:32
23:30
10
Saskia Steenbergen
Sportcentrum Leek
23:40
23:36
11
Larissa van Essen
Zwolle
23:53
23:50
12
Els Kalis
Impala
24:42
24:38
13
Melinda de Roo
Drachten
25:43
25:42
14
Tineke de Jong
Marum
25:53
25:52
15
Gozewijn van der Zee
Zuidhorn
26:27
26:22
16
Ellis Dijkstra
Nieuw Roden
26:44
26:21
17
Thessa de Ruiter
Groningen
27:34
27:17
18
Nynke van der Kloet
Drachten
27:38
27:32
19
I. Suba
Marum
28:23
28:15
20
Sonja Bezema-Renkema
Leek
28:33
28:25
21
Charlotte Postma
Niebert
28:36
28:30
22
Inge Doddema
Oostwold gem Leek
29:14
28:52
23
Linda Drenth
Zuidhorn
29:27
29:03
24
Tiny Helmus
Oldekerk
29:54
29:47
25
Connie van Slooten
Leek
29:57
29:52
26
Bianca Poelman
Marum
29:58
29:41
27
Marieke Gorter
Oldekerk
30:01
29:55
28
Sanne Welling
Niebert
30:15
30:05
29
Renske Amesz
Roden
30:19
30:09
30
Anja de Vries
Nietap
30:32
30:22
31
Marieke Bos
Leeuwarden
30:39
30:27
32
Tamara Tuinstra
Sportcentrum Leek
31:23
31:15
33
Bonny Wendel
Leek
31:26
31:17
34
A. Dijkstra
Zevenhuizen
31:32
31:19
35
Anita Vos
Appelscha
31:34
31:29
36
Linda Timmermans
Zevenhuizen Gn
31:39
31:25
37
Jeanet Huitema
Oosterwolde
31:59
31:53
38
Gerda Claus
Oldekerk
31:59
31:49
39
Ellen ten Raa
Groningen
32:04
31:53
40
Marissa Slagter
Holwierde
32:11
31:50
41
Marry Britstra
Zevenhuizen
32:15
32:09
42
Heleen Velvis
Enumatil
32:15
32:03
43
Jenka Ruiter
Roden
32:18
32:13
44
A. Renkema
Groningen
32:32
32:24
45
Lia Strik-Koenen
Marum
32:50
32:35
46
Lidy Osinga
Sportcentrum Leek
32:59
32:54
47
Miranda Scheffer
Sportcentrum Leek
32:59
32:54
48
Gerda Rijlaarsdam
Oosterwolde
33:16
32:54
49
Gerda Wolters
Nietap
33:21
33:09
50
Maya van Es
Nieuw Roden
33:24
33:10
51
Margriet Renkema
Groningen
33:43
33:36
52
Ineke Wildeboer
Opende
33:51
33:28
53
Lucy Veenstra
Sportcentrum Leek
33:56
33:51
54
Gonnie de Wagt
Gorredijk
34:18
34:05
55
Evelien Blom
's-Hertogenbosch
34:22
34:14
56
Joriek Schipper
Grijpskerk
34:34
34:05
57
Marjan Huisjes
Leek
34:34
34:12
58
Fookie Wansbeek
Leek
34:46
34:30
59
Ella Jager
Marum
35:04
34:49
60
Hester van der Vaart
Groningen
35:05
34:47
61
Elodi Ellen
Groningen
35:07
34:57
62
Fatima Taytak
Kampen
35:21
35:06
63
Esther Alkema
Leek
35:25
35:18
64
Tineke de Vries
Oldekerk
35:26
35:19
65
Aletta Tuinstra
Sportcentrum Leek
35:52
35:43
66
Selly Steensma
Sportcentrum Leek
35:52
35:44
67
Marjolein Westerhof
Grootegast
35:53
35:37
68
Ingrid Buiter
Groningen
35:55
35:40
69
Siepy Huizinga
Oldekerk
36:38
36:27
70
Rianka Postma
Drachten
36:51
36:31
71
Anja vd Veen
Drachten
36:51
36:31
72
Carla Tulleken
Oldekerk
37:01
36:50
73
Fiona de boer
Groningen
41:28
41:15
74
Martje van der Til
Leek
41:54
41:34
75
Anita van der Til
Leek
41:54
41:34
76
Marije Bakker
Leiden
44:23
44:03
M18+, 5.2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerko Floor
Appelscha
17:14
17:12
2
Stefan Edema
Boijl
18:33
18:31
3
Geale Postma
Kollum
18:36
18:35
4
Joey hummel
Leek
19:11
19:09
5
Karst Venema
Leek
19:31
19:29
6
Erwin ten Hove
Groningen
21:10
21:00
7
Bert Ausma
Nuis
21:36
21:34
8
Andres Faber
Beilen
21:46
21:42
9
Juan Wiersma
Drachten
22:14
22:12
10
Hendrik Planting
Sportcentrum Leek
22:16
22:11
11
Lennart Velema
Garmerwolde
22:20
22:10
12
Adriaan Kesting
Assen
22:30
22:27
13
Niels de Jonge
Leek
22:32
22:29
14
Jurrien Rietveld
Groningen
22:35
22:31
15
Peter Kleine
Eelde
22:50
22:48
16
Didier van Someren
Leiderdorp
24:08
23:49
17
Jacob Kobes
Marum
24:22
24:18
18
Matthijs Wind
Groningen
24:46
24:39
19
Johan Bloemsma
Kollum
24:46
24:38
20
Arjan Alkema
Leek
24:48
24:39
21
RF Nijholt
Leek
24:51
24:45
22
Henk Feitsma
Sportcentrum Leek
24:52
24:44
23
Jelle Jacob Postma
Kollum
25:47
25:39
24
Benjamin Schot
Groningen
25:57
25:39
25
Johan Niemeijer
Groningen
26:09
25:51
26
Simon van Dijk
Loopgroep Surhuister
26:09
25:53
27
D.J. Bathoorn
Roden
26:21
26:17
28
Henk Winter
Leek
26:27
26:14
29
Wieke Louwes
Zuidhorn
26:32
26:02
30
Herman Heijs
Midwolde
27:30
27:17
31
Albert Kuil
Sportcentrum Leek
27:56
27:50
32
Eric de Wert
Oostwold gem Leek
28:03
27:33
33
Jeroen Huisma
Grootegast
28:06
27:44
34
Alwin Munnik
Foxhol
29:17
29:08
35
Ron Hartings
Leek
29:22
29:09
36
Raymond Gnodde
Groningen
29:48
29:33
37
Harry Schut
Groningen
30:05
29:46
38
Richard Blaauw
Groningen
30:31
30:29
39
Jitse de Vries
Hoogeveen
30:34
30:17
40
Jasper van Diest
Zevenhuizen
30:40
30:30
41
Harro van Delden
Haren Gn
31:10
31:05
42
Lucas Bron
Tolbert
31:24
31:11
43
henk Pater
Roden
31:25
31:11
44
Arjan Velvis
Enumatil
31:37
31:25
45
Andre Mooij
Leek
33:17
33:05
46
Dirk van Beelen
Hurdegaryp
34:39
34:16
47
Gerd Renkema
Ureterp
35:03
34:56
48
Rene Oomen
Groningen
35:38
35:24
49
Luit Reitsma
Leens
35:39
35:25
50
Roelie Hoekstra
Niehove
38:54
38:33
51
Rik Wildeboer
Opende
42:19
41:55
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefanie Bouma
Groningen
36:12
36:11
2
Anna ter Steege
Roden
41:56
41:47
3
Sjoukje Sijtsma
Burgum
45:46
45:44
4
Maaike Oosterhuis
Assen
48:54
48:26
5
Annette Koops
Groningen
49:00
48:31
6
Gea Hut
Sportcentrum Leek
49:49
49:19
7
Tjitske Kooistra
avVN
50:56
50:38
8
Wietske udding Helder
De Wilp Gn
51:13
50:42
9
Anouk Wennemars
Groningen
51:32
51:27
10
Gonda van der Ploeg
Marum
51:56
51:27
11
Gea Boetje
Roden
52:19
51:50
12
Wilja Leever
Tolbert
52:38
52:16
13
Ineke Wibbens
Loopgroep Zuidhorn
52:56
52:17
14
Esther Wietzes
Assen
53:14
53:09
15
Marieke van Duuren-Dam
Leek
53:25
53:10
16
Yvonne Kuis
Loopgroep Astrea
54:11
53:41
17
Wietske van der Meulen
Eelderwolde
54:28
54:19
18
Nynke Meijer
Loopgroep Nienoord
54:59
54:22
19
Annegreet Kuipers
Almere
55:04
54:19
20
Petra Leferink
Groningen
55:10
54:57
21
Suzanne Mol
Groningen Atletiek
55:19
54:46
22
Ellen de Jong
Boerakker
55:49
55:07
23
Edith Huisman
Roden
56:27
56:12
24
Irene v/d Velde
Groningen
57:22
57:04
25
Majorie Steendam
Roden
57:24
56:52
26
Roelanda Meinema
Leek
57:30
56:43
27
Saskia Coenraads
Haren
57:34
57:16
28
Jacqueline de Vries-Id
Leek
57:54
57:19
29
Eline Snippe
Leek
57:59
57:20
30
Jannie Reinders
AAA
58:00
57:28
31
Paulien Hingstman
Groningen
58:30
57:45
32
Marinda Pijpker
Oldehove
58:38
57:59
33
Harma Steenbergen
Delfzijl
59:09
58:32
34
Danielle Vegter
Sportcentrum Leek
59:32
58:58
35
Lena Henstra
Opende
59:34
59:01
36
Ella Frankena-Henstra
Opende
59:45
59:13
37
Anne-Marie Vroom
Loopgroep Zuidhorn
1:00:01
59:22
38
Ankie Sijbinga
Sportcentrum Leek
1:00:12
59:28
39
Joke Arends
Marum
1:00:25
1:00:18
40
Anja Pater
Nieuw-Roden
1:00:27
59:52
41
Helene Lauvenberg
Oldekerk
1:00:39
1:00:00
42
Sita Brink
Sportcentrum Leek
1:01:00
1:00:26
43
Debby Uil
Meeden
1:01:18
1:00:38
44
Anja Peters
Annen
1:01:25
1:00:41
45
Fransisca Vreeling
Siegerswoude
1:01:25
1:00:50
46
Wilma de Vries
Impala
1:02:02
1:01:27
47
Mirjam Ernst
Tolbert
1:02:11
1:01:36
48
Andrea Ellenberger
Groningen
1:02:11
1:01:24
49
Jolanda Ebbinge
Roden
1:02:14
1:01:32
50
Agnes Prins
Roden
1:02:15
1:01:32
51
Leone Huizinga
Tolbert
1:02:25
1:01:50
52
Willemien Runia
Lemmer
1:02:48
1:02:07
53
Heleen Sikkema
Leek
1:03:33
1:03:01
54
Minke Oord
Friesland
1:03:42
1:03:31
55
Tjitske Veenhuizen
Zevenhuizen
1:04:02
1:03:22
56
Regina de Jong
Harkema
1:04:46
1:04:05
57
Brigitte van der Til
Leek
1:04:56
1:04:22
58
Sandra Kamp-Wiering
Roden
1:05:06
1:04:33
59
Gjilke van Drooge
Luxwoude
1:05:36
1:04:56
60
Karina Uil-Wiering
Uithuizermeeden
1:05:49
1:05:16
61
Carolien Schophuizen
Elst
1:05:59
1:05:13
62
Susanne Plantinga
Roden
1:06:15
1:05:37
63
Marjan Cordes
Haulerwijk
1:06:26
1:05:39
64
Lineke Tepper
Zwolle
1:07:05
1:06:29
65
Carla Droogen
Surhuisterveen
1:07:23
1:06:41
66
Janny Buiten-Schuring
Zuidlaren
1:07:38
1:07:03
67
Sietske Grenzenberg
Loopgroep Surhuister
1:08:42
1:08:00
68
Anita Hut
Zevenhuizen
1:10:15
1:09:27
69
Antoinet Tinge
Zevenhuizen
1:10:29
1:09:41
70
Auktje Renkema
Oldekerk
1:12:24
1:11:44
71
Johanna Veenhuizen
Marum
1:12:24
1:11:44
72
Esther Kaandorp
Zuidhorn
1:13:01
1:12:16
73
Ineke Bos
Leek
1:16:08
1:15:36
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bert Bos
Loopgroep Nienoord
36:58
36:55
2
Dorus Wolthekker
Nietap
37:03
37:00
3
Arnoud Gils
Beilen
37:11
37:09
4
Taco de Jong
Sportcentrum Leek
37:13
37:10
5
Frank Aanstoot
Groningen
37:21
37:19
6
A Huisman
Oosterwolde Fr
39:17
39:13
7
Timon Hage
Groningen
40:55
40:24
8
Reinder Bergsma
Zuidhorn
41:04
40:36
9
Rutger Groothuis
Groningen
42:10
41:24
10
Hans Coenraads
Groningen
42:38
42:30
11
Martin Kobus
Leeuwarden
43:06
42:37
12
Eric-Jan Thalen
Groningen
43:24
42:56
13
Tim de Vries
Sportcentrum Leek
43:46
43:39
14
Jouke Posthumus
Rottevalle
43:52
43:23
15
Peter Stokje
Groningen
44:05
44:03
16
Juran van Breukelen
Roden
44:44
44:11
17
Siemen van der Meulen
Roden
45:30
45:26
18
Rudy Telkamp
Hoogezand
45:32
45:03
19
Dirk Duijn
Roderesch
45:34
45:29
20
Ivar van Harskamp
Groningen
45:52
45:06
21
Bert Kobus
Leeuwarden
46:01
45:33
22
Benno Leferink
Groningen
46:04
45:51
23
Marcel Thijssen
Coevorden
46:38
46:07
24
Martin Peters
Ter Apel
46:40
46:07
25
Tomas Dankers
's-Hertogenbosch
47:00
46:17
26
Ferry Goike
Amsterdam
47:02
46:40
27
R A Roffel
Bedum
47:28
47:03
28
Robin Scholtens
Assen
47:59
47:32
29
Quinten Geut
Groningen
48:02
47:24
30
Arjan Boer
Roden
48:22
47:45
31
Jeroen de Vries
Groningen
48:27
48:18
32
Robert Santema
Grijpskerk
48:43
48:05
33
Michaël Vredeveld
Tolbert
48:45
48:16
34
Anne Bolhuis
Lutjegast
48:46
48:01
35
Elko Knoop
Tolbert
48:48
48:13
36
EddieSchipper
Drachten
48:55
48:48
37
Jogchum Turksema
Lelystad
49:09
48:36
38
Bert Kruizinga
Grootgast
49:18
49:10
39
Michel Doornkamp
Tolbert
49:37
49:26
40
Piet Jansen
Bedum
49:42
49:04
41
Henk Nijland
Zuidlaren
49:45
49:16
42
Wietze Westerhuis
Marum
49:47
49:15
43
Gerard Postma
Groningen
49:59
49:24
44
Leo van der Pol
Groningen
51:18
50:33
45
W. Hogerwerf
Leek
51:36
51:05
46
Hylke van de Heide
Tolbert
51:36
51:10
47
Simon Wachtmeester
Leek
52:02
51:26
48
Willem Koning
Assen
52:51
52:21
49
Erik van de Belt
Slagharen
52:53
52:15
50
Lieuwe Dijkstra
Oosterwolde Fr
53:01
52:23
51
Willem van den Berg
Groningen
53:04
52:23
52
Girbe Buist
Sappemeer
53:04
52:28
53
M. van der Velde
Roden
53:26
52:53
54
Michael Mulder
Roden
53:51
53:15
55
Folkert de Vries
Kollum
54:38
54:01
56
FeddeBeijert
Ureterp
54:39
53:58
57
Max Schelwald
Leek
54:58
54:16
58
Jan Meems
Tolbert
55:25
54:50
59
Piet Kerstholt
Groningen
55:31
55:00
60
Ronald Kleinman
Leek
55:33
54:51
61
R. ter Veld
Tolbert
55:45
55:02
62
Erik Pakes
Roden
55:46
55:09
63
Erik van der Laan
Leek
56:03
55:31
64
Ronald Scheffer
Leek
56:12
55:37
65
Jevan vd Heide
Zwaagwesteinde
56:28
55:58
66
Gerard van Drooge
Luxwoude
56:37
55:57
67
Peter van der Wijk
Surhuisterveen
56:47
56:06
68
H. Menninga
Nuis
56:53
56:17
69
Lubbert Kloosterman
Zwaagwesteinde
57:12
57:01
70
Wilbert Heemstra
Groningen
57:27
56:42
71
Dries Drewes
Roden
57:29
56:56
72
Djurre vd Schaaf
Oenkerk
57:57
57:16
73
Ben Plandsoen
Leek
58:00
57:32
74
Simon Bolhuis
Lutjegast
58:14
57:29
75
Ronald van Calker
Heerenveen
58:21
57:35
76
Arthur Heemstra
Leek
58:22
57:37
77
Klaas Bronsema
Assen
58:35
58:24
78
Gerard Burema
Leek
59:09
58:31
79
Emile Sikkema
Leek
59:22
58:34
80
Jeroen Kooistra
Elst
59:23
58:36
81
Jan Willem Boersma
Midlum
59:41
58:58
82
Erik Huisman
Leek
59:53
59:10
83
Reinder Louwes
Haren Gn
1:00:10
59:34
84
Pieter Lammers
Assen
1:00:10
59:33
85
Frank Wolters
Zevenhuizen
1:00:27
59:41
86
Daan Jongsma
Loopgroep Nienoord
1:00:53
1:00:12
87
Roel de Vries
Leek
1:01:12
1:00:36
88
Rene Spelbrink
Leek
1:01:17
1:00:46
89
Anne Bos
Grootegast
1:04:59
1:04:22
90
Wim Wils
Marum
1:05:35
1:04:57
91
H. Tiekstra
Marum
1:05:45
1:05:07
92
Bjorn Jacobs
Zuidhorn
1:08:42
1:08:03
93
Marco van den Berg
Leek
1:10:56
1:10:25
94
Herman Kaandorp
Heiloo
1:13:01
1:12:17
VSEN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corien Jansen
Groningen Atletiek
1:39:51
1:39:43
2
Hanna van Loo
Hoogkarspel
1:40:19
1:39:53
3
Ryanne Meijer-Steendam
Roden
1:47:52
1:47:51
4
Sabine Bomas
Loopgroep Leeuwarden
1:51:09
1:51:05
5
Heidi Blaauw
Groningen
1:54:59
1:54:50
6
Merel Nienhuis
Oosterwolde Fr
1:55:24
1:55:17
7
Marjolein Poeder
Roden
1:55:29
1:55:28
8
Hannah Plandsoen
Groningen
2:04:32
2:04:05
9
Nicolette v Berkel
Terschelling
2:04:57
2:04:40
10
Fleur Veenstra
Woudbloem
2:06:16
2:06:06
11
Leonie Meijer
Nieuw Roden
2:07:34
2:07:08
12
Inge van den Berg
Groningen
2:07:53
2:07:30
13
Maryleen Blaauw
Midwolde
2:19:40
2:19:30
V35, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esther van Vroonhoven
Groningen Atletiek
1:33:44
1:33:41
2
Renate Kramer
Bunde
1:34:57
1:34:55
3
Elise Kool
Loppersum
1:49:11
1:49:05
4
Marjolein Kolstein
Paterswolde
1:59:07
1:58:46
5
Wemke Tuinier
Groningen
1:59:12
1:58:51
6
Aukje de Vries
Zevenhuizen Gn
1:59:17
1:59:07
7
Geeske Helmholt
Grootegast
1:59:36
1:59:21
8
Marjan de Vries
Roden
2:02:42
2:02:16
9
Dorien Helder Ottema
Tolbert
2:03:33
2:03:12
10
Jarna Lanjouw
9463 TL
2:05:34
2:05:06
11
Marianne Waterman
Artemis
2:14:19
2:13:50
V45, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Dutch Runners
1:37:01
1:36:59
2
Diane Rimann
ATC '75
1:37:30
1:37:24
3
Elly Rooda-Voogd
Loopgroep Nienoord
1:43:52
1:43:38
4
Anje van Gijssel
Woudbloem
1:51:26
1:51:15
5
Anke de Jong
Groningen
1:51:58
1:51:50
6
Sonja van de Berg
Noordwijk Zh
1:56:24
1:56:20
7
Wil Lütter-Schuiling
Loopgroep Nienoord
1:57:06
1:56:52
8
Aleid Busser
Haren Gn
1:58:44
1:58:30
9
Ingrid Alkema
Groningen
2:01:16
2:00:54
10
Tini Huisma
Loopgroep Nienoord
2:02:07
2:01:52
11
Lian de Jonge
Roden
2:03:56
2:03:37
12
Geraldien Leppers
Roden
2:04:43
2:04:23
13
Margriet Winkelman
Leek
2:09:27
2:09:00
14
Anny Ploeg
Grootegast
2:09:41
2:09:39
15
Amke Tolsma
Roden
2:09:53
2:09:20
16
Esther Plas
Appingedam
2:12:53
2:12:31
17
Els van der Vegt
Loopgroep Zuidhorn
2:17:07
2:16:50
18
Anita Vos
Loopgroep Kameleon
2:21:28
2:21:13
19
Klaske Houwer
Roden
2:29:15
2:29:08
MSEN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iwan Kamminga
1:10:07
1:10:06
2
Freek Hoolsema
Assen
1:14:24
1:14:23
3
Dries Ameling
Stedum
1:18:45
1:18:43
4
Frank Janssen
Groningen
1:20:03
1:20:01
5
Jordy Vijfschaft
Roden
1:26:59
1:26:56
6
Harm-Jan Stuut
Groningen
1:28:23
1:28:21
7
Hendrik Hoving
Eelde
1:31:03
1:30:58
8
Tristan Vlogman
Tolbert
1:31:23
1:31:18
9
Jasper Koehorst
Groningen
1:33:18
1:33:06
10
Henk Piek
Drachten
1:33:35
1:33:33
11
Gert Sluiter
Loopgroep De Drentsc
1:33:56
1:33:54
12
Erno Uitvlugt
Groningen
1:37:44
1:37:22
13
Mathijs van der Til
Leek
1:37:49
1:37:29
14
Hilbrand Abma
Groningen
1:38:11
1:37:50
15
Niels Doorten
Groningen
1:38:31
1:38:22
16
Rob Bergsma
Groningen
1:40:45
1:40:36
17
Henk Boer
Sappemeer
1:40:52
1:40:43
18
Johan Bouma
Niekerk Grootegast
1:41:12
1:41:04
19
P.H. Bouwkamp
Leek
1:41:12
1:40:51
20
Luuk Kruizinga
Aduard
1:42:56
1:42:40
21
Andre de Vries
Gerkesklooster
1:48:09
1:47:44
22
Ronald Schipper
Enumatil
1:48:21
1:48:09
23
Patrick Rubingh
Doezum
1:49:10
1:48:58
24
Jered Nuwolt
Drachten
1:50:10
1:49:56
25
Peter Salmann
Groningen
1:52:51
1:52:31
26
Frederik Beuving
Amersfoort
1:53:21
1:53:02
27
Carlo Ezinga
Marum
1:53:25
1:53:11
28
Rory Bob de Haan
Amersfoort
1:53:31
1:53:11
29
Jeroen Gerrits
Groningen
1:53:45
1:53:33
30
Martijn Bosman
Burgum
1:55:00
1:54:47
31
FP Klaver
Opeinde
1:57:23
1:56:59
32
Sape Bloemhof
Kollumerzwaag
1:58:33
1:58:05
33
Pepijn van Arkel
Eelde
1:58:50
1:58:45
34
Garmt-Jan Nijborg
Hoogezand
1:59:21
1:58:57
35
Jaap van Dekken
Marum
2:02:37
2:02:21
36
Harm-Jan Ensing
Roden
2:02:42
2:02:16
37
Frens Jan de Weerd
Hoogkerk
2:06:54
2:06:29
38
Simon Peter Bollen
Uelsen (GER)
2:10:12
2:09:57
M40, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Grietinus Reinders
AAA
1:27:52
1:27:50
2
Hans Bosman
Almere '81
1:28:33
1:28:25
3
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
1:29:55
1:29:51
4
Ties van der Laan
Oude Pekela
1:31:23
1:31:20
5
Bas van Dijk
Roden
1:33:39
1:33:28
6
Remco Riswick
Dutch Runners
1:33:42
1:33:39
7
H Grasman
Haren
1:33:51
1:33:47
8
D de Boer
Kolham
1:34:52
1:34:42
9
Richard Aalders
Sportcentrum Leek
1:37:00
1:36:47
10
Gerrit Veldthuis
Zuidlaren
1:37:19
1:37:16
11
A. van Duinen
Marum
1:37:36
1:37:29
12
Maurica Henssen
Roden
1:38:20
1:38:09
13
Bennie Wiegman
Kielwindeweer
1:39:04
1:39:02
14
Jan Van Wieren
Emmen
1:40:18
1:40:15
15
Willem Biemolt
Friesland
1:40:19
1:40:05
16
Jaap Smith
Baflo
1:40:38
1:40:23
17
Henk van Gijssel
Woudbloem
1:41:41
1:41:31
18
Jan Fokken van Gijssel
Scharmer
1:41:41
1:41:31
19
Harry Oosterhuis
Stiens
1:41:59
1:41:47
20
Bart de Groot
Leek
1:43:45
1:43:16
21
Martijn Knook
Roden
1:44:00
1:43:52
22
Eddi Ottens
Winde
1:44:22
1:44:13
23
Anne-Nico vd Vaart
Marum
1:45:01
1:44:38
24
Wouter Kuiper
Marum
1:45:26
1:45:14
25
Jan Koster
Eelde
1:48:32
1:48:25
26
Klaas Johan Roffel
Leek
1:48:39
1:48:32
27
Jan Jelle de Jong
Drachten
1:49:06
1:48:40
28
Harm Breman
Grootegast
1:49:09
1:48:57
29
Ronald Verbree
Leek
1:50:43
1:50:28
30
Wietze de Jager
Leek
1:51:00
1:50:56
31
Meine geert Alserda
Loopgroep Nienoord
1:51:25
1:51:10
32
Tonny de Jong
Loopgroep Nienoord
1:53:01
1:52:41
33
René Top
Grijpskerk
1:53:04
1:52:36
34
Joost Heizenberg
Tolbert
1:53:52
1:53:30
35
Wieger Zigterman
Tolbert
1:54:52
1:54:31
36
Kor de Boer
Marum
1:55:25
1:55:03
37
Luuk Walda
Marum
1:57:23
1:57:22
38
Sikko Koers
Tolbert
1:57:39
1:57:16
39
Bernd de Nijs
Eelderwolde
1:59:12
1:58:51
40
Arjan Leeuwrik
Roden
1:59:25
1:58:52
41
Eddy de Jong
Farmsum
2:00:10
1:59:49
42
Jan van der Tuin
Tolbert
2:00:27
1:59:59
43
Gerard Halsema
Winsum Gn
2:03:56
2:03:37
44
Arnold Blom
Marum
2:04:22
2:04:04
45
Cor Bultema
Oldekerk
2:08:34
2:08:08
46
Menko Wierenga
Tolbert
2:11:10
2:10:59
47
Chris de Roo
Loopgroep Nienoord
2:13:00
2:12:50
48
Jeroen Sikkens
Groningen
2:13:10
2:13:05
49
Alexander Kruizinga
Oostwold
2:16:23
2:16:16
M50, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naanko Drent
Heiligerlee
1:23:51
1:23:50
2
Geo van der Loo
Nieuw Roden
1:29:41
1:29:40
3
MJM Wijsman
Groningen Atletiek
1:34:38
1:34:34
4
Henry Kuipers
Bedum
1:34:55
1:34:48
5
Diemer Top
Groningen
1:34:59
1:34:55
6
Willem-Jan Wakelkamp
Zevenhuizen
1:35:00
1:34:53
7
Jan Hiemstra
ATC '75
1:35:15
1:35:08
8
Geert Kruiter
Midwolde
1:37:05
1:36:59
9
Eric Weernink
Haren Gn
1:39:13
1:39:09
10
Oeli Reitsma
Horror
1:39:15
1:39:11
11
Jacco van der Merwe
Gieten
1:41:38
1:41:31
12
Chris Buijtenhuijs
Dutch Runners
1:43:21
1:43:20
13
Jan Horenga
Loopgroep Nienoord
1:43:52
1:43:38
14
Joop Walvius
Roden
1:44:23
1:44:18
15
Henk ter Schuur
Roden
1:44:43
1:44:26
16
Ronald Stoffelsma
Norg
1:45:07
1:44:57
17
Piet Streefkerk
Boelenslaan
1:45:38
1:45:25
18
Harrie Venhuizen
Harkstede
1:46:27
1:46:15
19
C. Alberts
Groningen
1:46:49
1:46:27
20
Henk v.d Meer
Opende
1:47:32
1:47:16
21
Auke de Jong
Zuidhorn
1:49:32
1:49:16
22
Marten de Vries
Buitenpost
1:49:44
1:49:19
23
Jan-Jelle Renkema
Oldekerk
1:50:28
1:50:15
24
Bertus Kuiper
Groningen
1:50:36
1:50:17
25
Marcel Bomas
Loopgroep Leeuwarden
1:51:09
1:51:05
26
M. Hijlkema
Marum
1:51:12
1:50:54
27
Pieter van den Bosch
Loopgroep Sneek
1:52:49
1:52:45
28
Peter Beukema
Tolbert
1:52:58
1:52:35
29
Bert Wiendels
Roden
1:53:38
1:53:27
30
Gert Hammenga
Appingedam
1:53:41
1:53:21
31
Weit Roelof Hamersma
Loopgroep Nienoord
1:53:48
1:53:33
32
Roland Arts
Niebert
1:55:07
1:54:26
33
Bouke Fennema
Friesland
1:55:27
1:55:14
34
Jan Lütter
Tolbert
1:56:43
1:56:27
35
Coos Datema
Zuidhorn
1:56:50
1:56:34
36
Hans Verhoogt
Roden
1:58:22
1:57:54
37
Koos van Koldam
Farmsum
1:59:04
1:58:43
38
Rudolf Land
ATC '75
1:59:14
1:59:07
39
Wim Hummel
Hoogkerk
1:59:21
1:58:57
40
S Havinga
Thesinge
1:59:36
1:59:17
41
Geert Woltjer
Spier
2:00:22
2:00:13
42
Jeroen Moser
Roden
2:04:42
2:04:24
43
Willem Buren
Terschelling
2:04:57
2:04:41
44
Peter de Vis
Peize
2:05:11
2:04:52
45
Teus Ruitenbeek
Marum
2:05:11
2:04:53
46
Chris Slot
Zevenhuizen Gn
2:09:09
2:08:44
47
Hans de Koning
Leek
2:10:41
2:10:30
48
Harry Vijfschaft
Roden
2:10:56
2:10:39
49
A.C. Kruize
Paterwolde
2:11:27
2:11:21
50
Aat van den Berg
Loopgroep Astrea
2:12:05
2:11:36
51
Gerrit Kooistra
Tolbert
2:16:36
2:15:49
52
Theo Haitsma
Oldekerk
2:30:10
2:29:54
M60, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Olijve
Haren Gn
1:26:20
1:26:18
2
Karel Edens
Groningen
1:27:01
1:26:59
3
Jan Stolker
avVN
1:33:30
1:33:25
4
Wim Elshout
Hillegom
1:33:43
1:33:41
5
Pieter Hijlkema
Marum
1:39:28
1:39:24
6
Wietze Kuipers
Loopgroep Bedum
1:42:38
1:42:30
7
Benny Bijlsma
Marssum
1:44:47
1:44:36
8
G Borgman
Hoogezand
1:44:54
1:44:52
9
Hans de Weerd
Impala
1:44:56
1:44:49
10
Peter Wolters
Nieuw-Roden
1:45:38
1:45:20
11
Jan Adema
Groningen
1:47:17
1:47:12
12
G vd Veen
Leek
1:48:18
1:48:14
13
Joop Santema
Grijpskerk
1:48:20
1:48:16
14
Henk Kooistra
avVN
1:48:29
1:48:10
15
Klaas Kuiper
Roden
1:51:55
1:51:36
16
Wim Bouwsema
Scharmer
1:52:24
1:52:14
17
Dick Roffel
Nietap
1:53:27
1:53:22
18
Herman Euverman
Zwolle
1:53:33
1:53:20
19
Adrian Wadham
Haren Gn
1:53:37
1:53:23
20
Wim Saaltink
Groningen Atletiek
1:53:46
1:53:40
21
Johan de Lange
Munein
1:54:01
1:53:43
22
Hugo Hendriks
Groningen
1:55:00
1:54:52
23
Rolf Gerrits
Bedum
1:55:29
1:55:17
24
Over
Meppen
1:58:14
1:58:11
25
Sjaak Schipper
Groningen
2:03:54
2:03:27
26
Cees Werkhoven
Drachten
2:04:03
2:03:39
27
Harry van Elderen
Leek
2:04:36
2:04:19
28
Henk Meijer
Roden
2:07:34
2:07:08
29
Gjalt Broers
Hoogeveen
2:11:35
2:11:17
J7-9, 670 M JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merijn Lokker
2:16
2
Rik Veldman
Zevenhuizen
2:18
3
Bram Smit
Nietap
2:32
4
Huub van der Linden
Roden
2:38
5
Frank Beukema
Tolbert
2:39
6
Tobias Velthuis
Leek
2:44
7
Thomas Betten
Leek
2:46
8
Sander Hoving
Tolbert
2:47
9
Cas Grutter
Tolbert
2:55
10
Henry Rozema
Leek
2:55
11
Wesley Rozema
Leek
3:09
12
Vincent uilkema
Leek
3:22
13
Stijn Kunst
3:58
J1013, 1340 MT.JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michel Roggen
4:06
2
Kosheen Miran
Leek
4:24
3
Finn van Pijkeren
Middelstum
4:28
4
Bard Pultrum
Surhuisterveen
4:49
5
Dennis Sikkens
Leek
4:55
6
Matthijs Sikkens
Leek
4:56
7
Joost van der Linden
Roden
5:23
8
Tim Jongstra
Roden
5:33
22 MAART 2014
www.uitslagen.nl
23-03-2014 18:50