Uitslagenlijst De Baggerloop

Didam - Zondag 16 maart 2014

J-8, JEUGDLOOP 1.5 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Vossebelt
Rijssen
8:44
2
Maarten van Heerikhuiz
Nederhemert
9:37
3
Tijn de Reus
Braamt
9:49
4
Mats Walravens
Duiven
10:37
5
Mik Ratering
Didam
10:58
6
Bart Bergman
Hengelo Gld
15:37
7
Kjell Groenendaal
Didam
16:32
J9-10, JEUGDLOOP 1.5 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijn Baumann
Driel
7:48
2
Thom Vierwind
Didam
8:18
3
Rick van der Knaap
Didam
8:58
4
Jorben Kraan
Gendringen
9:08
5
Joris Coonen
Gendringen
9:39
6
Niels van Lanen
Elst Gld
10:04
7
Twan van Neck
Didam
10:12
8
Wout van Schriek
Didam
10:24
9
Nick Polman
Didam
10:42
10
Laurens Balk
Heelsum
10:46
11
Jasper van IJzendoorn
Didam
11:11
12
Sander van IJzendoorn
Didam
11:12
13
Morris Nijland
Duiven
11:19
14
Thijmen Raben
Doetinchem
12:43
15
Deacon Heikamp
Doetinchem
12:46
16
Jay Arentz
Terborg
13:13
17
Sam Meeusen
Terborg
13:20
M-8, JEUGDLOOP 1.5 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noor Bergman
Hengelo Gld
12:27
2
Merel Garritsen
Hengelo Gld
12:33
3
Laura Booltink
Didam
13:28
4
Hielke van IJzendoorn
Didam
13:58
5
Kim Arentz
Terborg
14:12
6
Kim Wenting
Didam
14:21
7
Vera Vos
Zevenaar
14:35
8
Amber Grotenbreg
Duiven
15:13
9
Amber Berendsen
Halle
15:15
10
Karlijn Berendsen
Halle
15:24
11
Tara van Alst
Doornenburg
16:23
12
Lieke Visser
Didam
17:59
M9-10, JEUGDLOOP 1.5 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mila Nauta
Arnhem
9:13
2
Celine van Heerikhuize
Wekerom
9:13
3
Erin Wiegers
Doetinchem
11:06
4
Anouk Eliesen
Doetinchem
11:16
5
Noek Krus
Loil
11:38
6
Evi Ratering
Didam
11:42
7
Sydney Driesen
Duiven
13:27
8
Tessa Booltink
Didam
13:30
9
Karin Booltink
Didam
13:31
10
Lizzy van Alst
Doornenburg
13:32
11
Annika Huntink
Wehl
13:47
12
Ismay Bolder
Doetinchem
14:50
13
Floor Molewijk
Zutphen
16:09
J-16, JEUGDLOOP 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Nusselder
Hummelo
14:38
2
Jelle van Lanen
Elst Gld
15:07
3
Lars van der Knaap
Didam
15:16
4
Björn Rossel
Sinderen
15:43
5
Ruben Garretsen
Keijenborg
16:16
6
Kian Ketelaar
Doetinchem
17:17
7
Milan van Dijk
Loo Gld
17:28
8
Bram van Groenigen
Wageningen
17:51
9
Jamie Lieftogt
Wehl
18:00
10
Wirdmer Griemelink
Geesteren Gld
18:00
11
Mike Roes
Beek
18:10
12
Barry Ketelaar
Doetinchem
18:12
13
Daan Baumann
Driel
18:21
14
Jurre Wissing
Megchelen
18:52
15
Seb Fontein
Didam
19:24
16
Chendo Helmink
Megchelen
19:32
17
Jelle Welling
Didam
19:49
18
Ruud te Dorsthorst
Didam
19:57
19
Jort Bergman
Hengelo Gld
20:32
20
Max Molewijk
Zutphen
21:21
21
Carradin Griemelink
Geesteren Gld
21:38
22
Martijn Ruumpol
Rheden
22:19
23
Cas Horsting
Didam
24:31
24
Sven Broxks
Huissen
25:13
25
Guus Meurs
Didam
25:15
26
Thijs Stronkman
Pannerden
25:20
27
Joran Lankveld
Gaanderen
25:32
28
Tigo Meijer
Didam
26:26
29
Coen Fonteijn
Didam
26:34
30
Luuk Wissink
Didam
26:36
31
Sam van Londen
Didam
26:37
32
Loek Garritsen
Hengelo Gld
26:43
33
Arend-Jan van Heerikhu
Nederhemert
26:50
34
Djurre Karmiggelt
Vorden
26:51
35
Niels de Bont
Zutphen
28:30
M-16, JEUGDLOOP 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guusje Derksen
Elten (GER)
10:44
2
Micki Roes
Beek
19:34
3
Lotte Derksen
Didam
19:52
4
Bo Meerbeek
Doetinchem
20:33
5
Britt Wiegers
Doetinchem
20:37
6
Fem Rutjes
Didam
21:16
7
Jikke Derksen
Didam
21:18
8
Amke Bod
Didam
21:34
9
Katie van der Linde
Doetinchem
22:25
10
Jana van Zanten
Arnhem
22:38
11
Ashley Reulink
Didam
22:38
12
Mae Preijer
Etten Gld
24:12
13
Sterre Karmiggelt
Vorden
24:44
14
Sanne de Jong
Wageningen
25:48
15
Anniek van Zuilekom
Zelhem
26:55
16
Sofie Molewijk
Zutphen
26:59
17
Lone Helsloot
Wageningen
28:27
18
Noëlle de Jong
Wageningen
28:29
19
Tessa de Bont
Zutphen
28:30
20
Anne Eshuis
Amsterdam
29:42
MAN, WEDSTRIJDLOOP 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Venderbosch
Didam
23:48
2
Dennis Weijers
Doetinchem
23:56
3
Bob Winter
Zuthpen
25:13
4
Jacques Wouda
Beek-Ubbergen
25:34
5
Sander Hilferink
Arnhem
25:55
6
Martijn Hueskes
Arnhem
26:51
7
Lars van Bergen
Doetinchem
27:06
8
Peter Rutjes
Didam
27:12
9
Stein Cornelissen
Etten
27:22
10
Dennis van Kapel
Aalten
28:19
11
Remco van Hal
Doetinchem
28:25
12
Harm te Koppele
Didam
28:28
13
Jeroen Visser
Zevenaar
28:58
14
Marcel Walravens
Duiven
29:10
15
Rick van Faassen
Dedemsvaart
29:13
16
Bernard Diks
Zevenaar
29:16
17
Mart Ros
Wageningen
29:18
18
Leon Seegers
Didam
29:26
19
Sam Gademan
Beek gem Montferland
29:26
20
Yorwin Mentink
Hengelo Gld
29:29
21
Michiel Bekema
Didam
29:31
22
Roel Kersjes
Didam
29:34
23
Bart Vriesen
Doetinchem
29:56
24
Cas Wils
Didam
29:58
25
Roy Peters
Didam
30:01
26
John van Dreven
Heteren
30:08
27
Jaime van Dreven
Heteren
30:12
28
Tom de Reus
Braamt
30:14
29
van Dreven
Driel
30:20
30
Sjors Kamphuis
Doesburg
30:26
31
Tonnie Derksen
Elten (GER)
30:33
32
Eric Kersten
Didam
30:42
33
Paul van der Woude
Doetinchem
30:43
34
Eddy Takkenkamp
Doetinchem
30:44
35
Thomas Hendriks
Didam
30:44
36
Leon Hermsen
Beuningen Gld
31:04
37
R. Kaldenhoven
Didam
31:08
38
Jan Willem van Groenig
Wageningen
31:13
39
Rik Vieberink
Doetinchem
31:30
40
Edwin Jacobs
Zevenaar
31:33
41
Freddie Lieftogt
Wehl
31:35
42
Gerwin Bolder
Didam
31:51
43
Werner Diemers
Apeldoorn
31:51
44
Harry Knuman
Giesbeek
31:57
45
Mathijs Papenborg
Doetinchem
31:57
46
Bas Rutjes
Didam
31:58
47
Alex Evers
Doetinchem
32:13
48
Ivo Nijenhuis
Zeddam
32:14
49
Rick Pollmann
Didam
32:20
50
Sjaak Hop
Eerbeek
32:36
51
Thomas Arts
Wijchen
32:38
52
Ed van Zanten
Arnhem
32:41
53
Ronald Reijers
Ulft
32:58
54
Theo Visser
Didam
33:15
55
Jan van Huet
Duiven
33:20
56
Roger Jacobs
Aerdt
33:22
57
Patrick van Uum
Tolkamer
33:22
58
Paul Huisman
Elten (GER)
33:22
59
Wim Berendsen
Loil
33:26
60
Marcel Ritzer
Nijmegen
33:55
61
Stijn Leijten
Nijmegen
34:03
62
Stephan van Raaij
Stokkum
34:14
63
Jesse Bekema
Didam
34:17
64
Dennis Diels
Nijmegen
34:54
65
René Berendsen
Didam
34:55
66
Noah de Bont
Zutphen
34:55
67
Edwin Arentz
Terborg
35:03
68
Laurence O'Dwyer
Nijmegen
35:04
69
Rinaldo van Londen
Emmerich (GER)
35:18
70
Erik van den Berg
Nijmegen
35:19
71
Steef Hermsen
Aerdt
35:31
72
Toon Helmink
Megchelen
35:34
73
Gijs Ros
Didam
35:37
74
Ben Wils
Ottersum
35:44
75
Bart Wouters
Didam
35:47
76
Gerrit van Heerikhuize
Nederhemert
35:49
77
Wijnand Turkensteen
Wageningen
35:50
78
Koen van Dulmen
Didam
35:55
79
Bob Engelbarts
Stokkum
36:03
80
M van Uum
Zevenaar
36:12
81
Mika van Uum
Zevenaar
36:17
82
René Kraaijvanger
Didam
36:23
83
Gert jan Heveling
Terborg
36:36
84
Remi Prinsen
Dinxperlo
36:38
85
WD de Jong
Duiven
36:43
86
Marco Beerntsen
Didam
36:57
87
Berny Gunsing
Doetinchem
37:15
88
John van Rijssen
Aerdt
37:16
89
Paul Berntsen
Didam
37:30
90
Maarten-Jan Knoester
Apeldoorn
37:58
91
Martin Som
Didam
38:03
92
Martin Wanders
Didam
38:23
93
Jan Lentjes
Huissen
38:30
94
Thijmen de Bont
Zutphen
38:31
95
Pepijn Tesser
Nijmegen
38:44
96
Tesser
Nijmegen
38:45
97
Rutger Rutjes
Didam
38:57
98
Marcel van Dongen
Didam
39:03
99
Ronnie Joosten
's-Heerenberg
39:06
100
Jos Buiting
Didam
39:08
101
Jonathan Simonis
Arnhem
39:12
102
Johan Frouws
Duiven
39:13
103
Jan Bulten
Doetinchem
39:20
104
Rob Jansen
Duiven
39:35
105
Patrick Vedder
Zevenaar
39:37
106
Bas Bekema
Didam
39:39
107
Cor Terlouw
Bathmen
39:43
108
Arno de Bont
Zutphen
40:25
109
Mark van Kastel
Duiven
40:47
110
Bram Veenstra
Doetinchem
40:59
111
Henri van der Heijden
Didam
41:00
112
Lennart Spies
Duiven
41:08
113
Richard
Gorssel
41:15
114
Bennie Jacobs
Zevenaar
41:16
115
Robin Dasselaar
's-Heerenberg
41:21
116
Oskar Dasselaar
's-Heerenberg
41:22
117
Gerard Fransen
Bathmen
41:24
118
Harry Peters
Didam
43:08
119
Rob Bockting
Didam
43:19
120
Tom van Beusekom
Duiven
44:32
121
Bouke Timmer
Duiven
44:33
122
E. Spies
Didam
45:22
123
Tonnie Sanders
Didam
45:23
124
Marco ten Brinck
Rheden
45:35
125
Patrick Berendsen
Doetinchem
45:44
126
Frans van de Koevering
Duiven
45:52
127
Gijs Veenstra
Doetinchem
45:53
128
Frank Verhagen
Emmerich (GER)
45:54
129
Mario Veenstra
Doetinchem
45:57
130
Wim Wiendels
Didam
46:03
131
Tiemen Bockting
Didam
46:06
132
Fred Scheeres
Duiven
46:13
133
Rob Scholten
Zutphen
46:56
134
Remco de Wit
Didam
46:57
135
Ralf Bouman
Duiven
46:59
136
Sjirk van der Meulen
Apeldoorn
48:59
137
Robin Toonen
's-Heerenberg
51:18
138
Mick ELLIS
Wijchen
52:06
VROUW, WEDSTRIJDLOOP 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christy van Beek
Wageningen
26:38
2
Ingrid Lubbers
Utrecht
27:49
3
Cindy Brusse
Aalten
29:04
4
Vera Peters
Didam
29:24
5
Bianca Tieltjes
Dinxperlo
30:01
6
Yvonne van Rhijn
Doetinchem
30:08
7
Elsa van Evert
Wageningen
30:55
8
Hilde Stuurman
Wageningen
31:15
9
Natalie Oram
Wageningen
31:27
10
Hanneke Gerrits
Aalten
31:34
11
Lisa van Beek
's-Heerenberg
31:53
12
Jantien Broere
Didam
32:05
13
Annette Bolk
Varsselder
33:02
14
Shèren Kraus
Didam
34:18
15
Kathrin Sprenger
Nijmegen
34:36
16
Joyce Bloem
Arnhem
34:39
17
Marion Kloppenburg
Arnhem
34:40
18
Janneke Diels
Deventer
34:51
19
Ilona Bourgondien
Vorden
34:59
20
Marieke Smidt
Nijmegen
35:04
21
Marije Hogeveen
Heilig Landstichting
35:19
22
Karin Delleman
Megchelen
35:22
23
Anita Ampting
Apeldoorn
36:15
24
Jennifer Demeijer
Emmerich am Rhein (G
36:18
25
Ria Hulsman
Wageningen
36:18
26
Lia van der Meulen
Apeldoorn
36:20
27
Ingrid Karmiggelt
Vorden
36:25
28
Karin Peters
s-Heerenberg
36:35
29
Pauline Jansen
Didam
36:46
30
Klaartje Legtenberg
Vorden
37:00
31
Iris Tenback
Arnhem
37:00
32
Marjolein Nuvelstijn
Deventer
37:33
33
Karlijn Arts
Wijchen
37:41
34
Gwendolyn Timmermans
's-Heerenberg
37:53
35
Nathalie Tinneveld
Didam
38:19
36
Saskia Husken
Zevenaar
38:42
37
Gisella van Helteren
Groesbeek
38:45
38
Silvia Joosten
Malden
38:49
39
Danique Visser
Doetinchem
38:52
40
Lucie Jansen
Keijenborg
38:52
41
Melinda Olthuis
Wijchen
39:03
42
Nardie Somsen
Aalten
39:05
43
Irene Baatenburg
Apeldoorn
39:15
44
Maaike Mallee
Wijchen
39:21
45
Moniek Vesseur
Wageningen
39:25
46
Nynke Postma
Nijmegen
39:25
47
Tessa de Wolf
Velp Gld
39:35
48
Naomi Gradussen
Warnsveld
39:36
49
Mariel Altena
Zutphen
39:37
50
Miranda de la Bruheze
Doetinchem
39:38
51
Maike Blokhuis
Nijmegen
39:47
52
L. Bakker
Lochem
39:48
53
Sascha Berendsen
Doetinchem
39:49
54
Els Heurneman
Arnhem
40:00
55
Nicolette Schuurman
Nijmegen
40:35
56
Marion Faber
Nijmegen
40:37
57
Mariska van Asslet
Zwolle
42:13
58
Femke Vos
De Steeg
42:16
59
Jetske Tinnevelt
Nijmegen
42:23
60
Eileen van der Linde
Doetinchem
43:13
61
Bonnie Drost
Doetinchem
43:32
62
Hanneke Elema
Wageningen
43:48
63
Margot Verhagen
Emmerich (GER)
44:18
64
Vera van Essen
Didam
44:19
65
Jolein Bos-Schaap
Didam
44:36
66
Truus van der Meulen
Apeldoorn
44:38
67
Myrthe Timmer
Duiven
44:54
68
Jose Spies
Duiven
45:17
69
Erica Schipper
Duiven
45:26
70
Janneke Hendriks
Doetinchem
45:44
71
Stephany van Huet
Duiven
45:47
72
Dian te Witt
Duiven
45:48
73
Jolanda Pleiter
Duiven
45:48
74
Annemieke Miltenburg
Duiven
45:48
75
Marja van Zuijlen
Duiven
45:51
76
Lisanne Bockting
Didam
46:06
77
Lucy Ruijs
Didam
46:22
78
Lianne Scholten
Lochem
46:56
79
Hilde Hoksbergen
Didam
46:57
80
Aricia Bouman
Duiven
46:59
81
Linda van der Wildt
Arnhem
47:39
82
Kim Spies
Duiven
49:26
83
Ires van Hout
Westervoort
49:26
84
Wendy Plaisier
Didam
50:34
85
Marie-Cecile van Haren
's-Heerenberg
51:16
86
Petra Loomans
Velp Gld
51:16
87
Joke van Beek
Stokkum
51:17
88
Andrea Toonen
's-Heerenberg
51:17
89
Annerieke Dasselaar
's-Heerenberg
51:17
90
Monique Derksen
Zeddam
51:17
91
José Bod
Stokkum
51:17
92
Ans Huijink
Etten Gld
51:18
93
Nicky Lahaije
Tilburg
51:18
94
Marieke Velthuis
Doetinchem
51:18
95
Gab van de Lest
Doetinchem
51:19
96
Mariëtte Straub
's-Heerenberg
51:19
97
Greta van Beek
Hall
51:19
98
Michelle Ellis
Wijchen
52:04
99
Eva Berendsen
Didam
54:40
100
Jet de Jong
Duiven
54:41
101
Anica Looman
Steenderen
56:03
102
Joyce Wevers
Toldijk
56:03
103
Jennifer van Heusden
Didam
1:12:39
104
Lin Witte
Duiven
1:12:39
MSEN, WEDSTRIJDLOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Wissema
Didam
46:59
2
Arjan Donkerbroek
Eindhoven
47:51
3
Bram Ottenhof
Arnhem
48:48
4
Heinz van Dongen
Kevelaer
51:14
5
Martijn Groenendaal
Loil
52:17
6
Roel van der Aart
Wehl
53:59
7
Sjoerd Hermsen
Nijmegen
54:26
8
Sjoerd Salemink
Gendringen
54:49
9
Gerben de Wolf
Velp Gld
56:22
10
Dries Desmedt
Wijchen
57:42
11
Rik Elshoff
Braamt
57:53
12
Leo Nauta
Ede Gld
58:07
13
Tom van Niersen
Doetinchem
59:09
14
Alex Drost
Doetinchem
1:00:26
15
Erik Duis
Didam
1:00:42
16
Niels Duistermaat
Winterswijk
1:03:54
17
Iskander Griemelink
Geesteren Gld
1:05:23
18
Tijmen Stuurman
Wijchen
1:06:36
19
Bram Veenhuizen
Ulft
1:07:24
20
Ruud Tempels
Terborg
1:08:15
21
Douwe Gerhardus
Braamt
1:09:25
22
Riquardo Griemelink
Geesteren Gld
1:11:02
23
Ferry Sloot
Didam
1:15:24
M40, WEDSTRIJDLOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raymond Vleghert
Zevenaar
52:05
2
Vincednt Geroles
Huissen
52:29
3
Ronnie Bod
Didam
54:23
4
Erik Elbers
Gendt
54:27
5
Hubert Hageman
Didam
54:46
6
Hugo Stuurman
Wageningen
54:52
7
Dennis Moerenburg
Zandvoort
55:14
8
Jaap Rikken
Duiven
56:21
9
Axel Verheij
Arnhem
57:31
10
Jurgen Ratering
Didam
58:04
11
Hans Berendsen
Halle
58:22
12
Remco Smits
Zwolle
1:00:26
13
Janwillem van der Knaa
Didam
1:00:35
14
Frank Elting
Didam
1:01:10
15
Wim Sleurink
Duiven
1:01:33
16
Rudi Bach
Didam
1:01:40
17
Bennie van der Linde
Doetinchem
1:02:04
18
Alex Mentink
Hengelo Gld
1:02:56
19
Ronald Vierwind
Didam
1:06:02
20
Rob Cornelissen
Etten
1:06:23
21
Hammy Künne
Lathum
1:09:35
22
Maarten Lakwijk
Ulft
1:09:50
23
Ivo Kluitman
Didam
1:09:59
24
Emiel Mullink
Zevenaar
1:11:05
25
Quintin Pots
Zevenaar
1:13:28
26
Alfred Beek
Zelhem
1:16:20
M50, WEDSTRIJDLOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Gils
Wijchen
55:46
2
Harry van Ginkel
Huissen
57:21
3
John Peters
Wehl
59:32
4
Henk Visser
Doetinchem
59:38
5
Nico Arts
Wijchen
59:40
6
Peter Rasing
Angeren
59:46
7
Johnnie Wissing
Gendt
1:00:19
8
Carel Stortelder
Gennep
1:00:24
9
Hans Boer
Arnhem
1:01:14
10
Geo Boumann
Huissen
1:01:17
11
Theo Wentholt
Didam
1:04:13
12
Henri Polman
Lichtenvoorde
1:04:15
13
Mile Pajic
Dinxperlo
1:06:06
14
Henri Lankveld
Gaanderen
1:06:20
15
Jan Hofstad
Silvolde
1:07:39
16
Tonny Bouman
Westervoort
1:08:58
17
Manfred Franken
Rees (GER)
1:09:01
18
Henri van Aalst
Silvolde
1:09:52
19
Guus Slutter
Gendringen
1:10:01
20
Jan Notten
Ulft
1:10:52
21
Jos Hooijman
Ulft
1:12:53
22
Thwo Diesveld
Didam
1:13:45
23
Huub Hagen
Didam
1:14:07
24
Gerard Heijnen
Didam
1:15:13
VROUW, WEDSTRIJDLOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judy van den Berg
Doesburg
54:48
2
Jolanda Zweep
Rheden
1:03:39
3
Nicollette Ibink
Hengelo Gld
1:04:12
4
Dineke Sessink
Gaanderen
1:04:44
5
Carla slutter
Gendringen
1:05:38
6
Lianne Bosch
Winterswijk
1:09:34
7
Wilma Jansen
Hengelo Gld
1:09:59
8
Sharon Bramer
Winterswijk
1:14:59
9
Martlne Legtenberg
Berg en Dal
1:21:06
www.uitslagen.nl
17-03-2014 07:49