Uitslagenlijst 62e Reeuwijkse Plassenloop

Reeuwijk - Zaterdag 15 maart 2014

MSEN, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ton Hettema
Rotterdam
54:24
54:23
2
Henk Ruiter
Triathlon
54:33
54:33
3
Erwin Koens
Rotterdam Atletiek
56:21
56:21
4
Anton Reijerse
Gouda
56:54
56:53
5
Freek van der Vlist
Gouda
56:57
56:56
6
Martijn Ouweneel
Gouda
58:31
58:28
7
Joris van Donkersgoed
Woerden
58:50
58:48
8
Sjoerd Wennekes
Gouda
1:07:36
1:07:35
9
Remco van der Wiel
Reeuwijk
1:08:09
1:07:59
10
Sander de Bruin
Lopik
1:08:29
1:08:20
11
Joris van der Lienden
Nieuwerkerk ad IJsse
1:10:06
1:10:01
12
Bob Dekema-de Rek
Gouda
1:12:23
1:12:17
13
Yde Starreveld
Utrecht
1:14:29
1:14:09
14
Thijs Lansbergen
Rotterdam
1:14:39
1:14:34
15
Robert-Jan van den Hoo
Gouda
1:14:39
1:14:39
16
Ronald Kaptein
Bodegraven
1:18:37
1:18:18
M35, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ali Shugul
Rotterdam Atletiek
53:39
53:39
2
Rutger Kramer
Haag Atletiek
53:55
53:55
3
Reinier van Dijken
Loopgroep PK
58:27
58:27
4
Pieter Tensen
Moordrecht
58:53
58:53
5
Johan Moree
Dordrecht
58:59
58:59
6
Paul Stolwijk
AV '47
59:38
59:38
7
Alex Olieman
Gouda
1:00:27
1:00:27
8
Erik Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:00:27
1:00:25
9
Willem Abbema
Utrecht
1:01:24
1:01:23
10
Patrice Pauw
Montfoort
1:01:34
1:01:34
11
Martijn Schenk
Gouda
1:01:50
1:01:47
12
Arie Nap
Clytoneus
1:03:17
1:03:17
13
F Woerden
De Veenlopers
1:03:20
1:03:19
14
Patrick Janssen
Gouda
1:06:11
1:06:07
15
Edwin Bleijenbergh
Hellas
1:08:09
1:08:04
16
Jancko Bunnik
SC Reeuwijk
1:10:21
1:10:18
17
Vincent Sniders
Delfgauw
1:12:31
1:12:16
18
Radjesh Ramasray
Rotterdam
1:12:37
1:12:18
19
Frank van der Meulen
Bunnik
1:12:43
1:12:18
20
Kenny del Rio van Hees
Amsterdam
1:14:59
1:14:46
21
Gordon White
Rotterdam
1:15:30
1:15:02
22
Mischa Cohenno
Rotterdam
1:16:43
1:16:30
23
Remon Bergkotte
Vleuten
1:17:04
1:16:58
24
Martijn van Weerdhuize
Lelystad
1:17:11
1:16:57
25
Remco van der Pol
Leerdam
1:17:33
1:17:17
26
Vincent van der Panne
Reeuwijk
1:17:55
1:17:37
27
Daniel Liem
Capelle aan den IJss
1:23:33
1:23:25
28
Wim van Veen
Antilope
1:25:34
1:25:14
29
Leo van de Water
Gouda
1:27:43
1:27:20
30
Berry Nohlen
Bodegraven
1:27:54
1:27:28
31
Gert Jan Knippenberg
Houten
1:30:09
1:29:48
32
Rene Kersbergen
Antilope
1:40:12
1:39:49
M45, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
A Oemraw
Rotterdam Atletiek
57:18
57:18
2
Paul Jansen
Olympus '70
57:23
57:22
3
Edwin Meeuwsen
Energie
59:14
59:13
4
Jan de Jong
AV '47
59:47
59:47
5
Florian Koopmans
Running AP
59:51
59:49
6
Evert Wallien
Delfgauw
59:55
59:54
7
Ko Heij
SC Reeuwijk
1:00:36
1:00:35
8
Theo Groenedijk
LSV Invictus
1:00:58
1:00:57
9
Aschwin Vermeulen
Boskoop
1:02:03
1:01:56
10
P Bennis
AV Gouda
1:02:15
1:02:13
11
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
1:02:38
1:02:38
12
H Zutphen
AV Gouda
1:02:47
1:02:46
13
Ron Schop
Dordrecht
1:03:37
1:03:36
14
Jan van Meurs
Clytoneus
1:04:11
1:04:08
15
Martin Buitendijk
Alblasserdam
1:04:37
1:04:33
16
Richard Oerlemans
Reeuwijk
1:05:10
1:05:07
17
Marko van Bemmel
Reeuwijk
1:05:40
1:05:00
18
Peter Noordam
Waterweg
1:06:16
1:06:14
19
Jaap van Tuinen
Moordrecht
1:06:19
1:06:16
20
Ronald Bode
Gouda
1:06:21
1:06:19
21
Bob Polack
PAC
1:06:51
1:06:51
22
Rene Vreeswijk
SC Reeuwijk
1:06:55
1:06:44
23
H Havenaar
Gouda
1:06:58
1:06:35
24
Marco de Bruin
Gouda
1:07:01
1:06:38
25
Theo van Vliet
Maasland
1:07:19
1:07:15
26
C van Zweeden
Clytoneus
1:07:27
1:07:20
27
Dick Ufkes
's-Gravenhage
1:07:34
1:07:31
28
Dick Bakker
Gouda
1:07:56
1:07:54
29
Jaco Goedhart
Waddinxveen
1:08:34
1:08:21
30
Leonard Stehouwer
Nieuw-Vennep
1:09:09
1:09:03
31
Harry Boxhoorn
Woerden
1:11:31
1:11:27
32
Jan Kooter
AV '47
1:13:17
1:13:03
33
Rien Bregman
Moerkapelle
1:13:47
1:13:29
34
C. van der Lienden
Nieuwerkerk ad IJsse
1:13:59
1:13:54
35
Cor Ramaekers
Trecho
1:15:50
1:15:42
36
Leo van Spronsen
Poeldijk
1:15:56
1:15:40
37
Ed Geerlings
U-Track
1:16:05
1:15:47
38
Tony Anders
Gouda
1:17:11
1:16:57
39
Menno de Weger
AV Gouda
1:17:29
1:17:12
40
Marcel Lagendijk
Spirit Oud Beijerlan
1:17:33
1:17:20
41
Ed Roggeveen
Capelle aan den IJss
1:17:56
1:17:45
42
Corne Remmes
Reeuwijk
1:18:08
1:18:08
43
Piet Brussé
Spirit Oud Beijerlan
1:18:33
1:18:33
44
Arthur Burggraaff
Vinkeveen
1:18:56
1:18:30
45
Maarten Ramp
Boskoop
1:19:00
1:18:37
46
Quintus van der Bijl
Reeuwijk
1:19:16
1:19:01
47
Jan Snoey
AV '47
1:19:36
1:19:22
48
Hans Kruijt
Gouda
1:19:45
1:19:25
49
Herman Wijting
Passaat
1:19:55
1:19:30
50
Addy van der Knaap
Reeuwijk
1:20:18
1:20:03
51
Leen Nelemans
Leiden
1:20:21
1:19:57
52
Paul de Jong
Oudewater
1:21:47
1:21:37
53
Rob Meijer
Waddinxveen
1:22:19
1:22:12
54
Ray van Etten
Nieuw-Beijerland
1:22:39
1:22:29
55
Eric van Westing
Antilope
1:25:34
1:25:15
56
W van der Eijk
Berkel en Rodenrijs
1:26:22
1:26:19
57
Niels Maree
Reeuwijk
1:26:27
1:26:27
58
Geert Dupree
Reeuwijk
1:27:55
1:27:31
59
Roel de Lange
Pijnacker
1:27:56
1:27:39
60
Diederik Schonebaum
Reeuwijk
1:29:08
1:28:42
61
Paul Siero
Reeuwijk
1:32:05
1:31:37
62
Ron Cornelissen
Hilversum
1:33:16
1:32:47
M55, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Aart van Wijk
Passaat
59:58
59:46
2
Jan Oskam
AV '47
1:03:31
1:03:31
3
Fred Moerings
AV '47
1:05:07
1:04:53
4
Rob Verhorst
PAC
1:05:58
1:05:56
5
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1:06:01
1:05:54
6
Dirk Blom
Clytoneus
1:06:58
1:06:55
7
J van Leeuwen
Antilope
1:08:11
1:08:04
8
Dirk den Oude
Pijnenburg
1:09:51
1:09:45
9
Peter Pieternon
Maarssen
1:13:08
1:13:01
10
Rob van den Nieuwendij
Bodegraven
1:13:09
1:12:33
11
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
1:13:54
1:13:47
12
Ari van den Hoogen
Gouda
1:14:59
1:14:59
13
John Droog
Antilope
1:16:00
1:15:39
14
Hans Vergeer
Clytoneus
1:16:08
1:16:03
15
Wil Egberts
Capelle aan den IJss
1:16:58
1:16:47
16
Gerard van der Velde
's-Gravenzande
1:17:20
1:17:03
17
Rob van Hees
RRZ
1:17:31
1:17:22
18
Bert Kuiper
Antilope
1:18:00
1:17:53
19
Koert Bosgraaf
Antilope
1:18:59
1:18:37
20
Johan Kompier
Nieuwerbrug aan den
1:21:14
1:21:08
21
Ron Stuurman
Antilope
1:22:10
1:21:53
22
Hans de Leeuw
Gouda
1:22:48
1:22:25
23
John Compeer
Waddinxveen
1:26:51
1:26:22
24
Arie Fleerkate
Linschoten
1:35:27
1:35:02
25
Philippe ARMRBUSTER
Wassenaar
1:37:48
1:37:39
M65, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henk Schaap
Haarlemmermeer
1:06:03
1:06:03
2
Chrik van den Boom
AAV '36
1:06:14
1:06:13
3
Harald Driesse
Avantri
1:10:18
1:10:14
4
Sjaak Kuijer
AV Gouda
1:14:05
1:13:58
5
Mat Drummen
Gouda
1:14:19
1:14:13
6
A Schuurman
Amsterdam
1:25:29
1:25:25
7
Hans Kramer
AV Gouda
1:26:58
1:26:48
8
Gerard Stoevelaar
Fortuna
1:27:42
1:27:27
9
Jan Kortleven
Fortuna
1:28:39
1:28:24
VSEN, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rosalie Ohm
PAC
1:06:08
1:06:06
2
Janneke Verhorst
SC Reeuwijk
1:07:27
1:07:24
3
Marit Rutten
Gouda
1:10:43
1:10:40
4
Marieke Schouten
SC Reeuwijk
1:11:20
1:11:18
5
Karen Nuijten
RRZ
1:17:31
1:17:21
6
Marjolein van der Meul
Utrecht
1:20:35
1:20:32
7
Michelle de Lange
Pijnacker
1:20:55
1:20:38
8
Kaya de Lange
Amsterdam
1:23:40
1:23:34
9
Iris Huber
Utrecht
1:24:29
1:24:25
10
Georgette Boehmer
Leiden
1:29:08
1:28:42
11
Maria Nestoridi
Leiden
1:37:48
1:37:38
V35, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annelies Harkes
AV '47
1:03:51
1:03:47
2
Mariska Oskam
AV '47
1:12:54
1:12:50
3
Susan Kipping
Reeuwijk
1:17:25
1:17:01
4
Jinke van Dam
Bunnik
1:18:29
1:18:04
5
Martina Murphy
Vlaardingen
1:19:52
1:19:38
6
Marcha Roxs
SC Reeuwijk
1:20:17
1:20:14
7
Astrid Schimmel
Energie
1:20:25
1:20:11
8
Anouk Lautenbach
U-Track
1:24:43
1:24:26
9
Janine Ezendam
U-Track
1:25:12
1:24:54
10
Merel Wormgoor
U-Track
1:25:35
1:25:18
11
Hanny Kastelein
Driebruggen
1:25:58
1:25:31
12
Lesley White
Gouda
1:26:48
1:26:20
13
Syrie van der Schuit
Utrecht
1:30:31
1:30:22
14
Jose Lips
Spirit Oud Beijerlan
1:30:48
1:30:36
15
Jacqueline Smit
Spirit Oud Beijerlan
1:31:16
1:31:04
16
Margreet van Houdt
Waddinxveen
1:31:23
1:31:03
17
Inge Wielhouwer
Waddinxveen
1:31:24
1:31:03
18
Karin Kersbergen
Antilope
1:40:13
1:39:50
19
Sylvia Bloos
Oudewater
1:44:19
1:43:58
20
Jeanette Faay
Oudewater
1:44:20
1:43:58
V45, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Carin van der Ende
Olympus '70
1:07:44
1:07:42
2
Monique Hoeven
Spirit Oud Beijerlan
1:17:19
1:17:07
3
Mariolein Hemelaar
Rotterdam
1:19:42
1:19:22
4
Silvia Brechler
Energie
1:20:25
1:20:12
5
Esther Verkoelen
Fortuna
1:22:08
1:21:53
6
Mariska Vlug
Driebruggen
1:25:12
1:24:44
7
Isabelle Polman
Gouda
1:25:36
1:25:32
8
Joke Swager
Gouda
1:25:38
1:25:34
9
Annerie de Gier
Antilope
1:25:43
1:25:35
10
Petra van de Pol
Reeuwijk
1:26:50
1:26:28
11
Elma Boon
Gouda
1:27:01
1:26:43
12
Ilse Pijnacker
Spirit Oud Beijerlan
1:30:42
1:30:30
13
Maritza Allewijn
Utrecht
1:31:24
1:31:15
14
Minke Wolters
Nuenen
1:33:18
1:32:58
15
Lonneke Goei
Antilope
1:33:26
1:33:06
16
Eugénie Beniers
Rhoon
1:34:07
1:33:56
V55, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bea Weijers
Avantri
1:10:54
1:10:50
2
Gerrie den Oude
Pijnenburg
1:11:59
1:11:59
3
Argen van Rijk
Avantri
1:13:18
1:13:13
4
Sonia Rijnhout
Rotterdam
1:19:23
1:19:04
5
Liesbeth Edelbroek
RRZ
1:25:47
1:25:37
6
Elly van Zwieten
AV '47
1:27:53
1:27:39
7
Marjon Kuiper
Antilope
1:28:55
1:28:46
8
Els Schrijvers
Trecho
1:35:25
1:35:17
MAN, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Messaoud Dardouri
Atverni
33:36
33:36
2
Bart Witzier
AV Gouda
35:19
35:19
3
Danny Binnendijk
Bodegraven
35:33
35:32
4
Michael Woerden
De Veenlopers
35:48
35:47
5
Frank Schotman
Gouda
36:30
36:30
6
Cees Kuijt
Leiden Atletiek
38:40
38:39
7
Marc Wissing
Gouda
38:58
38:57
8
Edwin Verkak
Reeuwijk
39:01
39:01
9
Jasper Veldman
Delft
39:04
39:03
10
Diederik van Leussen
Utrecht
39:47
39:42
11
Antonie Wong
AV Gouda
40:08
40:03
12
Martin Breedijk
Stolwijk
41:01
40:59
13
Hans Overbeek
Polsbroek
41:12
41:11
14
Geert Moelker
AV Gouda
41:18
41:16
15
Lourens Blok
Delft
41:20
41:03
16
Gerben Schonebaum
Delft
41:23
41:05
17
Boaz Seijn
Gouda
41:23
41:22
18
Rob Kuiper
Reeuwijk
41:48
41:47
19
Arjen Hoogesteger
Rotterdam
41:52
41:49
20
Henk Kasbergen
Moordrecht
41:55
41:49
21
Marc van Balen
Zoetermeer
42:15
41:54
22
Jeroen Roos
Rotterdam
42:30
42:24
23
Guido Prins
Gouda
42:36
42:19
24
Hessel-Aart van Essen
Woerden
42:44
42:40
25
Kees Lamper
Waddinxveen
42:49
42:45
26
Frans v/d Poel
Reeuwijk
42:51
42:47
27
Dave Gerritsen
Bodegraven
43:05
42:59
28
Rutger Stottelaar
Delft
43:06
42:57
29
Ruud Vermeulen
Waddinxveen
43:12
43:05
30
Bas van de Lest
Boskoop
43:19
43:16
31
Anton Hogendoorn
Driebruggen
43:21
43:19
32
Martin van der Beek
Amstelveen
43:37
43:34
33
Th Droog
SC Reeuwijk
43:49
43:47
34
Hans van Vliet
Gouda
43:50
43:44
35
Vincent Drost
SC Reeuwijk
43:52
43:50
36
Dennis Janmaat
Waddinxveen
43:58
43:55
37
Jeroen Klos
Stolwijk
43:58
43:45
38
Marco Regeer
Reeuwijk
44:04
44:01
39
Jan Vermeulen
Ouderkerk aan den IJ
44:07
44:02
40
Robert de Graaf
Woerden
44:11
44:05
41
Rob Steenland
Waddinxveen
44:14
44:08
42
Remko Hopman
Bodegraven
44:14
44:13
43
Willem van der Heide
Reeuwijk
44:17
44:15
44
Tim Groenendaal
SC Reeuwijk
44:27
44:27
45
Alain van Hoof
Gouda
44:31
44:22
46
Patrick Witjes
Gouda
44:34
44:33
47
Joep van Aelst
SC Reeuwijk
44:38
44:37
48
J Becker
Boskoop
44:46
44:36
49
Evert 't Hart
Krimpen aan den IJss
44:51
44:46
50
T de Jong
Waddinxveen
44:53
44:42
51
Jan Vergeer
Bodegraven
45:00
44:56
52
Mark Tol
Woerden
45:06
44:49
53
Richard Moons
Waddinxveen
45:12
45:04
54
Han Marinusse
Gouda
45:21
44:56
55
Joey Hollermann
Gouda
45:31
45:16
56
Jeroen van Klaren
Houten
45:37
45:24
57
Wilbert Moons
AV Gouda
45:41
45:28
58
Frans van Zuilen
Reeuwijk
45:42
45:26
59
Harold Baas
SC Reeuwijk
45:43
45:41
60
Martijn de Vries
Alphen aan den Rijn
45:55
45:50
61
Kees de Koning
Bodegraven
45:59
45:52
62
Gert-Jan van Tilburg
Waddinxveen
46:07
46:01
63
Edwin Evengroen
Gouderak
46:08
45:58
64
Arjan Lekkerkerker
Utrecht
46:09
45:50
65
Jeroen de Vries
Alphen aan den Rijn
46:13
46:09
66
Mark van der Meulen
Amsterdam
46:14
46:07
67
Etienne Gerts
Reeuwijk
46:16
46:12
68
M. Ihataren
Gouda
46:21
46:21
69
Klaas Graveland
Gouda
46:22
46:17
70
Wim de Groot
HEKENDORP
46:25
46:19
71
Ron Groenenberg
Antilope
46:31
46:22
72
Raymond van Aarle
AAV '36
46:46
46:25
73
Bart Briedé
Clytoneus
46:51
46:23
74
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
46:56
46:50
75
Arjan van Erk
Gouda
46:57
46:50
76
Jacco Bosland
Gouda
47:00
46:47
77
Robert van der Voort
SC Reeuwijk
47:03
46:44
78
Paul Kerkvliet
HAZERSWOUDE-DORP
47:21
47:13
79
Patrick Spoel
Kockengen
47:22
46:52
80
Marcel Boere
Lopik
47:29
47:17
81
Mark Kazemier
Waddinxveen
47:30
47:19
82
Peter Mulder
AAV '36
47:32
47:16
83
Henk Bretveld
Antilope
47:42
47:29
84
Maarten Souverijn
Rijnsburg
47:42
47:28
85
Bas van Binnendijk
Dutch Runners
47:52
47:44
86
Eric Gerritsen
Nieuwkoop
47:55
47:38
87
René Smulders
Antilope
48:03
47:49
88
Jan Knijff
Kamerik
48:04
47:48
89
Wick Vermeulen
Reeuwijk
48:05
47:32
90
Ferry Boot
SC Reeuwijk
48:10
48:08
91
Erik ten Oever
SC Reeuwijk
48:22
48:04
92
Bernard Veninga
Stolwijk
48:23
48:04
93
Marco Mensink
SC Reeuwijk
48:27
48:19
94
Willem de Jong
Barendrecht
48:28
48:05
95
Manuel Tuinenburg
Nieuwerkerk ad IJsse
48:29
48:18
96
Marco van Dijk
Reeuwijk
48:34
48:01
97
Erwin de Jong
Gouda
49:04
48:52
98
Gerard Kansnen
Hilversum
49:06
48:56
99
Peter Slijderink
Houten
49:08
48:46
100
Teus van Zelderen
Clytoneus
49:14
48:47
101
Danny Verkerk
Boskoop
49:15
49:08
102
Niels van Leussen
Ottoland
49:20
48:47
103
Hein Kouwenhoven
Antilope
49:27
49:14
104
Rob Timmer
Bodegraven
49:34
49:05
105
Jan Peek
Reeuwijk
49:40
49:28
106
Björn Stallvord
Gouda
49:48
49:45
107
Arjen Vader
Warmenhuizen
49:50
49:50
108
Nico van Kippersluis
Bodegraven
49:52
49:43
109
Hans de Ruiter
AV '47
49:56
49:47
110
Edwin Klinkenberg
SC Reeuwijk
49:58
49:54
111
Ad Mocking
Waddinxveen
50:00
49:39
112
N Sleeuwenhoek
Stolwijk
50:02
49:46
113
Jan Cornelis Wolff
Gouda
50:03
49:52
114
Ebert van Vliet
SC Reeuwijk
50:18
50:13
115
Marijn Leidelmeijer
Reeuwijk
50:23
49:52
116
Ernst de Bruijn
Waddinxveen
50:26
50:18
117
Jan Geerling
Bodegraven
50:33
50:24
118
Arie den Oudsten
Waddinxveen
50:36
50:31
119
Bastiaan van Oosten
Gouda
50:46
50:15
120
Mike Verhage
Zegveld
51:01
50:49
121
Enno Ploem
Leusden
51:10
51:00
122
Ronald Uittenbogaard
AV '47
51:15
51:01
123
Mark Leidelmeijer
Reeuwijk
51:20
50:48
124
Kees Jan Wolswinkel
Reeuwijk
51:24
51:00
125
Hans van Amsterdam
Gouda
51:29
51:10
126
Frans van Soest
Reeuwijk
51:30
51:26
127
Roy van Zanten
Utrecht
51:30
51:06
128
Ewald Geers
Boskoop
51:32
51:25
129
John Bijleveld
Gouda
51:38
51:08
130
Fred de Koning
Antilope
51:39
51:24
131
Soeresh Matadih
Rotterdam
51:41
51:26
132
Hans de Swart
Zoetermeer
51:43
51:35
133
Ad Kraal
Moerkapelle
51:43
51:35
134
Alex Fidder
Alphen aan den Rijn
51:52
51:39
135
Fred Vijfwinkel
Reeuwijk
51:54
51:22
136
Tom de Jong
Gouda
51:57
51:24
137
Carl Oudshoorn
Bodegraven
52:02
51:38
138
Bernard Bruinsma
Reeuwijk
52:07
52:01
139
Jeroen de Looij
Alphen aan den Rijn
52:12
51:47
140
Etiene Soonuis
Gouda
52:20
52:20
141
Dik Romeijn
SC Reeuwijk
52:31
52:25
142
René Goudkuil
Bodegraven
52:36
52:01
143
Eric Snaterse
Gouda
52:39
52:14
144
Dick Slob
Gouda
52:48
52:42
145
Arjan Stigter
Lopik
52:52
52:39
146
Michiel Boelhouwer
Ouderkerk aan den IJ
53:05
52:56
147
Sebastiaan Boelhouwer
Berkenwoude
53:06
52:56
148
Jaco Meijers
Gouda
53:18
53:13
149
Xander Prins
Snelrewaard
53:23
52:53
150
Chiel Bos
Vlaardingen
53:25
53:25
151
Melvin Huisman
Montfoort
53:26
53:19
152
Martin de Haan
Reeuwijk
53:35
53:00
153
Jan Moons
SC Reeuwijk
53:53
53:38
154
Wout Verhoeven
Gouda
54:06
53:40
155
Ruud Slingerland
AV Gouda
54:20
54:05
156
Ton Kazemier
Breda
54:26
54:14
157
Richard Verstegen
SC Reeuwijk
54:29
54:05
158
Arno Brouwer
Waddinxveen
54:33
54:13
159
Ernst jan Elzinga
Woerden
54:42
54:28
160
Arthur de Jong
SC Reeuwijk
54:42
54:14
161
Mark Molenaar
Benthuizen
54:42
54:29
162
Maarten Molenaar
Benthuizen
54:47
54:35
163
Peter Leusink
Gouda
54:55
54:47
164
Frank Stigter
Lopik
54:56
54:44
165
Henk v/d Tak
Reeuwijk
54:57
54:23
166
Pieter Sijrier
Capelle aan den IJss
55:00
54:31
167
Roland Zuurmond
's-Gravenhage
55:05
54:33
168
Hans Gerpot
Nieuwerkerk ad IJsse
55:11
54:42
169
J Vesseur
Clytoneus
55:14
54:57
170
Klaas de Jong
Gouda
55:19
55:17
171
Rick Martens
Milsbeek
55:21
54:47
172
Martin Dorsman
Rijsenhout
55:25
54:56
173
John Vahle
Reeuwijk
55:27
55:19
174
Rens van de Meer
Waddinxveen
55:29
55:08
175
Loe Broere
Waddinxveen
55:29
55:13
176
Ron Budding
Vlaardingen
55:36
55:29
177
Mark de Keijzer
Bodegraven
55:37
55:12
178
Hans v/d Aar
IJsselstein Ut
55:38
55:28
179
Arno Hogenelst
Antilope
55:43
55:27
180
Johan van Wieringen
Amsterdam
55:52
55:17
181
Jos Hooft
Rotterdam
55:59
55:28
182
Mike de Bruijn
Zevenhuizen Zh
56:04
55:42
183
Jan Wouter de Haan
Gouda
56:06
55:38
184
N van Persie Kok
Rotterdam
56:10
55:44
185
Rob Passchier
Bodegraven
56:13
55:37
186
Ron Mijderwijk
Moordrecht
56:18
56:02
187
Steven van het Schip
Woerden
56:20
56:01
188
Leo Blom
Rotterdam
56:28
56:16
189
Edwin van de Berg
Woerden
56:33
56:05
190
René de Boer
Moordrecht
56:35
56:01
191
Kor Warooij
Gouda
56:42
56:05
192
Wijnand Nuij
Gouda
56:47
56:12
193
Piet Graafland
Waddinxveen
56:52
56:37
194
Henri den Hartogh
Lopik
57:16
57:04
195
Peter Gerrot
Nieuwerkerk ad IJsse
57:17
56:46
196
Dick Janmaat
Waddinxveen
57:19
57:03
197
Paul Ruys
Houten
57:24
57:03
198
Jos Oosterom
Kockengen
57:35
57:04
199
Gert Vonk
SC Reeuwijk
57:53
57:30
200
Martin Vergeer
Clytoneus
58:03
57:57
201
Michel Sebel
Maarssen
58:21
57:56
202
Henk Jongman
Lelystad
58:22
57:59
203
Pieter Foekens
Waddinxveen
58:24
58:04
204
Kees de Vries
Stolwijk
58:32
58:12
205
Patrick Hoogendoorn
Alphen aan den Rijn
58:43
58:07
206
M van de Graaf
Trecho
58:50
58:40
207
Deveron van der Poll
Rotterdam
58:51
58:47
208
Gert van Butzelaar
Antilope
59:11
58:55
209
Eric van Schaick
Vleuten
59:20
59:11
210
Matthijs Kaptein
Waddinxveen
59:30
59:07
211
Niek Barendregt
Oud-Beijerland
59:31
59:01
212
Hendrik Jan Vos
Reeuwijk
59:34
59:08
213
Willem Meeuwsen
Gouda
59:53
59:43
214
Piet Koevermans
Ammerstol
59:55
59:27
215
Jan van den Heuvel
Gouda
1:00:04
59:51
216
Jan de Korte
Reeuwijk
1:00:08
59:38
217
Cees Getkate
Gouda
1:00:11
59:56
218
Johan van de Veer
Boskoop
1:00:17
59:43
219
Frans Lansbergen
Gouda
1:00:30
1:00:05
220
Matthijs van der Kroon
Reeuwijk
1:00:46
1:00:09
221
Danny Nuis
Barendrecht
1:00:50
1:00:39
222
Bert Burgers
Moordrecht
1:00:59
1:00:35
223
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:01:04
1:00:37
224
Joost Emmen
Gouda
1:01:39
1:01:10
225
Jacques Rietdijk
SC Reeuwijk
1:01:50
1:01:35
226
Rolf Künueke
Antilope
1:02:04
1:01:41
227
Martin van Dam
SC Reeuwijk
1:02:30
1:02:21
228
Dick Steenvoorden
Oegstgeest
1:04:42
1:04:07
229
Richard Oosterweghel
Haastrecht
1:04:53
1:04:40
230
Rik van Delft
Numansdorp
1:06:12
1:05:42
231
Michel van Heijzen
Rotterdam
1:07:23
1:07:09
VROUW, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Trees Vermeulen
Trecho
44:48
44:46
2
Annemarie Dekema-de Re
Gouda
44:59
44:57
3
Barbara van Miltenburg
AAV '36
44:59
44:56
4
Leonie Krebbers
's-Gravenhage
46:06
46:05
5
Carla van der Wolf-Bui
SC Reeuwijk
48:01
48:00
6
Wytske van Weerden
Rotterdam
48:24
48:13
7
Else Faber
Antilope
50:09
49:55
8
Terry Brand
Montfoort
50:50
50:39
9
Corrie Hogenelst
Antilope
50:51
50:28
10
Annet Gerkes
Trecho
50:52
50:40
11
Anja Dijkhuizen
Waddinxveen
51:14
51:00
12
Maartje ten Barge
Haag Atletiek
51:39
51:18
13
Jacomien Kapteijn
AAV '36
51:40
51:37
14
Marloes van Ooijen
Kamerik
51:42
51:25
15
Liane Verheul
Woerden
52:49
52:22
16
Brigit Droog
SC Reeuwijk
52:54
52:51
17
Ans Baas
Oudewater
52:55
52:36
18
Jessika Voorduin-vd Ak
AAV '36
52:56
52:52
19
Liesbeth van der Poel
SC Reeuwijk
52:56
52:53
20
Mariel Lamers
SC Reeuwijk
52:57
52:54
21
Silvija Prancane
Gouda
52:59
52:33
22
Elsbeth Littink Hoogev
AAV '36
53:02
52:59
23
Janet Wesseling
Abcoude
53:51
53:35
24
Karin Bezemer
Gouda
53:58
53:44
25
Eline Ossevoort
Alphen aan den Rijn
54:01
53:41
26
Sophie Brenkman
Gouda
54:04
53:58
27
Ella van Triest
AAV '36
54:07
54:04
28
Deedee Griffin
Abcoude
54:14
53:57
29
Marie-Louise Bouwman
Clytoneus
54:18
53:50
30
Petra van Zeeland
Clytoneus
54:18
53:51
31
Mariska Koeleman
Bodegraven
54:34
54:28
32
Bea Koster
Kockengen
54:37
54:06
33
Leontine van de Laar
Zoetermeer
54:40
54:36
34
Marja Verhoef
Zoetermeer
54:41
54:36
35
Annemie Scholten
Gouda
54:45
54:28
36
Ingrid Heemskerk
Hazerswoude-Rijndijk
55:03
54:42
37
Hannah Kansen
Utrecht
55:06
54:55
38
Cobi de Boer
Gouda
55:09
54:51
39
Deliaan van der Vaart
Gouda
55:19
55:00
40
Liesbeth Rienties
Gouda
55:20
55:01
41
Marion Voskuil
Driebruggen
55:32
55:24
42
Claudia van der Laan
Woerden
55:41
55:14
43
Caroline van der Starr
Reeuwijk
55:45
55:31
44
Marian Elzinga
Reeuwijk
55:56
55:42
45
Ina Heikoop
Avantri
55:59
55:47
46
Hanna Smallenbroek
Gouda
56:05
56:01
47
Marjolein Patist - Zwa
SC Reeuwijk
56:07
55:43
48
Annemarieke Zwaneveld
SC Reeuwijk
56:07
55:44
49
Ada Briedé
Clytoneus
56:21
55:53
50
Linda Scherpbier
Katwijk Zh
56:25
55:53
51
Thea van der Velde
Antilope
56:29
56:07
52
Hermy Ploem
Leusden
56:31
56:20
53
Rawena Plomp
Clytoneus
56:33
56:05
54
Jacqueline Dijkstra
Haastrecht
56:34
56:01
55
Gea Verhoef
Stolwijk
56:34
56:16
56
Bets Kromwijk
Hazerswoude
56:35
56:04
57
Chantal Bos
Snelrewaard
56:47
56:27
58
Yvonne Dorresteijn
Gouda
56:48
56:40
59
Lieke de Korte
Rotterdam
56:51
56:21
60
Theresa de With
SC Reeuwijk
57:00
56:44
61
Annabella van der Bijl
Waddinxveen
57:14
56:54
62
Liesbeth de Jong
Utrecht
57:15
56:41
63
Manon Streng
Lopik
57:15
57:03
64
Sigrid van de Rotten
De Kwakel
57:20
56:44
65
Ulrike Blankenstein
Halsteren
57:21
57:10
66
Heleen de Groot
Hekendorp
57:23
57:04
67
Colelle Klarenbeek
Nieuwerkerk ad IJsse
57:24
57:09
68
Anja van der Pol
SC Reeuwijk
57:28
57:11
69
Lydia Veninga
Stolwijk
57:34
57:16
70
Mirjam Brugman-Lourier
avVN
57:39
57:36
71
Caroline Rijnbeek
Runners Club Woerden
57:39
57:37
72
Lenie de Visser
Schiedam
57:42
57:34
73
Rianne Linders
Gouda
57:59
57:30
74
Marlous van der Steen
Hendrik-Ido-Ambacht
58:07
57:46
75
Ramona Henckens
Gouda
58:07
57:46
76
Jenny Verstegen
SC Reeuwijk
58:16
58:02
77
Iris Houba
SC Reeuwijk
58:24
58:01
78
Anja Grijze
SC Reeuwijk
58:26
58:08
79
Iris ten Barge
Antilope
58:32
58:10
80
Sanne 't Hardt
AV Gouda
58:37
58:04
81
Barbara van Deventer-S
Schiedam
58:47
58:29
82
Karla Hordijk
Woerden
58:48
58:28
83
Dineke van Lienden
Gouderak
59:00
58:38
84
Irna Bakker
IJsselstein Ut
59:05
58:57
85
Carolina Rodriguez
Kockengen
59:12
58:41
86
Agneta Tuijl
's-Gravenhage
59:17
58:56
87
Corrie Vos
Reeuwijk
59:34
59:08
88
Anne Moerdijk
Delft
59:54
59:49
89
Claudia van dr Meij
Gouda
59:54
59:35
90
Lisette Schulp
Rotterdam
1:00:00
59:25
91
Corine Vermaat
Oud-Beijerland
1:00:23
59:58
92
Jose Kruijdenberg
Zoetermeer
1:00:37
1:00:15
93
Paulien Nieuwendijk
Kockengen
1:00:52
1:00:20
94
Irma Verstoep
Gouderak
1:01:17
1:00:57
95
Krista Kaptein
Utrecht
1:01:19
1:00:48
96
Margje
Rijswijk Zh
1:01:29
1:01:01
97
Nalika Künneke
Rotterdam
1:01:35
1:01:12
98
Lenny Althof
Gouda
1:01:43
1:01:10
99
Bernadet de Keyzer
Gouda
1:02:08
1:01:45
100
Sietske Werensteijn
Utrecht
1:02:09
1:01:43
101
Santuscha Gallagher
SC Reeuwijk
1:02:17
1:01:52
102
Rebecca Letsch
Gouda
1:02:36
1:02:01
103
Marielle van Leussen
Ottoland
1:02:38
1:02:04
104
Ingeborg Malais
Spirit Oud Beijerlan
1:02:41
1:02:16
105
Patricia Reichard
Haastrecht
1:02:42
1:02:23
106
Margriet de Lange
Spirit Oud Beijerlan
1:02:44
1:02:15
107
Marianne van Wijngaard
Rotterdam
1:03:05
1:02:41
108
Linda nieuwschepen
Oud-Beijerland
1:03:11
1:02:42
109
Janneke Driesen-Verbaa
Antilope
1:03:56
1:03:34
110
Hester Hollemans
SC Reeuwijk
1:04:07
1:03:41
111
Amy Koevermans
Ammerstol
1:04:24
1:03:56
112
Jeannette Meijer
Waddinxveen
1:04:28
1:04:06
113
Vanessa Kuipers
Leiden
1:04:42
1:04:05
114
Danielle van Deventer
Schiedam
1:04:51
1:04:34
115
Anneke Toet
Antilope
1:04:52
1:04:30
116
Daniella Jonker
Haastrecht
1:04:52
1:04:39
117
Florianne Zeelenberg
Oud-Beijerland
1:05:03
1:04:37
118
Esther Bikker
Gouda
1:05:03
1:04:30
119
Marleen van Dijk
Gouda
1:05:03
1:04:31
120
Wendy Vermeulen
Reeuwijk
1:05:44
1:05:10
121
Angelique Bredewoud
Alphen aan den Rijn
1:05:48
1:05:14
122
Andy van Berkel
Gouda
1:06:25
1:05:58
123
Suzan Wools
Gouda
1:06:25
1:05:58
124
Harmina IJben
Woerden
1:08:15
1:07:48
125
Marloes Zijderhand
Reeuwijk
1:08:34
1:08:19
126
Susanne Seijn
Gouda
1:08:41
1:08:25
127
Els Wieman - van Vliet
Gouda
1:09:01
1:08:35
128
Clarie Rossewij
Gouda
1:09:13
1:08:48
129
LC Troost
Strijen
1:10:02
1:09:36
130
Petra Moons
Vlaardingen
1:11:20
1:10:58
131
Magda Luitjes
Schiedam
1:11:20
1:11:03
132
Rikie van der Veer
Loenen Gld
1:11:36
1:11:14
133
Marion van Etten
Nieuw-Beijerland
1:13:08
1:12:42
134
Ellen Bosch-Kossen
Oud-Beijerland
1:13:08
1:12:40
135
Annelies van Delft
Numansdorp
1:13:10
1:12:40
136
Anne Marie van der Kwa
Oudewater
1:15:13
1:14:52
MAN, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gerard Hagoort
Woerden
18:30
18:28
2
Daan Tromp
Delft
18:31
18:30
3
Patrick Heijkamp
Rotterdam
19:30
19:30
4
Rudy Kaptein
Rotterdam
19:35
19:35
5
Dennis Kompier
Bodegraven
19:43
19:42
6
Jitse van Esch
Gouda
19:52
19:50
7
Edward Stigten
Vogelenzang
19:53
19:51
8
Ron Aret
Loopgroep Aart Stigt
19:55
19:53
9
Leon Hoogeveen
Alphen aan den Rijn
20:14
20:12
10
Wessel Hettema
Waddinxveen
20:20
20:17
11
Mitchell Vane
Stolwijk
20:36
20:29
12
Bram Wielaard
Gouda
20:38
20:36
13
Ronald Verboom
Gouda
20:45
20:41
14
Seddik Chouaibi
Zoetermeer
21:06
21:05
15
Sebastian Christoffels
Zwaanshoek
21:37
21:23
16
Jeroen Timmers
Gouda
21:42
21:40
17
Cees van Delft
SC Reeuwijk
21:43
21:40
18
Hans van den Hil
Antilope
21:46
21:43
19
Lars Heijboer
AV '47
21:58
21:56
20
Wijnand van Lith
's-Gravenhage
22:20
22:16
21
Chris van Es
Waddinxveen
22:29
22:17
22
Rob Blesgraaf
Arnhem
22:33
22:32
23
Simon Snaterse
Gouda
22:38
22:35
24
Koen Dekker
SC Reeuwijk
22:40
22:37
25
Finn Fonteijn
SC Reeuwijk
22:56
22:46
26
Ewout Bezembinder
Gouda
23:00
22:56
27
Marc Voogt
Gouda
23:01
22:58
28
Erwin van Ginkel
Reeuwijk
23:05
22:56
29
Leendert-Jan Blom
Moordrecht
23:05
22:52
30
Rody Kemp
Delft
23:07
22:52
31
Michiel Wassenaar
Delft
23:10
22:56
32
Jeroen van Schaik
Woerden
23:17
23:15
33
Henk Muys
Woubrugge
23:21
23:17
34
Ties Hoogendoorn
AV '47
23:30
23:28
35
Robert Witteman
Bilthoven
23:58
23:47
36
Frank Huning
Reeuwijk
24:05
24:00
37
Pim Tijssen
Gouda
24:23
24:14
38
Gerrit van Weerdhuizen
Capelle aan den IJss
24:33
24:27
39
Daan Scheerens
Leiden
24:36
24:20
40
Mark Revet
Gouda
24:59
24:50
41
Patrick Boek
's-Gravenhage
25:03
24:54
42
David
Bodegraven
25:09
24:53
43
Niels Blijleven
Zwammerdam
25:23
25:05
44
Freddy Meijer
Waddinxveen
25:53
25:45
45
Gert-Jan Wielaard
Gouda
25:58
25:55
46
Edwin Boer
Gouda
26:06
26:04
47
Petra Verheijen
PAC
26:08
26:00
48
Ruud Vane
Stolwijk
26:09
26:02
49
Victor Verseveldt
Gouda
26:09
26:01
50
Wim Schreuder
SC Reeuwijk
26:14
26:08
51
Tobias Roest
Delft
26:54
26:46
52
Jeroen Bommelé
Gouda
26:55
26:45
53
Robin van Zuilen
Reeuwijk
26:57
26:55
54
Joop Broekman
Trackstars Nesseland
26:58
26:47
55
Jack Christoffels
Zwaanshoek
27:01
26:45
56
Hans van der Wal
Boskoop
27:19
27:04
57
Peter Borsboom
Bodegraven
27:33
27:15
58
Paul Noordhuizen
Utrecht
27:41
27:24
59
Stefan van Wingerden
Bodegraven
27:51
27:33
60
Pieter Nap
Linschoten
27:57
27:57
61
Erik Koene
Gouda
28:01
27:46
62
Mourits Hans
Reeuwijk
28:12
28:04
63
Caspar de Jonge
Rotterdam
28:21
28:03
64
Daan Graveland
SC Reeuwijk
28:22
28:16
65
Timo van der Hoeven
Woerden
29:04
29:00
66
Olaf Ohtenschlager
Zoetermeer
29:13
28:57
67
Johan Reawaruw
Maarssen
29:24
29:15
68
Rob Snelleman
Waddinxveen
29:48
29:37
69
Cees Kort
Waddinxveen
30:44
30:32
70
Andre Oostveen
Hekendorp
31:06
30:54
71
Roeland Brouns
Gorinchem
31:07
31:02
72
Hugo Louter
's-Gravenhage
32:38
32:28
73
Robert Pennewaard
Waddinxveen
32:38
32:22
74
Erik van Leeuwen
Bodegraven
32:40
32:30
75
Kees Steinfort
Bodegraven
32:44
32:35
76
Bas Hubers
Haag Atletiek
36:38
36:24
77
Ed den Drijven
Waddinxveen
47:29
47:19
78
Alfred van Klaveren
SC Reeuwijk
49:51
49:44
79
Leo de Bruijn
Rotterdam
1:41:22
41:58
VROUW, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Corinde van Es
PAC
18:52
18:52
2
Beverly Cole
Madbury
21:40
21:27
3
Giny Veurink
AAV '36
21:46
21:45
4
Marielle Egberts
AAV '36
22:07
22:03
5
Nanda Blom
Delft
22:31
22:30
6
Lisette Verleun
SC Reeuwijk
22:42
22:39
7
Judith Voogt
Gouda
23:04
23:02
8
Inge Verleun
SC Reeuwijk
23:23
23:20
9
Anja van de Hoef
Reeuwijk
23:27
23:21
10
Maimouna Barry
SC Reeuwijk
23:47
23:44
11
Henriette Rijneveld
Benschop
24:29
24:28
12
Coliene van Weerdhuize
Capelle aan den IJss
24:32
24:25
13
Sjanne Veenstra
AV Gouda
24:35
24:28
14
Emma Moons
AV Gouda
24:40
24:33
15
Hanny Maarleveld
Bodegraven
24:40
24:36
16
Clara van Vliet
AV '47
24:48
24:48
17
Annemien Nap
Kockengen
25:05
24:45
18
Annelies Rietveld
Linschoten
25:12
25:12
19
Nicola Boon
SC Reeuwijk
25:21
25:17
20
Nathalie Broeders
Bodegraven
25:40
25:22
21
Ineke Visser
SC Reeuwijk
26:08
26:03
22
Jennifer Hartmans
Gouda
26:12
26:04
23
Judit Gaasbeek Janzen
Delft
26:12
25:58
24
Silvia Boef
Reeuwijk
26:31
26:29
25
Lizette Schonewille
SC Reeuwijk
26:34
26:23
26
Jolanda van Zuilen
Reeuwijk
26:42
26:40
27
Iris Steenbergen
Rotterdam
27:05
27:01
28
Elze Spruijt
Antilope
27:16
27:06
29
Anouk Egas
SC Reeuwijk
27:21
27:11
30
Sietske de Wit-Steenbe
Reeuwijk
27:35
27:22
31
Ilse Harms
SC Reeuwijk
27:38
27:34
32
Nanda Rijneveld
Ammerstol
27:41
27:40
33
Patty Heuft
Amsterdam
27:55
27:34
34
Elise Huysen-Dijkmans
Moordrecht
28:03
27:51
35
Jenne van den Berg
SC Reeuwijk
28:16
28:10
36
Ellen v/d Salm
Reeuwijk
28:16
28:11
37
Daniëlle Zijlstra
Gouda
28:23
28:09
38
Janine Hellingman-Vers
Antilope
28:30
28:19
39
Carla van den Hoek
Antilope
28:32
28:21
40
Dorine Stoppelenburg
Reeuwijk
28:34
28:29
41
Marieke van de Graaf
AV Gouda
28:58
28:48
42
Anneloes Maas
Utrecht
29:00
28:53
43
Jill den Dekker
Kockengen
29:04
28:44
44
Yvonne Hoebers
Woerden
29:06
28:48
45
Lidewij Janssen
SC Reeuwijk
29:10
28:58
46
Yvonne Teunissen
Waddinxveen
29:11
29:09
47
Laura van der Hoeven
Woerden
29:13
29:10
48
Sabine Kuiper
Gouda
29:16
29:15
49
Frederik van den Hooge
Gouda
29:18
29:07
50
Jolanda Kruijt
Gouda
29:20
29:08
51
Annemieke Hage
Reeuwijk
29:26
29:13
52
Jennifer de Jong
SC Reeuwijk
29:27
29:16
53
Tanja van der Zwaan
Bodegraven
29:30
29:13
54
Karen Anker
Reeuwijk
29:30
29:18
55
Micky Remers
Reeuwijk
29:44
29:28
56
Janneke Uitenbroek
Boskoop
30:14
30:02
57
Amber Akerboom
Reeuwijk
30:28
30:12
58
Anna Rodriguez
Kockengen
30:29
30:13
59
Annemarie Nijhuis
Reeuwijk
30:41
30:27
60
Josje Blesgraaf
Arnhem
30:46
30:33
61
Karin de Hoog
Woerden
30:48
30:33
62
Marike Markslag
Woerden
31:07
31:02
63
Suzanne Bloemink
Utrecht
31:15
30:58
64
Anna van Dijk
Utrecht
31:15
30:58
65
Inge Moons
SC Reeuwijk
31:19
31:14
66
Henriette vd Velden
Gouda
31:21
31:12
67
Kirsten van Leeuwen
Reeuwijk
31:23
31:06
68
Danielle van Dijk
SC Reeuwijk
31:24
31:17
69
Simone de Wit
Oudewater
31:28
31:21
70
Marieke van Peet
Gouda
31:31
31:17
71
Anouk de Geus
Gouda
31:31
31:17
72
Carmen Hesp
SC Reeuwijk
31:33
31:16
73
Maaike Versteege
Gouda
31:34
31:23
74
Daphne Henckens
Haarlem
31:39
31:33
75
Emilie Groot
Gouda
31:41
31:28
76
Christina de Vin - Bos
Rotterdam
31:46
31:31
77
Willemien van Schaijk
SC Reeuwijk
31:48
31:40
78
Jenneke van Veldhuizen
Nieuwerbrug aan den
31:51
31:34
79
Nelleke van Wijk
Waddinxveen
31:57
31:45
80
Lieneke Foekens
Waddinxveen
31:58
31:46
81
Mandy Geurtsen
Montfoort
31:58
31:47
82
Cora Rietveld
Oudewater
32:00
31:48
83
Sarina van Vliet
Snelrewaard
32:03
31:52
84
Astrid van der Panne
SC Reeuwijk
32:05
31:57
85
Fiona Delahunt
SC Reeuwijk
32:08
32:01
86
Petra Bouwmeester
SC Reeuwijk
32:17
32:13
87
Cora Nap
Linschoten
32:18
32:16
88
Linda v/d Koog
Reeuwijk
32:26
32:21
89
Denise Popijus
Waddinxveen
32:29
32:20
90
Dineke van der Griendt
's-Gravenhage
32:33
32:20
91
Judith Louter
's-Gravenhage
32:37
32:26
92
Marjoleine van Es
Waddinxveen
32:47
32:34
93
Ilse Kenbeek
Oudewater
32:56
32:37
94
Marloes Mulder
Oudewater
32:56
32:37
95
Debby van Broekhoven
Capelle aan den IJss
32:57
32:41
96
Deborah van Grootveld
Reeuwijk
33:02
32:47
97
Marja Rodriguez
Kockengen
33:10
32:52
98
Judith Bouma
SC Reeuwijk
33:19
33:14
99
Gerda Kruid
Waddinxveen
34:07
33:53
100
Jantine Houmes
Driebruggen
34:07
33:55
101
Patricia van Broekhove
Rotterdam
34:08
33:53
102
Marian Remers
SC Reeuwijk
34:22
34:06
103
Colette Groot
SC Reeuwijk
35:25
35:09
104
Petra van der Kooi
Montfoort
35:27
35:11
105
Agnes Schrieken - van
SC Reeuwijk
35:39
35:30
106
Nathalie de Haan
SC Reeuwijk
36:10
35:55
107
Jenny van Schaick
Vleuten
37:43
37:33
108
Tonny van Dijk
Clytoneus
38:47
38:43
109
Hetty Moons
SC Reeuwijk
40:02
39:56
110
Samantha Veenis
SC Reeuwijk
41:23
41:19
111
M J de Wit - Tammer
SC Reeuwijk
41:23
41:19
112
Marion van Hunen
Moordrecht
43:49
43:43
113
Lindy Moons
SC Reeuwijk
47:47
47:42
J-12, 2400 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Koert van Oosten
Gouda
9:06
2
Stan de Boer
Waddinxveen
9:19
3
Juran Stijmeijers
Haastrecht
9:24
4
Sander Schijf
Houten
9:31
5
Stan van Tilburg
Waddinxveen
9:39
6
Huub Dupree
Reeuwijk
9:49
7
Sven Teekens
Gouda
9:51
8
Guus Kloos
Reeuwijk
9:55
9
Justin Bakker
Reeuwijk
10:01
10
Sip Dijkstra
Reeuwijk
10:04
11
Dirk Breedijk
Stolwijk
10:06
12
Sander Kersseboom
Reeuwijk
10:09
13
Jelle Scheen
Reeuwijk
10:19
14
Coen Schuurman
Reeuwijk
11:40
15
Job van Dam
Reeuwijk
11:43
16
Mathijs Huijer
Zoetermeer
11:47
17
Joep Voordehaak
Reeuwijk
12:00
18
Maurick v.d. Wal
Reeuwijk
12:17
19
Daan Groenenberg
Zoetermeer
12:22
20
Wessel Koppelle
Reeuwijk
12:27
21
Jasper Bitter
Reeuwijk
13:58
22
Joep Cheizoo
Haastrecht
14:20
M-12, 2400 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ilvia Hederik
Barendrecht
9:44
2
Paul Grootscholten
Reeuwijk
9:58
3
Marije Wielaard
Gouda
9:59
4
Felicia van Beek
Oud-Beijerland
10:03
5
Robin Droog
SC Reeuwijk
10:04
6
Floor Tetelepta
Gouda
10:16
7
Precilla Wensveen
Reeuwijk
10:17
8
Hilde Houtzager
Waddinxveen
10:18
9
Lieke Mulder
SC Reeuwijk
10:40
10
Annemieke de Haan
Reeuwijk
14:04
11
Renske de Keijzer
Reeuwijk
14:24
12
Serena Rodrigues
Haastrecht
15:36
13
Patricia Spierenburg
Schoonhoven
16:26
14
Sarah Spierenburg
Schoonhoven
16:27
J-9, 1100 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
R M de Haan
SC Reeuwijk
3:47
2
Wessel Baas
SC Reeuwijk
3:58
3
Kristian Schrier
Reeuwijk
4:02
4
Kelvin Bakker
Reeuwijk
4:06
5
Tim van Tilburg
Waddinxveen
4:15
6
Thom de Weger
Gouda
4:16
7
Sjoerd Schouten
Reeuwijk
4:22
8
Oscar de Jong
Gouda
4:24
9
Jelle Borsboom
Reeuwijk
4:24
10
Bjorn Egas
Reeuwijk
4:28
11
Jasper Jensma
Boskoop
4:30
12
Ties van Holten
Reeuwijk
4:32
13
Tim van Vliet
Reeuwijk
4:33
14
Stefan Roseboom
Reeuwijk
4:40
15
Lukas Berendsen
Gouda
4:42
16
Ties Witzier
Gouda
4:43
17
Mahad Elmi
Reeuwijk
4:44
18
Ryan Koster
Reeuwijk
4:45
19
Merijn Borsboom
Reeuwijk
4:54
20
Floris Jensma
Boskoop
4:56
21
Renzo Bon
Reeuwijk
4:57
22
Matthijs Huning
Reeuwijk
4:57
23
Menno Verleun
Reeuwijk
5:00
24
Casper van Aarem
Reeuwijk
5:01
25
Emile Landbergen
Reeuwijk
5:03
26
Sven Bontekoe
Reeuwijk
5:05
27
Goan Vijfwinkel
Reeuwijk
5:07
28
Bram Regeling
Reeuwijk
5:09
29
Wouter Dorresteijn
Reeuwijk
5:11
30
Casper van Leeuwen
Reeuwijk
5:15
31
Daniël v/d Laan
Boskoop
5:16
32
Lars van den Berg
Reeuwijk
5:18
33
Thiemen Spaargaren
Boskoop
5:25
34
Timme Berendsen
Gouda
5:26
35
Julian Huning
Reeuwijk
5:26
36
Thijmen Koene
Gouda
5:29
37
Thom Koppelle
Reeuwijk
5:29
38
Rick Verbunt
Reeuwijk
5:31
39
Kees Vermeulen
Reeuwijk
5:35
40
Victor Crawford
Reeuwijk
5:37
41
Faas Witzier
Gouda
5:49
42
Pim Regeling
Reeuwijk
5:50
43
Boris Fokkinga
Reeuwijk
5:55
44
Daan Verbunt
Reeuwijk
6:01
45
Gijs Koene
Gouda
6:02
46
Cas Drost
Reeuwijk
6:02
47
Maurice de Jong
Gouda
6:05
48
Nanno van den Berg
Reeuwijk
6:07
49
Marijn Bon
Reeuwijk
6:12
50
Thijmen Freesen
Reeuwijk
6:17
51
Kyan Vahle
Reeuwijk
6:19
52
Tijn Oskam
Reeuwijk
6:29
53
Tomas van der Meulen
Bunnik
6:32
54
Hugo Meewezen
Reeuwijk
6:34
55
Jay Vahle
Reeuwijk
6:37
56
Nick van 't Schip
Woerden
6:46
57
Bram Regeling
Reeuwijk
6:50
58
Joost van Dam
Reeuwijk
7:21
59
Sem Ramberg
Reeuwijk
7:22
60
Bart van Aarle
Alphen a/d Rijn
7:23
61
Mats Slappendel
Reeuwijk
7:29
62
Pim Vaarderhaak
Reeuwijk
7:32
63
Tom Zegerman
Reeuwijk
7:34
64
Thijs de Vries
Reeuwijk
8:39
65
Robin van Veen
Waddinxveen
9:31
66
Thijs Brouwer
Reeuwijk
10:17
M-9, 1100 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Emma van Loo
Reeuwijk
4:32
2
Kiki Dijkstra
Reeuwijk
4:33
3
Roosmarijn van dam
Reeuwijk
4:37
4
Lobke Kruitwagen
Waarder
4:44
5
Isa Lips
Gouda
4:45
6
Suzanne Moons
Gouda
4:46
7
Carmen Sylva Willemste
Reeuwijk
4:54
8
Loes van den Berg
Reeuwijk
4:56
9
Eline Stigter
Vogelenzang
5:03
10
Roxanne Takken
Alphen a/d Rijn
5:28
11
Eline Jansen
Reeuwijk
5:31
12
Debby den otter
Reeuwijk
5:31
13
Tara Vermeulen
Reeuwijk
5:39
14
Maaike Verdegaal
Den Haag
5:40
15
Anna Verbunt
Reeuwijk
5:43
16
Dionne de Boer
Waddinxveen
5:51
17
Lotte van Meurs
Reeuwijk
5:52
18
Anouk de Vries
Reeuwijk
5:55
19
Zoeteke Vliek
Reeuwijk
5:56
20
Franca Fokkinga
Reeuwijk
5:57
21
Wendy de Keijzer
Reeuwijk
5:58
22
Simone de Vetter
Hekendorp
6:00
23
Marit van Vliet
Reeuwijk
6:06
24
Fenneke Gabreëls
Reeuwijk
6:08
25
Nijke Gabreëls
Reeuwijk
6:09
26
Dewi Vijfwinkel
Reeuwijk
6:09
27
Evi Voorderhaak
Reeuwijk
6:14
28
Fleur Bitter
Reeuwijk
6:18
29
Robin Oskam
Reeuwijk
6:19
30
Suze Hage
Reeuwijk
6:20
31
Sophie van den Acker
Reeuwijk
6:22
32
Jasmijn Crawford
Reeuwijk
6:24
33
Jolijn van Herwijnen
Reeuwijk
6:26
34
Sanne Bitter
Reeuwijk
7:12
35
Carlijn van Dam
Reeuwijk
7:13
36
Carmen Oppelaar
Reeuwijk
7:16
37
Zoe van Waasbergen
Reeuwijk
7:16
38
Frieke Hoevenaars
Reeuwijk
7:22
39
Evi van Herwijnen
Reeuwijk
7:45
40
Lotte Drost
Reeuwijk
8:25
41
Donna Oppelaar
Reeuwijk
8:25
42
Maxime Takken
Alphen a/d Rijn
9:25
43
Fleur Brouwer
Reeuwijk
10:41
www.uitslagen.nl
15-03-2014 00:00