Uitslagenlijst Pannekoekenmolenloop

Burgh-Haamstede - Zaterdag 8 maart 2014

MSEN, WEDSTRIJD 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Nieuwkerk
AV Standdaarbuiten
57:37
2
Steef Rosmolen
Spirit Oud Beijerlan
1:06:39
3
Jeroen de Nood
Dynamica
1:07:38
4
Jan willem Florie
Vlissingen
1:10:18
5
Ruben van Kooten
AAA
1:16:29
M35, WEDSTRIJD 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Verkaart
Delta Sport
1:03:06
2
Arjo Verhage
Dynamica
1:04:52
3
Filip Verzwimp
Gierle (BEL)
1:08:32
4
Arjan Beye
Delta Sport
1:08:37
5
Micha Janse
Dynamica
1:09:27
6
Erwin Kriesels
Oudenbosch
1:11:37
7
Berry Simonse
AV '56
1:14:31
8
Martijn de Widt
Delta Sport
1:15:13
9
D. Plessius
AV '56
1:15:17
10
Remco Kapteijn
AV '56
1:15:55
11
Leon de munnik
Delta Sport
1:21:55
12
Edwin Heddes
Generaal Michaelis
1:22:50
13
Arnout Bosch
Spirit Oud Beijerlan
1:22:56
14
Ties de Vaan
Generaal Michaelis
1:25:13
15
Richard Suijkerbuijk
Dynamica
1:29:32
M45, WEDSTRIJD 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rian van den Broeke
Dynamica
1:07:06
2
Marco Adriaansen
Spado
1:07:41
3
Arie Visser
Avantri
1:08:30
4
Hopstaken
Roosendaal
1:10:11
5
Jan van Schendel
Scorpio
1:10:35
6
Leo Dalebout
Dynamica
1:11:32
7
Hans Geus
AV '56
1:14:33
8
Bram Kotvis
Zierikzee
1:15:21
9
Piet Peeters
Gierle (BEL)
1:16:19
10
Manfred Meulmeester
Dynamica
1:17:00
11
Joop Mathon
Scorpio
1:17:22
12
Rien de Wilde
AV '56
1:18:09
13
John Scheffers
Delta Sport
1:18:16
14
Werner Mannie
THOR
1:19:48
15
Jan Willem Meeuwse
AV '56
1:20:38
16
Jaap Flikweert
Delta Sport
1:21:37
17
Coen Bertijn
Dynamica
1:22:52
18
Richard Polderdijk
Kortgene
1:24:40
19
Arjan de Vos
Delta Sport
1:24:51
20
Marc van der Wangen
Vosselaar
1:28:53
21
Jac Suijkerbuijk
Diomedon
1:30:28
22
Hans Corbijn
Dynamica
1:31:27
23
Norbert J.W. Veringmei
Waterweg
1:37:23
24
Erwin Salemink
Delta Sport
1:39:01
25
Adrie van Bavel
Delta Sport
1:43:05
M55, WEDSTRIJD 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Lous
Dynamica
1:10:16
2
Jan Guiljam
Loopgroep Aart Stigt
1:10:21
3
Eddy Sneyders
Vosselaar (BEL)
1:10:24
4
Wim Besuijen
Dynamica
1:12:14
5
Eric van Remortel
AV '56
1:15:56
6
Alois de Bie
Turnhout (BEL)
1:18:54
7
Eddy Maanders
Scorpio
1:20:07
8
Paul Menten
BelgiŽ
1:20:16
9
Eric Haest
Kasterlee (BEL)
1:21:59
10
Jos Torremans
Vosselaar (BEL)
1:22:01
11
Kobus Botman
Dynamica
1:26:15
12
Jan Persegael
Vosselaar (BEL)
1:28:27
13
Acronius Kramer
AV '56
1:29:12
14
jan janssen
Beerse
1:30:45
15
Han van Sighem
Delta Sport
1:33:03
M65, WEDSTRIJD 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Pellikaan
Dynamica
1:27:41
2
Joop Lasseur
Delta Sport
1:28:25
VSEN, WEDSTRIJD 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nadine de Wilde
AV '56
1:14:29
2
Isabel Lous
Dynamica
1:14:56
3
Eva Boonman
Dynamica
1:15:24
4
Annemiek van de Velde
Delta Sport
1:16:28
5
Marloes Priemis
Delta Sport
1:22:41
6
Jolanda Maas
AV '56
1:27:10
7
Chayenne Wiskerke
Dynamica
1:29:33
V35, WEDSTRIJD 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sonja A.J. Jansen
Waterweg
1:27:16
V45, WEDSTRIJD 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jannie de Vries
Dynamica
1:23:56
2
Corina Grim
GonzŠlez Running Tea
1:24:14
3
Christl Rozendaal
AV '56
1:30:08
4
Anita Beekers
Scorpio
1:41:24
5
Marleen van Sighem
Delta Sport
1:43:02
V55, WEDSTRIJD 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edith Margadant
Delta Sport
1:26:08
2
Geertje Huurman
AV '56
1:31:44
3
Tea Tazelaar
Dynamica
1:35:21
4
Lena Kleingeld
avVN
1:38:33
5
Kathinka van Dijk-Holl
Generaal Michaelis
1:42:17
M15, TRIMLOOP 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Buijck michel
Middelburg
1:02:38
2
Kees Louws
Middelburg
1:05:37
3
Bart de visser
Serooskerke Walchere
1:06:29
4
Peter Meeuwsen
Krabbendijke
1:06:55
5
Rob Schaap
Vlissingen
1:07:15
6
Winston Franssen
Antwerpen (BEL)
1:07:23
7
Johan Karelse
Heinkenszand
1:07:39
8
Bas de Nooijer
Koudekerke
1:08:28
9
Archie Staal
Burgh Haamstede
1:08:55
10
Francois van de Broeck
Breskens
1:09:06
11
Koen Fransen
Hoogstraten (BEL)
1:10:47
12
Alexander van Walleghe
Veldegem
1:11:23
13
Kees den hollander
Dreischor
1:12:55
14
Kees de Visser
Aagtekerke
1:13:08
15
Marcel Moerland
Krabbendijke
1:13:15
16
Theo de Macker
Burgh-Haamstede
1:14:02
17
Frans Heijboer
Poortvliet
1:14:10
18
John Heil
Zoetermeer
1:14:52
19
Ronnie Krocke
Oost souburg
1:15:02
20
Kees Stoel
Aagtekerke
1:15:45
21
Stefan Feleus
Westkapelle
1:15:52
22
Foeke Roukema
Bruinisse
1:16:05
23
John Quaak
Burgh Haamstede
1:16:21
24
Wouter wassenaar
Rotterdam
1:16:52
25
Niek Rijnberg
Zuidzande
1:17:30
26
Jan Kriesels
Bosschenhoofd
1:17:47
27
Johan Walpot
Bruinisse
1:18:28
28
Maurice Rentmeester
Goes
1:19:00
29
Steef Berrevoets
Delta Sport
1:19:03
30
Edwin de Vlieger
Scharendijke
1:19:58
31
Ab Duinhouwer
Nieuwerkerk
1:20:30
32
Frank Abbink
Generaal Michaelis
1:20:42
33
Theo Engel
Zierikzee
1:20:45
34
Adrie van Belzen
Westkapelle
1:20:47
35
Rob van der Beijl
Delta Sport
1:20:55
36
Johan Dekker
Middelburg
1:20:59
37
Arno Obbink
Burgh-Haamstede
1:21:04
38
Marc Bosch
Heinkenszand
1:21:14
39
Jaap Janse
Middelburg
1:21:35
40
Kempe Martin
Delta Sport
1:21:45
41
Erik Olree
Bruinisse
1:21:46
42
Paul van Tuil
Burgh Haamstede
1:22:43
43
Elbert Simonse
Aagtekerke
1:22:54
44
Isto Knaap
Goes
1:22:58
45
Norbert de Zeeuw
Generaal Michaelis
1:23:08
46
Romain Dukker
Rotterdam
1:23:14
47
Wim Karelse
Schore
1:23:41
48
Ad Moerland
Sint-Maartensdijk
1:24:21
49
Cor Kloet
Burgh-Haamstede
1:24:33
50
Ivo Krijnsen
Hansweert
1:24:37
51
Fred Vermeire
Breskens
1:24:59
52
Hans de Jonge
Goes
1:25:50
53
Frits Burger
Zierikzee
1:26:26
54
Hans Tramper
Goes
1:26:34
55
Hans van Hal
AV Oirschot
1:27:00
56
Marc-Jan Moerland
Krabbendijke
1:27:23
57
Reinier Broeksma
Heinkenszand
1:27:29
58
Theo Zoontjens
Koudekerke
1:27:35
59
Rob Voss
Generaal Michaelis
1:28:07
60
Rolf Sonnemans
Burgh Haamstede
1:28:09
61
Jan van Dijk
Generaal Michaelis
1:28:22
62
Richard Dingemanse
Veere
1:28:31
63
Hans van der welle
Middelburg
1:29:31
64
Ad den Dekker
Kapelle
1:29:37
65
Ype Starreveld
Veenendaal
1:29:49
66
Marti van Iersel
Generaal Michaelis
1:29:59
67
Rudy de Maaijer
Zierikzee
1:30:03
68
Hans Kool
Oosterhout
1:30:16
69
Cees van Ham
Oosterhout Nb
1:30:18
70
Theo Bookelmann
Generaal Michaelis
1:30:32
71
Jo van Meurs
Generaal Michaelis
1:30:33
72
Jac van Heerebeek
AV Oirschot
1:31:07
73
Koos van der Horst
Generaal Michaelis
1:31:23
74
Jan Hoogvliet
Scorpio
1:31:33
75
Aad Winkelman
Oosterhout Nb
1:31:36
76
Kees Pouwelse
Westkapelle
1:31:37
77
Duc van den Bergh
Generaal Michaelis
1:31:58
78
Adrie van Boekel
Best
1:32:08
79
Johan van der Maas
Amsterdam
1:32:18
80
Mart -Jan Delzenne
Krabbendijke
1:32:28
81
Fred Quaak
Zwijndrecht
1:32:55
82
Hans Klompe
Oosterhout
1:33:17
83
Jan-Kees de Meester
Hansweert
1:33:19
84
Jaap Hage
Tholen
1:33:35
85
Ton Smetsers
AV Oirschot
1:34:09
86
Marco Oggel
Generaal Michaelis
1:34:33
87
Leo Francke
Oost Kapelle
1:35:48
88
John Quist
Middelburg
1:35:56
89
Paul Hoen
Generaal Michaelis
1:36:08
90
Han van Achterberg
Amsterdam
1:36:21
91
Paul van Bree
Generaal Michaelis
1:37:15
92
Stefan Vrijdag
Rotterdam
1:37:30
93
Marcel Besuijen
Middelburg
1:37:54
94
Ronald de Hoogt
Oud-Turnhout (BEL)
1:39:10
95
Wim Oosse
Haelen
1:39:18
96
Andreas van Straten
Domburg
1:40:29
97
Jan van der Maas
Burgh-Haamstede
1:43:13
98
Peter Castel
Goes
1:43:31
99
Ab van de vijver
Zierikzee
1:43:44
100
Cees v.d. Sommen
Generaal Michaelis
1:44:35
101
Peter vd Biggelaar
Generaal Michaelis
1:46:43
102
Henny Vorstenbosch
Generaal Michaelis
1:49:57
103
Jan Meesters
Generaal Michaelis
1:53:59
V15, TRIMLOOP 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Van Weelden
Heinkenszand
1:17:41
2
Christel Verbeek
Vlissingen
1:19:16
3
Petra Verhulst
Westkapelle
1:23:22
4
Marcelle van Hemert
Amsterdam
1:24:05
5
Nicol de maaijer
Breda
1:25:21
6
Marleen Smulders
Generaal Michaelis
1:27:02
7
Mirjam Verhagen Mannae
Generaal Michaelis
1:29:57
8
Petra Hogenstein
Burgh-Haamstede
1:30:40
9
Marianne van Boekel
Best
1:31:17
10
Inge Marchand
Burgh-Haamstede
1:32:02
11
Ines Royaux
Oud-Turnhout (BEL)
1:33:48
12
Corina Voss
Generaal Michaelis
1:34:00
13
Aty Wolff
Generaal Michaelis
1:36:06
14
Yolanda Verspaget
Generaal Michaelis
1:37:01
15
Ans Bressers
Generaal Michaelis
1:37:47
16
Ria Marchand
Burgh-Haamstede
1:38:07
17
Rebecca Hanse
Noordwelle
1:38:14
18
Eveline Scheers
Dynamica
1:38:16
19
Annemieke Rijnberg
Zuidzande
1:39:16
20
Renťe Pors
Delta Sport
1:42:14
21
Wendy Verspeek
Generaal Michaelis
1:42:19
22
Sanne van der Aalst
Best
1:42:37
23
Joke van de Kasteele
Delta Sport
1:42:57
24
Bep Vogels
Generaal Michaelis
1:47:19
25
Sarijke Aerts
Middelburg
1:50:17
M7, 7.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Klem
Flakkee
31:13
2
Stef Kapteijn
AV '56
33:30
3
Simon forde
Den Bosch
33:34
4
Martin van Nieulande
Nieuw- en Sint Joosl
35:59
5
Mathijs Oggel
Goes
36:06
6
Niels van Tuil
Burgh Haamstede
36:08
7
Co de Feijter
Delta Sport
37:24
8
Ron Dellebeke
Dynamica
37:31
9
Jan Verhage
Aagtekerke
37:40
10
Arnold Breederveld
Stellendam
38:33
11
Henk sandee
Kamperland
40:52
12
Xander Prins
LOGO
41:42
13
Johan Potter
Tholen
41:52
14
Nico de Jonge
Burgh-Haamstede
41:59
15
Hans de Hoogt
Westervoort
42:23
16
Niek Hesp
AV '56
42:31
17
Erik Oggel
Goes
42:48
18
Marijn Traas
Heinkenszand
44:07
19
Jos Brockmans
Mechelen
44:11
20
Willy van Gimst
Domburg
44:53
21
Arthur Stijns
Oudelande
45:14
22
Stefan van den dries
Heinkenszand
45:40
23
Jeremy Broere
Rotterdam
45:43
24
Kees Verburg
Hansweert
46:59
25
Ard Jan van Gorsel
Oud Vossemeer
47:01
26
John de Bont
Raamsdonkveer
48:19
27
Cor Bressers
Generaal Michaelis
48:56
28
Herman Kreeft
Gilze
50:13
29
Peter Bodbijl
Burgh Haamstede
50:48
30
Hans Verkaart
Zierikzee
50:49
31
Steven Vrolijk
Goes
50:58
32
John Minderhoud
Westkapelle
51:05
33
Paul Amoureus
Amstelveen
52:19
34
Muhlenbruch
Berkel en Rodenrijs
53:17
35
Ton van Luijk
Wijk bij Duurstede
1:00:39
36
Machiel Sinke
Krabbendijke
1:08:46
37
Jan Roose
Kasterlee
1:28:29
V7, 7.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisette Antheunisse
Dinteloord
36:11
2
Annelies Vermonden
Antwerpen (BEL)
36:50
3
Leonie van Klinken
Nieuwerkerk
41:01
4
Regina Verhage
Dynamica
42:55
5
Mary de Vos
Best
43:35
6
Eigenraam
Maassluis
43:48
7
Joke de Koster-Hoogerh
Delta Sport
44:15
8
Jobine Stouten
Sirjansland
44:32
9
Irene Bakker
Generaal Michaelis
44:35
10
Onbekend
Oud-Vossemeer
44:36
11
Sofie Walpot
Delta Sport
44:47
12
Sandra van der Zande
Delta Sport
44:58
13
Liesbeth boot
Zierikzee
45:02
14
Louisa Miechielsen
Vosselaar (BEL)
46:07
15
Chantal van Hemert
Nieuwerkerk ad IJsse
46:38
16
Irene Weeda
Zierikzee
46:42
17
Hilde Doeleman
Zierikzee
46:46
18
Janneke vd Linden
Zierikzee
46:48
19
Wilma den Boer
AV '56
46:53
20
Louise de Ronde
Renesse
46:54
21
Eljo van oeveren
Burgh Haamstede
47:36
22
Joanne Quist-Hanse
Burgh-Haamstede
47:38
23
Eline de Ridder
Heinkenszand
48:03
24
Jackelien van Hapert
Generaal Michaelis
48:36
25
Sandra Engel
Zierikzee
48:52
26
Sandra Tramper
Goes
49:17
27
Jolanda van der Kallen
Generaal Michaelis
49:19
28
Willemijn de Bruijn
Lexmond
50:16
29
Joze Simons
Steenbergen
50:32
30
Hedwig Harks
Generaal Michaelis
50:39
31
Els van Zwieten-Bus
Delta Sport
50:46
32
Sylvia Glerum-Witkam
Zierikzee
51:21
33
Karin de Rijke
Veere
52:13
34
Wilma Neerhout
Berkel Rodenrijs
53:16
35
Elise Bosua-Quaak
Dordrecht
54:22
36
Nancy Booij
Generaal Michaelis
54:31
37
Arie Snelle
Best
55:08
38
Guinevere de Bruine
Vlissingen
1:00:07
J2, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Boogaart
Dynamica
8:30
2
Yoran Roukema
Bruinisse
11:36
M2, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merel Bosch
Oud Beijerland
10:13
J1, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijn van Horssen
Goes
4:09
2
Ryan Karelse
AV '56
4:51
3
Willem Bosch
Oud Beijerland
4:53
4
Tom Dees
Goes
5:06
5
Mees van horssen
Goes
5:12
6
Lasse Kik
Delta Sport
5:12
7
Jesper Simonse
Goes
5:25
8
Yannick Kik
Bruinisse
5:27
9
Pedro Daane Bolier
Rotterdam
5:29
10
Cars van Tuil
Burgh Haamstede
5:30
11
Rody Dees
AV '56
6:06
12
Thijs Koornneef
Nieuwdorp
6:14
M1, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anique van Klinken
Delta Sport
4:05
2
Ruchama Houtzager
Delta Sport
4:08
3
Elaine Fertoute
Zierikzee
4:29
4
Yara Karelse
AV '56
4:51
5
Fleur Leenheer
Delta Sport
4:53
6
Lilian Feroute
Zierikzee
5:05
7
Charlotte Hanse
5:24
8
Anouk Leenheer
Delta Sport
5:26
9
Froukje Obbink
Burgh Haamstede
5:26
10
Femke van Sluijs
AV '56
5:41
11
Noortje Bosch
Oud beijerland
5:51
12
Marit Simonse
AV '56
5:55
13
Jessica Koornneel
Nieuwdorp
6:33
14
Femke Kriesels
Oudenbosch
8:09
www.uitslagen.nl
10-03-2014 20:09