| | | | | Uitslagenlijst Cross competitie finale
Warmenhuizen - Zaterdag 8 maart 2014
JJA, JJA + JJB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sten Stoltenborg
Haarlemmermeer
17:10
3
Thierry Willigenburg
Triathlon
18:05
10
Joey Steenvoorden
Noordkop
18:59
JJB, JJA + JJB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Marius Messemaker
GAC Hilversum
19:02
10
Yorick Konijn
AV Castricum
19:03
14
Reinder Boekhoff
Pijnenburg
19:25
16
Thomas van der Heijde
Tempo
19:49
18
Jesper Verbruggen
AV Castricum
20:11
24
Calvin Hoogland
AV Castricum
20:54
25
Lars van Golstein Brou
Clytoneus
20:57
MJA, MJA + MJB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke van der Pal
Zaanland
11:31
6
Caitlin van Gessel
Triathlon
13:01
8
Lotte van der Velde
Triathlon
13:10
MJB, MJA + MJB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Jeske van der Pal
Zaanland
12:08
9
Lena Grobusch
GAC Hilversum
13:09
10
Odile Verzantvoort
Triathlon
13:16
JJC, JJC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Kelvin Baartwijk
Almere '81
12:39
6
Jens van Gelderen
Lycurgus
12:58
14
Thijs Knecht
GAC Hilversum
13:32
16
Davy Heijsteeg
AV Aalsmeer
13:33
17
Hugo van der Ploeg
Clytoneus
13:35
22
Daan Notenboom
AV Castricum
13:58
26
Nial van der Steeg
Atverni
14:09
30
Joost ten Barge
GAC Hilversum
14:14
34
Jimmy van Velzen
Pijnenburg
14:25
39
Matthijs Jansma
GAC Hilversum
14:35
41
Stefan Zondervan
Triathlon
14:37
47
Lucas Biesterveld
Pijnenburg
14:54
48
Kjell Hoogendoorn
Clytoneus
15:01
50
Jorrit Hildebrand
Spirit Lelystad
15:08
54
Nick Ramdjanamsingh
AV Aalsmeer
15:21
55
Laurens van Loenen
GAC Hilversum
15:28
58
Filip van der Vegt
Phoenix
15:59
MJC, MJC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Merel van der Marel
Haarlemmermeer
7:15
14
Julia van Delft
GAC Hilversum
8:09
15
Sandra van de Grift
Pijnenburg
8:14
19
Eden Göbbels
GAC Hilversum
8:22
20
Paulien Karsemeijer
Clytoneus
8:25
31
Wieke van Kaam
GAC Hilversum
8:45
33
Wouke van 't Klooster
Pijnenburg
8:48
45
Marit Dommanschet
Lycurgus
9:20
46
Floor Geelen
GAC Hilversum
9:25
JJD2, JJD2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Stan van Nieuwburg
Atverni
7:29
7
Duncan Steenbakker
Lycurgus
7:46
8
Faas van den Ven
Triathlon
7:54
11
Bas van Walstijn
AV Haarlem
7:59
19
Joost Blommaert
Pijnenburg
8:14
21
Pim van de Fliert
Pijnenburg
8:16
22
Gregory 't Hoen
AV Aalsmeer
8:19
27
Justin Heijsteeg
AV Aalsmeer
8:27
38
Jelmer Groenenboom
Clytoneus
8:50
JJD1, JJD1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Benjamin van Altena
Phanos
7:34
6
Jeroen van het Hof
AV Edam
7:56
13
Roeland van der Ploeg
Clytoneus
8:06
15
Tobias van Ee
GAC Hilversum
8:09
17
Mathijs van Wessel
Pijnenburg
8:13
20
Koen Duikersloot
GAC Hilversum
8:14
23
Joris van den Hoven
Triathlon
8:19
27
Christopher van Altena
Phanos
8:31
29
Brian Ehlting
Spirit Lelystad
8:31
37
Joëll Schaafsma
AV Nijkerk
8:37
43
Thijmen Hakenkruger
GAC Hilversum
8:43
51
Quinten van Delft
Hollandia
8:47
53
Hesse Göbbels
GAC Hilversum
8:49
57
Sjoerd de Haan
Spirit Lelystad
8:55
64
Raul van Londen
Pijnenburg
9:04
68
Denilson Wijngaarde
AV '23
9:20
MJD2, MJD2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
11
Otte Wienese
GAC Hilversum
6:07
34
Rosan de Bie
GAC Hilversum
6:53
MJD1, MJD1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Guusje van der Vorst
Hellas
6:05
14
Nienke van Dok
AV Aalsmeer
6:17
17
Jolente Bleijs
GAC Hilversum
6:23
20
Ilse Hengeveld
GAC Hilversum
6:25
21
Nikki van Herwaarden
Phanos
6:27
23
Hannah van Harmelen
Phanos
6:29
24
Samantha Frinking
Lycurgus
6:35
27
Mirjam Hollestelle
Triathlon
6:41
34
Milou Mijnhout
GAC Hilversum
6:48
38
Elize van Beuningen
Pijnenburg
6:50
47
Joanne van der Poel
Phoenix
6:57
49
Alessandra Viola
GAC Hilversum
6:58
53
Madeleine Hooijmaijers
Phanos
7:05
61
Mette Oosterink
GAC Hilversum
7:15
JMINI, MINI J+M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
William van Triest
Clytoneus
4:06
7
Tim Posthuma de Boer
Hylas
4:21
14
Floris van Tuijl
Almere '81
4:41
15
Niels van Bergen
Startbaan
4:44
17
Kasper van Aalst
Clytoneus
4:47
18
Tygo Witteveen
AV Aalsmeer
4:54
20
Sebastiaan van der Hav
GAC Hilversum
5:01
27
Teun van Loenen
GAC Hilversum
5:44
MMINI, MINI J+M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Jaskien van der Kolk
Trias
4:27
9
Shannah Chalmers
Startbaan
4:39
10
Anna-Sophia van der Ha
GAC Hilversum
4:40
14
Nynke Glas
Spirit Lelystad
4:49
17
Florien van Kesteren
GAC Hilversum
5:04
23
Karlijn Greeve
GAC Hilversum
5:28
25
Noa Marijn Heijmerink
AV '23
6:17
JPC, JPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian Vriezen
GAC Hilversum
4:07
7
Sven van Gelderen
Lycurgus
4:28
9
Mick van Schaffelaar
AV '23
4:33
13
Jonathan van Lien
AV Zeewolde
4:37
16
Sibrand Nieuwenhuizen
Feniks
4:40
18
Tibbe Teeuwen
GAC Hilversum
4:44
22
Diederik van der Vliet
Pijnenburg
4:46
28
Javier Melk Boekel
Lycurgus
4:53
31
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
4:57
41
Kiran Schoonderwoerd
Pijnenburg
5:10
MPC, MPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jikke van der Ploeg
Triathlon
4:23
8
Merle van Logtestijn
Pijnenburg
4:43
14
Vera Lugtendorp
Almere '81
4:54
16
Paula Kliphuis
GAC Hilversum
4:57
17
Sophie van der Schoot
GAC Hilversum
4:57
20
Ariane Elkenbracht
Phoenix
4:58
22
Nienke Mast
NEA Volharding
5:01
24
Mingxia Oppers
GAC Hilversum
5:02
25
Britt van Westerlaak
Altis
5:03
35
Lenneke Pettinga
AV Castricum
5:12
42
Floor van Lieshout
Triathlon
5:17
44
Laura Babucci
NEA Volharding
5:25
47
Veronique van Weldam
Phanos
5:31
51
Sophie Bergman
NEA Volharding
5:42
JPB, JPB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijmen van Diggelen
Clytoneus
5:03
3
Senna Kampinga
AV Zeewolde
5:10
5
Jaime Bongaerts
GAC Hilversum
5:12
8
Thijn Dorrestein
GAC Hilversum
5:16
15
Jelle Groen
NEA Volharding
5:24
17
Julian van Aalst
Clytoneus
5:25
18
Daniël van Brummelen
GAC Hilversum
5:25
21
Diede van Bergen
Startbaan
5:29
25
Reinier van Aalst
Clytoneus
5:35
26
Mees van der Meer
GAC Hilversum
5:36
27
Mathijs Kwakman
Pijnenburg
5:36
34
Marijn van der Harst
Altis
5:40
41
Tim Tempelman
Spirit Lelystad
5:45
50
Milan Dias Gago
NEA Volharding
5:53
51
Bas Bekebrede
NEA Volharding
5:54
54
Gijs van Oostenbrugge
Lycurgus
5:56
56
Casper van Tuijl
Almere '81
6:00
63
Kaj van Raalte
GAC Hilversum
6:08
65
David Elzinga
GAC Hilversum
6:10
68
Lars van Oosterhout
Clytoneus
6:12
76
Florian Overtoom
Startbaan
6:24
MPB, MPB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Lianne Wuring
GAC Hilversum
5:22
8
Janna van de Coevering
Fit
5:36
10
Isa van Sintemaartensd
Triathlon
5:39
15
Manon Greeve
GAC Hilversum
5:46
17
Maaike van Kesteren
GAC Hilversum
5:52
18
Julie Witteveen
AV Aalsmeer
5:54
22
Lois Doornheim
GAC Hilversum
5:59
23
Angelique Vermaat
Wieringermeer
5:59
24
Isabel van den Berg
Startbaan
6:00
25
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
6:00
26
Lauren van Beuningen
Pijnenburg
6:01
30
Avalon Volkstedt
Startbaan
6:03
31
Joyce Bakker Schut
Triathlon
6:05
33
Jeanine Gulmans
GAC Hilversum
6:06
39
Nikola Christoffels
AV '23
6:11
65
Lizanna Langbroek
Waterland
6:58
JPA1, JPA1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Ralph-Karsten van der
Pijnenburg
6:22
15
Lucas van Schaffelaar
AV '23
6:24
22
Daniël van der Poel
Phoenix
6:29
25
Jesse Looren de Jong
Lycurgus
6:31
30
Koen Postuma de Boer
Hylas
6:33
33
Rick van der Meer
AV Zeewolde
6:35
41
Dani Suparmono
GAC Hilversum
6:40
43
Wesley Steenbakker
Lycurgus
6:41
45
Julian Dorresteijn
Pijnenburg
6:42
46
Antoni Elkenbracht
Phoenix
6:43
49
Coen de Haan
Spirit Lelystad
6:44
50
Robin van Nigtevecht
Zuidwal
6:48
52
Lukas Renaud
GAC Hilversum
6:49
59
Hugo van Westerneng
Triathlon
6:56
68
Ties Arensman
NEA Volharding
7:05
70
Dennis Janssen
GAC Hilversum
7:06
73
Hugo Blankestijn
AV Castricum
7:07
78
Jacob van de Vijver
Phoenix
7:26
MPA1, MPA1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Myrte van der Schoot
GAC Hilversum
6:15
17
Sanna van de Griend
Hollandia
6:54
20
Nina van der Vat
Triathlon
6:55
22
Samantha Westerweel
GAC Hilversum
6:56
39
Eva van Ieperen
Pijnenburg
7:08
48
Karin de Waart
AV Monnickendam
7:22
53
Arwen de Wit
NEA Volharding
7:31
57
Rikkie Bosman
GAC Hilversum
7:34
JPA2, JPA2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Yoram Vriezen
GAC Hilversum
5:48
16
Graeme 't Hoen
AV Aalsmeer
6:09
19
Collin Geugjes
NEA Volharding
6:15
26
Pepijn de Groot
Pijnenburg
6:22
28
Stijn van der Giesen
Suomi
6:24
29
Tobias Vrolijk
AV Castricum
6:25
30
Jasper Steenvoorden
GAC Hilversum
6:26
31
Roy van den Kommer
GAC Hilversum
6:26
35
Jasper van de Wetering
Lycurgus
6:28
36
David Neidig
GAC Hilversum
6:28
45
Sven van Gestel
Pijnenburg
6:40
48
Mark Hollestelle
Triathlon
6:48
52
Benjamin Stijns
NEA Volharding
6:52
56
Teun van der Grinten
Phanos
6:55
63
Jouke Westerhof
AV Zeewolde
6:58
64
Lucas Broekroelofs
Triathlon
6:59
69
Pepijn van Diggelen
Clytoneus
7:12
71
Lennox Betlem
GAC Hilversum
7:13
73
Jasper van Moorselaar
Hera
7:15
MPA2, MPA2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlijn de Bie
GAC Hilversum
5:47
9
Sarah van Tuijl
Almere '81
6:09
15
Laura Wilde
NEA Volharding
6:29
17
Rosaly Zomerdijk
NEA Volharding
6:31
23
Suzet Doornheim
GAC Hilversum
6:39
26
Sietske de Bruin
AV Aalsmeer
6:43
29
Helena Kruger
GAC Hilversum
6:46
30
Marit Kaptein
NEA Volharding
6:47
35
Merle Mijnhout
GAC Hilversum
6:51
36
Sanne Bakker Schut
Triathlon
6:52
41
Thyra Terweij
NEA Volharding
6:57
49
Maura te Grotenhuis
Triathlon
7:03
60
Sacha Dekker
GAC Hilversum
7:30
61
Gabriella van den Heuv
AV Aalsmeer
7:32
62
Eline Couwenberg
Waterland
7:37
65
Cristina Battifoglia
Phanos
7:40
Uitslagen.nl
08-03-2014 17:21