Uitslagenlijst Amersfoortse Bergcross

Amersfoort - Zondag 2 maart 2014

JPC, PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Philip Walraven
Altis
5:23
2
Niels Hulsman
Altis
5:24
3
Lars Mulder
Altis
5:29
4
Senna Fransen
AV Zeewolde
5:33
5
Jarne van de Poll
Altis
5:49
6
Martijn Baake
6:12
MPC, PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jikke van der Ploeg
Triathlon
4:57
2
Jelke Steenbeek
Altis
5:11
3
Elena Slagt
Altis
5:18
4
Britt van Westerlaak
Altis
5:22
5
MADELIEF VAN LEUR
5:39
6
Sophie van der Schoot
GAC Hilversum
5:40
7
Annemijn Kerstholt
Altis
5:50
8
Annemijn Beijer
Altis
5:53
9
Sofie Schaap
Rosmalen
6:07
10
Valerie Dorland
Altis
6:19
11
Karlijn Rinsema
Altis
6:21
12
Fien van Leuveren
Altis
6:26
13
Imke van der spoel
6:29
14
Maureen Baartmans
Altis
6:33
15
Anouk van Dalen
Altis
6:38
16
Kyana Richards
Altis
6:54
JPB, PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Senna Kampinga
AV Zeewolde
4:40
2
Marijn van der Harst
Altis
4:59
3
Max van Zijtveld
Altis
5:05
4
Mats Medema
Altis
5:09
5
Kenan van der Kooij
Altis
5:25
6
Tom Houtveen
Altis
5:31
7
Siebe Westerhof
AV Zeewolde
5:39
8
Morris Al
Altis
5:49
9
Stef van de Brug
Altis
5:49
10
Rik Boer
Altis
5:54
MPB, PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isa van Sintemaarterts
4:53
2
Jasmijn Post
Altis
5:10
3
Maartje Rinsema
Altis
5:11
4
Katya Stappers
Altis
5:19
5
Lotte Buitenkamp
Altis
5:20
6
Selma Martens
Altis
5:27
7
Senna Vroemen
Triathlon
5:30
8
Emma Swaanen
Altis
5:38
9
Renee van der Mast
Altis
5:39
10
Vincent de Groen
5:48
11
Veerle Vooijs
Altis
5:56
12
Teuntje Vonk
Altis
5:56
13
Anne van der Linde
Altis
6:11
JPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jim van Emmerik
Cialfo
4:29
2
Max van Liempdt
Almere '81
4:33
3
Liam de Bruijne
Altis
4:33
4
Alexander Ridderikhoff
Altis
4:36
5
Nathan Oerlemans
Altis
4:38
6
Sam van Emmerik
Cialfo
4:40
7
Dat de Kiefte
Phoenix
4:43
8
Mark Hollestelle
Triathlon
4:45
9
Tycho Vink
Altis
4:45
10
Lennert Berentsen
Altis
4:49
11
Jouke Westerhof
AV Zeewolde
4:51
12
Guido van Daatselaar
Altis
4:53
13
Geert Uljee
Triathlon
4:54
14
Pier van der Ploeg
Amersfoort
4:55
15
Noah Sandbrink
Altis
4:57
16
Redlef Kok
Altis
5:02
17
Niek Romein
Amersfoort
5:03
18
Tyrone Richards
Altis
5:05
19
Rolf Vader
Altis
5:05
20
Jarno Rutten
Altis
5:06
21
Sverre Meesters
Altis
5:07
22
Jelle Swaanen
Altis
5:12
23
Floris Erwich
Amersfoort
5:14
24
Koen van der Linde
Altis
5:35
25
Lars Bögels
Altis
5:41
26
Jort Vooijs
Altis
6:15
MPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke van Hofslot
4:15
2
Keet Rogh
VAV
4:21
3
Myrte van der Schoot
GAC Hilversum
4:28
4
Nynke Streppel
Zeist
4:30
5
Carmen Huikeshoven
Altis
4:51
6
Marleen van Beers
Altis
4:59
7
Eva Kroon
Altis
5:03
8
Myrthe Martens
Altis
5:06
9
Ellis de Vries
Altis
5:08
10
Lola Paulsch
Triathlon
5:11
11
Loďs Kok
Altis
5:14
12
Sanne Berning
Altis
5:16
13
Kendra Limburg
5:18
14
Jules Baak
5:19
15
Puk Pouleijn
Altis
5:23
16
Debora Delhez
Altis
5:28
17
Ynske van de Poll
Altis
5:29
18
Naomi Post
Altis
5:29
19
Marit van Gageldonk
Altis
5:31
20
Isabel Kerstholt
Altis
5:36
21
Joanne Schaap
Rosmalen
5:42
22
Bente van der Spoel
Altis
5:46
23
Jonna van der Kooij
Altis
5:54
24
Dag Mar Schepers
6:04
25
Mirte Mul
AV Zeewolde
7:15
JJD, JONGENS JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Youri Fransen
AV Zeewolde
6:14
2
Ok de Kiefte
Phoenix
6:19
3
Tomas van Wijngaarden
Rotterdam Atletiek
6:24
4
Faas van der Ven
Triathlon
6:53
5
Friso Lok
Amersfoort
6:59
6
Daan Kothman
Altis
7:00
7
Lars Hogendoorn
Altis
7:04
8
Timo Mols
Altis
7:08
9
Ivo van der Harst
Altis
7:09
10
Robert Erwich
Amersfoort
7:20
11
Thomas Bos
AV Zeewolde
7:24
12
Marcus Melenhorst
Altis
7:26
13
Mick Hopman
Altis
7:26
14
Rens Pieters
Amersfoort
7:38
15
Gustaaf Jans
Altis
7:57
16
Jesse Mul
AV Zeewolde
8:10
17
Jochem Houtveen
Altis
8:20
18
Myron Hillebrandt
Altis
8:43
19
Wessel Bronswijk
Altis
9:04
20
Raoul Lommen
Altis
9:21
MJD, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nine Immink
4:14
2
Manon de Bruin
Altis
4:18
3
Desi van Emmerik
Cialfo
4:19
4
Elisa Mul
AV Zeewolde
4:23
5
Kirsten Medema
Altis
4:33
6
Talitha Bouwman
Triathlon
4:37
7
Kira Landman
Altis
4:38
8
Sophie Berentsen
Altis
4:41
9
Emma van Emmerik
Cialfo
4:46
10
Lisa van Dam
Altis
4:47
11
Amy Walraven
Altis
4:48
12
Aylin Rink
Altis
4:49
13
Noor Schepers
Altis
4:54
14
Lieke Borremans
Altis
5:06
15
Lisa Stolk
Altis
5:09
16
Jasmijn Hulsman
Amersfoort
5:21
17
Marloes Kerstholt
Altis
5:29
18
Merel Meijer
Altis
5:44
JJC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gian Oerlemans
Triathlon
8:03
2
Daniel Bos
Triathlon
8:55
3
Juras Huijben
Phoenix
8:55
4
Tijmen Brand
Altis
9:03
5
Pepijn Borremans
Altis
9:15
6
Stefan Zondervan
Triathlon
9:17
7
Gjalt van der sluis
9:20
8
Mitchel de Vries
Amersfoort
9:24
9
Maico Rompa
Altis
9:27
10
Nico Remkes
Altis
9:56
11
Tim Jong
Altis
9:59
12
Luc Dijkman
Altis
10:05
13
Daan Blokland
Altis
10:19
14
Dave de Bruyn
Altis
10:31
MJC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nida Huijben
Phoenix
6:24
2
Madelief Kok
6:25
3
Rosa Hulsman
Altis
6:50
4
Femke Kuiper
Altis
7:04
5
Mies der Sluis
Altis
7:08
6
Jorieke Slangewal
Altis
7:14
JJB, JONGENS JUN AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Dieke
17:53
2
Him de Looper
AV Zeewolde
18:36
3
Vincent Bosboom
Altis
19:07
4
Camilo de Jong van der
Altis
19:08
5
Lars van Beek
Altis
20:29
6
Pepijn Heij
Amersfoort
22:49
MJA, MEISJES JUN AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caitlin van Gessel
Triathlon
9:34
MJB, MEISJES JUN AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemarie Slangewal
Altis
8:48
2
Odile Verzantvoort
Triathlon
9:32
3
Lotte van Beek
Altis
11:07
HSEN, HEREN WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost van den Ende
30:23
2
Lars Cazander
30:44
3
Michel Riemersma
Triathlon
31:28
4
Arnout Salome
Pijnenburg
32:56
5
Matthijs van Goor
34:59
6
Jeroen Verboom
Pijnenburg
35:22
7
Imre van dert Geer
36:38
8
Tom Fokkens
Altis
36:45
9
Ruben Dop
Altis
43:00
10
Steyn Van Leeuwen
Hoevelaken
50:21
HM35, HEREN WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Verkleij
Loopgroep Aart Stigt
32:03
2
Rik Wolswinkel
Altis
33:26
3
Sicco Bus
Altis
34:27
4
Sam Drost
34:47
5
Michel van Liempdt
Loopgroep Aart Stigt
34:55
6
Vincent Sloterwijk
36:21
7
Zeger Knipmeijer
Altis
36:27
8
Erik lemmers
Altis
38:38
9
Martijn Korstanje
Utrecht
39:03
10
Andries Hof
39:11
11
Jos Bootsman
Altis
39:49
12
Co Post
Amersfoort
40:02
13
Walter te kloese
Triathlon
41:42
14
Eric Wijnands
Soesterberg
41:45
15
Rui-Paulo Cunha
Amersfoort
46:38
HM45, HEREN WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Han Wolsing
33:31
2
Rubert Rietkerk
Altis
36:03
3
Bas van der Heijden
Loopgroep PK
37:30
4
Marcel Mars
39:33
5
Jelmer De Jong
AV Zeewolde
41:04
6
Ed Jakobsen
Altis
41:08
7
Hans Marsman
Veluwe
41:15
8
Henjo de Looper
Zeewolde
41:55
9
Jan van den Brug
42:43
10
Eugene Weultjes
Bilthoven
42:59
11
Erik Anbeek
Altis
43:03
12
Remco Smits
PEC 1910
43:55
13
Niels Morpey
Altis
44:01
14
Jack Knijf
Leusden
47:01
15
Ten Have
Amersfoort
49:00
16
Roberto de Freitas
Loopgroep Aart Stigt
50:20
17
Theo Baljon
Ciko '66
50:47
HM55, HEREN WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans de Jong
Amersfoort
42:08
2
Gerard Smink
45:59
DSEN, DAMES WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilonka van den Hengel
Altis
29:17
2
Amber Schueler
Soest
37:45
3
Lisa van Dijk
Utrecht
39:58
4
Melissa Penning
Lelystad
40:14
DM35, DAMES WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Philippens
Triathlon
26:38
2
Agnes Schipper
Hellas
26:59
3
Acacia Falkena
Triathlon
29:43
4
Mira Blokland
Altis
30:06
5
Eefke Vroemen-schneide
Altis
31:19
6
Paulien Rinsema-Jansen
Altis
32:37
7
Anja van Gugten
33:36
HRECR, TRIMLOOP 8,8KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Claus
Triathlon
35:00
2
Dennis Coorn
Amersfoort
38:15
3
Wim van der Horst
Altis
38:15
4
Joos de Bakker
Amersfoort
38:49
5
Eric Grotenboer
Hoogland
39:01
6
Sylvester van de Bunt
Barneveld
39:04
7
Stefan Hoogvliet
Utrecht
40:00
8
Henk vder Sluis
40:15
9
Jurjen Weerman
Altis
40:24
10
Wouter Egas
Amersfoort
40:51
11
Roeland van Middendorp
40:55
12
Sander mol
Hoogland
41:02
13
Bob Schepers
Amersfoort
41:03
14
Wander Kars
41:25
15
Barry van Oven
Amersfoort
41:42
16
Steven van der Burg
SV Putten
41:46
17
Tim Prinzen
41:51
18
Wiep van Apeldoorn
Amersfoort
41:59
19
Ted Smeding
Amersfoort
42:39
20
Steven Bouman
Rotterdam
42:50
21
Rene Leeuwenburgh
Utrecht
42:53
22
Rob van der Post
Amersfoort
43:41
23
Wim van Koelen
43:46
24
Niels Velthuizen
44:04
25
Peter Maaskant
Altis
44:10
26
Huub stannes
Soest
44:24
27
Rene Bosman
44:56
28
Theo de Ruwe
Maarsbergen
44:59
29
Omer van Renterghem
45:02
30
Edu van Schaik
Amersfoort
45:31
31
Mark Schaap
Rosmalen
45:32
32
Leo de Vries
Amersfoort
45:54
33
Jeroen van der Gun
Amersfoort
46:04
34
Dirk Kop
avVN
46:06
35
Marc Berghuis
Ermelo
46:14
36
Angelino di Capachi
Amersfoort
46:31
37
Ruurt Schreuder
Utrecht
46:36
38
Hans Tijhuis
47:15
39
Rob Alfons
Fortuna
47:28
40
Ulfried Schreuder
Amersfoort
47:57
41
Randolf Paling
Zeist
48:01
42
Marcel Uljee
Amersfoort
48:10
43
Marco van den Berg
48:13
44
Eugene Zegers
Amersfoort
48:14
45
Ronald Smout
Loopgroep Aart Stigt
48:15
46
Bauke Rotman
Altis
48:43
47
Nico Vedder
Amersfoort
48:50
48
O.S. van Leijenhorst
48:58
49
Jurgen gielen
Nieuwegein
49:03
50
Rene Kramer
Amersfoort
49:04
51
Herry van de Vlierd
Altis
49:05
52
Louis YWEMA
Amersfoort
49:13
53
Jacob Willemsma
HAC '63
49:53
54
Erno van Dijk
Hooglanderveen
50:06
55
Gerard Mosterd
Amersfoort
50:08
56
Evertjan van Ginkel
Veenendaal
50:13
57
Johan de Geus
Amersfoort
50:20
58
Marc Duvekot
50:20
59
Gerard Herkes
Altis
50:57
60
Peter van Lierop
Amersfoort
51:20
61
Dawen Boekestijn
Amersfoort
51:25
62
Jaap Tuijp
Amersfoort
51:32
63
Benno de Ruwe
Woudenberg
51:56
64
Remco Hoving
Amersfoort
52:33
65
Jelle Cool
Amersfoort
52:33
66
Jack Boekestijn
Amersfoort
52:52
67
John van Hamersveld
Loopgroep Aart Stigt
53:06
68
Jan hendriksen
Amersfoort
53:07
69
Jeroen Hof
Dutch Runners
53:08
70
Andries Potter
54:00
71
Ronald Jochems
Amersfoort
54:16
72
Sjon van Dijk
Woudenberg
54:21
73
Max Jager
Leusden
54:41
74
Roel Oost
Altis
55:05
75
Peter Dijksterhuis
Amersfoort
55:32
76
Guus Sakkers
Amersfoort
56:02
77
Jan Sjoerd Jager
Leusden
56:19
78
Marcel Put
56:30
79
Jan Tuithof
Amersfoort
57:16
80
Paul vd Weijden
Amersfoort
57:23
81
Bertus van Kommer
avVN
57:38
82
Jack van den Hengel
Hellas
58:34
83
Hans Buyterlaar
1:00:25
84
Jan Musch
Hoogland
1:00:30
85
Marten Dijksman
Hoogland
1:01:13
86
Michel Wijsman
Hooglanderveen
1:02:44
DRECR, TRIMLOOP 8,8KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Beima
45:48
2
Annette van Veen
Altis
46:03
3
Janet Jansink
Leusden
46:06
4
Corien van Houte
Amersfoort
46:43
5
Marsch Mehciz
Leusden
46:49
6
Majet Spoelder
Triathlon
47:15
7
Sonja de Jong-Meijers
Amersfoort
47:29
8
Marion Huizenga
Leusden
48:37
9
Rachel Bergé
Altis
49:57
10
Marijke Koekkoek
49:59
11
Cecile Knops
Amersfoort
50:32
12
Vera Nollen
51:00
13
Homma Desiree
Hellas
51:02
14
Saranda van Andel
BAV
51:27
15
Maartje van Hooidonk
Amersfoort
52:51
16
Ingrid Kop
Amersfoort
53:11
17
Margot Meijssen
Hellas
54:19
18
Ellen van 't Bosch
Amersfoort
55:35
19
Monique Hamer van Lang
55:55
20
Maya Brouwer
Amersfoort
56:08
21
Hannah ebbinge
Amersfoort
56:10
22
Hermij Grapperhaus
56:51
23
Marja van Keulen
Leusden
59:12
24
Lise Dijksman
Hoogland
1:01:12
25
Alie vd Wal
1:01:48
26
Sascha van Gijzel
Amersfoort
1:01:50
27
Christina Klik
Nijkerk Gld
1:06:50
HRECR, TRIMLOOP 6,6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marnix Langeveld
Huis ter Heide Ut
27:15
2
Marnix Kaspers
Amersfoort
27:24
3
Marco Onnink
29:29
4
Jan Willem Hage
33:11
5
Luc van Rooijen
33:45
6
Hans Boshuizen
Soest
34:34
7
Stephan van Gent
Amersfoort
34:58
8
Rob Hilferink
Maarn
35:52
9
Van der Kroef Mario
Hellas
38:54
10
Frank Bosman
Leusden
39:09
11
Harry Limburg
39:27
12
Ed van Rouwendal
Zeist
40:04
13
Robert-Paul Berben
Amersfoort
45:04
14
Kees Hinderks
Hoevelaken
47:33
DRECR, TRIMLOOP 6,6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma Beeker
34:28
2
Christine Hummelen
Huis ter Heide Ut
36:43
3
Nancy Koole
Amersfoort
36:48
4
Danique Lindner
Amersfoort
37:32
5
Diane Geutjes-Bekkers
Amersfoort
38:31
6
Linda de Ruiter
Amersfoort
38:37
7
Agnes Scholte
Altis
38:41
8
Wendy Zevenhek
Amersfoort
38:59
9
Jeanet van der Horst
Altis
39:11
10
Lenny van Halteren
Bunschoten-Spakenbur
39:18
11
Margriet Dijkhuizen
Hoevelaken
39:41
12
Renate Lagerweij
Renswoude
39:44
13
Francien Wisman
Amersfoort
40:02
14
Joanne van Beveren
Amersfoort
41:05
15
Najima Koraichi
Ermelo
41:10
16
Nathalie Molensky
Amersfoort
42:01
17
Mirjam Liebrand
Amersfoort
42:06
18
Bernadette de Boer
45:10
19
Henny van Tellingen
Leusden
46:36
20
Marieke van de Ridder
Hoevelaken
47:32
21
Carina Uljee
Triathlon
48:39
HRECR, TRIMLOOP 4,4KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Boekestijn
Amersfoort
20:33
2
Getjan de Greef
22:14
3
Rien Kraaikamp
Altis
23:41
4
Reinder hendriks
Amersfoort
23:44
5
Herman Overduin
Altis
24:18
6
Bert Bruins
Utrecht
24:34
7
Mathijs Meruwela
Opheusden
24:46
8
Marcel Dijkman
Amersfoort
27:19
9
Henk van IJzendoorn
Nijmegen
27:50
10
Thijs Boersen
Blaricum
28:20
11
Hans van den Tweel
Amersfoort
29:46
DRECR, TRIMLOOP 4,4KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeanine Lemstra
Amersfoort
24:46
2
Diana van Gent
Amersfoort
24:49
3
Alice van Dijk
Ede Gld
25:00
4
Margreet de Geus
Dutch Runners
27:07
5
Roline Vermeulen
Leusden
27:12
6
Suzanne Torenvliet
Amersfoort
28:07
7
Anne Vis
Soesterberg
28:10
8
Madine Pauw
28:42
9
Grietje Berger
Dutch Runners
29:14
10
Vera Halleriet
31:07
11
Maartje Smit
Dutch Runners
31:09
12
Marijke van den Tweel
Amersfoort
31:40
13
Betty Venhorst
Leusden
31:45
14
Isabel Struik
34:01
HRECR, TRIMLOOP 2,2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Conrad van t Erve
10:58
2
Laurens Berning
11:16
3
Stan Kelder
Amersfoort
11:55
4
Peter Rabouw
Woudenberg
12:38
5
Jan Rooks
Leusden
13:40
6
Rens Kelder
Amersfoort
15:33
7
Peter van Wijngaarden
Amersfoort
17:51
DRECR, TRIMLOOP 2,2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maria Koster
13:02
2
Corine Krens
Leusden
15:30
3
Leonora Lagerweij
Renswoude
39:36
4
Carla Bunnik
Amersfoort
45:01
5
Liselotte Spanjer
46:43
www.uitslagen.nl
06-03-2014 22:07