Uitslagenlijst Veneboerloop

Drachten - Zaterdag 1 maart 2014

MSENW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Iwan Kamminga
Aquilo
31:39
2
Edwin Slijkhuis
Vitalis
31:55
3
Erik Driesen
NOP
31:59
4
Falco Olivier
BB lopers
32:03
5
Ben Stellingwerf
SV Veendam
32:04
6
Riekele Kobes
AV Heerenveen
32:07
7
Maarten Zeegers
Vitalis
32:27
8
Willard Bredewold
BB lopers
33:26
9
Bram kielman
AV Heerenveen
33:42
10
Leon van Leusen
BB lopers
33:44
11
Menco Schuurman
Loopgroep Aart Stigt
33:46
12
Freek Hoolsema
Assen
33:56
13
Andre knol
Athlos
34:01
14
Tom Nuijen
Groningen Atletiek
34:06
15
RenÚ Jaasma
Impala
34:09
16
Erik Slomp
BB lopers
34:10
17
Mathijs de Vroome
Groningen Atletiek
34:20
18
Stefan Postma
AV Heerenveen
34:36
19
Arne Mulder
BB lopers
35:02
20
Stefan Edema
LSV Invictus
35:27
21
Siep Nota
Horror
36:07
22
Bert Bos
Loopgroep Nienoord
36:15
23
Jetze Genee
Horror
36:24
24
Rob Vijver
Lionitas
36:59
25
Henri Harmsen
Loopgroep Aart Stigt
37:10
26
Bernard Nitrauw
BB lopers
37:17
27
Jos richie
Groningen Atletiek
37:24
28
Ad van Erp
Groningen Atletiek
37:34
29
Erik Verdoorn
Lionitas
37:41
30
Wouter van Riet
SV Veendam
37:52
31
Willem de Haan
Impala
38:06
32
Folkert Attema
Horror
42:00
33
Aalzen Alma
Impala
45:52
MSENR, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Sander van Tartwijk
Groningen
35:37
2
Anton Theo Borger
Surhuisterveen
36:58
3
Mahmoud Sharafeddine
Drachten
37:14
4
Michiel Veldman
Nieuwleusen
39:19
5
Diego Wattimena
Impala
39:41
6
Yorrick Groenhof
Opeinde
39:58
7
Marco v.d. Brug
Impala
40:55
8
Klaas Kooistra
Drachten
41:27
9
Remco Groot Beumer
Raalte
41:41
10
Albert Allema
Drachten
42:11
11
Henk Piek
Drachten
42:52
12
Erik Canter Visscher
Beetsterzwaag
43:39
13
Rienk Bouma
Harkema
44:25
14
Arnold Zwaagstra
Impala
44:53
15
Aron Snippe
Drachten
45:13
16
Hilbrand Nauta
Drachten
45:21
17
Heero van der Veen
Drachten
45:25
18
Gaatze de Vries
Harkema
46:49
19
Johan Bloemsma
Kollum
48:30
20
DaniŰl Hooghiemstra
Drachten
49:35
21
Elder Puto
Drachten
50:10
22
John Teitsma
Drachten
50:40
23
Henk Smeding
Zwolle
50:40
24
Sebastian Galiano
Groningen
51:04
25
Ricardo postma
Drachten
51:32
26
Jeroen Hoogeveen
Opende
52:06
27
Dirk-Jan Faber
Impala
52:07
28
Jaap van der Laan
Feanwalden
52:34
29
Jelle Jacob Postma
Kollum
56:04
30
Eric van der Wal
Ureterp
56:11
31
Niels Zwaagstra
Leeuwarden
58:26
32
Remon Westerdijk
Loopgroep Surhuister
58:58
33
Rik Jansen
Drachten
1:01:35
M40W, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Wim Opten
SV Veendam
33:00
2
Henk Smalbrugge
BB lopers
33:31
3
Jan Venhuizen
Lionitas
33:50
4
Arjen Driesen
NOP
34:07
5
Remon van Lunzen
Lionitas
34:37
6
Jan Albert Veenema
Horror
34:48
7
Ludy Timmer
AAC '61
35:43
8
Gerard Kroes
Cialfo
36:03
9
Foppe van der Heide
Impala
37:12
10
Naanko Drent
Aquilo
37:17
11
Stefan van der Wal
Impala
39:48
12
Robert Ovbiagbonhia
Impala
42:57
13
Harrie Wetterhahn
Lionitas
44:06
14
Altjo Tolner
ATC '75
48:52
M40R, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Johan Hoogeveen
Boornbergum
36:26
2
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
38:27
3
Albert Mussche
Nieuwleusen
39:27
4
Wieberen Jan de Jong
Drachten
41:36
5
Pieter Veenstra
Drachten
41:40
6
Jan douwe Zuidema
Damwald
42:32
7
Harold van Wieren
Drachten
43:04
8
Eilert Lubbers
Drachten
43:07
9
Peter Stickje
Groningen
43:16
10
Gerrie Boersma
Friesland
43:42
11
Martin van Ooyen
Drachten
43:44
12
Siete van der Wal
Boelenslaan
43:58
13
Jan Willem Zwart
Drachten
44:07
14
Tom Rijpma
Leeuwarden
44:16
15
H. Veenstra
Drachten
44:28
16
Theo Zijlstra
Lionitas
44:30
17
Siebe de Vries
Drachten
44:32
18
Wiep van der Heide
Drachten
44:44
19
Henk Wijbenga
Sumar
45:31
20
Bert Doosje
Drachten
46:44
21
Martijn Venema
Feanwalden
46:57
22
Marc Draaisma
Kollum
47:04
23
Dick Pluim
Groningen
47:07
24
Wietze Westerhuis
Impala
47:13
25
Martin van Zoelen
Drachten
47:56
26
Andries Schipper
Veenwoudsterwal
48:12
27
Willem Eise Jongsma
Nijega
48:13
28
Johan Jongstra
Meppel
48:18
29
Harry Papjes
Loopgroep Hugo Veenk
48:50
30
Marten v.d. Kamp
Nij Beets
49:13
31
Meindert Westra
Impala
49:32
32
Henk Zandstra
Drachten
49:35
33
Henk Westerhuis
Drachten
49:46
34
Conrad Waebers
Hoogezand
50:05
35
Koning
Assen
50:26
36
Marco Dekker
Drachten
50:30
37
Reinier de Jong
Lemmer
51:22
38
John van den Berg
Noordwijk Gn
51:59
39
Fedde Beijert
Ureterp
52:33
40
Chris Speelman
Sneek
52:42
41
Koen Grave
Drachten
53:28
42
Jos Jansen
Drachten
54:39
43
Klaas Struiving
Loopgroep Surhuister
54:41
44
Jan de Hoop
Drachten
56:02
45
Steffen van der Wal
Drachten
56:10
46
Menno Roskam
IJlst
58:01
47
Mikael Jaspers
Impala
58:43
48
Klaas Struiving
Loopgroep Surhuister
1:00:37
M50W, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Edwin van Dort
Phanos
36:19
2
Sieds Wiersma
Impala
37:37
3
Henk Por
Groningen
38:20
4
Ijnze Stienstra
Lionitas
38:24
5
Juda Vecht
BB lopers
39:34
6
Chris Draijer
Impala
40:20
7
Lucas Buikema
Groningen Atletiek
40:26
8
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
41:43
9
Gerrit Jepma
Impala
44:42
10
Harm Veenstra
Impala
44:42
11
Hans de Weerd
Impala
46:15
12
Sjoerd Fennema
Groningen Atletiek
46:52
13
Domien Mulder
Friesland
46:59
14
Piet Kerstholt 148
Friesland
53:42
M50R, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Peter Klokman
Ureterp
42:04
2
Dirk de Vries
Jistrum
44:02
3
Geert Bleeksma
Dutch Runners
44:32
4
Dhr. Kramer
Tolbert
44:47
5
Peter Bax
Drachten
45:27
6
Andries Hooijsma
Impala
45:58
7
Jelle Haarsma
Drachten
46:39
8
Doeke Otter
Drachten
46:41
9
Eddy Schipper
Drachten
46:50
10
Dijkstra
Friesland
46:55
11
Sjoerd Tolsma
Impala
47:14
12
R.J. Stoffelsma
Norg
47:24
13
Henk van der Heide
Boornbergum
48:05
14
Dries Wedzinga
Impala
48:34
15
Karst Anema
Friesland
49:23
16
Rinze vd brug
Impala
49:26
17
Jan Smit
Friesland
49:46
18
Goos Tuinstra
Drachten
49:53
19
Dhr. Kramer
Tolbert
50:40
20
Jan Zonderland
Beetsterzwaag
50:55
21
Tjalling Talsma
Drachten
50:59
22
Jan Flierman
Drachten
51:08
23
Jakob Veenstra
Impala
51:13
24
Ytzen Terpstra
Heerenveen
51:25
25
Harry Snippe
Drachten
52:23
26
Hans Jonker
Drachten
52:34
27
Marcus Klomp
Marum
52:38
28
Henk Driessen
Impala
52:42
29
Ron Pander
Drachten
52:57
30
Albert Vrolijk
Drachten
53:00
31
Aalze Vriezema
Opeinde
53:51
32
Rudy Pijpker
Drachten
53:57
33
Hans van Egmond
Impala
53:58
34
Jan Reitsma
Eastermar
54:41
35
Jan Woudstra
Impala
55:05
36
Djurre J. van der Scha
Friesland
55:05
37
Jan Panhuis
Friesland
56:21
38
Jan Bakker
Impala
57:06
39
Meindert Roosjen
Friesland
1:00:17
40
Gerard Dijkstra
Ureterp
1:00:34
41
Gerard Jansen
Drachten
1:03:59
VSENW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Jessica Oosterloo
AAC '61
35:42
2
Ydwine van der Veen
AV Heerenveen
36:11
3
Marlies Groenewold
BB lopers
41:45
4
Simone van Dijk
Lionitas
42:02
5
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
42:40
6
Susanne Lijzenga
Impala
43:09
7
Nynke Visser
Phanos
43:20
8
Annemiek Opten
SV Veendam
43:44
9
Willemijn Zandberg
Drachten
49:38
10
Adri Sluis
Friesland
53:43
11
Minke Oord
Friesland
1:02:00
VSENR, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Rianne Harmsen - de Bo
Drachten
45:14
2
Hetty Vossen
Impala
47:26
3
Inge Wagt
Nieuw-Roden
47:33
4
Froukje Blokker-Stol
Vleuten
49:43
5
Miranda Tehubijuluw
Drachten
50:15
6
Mariska van den Enge
Drachten
51:20
7
Nynke Rypkema
Rottevalle
51:31
8
Lyke Rots
Drachten
52:09
9
Anita Hoogeveen
Surhuisterveen
54:42
10
Laurentine Costecalde
Groningen
54:46
11
Hillegonda Haak
Impala
56:00
12
Paulien Hingstman
Groningen
56:09
13
Jacolien hoogterp
Drachten
57:00
14
Jolanda van Duinen
Impala
59:55
15
Elianne Jongsma
Loopgroep Surhuister
1:00:37
16
Angelina Hartlief
Beetsterzwaag
1:01:33
17
Rinda Benschop
Dutch Runners
1:13:43
V40R, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Petra Grimbergen
Nij Beets
45:37
2
Ingrid Vries-Riemersma
Boornbergum
48:30
3
Alberta van der Wal-Wi
Boelenslaan
48:38
4
Elise Kool
Loppersum
48:49
5
Sonja van den Berg
Loopgroep Nienoord
51:33
6
Lenie Wilms
Ureterp
53:19
7
Klaske van Lunzen
Leeuwarden
53:54
8
Gea Huisman
Drachten
54:10
9
Angelique Blekkink
Impala
56:20
10
Silvia Postma
Drachten
58:39
11
Aukje Simonides
Impala
1:00:13
12
Fransisca Spa
Siegerswoude
1:00:29
13
Dorenda Borger Spoelst
Loopgroep Surhuister
1:00:37
14
Tolleke Walker
Beetsterzwaag
1:04:15
15
Hetty Smit
Smalle Ee
1:04:37
V50R, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Imie Canter Visscher
Impala
52:13
2
Els ter Schure
Beetsterzwaag
52:19
3
Froukje van Althuis-Lu
Lionitas
54:17
4
JosÚ Baas-Zondag
Athleta
58:37
5
Akkie Zwaagstra
De Wilgen
1:05:51
6
Sil Drentje
Drachten
1:05:51
MANW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Maarten Hindriks
AAC '61
15:49
2
Djurre Hoksema
AAC '61
16:02
3
Geale Simon Postma
Friesland
16:45
4
Robin Wassens
Groningen Atletiek
16:46
5
Peter-Jan de Jong
Horror
17:04
6
Folkert Visser
Impala
17:11
7
Anton Stemphen
Leek
17:18
8
Jelmer Kootstra
Impala
22:45
MANR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Tim Stoffelsma
Groningen
16:40
2
Duco vd Kuijl
Groningen
17:12
3
Frank Aanstoot
Groningen
17:16
4
Karst Venema
Leek
17:30
5
Xavi Bonet
Groningen
18:02
6
lammert van Houten
Opende
18:31
7
Jappie Dollen
Friesland
18:35
8
Harold Brouwer
Heerenveen
19:49
9
Mauro Bissels
Impala
21:10
10
RenÚ Palsma
Drachten
23:12
11
S J Narwijn
Drachten
24:45
12
Douwe Klokman
Ureterp
24:56
13
Henry Kraaijinga
Groningen
25:40
14
Hedzer Laskewitz
Impala
27:37
15
Gerben v.d. Heide
Drachten
27:58
16
Djoni Mańtita
Ureterp
28:14
17
Theo Alves
Impala
28:41
18
Dirk van Beelen
Hurdegaryp
31:09
19
Guus de Haan
Impala
31:19
20
Jacob Schurer
Makkinga
32:13
21
Siebolt Visser
Impala
32:25
22
Roeland van der Wijk
Impala
32:35
23
B. Schreuder
Friesland
37:02
VRW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Sandra Sikkema
Impala
21:48
2
Gwenda Struiving
Loopgroep Surhuister
23:03
3
Els Kalis
Impala
23:34
VRR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Baukje Veenstra
Doezum
23:25
2
Olga Overeem
Drachten
23:42
3
Lies ter Beek
Impala
24:08
4
Paulien Arendz
De Veenhoop
24:56
5
Ageeth Eefting - Veens
Drachten
24:57
6
Ruth Holwerda
Drachten
27:07
7
Betty Hamstra
Beetsterzwaag
27:20
8
Miranda regnerus-Heins
Beetsterzwaag
27:24
9
Eefje van wieren Hoven
Drachten
27:26
10
Ingrid van der Wal-Hut
Drachten
27:26
11
Jeanette Knol
Drachten
29:01
12
Marrit de Vries
Beetsterzwaag
29:07
13
Folkje de Vries
Impala
29:17
14
Lisanne v d Bijl
Lutjegast
29:25
15
Anneke de Boer
Impala
29:49
16
Welmoed Wijma
Bakkeveen
29:50
17
Angela heida
Wijnjewoude
29:50
18
Susanna Reijneker-Veen
Impala
29:59
19
Jellie Tabak
Drogeham
30:05
20
Tanja Alves
Impala
30:08
21
S. Corporaal
Drachten
30:16
22
Claudia Schulz
Drachten
31:01
23
Betty Hamstra
Beetsterzwaag
31:48
24
Joke Gruppen
Impala
31:49
25
Griet Mollema
Dutch Runners
31:58
26
Gea Rietsema
Drachten
32:01
27
Els Dijkman
Drachten
32:04
28
Saskia Schoemaker
Drachten
32:05
29
Lammy Nauta Veenstra
Drachten
32:10
30
Marijke Herder
Ysbrechtum
32:16
31
Geeske Hooghiemstra
Drachten
32:25
32
alie Meier
Doezum
32:32
33
Elisabeth Everts
Opende
32:33
34
Ingrid Jager
Drachten
32:34
35
Annemarie Klomp-Hogete
Marum
32:39
36
Thea Klokman-Plantenga
Impala
34:42
37
Christa Smit
Impala
36:16
38
Petra de Vries
Drachten
40:24
39
Blijke Wemer
Impala
40:24
JO-11, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Harm jan Kootstra
Beetsterzwaag
5:47
2
Pjotr ter Doest
Impala
5:52
3
Marijn Piek
Impala
5:55
4
Willem Jongsma
Drachten
6:26
5
Mark Terpstra
Impala
6:29
6
Jos Jongsma
Impala
6:34
7
Harmen Radersma
Drachten
6:41
8
jens Numan
Drachten
6:58
9
Tycho Veenstra
Drachten
7:38
10
Robin v.d. Heide
Drachten
7:39
11
Dyon Veenstra
Drachten
7:41
12
Thijs Radersma
Drachten
8:17
13
Henk oege de Vries
Drachten
10:13
JO-15, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Thijs Borcheld
Groningen Atletiek
4:50
2
Ruben Talstra
Impala
5:22
3
Jurjen Dekker
Impala
5:34
4
Gijs van der Wijk
Impala
5:34
ME-11, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Vera de Vries
Horror
5:35
2
Hannah Talstra
Impala
6:22
3
Emma van Wieren
Impala
6:29
4
Anna-Bo van der Wal
Impala
7:22
5
Fleur de Vries
Impala
7:49
6
Thirza Eleanor Nauta
Drachten
8:37
7
Anneke Tabak
Drogeham
8:41
8
Lisanna Everts
Opende
8:42
9
Zara Moya Nauta
Drachten
10:29
ME-15, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Robin Prent
HAC
5:34
2
Tjitske Weening
Loopgroep Surhuister
5:52
3
Rixt van der Heide
Impala
6:02
www.uitslagen.nl
01-03-2014 00:00