Uitslagenlijst 4e BijFolkert Winterloop 13-14

Sneek - Zondag 2 februari 2014

MAN, WINTERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem de Boer
Exmorra
30:27
2
Douwe Yska
NIJLAND
31:33
3
Siep Nota
Sneek
32:35
4
Martijn Toering
Een
32:46
5
Arjen Eggink
Den Haag
32:58
6
Henk Bos
Sloten
33:15
7
Eelke Boonstra
Groningen
33:36
8
Erik Bouma
IJlst
33:37
9
Ewold Kooistra
Makkum
33:37
10
Wiebe Koopmans
Scharnegoutum
33:40
11
Klaas Kroese
Scharnegoutum
33:49
12
Richard Velzen
ACHLUM
34:02
13
Folkert Attema
Heeg
34:05
14
Rob Vijver
Franeker
34:15
15
Jurjen Jagersma
IJlst
34:35
16
Albert van Ramshorst
Sneek
34:43
17
Klaas Willem Zwaagstra
IJlst
34:52
18
Giorgio Delea
Franeker
35:14
19
Maro van Meerveld
Sneek
35:40
20
Han Meij
Hemelum
35:43
21
Marco Kingma
Sneek
35:44
22
Tjerk Bruinsma
Makkum
36:10
23
Hein Keekstra
Bolsward
36:10
24
Gerald Hoogeveen
Bolsward
36:11
25
Johan de Witte
Makkum
36:22
26
Henk Ruiter
Sneek
36:32
27
Joost Tijsen
Sneek
36:37
28
Merin Eggink
Sneek
36:45
29
J.wolthuizen
Sneek
37:05
30
Johan Wolthuizen
Sneek
37:25
31
Dirk Slot
IJlst
37:26
32
Saco Bootsma
Workum
37:29
33
R. Blaeser
Bolsward
37:37
34
Marco Leeverink
Bolsward
37:43
35
Ruurd Wieren
Heeg
37:44
36
Dirk Bouma
OPPENHUIZEN
37:49
37
Alex Jager
Seek
38:02
38
Wim Kuipers
SNEEK
38:08
39
Jan Boonstra
Sneek
38:33
40
Peter Westerhof
Sneek
38:47
41
Keulen
Sneek
38:56
42
Wennie Brouwer
Sneek
39:01
43
Deli Reitsma
Sneek
39:02
44
Gregorio Florentino Ko
Balk
39:11
45
Riemer Haagsma
IJlst
39:20
46
Bouwe Bruinsma
Bolsward
39:27
47
Wibe Jan Elgersma
Harich
39:29
48
Andrew Guest
Sneek
39:30
49
Beke Cnossen
BOAZUM
39:33
50
Jappie Brandenburg
Oudemirdum
39:38
51
Luuk Naarding
Oosthem
39:47
52
Hans van der Zaag
Drachten
39:50
53
Hans-Jan Jasper
Sneek
39:56
54
Chris Jamoen
Sneek
40:05
55
Ronald de Lange
Sneek
40:05
56
Rutger Ruiter
Sneek
40:24
57
Wietse Dijkstra
Sneek
40:25
58
Johan Jorritsma
Sneek
40:38
59
Joost Bijlsma
Makkum
40:41
60
Chris Vessies
Kudum
40:50
61
Jurje van Terwisga
Sneek
40:55
62
Harmen van der Pol
Sneek
40:56
63
Marco van der Bos
Sneek
41:04
64
John v.d. Wiel
Sneek
41:14
65
Martin Molenaar
Sneek
41:16
66
Redmar Vrieling
Sneek
41:16
67
Michael Egberts
Meppel
41:18
68
Henry Quarre
bOLSWARD
41:29
69
Willem Bootsma
Workum
41:32
70
Bert Barhorst
IJlst
41:36
71
Henk Eekma
Bolsward
41:40
72
Huub Rommers
Sneek
41:43
73
J.v.d. Werf
Bolsward
41:53
74
Symen v/d Velde
Waaksens
41:56
75
Bert Baanstra
SNEEK
42:02
76
Pieter van der Bosch
Jonkersvaart
42:03
77
Gert Jan Zeelen
Makkum
42:14
78
H.Dijkstra
Sneek
42:29
79
Robert Rijpma
Sneek
42:34
80
Werner Zuurbier
sneek
42:35
81
Bas de Best
Sneek
42:36
82
Klaas Halma
Gaast
42:41
83
Leo van der Meulen
Sneek
42:46
84
Rob Swart
Sneek
42:50
85
Jouke Hoekstra
IJlst
42:54
86
Bert Rienstra
Sneek
43:05
87
Eelco v/d Werf
It Heidenskip
43:08
88
Jan Feenstra
Sneek
43:11
89
Murk Keekstra
Bolsward
43:14
90
Henk Canrinus
Nijland
43:16
91
P.J.Dirksma
Sneek
43:25
92
Jan Dotinga
OOSTHEM
43:28
93
Ronald Hettinga
Bolsward
43:40
94
Piet Miedema
IJlst
44:11
95
P.Londema
Sneek
44:17
96
Andre Siesling
Bolsward
44:19
97
Sonja Riesen
Sneek
44:20
98
Wabe Roskam
Easterlittens
44:23
99
Marco Vijver
Franeker
44:29
100
Fedde Bloemhof
Itens
44:41
101
Koos Jacobsen
Sneek
44:50
102
Lars van Bavel
Bolsward
45:24
103
Raymond Reekers
Sneek
45:25
104
Lolke Cnossen
Sneek
45:27
105
Bernard Dames
Sneek
45:28
106
Hans van der Meulen
Sneek
45:30
107
O. Ruiter
Sneek
45:45
108
Peter Koster
IJsbrechtum
45:46
109
Jan leijstra
Witmarsum
45:47
110
Kees Visser
Tjerkgaast
46:01
111
Nico Garritsen
Heeg
46:12
112
Gerben Kozijn
Sneek
46:12
113
Peter Balk
Bolsward
46:20
114
D. Attema
Heerenveen
46:21
115
Jan Willem Kram
IJlst
46:35
116
Marten v/d Wal
It Heidenskip
46:45
117
Menno Mensonidus
Harlingen
47:08
118
Jan Schaafsma
Bolsward
47:12
119
Freark Kaspersma
Abbega
47:21
120
Joop Tromp
Nijland
47:28
121
D van Terwisga
Sneek
47:30
122
Henk Omsman
Sneek
47:35
123
André van der Linden
IJlst
47:45
124
Theo Weidenaar
Sneek
47:46
125
Rudie Vallinga
Bolsward
47:50
126
Henk Velkers
Joure
47:56
127
Gerben Brouwer
Sneek
48:10
128
Pieter van der Bij
JIRNSUM
48:11
129
Floris van der Linden
Sneek
48:20
130
Frank Roffel
Sneek
48:29
131
Jelle Pranger
sneek
48:56
132
Jaap Kuipers
Sneek
48:58
133
Klaas Westra
Makkum
49:00
134
Jan Dirk Bijker
Sneek
49:07
135
L. van der Meer
Sneek
49:21
136
Paul Buma
Sneek
49:30
137
Jos Doldersum
Sneek
49:31
138
Jacob Schram
49:44
139
Harry Zwanenburg
Sneek
50:12
140
Jelle Breeuwsma
Folsgare
50:13
141
Bert de Vos
Sneek
51:28
142
Francisco Oosterbaan
Goënga
51:28
143
Rob Poiesz
Sneek
51:36
144
Maarten van der Zee
Heeg
51:37
145
Erik Siemonsma
Sneek
51:38
146
Andries van der Greft
Goenga
52:23
147
Bert Brinks
Sneek
54:23
148
P. De Jong
Sneek
54:44
149
Enno Kim
Oosthem
55:58
VROUW, WINTERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simone van Dijk
Makkum
37:39
2
Regine Postma
Heeg
38:08
3
Liesbeth Steenbergen
SNEEK
38:30
4
Nynke Steigenga
Exmorra
39:39
5
Francisca Falkena
Ysbrechtum
40:07
6
Yke Schouwstra
OOSTERZEE
41:05
7
Janet Werkema
Sneek
41:24
8
Babara Jaarsma
Makkum
41:47
9
Saskia Smits
Jutrijp
41:50
10
Hester Groenveld
Bolsward
42:26
11
Marga Zwanenburg
Sneek
43:33
12
Lucia v.d. Bijl
Bolsward
44:29
13
Gatske de Jong
SNEEK
45:10
14
Monique Ketelaar
Blauwhuis
45:14
15
T.Kramer
Engelen
45:53
16
Fokje Lutgendorff
Makkum
46:20
17
Hinke Goemaat
Idsegahuizum
46:29
18
A.G. de Visser
Sneek
47:04
19
Klaske Portena
St. Nicolaasga
47:04
20
Hester Brouwer
Hichtum
47:07
21
Stipkovits
Sneek
47:22
22
Wyberta Brouwer
Bolsward
47:27
23
Antsje Smeding
St. Nicolaasga
47:29
24
Nelja Kaspersma
Sneek
47:50
25
Clara De Boer
Bolsward
47:52
26
Agnes Egmond
Sneek
47:53
27
Roelina Adema
Hommerts
47:54
28
Bianca Beemer
Joure
48:14
29
Sandra van der Linden
Sneek
48:21
30
Tineke Bajema
Wommels
48:53
31
Jitske Yntema
Scharnegoutum
48:56
32
Charlotte Tsang
Bolsward
49:01
33
Anja Hofstra
Witmarsum
49:03
34
Theresia Offringa
Nijland
49:06
35
Esmé Keja
Sneek
49:09
36
IJldou Wiersma
Sneek
49:21
37
Miriam Keuken
Sneek
49:31
38
Ciske Kroets
Witmarsum
49:40
39
Saskia Buma
Sneek
49:42
40
Christina De Haan
Bolsward
49:47
41
Baukje Smink
IJsbrechtum
50:21
42
Lianne Spoelstra
Sneek
50:48
43
Erna Kaptein
Fosgare
50:57
44
Pytsje Rijpma
Heeg
51:05
45
Marije Visser
Sneek
51:11
46
Ilonka Marcelis
Sneek
51:14
47
Annalies Bouma
Harlingen
51:22
48
Leny Visser
Sneek
51:26
49
Sjoukje de Glee
Sneek
51:35
50
Ans Booy
Wommels
51:53
51
Dunya Seinen
Sneek
52:06
52
Annemijn Meulman
SNEEK
52:06
53
Astrid Cramer
Sneek
52:14
54
Birgit Koster
Woudsend
52:28
55
Nicole Cramer
Leeuwarden
52:42
56
Willy van Beek
IJsbrechtum
53:23
57
Baukje Atsma
Folsgare
53:52
58
Petra de Wit
Sneek
54:26
59
Tietsje Abma
Hommerts
54:26
60
Hedwig Falkena
Hommerts
54:26
61
Marielle Hettinga
Bolsward
54:27
62
Jannie van der Wal
Sneek
54:27
63
Annemarijke Terpstra
Sneek
54:37
64
Joke Dijkstra
Bolsward
54:39
65
Wietske Zeilstra
Scharnegoutum
54:42
66
Andrea Michielsen
IJlst
54:43
67
Anita Reus
Sneek
55:15
JPUPM, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Jaarsma
Makkum
6:09
2
Pieter
Sneek
6:29
3
Siem
Sneek
7:14
4
Sil Dijkstra
Jutrijp
8:04
5
Tessel
Sneek
8:55
MPUPM, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa de Boer
Exmorra
6:40
JPUPC, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siard
Gaastmeer
5:27
2
Jan Pieter
Bolsward
5:51
3
Timen de Boer
Wommels
5:56
4
Taeke v/d Bij
Jirnsum
6:30
MPUPC, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara de Boer
Exmorra
5:30
JPUPB, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam v/d Werf
Sneek
5:42
2
Thijs Blaeser
Bolsward
6:20
MPUPB, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Yska
Nijland
5:20
2
Tess Jaarsma
Makkum
5:23
3
Yverna Zuurbier
Sneek
5:47
4
Anouk Bolt
Sneek
5:49
5
Iris Hoekstra
Hommerts
6:19
JPUPA, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurre Boonstra
Bolsward
4:50
2
Kars Zuurbier
Sneek
5:13
3
Jelle Blaeser
Bolsward
5:13
4
Jort Dijkstra
Bolsward
5:18
5
Cor Visser
Heeg
5:28
6
Thijs Jorritsma
Sneek
6:03
7
Jens Jaarsma
Makkum
6:08
MPUPA, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Meerding
SNEEK
4:51
2
Suze de Vries
Sneek
5:28
3
Tirza
IJlst
5:31
4
Joukje Kramer
Bolsward
5:40
5
Bethe Siemonsma
Sneek
5:42
6
Alyssa Zwart
Sneek
6:04
7
Jaliek de Vries
Opppenhuizen
6:13
8
Ilse Jerusalem
Sneek
6:21
9
Fardau Hoekstra
IJlst
6:32
10
Romée de Best
Sneek
6:38
11
Anna Rotsma
Sneek
6:49
12
Bo Slot
Sneek
6:58
13
Demelza Guest
Sneek
7:01
14
Meike Westerhof
Sneek
8:22
JJUND, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjoerd de Boer
WOMMELS
4:12
2
Rein Kramer
Bolsward
4:39
3
Hylke Boonstra
Bolsward
4:45
4
Wim Foekema
Sneek
5:01
5
Marnick Jager
Sneek
5:10
6
Fimme Busman
Sneek
5:19
7
Jacco Weidenaar
Sneek
5:27
8
Sam Slot
Sneek
5:32
9
Joray
Sneek
5:40
10
Jarno Zwart
Sneek
5:48
11
Jurre
Sneek
5:49
12
Wander Slart
Sneek
5:51
13
Leon Dijkstra
Sneek
6:08
14
Daan Westerhof
Sneek
6:14
MJUND, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikée Siemonsma
Sneek
4:41
2
Ilse Steigenga
Exmorra
5:01
3
Roeline
Nijland
5:02
4
Floor Kram
IJlst
5:12
5
Shannon Huitema
SNEEK
5:14
6
Michelle Hoekstra
Hommerts
5:29
7
Karlijn van der Meeren
Jutrijp
5:34
8
Marrit Oosterbaan
Goënga
5:52
9
Kristia Dotinga
Sibrandabuorren
6:34
10
Anouk Hoekstra
Hommerts
7:13
JJUNC, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas Douwe Yska
Nijland
4:11
2
Rick de Boer
Heeg
4:55
3
Luc Visser
Heeg
5:01

Opmerkingen: uilke@avhorror.nl
Dank aan Bij Folkert, Hotel van der Valk Sneek en alle vrijwilligers !!
Uitslagen.nl
07-02-2014 18:28