Uitslagenlijst 24e Spiridoncross

Rijen - Zondag 26 januari 2014

MPUPC, 600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Withaar
Spiridon
2:34
2
Lotte Griep
Scorpio
2:41
3
Cyri Brethouwer
Scorpio
2:42
4
Margit van Son
Scorpio
2:43
5
Noelle Schalk
Spiridon
2:45
6
Julot Hendriks
THOR
2:49
7
Jhiti de Rooij
Attila
3:01
8
Imke Geenen
Gloria
3:12
9
Vera Grummels
Gloria
3:13
10
Valerie Bruurmijn
Gloria
3:14
11
Femke Nooten
Scorpio
3:17
12
Arwen Ambachtsheer
Spiridon
3:20
13
Ghislaine Schalk
Spiridon
3:21
14
Iris Oprins
Spiridon
3:21
15
Kim Verstappen
Gloria
3:22
16
Jeske van Gils
Spiridon
3:30
17
Maud van Gils
Spiridon
3:51
18
Iris van de Veerdonk
Spiridon
4:05
JPUPC, 600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mète van der Schoot
Tilburg Road Runners
2:30
2
Giel Drijvers
Taxandria Atletiek
2:32
3
Okke van den Elsen
Taxandria Atletiek
2:33
4
Jesse Brock
Attila
2:40
5
Michiel Gulickx
Gloria
2:45
6
Imeno Weber
Attila
2:49
7
Reinier van der Linden
Atledo
2:52
8
Siebe van Esch
Taxandria Atletiek
2:57
9
Frank Bekkers
Spiridon
2:59
10
Michiel Fuite
Taxandria Atletiek
3:05
11
Luc Groep
Spiridon
3:06
12
Guk Balci
Scorpio
3:16
13
Sjors van Steenhoven
Spiridon
3:19
14
Boy Hoppenbrouwers
Spiridon
3:20
MPUPB, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milena Weber
Attila
5:14
2
Anouk Boomaerts
DJA
5:26
3
Anouk van Jeveren
Scorpio
5:29
4
Silkie Graafmans
Spiridon
5:34
5
Roos de Jong
Atledo
5:43
6
Rikke Knobel
THOR
5:55
7
Milou Kluyt
Tilburg Road Runners
5:56
8
Jitske van den Berg
Spiridon
6:30
9
Sam Reurekas
Spiridon
6:33
10
Pien Reurekas
Spiridon
6:38
11
Merel van der Kallen
Spiridon
6:52
JPUPB, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rens Schalk
DJA
5:01
2
Ivan den Oudsten
Spiridon
5:13
3
Kamiel Watzeels
Attila
5:13
4
Daan Verschoor
Taxandria Atletiek
5:22
5
Lars van de Laar
Attila
5:25
6
Marc van Engelen
Scorpio
5:48
7
Thomas van Mildert
Spiridon
5:54
8
Colin Hoevenaar
Scorpio
5:57
9
Tim de Laat
Tilburg Road Runners
6:07
10
Kjell Kivit
Spiridon
6:10
11
Pepijn Wijnen
Atledo
6:11
12
Jip Suijkerbuijk
Tilburg Road Runners
6:16
13
Cas Seegers
Gloria
6:25
14
Daniel Kong
Spiridon
6:50
MPUPA, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne de Jong
Atledo
4:52
2
Elke Wijkmans
Astylos
4:55
3
Safira den Oudsten
Spiridon
4:58
4
Femke Koppens
Scorpio
5:07
5
Naomi Verhoeven
Attila
5:08
6
Veerle van Son
Scorpio
5:11
7
Marjolein Bogers
Atledo
5:13
8
Fleur Nijdam
Scorpio
5:21
9
Michelle van Pelt
Attila
5:31
10
Lara Nuijten
Scorpio
5:38
11
Inge van den Hout
Gloria
5:38
12
Bo de Groof
Taxandria Atletiek
5:47
13
Emelie van Meer
Gloria
5:51
14
Bieke Schipperen
Scorpio
5:52
15
Hanna van Baast
Attila
5:54
16
Arwen Schepers
Spiridon
5:56
17
Isabel Moerdijk
Atledo
6:00
18
Barbara Karremans
Attila
6:01
19
Anouk Habex
6:03
20
Danique Schalk
Spiridon
6:07
21
Tess Frijters
Gloria
6:12
22
Marieke Nooten
Scorpio
6:14
23
Guinevere Voogd
ACW '66
6:18
24
Eva Peters
6:29
25
Evi Willemse
6:31
26
Lotte Hermans
Gloria
7:03
JPUPA, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chuck Pols
Atledo
4:30
2
Casper Haagh
Scorpio
4:34
3
Milan Watzeels
Attila
4:35
4
Dago van Oosterhout
Spiridon
4:36
5
Yorick Brethouwer
Scorpio
4:47
6
Tygo Naafs
Spiridon
4:50
7
Jens de Wilde
Sprint
4:57
8
Vik Smulders
Tilburg Road Runners
5:04
9
Roan Knobel
THOR
5:06
10
Jesse Withaar
Spiridon
5:07
11
Tijn van Aalst
Attila
5:09
12
Gijs Fuite
Taxandria Atletiek
5:10
13
Max Kreeft
Spiridon
5:12
14
Finn Lodders
Atledo
5:13
15
Jip van den Elsen
Taxandria Atletiek
5:13
16
Thijmen de With
Typhoon
5:13
17
Martijn Gulickx
Gloria
5:14
18
Jan Pilwin
Spiridon
5:15
19
Remko van den Hout
Attila
5:20
20
Aran Swart
Spiridon
5:27
21
Youri Pols
Tilburg Road Runners
5:31
22
Levi Jansen
Atledo
5:31
23
Casper Suijkerbuijk
Tilburg Road Runners
5:32
24
Boudewijn van der Linden
Atledo
5:34
25
Jules Karremans
Attila
5:38
26
Koen Zandvliet
Scorpio
5:39
27
Tim Brok
DAK
5:41
28
Thijs van Dijke
Spiridon
5:42
29
Finn Hultermans
Atledo
5:42
30
Raoul van Heel
Taxandria Atletiek
5:45
31
Thijmen van Alphen
ACW '66
5:46
32
Milan van Alphen
ACW '66
5:47
33
Ruud Haagh
Spiridon
5:47
34
Luuk Strooper
Tilburg Road Runners
6:09
35
Merijn Ambachtsheer
Spiridon
6:17
36
Freek de Jong
Tilburg Road Runners
6:19
37
Ysbrand van Vugt
Spiridon
6:33
MJUND, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Verheyen
Gloria
4:29
2
Eva Nijdam
Scorpio
4:42
3
Emma Voets
Attila
4:43
4
Janneke Mengeink
Gloria
4:46
5
Luka van Gennip
Taxandria Atletiek
4:49
6
Lotte van de Par
Spiridon
4:51
7
Leentje Wijkmans
Astylos
4:52
8
Beau van Helmond
Spiridon
4:54
9
Alida Pinas
Attila
5:10
10
Gitte Wilmsen
Gloria
5:11
11
Sofie Blankers
Scorpio
5:12
12
Gitte Frijters
Gloria
5:12
13
Evelien Versmissen
Gloria
5:13
14
Willemijn Fuite
Taxandria Atletiek
5:15
15
Senna den Oudsten
Spiridon
5:37
16
Lieke Seegers
Gloria
5:42
17
Aniek van Dongen
Spiridon
5:44
18
Selena van Oosterhout
Scorpio
5:50
19
Itske Verboven
Gloria
5:51
20
Desiree Trommelen
Atledo
6:00
21
Jeske van de Laar
Attila
6:01
22
Katinka Nunnink
Altena Road Runners
6:19
23
Laura Mulder
Atledo
6:24
24
Joelle van Hest
Gloria
6:31
25
Anne Lodewijks
Atledo
6:34
JJUND, 2140 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Schipperen
Scorpio
7:42
2
Rick van Riel
Attila
7:50
3
Lars Laros
Scorpio
7:59
4
Lars Schellekens
Attila
8:27
5
Lucas van der Linden
Spiridon
8:34
6
Julian van Jeveren
Scorpio
8:59
7
Max Suijkerbuijk
Tilburg Road Runners
9:04
8
Daan Steenbergen
Tilburg Road Runners
9:29
9
Ruben Bogers
Atledo
9:40
10
Taro Swart
Spiridon
9:46
11
Jason Smits
ACW '66
9:48
12
Ide Schepers
Spiridon
10:28
13
Brad Raessen
Spiridon
10:41
14
Daan Verhoeven
Attila
10:53
15
Ivy Diks
Attila
10:57
16
Ryan Woestenberg
Taxandria Atletiek
11:41
17
Tim Olieslagers
Gloria
12:14
MJUNC, 2140 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diane van Es
PAC
8:02
2
Lotte de Graauw
Attila
8:50
3
Lisa van Boekel
Taxandria Atletiek
9:00
4
Bente Smagge
Attila
9:05
5
Anne-Wil Snepvangers
Atledo
9:31
6
Evi van Bladel
ACW '66
9:39
7
Valerie van Meer
Gloria
10:34
JJUNC, 3240 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Riel
Attila
11:55
2
Jelle de Roon
Atledo
12:05
3
Jorg Schellekens
Attila
12:21
4
Jaïr van Winkel
Sprint
12:36
5
Max van Helmond
Spiridon
12:46
6
Twan Dijks
Spiridon
12:57
7
Bob Voets
Attila
12:58
8
Sven van der Pas
Scorpio
13:40
9
Jaro IJpelaar
Attila
14:54
10
Joep Hermans
Gloria
14:59
11
Jesse Matla
Taxandria Atletiek
15:23
12
Dennis Olieslagers
Gloria
15:55
13
Conor vd Ven
Tilburg Road Runners
15:57
MJUNB, 3830 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corinde van Es
PAC
16:46
2
Ymke Verstegen
Tilburg Road Runners
18:20
3
Esmay van de Laar
Attila
18:29
JJUNB, 5400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ahmed Abubakar
DAK
19:43
2
Ward Broeders
Spiridon
20:00
3
Tijke Wentink
Attila
20:17
4
Harry van Ham
DAK
20:31
5
Rens van Ravenstein
ACW '66
21:05
6
Huib ter Hart
Attila
21:47
7
Mathijs van Gemert
Atledo
23:10
MJUNA, 5580 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karlijn van Es
PAC
22:57
2
Laura Rijvers
THOR
24:08
3
Samantha Eldred
ACW '66
29:02
JJUNA, 7580 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Broeders
Spiridon
26:59
2
Martijn Flipsen
Atledo
27:21
3
Wouter Stokkermans
Atledo
28:10
4
Roy Louer
Tilburg Road Runners
28:44
5
Dylan Rombouts
Tilburg Road Runners
29:45
6
Nick Jansen
Sprint
31:20
7
Diederik Cools
Tilburg Road Runners
37:14
VSEN, 7330 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paddy Herijgers-van Heijs
Achilles
29:40
2
Hilde Gilissen
Parcival
31:51
3
Judi Becx
Attila
32:55
4
Lizanne Pijnenburg
Atledo
37:49
V35, 5580 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilde de Boer
Attila
22:43
2
Frauke van Boekel
Typhoon
23:57
3
Ingrid van Asselt
AVR '90
24:28
4
Loes Vingerhoets
Achil '87
25:04
5
Marga de Rooij
THOR
26:02
6
Ingrid Verstappen
Gloria
28:54
7
Henny Leemans
Gloria
29:01
8
Conny Pijnenburg
Attila
29:25
9
Joyce Dijkhuizen
Gloria
30:13
10
Neeltje Olieslagers
Gloria
30:23
11
Veronieke Geenen
Gloria
30:26
12
Martha van Hal
Energie
30:32
13
Anita Berende
Gloria
30:40
14
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
31:04
15
Margie Mertens
Gloria
31:26
16
Marleen van Meer
Gloria
34:39
17
Linie Hijstek
Tilburg Road Runners
35:01
18
Charlot van Looy
Spiridon
36:59
19
Margriet ter Horst
Atledo
37:47
MSEN, 9670 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
33:09
2
Jop van der Steen
Tilburg Road Runners
33:30
3
Leonard Tersteeg
Phoenix
36:50
4
Ruud Brosens
Sprint
37:37
5
Martijn Tissink
Attila
37:45
6
Jeroen Nijland
Road Runners Etten-Leur
38:05
7
Niels Buijs
Parcival
41:32
8
Tim van Griensven
Spiridon
41:44
9
Michel Broeders
Spiridon
42:11
10
Oskar Baijens
Gloria
44:55
M35, 9760 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koos Verwey
DAK
33:38
2
Jeroen Disseldorp
Tilburg Road Runners
35:47
3
Rob Snoeren
ACW '66
36:55
4
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
37:37
5
Bram van Hoek
Spiridon
38:32
6
Jan Marti
ACW '66
38:59
7
Robert-Jan Gras
Spiridon
39:30
8
León Pepermans
Sprint
40:13
9
Gerry van Helmond
Spiridon
40:20
10
Albert de Rooij
Atledo
41:42
11
Dolf Willemen
Spiridon
44:35
12
Erwin Gulickx
Gloria
47:46
13
John Hermans
Gloria
49:52
14
Ronald de Hoon
Gloria
51:59
15
Mark Schraets
Gloria
54:51
M45, 9760 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
36:15
2
Gerard Lensvelt
Spiridon
38:16
3
Maurits Appels
Attila
38:29
4
Jacco Schipperen
Scorpio
39:10
5
Arno Hulshof
Sprint
39:43
6
Dimitri Kardamanidis
Attila
40:00
7
Louis van den Dungen
Spiridon
40:30
8
Jacques Hameleers
Spiridon
41:30
9
Peter Honcoop
Spiridon
41:46
10
Johan Jacobs
Atledo
44:20
11
Frank Tofield
Spiridon
46:41
12
Nick Verstappen
Gloria
46:45
13
Alex van Krevelen
Atledo
47:42
14
Andre Wentink
Attila
48:19
15
Hans Lodewijks
Atledo
50:28
16
Kees van Meer
Gloria
52:21
17
Frans van Gestel
Gloria
52:34
M55, 7580 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van Wegen
Spiridon
30:14
2
Wout Graafmans
Spiridon
31:03
3
Hens Koreman
Atledo
33:18
4
Ruud Verstralen
Sprint
34:04
5
Ad Embregts
Atledo
34:33
6
Julien Leemans
Gloria
39:25
7
Frits van der Velden
Atledo
39:37
M60, 7580 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
31:21
2
Mari van Beurden
DAK
32:06
3
Ad de Jong
Atledo
33:10
4
Ron Dijkhuizen
Gloria
34:48
5
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
35:15
6
John van Gilst
avVN
38:26
7
Gillis Bosman
THOR
39:10
8
André Aarts
Scorpio
41:06
9
Jack Stuifmeel
Sprint
41:21
VROUW, 3830 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marchien Dumont
Spiridon
22:32
VROUW, 5580 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith van Winkel
Ulvenhout
27:01
2
Marielle Frijters
Sprint
35:32
3
Patricia Schellekens
Made
39:19
VROUW, 7330 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fang de Rooij
Tilburg Road Runners
41:46
MAN, 5400 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Anders
Hercules
21:11
2
Piet Jonkers
Nijmegen
21:57
3
Cees van Gageldonk
Spiridon
24:38
4
Rob Zehenpfenning
Spiridon
25:45
5
Erik de Rooij
Tilburg
26:15
6
Fred Soomers
Spiridon
28:06
7
Frank Vial
Spiridon
28:06
8
Bam Kaethong
Tilburg
28:37
9
Loo Boeije
Tilburg Road Runners
30:06
10
Pieter Sergeant
Breda
30:11
11
Alexander Nijdam
Oosterhout Nb
32:04
12
Herman van Geijlswijk
Dutch Runners
57:36
MAN, 7580 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Evers
Spiridon
28:47
2
Niek Gillis
Spiridon
30:02
3
Marijn van Nijnatten
38:37
4
Gerard Veroude
Gilze
38:38
5
Mark Visser
Scorpio
38:48
6
Peter Verheijen
Achil '87
39:07
MAN, 9760 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurice Nooten
Scorpio
41:35
2
Iwan Groenen
Rijen
43:13
3
Thijs van Berlo
Tilburg
43:33
4
Marc van Hassel
's-Hertogenbosch
44:45
5
Paul Theeuwes
Spiridon
45:03
6
Jack Vissers
Prinsenbeek
45:19
7
Ad Damen
Oosterhout Nb
45:34
8
Bas van Steijn
Oosterhout Nb
46:36
9
Melvin Pauwels
Breda
46:42
10
Arno Storm
Molenschot
47:03
11
Tonnie Scheutjens
Loopgroep GoRun
47:20
12
Marcel van der Vorst
Oosterhout Nb
47:53
13
Nicole Bleijenberg
Molenschot
48:38
14
Alexander Leusink
Spiridon
48:52
15
Cristian Venmans
Sint-Michielsgestel
49:58
16
Frank Coveliers
Breda
52:08
17
Ad van Dongen
Molenschot
53:29
MEISJ, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke Sweep
Sprint
6:37
2
Sira Lambregts
Sprint
6:38
3
Minke Geraerts
Sprint
7:41
JONGE, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Dielemans
Sprint
4:39
2
Justin Hoefmans
Sprint
4:42
3
Sven van de Hout
Sprint
4:58
4
Pepijn Piekar (1 Ronde)
Sprint
5:17
5
Dennis Slaats
ACW '66
5:32
6
Jasper Mol
Sprint
5:48
7
Wessel Jansen
Sprint
6:33
8
Lars van Leeuwen
Sprint
8:24
MATL+, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dewi Smits
Spiridon
7:13
JATL+, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijn Leusink
Spiridon
5:55
2
Maik Wanninkhof
Spiridon
5:59
3
Pascal Geuskens
Spiridon
6:02
4
Thijs Verhees
Spiridon
6:22
5
Justin van Gils
Spiridon
6:40
6
Luuk van Dongen
Spiridon
7:03
7
Odin van Amelsvoort
Spiridon
7:09
8
Max van Dongen
Spiridon
8:04
Maandag persoonlijke finishvideo's op de
uitslagenpagina's op www.spiridoncross.nl
www.spiridoncross.nl
www.uitslagen.nl
13-01-2020 11:01