Uitslagenlijst Safari Run

Arnhem - Zondag 26 januari 2014

JPUP, PANDALOOP T/M 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Benjamin te Wierik
Nijmegen
3:05
3:04
2
Merlijn Bonhof
Apeldoorn
3:13
3:13
3
Tygo Hulsebos
VAV
3:31
3:29
4
Tristan Hofs
Velp Gld
3:32
3:31
5
Semmy van Doesburg
Rozendaal
3:37
3:33
6
Jan Verbeek
Nijmegen
3:39
3:38
7
Stan de With
Heteren
3:48
3:48
8
Steven Swaneveld
Heteren
3:48
3:48
9
Sverre Hofs
Velp Gld
3:50
3:49
10
Jona Arkesteijn
Arnhem
3:51
3:48
11
Tom Schuren
Arnhem
3:52
3:48
12
Stijn Bohmer
Elst Gld
3:53
3:49
13
Sam Streumer
Odijk
3:54
3:53
14
Martijn van de Braak
Arnhem
4:04
4:00
15
Jesse den Haan
Arnhem
4:04
4:04
16
Vidal Lub
Arnhem
4:17
4:11
17
Toon de Klein
Arnhem
4:20
4:12
18
Wim Zonnenberg
Westervoort
4:30
4:28
19
Kian van Schaik
Elst Gld
4:35
4:33
20
Darryl Aartsen
Arnhem
4:41
4:38
21
Jelle Buurman
Bemmel
4:58
4:50
22
Timor van Schaik
Elst Gld
5:05
5:02
23
Sem van 't Sant
Westervoort
5:16
5:14
24
Gijs Zonnenberg
Westervoort
5:16
5:14
25
Kasper Bastiaanse
Utrecht
5:22
5:16
26
Olivier Kole
Arnhem
5:28
5:18
27
Huub Verbeek
Nijmegen
5:40
5:37
28
Tristan van de Braak
Arnhem
6:35
6:30
29
Mike Koremans
Westervoort
8:12
7:51
MPUP, PANDALOOP T/M 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jisze Diemer
Climax
3:06
3:06
2
Floor Ignatius
Climax
3:22
3:22
3
Veerle Van Ittersum
Climax
3:29
3:29
4
Lisa Navarro
Climax
3:34
3:34
5
Evelyn Navarro
Climax
3:37
3:37
6
Maylotte Lemke
Apeldoorn
3:39
3:39
7
Leticia Lima
Weert
3:57
3:56
8
Lotte Bonhof
Apeldoorn
4:00
3:59
9
Karin Wolf
Ciko '66
4:05
4:03
10
Vera te Wierik
Nijmegen
4:06
4:06
11
Merel Talens
Arnhem
4:18
4:16
12
Jana van der Valk
Nijmegen
4:25
4:19
13
Iris de Meij
Elst Gld
4:29
4:27
14
Meike Lindeman
Elst Gld
4:31
4:28
15
Suus Bijl
Arnhem
4:32
4:30
16
Nienke Lambregts
Loopgroep Blixemsnel
4:36
4:32
17
Liza Peppelman
Zelhem
4:36
4:35
18
Jet van Doesburg
Rozendaal
4:43
4:39
19
Eva Verhue
Naarden
4:47
4:43
20
Esmee van Logtenstein
Tolkamer
4:50
4:48
21
Esther de Vreugd
Arnhem
4:50
4:46
22
Fleur Graal
Arnhem
4:55
4:54
23
Lisa Stevenson
Arnhem
4:59
4:52
24
Sarah Berg
Arnhem
5:22
5:17
25
Karlijn de Vreugd
Arnhem
6:02
5:57
26
Lausanne van de Braak
Arnhem
6:22
6:17
27
Quinty Geraerts
Arnhem
6:33
6:24
28
Sophie Kole
Arnhem
7:26
7:16
29
Dide van der Valk
Nijmegen
8:03
7:58
JPUP, WELPENLOOP T/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tijn Baumann
Driel
6:02
6:02
2
Tim Wandel
Oosterbeek
6:09
6:09
3
Lucien Vermeulen
Tiel
6:12
6:11
4
Leander Ten Hoedt
Arnhem
6:29
6:28
5
Koen van Maaren
Doorn
6:35
6:35
6
Juul Terlingen
Zevenaar
6:41
6:38
7
Joep den Haan
Arnhem
6:42
6:41
8
Dorus Maasland
Arnhem
6:42
6:35
9
Jelle van der Veer
Ede Gld
6:48
6:47
10
Daan Baumann
Driel
6:50
6:48
11
Jay Dicker
Ellecom
6:53
6:53
12
Jelle Lambregts
Loopgroep Blixemsnel
6:54
6:53
13
Thijs Lambregts
Loopgroep Blixemsnel
6:54
6:53
14
Bjorn Hulsebos
VAV
6:57
6:57
15
Rick Schuren
Arnhem
6:58
6:56
16
Rens Mennings
Zevenaar
7:00
6:58
17
Dani Suparmono
GAC Hilversum
7:01
6:59
18
Raimund van de Pol
Apeldoorn
7:08
7:07
19
Jelte Stelwagen
Doetinchem
7:14
7:14
20
Timo Alink
Oosterbeek
7:18
7:16
21
Loek Bijl
Arnhem
7:26
7:26
22
William de Meij
Elst Gld
7:27
7:24
23
Martijn Ruumpol
Ciko '66
7:36
7:35
24
Olav Stevenson
Arnhem
7:40
7:38
25
Bink Bos
Arnhem
7:47
7:44
26
Timon Los
Wageningen
7:58
7:56
27
Rowdy Aartsen
Arnhem
8:20
8:16
28
Teun den Dekker
Arnhem
8:25
8:17
29
Joaquin Nikijuluw
Arnhem
8:39
8:39
30
Simon Verhue
Naarden
9:24
9:22
31
Silver Rakim
Arnhem
9:39
9:35
32
Marlon Geraerts
Arnhem
9:53
9:47
33
Storm Rakim
Arnhem
11:06
11:02
MPUP, WELPENLOOP T/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nikkik Alink
Oosterbeek
6:15
6:13
2
Annebritt Lemke
Apeldoorn
6:38
6:36
3
Mirte Kortman
Arnhem
6:53
6:50
4
Maud Tolmeijer
Arnhem
6:58
6:57
5
Kendra Limburg
Triathlon
7:44
7:44
6
Noortje den Dekker
Arnhem
7:47
7:40
7
Noraly van Maaren
Doorn
8:02
8:00
8
Amťlie ter Schure
Velp Gld
8:04
8:04
9
Sietske Dijkstra
Spijk Gld
8:05
8:02
10
Fernande van der Wal
Velp Gld
8:06
8:06
11
Carmen Willems
Wijchen
8:38
8:32
12
Amber Bohmer
Elst Gld
8:44
8:41
13
Marlijn Stelwagen
Doetinchem
8:50
8:47
14
Babeth Hakkenberg
Arnhem
8:51
8:45
15
Nikki Waanders
Arnhem
8:51
8:46
16
Adinda Suparmono
Hilversum
9:01
8:56
17
Jeltje Dijkstra
Spijk Gld
9:28
9:24
18
Rosalie Ruiz
Hilversum
9:34
9:29
19
Zayra Nikijuluw
Arnhem
9:37
9:37
20
Eline Korver
Arnhem
9:40
9:36
21
Querine Willems
Wijchen
9:54
9:48
22
Sara Mulders
Arnhem
11:23
11:19
MSEN, 10K BUFFELLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gaby van Caulil
Ciko '66
36:17
36:16
2
Ferry Schreven
Cifla
37:13
37:13
3
Mark van Maaren
Doorn
37:45
37:45
4
Peter-Paul Balk
AV Wijchen
38:29
38:27
5
Jeroen Klerkx
Arnhem
38:37
38:35
6
Patrick Graal
Arnhem
39:10
39:09
7
Ronald de Wit
Running Holland vereniging
39:14
39:12
8
Ties Corten
Utrecht
39:19
39:12
9
Sebastiaan Pol
Coevorden
39:51
39:50
10
Tom de Visser
Utrecht
40:23
40:17
11
Bas Arentz
Doetinchem
40:44
40:37
12
Nick Buik
Arnhem
41:06
41:02
13
Bernard van de Weerd
Heelsum
41:23
41:16
14
Bas Jansen
Arnhem
41:26
41:07
15
Carlos Lima
Weert
42:27
42:25
16
Niels Siebelink
Arnhem
42:34
42:13
17
Jesse Noordzij
Arnhem
42:37
42:21
18
Paolo Modica
Arnhem
42:45
42:23
19
Eric Molthoff
Angeren
43:00
42:51
20
Thijs Kampen
Amersfoort
43:16
42:40
21
Wim Zonnenberg
Westervoort
43:20
43:19
22
Jan Fokke Oosterhof
Cifla
44:07
44:06
23
Ruud Ellermeijer
Westervoort
44:12
43:30
24
Teun van Overbruggen
Arnhem
44:14
43:48
25
Jelrik Geurtz
Angeren
44:26
44:01
26
NoŽl Steentjes
Lathum
44:28
44:04
27
Miguel Driessen
Gendt
44:42
44:14
28
Maarten Jacobs
Arnhem
44:43
44:22
29
Gert-Jan Bakker
Elst Gld
44:50
44:27
30
Pim Scholten
Gendt
45:25
45:24
31
Robert Stevens
Dutch Runners
45:28
45:19
32
Florian van Beem
Doorwerth
45:50
45:35
33
BArt Los
Wageningen
45:51
45:22
34
Wim Reede
46:19
45:25
35
Michiel de Boer
Arnhem
46:21
45:40
36
William Groothand
Arnhem
46:23
45:59
37
Fred Adema
Apeldoorn
46:45
46:33
38
Peter Schimmel
Doorwerth
46:48
46:15
39
JRGA Luijpen
Elst Gld
47:04
46:54
40
Robbert Weideveld
Haalderen
47:06
46:38
41
Jaap Witjes
Arnhem
47:12
46:56
42
Onno van Vliet
Arnhem
47:40
47:27
43
Bas Nuijen
Gendt
47:48
47:20
44
Frans Hendriks
Arnhem
47:50
47:11
45
Erik Schaafsma
Arnhem
47:57
47:41
46
Reinier Aartsen
Arnhem
48:08
47:51
47
Jeroen Koole
Lunteren
48:28
48:08
48
Vincent Janssen
Velp Gld
48:31
47:47
49
Alex Ackermann
Arnhem
49:24
48:55
50
Koen Tiemessen
Arnhem
49:42
49:16
51
Jon Wittendorp
Arnhem
50:03
49:44
52
Jeroen van der Weegen
Arnhem
50:19
49:42
53
Maarten Buiting
DE LOPER
50:50
50:25
54
Pascal Biemolt
Arnhem
51:05
50:07
55
Patrick Rommers
Arnhem
51:10
50:59
56
Yorick de Jong
Elst Gld
51:36
51:08
57
Maurice van de Braak
Arnhem
51:40
51:34
58
Wiebe Wijnia
Utrecht
51:46
51:10
59
Patrick Gerrist
Arnhem
52:02
51:39
60
Joris Vos
Utrecht
52:02
51:26
61
Lars Van Veldhuizen
Hilversum
52:26
52:23
62
Armando Marcello Pattiapon
Arnhem
52:29
51:45
63
Sjoerd Smit
Utrecht
52:47
52:22
64
Martijn van der Lugt
Amsterdam
52:59
52:22
65
Ewald Wasscher
Arnhem
53:05
52:27
66
Martijn Bakker
Herveld
53:08
52:57
67
Bart Smits
Duiven
53:43
53:38
68
Gerard Pittie
Cuijk
54:07
53:55
69
Rudy Hagen
Elst Gld
54:14
53:40
70
Wilko Lettink
Doetinchem
54:47
53:58
71
Wido Kelderman
Ede Gld
54:58
54:41
72
Daniel Aaldering
Arnhem
55:46
55:19
73
Gerjan Emsbroek
Houten
55:56
55:29
74
Titus Binnema
Kortenhoef
56:18
56:15
75
Richard Rigter
Velp Gld
56:31
56:12
76
Pieter Kerckhaert
Utrecht
56:58
56:47
77
Marc Houwen
Arnhem
57:35
57:21
78
Joppe Boon
Pallas '67
58:39
58:15
79
Danny Van Vliet
Nijmegen
1:00:32
1:00:21
80
Adri van der Linden
Breda
1:00:34
59:48
81
Ronald Broekhuizen
Millingen aan de Rijn
1:01:55
1:01:24
82
Huib den Boer
Rhenen
1:02:06
1:01:40
83
Michael Van Eizenga
Duiven
1:02:31
1:01:39
M45, 10K BUFFELLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Ritsema
Gelre
38:58
38:56
2
Marc Muntjewerff
Arnhem
41:03
41:00
3
Sjaak Smetsers
Nijmegen
41:22
41:20
4
Riny Crul
avVN
42:59
42:35
5
Toon Verkerk
avVN
43:46
43:40
6
Ronald Valkenburg
Atverni
43:57
43:54
7
Erwin Oldenburg
DE LOPER
44:15
44:11
8
Ton Pauw
AV Wijchen
47:17
47:15
9
William Moore
Nijmegen
47:25
47:15
10
Hans Theunissen
Ciko '66
48:06
47:54
11
Jaap Stramrood
Dutch Runners
48:14
47:30
12
Tom Robben
Arnhem
48:22
47:39
13
Bert Koopmans
Arnhem
50:23
49:52
14
Marco van Brenk
Giesbeek
50:29
49:44
15
Ben Nieuwhof
Arnhem
50:57
50:40
16
Herry van de Vlierd
Altis
51:29
50:59
17
Johan Wispelweij
Arnhem
51:51
51:12
18
Gerard Beltman
Velp Gld
52:51
52:24
19
Marc van der Valk
AAC '61
52:57
52:25
20
Jack van Oijhuizen
Dutch Runners
52:59
52:19
21
Jurriaan Haag
Zevenaar
54:08
53:14
22
Herman Wools
Arnhem
54:12
54:04
23
Peter Hafkamp
Arnhem
54:17
54:11
24
Joop Lemmens
DE LOPER
55:06
55:00
25
Ton Sleutjes
Arnhem
55:10
54:52
26
Peter Gehring
Arnhem
55:30
54:57
27
Jeroen Plaatsman
Arnhem
55:42
54:56
28
Rune Aresvik
Arnhem
56:55
56:23
29
Rudie Gorter
Arnhem
57:04
56:31
30
Han Wassink
Veenendaal
57:17
56:28
31
Arthur Haag
Zevenaar
57:19
56:26
32
Jan Koffijberg
Krimpen aan den IJssel
57:36
57:02
33
Robert de Jong
Dutch Runners
57:52
57:24
34
Joop van der Linden
Venlo
58:32
57:44
35
Camiel Baerwaldt
DE LOPER
59:07
58:29
36
Fons Kooymans
Arnhem loopt
1:00:08
59:26
37
No Sijben
Dutch Runners
1:02:16
1:02:10
38
Wim van Beek
DE LOPER
1:02:20
1:01:58
39
Peter IJff
Doesburg
1:02:22
1:01:30
40
Frans Moens
Zevenaar
1:02:22
1:01:31
41
Henk Dannenberg
Rijssen
1:05:44
1:04:55
VSEN, 10K BUFFELLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Renske Smetsers
Nijmegen
39:39
39:37
2
Ines van Rinsum
Arnhem
42:48
42:42
3
Sandra Moen
GAC Hilversum
43:01
43:00
4
Marlinde Doorn
Arnhem
43:37
43:33
5
Anouk Jasperse
Arnhem
46:00
45:45
6
Judith Mulder
's-Gravenhage
47:42
47:35
7
Hester Pardoel
Cifla
48:26
48:20
8
Renske Noordzij
Arnhem
48:31
48:15
9
Roeline Slot
Arnhem
51:05
50:43
10
Nikki Aalberts
Arnhem
51:34
51:14
11
Paulette Gadet
Nijmegen
51:36
51:28
12
Yvonne Rikken
Nijmegen
51:46
51:34
13
Parvin Asan
Arnhem
51:53
51:44
14
Floor Perquin
Ciko '66
51:58
51:56
15
Nadine Middelbos
Amersfoort
53:03
52:50
16
Karin Naaijkens
Velp Gld
54:19
54:06
17
Katinka Nikijuluw - Flipse
Arnhem
54:38
54:34
18
Annabelle Fabius
Hilversum
55:09
55:05
19
Claudine Versteegh
Arnhem
55:19
55:11
20
Jelske Van der Hoek
Nijmegen
56:05
55:56
21
Edine Buiting
DE LOPER
57:17
56:53
22
Cheryl Portier
Elst Gld
57:54
57:12
23
Diana Laven
DE LOPER
58:23
58:00
24
Nancy Wanders
Doornenburg
58:24
57:53
25
Annelien Bos
Winssen
58:52
58:38
26
Klaartje Huijben
Arnhem
59:01
58:36
27
Kristine Hakobyan
Arnhem
1:00:23
59:57
28
Wendy Wildeman
Arnhem
1:01:34
1:00:54
29
Kiki van Brenk
Giesbeek
1:01:45
1:01:00
30
Danielle Besselink
Arnhem
1:02:09
1:02:00
31
Els Barenbrug
Nijmegen
1:02:10
1:02:00
32
Liv den Duijn
Huissen
1:02:30
1:01:55
33
Ulrike Boekhorst
Giesbeek
1:03:11
1:02:26
34
Jantine Claus
Eindhoven
1:03:24
1:02:54
35
Cecile Claus
Zeist
1:03:25
1:02:54
36
Heidi Scholten
Arnhem
1:03:44
1:03:24
37
Liselotte Feenstra
Brummen
1:05:33
1:05:15
38
Hilde Hovius
Arnhem
1:06:14
1:05:35
39
HarriŽt Nabuurs
Overloon
1:06:52
1:06:37
40
Lian Bos
Arnhem
1:06:53
1:06:11
V40, 10K BUFFELLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandra de Jonge
Ciko '66
39:57
39:56
2
Christa van Bree
Cifla
45:08
45:04
3
Paula Fikkert
Dutch Runners
48:27
47:55
4
Elma Sandee
IJsselstein Ut
51:32
51:10
5
Thea Boomkens
Hilversum
53:57
53:53
6
Carolien Mulder
Ciko '66
54:38
53:50
7
Wendelien Nijland
Doetinchem
55:22
54:33
8
Alida Lambregs
55:51
55:19
9
Tess De Jong
Kortenhoef
56:03
55:59
10
Alida Leeuw
avVN
56:33
55:43
11
Dorethea Bil
Rozendaal
57:57
57:21
12
Jellie van der Meer
Ciko '66
58:18
58:06
13
Helma ten Westeneind
Dutch Runners
59:11
58:36
14
Judith Tenbusch
Arnhem
59:48
59:08
15
Desiree Smits
Velp Gld
1:00:20
59:40
16
Helena Leusink
Duiven
1:01:15
1:00:23
17
Rina van der Wildt
Stampersgat
1:02:01
1:01:13
18
Marieke Gosselink
Huissen
1:02:39
1:02:05
19
Sabine Zegers
Arnhem
1:03:12
1:02:51
20
Karin den Boer
Lienden
1:03:26
1:03:00
21
Agnes Spikker
Arnhem
1:03:36
1:03:11
22
Manon Niemeijer
Lathum
1:03:45
1:03:16
23
Monique van Berkel
Lathum
1:03:45
1:03:16
24
Jacinte Roelofs
Bemmel
1:04:34
1:03:45
25
Wilma Berndsen
Arnhem
1:04:36
1:03:46
26
Judith Arends
Brummen
1:05:32
1:05:14
27
Belinda Dorland
Velp Gld
1:05:37
1:05:17
28
Ingrid van Riet Bouwman
Ciko '66
1:05:42
1:05:12
www.uitslagen.nl
09-02-2016 08:36