Uitslagenlijst Abdijcross

Kerkrade - Zondag 19 januari 2014

J-E1, E1 JONGENS 500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ian Bohlen
Blokkenberg
2:06
2
Bo Gillissen
't Valder
2:08
3
Abdullah El Hanchaoui
Sint Ursula
2:10
4
Stijn Gillissen
Steltloper
2:13
5
Patrick Kooijman
de Veldhof
2:16
6
Noah Ritzen
't Valder
2:16
7
Jari Leurs
Steltloper
2:19
8
Jelle Haan
't Valder
2:26
9
Conrad Vodeb
Steltloper
2:28
10
Damian Berendsen
Steltloper
2:29
11
Jip Franken
Sint Ursula
2:29
12
Vince Bohlen
Blokkenberg
2:32
13
Noud van de Pol
't Valder
2:33
14
Ahmed Abdrabo
't Valder
2:35
15
Jeremy Potgens
Steltloper
2:36
16
Alenzo Janssen
Steltloper
2:37
17
Sem van der Horn
de Veldhof
2:37
18
Dean Aretz
de Veldhof
2:38
19
Nick Henrich
Sint Ursula
2:40
20
Tom Brouns
de Veldhof
2:42
21
Pepijn Mickartz
Sint Ursula
2:42
22
Senna Wiertz
Sint Ursula
2:43
23
Clark Rademacher
Steltloper
2:44
24
Roel Nieuwenhuis
't Valder
2:45
25
Ruben Gouders
Sint Ursula
2:45
26
Finn Smeets
't Valder
2:46
27
Bjorn Beenkens
Steltloper
2:46
28
Raf Dols
Sint Ursula
2:47
29
Collin Jacobi
Steltloper
2:47
30
Jesse Hahnegress
Sint Ursula
2:48
31
Denez Chefket
Steltloper
2:48
32
Sett Peelen
Sint Ursula
2:48
33
Jelle Knol
de Veldhof
2:49
34
Jon vd Sterren
't Valder
2:50
35
Dajo Scheeren
Sint Ursula
2:50
36
Bart Becholtz
Steltloper
2:51
37
Daniel Breuer
Steltloper
2:51
38
Noud Gorgels
de Veldhof
2:51
39
Kyano Goovaerts
Sint Ursula
2:52
40
Kieran Merx
't Valder
2:55
41
Lars Lambriex
't Valder
2:55
42
Jelle Habets
Steltloper
3:05
43
Jimmy Willems
de Veldhof
3:11
44
Ryan Conrads
't Valder
3:13
45
Colin van Eldik
Steltloper
3:25
46
Alexandru Miholache
Sint Ursula
3:27
47
Dominique Vogt
Steltloper
3:27
48
Reta Dardan
Steltloper
3:28
49
Levente Kocsispeter
Steltloper
3:29
50
Maik Evertz
Steltloper
3:32
M-E2, E2 MEISJES 500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Stoffers
de Veldhof
2:19
2
Jelleke Balk
't Valder
2:21
3
Benigna Kocsispeter
Steltloper
2:21
4
Varnika Arulampalam
't Valder
2:27
5
Enya Mulders
Steltloper
2:28
6
Britt Severins
Sint Ursula
2:29
7
Nina Arets
de Veldhof
2:29
8
Amber Timmers
Sint Ursula
2:30
9
Aybike Senay
Steltloper
2:33
10
Sherine Bouyagra
Sint Ursula
2:44
11
Dainia Abbadi
Steltloper
2:45
12
Milou Leukes
Sint Ursula
2:48
13
Canna Daniek
de Veldhof
2:48
14
Jana Severens
Sint Ursula
2:53
15
Kaylen Engels
Steltloper
2:59
16
Julissa Schmeitz
't Valder
3:01
17
Danique Zegels
de Veldhof
3:02
18
Floor Verkennis
Sint Ursula
3:02
19
Zarah Vrinzen
Sint Ursula
3:03
20
Gigi Giesen
de Veldhof
3:04
21
Chloe Kierkels
Steltloper
3:05
22
Georgina Flecken
Sint Ursula
3:05
23
Joya Wetzels
Sint Ursula
3:05
24
Benthe Schots
Steltloper
3:09
25
Sterre Gielkens
De Veldhof
3:13
26
Anouk Gorissen
Steltloper
3:16
27
Gwenn Kappes
Steltloper
3:19
28
Dionne Finken
de Veldhof
3:20
29
Isobel Kroezen
't Valder
3:21
30
Fleur Heussen
Sint Ursula
3:21
31
Evi Sevarts
Sint Ursula
3:23
32
Kambie Toure
Steltloper
3:33
33
Dohaio Mansour
Steltloper
3:41
J-D1, D1 JONGENS 850M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Per Seelen
Sint Ursula
3:17
2
Jesper Florie
Carrousel
3:18
3
Bjarne Bruce
't Valder
3:19
4
Duncan Didden
De Blokkersberg
3:34
5
Noah Vrinzen
Sint Ursula
3:35
6
Noah Gurzenda
de Veldhof
3:44
7
Tjorben Bruce
't Valder
3:46
8
Lasse Maas
De Schatkist
3:48
9
Bart Schlijper
Steltloper
3:50
10
Damien Razdevsek
Steltloper
3:52
11
Mike Gorissen
Steltloper
3:54
12
Tristan Schreijer
de Veldhof
3:55
13
Vicente Steinen
't Valder
3:56
14
Joshua Koffi
Prinseschool Endsche
3:56
15
Glenn Hofelmann
't Valder
3:57
16
Justin Beks
't Valder
4:01
17
Jitse Helders
't Valder
4:09
18
Arjan Senster
Sint Ursula
4:13
19
Arjan Dautzenberg
Steltloper
4:18
20
Delano Peelen
Steltloper
4:20
21
Milan Vulhop
't Valder
4:20
22
Niels Stoffers
de Veldhof
4:31
23
Bennet Rijkens
Steltloper
4:34
24
Damian van Westendorp
de Veldhof
4:37
25
Quinten Mets
't Valder
4:41
26
Giovanni Hoogma
Steltloper
4:42
27
Xander Vestjens
't Valder
4:42
28
Rick Schuijren
't Valder
4:49
29
Sem Didden
Steltloper
4:54
30
Yarne Speetjens
't Valder
4:54
31
Dylan Olischlager
Steltloper
5:03
32
Deamien Fischer
Steltloper
5:27
33
Ziyed Hoesen
de Veldhof
5:39
M-D2, D2 MEISJES 850M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlijn Mols
De Schatkist
3:25
2
Bo Arets
de Veldhof
3:41
3
Maureen Mols
De Schatkist
3:50
4
Floortje Eijkmans
De Schatkist
3:57
5
Ellen Roelandt
Mgr. Hanssenschool
4:05
6
Ilze Senden
Steltloper
4:07
7
Meike Spapens
De Veldhof
4:08
8
Babette Gigase
't Valder
4:12
9
Luna Werink
't Valder
4:18
10
Aleksandra Verhoeven
de Veldhof
4:28
11
Britt Schlijper
Steltloper
4:34
12
Fabienne Hundscheidt
de Veldhof
4:36
13
Alanis Steinbusch
Steltloper
4:41
14
Lotte Krol
de Veldhof
4:43
15
Giselle Vroomen
Steltloper
4:49
16
Fiona Jiang
Steltloper
4:53
17
Indy Taidouch
Steltloper
4:56
18
Nioah Hamers
Sint Ursula
4:59
19
Jasmijn Kohlen
Steltloper
5:02
20
Vera Roelandt
De Boemerang
5:03
21
Meg Kaczmarek
Steltloper
5:07
22
Sylvana Kuhn
Steltloper
5:11
23
Johanna Heidrich
Herzogenrath (GER)
5:12
24
Evin Ates
Steltloper
5:27
25
Liek Janssen
't Valder
5:31
26
Esmée Evertz
Steltloper
6:02
27
Glyniss Killaars
Sint Ursula
6:12
28
Jaimy Engels
Steltloper
6:23
J-C1, C1 JONGENS 850M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Leffering
De Spoorzoeker
3:12
2
Levi Franssen
Sint Ursula
3:13
3
Rene Schoutens
De Spoorzoeker
3:13
4
Mees Ruiters
Sint Ursula
3:14
5
Maxime Neto
De Veldhof
3:22
6
Brian Creutzer
De Spoorzoeker
3:27
7
Thomas Steinen
't Valder
3:28
8
Jimmy van Egten
De Spoorzoeker
3:31
9
Rian Luthjens
't Valder
3:35
10
Stan Starmans
De Spoorzoeker
3:36
11
Sylvio Mulders
Steltloper
3:38
12
Ben Obernitz
't Valder
3:38
13
Gobi Arulampalam
't Valder
3:38
14
Jan Kok
De Spoorzoeker
3:43
15
Arjan Lippinkhof
de Veldhof
3:43
16
Thom Lambriex
't Valder
3:45
17
Lars Vannuys
De Spoorzoeker
3:45
18
Angelo Vroomen
Steltloper
3:47
19
Chriss Vondenhoff
Steltloper
3:50
20
Senna Visser
De Spoorzoeker
3:51
21
Roy Althuijzen
't Valder
3:51
22
Lars Gillissen
't Valder
3:51
23
Robin Stollman
't Valder
3:55
24
Delano Hendriks
de Veldhof
3:57
25
Julien Basters
't Valder
4:01
26
Jonas Salentin
De Spoorzoeker
4:02
27
Noah van Hoogdalem
De Spoorzoeker
4:04
28
Diego Vanderbroeck
de Veldhof
4:06
29
Kaylin Menzo
't Valder
4:12
30
Jasper Keulen
't Valder
4:22
31
Michiel Senster
Sint Ursula
4:29
32
Jeremy Horsfield
't Valder
4:35
33
Demjan Smailovic
Steltloper
4:40
34
Tom Reinartz
De Spoorzoeker
4:43
35
Casper Strolenberg
't Valder
4:52
36
Jannerino van Kaam
De Spoorzoeker
5:17
37
Damian Extra
De Spoorzoeker
5:22
M-C2, C2 MEISJES 850M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Minke Bisschops
't Valder
3:18
2
Joy Romer
De Spoorzoeker
3:29
3
Britney Eijkmans
De Schatkist
3:33
4
Dilayla Jurgens
't Valder
3:37
5
Lena Obernitz
't Valder
3:40
6
Caitlyn Huijnen
't Valder
3:49
7
Melissa Uranka
de Veldhof
3:50
8
Yana Hunen
't Valder
3:51
9
Chamayra Janssen
Steltloper
3:59
10
Zoe van de Pers
De Spoorzoeker
4:03
11
Yoelle Voncken
De Spoorzoeker
4:03
12
Sophie Hendriks
Steltloper
4:05
13
Aniek Hodiamont
De Spoorzoeker
4:05
14
Vera Gigase
't Valder
4:07
15
Nynke van Elburg
't Valder
4:11
16
Floortje Bosman
Steltloper
4:12
17
Anna Jansen
Steltloper
4:14
18
Michelle Bertrand
De Spoorzoeker
4:14
19
Regina Laven
De Spoorzoeker
4:15
20
Nelleke vd Sterre
't Valder
4:17
21
Daphne Ritzen
de Veldhof
4:21
22
Laura van Woudenberg
De Spoorzoeker
4:29
23
Lara Frankes
de Veldhof
4:59
24
Anouk Elsbergen
De Spoorzoeker
5:18
25
Bente Hahn
Steltloper
5:27
26
Senna Piet
Steltloper
5:46
27
Faith Frohn
Steltloper
6:07
JSCHB, B JEUGD 1750M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yassine El Hanchoui
Beroepscollege HOLZ
6:46
2
Tristan van Donzel
Brandenbergcollege
6:47
3
Julien Kachala
Beroepscollege HOLZ
7:05
4
Jelle Hendriks
Brandenbergcollege
7:13
5
Devin Huppertz
Beroepscollege HOLZ
7:25
6
Ossama Talha
Beroepscollege HOLZ
7:34
7
Max Rabeling
Beroepscollege HOLZ
7:36
8
Jop Engelen
Beroepscollege HOLZ
7:36
9
Karim El Hanchoui
Beroepscollege HOLZ
7:50
10
Noah van Horssen
Brandenbergcollege
7:51
11
Rik Joosten
Brandenbergcollege
8:16
12
Jordey van de Werdt
Brandenbergcollege
8:26
13
Bjorn Fasel
Brandenbergcollege
8:27
14
Noah Dolls
Brandenbergcollege
8:28
15
Jarno Moorer
Eijkhagen
8:31
16
Jesse Piet
Beroepscollege HOLZ
8:39
17
Melvin Cuypers
Brandenbergcollege
8:40
18
Mathijs Rutten
Brandenbergcollege
8:57
19
Erik Yagovkin
Beroepscollege HOLZ
9:24
20
Tom Mazajczijk
Beroepscollege HOLZ
9:26
21
Max Beckers
Brandenbergcollege
10:04
22
Thy Schmitz
Brandenbergcollege
11:31
23
Jordy Thomas
Brandenbergcollege
11:32
24
Geordy ter Hark
Brandenbergcollege
11:35
25
Wesam Mesrour
Brandenbergcollege
12:55
MSCHB, B JEUGD 1750M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britney Simons
Beroepscollege HOLZ
8:30
2
Quinty Kroes
Brandenbergcollege
10:04
3
Veronique Burling
Beroepscollege HOLZ
10:09
4
Ninon Bertrand
Brandenbergcollege
10:44
5
Fabienne Moorer
Brandenbergcollege
10:54
6
Quinty Hendriks
Brandenbergcollege
11:06
7
Femke Heinz
Brandenbergcollege
11:16
8
Imke Hollands
Brandenbergcollege
11:22
9
Sadia Sadig
Brandenbergcollege
12:53
10
Vienne van den Eijnden
Brandenbergcollege
14:02
11
Kimberley Meijer
Brandenbergcollege
14:09
12
Felicia Gelissen
Brandenbergcollege
16:20
MSEN, RECREANTENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Debets
Lopers Company
20:04
2
Hub Kurvers
Lopers Company
20:43
3
Jules Crouzen
Bassenge (BEL)
20:54
4
Marcel Esser
Heerlen
20:58
5
Frans Hool
Lopers Company
21:03
6
Rombout Senden
Lopers Company
21:12
7
Rick van Meurs
Wageningen
21:46
8
Roel Lenssen
Breukelen Ut (BEL)
21:55
9
Kristian Szücs
AVON
22:07
10
Harry Driessen
Lopers Company
22:20
11
Marcel van Herwijnen
Elsloo
22:24
12
Martijn Manders
MOVARE
22:29
13
Sven Balk
Landgraaf
23:06
14
Marco Annink
Barendrecht
23:26
15
Sef Geitz
Zuyd Hogeschool I
23:41
16
Marcel La Haije
Gulpen
23:55
17
Bart Fischer
Zeist
23:57
18
Thomas Stachowiak
Grevenbroich (GER)
24:11
19
Wim Geurts van Kessel
Zuyd Hogeschool I
24:11
20
Leo Quaedflieg
Zuyd Hogeschool II
24:18
21
Philip Willems
Zuyd Hogeschool II
24:21
22
Bram Defesche
MOVARE
24:22
23
Tim Roks
Zuyd Hogeschool II
24:32
24
Bas Mols
Achilles-Top
24:36
25
Tijn Erens
Landgraaf
24:36
26
Maurice Hellenbrand
Zuyd Hogeschool I
24:49
27
Niels van Herwijnen
Elsloo
24:57
28
Maarten van den Ende
Achilles-Top
25:06
29
Marc van de Ven
Landgraaf
25:25
30
Fank Joosten
Heerlen
25:28
31
Robbert de Veen
Lopers Company
25:30
32
Niels Hermans
Zuyd Hogeschool II
25:32
33
Maurice Lamers
Kerkrade
25:32
34
Jos Erens
Landgraaf
25:47
35
Fred Coerver
Achilles-Top
25:50
36
Math Maes
Caesar
26:09
37
Leon Jaminon
Kerkrade
26:26
38
Mathijs van der Vliet
Den Bosch
26:31
39
Boy de Veen
Lopers Company
26:41
40
John Schoeters
Achilles-Top
26:51
41
Ramon van Ommen
Achilles-Top
26:52
42
Paul Sour
Landgraaf
26:56
43
Hub Pasmans
Eijgelshoven
27:08
44
John Paulssen
Achilles-Top
27:19
45
Norbert Hanf
Allemania Aachen (GE
27:24
46
Jan Vleugels
AVON
27:31
47
Peter Piela
SV Germania Dürwiss
27:39
48
John Wevers
MOVARE
27:44
49
Dannie Emonds
MOVARE
27:48
50
Han Gehlen
Simpelveld
27:51
51
Harrie Theeuwen
Achilles-Top
27:58
52
Ivo Philips
Achilles-Top
28:05
53
Leon Walraven
Sweikhuizen
28:21
54
Frank Stollman
STAP
28:22
55
Marcel Spork
Landgraaf
28:26
56
John Evertz
Kerkrade
28:26
57
Rob Keulers
Achilles-Top
28:37
58
Jan Veugen
Zuyd Hogeschool I
28:39
59
Fred Kroon
Achilles-Top
28:39
60
Frenk Raaijmakers
Achilles-Top
28:57
61
Rainer Schulte
Herzogenrath (GER)
28:57
62
Michael Gerstacker
übach-Palenberg (GER
28:58
63
Thomas Herff
Ubach Palenberg (GER
28:58
64
Bart Alofs
Brunssum
29:04
65
Maaikel van Kooten
Heerlen
29:11
66
Sander Schreurs
Kerkrade
29:14
67
Rene Vanwersch
Kerkrade
29:40
68
Jef Kusters
Achilles-Top
29:41
69
Gerard van den Boom
Achilles-Top
30:00
70
Wick Rainer
Eschweiler (GER)
30:12
71
Harry Verstegen
Achilles-Top
30:24
72
Peter Bolk
Heerlen
30:43
73
Jo Bahnen
Kerkrade
30:56
74
Wim Dijs
Kerkrade
31:27
75
Peter Claassen
Hoensbroek
31:41
76
Aad Langbergen
Kerkrade
32:04
77
Gerard Wenting
STAP
32:06
78
Jo Mohr
Simpelveld
32:09
79
Andreas Pampa
DJK Elmar Kohlscheid
32:56
80
Jan Manders
Landgraaf
32:57
81
Abauna Haroldinio
Eindhoven
33:28
82
Ricardo van den Broek
Puth
33:50
83
Valentin Buendgens
Allemania Aachen (GE
34:22
84
Thymo Griesenbrock
MOVARE
38:16
VSEN, RECREANTENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alicia Koot
STB
23:47
2
Kim Beerhorst
Maastricht
23:49
3
Anne van der Put
Maastricht
24:01
4
Mirte Schmeetz
Achilles-Top
24:25
5
Bianca Geitz
Zuyd Hogeschool I
25:33
6
Birgit Bertrand
Kerkrade
25:37
7
Ilse de Vent
Delft
25:50
8
Ellis Burgers
Achilles-Top
26:00
9
Sandra Douven
Achilles-Top
27:09
10
Saskia Moerdijk
Maastricht
27:24
11
Aimée Brull
Achilles-Top
27:40
12
Séverine Florie
MOVARE
27:49
13
Whitney Evertz
Kerkrade
28:27
14
Sonja Christopher
SV Germania-Dürwiss
29:07
15
Carlijn Jaspers
Kerkrade
29:14
16
Peggy Duckers
Zuyd Hogeschool II
29:19
17
Carola Baburek
Achilles-Top
29:28
18
Kim Maas
Achilles-Top
30:31
19
Myrthe Leunissen
Zuyd Hogeschool II
30:32
20
Joyce Hellenbrand
Zuyd Hogeschool I
30:51
21
Tessie Bahnen
Kerkrade
31:28
22
Lidy Hermans
Zuyd Hogeschool II
31:32
23
Magda van Gastel
Zuyd Hogeschool I
31:44
24
Pei Tsang
Duisburg (GER)
31:57
25
Francien Mertens
STAP
31:58
26
Bianca Sluis
Achilles-Top
31:59
27
Appie Laval
MOVARE
32:10
28
Roelie Kortis
Achilles-Top
32:24
29
Cindy Philips
Achilles-Top
32:37
30
Natascha de Boer
MOVARE
33:30
31
Thea Hendrikse
AAC '61
34:47
32
Marion Wenders
Gulpen
36:27
MJUND, MEISJES D 1750M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jana van Lent
N.A. (BEL)
6:32
2
Anne Knijnenburg
Oss '78
6:35
3
Nina van Diepen
Hylas
6:40
4
Lotte Geelen
Atverni
6:45
5
Bente Wagenveld
Atverni
6:47
6
Suzanne Libbers
Groningen Atletiek
6:47
7
Lotte Veldhoen
Energie
6:49
8
Jenda de Boer
Horror
6:53
9
Karlijn Bongenaar
Prins Hendrik
6:58
10
Marlot Bruggink
AV Rijssen
7:01
11
K-D Kooij
Dolichos (BEL)
7:33
12
Donna Vanwersch
Achilles-Top
7:42
13
Minke Bisschops
Achilles-Top
7:43
14
Jolijn Snijders
AVON
8:01
15
Willemijn Fuite
Taxandria Atletiek
8:02
16
Kirsten Maes
Unitas
8:06
17
Michelle Weijers
Caesar
8:12
18
Manon van Rooij
Atletiek Leudal
8:23
19
Lisa Dekker
Achilles-Top
8:32
20
Esmee Huijdts
Atletiek Maastricht
8:35
21
Merel Voncken
Caesar
8:37
22
Orly Meens
Achilles-Top
8:38
23
Sanne Dekker
Achilles-Top
8:49
24
Nienke Snijders
AVON
10:50
JJUND, JONGENS D 1750M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne van der Linde
Energie
6:00
2
Jesse Hendriks
THOR
6:01
3
Stan Schipperen
Scorpio
6:05
4
Haico Boer
Energie
6:10
5
Milan Scheepers
Unitas
6:17
6
Rick van Riel
Attila
6:22
7
Viggo Parol
Atverni
6:23
8
Paavo de Leng
Dynamica
6:24
9
Jan Kalvendijk
Hylas
6:32
10
Lars Schellekens
Attila
6:58
11
Quinten van Ommen
Achilles-Top
7:01
12
Thijs P J van den Heuv
Atletiek Maastricht
7:06
13
Rick Verhagen
Energie
7:09
14
Jelani James
Feniks
7:14
15
Fabrice Brandts
Caesar
7:22
16
Jules Coerver
STB
7:28
17
Tymo Janssen
Unitas
7:29
18
Jesse Cuijpers
Caesar
7:50
19
Timo de Jong
Caesar
8:19
20
Jordy Dols
Unitas
8:28
21
Jurre Jaspers
Caesar
8:39
MJUNC, MEISJES C 2550M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diane van Es
PAC
9:38
2
Jasmijn Bakker
Triathlon
9:41
3
Jasmijn Lau
Ciko '66
9:44
4
Merel van der Marel
Haarlemmermeer
9:49
5
Roos Hop
THOR
10:00
6
Emmie Weekers
AV Weert
10:05
7
Bregje Sloot
De Liemers
10:14
8
Shurianty Mathilda
Energie
10:25
9
Isabelle Spierenburg
Sprint
10:36
10
Aylan Menick
Atverni
10:38
11
Kyra Keurentjes
De Liemers
10:39
12
Lois Stokkers
Energie
10:51
13
Emma Verkaaik
SV Veendam
11:02
14
Sam Lips
Sprint
11:18
15
Zoe Zwaal
Sprint
11:32
16
Famke Schoenmakers
Caesar
11:50
17
Merel Olislager
Atletiek Maastricht
12:06
18
Benthe Tiegelaar
Aquilo
12:07
19
Lotte de Graauw
Attila
12:25
20
Hannah Cranen
Atletiek Leudal
12:27
21
Elke van Rooij
Atletiek Leudal
12:35
22
Anne L W van den Heuve
Atletiek Maastricht
12:42
23
Sophie van Leeuwen
Prins Hendrik
12:52
24
Berbel Boymans
Caesar
12:56
25
Dionne Claessens
Caesar
13:01
26
Quinty Esten
Atletiek Maastricht
13:13
27
Fleur Theeven
Unitas
13:38
28
Myrthe Hamers
Achilles-Top
13:54
29
Maud van der Velde
Atletiek Maastricht
14:17
30
C-J Kooij
SACN (BEL)
14:25
31
Eline Demandt
Caesar
14:36
32
Manon Lutt
Caesar
15:08
33
Jill Jaspers
Caesar
15:10
34
Anique Dahmen
Achilles-Top
16:20
JJUNC, JONGENS C 2900M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Naaijer
Energie
10:41
2
Luuk Nusselder
Argo
10:47
3
Thomas Spiekhout
Eindhoven Atletiek
10:56
4
Robin van Riel
Attila
11:07
5
Matthias Janssen
N.A. (BEL)
11:16
6
Jelle de Roon
Atledo
11:23
7
Andu Vollema
Hanzesport
11:30
8
Jaimy Voogt
Energie
11:32
9
Aron Koning
De Keien
11:35
10
Welmer de Boer
Horror
11:42
11
Lars Harmsen
Eindhoven Atletiek
11:44
12
Jan Bouwknegt
HAC '63
11:58
13
Jens van Geel
THOR
12:00
14
Jorg Schellekens
Attila
12:10
15
Justin Martena
SV Veendam
12:23
16
Tristan van Zundert
AVON
12:53
17
Wouter Baljet
Horror
12:59
18
Nial van der Steeg
Atverni
13:03
19
Alex Smeets
Caesar
13:12
20
David Pampa
DJK Elmar Kohlscheid
13:20
21
Thijs Heemskerk
AVON
13:56
22
Timo Hulst
Caesar
13:57
23
Rowan Beun
Unitas
14:06
24
Jelle Schurer
Achilles-Top
14:20
25
Ties Strijbos
Atletiek Maastricht
14:49
MJUNB, MEISJES B 3350M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veerle Bakker
Triathlon
12:44
2
Lissa van Lent
N.A. (BEL)
12:53
3
Leonie Glazenborg
SV Veendam
12:55
4
Ashley Melcherts
Energie
12:57
5
Sabine Rutten
VAV
13:13
6
Eline de Jong
De Liemers
13:20
7
Kristel van den Berg
Fortuna
13:25
8
Annemarie Slangewal
Altis
13:26
9
Jetske van Kampen
Hylas
13:34
10
Susan van Weperen
LSV Invictus
13:44
11
Corinde van Es
PAC
13:50
12
Sanne van Gils
Spado
13:54
13
Femke Hooijberg
AV Edam
13:55
14
Silke Jonkman
Groningen Atletiek
14:22
15
Maud ter Bogt
GVAC
14:53
16
Nina Becx
Attila
15:24
17
Dominique Claessens
Caesar
15:56
18
Sophie de Graaf
Energie
16:07
19
Julie Dormans
Caesar
17:09
JJUNB, JONGENS B 4600M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kalid Amin
Triathlon
15:57
2
Freek van de Weerd
Sprint
16:12
3
Tom Hendrikse
AAC '61
16:16
4
Bastiaan Ameryckx
België
16:23
5
Djurre Hoeksema
AAC '61
16:31
6
Jeroen Swinkels
Hylas
16:33
7
Cor Bijpost
Texel
16:37
8
Bob Te Lindert
Argo
16:39
9
Tijke Wentink
Attila
16:50
10
Daan Dirks
Achilles
16:52
11
Jelle van der Duim
Texel
16:54
12
Stef Dirks
Achilles
16:56
13
Corné Timmer
AV Aalsmeer
17:02
14
Sybout Jonkman
AVON
17:06
15
Stan Zeegers
Lopersgroep Deurne
17:10
16
Piet Wiersma
SV Veendam
17:14
17
Guus Winkelmolen
Swift
17:18
18
Thymon Houben
Unitas
17:22
19
Stijn van Geene
OSS-VOLO
17:44
20
Thijs Spierenburg
Sprint
17:54
21
Marc Verhagen
Energie
18:07
22
Yorick Konijn
AV Castricum
18:32
23
Youri Keulen
AVON
18:48
24
Jelle Graat
Unitas
18:49
25
Nieck-Jan Gal
Argo
18:52
26
Remko Voncken
Caesar
18:56
27
Jules de Pinth
Prins Hendrik
19:00
28
Willem Beugelink
Ciko '66
19:10
29
Jordi Bot
AV '56
19:10
30
Corné Parol
Atverni
19:13
31
Huib ter Hart
Cifla
19:20
32
Koen Bruning
Ciko '66
19:22
33
Giel van Asten
Atletiek Maastricht
19:27
34
Wim Schreurs
Unitas
21:18
35
Lars Vorstermans
Atletiek Maastricht
21:46
36
Bart Maas
Ciko '66
45:47
MSEN, LANGE CROSS M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Titus Mbishei
Kenia
29:44
2
Andrew Mangata
Kenia
29:53
3
Ilias Fifa
Marokko
30:17
4
Chakir Boujataoui
Marokko
30:22
5
Khalid Choukoud
Haag Atletiek
30:31
6
Ronald Schroer
Zaanland
31:05
7
Yassine Rachik
Italië
31:08
8
Jurjen Polderman
Clytoneus
31:08
9
Patrick Stitzinger
Pegasus
31:24
10
Ricardo Floris
Pegasus
31:35
11
Mark Nouws
THOR
31:41
12
Krijn van Koolwijk
België
31:48
13
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
31:48
14
Tommy Staal
AV '56
31:49
15
Mostafa Benslimane
Marokko
31:57
16
Mike Teekens
Achilles
31:58
17
Lahlal El Hassane
Marokko
32:00
18
Bas van Hooren
Atletiek Maastricht
32:16
19
Edwin de Vries
AV Castricum
32:17
20
Ambroise Uwiragiye
SAV
32:19
21
Ahmed Baday
Marokko
32:21
22
Richard Douma
Zaanland
32:27
23
Geert Maes
België
32:34
24
Tadeusz Zblewski
Polen
32:38
25
Milan Stawicki
Prins Hendrik
32:41
26
Chris Tyson
Haarlem
32:51
27
Lars Gerritsen
Passaat
33:02
28
Roel Wijmenga
Unitas
33:10
29
Maciek Miereczko
Polen
33:16
30
Mohamed Ali Mohamed
Somalië
33:22
31
Roger Smeets
Caesar
33:24
32
Ton Koetsenruyter
THOR
33:24
33
Jim Rothweiler
KAV Holland
33:25
34
Marcin Zagorny
Polen
33:27
35
Ivo Bijl
Passaat
33:33
36
Tjerk Conijn
Lycurgus
33:33
37
Collin van Almkerk
Leiden Atletiek
33:33
38
Christiaan Bosselaar
KAV Holland
33:35
39
Remco Snippe
Unitas
33:43
40
Lucas Nieuweboer
KAV Holland
33:53
41
Jelle Bertels
België
33:58
42
Caimin Stevens
LAAC Twente
34:05
43
Erik van Rijsewijk
Seven Hills Running
34:14
44
Yuriy Blachodir
Oekraïne
34:18
45
Erwin Harmes
Dynamica
34:30
46
Simon Dahl
TV Refrath (GER)
34:33
47
Timo van Beek
Pijnenburg
34:42
48
Jamal Boussattati
België
34:55
49
Ferdy van der Heide
Hylas
35:04
50
Bram Kocx
Tilburg Road Runners
35:50
51
Wilfried Put
België
36:05
52
Arthur Ralenovsky
TV Refrath (GER)
36:25
53
Flores Weverling
Leiden Atletiek
36:26
54
Jamel Achour
Hylas
41:05
55
Dennis Heemskerk
AVON
41:16
56
Lennart van der Burg
Maastricht
41:32
57
Leonard van Putten
Flakkee
43:20
58
Abdelkader Benali
Amsterdam
43:20
59
Rick Wishaupt
Atletiek Maastricht
45:19
60
Nathal van der Meulen
Achilles-Top
45:51
61
Thomas Herff
Übach-Palenberg (GER
47:17
62
Jan Muijrers
Achilles-Top
47:30
63
Michael Gerstacker
Übach-Palenberg (GER
51:19
64
Kosrat Hadi Dauwed
Achilles-Top
51:41
65
Andreas Canu
Alemannia Aachen (GE
51:47
VSEN, LANGE CROSS V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Virginia Nyambura
Kenia
26:15
2
Ruth van der Meijden
Asterix
26:42
3
Veerle Dejaeghere
België
26:58
4
Irene van Lieshout
De Keien
27:23
5
Ulla Gatzweiler
Duitsland
27:48
6
Helen Hofstede
TDR
28:00
7
Sabine van de Reijt
Sprint
28:08
8
Eveline Martens
Atletiek Maastricht
28:36
9
Karen van Proeyen
België
28:42
10
Hanna Vandenbussche
België
29:00
11
Jeanine van de Klashor
U-Track
29:08
12
Agnieszka Janasiak
Polen
29:26
13
Margriet Berkhout
Hylas
29:27
14
Inge de Jong
De Liemers
29:38
15
Lesley Smit
LAAC Twente
29:42
16
Linda McFarland
Trias
31:47
17
Talissa van der Fluit
Hylas
32:09
18
Ellis Jacobs
HAC
32:35
19
Carmen Jacobs
STB
37:10
JJUNA, JONGENS A 7400M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart van Nunen
Passaat
24:25
2
Jorik van Egdom
Team4Talent
24:43
3
Mike Foppen
Cifla
24:51
4
Niek Blikslager
Groningen Atletiek
25:02
5
Noah Schutte
Leiden Atletiek
25:18
6
Joshua Baan
Hylas
25:42
7
Casper van der Putten
Eindhoven Atletiek
26:02
8
Maarten Kersten
ADD (BEL)
26:06
9
Sten Stoltenborg
Haarlemmermeer
26:16
10
Mahadi Abdi Ali
Unitas
26:22
11
Jelmer van der Linden
Statina
26:25
12
Kilian van der Wolf
Tilburg Road Runners
26:30
13
David Buglass
Leiden Atletiek
26:41
14
Job de Feijter
RK HAV
26:52
15
Mark te Brake
AVA '70
26:58
16
Geart Jorritsma
Horror
27:27
17
Roel Verhagen
Tilburg Road Runners
27:33
18
Chris van Hensbergen
KAV Holland
27:49
19
Niels Gersonius
AV Castricum
28:28
20
Yorben Ruiter
PAC
28:43
21
Michiel Lelie
RK HAV
28:55
22
Dylan Rombouts
Tilburg Road Runners
29:20
23
Abe Simons
Sprint
29:59
MJUNA, MEISJES A 4600M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nisrine Masrhalmi
Energie
17:54
2
Vera Cotellier
Duitsland
18:10
3
Fleur Baljet
Horror
19:21
4
Karlijn van Es
PAC
19:30
5
Marleen Stoel
Isala '96
19:51
6
Tessa de Boer
AV Heerenveen
20:17
7
Celine Ruiter
Trias
20:49
8
Chantal Bos
Unitas
23:05
VSEN, KORTE CROSS V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Kruiver
NOVA
9:29
2
Evelien Ruijters
Unitas
9:34
3
Karin Nieuwenhuijsen
Hellas
9:38
4
Julia van Velhoven
Attila
9:45
5
Marijke de Visser
Phoenix
9:45
6
Britt Ummels
Atletiek Maastricht
9:51
7
Lorraine Ravestein
Phoenix
9:56
8
Linda Korten
AV Weert
10:00
9
Marije Peters
Seven Hills Running
10:03
10
Bo Ummels
Atletiek Maastricht
10:07
11
Lotte Krause
AKU
10:08
12
Marlies Huigen
Hanzesport
10:16
13
Karin Gorter
Phoenix
10:28
14
Goele Truijers
Hechtel (BEL)
10:33
15
Ingrid Grutters
Atverni
10:38
16
Judi Becx
Attila
10:45
17
Jolien de Waard
Groningen Atletiek
10:47
18
Sonja van Oers
Prins Hendrik
10:58
19
An Lenders
Atletiek Helden
11:03
20
Shelley van der Ven
AVON
12:12
21
Solange Portengen
AVON
12:35
MSEN, KORTE CROSS M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mohamed Berok
Mauritanië
8:14
2
Neal Bouterse
AV Castricum
8:21
3
Jelle Kemper
Prins Hendrik
8:21
4
Daan Reintjes
De Liemers
8:27
5
Gijs Jacobs
HAC
8:34
6
Milco Driessen
Hellas
8:35
7
Ralf Nieuwenhuizen
Passaat
8:38
8
Yared Stifanos
Hellas
8:39
9
Ramdam Snoessi
Marokko
8:39
10
Leon Graumans
Phoenix
8:41
11
Ron Szigetti
Attila
8:42
12
Antoon van Beek
Atverni
8:44
13
Harmen Korfage
TDR
8:47
14
Jorian Damen
Cifla
8:47
15
Jesse van de Ven
Spado
8:48
16
Martin Flipsen
AV Weert
8:56
17
Ben A'Campo
AVON
8:59
18
Jorim Scheele
Atletiek Maastricht
9:02
19
Rik Heijnen
Atletiek Helden
9:04
20
Tony van Diepen
AV '34
9:18
21
Greg van der Velde
Hercules
9:19
22
Job Dusch
Scopias
9:20
23
Hicham Migon
België
9:24
24
Sam Timmermans
Unitas
9:24
25
Maurits Versluis
Atverni
9:31
26
Niels Damen
DJA
9:36
27
Luke Heijnen
Atletiek Helden
9:45
28
Lennart Kleinjans
Tartlétos
9:48
29
Damien Detrez
RFC Luik (BEL)
10:12
30
Stefan van Neerven
Achilles-Top
10:25
31
Marius Buijs
AV '40
10:27
32
Jan Pannekoek
Statina
11:13
33
Dustin Kirwald
LC Phoenix Geilenkir
11:22
34
Peter Moonen
Landgraaf
13:13
M35, MASTERS 7400M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kenny Bennet
Hylas
35:55
V35, MASTERS 7400M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bianca van Diepen
Hylas
34:21
2
Zahra Es-Sabbar
Atos
37:15
M40, MASTERS 7400M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guy Fays
N.A. (BEL)
26:04
2
Eddy Vandeputte
Malmedy (BEL)
26:12
3
Maurice Ruwette
Achilles-Top
31:34
4
Johann-Frederick Te Pe
Phanos
34:51
M45, MASTERS 7400M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rachid Mohammadi
Atos
26:36
2
Jarek Janicki
Polen
27:50
V45, MASTERS 7400M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Sistermans
Zaanland
33:29
M50, MASTERS 7400M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
28:35
2
Bart Claessens
Caesar
29:45
3
Dick Leseman
Ciko '66
30:42
4
Krzysztof Bukiel
Polen
33:19
5
Ruud Barhorst
Hylas
34:31
6
Paul Jacobs
STB
35:01
7
Wil Jung
Achilles-Top
35:11
8
Jo Vestjens
Atletiek Leudal
36:05
9
Peter de Rooij
avVN
39:20
V50, MASTERS 7400M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenie Jacobs
STB
38:29
M55, MASTERS 7400M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad van Kempen
Achilles-Top
35:26
M60, MASTERS 7400M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad Buijs
Phoenix
30:03
2
Roger Bellond
Hylas
35:20
V60, MASTERS 7400M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy Houben
Atletiek Maastricht
45:26
M65, MASTERS 7400M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hein Bodelier
MarathonPlus
37:27
AV Achilles-Top Kerkrade
Uitslagen.nl
24-01-2014 19:26