Uitslagenlijst THORCROSS

Roosendaal - Zondag 19 januari 2014

MSEN, MANNEN 8785
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Warndorff
Achilles
32:59
2
Tim Ernest
Achilles
35:07
3
Felix Warndorff
Achilles
36:14
4
Arno van Triest
Triathlon
37:00
5
Alexander Siemons
THOR
37:41
6
Sjoerd van der Hum
Dordrecht
41:54
7
Levi van der Hum
Dordrecht
47:35
8
Jacobo Mu˝oz Comet
's-Gravenhage
47:46
9
Rini Voeten
THOR
48:18
10
Jeroen Vos
Roosendaal
50:23
M35, MANNEN 8785
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eltjo van Mechelen
THOR
33:27
2
Bas de Graaf
AVR '90
35:44
3
Dennis Klasen
THOR
36:25
4
Erwin Langeler
THOR
36:37
5
Robert Schrauwen
Loopgroep PK
37:16
6
Jeroen van Weesep
Rotterdam
38:26
7
David B÷mer
DJA
41:08
8
Robin van Hamburg
Fijnaart
45:04
9
Laurens Groenendijk
Oirschot
45:05
10
Jos de Nijs
THOR
48:12
11
Elmar van Erve
Roosendaal
49:23
12
Edward Kruidhof
Dordrecht
50:22
13
Jack Jongeneelen
Roosendaal
54:25
M45, MANNEN 7350
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans van der Linde
Roosendaal
31:48
2
Maurice Janssens
AVO 1983
33:54
3
Hans van der Horst
THOR
34:51
4
John Hopstaken
Roosendaal
35:50
5
Johan van Wanrooij
Spado
36:46
6
Marc Castenmiller
THOR
37:38
7
Peter Aalderink
THOR
39:11
8
Edward Heijnemans
THOR
40:30
9
David Shearlaw
THOR
42:00
10
Frank Coveliers
Breda
43:09
11
Toon van der Burgt
THOR
45:02
12
Jac Suijkerbuijk
Diomedon
46:14
13
Jacco Vermunt
Roosendaal
51:18
M55, MANNEN 7350
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rien Bastiaansen
THOR
33:45
2
Harry Reynaers
THOR
37:26
3
Kees de Crom
Spado
37:58
4
Cees van Opstal
Wernhout
39:10
5
Marinus Jansen
THOR
41:29
6
RenÚ de Kok
THOR
44:09
7
Willem van Hooijdonk
Hoeven
48:59
M65, MANNEN 7350
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Timmers
avVN
34:21
2
John van Gilst
avVN
41:17
3
Rinus Mulders
THOR
41:28
4
Gillis Bosman
THOR
42:26
5
Jan Vermunt
Roosendaal
47:55
6
Louis de Koning
Rijsbergen
49:03
JJUNA, J JUN A 5020
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manuel de Backer
THOR
18:23
2
Mels Lambregts
THOR
18:49
3
Lars van der Poel
Spado
19:41
4
Carliho Suijkerbuijk
THOR
19:59
5
Rik Palings
THOR
20:20
6
Joost van Daele
Spado
20:39
JJUNB, J JUN B 3765
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Vissers
Esak
14:55
2
Marvin Boschman
Spado
15:40
3
Dylian Noordzij
THOR
16:34
4
Niels Vanlaerhoven
THOR
18:48
VSEN, VROUWEN 5020
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Larissa Schut
Spado
23:37
2
Jil Geluk
Olympia Halsteren
24:14
3
Anne-Marie Reynaers
's-Gravenhage
28:08
4
Hanneke Ridders
THOR
28:25
5
Kelly de Jongh
Roosendaal
30:46
6
Liesbeth Kruidhof
Dordrecht
35:06
V35, VROUWEN 5020
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paddy Herijgers
Achilles
22:23
2
Ilona Schouw
THOR
24:19
3
Annelies Postema
THOR
24:30
4
Marian Verbruggen
THOR
25:55
5
Saskia Brans
THOR
35:03
6
Sacha Boomkens
Utrecht
36:38
V45, VROUWEN 3765
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid van Asselt
AVR '90
18:00
2
Ria Bom
AVR '90
18:13
3
Jeanine van Overveld
THOR
19:33
4
Karin Gelens
THOR
19:34
5
Annick Heijnemans
THOR
20:32
6
Yvonne Langen
THOR
22:48
V55, VROUWEN 3765
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Roelen
THOR
19:22
2
Phily Brooijmans
Groene Ster
20:01
3
Rosalie Sijben
Achilles
21:06
4
Cia Smulders
Achilles
21:43
5
Annie van Oijen
DJA
23:10
MJUNA, M JUN A 3765
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Rijvers
THOR
17:46
2
Robbin Noorman
THOR
22:00
JJUNC, J JUN C 3000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Donkersloot
THOR
10:53
2
Timo van Amen
THOR
12:35
3
Roel van der Horst
THOR
12:53
4
Rik van der Made
THOR
17:29
MJUNB, M JUN B 2510
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Schellekens
DJA
12:44
2
Fenna Lambregts
THOR
12:56
MJUNC, MJC JJD 2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Ommeren
THOR
8:23
2
Demi Buiks
THOR
8:25
3
Simone Schouten
THOR
9:51
4
Carolien Botermans
THOR
9:52
5
Amber van Gastel
THOR
10:00
6
Rose Spruyt
THOR
10:06
7
Manoek van den Maagden
THOR
10:50
JJUND, MJC JJD 2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jarreau Suijkerbuijk
THOR
7:13
2
Peer Voesenek
Sprint
7:17
3
Armando de Bruijn
Diomedon
7:30
4
Marvin Lamers
THOR
7:48
5
Atri Gerrits
THOR
8:03
6
Lars Dekkers
THOR
8:17
7
Sjoerd Verhelst
THOR
8:24
8
Thierry Castelijn
THOR
8:28
9
Koen van Ommeren
THOR
9:04
10
Vince Konings
THOR
9:53
11
Marvin van den Oever
THOR
10:04
MJUND, M JUN D 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Waterman
THOR
6:33
2
Neeltje Lodiers
THOR
6:39
3
Lonne Mallens
Sprint
6:48
4
Lara van der Klugt
THOR
6:55
5
Jennifer Weijers
Energie
7:03
6
Tessa Nijssen
Esak
7:03
7
Sterre Kerstens
THOR
7:07
8
Femmie Packbier
THOR
7:18
9
Esmee Lamers
THOR
7:19
10
Claudy Nouws
THOR
7:27
11
Sem Rijnders
THOR
7:39
12
Britt Louisse
THOR
7:41
13
Marit van Bergen
THOR
7:56
14
Yuan Jiao Dam
THOR
8:26
15
Lieke van der Made
THOR
8:27
16
Meike Lambregts
THOR
8:37
17
Manon Belfroid
THOR
9:13
JPUPA, MPA JPA 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels van Weesep
PAC
4:45
2
Ditchano Suijkerbuijk
THOR
4:47
3
Merijn de Wit
Esak
5:00
4
Roan Knobel
THOR
5:00
5
Bram Wever
THOR
5:03
6
Jonas Gommers
DJA
5:07
7
Teun Dekkers
THOR
5:09
8
Joep Bovee
Spado
5:10
9
Fabio Dudink
Spado
5:21
10
Alan van der Perre
Esak
5:36
11
Jorn Buijs
THOR
5:40
12
Wouter de Vrind
THOR
5:52
13
Sander van Mansfeld
THOR
6:00
MPUPA, MPA JPA 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noortje de Deugd
Spado
4:49
2
Linsy Heestermans
Sprint
4:55
3
Drieke Keuppens
Esak
5:11
4
Romy van Rijswijk
THOR
5:18
5
Isabel Bomer
DJA
5:21
6
Marit van der Klugt
THOR
5:22
7
Guusje de Wit
Esak
5:23
8
Luna Buyle
THOR
5:24
9
Kyra van Geel
THOR
5:42
10
Kaylee Damen
Achilles
5:53
11
Bibienne Suijkerbuijk
THOR
5:56
12
Iris Coljee
THOR
6:05
13
Eline Hoebergen
THOR
6:26
14
Annabella Roos
THOR
7:08
15
Fleur Verwijmeren
Achilles
7:16
16
Daisy Kersten
THOR
7:38
MG78, GROEP 7/8 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Boone
Klimroos
4:57
2
Maartje van den Ende
Baaijaert
5:10
3
Beatrice Mohamed Mahmo
Vlindertuin
6:20
4
Manuela Segers
fatima
6:25
5
Marit van der Sluis
Klaverweide
6:29
6
Kim Thielen
De Linde
6:40
7
Lieke Slot
De Saffier
6:41
8
Dani Remesal van Merod
Josephschool
6:42
9
Imke Mangelaars
Zilverlinde
6:54
10
Iris CaniŰls
De Saffier
7:07
11
Roos van Wesel
Lavoor
7:26
JG78, GROEP 7/8 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ravi Mohumlol
De Hofstee
4:40
2
Joost Peeters
Klaverweide
4:42
3
Thijs Korsmit
obds de Wingerd
5:07
4
Tristan Vermeulen
De wingerd
5:19
5
Mark de Graaff
Sportservice West Br
5:20
6
Wouter Bogers
Josephschool
5:21
7
Andrew Garcia
Jeroen/Bosch
5:38
8
Bas Tersteeg
Jeroen Bosch
5:39
9
Jeffrey Thielen
De Linde
5:40
10
Bram Jongenelen
de sponder
5:40
11
Boris Noordegraaf
Fatima
5:47
12
Job Oprins
BSO De Saffier
6:07
13
Mathon van Puijenbroek
Lavoor
6:10
14
Maarten Dijkman
Klaverweide
6:11
15
Mats Schoenmaker
saffier
6:24
16
Timo van Hassel
Fatimaschool
6:48
17
Robin Segers
fatima
7:08
18
Luuk van Berkel
Fatimaschool
7:19
19
Willem Heijmans
Fatimaschool
7:23
JPUPB, MPB JPB 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs van Gastel
THOR
5:22
2
Jano Gerrits
THOR
5:27
3
Mink Tebbens
THOR
5:54
4
Thomas van Loon
THOR
6:29
5
Sjors van Zomeren
THOR
6:41
6
Tim Klep
Achilles
6:47
7
Max Legand
THOR
6:52
MPUPB, MPB JPB 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laureen Dudink
Spado
5:24
2
Noa van de Leur
THOR
5:29
3
Rikke Knobel
THOR
5:47
4
Ylke Damen
Achilles
6:05
5
Sophie van Sliedregt
THOR
6:07
6
Noortje Lambregts
THOR
6:08
7
Anouk Gmelich
THOR
6:34
8
Fauve Vado
Esak
8:15
MG56, GROEP 5/6 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Megan Danen
Ziezo
5:36
2
Lieke Elst
Wending
5:50
3
Dirkje Pippel
de wending
6:02
4
Brechje Jongenelen
lavoor
6:16
5
Josje Vermunt
Fatimaschool
6:30
6
Eva van Geel
de Saffier
6:37
7
Reza Noordegraaf
Fatima
6:44
8
Merel Coljee
vondelschool
6:44
9
Ryana van Kaam
Sportservice West Br
6:56
10
Felice Konings
OMBS Ziezo
6:57
11
Sharon Broos
Sportservice West Br
7:05
12
Iris Mangelaars
Zilverlinde
7:28
13
Annienka de Snaijer
Jeroen Boschschool
7:40
14
Karla Garcia
Jeroen Bosch
7:42
15
Denise van Everdink
de Lavoor
7:48
16
Britt Dijkman
Lavoor
8:00
JG56, GROEP 5/6 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Derks
Klaverweide
5:07
2
Stan Ten Brinke
Heiberg
5:12
3
Bram Tersteeg
Jeroen Bosch
5:12
4
Roel Hopstaken
Ziezo
5:18
5
Teun Kaljouw
Jeroen Bosch
5:21
6
Ivar Spitters
Sportservice West Br
5:23
7
Kjell Blijerveld
Ziezo
5:23
8
Sten Uitdewilligen
Lavoor
5:32
9
Bart Peeters
Klaverweide
5:33
10
Raul van Wanrooij
De Kreek
5:35
11
Milan Remesal van Mero
Josephschool
5:35
12
Michael De Beer
Fatima school
5:37
13
Joey Brosens
De Linde
5:38
14
Mees Rijsdijk
De Linde Nispen
5:42
15
Yari Spitters
Sportservice West Br
5:44
16
Pepijn Philippus
De Saffier
5:46
17
Cas Bounin
De Klaverweide
5:47
18
Storm Brans
Lavoor
5:55
19
Thijmen Remijn
Ziezo
5:58
20
Dinand Binkhuysen
Lavoor
6:26
21
Alex van Beers
Wending
6:27
22
Stan van Berkel
Fatimaschool
6:38
23
Jesse van Asselt
Sportservice West Br
6:39
24
Retmer Tak
Jeroen Bosch
6:40
25
Tren Mangelaars
Zilverlinde
6:40
26
Pieter van Hassel
de Wingerd
6:45
27
Bram Vermeren
Sportservice West Br
7:43
JPUPC, MPC JPC 500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tycho Meijer
Achilles
2:42
2
Christophe Castelijn
THOR
3:05
3
Dani Goorden
THOR
3:12
4
Joy Gerrits
Roosendaal
3:14
5
Sandro Amantia
Achilles
3:22
6
Pim van Gremberghe
THOR
3:34
7
Stan Wever
Roosendaal
3:35
8
Bob de Koning
THOR
3:43
9
Luuk van Beek
Etten Leur
3:54
MPUPC, MPC JPC 500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evy van de Leur
THOR
2:52
2
Nina Vaudo
Esak
3:03
3
Felynn Boelhouwer
THOR
3:24
4
Vera Pot
Phoenix
3:25
5
Nina Buyle
THOR
3:35
6
Yfke van Manen
THOR
5:15
MG34, GROEP 3/4 500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yanou van Puijenbroek
Lavoor
2:54
2
Guusje Kaljouw
Jeroen Bosch
3:05
3
Noa Casparie
KPO Klaverweide
3:06
4
Wiam Butziri
Fatima
3:09
5
Iris Keuning
Jeroen Bosch basissc
3:23
6
Karlijn Smetsers
Basisschool Jeroen B
3:23
7
Dieuwertje Wagemakers
Klaverweide
3:24
8
Sanne Leenaerts
Fatima
3:26
9
Anne van Zimmeren
Klaverweide
3:30
10
Nova Noordegraaf
Fatima
3:33
11
Indy Talboom
Fatimaschool
3:33
12
Beau van Ommeren
De Klimroos
3:34
13
Kim van Hassel
de Wingerd
3:46
14
Veerle de Baat
de Wending
3:51
15
Marith van Loon
De Klimroos
3:56
16
Daantje Sulters
Klaverweide
4:02
17
Babs de Vroomen
Jeroen bosch
4:05
18
Senne Binkhuysen
Lavoor
4:18
19
Jet van de Luijtgaarde
Fatima
4:28
JG34, GROEP 3/4 500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van Beek
D'n Overkant
2:48
2
Nicky Schrauwen
Fatimaschool
2:50
3
Aedan van der wal
Viermaster
2:55
4
Roland van Dijk
Obs de Singel
3:03
5
Levy Elsten
Klaverweide
3:07
6
Stijn Trimbos
jeroen boschschool
3:08
7
Per van Hassel
Fatimaschool
3:10
8
Staff Danen
Ziezo
3:12
9
Armin Lindeman
Sportservice West Br
3:15
10
Yarno Berwers
Jeroen Bosch
3:19
11
Imro Gaakeer
Ziezo
3:21
12
Samuel Attinger
Sportservice West Br
3:29
13
Erik van Baal
Klaverweide
3:32
14
Stijn Elst
Wending
3:37
15
Xem Schinkel
klaverweide
3:39
16
Luuk Oprins
BSO De Saffier
3:42
17
Finn van Zomeren
Jeroen Bosch
3:44
18
Lars Verstraeten
De Klaverweide
3:51
19
Jelte Mulder
Klaverweide
4:06
20
Reinier Luijben
Wingerd
4:10
21
Joep van Berkel
de Klaverweide
4:23
22
Keenan Aluy
Fatimaschool
4:33
23
Sjoerd van Wesel
De Wending
5:37
Running Center Roosendaal
www.uitslagen.nl
24-01-2014 09:58