Uitslagenlijst Oudejaars Crossloop Vorden

Vorden - Zaterdag 28 december 2013

5KMH, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruud van der Meulen
Cifla
17:25
17:25
2
Benjamin Smits
Vitalis
17:53
17:51
3
Sten Schaper
Argo
18:05
18:04
4
Jorik Huizinga
Doetinchem
18:12
18:11
5
Dennis van Doornik
Druten
18:16
18:15
6
Dennis Weijers
Doetinchem
18:42
18:40
7
Bennie van Schaik
Klarenbeek
18:43
18:42
8
Jack van der Walle
AV Haarlem
18:46
18:45
9
Eddy Menkveld
Vorden
18:49
18:49
10
Sietse Brouwer
Doetinchem
19:10
19:07
11
Wim Ritsema
Gelre
19:29
19:28
12
Jaro Bellekom
Delft
19:32
19:30
13
Zowie ter Hove
Atletico '73
19:41
19:41
14
Jeroen Brummelman
Hengelo Gld
19:49
19:47
15
Gijs Oosterholt
Aalten
19:52
19:49
16
Bob Jansen
Varsseveld
20:41
20:39
17
Joris Wansink
De Sperwers
21:31
21:26
18
Rick Gal
Zutphen
21:29
21:26
19
Marcel Bellekom
Lochem
21:32
21:29
20
Cormac de Roo
Zevenaar
21:56
21:47
21
Jonas Kooijman
Nijmegen
22:05
21:50
22
Marijn Lampio
Lichtenvoorde
21:57
21:51
23
Peter Bartelds
Vorden
22:08
22:06
24
Sem Veeger
Zutphen
22:28
22:08
25
Stefan Hoebink
Hengelo Gld
22:23
22:15
26
Marcel Nijland
Zelhem
22:45
22:26
27
Christiaan Kroesen
Hengelo
22:46
22:38
28
Ap Overkamp
Hanzesport
22:42
22:39
29
Sem Kosse
Vorden
23:06
22:57
30
Rob Steentjes
Enter
23:10
23:08
31
Bennie Hebbink
Loopgroep De Zandlop
23:23
23:19
32
Iwan Wopereis
Maastricht
23:36
23:33
33
Koen Peppelman
Zelhem
23:57
23:39
34
Alwin Wagenvoort
Brummen
24:16
24:14
35
Arjan van Woudenberg
Doetinchem
24:28
24:19
36
Haloesh Hengeveld
Lochem
24:41
24:33
37
Wim Brok
Dutch Runners
24:52
24:48
38
Bert van Hemert
Loopgroep De Zandlop
24:57
24:53
39
Leon Huitink
Aalten
25:04
24:56
40
Jens Sijtsma
Vorden
25:08
25:01
41
Bram Kramer
Emmen
25:14
25:06
42
Derk ter Horst
Bredevoort
25:35
25:30
43
Remco Tolkamp
Keijenborg
25:45
25:41
44
Pascal Veldboom
AVA '70
25:48
25:42
45
Ron Kranen
Lichtenvoorde
26:14
26:00
46
Ruud Sanders
Wichmond
26:15
26:11
47
Jan Gerritsen
Vorden
26:34
26:12
48
Niek Kienhuis
oldenzaal
26:36
26:32
49
Paul van Kalleveen
's-Gravenhage
27:07
26:40
50
Maik Halfman
Ruurlo
27:02
26:50
51
Marcel Jongejan
Vlaardingen
27:11
26:50
52
Gerrit Hilhorst
Beltrum
27:30
27:05
53
Johan Schrader
Gelre
27:13
27:09
54
Bennie Wentink
Vorden
27:43
27:21
55
Hans
Doetinchem
27:48
27:21
56
Peter Pijnappel
Vorden
27:50
27:28
57
Jan van Kranenburg
Vorden
27:32
27:28
58
Bonny Holweg
Lichtenvoorde
27:39
27:30
59
Rob Hartman
Vorden
27:42
27:31
60
Jeroen Greven
Doetinchem
28:04
27:32
61
Obsa Rinders
Borculo
27:43
27:34
62
René Ubachs
Dutch Runners
28:01
27:50
63
Tim Harberts
Warnsveld
28:39
28:03
64
Sjouke Bosgra
Eerbeek
28:09
28:03
65
Norbert van Beijnum
Gelre
28:40
28:07
66
Ronald Vonder
Ommn
28:44
28:26
67
Jan Bulten
Doetinchem
29:10
28:53
68
Mink Willemsen
Warnsveld
29:17
28:56
69
Arnoud Viersen
Vorden
29:16
28:57
70
Theo Mussies
Dieren
29:43
29:07
71
Sander Wijninga
Loopgroep De Zandlop
29:22
29:11
72
Dick Lubbers
Aalten
29:23
29:18
73
René van Buitenen
Lochem
30:15
29:49
74
Herbert Jolink
Zutphen
30:09
29:58
75
Martin Imhoff
Gorssel
30:38
30:00
76
Theo Janssen
Baak
30:18
30:08
77
Joop van der Vegte
Goor '75
30:35
30:16
78
Pim Lubberink
Zutphen
30:59
30:31
79
Michiel Kooijman
Zutphen
31:32
31:06
80
Alfons Langwerden
Loopgroep De Zandlop
31:26
31:07
81
Daan Langwerden
Halle
31:26
31:08
82
Johanne Hetzel
Borculo
32:00
31:36
83
Gerry Eilers
Lochem
32:00
31:40
84
Reinier Dieperink
Lochem
32:02
31:52
85
Henk Nijhof
Loopgroep De Zandlop
32:07
31:53
86
Hans Ellenbroek
Deventer
32:52
32:10
87
Gerrit ter Haar
AVA '70
32:35
32:28
88
Gerard Wellenberg
Epe
33:03
32:41
89
Fred Hofman
Runners Vorden
32:56
32:41
90
Jan van der Vaart
Maasland
33:02
32:41
91
Hans Kinket
Borculo
33:06
32:42
92
Alfred Lageweg
Loopgroep De Zandlop
33:06
32:42
93
Hidde Hendriks
Hanzesport
33:42
33:11
94
Bart-Jan Keizer
Vorden
34:14
33:56
95
Kees Ahaus
Apeldoorn
34:20
34:09
96
Rene Willemsen
Warnsveld
34:32
34:10
97
Branko Willemsen
Warnsveld
34:32
34:11
98
Koos Rem
Vorden
35:38
35:13
99
Derk Besselink
Vorden
35:23
35:17
100
Gen Vergeer
Dieren
36:01
35:28
101
Evert Thalen
Vorden
36:31
36:06
102
Gerrit Terpstra
Vorden
36:15
36:09
103
Andy Hedriks
Warnsveld
36:47
36:10
104
Maik Diepenbroek
Arnhem
37:34
37:23
105
Erik Hogenbirk
Salzburg (AUT)
37:53
37:34
106
Marco Scheu
Salzburg (AUT)
37:55
37:35
107
Eef Langenkamp
Eefde
38:08
37:38
108
Hans Doornbos
Gelre
39:01
38:27
5KMD, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mirthe Overkamp
Hanzesport
21:33
21:31
2
Aniek Bloemendaal
Doesburg
21:47
21:46
3
Jazlin Ruinemans
Start '78
22:05
22:03
4
Wilma Bos
Hanzesport
22:18
22:16
5
Wilma Fraas
Hanzesport
23:25
23:23
6
Bertine Lentink
Brummen
24:41
24:38
7
Maureen Jimmink
Harfsen
25:51
25:46
8
Marianne Verrijt
Hanzesport
25:53
25:46
9
Willemijn Drok
Wageningen
26:04
25:59
10
Demy Gotink
Neede
26:05
26:01
11
Toos Jansen
Vorden
26:14
26:02
12
Dewy Gerritsen
Vorden
26:35
26:13
13
Marielle Klein Brinke
Vorden
26:25
26:21
14
Jolien Stapelbroek
Loopgroep De Zandlop
26:53
26:46
15
Marlies De Roo
De Liemers
26:56
26:47
16
Natascha Jacobs
Doetinchem
26:57
26:54
17
Marja van der Werf
Haag Atletiek
27:50
27:25
18
Marieke Lenderink
7245NV
27:43
27:36
19
Hendrien Vriezer
Loopgroep De Zandlop
27:46
27:37
20
Daphne van Woudenberg
Silvolde
28:00
27:50
21
Laura Imhoff
Brummen
28:40
28:04
22
Kizzy Vriend
7251bs
28:18
28:14
23
Henrike Heerink
Loopgroep De Zandlop
28:35
28:24
24
Miriam Mulderij
Vorden
28:42
28:27
25
Inge Arendsen
Loopgroep De Zandlop
28:46
28:39
26
Erika Geers
Runners Vorden
28:53
28:45
27
Liesbeth Klein
Nijmegen
28:58
28:45
28
Geke de Jong
Vorden
28:52
28:45
29
Sophie Hilhorst
Beltrum
29:12
28:46
30
Marleen Vonde
Groningen
29:05
28:48
31
Brenda Martens
Ommen
29:05
28:49
32
Marian Bosgra
Eerbeek
29:44
29:37
33
Marianne Grave
Zutphen
30:19
30:08
34
Mirande Jansen
AVA '70
30:17
30:09
35
Emely Donker
Hengelo Gld
30:42
30:10
36
Rieks Vos
Enschede
30:21
30:20
37
Marjanne Pastoor
Rijssen
31:28
30:57
38
Martine Menkhorst
Veldhoek
31:09
30:57
39
Erna Momberg
Loopgroep De Zandlop
31:15
30:59
40
Bertien Ensing prinses
Runners Vorden
31:25
31:03
41
Ineke ten Damme
Runners Vorden
31:25
31:03
42
Siska Schreurs
Loopgroep De Zandlop
31:26
31:08
43
Karen van den Elst
Vorden
31:19
31:12
44
Suzanne Makkink
Runners Vorden
31:31
31:12
45
Gerdien Hesselink
Vorden
31:36
31:25
46
Laura Hoffman
Beltrum
32:00
31:33
47
Josee Reerink
Loopgroep De Zandlop
31:49
31:34
48
Christien Woltjer
Tiel
31:55
31:36
49
Carolien Janssen
Groningen
32:12
31:42
50
Petra Halma
Toldijk
32:00
31:48
51
Nynke Krak-Hemkes
Oosterbeek
32:14
31:55
52
Tara Vossers
Doetinchem
32:06
31:58
53
Susanne de Jong
Diepenheim
32:22
31:59
54
Esther Velner
Warnsveld
32:30
32:01
55
Annelies Rinders
Runners Vorden
32:28
32:18
56
Diana Vredegoor
Runners Vorden
32:32
32:19
57
Renate van de Braak
Fastfoot
33:12
32:37
58
Hermien Wellenberg
Epe
33:04
32:40
59
Lisanne Smeenk
Hengelo Gld
32:56
32:41
60
Ester Zwethof
Zutphen
33:14
32:45
61
Julia Helmink
Vorden
33:09
32:58
62
Ina Lenderink
Laren
33:40
33:10
63
Inge Sipkens
Hanzesport
33:42
33:11
64
Geerte Verweij
Warnsveld
33:44
33:14
65
Wilma Nijen Es
Loopgroep De Zandlop
33:44
33:28
66
Nienke Kok
Hengelo Gld
33:44
33:29
67
Betty Rozenveld - Ties
Lochem
33:54
33:38
68
Renske Halma
Loopgroep De Zandlop
33:53
33:38
69
Sabine Gries
Zeddam
33:58
33:39
70
Corine Brand
Runners Vorden
33:52
33:40
71
Lisette Posthuma
Haaksbergen
34:16
33:48
72
Linda Vriend
Vorden
34:14
33:57
73
Carla Jongejan
Vlaardingen
34:20
33:59
74
Willy de Kreij
Zutphen
34:28
34:01
75
Inge Vliegenthart
Laren Gld
34:44
34:05
76
Michelle HALFMAN
Ruurlo
34:20
34:06
77
Hettie Bos
Deventer
34:52
34:10
78
Nancy Bruins
Zutphen
34:43
34:11
79
Floortje Kamphuis
Lochem
34:55
34:16
80
Marieke van Wijk
Zutphen
34:50
34:21
81
Janny Addink
Runners Vorden
34:35
34:23
82
Edith Willems
Vorden
34:35
34:23
83
Yvonne Westendorp
Lochem
34:40
34:23
84
Ine Sijbers
Hanzesport
34:57
34:30
85
Nicole Bremer
Vorden
35:02
34:32
86
Hennie Halfman
Ruurlo
35:13
35:00
87
Bertie Klein Elhorst
Loopgroep De Zandlop
35:18
35:05
88
Fleur Kleinpenning
Zeddam
35:46
35:08
89
Marian Wanders
Zutphen
35:44
35:13
90
Miranda Beekman
Vorden
35:31
35:15
91
Rianne Lenselink
Vorden
35:31
35:15
92
Martine Hietbrink
Vorden
35:31
35:15
93
Sonja de Kinkelder
Groenlo
35:32
35:23
94
Wilma van de Craats
Gelre
36:41
36:08
95
Martine Koenders
Eefde
36:38
36:10
96
Deborah Dieperink
Haaksbergen
36:49
36:20
97
Gerda Berrevoets
Hengelo Gld
37:01
36:27
98
Annelies van der Zee
Lochem
36:43
36:29
99
Wieke Kremer
Zutphen
36:58
36:37
100
Janneke van der Vegte
Goor '75
37:06
36:40
101
Hetty Kroese-Grotenhuy
Hengelo Gld
37:23
36:47
102
Annet Buisman
Broculo
37:17
36:52
103
Belinda Korenblik
Brummen
37:28
36:53
104
Margot Heller
Voorst gem Voorst
37:33
37:00
105
Cindi Sheridan
Voorst gem Voorst
37:33
37:00
106
Jolanda van Beijnum Ki
Gelre
37:46
37:11
107
Aylene Tombergen
Enschede
37:34
37:23
108
Maaike Langenkamp
Eefde
38:08
37:38
109
Marjolyn de Kreij
Vorden
38:22
37:55
110
Eggie Kleinpenning
Zeddam
38:35
37:57
111
Monique Mentink
Hengelo Gld
38:40
38:03
112
Julia de Gooijer
Zutphen
38:33
38:05
113
Wietske de Vries
Gelre
38:55
38:21
114
Jenny Hustinx
Gelre
39:00
38:25
115
Francis ten Broeke
Gelre
39:00
38:25
116
Mireille Kelderman
Hengelo Gld
39:03
38:30
117
Marieke van Brreschote
Fastfoot
39:11
38:37
118
Sylvia Hungerink
Borculo
40:12
39:49
119
Debby Bronkhorst
Zutphen
40:54
40:31
10KMH, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edwin Wissema
De Liemers
38:53
38:52
2
Bram Rouwen
Hanzesport
39:07
39:06
3
Bob Winter
Zutphen
41:09
41:07
4
Martijn Groot Wassink
Dinxperlo
42:10
42:08
5
Bert Vrieze
Zelhem
42:13
42:11
6
Hans van Kampen
Zelhem
42:24
42:23
7
Bouke Wolbrink
Vorden
43:44
43:35
8
Gerard Markvoort
Ruurlo
43:45
43:42
9
Rene Nijenhuis
Vorden
44:05
44:01
10
Ronald Nooteboom
Apeldoorn
44:13
44:10
11
Gerrit-Jan Jansen
AVA '70
44:17
44:07
12
Erik Vink
Sinderen
44:19
44:15
13
Jasper Goedhart
Arnhem
44:55
44:51
14
Michel Roes
Doetinchem
45:11
45:07
15
Henk Nijland
Zelhem
45:16
45:11
16
Krio Achterkamp
Zutphen
45:29
45:25
17
Hans Marsman
Veluwe
46:04
46:02
18
Erwin Rack
Aalten
46:11
46:01
19
Ben aan den Boom
Nijmegen
46:31
46:23
20
Erwin Tuitert
Hanzesport
46:49
46:40
21
Jan Jaspers
Loopgroep PK
46:56
46:53
22
Hugo van de Berkmantel
Zutphen
47:13
47:12
23
Coen Boxtart
Hanzesport
47:49
47:45
24
Henk Mengers
Loopgroep De Zandlop
47:52
47:50
25
Martin Doeve
Lochem
48:00
47:52
26
Gerrit Koopman
Zutphen
48:01
47:37
27
Kees Martens
Ommen
48:03
47:58
28
Robert Reijntjes
Delft
48:25
48:19
29
Rob Voorn
Etten-Leur
48:29
48:15
30
Henri ter Hofte
Hanzesport
48:52
48:39
31
Mark Geurtsen
Hengelo Gld
48:53
48:38
32
Ruud van Bekkum
Westervoort
48:55
48:51
33
Rik Bargeman
Vorden
48:56
48:51
34
Tim Vrielink
Vorden
49:03
48:58
35
Raymond Pasman
LVG
49:03
48:54
36
Herman Arentsen
Wijhe
49:09
49:02
37
Guido Pietersma
Hanzesport
49:10
49:04
38
Jan Nico Blauw
Voorst gem Voorst
49:19
49:16
39
Dirk Jan Robbe
Groenlo
49:24
49:13
40
Hans Lammertink
ASV
49:26
49:19
41
Jebbe Westerbeek
Start '78
49:30
49:15
42
Wilfred Roebersen
De Gemzen
49:40
49:31
43
Patrick Weijers
Aalten
49:41
49:30
44
Sjors den Boogert
Hanzesport
49:47
49:37
45
Henk Sonderen
Borculo
49:47
49:39
46
Christiaan van Putten
Cialfo
50:20
50:13
47
Henk Lenderink
Laren
50:24
50:21
48
Eric Groenwold
Hanzesport
50:28
50:15
49
Martin Bennink
Deventer
50:29
50:20
50
Erwin van Schoonhoven
Zutphen
50:38
50:23
51
Fons Nieuwenhuis
Wehl
50:53
50:42
52
Jan-Willem Arendsen
Hengelo
50:56
50:38
53
Sjaak Bremer
Drempt
51:12
50:57
54
Pieter Hoefsloot
Hanzesport
51:13
51:02
55
Henny Sweers
Didam
51:20
51:12
56
Walter Arendsen
Hengelo
51:23
51:04
57
Peter Koolhof
Broekland
51:29
51:13
58
Gerbrand Altena
Zutphen
51:41
51:19
59
Cela Demirtas
Doetinchem
52:07
51:51
60
Ab Hendriksen
Argo
52:13
52:07
61
Jeroen Huis in 't Veld
Drempt
52:24
52:09
62
Erwin Lensink
Beuksveld
52:34
52:31
63
Mark Drost
Hanzesport
52:34
52:33
64
Jacob Vonder
Ommen
52:55
52:40
65
Robbie Klein Wolterink
Zelhem
53:06
52:48
66
Rodney Huijbrechtse
Lochem
53:11
53:08
67
Joost Gerver
Ulft
53:25
53:11
68
Richard Hop
Baarn
53:38
53:24
69
Bert Teunissen
Toldijk
53:46
53:40
70
Benno Aalderink
Hengelo Ov
53:53
53:44
71
Albert Bolt
Zutphen
54:02
53:50
72
Patrick Lokhorst
Hanzesport
54:07
53:57
73
André Kulman
Warnsveld
54:07
53:45
74
Rik Bronkhorst
Zutphen
54:10
53:56
75
Silvio DÁndolfi
Zutphen
54:26
54:08
76
Jan Hungerink
Borculo
54:29
54:07
77
Herman Schipper
De Gemzen
54:39
54:31
78
Peter Schieven
Almen
54:48
54:35
79
Eddy Pendavingh
Hanzesport
54:54
54:35
80
Rene van der Louw
Vleuten
55:14
55:09
81
Richard de Jong
Runners Vorden
55:17
55:09
82
Henric ter Horst
Ruurlo
55:22
55:09
83
Marcel Liebrand
ASV
55:34
55:27
84
Gerben van Polen
AVA '70
56:09
55:57
85
Gydo Willemsen
Zwolle
56:12
56:06
86
Rob Hulleman
Lochem
56:13
55:51
87
Eric Boerkamp
Twello
56:57
56:42
88
Bas Eggink
Halle
57:03
56:49
89
Jan Jouke Tijsema
Eindhoven
57:05
57:00
90
Arno Witteveen
Bosgroep Lochem
57:32
57:07
91
Arno Krooshof
Warnsveld
57:53
57:37
92
Herman Martens
Ommen
57:53
57:37
93
Harm van Orden
Vorden
58:15
57:54
94
Roy Sprakel
Haaksbergen
58:41
58:08
95
Frans Passchier
Hengelo Gld
58:59
58:48
96
Shoane Bleijenberg
Enschede
59:11
58:38
97
Derk-Jan ter Horst
Arnhem
59:12
58:44
98
Theo Vink
Ulft
59:27
59:23
99
Stéphane Ramuzat
Lochem
59:37
59:13
100
Henk Hop
Hanzesport
59:49
59:35
101
Jeroen Hermanns
Doetinchem
59:57
59:26
102
Chris Willems
Veluwe
59:57
59:38
103
Teun van der Brug
Zutphen
1:00:01
59:45
104
Adri van Ark
Runners Vorden
1:00:10
1:00:04
105
Karel
Vorden
1:00:20
59:59
106
Robert Helmink
Vorden
1:00:27
59:56
107
Peter Scholten
Hanzesport
1:00:28
1:00:08
108
Sander Greving
Handsacre UK
1:00:44
1:00:27
109
Dico Oprel
Hanzesport
1:00:54
1:00:40
110
Ron Beumer
Laren Gld
1:00:57
1:00:39
111
Ap Ruiterkamp
Warnsveld
1:01:13
1:00:54
112
Evert van de Krol
Doetinchem
1:01:24
1:00:53
113
Rob Koot
Gelre
1:01:25
1:01:05
114
Dick Janssen
Groningen
1:01:39
1:01:14
115
Jan Visscher
Renkum
1:02:07
1:01:40
116
Erik Knoef
Vorden
1:02:27
1:02:17
117
Herwin Wilgenhof
Vorden
1:02:32
1:02:03
118
Peter Smit
Broekland
1:02:45
1:02:29
119
Walter Teijgeman
Dutch Runners
1:02:51
1:02:41
120
Gerrit Otten
Vorden
1:02:53
1:02:29
121
Frank Reijkers
Oss
1:05:00
1:04:48
122
Erwin Derksen
Almelo
1:05:07
1:04:46
123
Martijn Stremmelaar
Kampen
1:05:10
1:04:42
124
Niels Kooiker
Kampen
1:05:10
1:04:43
125
Wim Ruiterkamp
Runners Vorden
1:05:26
1:05:13
126
Herman Nijhuis
Haarlo
1:05:52
1:05:31
127
Pim Smit
Borculo
1:06:19
1:05:51
128
Appie Hissink
Warnsveld
1:06:21
1:05:51
129
William van der Veen
Vorden
1:06:22
1:05:49
130
Rick Peters
Hall
1:07:37
1:07:08
131
Cees van Tongeren
Warnsveld
1:08:13
1:07:48
132
Rudi te Hoonte
Neede
1:10:17
1:09:55
133
Jules van Kessel
Vorden
1:10:52
1:10:19
134
Sven Janssen
Baak
1:12:12
1:12:10
135
Sjef van Hoorn
Lochem
1:12:29
1:12:05
10KMD, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kim Fairly
Cifla
43:41
43:38
2
Lotte van Dinther
Cifla
43:50
43:47
3
An Bennema
Vitalis
44:09
44:06
4
Judy van den Berg
Doesburg
44:31
44:07
5
Birgit Voorn
Road Runners Etten-L
44:39
44:34
6
Dorothé Vrieze
Argo
45:00
44:58
7
Annemieke Holtrop
Rheden
45:10
45:08
8
Minke Hartman
Groningen
47:51
47:48
9
Els Berenpas
Vorden
47:53
47:50
10
Corrie Nusselder
Argo
49:11
49:08
11
Marieke ten Have-Pelgr
Harfsen
50:47
50:42
12
Anita ter Hofte
Hanzesport
51:08
50:56
13
Sietske van der Meer
Hanzesport
51:59
51:47
14
Eline Vegter
Warnsveld
55:20
55:12
15
Charlotte Bekken
Hanzesport
55:36
55:16
16
Germa Weers
Hanzesport
56:34
56:15
17
Annelien Lenderink
Harfsen
57:14
57:10
18
Suzan Koop
Vorden
57:16
56:50
19
Brenda Wagemaker
Rijssen
57:45
57:33
20
Liske Hulleman
Amsterdam
58:24
58:02
21
Lizzy Bakker
Lochem
58:46
58:34
22
Hester de Feiter
Argo
58:57
58:46
23
Liset Klopman
Vorden
59:42
59:21
24
Marian Schutte
Hanzesport
59:52
59:34
25
Marjon Jansen
Beuningen Gld
1:00:19
59:56
26
Susan de Visser
Doetinchem
1:00:27
1:00:03
27
Eline van Manen
DE LOPER
1:00:27
1:00:04
28
Els Damen
Hanzesport
1:00:28
1:00:08
29
Miranda van Zeijst
Runners Vorden
1:00:28
1:00:21
30
Ingrid Zieverink
Runners Vorden
1:00:33
1:00:26
31
Rita Jurriens
Runners Vorden
1:00:33
1:00:26
32
Gera Kaemingk
Runners Vorden
1:00:33
1:00:27
33
Charlotte van Tongeren
Wageningen
1:00:46
1:00:21
34
Irma Jansen
Ruurlo
1:01:51
1:01:28
35
Freke Neerhof
Eindhoven
1:02:07
1:01:46
36
Ellis de Vries
Argo
1:02:13
1:02:02
37
Sien Meinen
AVA '70
1:02:36
1:02:26
38
Mirjam klein Wolterink
Zelhem
1:02:47
1:02:28
39
Loes Stelder
Westervoort
1:03:51
1:03:27
40
Linda Huleman
Lochem
1:03:51
1:03:28
41
Marjolein de Jong
Vorden
1:03:58
1:03:49
42
Anne-Marie Maaldrink
Hengelo GLD
1:04:19
1:03:53
43
Ria Wensink
Ruurlo
1:04:56
1:04:34
44
Marieke Brugman
Borculo
1:05:04
1:04:45
45
Diana Schulingkamp
AVA '70
1:05:14
1:05:03
46
Annie Buesink
AVA '70
1:05:36
1:05:26
47
Wendy Golstein
Vorden
1:07:31
1:07:02
48
Sanne ten Have
Vorden
1:07:37
1:07:33
49
Kathleen Willemsens
Zutphen
1:08:41
1:08:13
50
Sandra Heister
Ruurlo
1:09:05
1:08:38
51
Alie Kleine
Borculo
1:09:05
1:08:38
52
Annechien Luttikholt
Borculo
1:09:26
1:08:59
53
Miranda Eggink
Borculo
1:09:26
1:08:59
54
Ellen van der Zweep
Heteren
1:09:41
1:09:28
55
Ria Dierking
Vorden
1:10:27
1:09:56
56
Bianca Wissink-Willems
Veenendaal
1:11:04
1:10:34
57
Saskia Rossel
Warnsveld
1:12:11
1:11:42
58
Manon Knook
Deventer
1:12:35
1:12:15
59
Will Ouwersloot
Borne
1:12:59
1:12:39
60
Sabine Wilgenhof
Vorden
1:13:45
1:13:16
61
Mariska Salemink
Doetinchem
1:14:12
1:13:54
15KMH, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
56:02
56:01
2
Melchior van de Pol
AV '34
59:16
59:14
3
Ronny Leeftink
Goor '75
59:43
59:42
4
Ab Reurslag
Hanzesport
1:01:28
1:01:27
5
Adriaan van den Aelaar
Daventria
1:02:25
1:02:22
6
Stefan Scanu
Argo
1:03:29
1:03:25
7
Richard Beldman
AV Holten
1:04:58
1:04:55
8
Arjel de Vries
Hanzesport
1:05:09
1:05:07
9
Ardjan de Groot
Lochem
1:05:15
1:05:12
10
Johan Pijpers
Hanzesport
1:05:48
1:05:46
11
Richard Leussink
AV Haaksbergen
1:05:52
1:05:51
12
Rob Schoonbeek
Doetinchem
1:06:11
1:06:09
13
Hans Dijk
Hanzesport
1:06:52
1:06:51
14
Robin Oudenampsen
Lochem
1:08:12
1:08:10
15
Theo Nieuweboer
AV Edam
1:08:16
1:08:13
16
Herbert van Zeijts
Athlos
1:08:40
1:08:33
17
Herold Cremer
Oosterbeek
1:09:11
1:09:07
18
Martin Krijgsman
Markelo
1:09:47
1:09:38
19
Edwin Meijer
Runners Vorden
1:10:28
1:10:21
20
Maarten van Leeningen
Hanzesport
1:10:31
1:10:29
21
Frank Postma
Atletico '73
1:10:43
1:10:41
22
Otto Zeijpveld
Lochem
1:10:54
1:10:50
23
Chris Hendriks
Lochem
1:11:00
1:10:57
24
Ton Eikmans
Velp
1:11:03
1:10:52
25
Tom Nijland
Borculo
1:11:05
1:10:56
26
Hans Berendsen
Argo
1:12:32
1:12:28
27
Lucas Harbers
Teuge
1:12:44
1:12:41
28
Joost van Lith
LVG
1:12:54
1:12:51
29
Martin Jakobs
Hanzesport
1:13:18
1:13:03
30
Sander Saalmink
Hanzesport
1:13:34
1:13:25
31
Johan Neerhof
Eindhoven
1:13:53
1:13:45
32
Bas Waterham
Argo
1:14:06
1:14:01
33
Tonny Gotink
Ruurlo
1:14:22
1:14:18
34
Robbert Wagemaker
Rijssen
1:14:33
1:14:24
35
Fokko van der Zee
Lochem
1:14:41
1:14:29
36
Henk Reijntjes
Doetinchem
1:15:04
1:14:54
37
Eric Bouwmeester
Zutphen
1:15:04
1:14:57
38
Ron Wisselink
Lichtenvoorde
1:15:07
1:15:04
39
Kim Bosch
Runners Vorden
1:15:11
1:15:03
40
Joost Gerritsen
Veluwe
1:15:45
1:15:43
41
Hans Legebeke
Argo
1:16:13
1:16:09
42
Koen Vergeer
Zutphen
1:16:53
1:16:41
43
Jan Peter Murray
Zutphen
1:17:01
1:16:54
44
Wijnand Masselink
Haaksbergen
1:17:25
1:17:16
45
Hans Rouwen
Vierakker
1:17:30
1:17:22
46
Robert Landman
Hanzesport
1:17:56
1:17:41
47
Edwin Denekamp
Zutphen
1:18:22
1:18:16
48
Roel Nijhof
Apeldoorn
1:18:35
1:18:30
49
Jaap van Dam
Passaat
1:19:21
1:19:10
50
Robin Reitsma
Warnsveld
1:19:26
1:19:15
51
Rik Delsing
LVG
1:19:31
1:19:29
52
Andre de Ruijter
Doetinchem
1:20:14
1:20:04
53
Wim Jutten
Warnsveld
1:20:34
1:20:23
54
Koen Smits
Arnhem
1:20:35
1:20:25
55
Tom Garritsen
Argo
1:20:54
1:20:35
56
Martijn Demmink
Dieren
1:21:06
1:20:56
57
Ron Reitsma
Warnsveld
1:21:17
1:21:06
58
John Besseling
Winterswijk
1:21:39
1:21:29
59
Geert van den Akker
Oss
1:23:10
1:23:01
60
Cor Eckers
Hanzesport
1:23:55
1:23:40
61
Martin Grootveld
Hanzesport
1:24:06
1:23:50
62
Ben Hofenk
Hanzesport
1:24:06
1:23:50
63
Cor van der Hoek
Loopgroep Jan Strijk
1:24:29
1:24:16
64
Jan Braam
Borculo
1:25:43
1:25:29
65
Alfred Gaasbeek
Climax
1:25:54
1:25:32
66
Dirk Jan Slobbe
Runners Vorden
1:26:09
1:26:04
67
Hannan Donker
Hanzesport
1:26:18
1:25:58
68
Albert de Haan
Vorden
1:26:27
1:26:11
69
Gerard de Ruiter
Almen
1:26:32
1:26:19
70
Mark ten Holder
Ulft
1:27:09
1:27:02
71
Dinant Saaltink
Haaksbergen
1:28:07
1:27:53
72
Albert Krist
Laren Gld
1:29:00
1:28:43
73
Randsdorp Aad
Silvolde
1:29:04
1:28:59
74
Manfred Franken
Rees (GER)
1:29:49
1:29:38
75
Henk van Zomeren
Eerbeek
1:30:04
1:29:49
76
Joey Bos
Zutphen
1:30:17
1:29:58
77
Henk Waanders
Zutphen
1:32:25
1:32:06
78
Frank Gerritsen
Warnsveld
1:34:13
1:33:58
79
Paul Elverding
Keijenborg
1:35:25
1:35:04
80
Alex Buis
Empe
1:36:30
1:36:12
81
Remco van Zomeren
Zutphen
1:38:56
1:38:42
15KMD, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Winnie Dankers
Lochem
1:07:46
1:07:42
2
Saskia Schutte
Cialfo
1:10:16
1:10:14
3
Mariëtte ten Bokkel
Atletico '73
1:10:46
1:10:44
4
Marjo Negerman
AV '34
1:14:09
1:14:05
5
Gerke Wunderink
Hanzesport
1:14:33
1:14:27
6
Rita de Jong
Dieren
1:14:33
1:14:30
7
Kirsten Ong
Ridderkerk
1:14:36
1:14:26
8
Marit van Amerongen
Vorden
1:14:41
1:14:39
9
Anne Kirschenman
Amsterdam
1:15:09
1:15:07
10
Marjolein Dam
Haag Atletiek
1:17:47
1:17:42
11
Nicollette Ibink
Hengelo Gld
1:18:55
1:18:53
12
Maaike Janssen
Zutphen
1:19:45
1:19:40
13
Marian Denekamp
Zutphen
1:20:40
1:20:34
14
Hendrien Minkhorst
Hummelo
1:20:55
1:20:46
15
Jacolien Vukkink-Harbe
Teuge
1:21:17
1:21:14
16
Anke Harbers
Bornerbroek
1:21:19
1:20:59
17
Anke Arts
Warnsveld
1:21:23
1:21:10
18
Marieke Alberts
Rijswijk Zh
1:22:11
1:21:52
19
Josien Smits
Amsterdam
1:22:49
1:22:42
20
Anita Amptmeijer-Klomp
Apeldoorn
1:22:57
1:22:44
21
Karla Blom
Hanzesport
1:23:55
1:23:40
22
Will Elsman
Hengelo Gld
1:24:45
1:24:37
23
Esther Strijker
Loopgroep Jan Strijk
1:25:59
1:25:51
24
Petra Keijzer
Dieren
1:26:09
1:25:59
25
Danielle Scheenhouwer
Zutphen
1:26:25
1:26:05
26
Fieke de Ruijter
Nijmegen
1:26:29
1:26:12
27
Sanne Roelvink
Vorden
1:27:03
1:26:47
28
Faisca Knufken
Argo
1:27:30
1:27:21
29
Corine Jansen
Zwolle
1:28:18
1:28:00
30
Tine Jansen
Zwolle
1:28:18
1:28:01
31
Merijn de Ruijter
Doetinchem
1:28:18
1:28:01
32
Alice Kiers
Dutch Runners
1:28:24
1:28:10
33
Anebel Keijzer
Amsterdam
1:28:37
1:28:30
34
Kim Keuben
Ulft
1:29:04
1:28:58
35
Susan Schwartz
Silvolde
1:29:04
1:28:58
36
Yvonne Striekwold
Lochem
1:29:41
1:29:28
37
Janneke Alberts
Almelo
1:29:48
1:29:28
38
Nikki Velthuis
Zutphen
1:30:17
1:29:58
39
Rianne Fokkers
AVA '70
1:30:43
1:30:26
40
Wendy Grave
Marathon Pim Mulier
1:30:44
1:30:31
41
Marieke Torn
Broekland Ov
1:31:35
1:31:16
42
Nadia Schutman
Borculo
1:31:53
1:31:40
43
Rianda Krol
Argo
1:32:14
1:31:55
44
Georgette Demmink
Gelre
1:32:21
1:32:10
45
Kitty Berkhoff
AV '34
1:32:21
1:32:08
46
Liesting Anita
ASV
1:33:09
1:32:57
47
Marieke ten Have
Vorden
1:33:15
1:32:56
48
José Busch
AV Haaksbergen
1:33:19
1:33:12
49
Jacquelien Jacobs
AV Haaksbergen
1:33:20
1:33:12
50
Sandra Fonteine
Hengelo Ov
1:33:38
1:33:21
51
Suzanne Weusten
Sport 88
1:33:46
1:33:28
52
Marlies Ott
Bilthoven
1:33:47
1:33:29
53
Leonie Juurlink
Lochem
1:34:38
1:34:27
54
Anja Elverding
Dutch Runners
1:35:25
1:35:04
55
Yvonne Kremer
De Gemzen
1:38:11
1:37:57
De Stichting Oudejaars Crossloop Vorden wenst
u alvast een gezond en sportief 2014 toe!

34e oudejaars Crossloop Vorden op 27 december 2014
Indoorsport Vorden, Rabobank, autowas David, Welkoop, W. Kranenbarg, C1000
Not. Hulleman, Univé, Running Center Zutphen, Pensioenperspectief,
www.uitslagen.nl
19-01-2014 15:37